REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

EUROPA: UEFA Nations League - League A

21:45Anglia - Germania -:-
21:45Ungaria - Italia -:-

EUROPA: UEFA Nations League - League B

21:45Muntenegru - Finlanda -:-
21:45România - Bosnia și Herțegovina -:-

EUROPA: UEFA Nations League - League C

21:45Gibraltar - Georgia -:-
21:45Macedonia de Nord - Bulgaria -:-

EUROPA: UEFA Nations League - League D

21:45San Marino - Estonia -:-

AFRICA: Africa Cup of Nations U23 - Calificări - Calificare

17:00South Sudan U23 - Tanzania U23 3:3

ALBANIA: Cupa Albaniei

16:00Besa - Korabi Peshkopi 1:1
16:00Devolli - Laci 0:2
16:00Flamurtari - Vllaznia 2:1
16:00Kastrioti - Vora 1:0
16:00Laberia - Kukesi 0:3
16:00Luzi - Teuta 0:0
16:00Maliqi - Skenderbeu 1:5
16:00Pogradeci - Bylis 0:3
16:00Turbina Cerrik - Erzeni 1:2

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45Hitchin - St. Ives -:-
21:45Kings Langley - Needham Market -:-
21:45Redditch - Rushall -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:30Bracknell - Hanwell Town -:-
21:45Beaconsfield Town - Harrow -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Sheffield Wed U21 - Wigan U21 0:2
15:00Crewe U21 - Burnley U21 0:0
16:00Reading U21 - Millwall U21 2:1
21:00Birmingham U21 - Coventry U21 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

21:00Derby U21 - QPR U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Racing Club - Union Santa Fe 2:1
02:30Atl. Tucuman - Estudiantes 3:1
02:30Velez Sarsfield - Barracas Central 1:0
23:00Aldosivi - Central Cordoba -:-
23:00Colon - Argentinos Jrs -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Deportivo Maipu - Nueva Chicago 1:0
23:00Ind. Rivadavia - Alvarado 1:0
00:00Def. de Belgrano - Villa Dalmine 0:0
01:30Atl. Rafaela - All Boys 4:1
02:30Instituto - Temperley 1:0
21:00Sacachispas - Deportivo Moron -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

23:30Central Norte - Sportivo Belgrano 1:1
01:00Atletico Parana - Antoniana 1:3

ARGENTINA: Primera B - Clasura

21:35Justo Jose de Urquiza - UAI Urquiza -:-
21:35Los Andes - San Miguel -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30El Porvenir - Midland -:-
21:30San Martin Burzaco - Liniers -:-
21:50Berazategui - Claypole -:-

ARGENTINA: Primera A Women

90+'Racing Club F - Deportivo Espanol F 5:0
19:10Lanus F - Villa San Carlos F -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00River Plate - United FC 0:4
03:00Estrella - Racing Club Aruba 2:2

BRAZILIA: Serie A

02:00Sao Paulo - Avai 4:0

BRAZILIA: Serie B

00:30Criciuma - Chapecoense-SC 2:0

BRAZILIA: Serie C - Al doilea tur

23:00Mirassol - Aparecidense 2:1
23:00Volta Redonda - Botafogo SP 1:2

CANADA: Canadian Premier League

00:00Edmonton - Forge 1:1

CANADA: U Sports

23:00UBC - Saskatchewan 4:0
23:00UBC Okanagan - Lethbridge 4:1
00:15AmânatMount Allison - Acadia -:-
21:15Cape Breton - Moncton -:-

CHILE: Primera B

02:30CD Santa Cruz - D. Puerto Montt 0:2
23:30Cobreloa - San Felipe -:-

CHILE: Cupa

23:30U. De Chile - U. Catolica 1:0

COLUMBIA: Primera A - Clasura

00:05U. Magdalena - Santa Fe 0:2
02:10Petrolera - Junior 0:1
04:15Tolima - Pereira 1:3
00:00Dep. Cali - La Equidad -:-

COREEA DE SUD: K League 2

13:00Jeonnam - Busan 0:1
13:30Gwangju - Ansan Greeners 3:0

COREEA DE SUD: WK League Women

10:00Sejong Sportstoto F - Suwon FC F 1:1

COSTA RICA: Primera División - Apertura

00:00Guanacasteca - Puntarenas FC 1:1
02:15Saprissa - Sporting San Jose 2:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Cariari Pococi - CS Uruguay 3:1
23:00Quepos Cambute - Municipal Garabito 3:1

CURAÇAO: Promé Divishon - Turul câștigătorilor

01:00Centro Dominguito - Willemstad 1:1
01:00CSD Barber - Jong Colombia 2:1
01:00Jong Holland - Scherpenheuvel 1:3

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

23:30Delfin - Mushuc Runa 0:0
02:00Emelec - Dep. Cuenca 3:1

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Luis Angel Firpo - Dragon 1:2
00:15Alianza FC - 11 Deportivo 5:0

EUROPA: Elite League U20

53'România U20 - Germania U20 0:0
19:30AmânatNorvegia U20 - Cehia U20 -:-

FRANŢA: National

19:30Chateauroux - Dunkerque -:-

GHANA: Premier League

PauzăBerekum Chelsea - Medeama 0:0

INDIA: Calcutta Premier Division A - Grupă campionat

12:15Bhawanipore - ATK Mohun Bagan -:-

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

11:30Perserang Serang - PSDS Deli Serdang 2:1
12:30Persiraja Aceh - PSPS Riau 2:1
12:30PSMS Medan - Padang 1:0
14:15Balikpapan - Sidoarjo 3:1

IRLANDA: Premier Division

22:00Shamrock Rovers - UC Dublin -:-

IRLANDA DE NORD: Premiership Women

21:45Glentoran F - Cliftonville F -:-
21:45Sion Swifts F - Derry City F -:-
22:00Crusaders F - Mid-Ulster F -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

20:30Thor/KA F - Stjarnan F -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

12:00Germania U17 - Israel U17 3:1
12:30Belgia U18 - Anglia U18 1:2
13:00Austria U16 - Germania U16 0:3
13:30Spania U18 - România U18 1:1
15:00Etiopia - Sudan 2:2
15:00Macedonia de Nord U19 - Cipru U19 -:-
15:00Uzbekistan U17 - Estonia U17 2:3
16:00Finlanda U19 - Portugalia U19 1:2
16:00Macedonia de Nord U20 - Arabia Saudită U20 1:1
16:00Uruguay U17 - Belgia U17 -:-
16:00Zwolle - Suriname 5:0
16:30Italia U21 - Japonia U21 1:1
17:30Portugalia U18 - Turcia U18 -:-
18:00Algeria U20 - Sudan U20 -:-
49'Serbia U19 - Franţa U19 0:1
49'Syria - Irak 0:1
8'Slovenia U21 - Bosnia și Herțegovina U21 0:0
20:00Algeria U23 - Sudan U23 -:-
20:00Club Africain - Franţa U20 -:-
20:00Malta U21 - Montenegro U21 -:-
21:00Iordania - Oman -:-
22:00Franţa U21 - Belgia U21 -:-
22:00Mali - Zambia -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

00:00Guadalajara (Mex) - Club America (Mex) 1:3

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

17:00India U17 F - Suedia U17 F -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Alacranes - Celaya 1:1
03:05Cancun - Dorados 1:2
03:05Leones Negros - Atlante 2:2
05:05Venados - Atletico La Paz 3:0

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

23:45Cruz Azul F - Tijuana F 1:1
01:00Atl. San Luis F - Queretaro F 1:0
23:45Atlas F - Puebla F -:-

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Incomati Xinavane - Ferroviario Lichinga -:-

PANAMA: LPF - Clasura

00:00Plaza Amador - Deportivo Universitario 1:2
02:15Veraguas - Tauro 1:2

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:00Resistencia - Nacional Asuncion 0:1
01:30Cerro Porteno - Tacuary 5:0

PARAGUAY: Division Intermedia

21:15Fernando de la Mora - Pastoreo -:-

PERU: Liga 2 - Clasura

23:00Alianza Huanuco - Alfonso Ugarte 4:2
23:00Comerciantes Unidos - Cusco 2:1
23:00Santos - Los Chankas 5:0
23:00Union Huaral - Pirata 2:1

QATAR: QSL Cup

56'Al Markhiya - Al-Rayyan 0:1
20:00Al-Duhail - Al Arabi -:-
20:00Shamal - Al-Gharafa -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2

14:00Yadro - Dynamo Petersburg 2:2
15:00Dynamo Vologda - Khimik 0:0
15:00Rodina Moscow U21 - Zenit 2 0:1
15:00Tver - Din. Moscova 2 2:0
15:00Yenisey 2 - Luki-Energiya 7:0
16:00Krasnogorsk - Electron VN 4:0
50'Vladimir - Murom 1:2
48'Znamya Truda - Tekstilshtik 0:1
38'S. Kostroma - Chertanovo M. 1:0
8'Leningradets - Zvezda St. Peterburg 1:0

RUSIA: FNL 2 - Group 3

11:00Sakhalin - Kursk 1:0
13:00Khimki 2 - Kosmos 2:3
13:00Znamya Noginsk - Penza 1:1
14:00Arsenal Tula 2 - Rodina Moscow 2 0:2
14:00Sakhalinets - Ryazan 1:1
15:00Kolomna - Salyut-Belgorod 2:2
48'D. Bryansk - Peresvet Podolsk 0:0
48'M. Lipetsk - Kvant 1:0
48'Saratov - Kaluga 1:1
48'Spartak Tambov - FK Strogino Moscow 2:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Gaadiidka - Sahafi 1:0

SPANIA: LaLiga2

22:00Cartagena - Alaves -:-
22:00Las Palmas - Granada -:-

SUA: USL Championship

00:00Indy Eleven - Loudoun 1:0

SUA: MLS Next Pro - Play-off

02:30St. Louis City 2 - North Texas 2:0
05:30Tacoma Defiance - Houston Dynamo 2 3:2pen

SUA: NISA

02:00Michigan Stars - Maryland Bobcats 2:0

SUA: NWSL Women

23:00Portland Thorns F - Chicago F 3:0
00:00Kansas City Current F - Washington F 3:0
02:00Orlando Pride F - San Diego Wave F 2:2
03:00Angel City F - Racing Louisville F 1:3

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

20:00GAIS - Lindome -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

20:00Hammarby F - Linköping F -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Nacional - Cerro Largo 1:1
02:30Cerrito - Defensor Sp. 1:2
22:00Albion - Fenix -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.