REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

AFRICA: Campionatul Naţiunilor Africii - Calificări

16:00Namibia - Madagascar -:-
16:00Uganda - Burundi -:-
16:00Zambia - Eswatini -:-
16:30Rwanda - Etiopia -:-
18:00Nigeria - Togo -:-
22:00Maroc - Algeria -:-

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

16:00Swallows - Ajax Cape Town -:-
16:30Free State Stars - Cape Umoya United -:-
16:30Pretoria U. - Mbombela -:-
16:30Royal Eagles - Uthongathi -:-
16:30Steenberg United - Tshakhuma -:-
16:30TS Sporting - Jomo Cosmos -:-

AFRICA DE SUD: Multichoice Diski

11:00Baroka U21 - Amazulu U21 0:2
11:00Mamelodi U21 - Cape Town City U21 -:-
11:00Stellenbosch U21 - Golden Arrows U21 2:1
6'Highlands U21 - Maritzburg Utd U21 0:1
13:00Orlando U21 - Polokwane U21 -:-

AFRICA DE SUD: Telkom Knockout

16:00Cape Town City - Kaizer -:-
16:00Golden Arrows - Polokwane -:-
19:00Orlando - Stellenbosch -:-
21:15Supersport - Baroka -:-

ALBANIA: Super Liga

15:00Luftetari Gjirokastra - Bylis -:-
18:00Skenderbeu - Kukesi -:-
18:00Tirana - Laci -:-
18:00Vllaznia - Partizani -:-

ALBANIA: First Division

15:00Burreli - Korabi Peshkopi -:-
15:00Cerrik - Devolli -:-
15:00Din. Tirana - Erzeni -:-
15:00Elbasani - Pogradeci -:-
15:00Iliria Kruja - Besa -:-
15:00Koplik - Egnatia Rrogozhine -:-
15:00Lushnja - Oriku -:-
15:00Shenkolli - Apolonia Fier -:-
15:00Shkumbini Peqin - Kastrioti -:-
15:00Terbuni - Beselidhja Lezha -:-

ALGERIA: Ligue 2

17:00Amal Bou Saada - MO Bejaia -:-
17:00Arzew - Tadjenant -:-
17:00ASM Oran - Annaba -:-
17:00Relizane - Arba -:-
19:00Tlemcen - Skikda -:-
20:00Eulma - Medea -:-

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Feminin

01:00Colo Colo F - Huila F 1:3
01:00Penarol F - Cerro Porteno F 0:1
03:30Caracas F - Mundo Futuro F 2:0
03:30Ferroviaria F - Dep. Cuenca F 1:2

ANGLIA: Premier League

14:30Everton - West Ham -:-
17:00Aston Villa - Brighton -:-
17:00Bournemouth - Norwich -:-
17:00Chelsea - Newcastle -:-
17:00Leicester - Burnley -:-
17:00Tottenham - Watford -:-
17:00Wolves - Southampton -:-
19:30Crystal Palace - Manchester City -:-

ANGLIA: Championship

14:30Blackburn - Huddersfield -:-
17:00Barnsley - Swansea -:-
17:00Brentford - Millwall -:-
17:00Charlton - Derby -:-
17:00Hull - QPR -:-
17:00Leeds - Birmingham -:-
17:00Luton - Bristol City -:-
17:00Middlesbrough - West Brom -:-
17:00Reading - Preston -:-
17:00Stoke - Fulham -:-

ANGLIA: League One

17:00Bolton - Rochdale -:-
17:00Doncaster - Bristol Rovers -:-
17:00Fleetwood - Burton -:-
17:00Gillingham FC - Peterborough -:-
17:00Milton Keynes - Coventry -:-
17:00Rotherham - Oxford Utd -:-
17:00Wimbledon - Portsmouth -:-
17:00Wycombe - Sunderland -:-

ANGLIA: League Two

17:00Bradford City - Crawley -:-
17:00Cambridge Utd - Exeter -:-
17:00Colchester - Morecambe -:-
17:00Crewe - Swindon -:-
17:00Forest Green - Mansfield -:-
17:00Grimsby - Leyton Orient -:-
17:00Newport - Scunthorpe -:-
17:00Northampton - Salford -:-
17:00Oldham - Macclesfield -:-
17:00Plymouth - Carlisle -:-
17:00Port Vale - Stevenage -:-
17:00Walsall - Cheltenham -:-

ANGLIA: National League North

17:00Alfreton - Farsley -:-
17:00Blyth - Chester -:-
17:00AmânatBrackley Town - Spennymoor -:-
17:00Gloucester - Bradford PA -:-
17:00AmânatKettering - Altrincham -:-
17:00AmânatKing’s Lynn - Leamington -:-
17:00Telford - Guiseley -:-

ANGLIA: National League South

17:00AmânatBillericay - Wealdstone -:-
17:00AmânatChippenham - Hemel Hempstead -:-
17:00Concord - Hungerford -:-
17:00St. Albans - Bath -:-
17:00Tonbridge - Chelmsford -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Ashton Utd - Gainsborough -:-
17:00Atherton - FC United -:-
17:00Bamber Bridge - Scarborough -:-
17:00Basford - Stafford -:-
17:00AmânatBasford - Nantwich -:-
17:00Buxton - Witton -:-
17:00Hyde - Morpeth -:-
17:00Mickleover - Lancaster -:-
17:00Radcliffe - Matlock -:-
17:00South Shields - Grantham -:-
17:00AmânatStafford - Whitby -:-
17:00Warrington - Stalybridge -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Alvechurch - St. Ives -:-
17:00Banbury - Biggleswade Town -:-
17:00Bromsgrove - Nuneaton -:-
17:00AmânatCoalville - Kings Langley -:-
17:00Leiston - Hitchin -:-
17:00Lowestoft - Needham Market -:-
17:00AmânatLowestoft - Stourbridge -:-
17:00Redditch - Barwell -:-
17:00AmânatRoyston - Stratford -:-
17:00Rushall - AFC Rushden & Diamonds -:-
17:00AmânatTamworth - Needham Market -:-

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Merthyr T -:-
17:00Blackfield - Hartley Wintney -:-
17:00Chesham - Wimborne -:-
17:00Dorchester - Yate Town -:-
17:00Farnborough - Gosport -:-
17:00AmânatHayes & Yeading - Poole -:-
17:00Met. Police - Weston-super-Mare -:-
17:00Salisbury - Harrow -:-
17:00Tiverton - Swindon S -:-
17:00Truro - Hendon -:-
17:00Walton Casuals - Taunton -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00AmânatBowers & Pitsea - Corinthian-Casuals -:-
17:00Enfield Town - Cheshunt -:-
17:00Folkestone - Bognor Regis -:-
17:00Horsham FC - Merstham -:-
17:00Leatherhead - Hornchurch -:-
17:00Lewes - Cray -:-
17:00Worthing - Brightlingsea -:-

ANGLIA: FA Cup - Calificare

14:30Potters Bar - Barnet -:-
15:00Chesterfield - Wrexham -:-
17:00AFC Fylde - Peterborough Sports -:-
17:00Barrow - Solihull Moors -:-
17:00Bowers & Pitsea - Chichester -:-
17:00Bromley - Aldershot -:-
17:00Carshalton - Dagenham & Red. -:-
17:00Chorley - Spennymoor -:-
17:00Dartford - Kingstonian -:-
17:00Ebbsfleet - Woking -:-
17:00Gateshead - Colne -:-
17:00Halifax - Harrogate -:-
17:00Haringey - Yeovil -:-
17:00Hartlepool - Brackley Town -:-
17:00Havant & W - Dulwich Hamlet -:-
17:00Hayes & Yeading - Poole -:-
17:00Hednesford - Boston Utd -:-
17:00Maidenhead - Wealdstone -:-
17:00Maidstone - Kings Langley -:-
17:00Nantwich - King’s Lynn -:-
17:00Notts County - Belper Town -:-
17:00Oxford City - Margate -:-
17:00Royston - Maldon & Tiptree -:-
17:00Southport - Altrincham -:-
17:00Sutton - Billericay -:-
17:00Tamworth - Darlington -:-
17:00Torquay - Boreham Wood -:-
17:00Welling - Eastleigh -:-
17:00Weymouth - Dover -:-
17:00Whitby - Stourbridge -:-
17:00Whyteleafe - Chippenham -:-
19:20York - Stockport -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Manchester City U23 - Brighton U23 -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Arsenal U18 - Tottenham U18 -:-
13:00Swansea U18 - Fulham U18 -:-
6'West Ham U18 - Brighton U18 0:0
14:00Aston Villa U18 - Reading U18 -:-
14:00Blackburn U18 - West Brom U18 -:-
14:00Chelsea U18 - Norwich U18 -:-
14:00Southampton U18 - Leicester U18 -:-
14:00Wolverhampton U18 - Everton U18 -:-
14:30Manchester Utd U18 - Middlesbrough U18 -:-
15:00Liverpool U18 - Newcastle Utd U18 -:-
15:00Sunderland U18 - Derby U18 -:-

ANGLIA: Women's League Cup

21:30Aston Villa F - Sheffield Utd F -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Primeiro de Agosto - Caala -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:05Al Shabab - Al-Ettifaq -:-
18:10Al-Raed - Al Nasr Riyadh -:-
20:00Al Wehda - Al-Ittihad FC -:-

ARGENTINA: Superliga

01:00Arsenal Sarandi - River Plate 3:3
03:10Boca Juniors - Racing Club 0:1
19:15Banfield - Atl. Tucuman -:-
21:30Independiente - Argentinos Jrs -:-
23:45Patronato - Newells Old Boys -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

21:30Nueva Chicago - Alvarado -:-
23:10Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

03:00Cipolletti - Sol de Mayo 2:0
03:00Ferro Gen. Pico - Sansinena 1:0
03:15Deportivo Maipu - Desamparados 3:0
20:30CDJU Gualeguaychu - Douglas Haig -:-
21:30Deportivo Madryn - Sportivo Estudiantes -:-
22:00AmânatCamioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo -:-
22:00Club Sportivo Penarol - Huracan Las Heras -:-
22:00Gimnasia E.R. - Crucero del Norte -:-
23:00San Martin Formosa - Club A. Guemes -:-
23:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Apertura

19:10Acassuso - UAI Urquiza -:-
21:30Argentino de Quilmes - Talleres (R.E) -:-
21:30Colegiales - Defensores Unidos -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Apertura

18:00Midland - Excursionistas -:-
21:30Central Cordoba - San Martin Burzaco -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

17:00Liniers - Puerto Nuevo -:-
18:00Def. de Cambaceres - CSR Espanol -:-
21:30Deportivo Muniz - Argentino de Rosario -:-

ARMENIA: Premier League

14:00Shirak - Ararat -:-

AUSTRALIA: A-League

09:00Western United - Perth Glory 1:1
73'Central Coast Mariners - Newcastle Jets 1:1

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

18:00Altach - Admira -:-
18:00LASK Linz - Mattersburg -:-
18:00Sturm Graz - Salzburg -:-

AUSTRIA: 2. Liga

15:30Liefering - Ried -:-
17:00Dornbirn - FC Juniors -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

17:00Wiener Viktoria - Wiener -:-
19:00Leobendorf - Admira (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

16:00AC Wolfsberger (Am) - Ried (Am) -:-
17:00Union Gurten - WSC Wels -:-
18:30Allerheiligen - ATSV Wolfsberger -:-
20:00St. Anna - Deutschlandsberger -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

17:30Kitzbuhel - Kufstein -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

16:00USK Anif - Bischofshofen -:-
17:00A. Salzburg - Grodig -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

15:00Dornbirner S. - Rothis -:-
17:00Hohenems - Bregenz -:-
17:00Langenegg - A. Lustenau (Am) -:-
18:00Lauterach - RW Rankweil -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

15:00Innsbruck F - Bergheim F -:-

AZERBAIJAN: Premier League

16:00Gabala - Qarabag -:-
18:15Keshla - Sabah Baku -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

14:00Slavia Mozyr - Neman -:-
16:00BATE - Gomel -:-
18:00Din. Minsk - Vitebsk -:-
19:00FC Minsk - Torpedo Minsk 3:0

BELARUS: Pershaya Liga

14:00Chimik Svetlogorsk - Rukh Brest -:-
14:00FC Slonim - Krumkachy -:-
15:00Baranovici - Smorgon -:-
15:00Mikashevichi - Orsha -:-
15:00Smolevichi - Lida -:-
15:00Sputnik - Naftan -:-
16:00Volna Pinsk - Belshina -:-

BELGIA: Jupiler League

19:00St. Liege - Genk -:-
21:00Kortrijk - Waregem -:-
21:00Oostende - Eupen -:-
21:30Gent - Waasland-Beveren -:-

BELGIA: Proximus League

18:00KSV Roeselare - St. Gilloise -:-
21:30Beerschot VA - Virton -:-

BELGIA: First Amateur Division

20:30Dessel - La Louviere -:-
20:30Thes Sport - RFC Liege -:-
21:00Heist - Deinze -:-
21:00OC Charleroi - Lierse K. -:-
21:00Tubize - Seraing -:-
21:00Vise - Dender -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy -:-
21:00Namur - Francs Borains -:-
21:00RAAL La Louviere - Stockay-Warfusee -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

20:30Petegem - Menen -:-
21:00KRC Gent - Temse -:-
21:00Ronse - Dikkelvenne -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30Hades - Duffel -:-
21:00Hoogstraten - Hasselt -:-

BELGIA: 1st National - Feminin

15:00Aalst F - Tienen F -:-
16:00Genk II F - Famkes Merkem F -:-
16:00Massenhoven F - GBA Kontich F -:-
16:00Moldavo F - Femina Woluwe F -:-
17:00Zwevezele F - Leuven II F -:-
17:30St. Liege 2 F - SG-Tertre Hautrage F -:-
17:45Mechelen F - Zulte Waregem F -:-

BENIN: Ligue 1

18:00ASPAC - Upi Onm -:-
18:00Real Sport - ASVO -:-
18:00Tonnerre - USS Krake -:-

BERMUDA: Premier League

21:00Somerset - North Village Rams -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

01:15J. Wilstermann - Real Potosi 3:1
03:30Nacional Potosi - San Jose 1:1
03:30Oriente Petrolero - Always Ready 1:1
22:00The Strongest - Aurora -:-
00:15Sport Boys - Blooming -:-

BOLIVIA: Nacional B

22:00Stormers - Wils. Cooperativas -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina -:-
16:00Velez Mostar - Zrinjski -:-
16:00Zvijezda 09 - Borac Banja Luka -:-
19:00Zeljeznicar - Mladost DK -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: FBiH

15:30Banovici - HNK Orasje -:-
15:30Bratstvo Gracanica - Olimpic Sarajevo -:-
15:30Capljina - Kakanj -:-
15:30Gorazde - Igman K. -:-
15:30Gradacac - Zivinice -:-
15:30Jedinstvo Bihac - Travnik -:-
15:30Metalleghe - Hadzici -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS

15:30Krupa - Jedinstvo Brcko -:-
15:30Podrinje Janja - Modrica -:-
15:30Prijedor - Slavija -:-
15:30Tekstilac - Kozara -:-

BOTSWANA: Premier League

16:30Gaborone Utd - Notwane -:-
16:30Morupule - Extension Gunners -:-
16:30Security Systems - Prisons XI Gaborone -:-
16:30Tafic FC - BDF XI -:-
16:30Township Rollers - Gilport Lions -:-

BRAZILIA: Serie A

23:00Fortaleza - Gremio -:-

BRAZILIA: Serie B

01:15Criciuma - CRB 0:1
03:30Vitoria - Londrina 0:1
22:30Oeste - America MG -:-
22:30Ponte Preta - Bragantino -:-
22:30Vila Nova - Coritiba -:-

BULGARIA: Parva Liga

17:30Botev Plovdiv - Ludogorets -:-
20:00Levski - Arda -:-

BULGARIA: Vtora liga

16:00Kariana Erden - CSKA 1948 Sofia -:-
16:00Lok. Gorna - Montana -:-
16:00Strumska Slava - Spartak -:-
17:30Litex Lovech - Botev Galabovo -:-
17:30Neftochimic Burgas - Hebar -:-
18:00Pirin Blagoevgrad - Pomorie -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:30ASEC Koudougou - ASFA Yennega -:-
18:30Bobo-Dioulasso - US Ouagadougou -:-
18:30Kadiogo - Sonabel Ouagadougou -:-

CAMBODGIA: C-League

11:30Kirivong Sok Sen Chey - Angkor Tiger -:-
14:00NagaWorld - Sports Academy -:-
14:00Phnom Penh Crown - Electricite Du Cambodge -:-

CANADA: Canadian Premier League - Fall Season

20:30York 9 - HFX Wanderers -:-
23:00Cavalry - Edmonton -:-

CANADA: CSL - Play-off

23:00Scarborough B. - Kingsman -:-

CANADA: U Sports

23:15Acadia - Saint Marys 0:2
01:15Cape Breton - StFX 3:1
01:15Mount Allison - UNB 2:7
03:00Laurier - Algoma 5:0
03:15Concordia - Montreal 1:1
03:15Guelph - McMaster 1:1
03:15Laval - UQTR 1:2
03:15Sherbrooke - McGill 3:2
03:15Western - York 0:1
04:15Trinity Western - UBC -:-
05:00UFV - Victoria -:-
21:00MacEwan - Lethbridge -:-
21:15Cape Breton - Memorial -:-
21:15Laurentian - Queens -:-
21:15Moncton - Acadia -:-
21:15Nipissing - RMC -:-
22:00UNBC - Thompson Rivers -:-
22:15Brock - Waterloo -:-
22:15Trent - UOIT -:-
22:30Carleton - Ryerson -:-
23:00Alberta - Saskatchewan -:-
23:15Calgary - Mount Royal -:-

CHILE: Primera División

18:30AmânatPalestino - U. Espanola -:-
23:30AmânatA. Italiano - Cobresal -:-

CHILE: Primera B

00:00Barnechea - Deportes Temuco 1:0
02:30Nublense - D. Puerto Montt 2:0
21:00La Serena - San Felipe -:-
22:00AmânatMagallanes - Cobreloa -:-
22:00Rangers - S. Wanderers -:-
23:00AmânatMelipilla - Copiapo -:-

CHINA: Super League

36'Guangzhou R&F - Shandong Luneng 0:1
14:35Beijing Guoan - Shanghai SIPG -:-

CHINA: Liga Jia

10:30Qingdao Huanghai - Beijing Baxy 1:0
14:30Liaoning - Guangdong Tigers -:-
14:30Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava -:-
14:30Nei Mongol - Shanghai Shenxin -:-
14:30Shijiazhuang - Guizhou Zhicheng -:-
14:30Sichuan Annapurna - Xinjiang Tianshan -:-
14:30Zhejiang Greentown - Nantong Zhiyun -:-

CHINA: Liga Yi - Play-off

10:00Shenyang Urban FC - Chengdu Qianbao 2:0

CIPRU: First Division

18:30APOEL - Doxa -:-
20:00Achnas - Apollon -:-

CIPRU: Division 2

15:30Anagennisi - Digenis -:-
15:30Aris - Omonoia Psevda -:-
15:30Chloraka - Sotiras -:-
15:30Ermis - Othellos Athienou -:-
15:30Karmiotissa - Omonia Aradippou -:-
15:30Ypsonas - Alki Oroklini -:-
15:30Zakakiou - Xylotympou -:-

COLUMBIA: Liga Aguila - Clasura

02:00Envigado - La Equidad 0:0
04:00Bucaramanga - Jaguares de Cordoba 4:0
22:00Patriotas - Pasto -:-
00:00Once Caldas - Huila -:-

COLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura - Quadrangular

03:30Cortulua - Quindio 1:0
04:00Pereira - Tigres 1:1

CONGO DR: Ligue 1

17:30Bukavu - RCK -:-
17:30Sanga Balende - Nyuki -:-

COREEA DE SUD: K League 1 - Grupă retrogradare

08:00Suwon - Gyeongnam 2:1
10:00Seongnam - Incheon 0:1
48'Sangju Sangmu - Jeju 1:1

COREEA DE SUD: K League 2

07:00Gwangju - Anyang 4:0
09:00Jeonnam - Bucheon 0:1
11:00Asan Mugunghwa - Daejeon 0:1

COREEA DE SUD: National League

09:00Busan Kyotong - Mokpo City 1:0
09:00Cheonan City - Daejeon Korail 2:1

CROAŢIA: 1. HNL

16:00Varazdin - Istra 1961 -:-
18:30Slaven Belupo - Rijeka -:-

CROAŢIA: 2. HNL

14:00Orijent - Rudes -:-
16:00Cibalia - Osijek 2 -:-
16:00Solin - Dubrava -:-

DANEMARCA: 1st Division

17:15Vejle - Kolding -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Group 1

14:00Vanløse - Slagelse -:-
14:45FA 2000 - Avarta -:-
15:00Hillerod - Bronshoj -:-
16:00AmânatSkovshoved - Hellerup -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Group 2

15:00Aarhus Fremad - Vejgaard -:-
15:00Brabrand - Middelfart -:-
15:00Jammerbugt - Sydvest -:-
15:00Næsby - VSK Aarhus -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

14:00KoldingQ F - Farum BK F -:-
14:00Odense Q F - Thisted F -:-

ECUADOR: Liga Pro

03:15Olmedo - U. Catolica 0:0
21:00Ind. del Valle - Aucas -:-
23:15Guayaquil City - El Nacional -:-

ECUADOR: Serie B

18:00Manta - Clan Juvenil -:-
00:00Gualaceo - Atl. Porteno -:-
00:00LDU Portoviejo - Santo Domingo -:-

EGIPT: Premier League

21:00AmânatAl Ahly - Zamalek -:-
21:00Zamalek - Arab Contractors -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:15El Vencedor - Metapan 2:2

ELVEŢIA: Super League

20:00FC Basel - Thun -:-
20:00Young Boys - Xamax -:-

ELVEŢIA: Challenge League

18:00Chiasso - Kriens -:-
18:00Lausanne Ouchy - Wil -:-
19:00Winterthur - Vaduz -:-
20:00Schaffhausen - Grasshoppers -:-

ELVEŢIA: Promotion League

17:00Bavois - Koniz -:-
17:00Breitenrain - Sion II -:-
17:00Bruhl SG - Yverdon -:-
17:00Cham - Bellinzona -:-
17:00FC Basel II - Nyonnais -:-
18:00Etoile-Carouge - Zurich II -:-
18:00Rapperswil - YF Juventus -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:00Young Boys II - Chenois -:-
17:30Martigny - Lancy -:-
18:00Azzurri Lausanne - Oberwallis Naters -:-
18:00La Chaux-De-Fonds - Terre Sainte -:-
18:00Meyrin - Lausanne II -:-
18:00Olympique de Geneve - Echallens -:-
18:30Vevey - Bulle -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Baden - Solothurn -:-
17:00Luzern II - Bassecourt -:-
17:00Schotz - Muttenz -:-
17:00Wohlen - Zug -:-
18:00Langenthal - Grasshopper II -:-
19:00Buochs - Goldau -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

16:00Linth - St. Gallen II -:-
17:00Eschen - Winterthur II -:-
17:00Gossau - Thalwil -:-
17:00Hongg - Red Star Zurich -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Tuggen -:-

ELVEŢIA: Nationalliga A Women

17:00St. Gallen F - Servette F -:-
17:00Zurich F - Luzern F -:-
18:00FC Basel F - Young Boys F -:-
20:30FF Lugano 1976 F - Grasshoppers F -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

17:30Al-Ahli Dubai - Bani Yas -:-
17:30Al-Ain - Hatta -:-
17:30Al-Wahda - Al Nasr -:-
17:30Khorfakkan - Al-Jazira -:-
20:00Al Wasl - Al Sharjah -:-

ESTONIA: Meistriliiga

6'Levadia - Kuressaare 0:0
6'Paide - Tallinna Kalev 0:0
16:00Narva - Maardu -:-

ESTONIA: Esiliiga

6'Rakvere - Legion 0:0
19:00Parnu JK Vaprus - Tartu Welco -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

15:00Kafa - SKCHF Sevastopol -:-
15:00Kyzyltash - Yevpatoriya -:-
15:00Ocean Kerch - TSK Simferopol -:-
17:00Krymteplytsia - Inkomport -:-

FILIPINE: PFL

10:30Global FC - Stallion -:-
11:00Kaya - Ceres 0:3
14:00Green Archers - Philippine Air Force -:-

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă campionat

15:00Honka - Mariehamn -:-
15:00Ilves - HJK -:-
15:00Inter Turku - KuPS -:-

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă retrogradare

15:00HIFK - Rovaniemi -:-
15:00KPV - VPS -:-
15:00SJK - Lahti -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A - Turul câștigătorilor

6'JIPPO - Viikingit 0:0
14:00JaPS - Mikkeli -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B - Turul câștigătorilor

14:00Espoo - Gnistan -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C - Turul câștigătorilor

14:00JBK - SJK Akatemia -:-

FINLANDA: Liiga Women - Grupă retrogradare

14:00ONS Oulu F - Myran F -:-
14:00TPS F - Ilves F -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:30Lyon - Dijon -:-
21:00Angers - Brest -:-
21:00Metz - Nantes -:-
21:00Nimes - Amiens -:-
21:00Reims - Montpellier -:-
21:00Toulouse - Lille -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00Le Havre - Lorient -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

16:00Lusitanos - Bastia -:-
16:00Schiltigheim - Haguenau -:-
17:00Lens II - Lille II -:-
19:00Bobigny - Sedan -:-
19:00Epinal - ASM Belfort -:-
19:00IC Croix - Reims II -:-
19:00Sainte-Genevieve - JA Drancy -:-
19:00St Quentin - Mulhouse -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

16:00Mantes - Stade Briochin -:-
18:00Lorient II - Vitre -:-
19:00Angers II - Chartres -:-
19:00Granville - Poissy -:-
19:00Rouen - Fleury-Merogis -:-
19:00Saint-Malo - Guingamp II -:-
19:30Gobelins - Oissel -:-
19:30Vannes - Sannois -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Bourges - Bergerac -:-
19:00Chamalieres - Blois -:-
19:00Colomiers - St Etienne II -:-
19:00Romorantin - Nantes II -:-
19:00Saint-Pryve - Stade Bordelais -:-
19:00Sete - Les Herbiers -:-
19:00Trelissac - Montpellier II -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Frejus - Hyeres -:-
19:00Grasse - Lyon II -:-
19:00Jura Sud - Monaco II -:-
19:00Marseille Endoume - Marignane -:-
19:00Martigues - Marseille II -:-
19:00Monts - Annecy -:-
19:00Moulins-Yzeure - Nimes II -:-
19:00Saint Priest - Louhans Cuiseaux -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Bordeaux F - Marseille F -:-
15:30Fleury 91 F - Soyaux F -:-
15:30Montpellier F - Metz F -:-
15:30Reims F - Guingamp F -:-
21:45Paris SG F - Paris FC F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbilisi -:-
17:00Din. Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Augsburg - Bayern -:-
16:30Bremen - Hertha -:-
16:30Dusseldorf - Mainz -:-
16:30RB Leipzig - Wolfsburg -:-
16:30Union Berlin - Freiburg -:-
19:30Dortmund - Monchengladbach -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Regensburg - Sandhausen -:-
14:00St. Pauli - Darmstadt -:-
14:00Wehen - Heidenheim -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Braunschweig - Unterhaching -:-
15:00Ingolstadt - Chemnitzer -:-
15:00Magdeburg - Rostock -:-
15:00Mannheim - Hallescher -:-
15:00Munchen 1860 - Uerdingen -:-
15:00Munster - Grossaspach -:-

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hannover II - Norderstedt -:-
17:00Jeddeloh - Hamburger SV II -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:30Altglienicke - Halberstadt -:-
14:30Auerbach - Nordhausen -:-
14:30Lichtenberg - Viktoria Berlin -:-
14:30Meuselwitz - Berliner AK 07 -:-
14:30Rathenow - BFC Dynamo -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Bergisch Gladbach - RW Essen -:-
15:00Fortuna Koln - Lotte -:-
15:00Lippstadt - Homberg -:-
15:00Oberhausen - Rodinghausen -:-
15:00Schalke II - Haltern -:-
15:00Wattenscheid - Dusseldorf II -:-
15:30Bonner - Dortmund II -:-
15:30Monchengladbach II - Wuppertaler -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Aalen - Alzenau -:-
15:00Bahlinger - Saarbrucken -:-
15:00Elversberg - Walldorf -:-
15:00Freiburg II - Giessen -:-
15:00Homburg - Balingen -:-
15:00Offenbach - Mainz II -:-
15:00Pirmasens - FSV Frankfurt -:-
15:00Steinbach Haiger - TuS RW Koblenz -:-
15:00Ulm - Hoffenheim II -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Aschaffenburg - Illertissen -:-
15:00Burghausen - Aubstadt -:-
15:00Garching - Augsburg II -:-
15:00Heimstetten - SpVgg Bayreuth -:-
15:00Rain/Lech - Eichstatt -:-
15:00Rosenheim - Furth II -:-
15:00Schalding - Nurnberg II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Pampow -:-
15:00Ludwigsfelder - Hertha Zehlendorf -:-
15:00Torgelower Greif - Hansa Rostock II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

14:00Krieschow - Martinroda -:-
15:00Grimma - Plauen -:-
16:00Halle - Sandersdorf -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Eutin - Oldenburger -:-
15:00Neumunster - Bordesholm -:-
15:00TSV Kropp - Lubeck II -:-
17:00Inter Turkspor Kiel - Eichede -:-
17:15SC Weiche-08 II - Flensburg -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00Curslack-Neuengamme - TSV Buchholz 08 -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:00Bremen III - Borgfeld -:-
14:00BTS Neustadt - Aumund-Vegesack -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

17:00Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
17:00Delmenhorst - Heeslinger -:-
17:00Eintracht Celle - Emden -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

16:00Eintracht Rheine - Kaan-Marienborn -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Kassel - Viktoria Griesheim -:-
16:00Fernwald - Eddersheim -:-
16:00Friedberg - Ginsheim -:-
16:00Hessen Dreieich - Neuhof -:-
16:00TUS Dietkirchen - SV Steinbach -:-
16:00Waldgirmes - Stadtallendorf -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen -:-
16:00Diefflen - Trier -:-
16:30Mechtersheim - Hassia Bingen -:-
16:30Pfeddersheim - Karbach -:-
17:30Koblenz - Dudenhofen -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:00Seligenporten - Bamberg -:-
16:00Bayern Hof - Cham -:-
16:00Vilzing - Spvgg Ansbach 09 -:-
16:00Wurzburger FV - Kahl -:-
17:00Grossbardorf - Abtswind -:-
17:00Karlburg - Ammerthal -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Dachau - Landsberg -:-
15:00Kottern-St. Mang - Pullach -:-
16:00Deisenhofen - TSV 1880 Wasserburg -:-
17:00Hankofen-Hailing - Kirchanschoring -:-
17:00Pipinsried - Donaustauf -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Reutlingen - Sandhausen II -:-
15:00TSV Ilshofen - Dorfmerkingen -:-
16:30Linx - Freiburger -:-
16:30Neckarsulmer - Ravensburg -:-
16:30Nottingen - Goppinger SV -:-
16:30Oberachern - Freiberg -:-
16:30Stuttgart II - Bissingen -:-
19:30Villingen - Stuttgarter Kickers -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

17:00TVD Velbert - Schonnebeck -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

47'Hamburger SV U19 - RB Leipzig U19 0:0
PauzăKiel U19 - Dresda U19 1:1
14:00Niendorfer TSV U19 - St. Pauli U19 -:-
14:00Union Berlin U19 - Wolfsburg U19 -:-
14:30Chemnitzer FC U19 - Hertha U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

46'Mainz U19 - Frankfurt U19 1:1
14:00Augsburg U19 - Stuttgart U19 -:-
14:00Bayern U19 - Furth U19 -:-
14:00Heidenheim U19 - Ingolstadt U19 -:-
14:30Hoffenheim U19 - Offenbach U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

50'Koln U19 - B. Monchengladbach U19 0:0
14:00Alemannia Aachen U19 - Leverkusen U19 -:-
14:00Bochum U19 - Viktoria Koln U19 -:-

GIBRALTAR: National League

17:00Boca Juniors - Europa Point -:-
19:15Magpies - Mons Calpe -:-

GRECIA: Super League

19:30Olympiakos - OFI Crete -:-
20:00Panetolikos - AEL Larissa -:-

GRECIA: Football League

15:00Kalamata - Ionikos -:-
16:00O. Volos - Thesprotos -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Orfeas Xanthi - Kilkisiakos -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3

16:00Iraklis Larissa - Atalanti -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

20:00Siquinala - Sanarate -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00AmânatReal du Cap - Cosmopolites -:-

HONG KONG: Premier League

09:30Guangzhou R&F - Yuen Long 8:0
09:30Tai Po - Kitchee 1:1

INDONESIA: Liga 1

14:30TIRA Persikabo - Bhayangkara Utd -:-

IRLANDA: Premier Division

21:45Sligo Rovers - Derry City -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00C. Rangers - Dungannon -:-
17:00Crusaders - Coleraine -:-
17:00Institute - Cliftonville -:-
17:00Linfield - Ballymena -:-
17:00Warrenpoint - Glenavon -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Ballinamallard - H&W Welders -:-
17:00Ballyclare - Ards -:-
17:00Dundela - Loughgall -:-
17:00Knockbreda - Queens Univ. -:-
17:00Portadown - Dergview -:-
17:00PSNI - Newry City -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

18:00H. Tel Aviv - H. Kfar Saba -:-
19:00Hapoel Hadera - Netanya -:-
19:00H. Beer Sheva - Shmona -:-
20:30Nes Tziona - B. Jerusalem -:-

ISRAEL: Liga Alef North

15:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Daburiya Osama -:-

ISRAEL: Liga Alef South

20:45M. Ironi Ashdod - M. Herzliya -:-

ITALIA: Serie A

16:00Lazio - Atalanta -:-
19:00Napoli - Verona -:-
21:45Juventus - Bologna -:-

ITALIA: Serie B

16:00Entella - Trapani -:-
16:00Juve Stabia - Pordenone -:-
16:00Pescara - Spezia -:-
16:00Venezia - Salernitana -:-
19:00Benevento - Perugia -:-

ITALIA: Serie C - Group A

16:00Pianese - Monza -:-
16:00Pro Patria - Pro Vercelli -:-
21:45Arezzo - Alessandria -:-

ITALIA: Serie C - Group B

16:00Sudtirol - Gubbio -:-
19:30Ravenna - ArzignanoChiampo -:-
21:45Sambenedettese - Virtus Verona -:-

ITALIA: Serie C - Group C

17:00Picerno - Virtus Francavilla -:-
19:30Viterbese - Rende -:-

ITALIA: Serie D - Group B

16:00Bolzano - Brusaporto -:-

ITALIA: Serie D - Group D

16:00Sasso Marconi - Mezzolara -:-

ITALIA: Serie D - Group E

16:00Trestina - Bastia -:-

ITALIA: Serie D - Group H

16:30Bitonto - Taranto -:-

ITALIA: Primavera 1

48'Genoa U19 - Inter U19 1:1
14:00Napoli U19 - AS Roma U19 -:-
16:00Bologna U19 - Sampdoria U19 -:-

ITALIA: Primavera 2

12:00Ascoli U19 - Benevento U19 -:-
12:00Livorno U19 - Pisa U19 -:-
12:00Trapani U19 - Crotone U19 -:-
12:30Entella U19 - Udinese U19 -:-
16:00AC Milan U19 - Cremonese U19 -:-
16:00Brescia U19 - Spezia U19 -:-
16:00Lecce U19 - Salernitana U19 -:-
16:00Perugia U19 - Frosinone U19 -:-
16:00Pordenone U19 - Cittadella U19 -:-
16:00Spal U19 - Venezia U19 -:-
16:00Verona U19 - Parma U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

16:00AC Milan F - Tavagnacco F -:-
16:00Empoli F - Orobica F -:-
16:00Florentia F - Bari F -:-
16:00Sassuolo F - Fiorentina F -:-
16:00Verona F - AS Roma F -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Kobe - Tokyo 1:3
08:00G-Osaka - Kawasaki 2:2
08:00Nagoya - Vegalta Sendai 0:2
08:00Shimizu - Hiroshima 1:2
08:00Yokohama M. - Shonan 3:1
09:00Iwata - Sagan Tosu 2:2

JAPONIA: J2 League

08:00Avispa Fukuoka - Albirex Niigata 2:1
08:00Kyoto - Yokohama FC 3:0
09:00Verdy - Kofu 2:1
10:00Omiya Ardija - Tokushima 2:3

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00Kunoichi F - Nojima Stella F 3:0
09:00JEF United F - Parceiro Nagano F 2:0

KAZAKHSTAN: Premier League

6'Atyrau - Zhetysu 0:0
6'Ertis Pavlodar - Kaisar 0:0

KENYA: Premier League

10:00Tusker - Sony Sugar -:-
14:00Nzoia Sugar - Sofapaka -:-
14:00Wazito - Kakamega Homeboyz -:-
15:00Bandari - Chemelil -:-
15:00Kisumu All-Stars - Mathare Utd. -:-
15:00Ulinzi Stars - Kenya CB -:-
15:00Zoo - Posta Rangers -:-
16:15Leopards - Western Stima -:-

KOSOVO: Superliga

15:00Flamurtari - Drenica -:-

KUVEIT: Premier League

17:45Al Kuwait - Al Tadamon -:-
20:00Al Sahel - Al Qadisiya -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

11:30Akademiy Futbola - Alay Osh -:-
11:30Neftchi Kochkor-Ata - Ilbirs -:-

LESOTHO: Premier League

14:00Liphakoe - Likhopo -:-
16:00Kick4Life - LCS -:-
16:00Lioli - Linare -:-
16:00Mazenod - Defence Force -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

14:00Ventspils - Riga FC -:-
16:00RFS - BFC Daugavpils -:-

LETONIA: 1. Liga

14:00Auda - New Project -:-
14:00FK Smiltene - Grobina -:-
14:00Super Nova - Tukums 2000 -:-
16:00Rezekne - Balvu -:-
18:00Riga/Staicele - Alberts JDFS -:-

LIBAN: Premier League

15:30Al Akhaa Al Ahli - Salam Zgharta -:-
15:30Tadamon - Safa -:-
16:00Al Sahel - Bourj FC -:-

LITUANIA: A Lyga

6'Riteriai - Kauno Zalgiris 0:0
17:00FK Panevezys - Atlantas -:-
19:00Zalgiris - Stumbras 3:0

LITUANIA: I Lyga

15:00Banga - Kupiskis -:-

LUME: Amicaluri de Club

16:00Abahani Chittagong (Ban) - TC Sports Club (Mdv) -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională

19:30Differdange - Niedercorn -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

15:30Borec - Shkupi -:-
15:30Makedonija GP - Vardar -:-
15:30Rabotnicki - Struga Trim & Lum -:-
15:30Sileks - Renova -:-

MALAEZIA: Malaysia Cup - Play-off

16:00Johor DT - Selangor -:-
16:00Kedah - Pahang -:-

MALAWI: Super League

15:30Karonga United - Mighty Tigers -:-
15:30Mighty Wanderers - Civil -:-
15:30Mlatho Mponela - Big Bullets -:-
15:30Moyale Barracks - Blue Eagles -:-

MALTA: Premier League

16:00Sirens - Floriana -:-
18:15Birkirkara - Gzira -:-

MALTA: Division 1

16:00Mqabba FC - Zejtun Corinthians -:-
18:15Qormi - Zebbug -:-

MAROC: Botola Pro

21:00AmânatBerkane - Tanger -:-
21:00AmânatFAR Rabat - Difaa El Jadidi -:-
21:00AmânatKhemis Zemamra - Rapide Oued Zem -:-
21:00AmânatKhouribga - Wydad -:-
21:00AmânatMoghreb Tetouan - Safi -:-
21:00AmânatMouloudia Oujda - Youssoufia Berrechid -:-
21:00AmânatRaja Beni Mellal - FUS Rabat -:-
21:00AmânatRaja Casablanca - Agadir -:-

MAROC: Botola 2

21:00AmânatChabab Benguerir - Dcheira -:-
21:00AmânatChabab Rif Hoceima - TAS Casablanca -:-
21:00AmânatFes - Marrakech -:-
21:00AmânatKenitra - Chabab Mohammedia -:-
21:00AmânatKhemisset - Maghreb Fez -:-
21:00AmânatRAC Casablanca - Sidi Kacem -:-
21:00AmânatSale - Chabab Atlas Khenifra -:-
21:00AmânatSalmi - Widad Temara -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

03:00Puebla - Atlas 0:1
05:00Veracruz - Tigres 1:3
05:06Santos Laguna - Tijuana 4:1

MEXIC: Ascenso MX - Apertura

01:00UAEM Potros - Cafetaleros de Chiapas 2:3
03:00Zacatecas Mineros - Leones Negros 2:1
05:00Venados - Tampico Madero 2:4

MEXIC: Liga Premier Serie A

02:00Murcielagos - Saltillo 0:1
03:30Reynosa - Gavilanes de Matamoros 3:0
04:00Alacranes - Correcaminos 2 4:0
04:00Nayarit - Tecos FC 2:0
00:00Pioneros - Cruz Azul Hidalgo -:-
00:00U.N.A.M. 2 - Inter Playa Del Carmen -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B

04:00Cafessa - Ciervos 6:1
19:00Zacatecas 2 - La Paz -:-
00:00Chapulineros - Dorados 2 -:-
00:00Uruapan - San Francisco -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

00:00Necaxa F - Toluca F 1:2
18:00Monterrey F - Cruz Azul F -:-
19:00Atlas F - Guadalajara F -:-
19:00U.N.A.M. F - Leon F -:-
00:00Monarcas Morelia F - Queretaro F -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

14:00Dinamo-Auto - Zimbru -:-
16:00Milsami - S. Tiraspol -:-

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Costa do Sol - ENH Vilankulo -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

14:30Kom Podgorica - Buducnost -:-
14:30Rudar - Titograd -:-
14:30Zeta - OFK Petrovac -:-
15:30Iskra - Sutjeska -:-
18:00FK Podgorica - Grbalj -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:30Juventus Managua - Jalapa -:-

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Kristiansund - Rosenborg -:-
21:30Vålerenga - Stabaek -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

16:30Kongsvinger - Ham-Kam -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

14:00Arendal - Vidar -:-
14:00Byåsen - Hodd -:-
14:00Egersunds - Stjordals Blink -:-
14:00Fredrikstad - Halden -:-
14:00Levanger - Bryne -:-
14:00Nardo - Brattvag -:-
14:00Sola - Moss -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00Alta - Grorud -:-
14:00Åsane - Mjolner -:-
14:00Asker - Floro -:-
14:00Baerum Sportsklubb - Senja -:-
14:00Fram - Kjelsås -:-
14:00Oppsal - Elverum -:-
14:00Sotra - Odd 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

14:00Aalesund 2 - Traeff -:-
14:00Arvoll - Stabaek 2 -:-
14:00Herd - Lørenskog -:-
14:00Nordstrand - Krakeroy -:-
14:00Rommen SK - Eidsvold -:-
14:00Sarpsborg 08 2 - Spjelkavik -:-
14:00Sunndal - Molde 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Drobak-Frogn - Lyn -:-
14:00Frigg - Ready -:-
14:00Grei - Lokomotiv Oslo -:-
14:00Mjondalen 2 - Halsen -:-
14:00Tonsberg - Norild -:-
14:00Ullern - Follo -:-
14:00Vålerenga 2 - Orn -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

14:00Bryne 2 - Viking 2 -:-
14:00Donn - Storm BK -:-
14:00Flekkeroy - Mandalskameratene -:-
14:00Flint - Vindbjart -:-
14:00Madla IL - Staal Jorpeland -:-
14:00Pors Grenland - Start 2 -:-
14:00Vardeneset - Brodd -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

14:00Brann 2 - Vestfossen -:-
14:00Djerv 1919 - Fjora -:-
14:00Fana - Fyllingsdalen -:-
14:00OS - V. Haugesund -:-
14:00Sogndal 2 - Bergen Nord -:-
14:00Strømsgodset 2 - Lysekloster -:-
14:00Valdres - Stord -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

14:00Kongsvinger 2 - Ranheim 2 -:-
14:00Raufoss 2 - Orkla -:-
14:00Rosenborg 2 - Melhus -:-
14:00Steinkjer - Nybergsund -:-
14:00Strindheim - Gjovik-Lyn -:-
14:00Tiller - Brumunddal -:-
14:00Verdal - Kolstad -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Finnsnes - Skjervoy -:-
14:00Floya - Harstad -:-
14:00Honefoss - Tromsø 2 -:-
14:00Junkeren - Bodo/Glimt 2 -:-
14:00Lillestrom 2 - Gjellerasen -:-
14:00Melbo - Leknes -:-
14:00Skjetten - Ull/Kisa 2 -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

16:00Avaldsnes F - Sandviken F -:-
16:00Fart F - Vålerenga F -:-
16:00RØA F - Klepp F -:-
16:00Stabaek F - Lyn F -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

03:00Canterbury United F - Northern Football F 1:3
03:00Southern United F - Capital Football F 4:2

OLANDA: Eredivisie

19:30Alkmaar - Heerenveen -:-
19:30Waalwijk - Ajax -:-
20:45Twente - Willem II -:-
21:45Utrecht - PSV -:-
21:45Venlo - Vitesse -:-

OLANDA: Tweede Divisie

16:30GVVV - AFC -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30Excelsior 31 - Hoek -:-

OLANDA: KNVB Beker

15:30FC 's-Gravenzande - SteDoCo -:-

OLANDA: Eredivisie U19

15:00PSV U19 - Twente U19 -:-
15:30Ajax U19 - Den Haag U19 -:-
15:30Heerenveen U19 - Utrecht U19 -:-
15:30Vitesse U19 - Feyenoord U19 -:-
15:45NEC/Oss U19 - Groningen U19 -:-
16:00Alkmaar U19 - Almere U19 -:-
17:00Sparta Rotterdam U19 - Breda U19 -:-

PALESTINA: West Bank League

16:30Ahli Qalqilyah - Palestinian Forces -:-
16:30Al Amari - Ahli Al-Khalil -:-
16:30Al Quds - Jabal Al Mukaber -:-
16:30Shabab Alsamu - Albirah -:-
16:30Wadi Al-Nes - Thaqafi Tulkarem -:-

PANAMA: LPF - Apertura

04:00San Francisco - Independiente 2:1
00:00Miguelito - Chiriqui -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

02:00Nacional Asuncion - Diaz 0:0
00:10Libertad - Sol De America -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

01:00Independiente F.B.C. - Atyra 1:2
15:0012 de Octubre - Ovetense FC -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Binacional - Alianza Huanuco 7:0
04:00A. Lima - Carlos Mannucci 2:2
23:30Ayacucho - Union Comercio -:-

PERU: Liga 2

23:00AnulatSanta Rosa - Sport Victoria -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Korona - Plock -:-
18:30Legia - Lech -:-
21:00Jagiellonia - Cracovia -:-

POLONIA: Division 1

18:00Ol. Grudziadz - Radomiak Radom -:-
18:45Warta - Sosnowiec -:-
19:00Podbeskidzie - GKS Jastrzebie -:-
20:00Termalica B-B. - Belchatow -:-

POLONIA: Division 2

14:00Garbarnia - Gryf Wejherowo -:-
15:00Elana Torun - S. Wola -:-
16:00Skra - Elblag -:-
16:00S. Rzeszow - Blekitni Stargard -:-
16:30Legionowo - Bytovia Bytow -:-
17:00Polkowice - R. Rzeszow -:-
20:10Widzew Lodz - Katowice -:-

POLONIA: III Liga - Group I

15:00Biala Piska - T. Mazowiecki -:-
15:00Grodzisk M. - Wasilkow -:-
15:00Ursus Warszawa - Swit -:-
15:00Zambrow - Skierniewice -:-
16:00Concordia Elblag - Bron Radom -:-
16:00Sokol Aleksandrow L. - Legia II -:-
19:00Ostroda - Radomsko -:-

POLONIA: III Liga - Group II

15:00Grom Nowy Staw - Pogon Szczecin II -:-
16:00Gornik Konin - Koszalin -:-
16:00Gwardia Koszalin - Unia Janikowo -:-
16:00Mieszko - Swit Skolwin -:-
16:00Nielba Wagrowiec - B. Gdynia -:-
16:00Starogard Gdanski - Chemik Police -:-
16:30Jarocin - Stezyca -:-
19:00KKS Kalisz - Kleczew -:-
19:00Kotwica Kolobrzeg - Sroda -:-

POLONIA: III Liga - Group III

15:30Zaglebie 2 - Legnica 2 -:-
16:00Brzeg - Pniowek -:-
16:00Gwarek Tarnowskie Gory - Bielsko-Biala -:-
16:00Piast Zmigrod - Foto-Higiena Gac -:-
16:00Polonia B. - Z. Gora -:-
16:00ROW Rybnik - Ruch -:-
16:00Zdzieszowice - Starowice Dolne -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

15:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa -:-
15:00Wolka Pelkinska - Jutrzenka Giebultow -:-
16:00Avia Swidnik - Wisla Pulawy -:-
16:00Biala Podlaska - Sandomierz -:-
16:00Hetman Zamosc - Wisloka Debica -:-
16:00Ostrowiec - Chelmianka Chelm -:-
18:00Lublin - Korona 2 -:-

POLONIA: Central Youth League

12:00Pogon Szczecin U18 - Slask U18 -:-
13:00Korona U18 - Hutnik Krakow U18 -:-
13:00Legia U18 - Jagiellonia U18 -:-
13:00UKS SMS Lodz U18 - Lech U18 -:-
13:00Zaglebie U18 - Arka U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

36'Medyk Konin F - Mitech Zywiec F 4:0
6'AZS Wroclaw F - Leczna F 0:0
6'Bydgoszcz F - AZS PWSZ Walbrzych F 0:0
6'UJ Krakow F - Katowice F 0:0
16:00Biedrzychowice F - Olimpia Szczecin F -:-
16:00UKS SMS Lodz F - Czarni Sosnowiec F -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

13:15Condeixa - Rio Ave -:-
16:00Sintra - Guimaraes -:-
17:00Academico Viseu - Real SC -:-
17:00Amora - Sanjoanense -:-
17:00Fabril do Barreiro - Moreirense -:-
17:00Louletano - Ferreira -:-
17:00Pevidem - Belenenses -:-
17:00Sp. Espinho - Vilafranquense -:-
18:00Penafiel - Gil Vicente -:-
19:00Farense - Aves -:-
19:00Feirense - Tondela -:-
20:00Academica - Portimonense -:-
20:45Coimbroes - FC Porto -:-
22:45Leca - Braga -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

6'Benfica U23 - Sporting U23 0:0
13:00Braga U23 - CD Cova da Piedade U23 -:-
17:00Academica U23 - Setubal U23 -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women

19:00Benfica F - Sporting F -:-

QATAR: QSL

17:25Al-Rayyan - Qatar SC -:-
17:25Al Sailiya - Al-Wakra -:-
19:35Al Ahli Doha - Al-Shahaniya -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

15:30Liberec - Jablonec -:-
17:30Sigma Olomouc - Ceske Budejovice -:-
17:30Zlin - Mlada Boleslav -:-
20:00Slavia Praga - Pribram -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

90+'Pardubice - Trinec 1:0
90+'Sokolov - Lisen 1:2
85'Vysehrad - Jihlava 1:1
15:30Prostejov - Zizkov -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:00Pribram B - Vltavin 0:1
90+'Benesov - Plzen B 3:2
90'Motorlet Prague - Admira Prague 1:0
49'Stechovice - Slavia Praga B 1:1

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

86'Jablonec B - Zivanice 3:2
16:30Usti nad Orlici - Hradec Kralove B -:-
16:30Velvary - Brozany -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

90+'Frydek-Mistek - Vyskov 1:0
86'Odra Petrkovice - Ostrava B 0:1
15:30Hlucin - Zlin B -:-
15:30Rosice - Dolni Benesov -:-
15:30Uhersky Brod - Unicov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

89'Petrin Plzen - Rokycany 3:1
Se asteaptă
datele
Jindrichuv Hradec - Katovice 0:2
14:30Cizova - Prestice -:-
16:30Doubravka - Myto -:-
16:30Horovicko - Beroun -:-
16:30Sobeslav - Ceske Budejovice B -:-
18:00Hvezda Cheb - Marianske Lazne -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

90+'Steti - Aritma Prague 1:1
87'Tatran Rakovnik - Chomutov 1:2
16:00Brezova - Neratovice -:-
16:30Cesky Brod - Sous -:-
16:30Ostrov - Kladno -:-
16:30Slany - Brandys n. Labem -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Kutna Hora - Hlinsko 2:1
16:30Horky nad Jizerou - Caslav -:-
16:30Nachod - Dvur Kralove -:-
16:30Ostra - Kolin -:-
16:30Trutnov - Letohrad -:-
16:30Vysoke Myto - Libis -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

86'Havlickuv Brod - Zbrojovka Brno B 1:4
15:30Breclav - Tasovice -:-
15:30Bystrice n. Pern. - Stara Rise -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

15:30Bzenec - Brumov -:-
15:30Hranice - Sumperk -:-
15:30Nove Sady - Prerov -:-
15:30Skastice - Vsetin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

15:30Hermanice - Novy Jicin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Ujezd Prague - Treboradice 5:0
77'Dukla JM - Kolovraty 2:4
77'Hostivar - Predni Kopanina 1:3
76'Kralovice - Vysehrad B 2:1
76'US Prague - Ujezd nad Lesy 0:3
71'Zlicin - Admira Prague B 2:1
16:30Olympia Radotin - Podoli -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

Se asteaptă
datele
FK Komarov - Vlasim B 0:0
16:30Dobrovice - Klicany -:-
16:30Kosmonosy - Hrebec -:-
16:30Nove Straseci - Bohemia Podebrady -:-
16:30Porici n. S. - Velim -:-
16:30Tuchlovice - Hvozdnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

84'Mas Taborsko B - Jankov 1:1
16:00Protivin - Sokol Lom -:-
16:30Blatna - Junior Strakonice -:-
16:30Osek - Olesnik -:-
16:30Rudolfov - Milevsko -:-
16:30Sezimovo Usti - Cesky Krumlov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

16:30Bolevec - Meclov -:-
16:30Chotikov - Sokol Lhota -:-
16:30Domazlice B - Nyrsko -:-
16:30Horni Briza - Holysov -:-
16:30Stribro - Vejprnice -:-
16:30Zruc - Nepomuk -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

89'Loko K. Vary - Horni Slavkov 2:1
16:30Hroznetin - Zlutice -:-
16:30Kralovske Porici - Frantiskovy Lazne -:-
16:30Nova Role - Touzim -:-
16:30Nove Sedlo - Chodov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

74'Horni Jiretin - Kadan 0:0
16:30Domousice - Modlany -:-
16:30FK Jilove - Mostecky FK -:-
16:30Krupka - Lovosice -:-
16:30Litomericko - Oldrichov -:-
16:30Srbice - Vilemov -:-
16:30Zatec - Perstejn -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

16:30Chrastava - Visnova -:-
16:30Desna - Novy Bor -:-
16:30Doksy - Skalice -:-
16:30Sedmihorky - Straz p. Ralskem -:-
16:30Zelezny Brod - Rovensko p. Tr. -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

86'Slavia Hradec - Dobruska 0:0
13:30Jicin - Police nad Metuji -:-
16:30Libcany - Kostelec n. O. -:-
16:30Vysoka n. Labem - Novy Bydzov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

86'Chrudim B - Chocen 2:2
90+'Litomysl - Ceska Trebova 2:1
16:00Policka - Lanskroun -:-
16:00Tremosnice - Moravska Trebova -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

15:30Namest n. Oslavou - Velke Mezirici B -:-
15:30Sperice - Pelhrimov -:-
15:30Zirovnice - Chotebor -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

15:30Bosonohy - Moravsky Krumlov -:-
15:30Bystrc - Mutenice -:-
15:30Ivancice - Bohunice -:-
15:30Lisen B - Svratka Brno -:-
15:30Moravska Slavia - Rajecko -:-
15:30Ratiskovice - Sparta Brno -:-
15:30SK Krumvir - Rousinov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

15:30Jesenik - Kralice na Hane -:-
15:30Litovel - Usti -:-
15:30Mohelnice - SK Lipova -:-
15:30Zelatovice - Bohunovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

73'Holesov - Borsice 2:1
15:30Batov - Bystrice pod Hostynem -:-
15:30Provodov - Morkovice -:-
15:30Slusovice - Kvasice -:-
15:30Velke Karlovice - Stitna nad Vlari -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

15:00Bridlicna - Bystrice -:-
15:00Cesky Tesin - Brusperk -:-
15:00Haj ve Slezsku - Petrovice -:-
15:00Hlubina - Krnov -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

PauzăCeske Budejovice U19 - Pribram U19 0:3
PauzăMlada Boleslav U19 - Slavia Praga U19 0:4
13:00Opava U19 - Hradec Kralove U19 -:-
13:30Plzen U19 - Brno U19 -:-
14:00Slovacko U19 - Pardubice U19 -:-

REPUBLICA CEHĂ: First League Women

46'Lok. Brno F - Slovacko F 0:1
Se asteaptă
datele
Plzen F - Slavia Praga F 0:6

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF - Clasura - Play off-uri

23:00Atlantico - Cibao -:-

ROMÂNIA: Liga 1

20:30CFR Cluj - Univ. Craiova -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00Dunărea Călărași - Turris T. Magurele 3:2
11:00Metaloglobus - CSM Resita 1:0
11:00SCM Gloria - ACS Viitorul Tg. Jiu 0:0
11:00Sportul Snagov - Pandurii Tg. Jiu 3:2
77'Petrolul Ploiești - Concordia Chiajna 2:0
16:00Csikszereda M. Ciuc - Rapid București -:-

RUSIA: Premier League

14:00Tambov - Ural -:-
16:30Sp. Moscova - Kazan -:-
19:00Zenit - FK Rostov -:-

RUSIA: FNL

09:00Luch - Yenisey 0:1
09:00SKA Khabarovsk - Tomsk 1:1
15:00Kursk - Tekstilshtik -:-
15:00M. Saransk - Krasnodar 2 -:-
15:00Nizhny Novgorod - Khimki -:-
17:00Armavir - R. Volgograd -:-
17:00FK Chayka - Sp. Moscova 2 -:-
17:00F. Voronezh - Yaroslavl -:-
18:00Baltika - Neftekhimik -:-
18:00T. Moscova - Chertanovo M. -:-

RUSIA: PFL - Center

6'R. Volgograd 2 - D. Bryansk 0:1
14:00Khimik Novomoskovsk - Ryazan -:-
14:00Krasnogorsk - Ararat Moscow -:-
14:30Saratov - Salyut-Belgorod -:-
15:00Kvant - Kaluga -:-
18:00FK Strogino Moscow - M. Lipetsk -:-

RUSIA: PFL - South

14:30Legion Dynamo - Anzhi -:-
15:00Nalchik - SKA Rostov -:-
16:00Chernomorets Novorossijsk - Urozhay -:-
16:00Krasnodar 3 - Maykop -:-
16:00Mashuk - Inter Cherkessk -:-
18:00Alania Vladikavkaz - Biolog -:-

RUSIA: PFL - West

6'Znamya Truda - Kolomna 0:0
15:00Leningradets - Olimp Khimki -:-
16:00Dolgoprudny - Zenit 2 -:-
16:00Vladimir - Zvezda St. Peterburg -:-
17:00Murom - Luki-Energiya -:-

RUSIA: Youth League

78'Arsenal Tula U19 - Sochi U19 0:1
6'FK Orenburg U19 - Samara U19 0:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Primul tur

16:00Cailungo - Cosmos -:-
16:00Tre Penne - Fiorentino -:-
16:00Virtus - Libertas -:-

SCOŢIA: Premiership

17:00Celtic - Ross County -:-
17:00Hamilton - Hibernian -:-
17:00Kilmarnock - Livingston -:-
17:00Motherwell - Aberdeen -:-
17:00St. Mirren - St. Johnstone -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Arbroath - Morton -:-
17:00Dundee FC - Partick Thistle -:-
17:00Dunfermline - Ayr -:-
17:00Inverness - Alloa -:-
17:00Queen of South - Dundee Utd -:-

SCOŢIA: League One

17:00Airdrieonians - Montrose -:-
17:00Clyde - Raith -:-
17:00East Fife - Forfar -:-
17:00Falkirk - Peterhead -:-
17:00Stranraer - Dumbarton -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00Fraserburgh - Keith -:-
17:00Huntly - Forres Mechanics -:-
17:00Lossiemouth - Deveronvale -:-
17:00Nairn County - Wick Academy -:-

SCOŢIA: Scottish Cup

16:30Auchinleck Talbot - Cove Rangers -:-
16:30Penicuik - Stenhousemuir -:-
17:00Albion Rovers - Fort William -:-
17:00Annan - Brechin -:-
17:00Clachnacuddin - Brora Rangers -:-
17:00Cowdenbeath - Broxburn Athletic -:-
17:00East Kilbride - Gretna 2008 -:-
17:00Elgin - Berwick -:-
17:00Formartine Utd - Gala Fairydean -:-
17:00Lochee United - BSC Glasgow -:-
17:00Rothes - Inverurie Loco Works -:-
17:00Spartans - Queen's Park -:-
17:00Stirling - Strathspey Thistle -:-

SERBIA: Super Liga

16:00Mladost - Partizan -:-
19:00FK Vozdovac - Macva -:-
19:00Javor - Backa Topola -:-
19:00Proleter - Radnik -:-
19:00Radnicki Nis - Napredak -:-
19:00Sp. Subotica - Indjija -:-

SERBIA: Prva Liga

16:00Buducnost Dobanovci - Zlatibor Cajetina -:-
16:00Graficar Beograd - Sindjelic Beograd -:-
16:00Radnicki Pirot - Backa -:-
16:00Zemun - Radnicki 1923 -:-

SEYCHELLES: First Division League

14:00La Passe - St Michel Utd -:-
14:30Cote d'Or - Red Star -:-
15:00Northern Dynamo - Anse Reunion -:-

SINGAPORE: Cupa

36'Balestier Khalsa - Tampines 0:0
36'Geylang - Albirex Niigata 0:0
36'Hougang - DPMM 0:0
36'Warriors - Home Utd 0:1

SLOVACIA: Fortuna liga

18:00Nitra - Ruzomberok -:-
18:00Sered - Trnava -:-
18:00Slovan Bratislava - Pohronie -:-
18:00Zilina - Michalovce -:-

SLOVACIA: 2. liga

15:30Banska Bystrica - Trebisov -:-
15:30Dubnica - Petrzalka -:-
15:30FC Kosice - S. Bratislava B -:-
15:30Komarno - Bardejov -:-
15:30L. Mikulas - Zilina B -:-

SLOVACIA: Divizia C-Vest

12:00Kalna n. Hronom - Myjava -:-
15:00FK Nove Zamky - Belusa -:-

SLOVACIA: Divizia C-East

15:00FK Humenne - 1.FK Svidnik -:-
15:00Presov - Poprad B -:-
15:00Spisska Nova Ves - V. Revistia -:-
15:00Stropkov - Giraltovce -:-
15:00Vranov - Krompachy -:-

SLOVACIA: Divison C Central

15:00Cadca - Oravske Vesele -:-
15:00Rakytovce - Kovacova -:-
15:00R. Sobota - Novohrad Lucenec -:-
15:00Zvolen - Krasno -:-

SLOVACIA: Divison C Bratislava

16:00Bahon - Rohoznik -:-
16:00Devinska N. Ves - Ivanka pri Dunaji -:-

SLOVENIA: Prva Liga

15:30Mura - Triglav -:-
17:45O. Ljubljana - Rudar -:-
19:45Celje - Domzale -:-

SLOVENIA: 2. SNL

16:00Fuzinar - Koper -:-
16:00Jadran Dekani - Dravograd -:-
16:00Krsko - Dob -:-
16:00NK Krka - Beltinci -:-
16:00Radomlje - Bilje -:-
16:00Rogaska - Drava -:-
19:00Gorica - Nafta -:-

SPANIA: LaLiga

14:00Eibar - Barcelona -:-
17:00Atl. Madrid - Valencia -:-
19:30Getafe - Leganes -:-
22:00Mallorca - Real Madrid -:-

SPANIA: LaLiga2

17:00Alcorcon - Almeria -:-
17:00Ponferradina - Numancia -:-
19:00Elche - Gijon -:-
19:00Lugo - Huesca -:-
21:00Extremadura UD - Vallecano -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

17:00R. Union - Ath. Bilbao B -:-
17:30Amorebieta - UD Logrones -:-
17:30Osasuna B - Unionistas -:-
18:00Valladolid Promesas - Alaves B -:-
19:00Arenas Club - Burgos CF -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

18:30Llagostera - Barcelona B -:-
19:00Levante B - Cornella -:-
19:00Villarreal B - Lleida -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 2

17:45Real Aviles - Praviano -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 3

17:45Solares - Vimenor -:-
18:00Atletico Albericia - Selaya -:-
18:00UD Samano - Union Montanesa Escobedo -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 4

17:00CD Vitoria - Durango -:-
17:30Pasaia - Santurtzi -:-
18:00Beasain - Balmaseda -:-
19:00Sodupe - Ariznabarra -:-
19:00Somorrostro - Gernika -:-
20:30SD Deusto - San Ignacio -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 5

19:00Igualada - CE Manresa -:-
19:00Santfeliuenc - Terrassa -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 6

18:00Atzeneta - Paterna -:-
19:15Roda - Vilamarxant -:-
19:15Saguntino - Novelda CF -:-
19:30Beniganim - Hercules B -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 7

19:00Flat Earth - San Fernando -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 8

17:30Santa Marta Tormes - Atl. Astorga -:-
18:00La Granja - Numancia B -:-
18:00La Virgen - Zamora -:-
18:00Salamanca B - Almazan -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 9

14:00Melilla CD - Huetor Tajar -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 10

19:00Pozoblanco - CD Gerena -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 11

17:00Ibiza Islas Pitiusas - Poblense -:-
17:00Platges de Calvia - Portmany -:-
17:00San Rafael - Llosetense -:-
18:30Manacor - Constancia -:-
18:45Ferriolense - Collerense -:-
19:00Mallorca B - Esporles -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 12

14:30Union Viera - Ibarra -:-
17:45Santa Ursula - La Cuadra -:-
18:30Las Palmas C - Mensajero -:-
19:00CD Buzanada - Tamaraceite -:-
19:00Panaderia - Vera -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 13

19:00Olimpico de Totana - CAP Ciudad de Murcia -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 15

17:30Cortes - Mutilvera -:-
17:30Lourdes - Beti Kozkor -:-
17:30Pamplona - Burlades -:-
17:30Subiza - CD Corellano -:-
17:30Txantrea - Cirbonero -:-
18:00Valle Egues - Beti Onak -:-
19:00AD San Juan - Fontellas -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 16

17:00Comillas - Anguiano -:-
17:30Berceo - Arnedo -:-
19:30Yague - Varea -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 18

19:00Guadalajara - Tarancon -:-

SPANIA: Primera Division Women

47'Athletic Bilbao F - Betis F 1:0
14:00Huelva F - La Coruna F -:-
19:30Tenerife F - Real Sociedad F -:-

SUA: MLS - Play-off

20:00Atlanta United - New England Revolution -:-
22:30Seattle Sounders - FC Dallas -:-

SUA: USL Championship

03:30Rio Grande - Portland 2 2:1
05:30Phoenix Rising - Oklahoma City Energy 3:1
21:00Charleston - Bethlehem -:-
22:00Real Monarchs - Sacramento Republic -:-
23:00Tulsa Roughnecks - Reno -:-

SUEDIA: Allsvenskan

14:30Helsingborg - Hacken -:-
17:00Östersunds - Sirius -:-

SUEDIA: Superettan

14:30GAIS - Varbergs -:-
17:00Brommapojkarna - Dalkurd -:-
17:00Västerås SK - Mjallby -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

15:00Forward - Gefle -:-
16:00Sandvikens - Nykopings -:-
17:00Linkoping City - Karlslunds -:-
17:00Sylvia - Carlstad -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

15:00Tvaakers - Lunds -:-
16:00Ljungskile - Oddevold -:-
16:00Oskarshamns - Torns -:-
17:00Atvidabergs - Lindome -:-
17:00Skövde - Utsiktens -:-

SUEDIA: Division 2 - Promotion Group

15:00Grebbestads - Olympic -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

16:00Kungsbacka F - Örebro F -:-
19:00Eskilstuna United F - Kristianstads F -:-

SUEDIA: Elitettan Women

13:30IF Brommapojkarna F - Hammarby F -:-
16:00Uppsala F - Mallbackens F -:-
17:00AIK F - Kalmar F -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Coastal Union - Mwadui -:-
16:00Kinondoni MC - Simba -:-
16:00Mbao - Ruvu Shooting -:-
16:00Namungo - Lipuli -:-
16:00Ndanda - Mtibwa Sugar -:-
16:00Polisi Tanzania - Singida United -:-
16:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar -:-
19:00Azam - JKT Tanzania -:-

TUNISIA: Ligue 2

16:30CO Medenine - Ariana -:-
16:30ES Jerba - Marsa -:-
16:30Gabes - Sporting Ben Arous -:-
16:30Msaken - Zarzis -:-
16:30Olympique Beja - Sbikha -:-
16:30Rades - Menzel Bourguiba -:-
16:30Sidi Bouzid - Sfax Railways -:-

TURCIA: Super Lig

15:00Antalyaspor - Genclerbirligi -:-
17:30Basaksehir - Goztepe -:-
17:30Trabzonspor - Gaziantep -:-
20:00Ankaragucu - Besiktas -:-

TURCIA: 1. Lig

14:00Hatayspor - Adana Demirspor -:-
16:30Bursaspor - Umraniyespor -:-
19:00Menemen Belediye - Erzurum BB -:-

TURCIA: 2. Lig White Group

14:30Hacettepe - H.Trabzon -:-
15:00Manisa FK - Pendikspor -:-
15:00Sancaktepe - Sariyer -:-

TURCIA: 2. Lig Red Group

14:00FK Vanspor - Sivas Belediyespor -:-
15:00Eyupspor - Ankara Demirspor -:-
15:00Tuzlaspor - Bodrumspor -:-

TURCIA: 3. Lig Group 1

14:30Cankaya FK - Yomraspor -:-
15:00Silivrispor - Hopaspor -:-

TURCIA: 3. Lig Group 2

15:00Tepecik - Elaziz Bld. -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:00FC Asgabat - Altyn Asyr -:-
14:00Merw - Energetik -:-
14:30Sagadam - FC Balkan -:-

ŢARA GALILOR: Premier League

16:30Airbus - Newtown -:-
16:30Bala Town - Barry -:-
16:30Cardiff Metropolitan - Connah's Q. -:-
16:30Penybont - TNS -:-

ŢARA GALILOR: Division 1

16:30Caldicot - Dinas Powys -:-
16:30AmânatCroesyceiliog - Port Talbot -:-
16:30AmânatGarden Village - Monmouth -:-
16:30AmânatPontardawe - Aberbargoed -:-
16:30Port Talbot - Llwydcoed -:-
16:30AmânatRisca - Abergavenny Town -:-
16:30AmânatTon Pentre - Llwydcoed -:-
16:30AmânatTrefelin - Penydarren -:-

ŢARA GALILOR: FA Cup

16:00Aberbargoed - Aberaeron -:-
16:00Abertillery Bluebirds - Penparcau FC -:-
16:00Afan Lido - Monmouth -:-
16:00Ammanford - Cardiff Draconians -:-
16:00Bangor 1876 - Penycae -:-
16:00Blaenau - Buckley -:-
16:00Briton Ferry - Undy -:-
16:00Builth W. - Ton Pentre -:-
16:00Cefn Cribwr - Tredegar Town -:-
16:00Chepstow - Taffs Well -:-
16:00Chirk AAA FC - Llannefydd -:-
16:00Coedpoeth - Gresford -:-
16:00Conwy Borough - Ruthin -:-
16:00Corwen - Colwyn Bay -:-
16:00Croesyceiliog - Abergavenny Town -:-
16:00Cwmaman Institute - STM Sports -:-
16:00Cwmbran Celtic - Pontardawe -:-
16:00Flint - Four Crosses -:-
16:00Garden Village - Goytre United -:-
16:00Greenfield - Caersws -:-
16:00Guilsfield - Brymbo -:-
16:00Haverfordwest - Penlan Club -:-
16:00Holyhead - Montgomery -:-
16:00Holywell - Llandudno -:-
16:00Llanberis - Porthmadog -:-
16:00Llanelli - Cwmamman United -:-
16:00Llanrhaeadr - Prestatyn -:-
16:00Llanrug - Aberffraw -:-
16:00Llantwit Major - Llandrindod -:-
16:00Mynydd Isa - Llanfair United -:-
16:00Nantlle Vale FC - Rhydymwyn -:-
16:00Nefyn United - Bangor City -:-
16:00Penrhyncoch - Cardiff Corries -:-
16:00Pontypridd - Caerau Ely -:-
16:00Prestatyn Sports - Queens Park -:-
16:00Rhyl - Llangefni -:-
16:00Swansea University - Caerleon -:-
16:00Trefelin - Llanidloes -:-
16:00Waterloo - Mold Alexandra -:-

UCRAINA: Premier League

14:00Karpaty - Lviv -:-
17:00Zorya - Desna -:-

UCRAINA: Persha Liga

14:00Ahrobiznes Volochysk - Ch. Odessa -:-
15:00Balkany - Kremin -:-
15:00Cherkashchyna - Prykarpattya -:-
15:00Hirnyk-Sport - Volyn Lutsk -:-
15:00Minaj - Kramatorsk -:-
16:30Metalist 1925 - Obolon Brovar Kyjev -:-

UCRAINA: Druha Liga

14:00Hirnyk Kryvyi Rih - Krystal -:-
15:00Nyva Ternopil - Kalush -:-
15:00Nyva Vinnytsya - Kyiv-Sviatoshyn -:-
15:00Tavriya - Alliance -:-
15:00Veres-Rivne - Uzhhorod -:-
15:00VPK-Agro - Mykolaiv 2 -:-
15:00Zhytomyr - Dinaz Vyshgorod -:-

UCRAINA: Youth League

6'Din. Kiev U21 - Oleksandriya U21 0:0
17:00Mariupol U21 - Dnipro-1 U21 -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

18:00Debrecen - DVTK -:-
18:00Kaposvar - Kisvarda -:-
18:00Mezokovesd - MOL Fehervar -:-
18:00Puskas Academy - Paks -:-
18:00Zalaegerszeg - Honved -:-
20:30Ferencvaros - Ujpest -:-

UNGARIA: NB I Women

14:00Ferencvaros F - Szent Mihaly F -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

22:00Fenix - Plaza Colonia -:-
22:00Progreso - Danubio -:-

URUGUAY: Segunda Division

16:00Albion - Villa Espanola -:-
16:00Bella Vista - CA Torque -:-
16:00Central Esp. - Villa Teresa -:-
16:00Maldonado - Tacuarembo -:-
16:00Sud America - Rentistas -:-
22:00Atenas - Cerrito -:-

UZBEKISTAN: Super League

13:15Termez Surkhon - Navbahor Namangan -:-
14:30Din. Samarkand - Pakhtakor -:-
14:30Lok. Tashkent - Buxoro -:-
15:30Nasaf Qarshi - Andijan -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clasura

00:00Aragua - Lara -:-
00:00Monagas - Estudiantes Caracas -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clasura - Play off-uri

22:30Furrial - El Vigia -:-
22:30Hermanos Colmenares - Titanes -:-
22:30Universidad Central - Angostura -:-
22:30Yaracuyanos - Petroleros de Anzoategui -:-

VIETNAM: V.League 1

6'Da Nang - Binh Duong 0:0
6'Hanoi FC - BHTS Quang Nam 0:0
6'Ho Chi Minh - Gia Lai 0:0
6'Khanh Hoa - Sai Gon FC 0:0
6'Nam Dinh - Hai Phong 0:0
6'Song Lam Nghe An - Than Quang Ninh 0:0
6'Thanh Hoa - The Cong 0:0

ZAMBIA: Super League

15:00Kansanshi - Lusaka Dynamos -:-
16:00Kabwe - Nkana -:-
16:00Lumwana Radiants - Kabwe Youth Academy -:-
16:00Mufulira - Red Arrows -:-
16:00Nakambala Leopards - Buildcon -:-
16:00Power Dynamos - Nkwazi -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Herentals - Black Rhinos -:-
16:00Mushowani Stars - Triangle -:-
16:00TelOne - Chapungu Utd -:-
16:00Yadah - Manica -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.