REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

21:30Liverpool - Luton -:-

EUROPA: Champions League - Play-off

22:00FC Porto - Arsenal -:-
22:00Napoli - Barcelona -:-

EUROPA: Europa Conference League - Play-off

19:00Gent - M. Haifa -:-

AFRICA DE SUD: Cupa

19:00Highlands - Sekhukhune -:-
19:00Pretoria U. - Cape Town Spurs -:-

ALBANIA: Super Liga

18:00Skenderbeu - Din. Tirana -:-

ALBANIA: First Division

14:30Kastrioti - Bylis -:-

ALBANIA: Cupa Albaniei

14:30Erzeni - Vllaznia -:-
14:30Laci - Egnatia -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Champions Cup

03:00St. Louis City - Houston Dynamo 2:1
05:00Saprissa - Philadelphia Union 2:3

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Gold Cup Women - Grupe

02:30Mexic F - Argentina F 0:0
05:15SUA F - Republica Dominicană F 5:0

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Calificare

00:00Portuguesa (Ven) - Palestino (Chi) 1:2
02:30Aguilas (Col) - Bragantino (Bra) 0:0
02:30Always Ready (Bol) - Sporting Cristal (Per) 6:1
00:00Puerto Cabello (Ven) - Nacional (Uru) -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Cray Wanderers - Canvey Island -:-

ANGLIA: EFL Trophy - Play-off

22:00Bradford City - Wycombe -:-

ANGLIA: Professional Development League

21:00Hull U21 - Crewe U21 -:-

ANGLIA: Academii U18

15:00Manchester City U18 - Newcastle Utd U18 -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

21:00Millwall U18 - Chelsea U18 -:-

ANGLIA: Women's National League North

21:45Burnley F - AFC Fylde F -:-
21:45Stourbridge F - Wolverhampton F -:-

ANGLIA: Women's National League South

21:45Billericay F - Chatham F -:-
21:45Ipswich F - Hashtag F -:-
21:45Milton Keynes F - London Bees F -:-
21:45Oxford Utd F - Rugby Borough F -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Uniao de Malanje - Desportivo Huila -:-
17:00Sagrada - Libolo -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:45Al Batin - Al Orubah -:-
15:15Ohod - Al Bukayriyah -:-
17:15Al Taraji - Al Qadisiya -:-

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

00:30Argentinos Jrs - Ind. Rivadavia 2:1
01:00Defensa y Justicia - Central Cordoba 1:1

ARGENTINA: Primera B - Apertura

01:00Colegiales - Villa Dalmine 0:0
01:30Argentino de Merlo - Sacachispas 3:0
02:10Comunicaciones - Laferrere 4:1
22:00Liniers - Deportivo Merlo -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

22:10Tigre - Chacarita Juniors -:-

ARGENTINA: Reserve League - Primul tur

22:00Argentinos Jrs 2 - Belgrano 2 -:-
22:00Deportivo Riestra 2 - Barracas Central 2 -:-
22:00Lanus 2 - Godoy Cruz 2 -:-
22:00Newells Old Boys 2 - Central Cordoba 2 -:-
00:00Ind. Rivadavia 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-

ARUBA: Division di Honor - Retrogradare

02:00Caiquetio - Bubali 1:0

ASIA: Liga Campionilor AFC - Play-off

11:00Kofu (Jpn) - Ulsan HD (Kor) -:-
13:00Yokohama M. (Jpn) - Bangkok Utd (Tha) -:-
18:00Al-Ain (Uae) - Nasaf Qarshi (Uzb) -:-
20:00Al Nassr Riyadh (Sau) - Al Feiha (Sau) -:-

ASIA: WAFF Championship Women

16:00Iordania F - Guam F -:-
19:00Liban F - Arabia Saudită F -:-

AZERBAIDJAN: I Liqa

12:00Moik Baku - Lokbatan -:-
13:00Karvan - Araz Saatli -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

21:00Cercle Brugge 2 - Gullegem -:-
21:00Dikkelvenne - Voorde Appelterre -:-
21:00Merelbeke - Aalst -:-
21:00Olsa Brakel - Oostkamp -:-
21:00Petegem - KRC Gent -:-
21:00Torhout - Mandel United -:-
21:00Waregem 2 - Ninove -:-
21:00Wetteren - Oudenaarde -:-
21:00Zelzate - KRC Harelbeke -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

21:00Belisia Bilzen - Houtvenne -:-
21:00Boom - Londerzeel -:-
21:00FC Lebbeke - Lyra-Lierse Berlaar -:-
21:00KRC Mechelen - Hades -:-
21:00Lille - Wezel Sport -:-
21:00Tongeren - City Pirates -:-
21:30Hasselt - K. Berchem Sport -:-
21:30Overijse - Bocholter -:-

BELGIA: 1st National - Feminin

21:15Famkes Merkem F - RSC Anderlecht II F -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat

17:00ASPAC - Ayema -:-
17:00Bani Ganse - Dadje -:-
17:00Dragons - AS Cotonou -:-
17:00Dynamo Abomey - Takunnin -:-
17:00Espoir - Cavaliers -:-
17:00FC Loto - Damissa -:-
17:00JS Pobe - Coton FC -:-
17:00Requins - AS Sobemap -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

00:00Tomayapo - SA Bulo Bulo 2:2
02:00The Strongest - Santa Cruz 3:0
21:00Universitario de Vinto - Guabira -:-
00:00GV San Jose - Wilstermann -:-

BOTSWANA: Premier League

16:30Matebele - Security Systems -:-
16:30Tafic FC - Gaborone Utd -:-
16:30VTM FC - BDF XI -:-

BRAZILIA: Amapaense

01:00AmânatOratorio - Santana EC -:-

BRAZILIA: Baiano

00:15Barcelona - Bahia de Feira -:-

BRAZILIA: Capixaba

00:00Porto Vitoria - Serra -:-

BRAZILIA: Carioca - Taca Guanbara

02:30Flamengo - Boavista 4:0

BRAZILIA: Paulista A2

20:00Primavera - Juventus-SP -:-
00:00Capivariano - Rio Claro -:-
00:30Linense - Monte Azul -:-
00:30Noroeste - Ferroviaria -:-

BRAZILIA: Paulista A3

20:00Desportivo - Bragantino II -:-
20:00EC Sao Bernardo - Uniao Suzano -:-
20:00Matonense - Marilia -:-
00:00Itapirense - Uniao Sao Joao -:-
00:00Lemense - Gremio Prudente -:-
00:00Sertaozinho - Rio Preto -:-

BRAZILIA: Paulista A4

20:00America SP - Independente SP -:-
20:00CA Joseense - Uniao Barbarense -:-
20:00Jabaquara - XV de Jau -:-
20:00Taquaritinga - Francana -:-
00:00Sao-Carlense - Penapolense -:-
00:00SKA Brasil - Vocem -:-

BRAZILIA: Sergipano

23:00Falcon - America SE -:-

BRAZILIA: Sul-Matogrossense

21:30Dourados - Aquidauanense -:-
00:00Coxim - Operario MS -:-

BRAZILIA: Tocantinense

00:30Araguaina - Gurupi 2:1

BRAZILIA: Cupa Braziliei

01:00Nova Venecia - Botafogo SP 1:2
20:30Real Brasilia - Sao Raimundo RR -:-
21:00River-PI - Ypiranga FC -:-
21:30Manauara - Retro -:-
00:15Sousa - Cruzeiro -:-
00:30Anapolis - Tombense -:-
00:30Audax RJ - Portuguesa RJ -:-
00:30Itabaiana - Brasiliense -:-
00:30Treze - ABC -:-

BRAZILIA: Copa Alagoas

20:15Alianca - Cruzeiro Arapiraca -:-
20:15Olhodaguense - CSE -:-

BRAZILIA: Cupa Nordeste

00:00Maranhao - Juazeirense -:-
00:00Vitoria - Nautico -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASEC Koudougou - Kadiogo -:-
17:30Kozaf - USFA -:-
17:30Royal - Vitesse -:-
19:45Sonabel Ouagadougou - Etoile Filante -:-

BURUNDI: Primus League

13:00Amasipiri - Musongati -:-
15:00Aigle Noir - Telaviv -:-
15:00Le Messager Ngozi - Rukinzo -:-
15:00Magara Young Boys - Kayanza -:-
15:00Olympic S. - Moso Sugar -:-
15:00Tigre Noir - Inter Star -:-
15:45Bumamuru - Flambeau du Centre -:-

CAMERUN: Elite One

14:30Fovu Baham - Stade Renard -:-
16:30Bamenda - Aigle Royal -:-
17:00Canon Yaounde - Bamboutos FC -:-
19:00Colombe - Dynamo Douala -:-

CHAD: Premiere Division - LPFN

16:30Agri - Tchad - Stars J. Talents -:-
16:30AS Farcha - Emat -:-
16:30Gazelle - Tourbillon -:-

CIPRU: Cyta Championship

19:00Zakakiou - Anorthosis -:-

CIPRU: Cupa

19:00Apollon - AEL Limassol -:-

COLUMBIA: Primera B - Apertura

00:00Cucuta - Boca Juniors 1:0
01:00U. Magdalena - Barranquilla 1:3
02:40Huila - Real Cundinamarca 1:0
23:00Inter Palmira - Leones -:-

COLUMBIA: Liga Women

00:40Santa Fe F - Atl. Nacional F -:-

COSTA RICA: Primera División - Clasura

03:00Sporting San Jose - Puntarenas FC 1:0
04:00Alajuelense - Zeledon 3:2
23:00Guanacasteca - Liberia -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

22:00ADR Jicaral - Quepos Cambute -:-
23:00AD Sarchi - Marineros PFC -:-
23:00Cariari Pococi - Ad Aserri -:-
23:00Escorpiones - Santa Ana -:-
23:00Jaco - Cofutpa -:-
23:00AmânatPuerto Golfito FC - Antioquia -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

21:15Yverdon II - Grand-Saconnex -:-
21:30Sion II - Meyrin -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 2 - League A

13:00Finlanda U17 F - Kosovo U17 F -:-
17:00Islanda U17 F - Portugalia U17 F -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 2 - League B

12:00Malta U17 F - Irlanda de Nord U17 F -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Viktoria Koln - Saarbrucken -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00Chemie Leipzig - Luckenwalde -:-
20:00Viktoria Berlin - Erfurt -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

20:30Erkenschwick - Eintracht Rheine -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

19:30Schalke U19 - Dortmund U19 -:-

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

22:00Lions Gibraltar - Manchester 62 -:-

GRECIA: Super League 2

15:00Niki Volos - Apollon Pontou -:-
15:00PAOK B - AEL Larissa -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3

11:00Mykonos - Marko -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4

15:00Atsalenios - Paraskevi -:-

GRECIA: Cupa

19:00Panathinaikos - PAOK -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00AmânatAshanti GB - SOAR -:-
18:00Renaissance - Wakriya -:-

INDIA: ISL

16:00Goa - North East Utd -:-

INDIA: Santosh Trophy - Grupa finală

65'Meghalaya - Services 0:0
11:00Assam - Kerala FC -:-
15:30Goa FT - Arunachal -:-

IORDANIA: Premier League

16:00Al Wehdat - Al Ramtha -:-
18:30Moghayer Al Sarhan - Al-Faisaly Amman -:-

IRAK: Super League

15:30Al Minaa - Zakho -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:00Gol Gohar - Peykan -:-
14:30Esteghlal Khuzestan - Aluminium Arak -:-
15:00Nassaji Mazandaran - Mes Rafsanjan -:-
15:45Persepolis - Tractor-Sazi -:-

IRAN: Division 1

13:15Ario Eslamshahr - Naft M.I.S -:-
13:15Astara - Pars Janoobi Jam -:-
13:15Darya Babol - Naft Gachsaran -:-
13:15Mes Kerman - Khooshe Talaee -:-
13:45Shahin Bandar Ameri - Shahre Raz -:-

ISLANDA: League Cup

21:00KR Reykjavik - Njardvik -:-

ISRAEL: Liga Alef South

13:00Shimshon Tel Aviv - H. Bnei Lod -:-

ITALIA: Serie C - Group A

15:00Atalanta U23 - Renate -:-
19:30Pro Sesto - Alessandria -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30USD Casatese - Real Calepina -:-

ITALIA: Coppa Italia Primavera

15:00Torino U19 - Lazio U19 -:-
19:00AS Roma U19 - Fiorentina U19 -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Drita - FC Ballkani -:-
14:00Feronikeli - Gjilani -:-
14:00Prishtina - Malisheva -:-

LIBIA: Premier League

15:00Al Akhdar - Al-Suqoor -:-
18:00Al Ahly Benghazi - Al Sadaqa -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

16:00Anglia U16 - Arabia Saudită U16 -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

10:00Chelyabinsk (Rus) - Alania Vladikavkaz (Rus) -:-
11:00Forte Taganrog (Rus) - Oryol (Rus) -:-
11:00Smorgon (Blr) - Ostrovets (Blr) -:-
11:00Volna Pinsk (Blr) - Niva Dolbizno (Blr) -:-
12:00Lida (Blr) - Slutsk (Blr) -:-
12:50Isloch (Blr) - Lokomotiv Gomel (Blr) -:-
13:00AnulatAlania Vladikavkaz (Rus) - Turan (Kaz) -:-
13:00Politehnica Timișoara (Rou) - CSM Deva (Rou) -:-
14:00Bardar (Mda) - Dacia Buiucani (Mda) -:-
14:00Elfsborg (Swe) - Odd (Nor) -:-
15:00Bukovyna (Ukr) - Ahrobiznes Volochysk (Ukr) -:-
15:00Čelik Zenica (Bih) - Capljina (Bih) -:-
15:00Hatvan (Hun) - Budaorsi (Hun) -:-
15:00Omsk (Rus) - Veles Moscow (Rus) -:-
15:00Pari NN (Rus) - FK Rostov (Rus) -:-
15:00Petrvald na Morave (Cze) - Bohumin (Cze) -:-
15:00Sp. Moscova (Rus) - FC Astana (Kaz) -:-
15:00Yaroslavl (Rus) - Ulyanovsk (Rus) -:-
15:00Zeljeznicar (Bih) - Kakanj (Bih) -:-
17:00Omladinac Zablace (Srb) - Sloga Pozega (Srb) -:-
17:30SK Hranice (Cze) - Bilovec (Cze) -:-
17:30Stjordals Blink (Nor) - Rosenborg 2 (Nor) -:-
18:00Karlstad (Swe) - Karlstad II (Swe) -:-
18:00Vålerenga (Nor) - Rosenborg (Nor) -:-
18:30Inter Bratislava (Svk) - Lanzhot (Cze) -:-
18:30Plzen B (Cze) - Brno B (Cze) -:-
19:00Bekescsaba II (Hun) - Szeghalmi FC (Hun) -:-
19:00Haapsalu (Est) - Narva (Est) -:-
19:00Velvary (Cze) - Hrebec (Cze) -:-
19:30ASK Klagenfurt (Aut) - Favoritner (Aut) -:-
19:30Karlovy Vary (Cze) - Marianske Lazne (Cze) -:-
19:30OMTK-ULE (Hun) - Hodmezovasarhely FC (Hun) -:-
19:30Velim (Cze) - Dobrovice (Cze) -:-
20:00Jelenia Gora (Pol) - Olawa (Pol) -:-
20:00Walldorf (Ger) - Hollenbach (Ger) -:-
20:00Wiener Viktoria (Aut) - Mannsworth (Aut) -:-
20:30Hohenems (Aut) - A. Lustenau (Am) (Aut) -:-
21:00Assyriska FF (Swe) - Sollentuna (Swe) -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

10:00India F - Estonia F -:-
12:00Polonia U19 F - Ungaria U19 F -:-
12:30Hong Kong F - Kosovo F -:-
15:00Portugalia U19 F - Austria U19 F -:-
15:30Italia U17 F - Elveţia U17 F -:-
16:00Finlanda F - Filipine F -:-
17:00Ţara Galilor U19 F - Scoţia U19 F -:-
20:15Portugalia F - Cehia F -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin

20:00Uppsala F (Swe) - Gefle F (Swe) -:-

MAROC: Botola Pro

19:00FUS Rabat - Moghreb Tetouan -:-
21:00Chabab Mohammedia - Safi -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura

03:00Puebla - Pachuca 1:4
05:00Necaxa - Guadalajara 1:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

03:05Zacatecas Mineros - Cancun 0:2
05:05Correcaminos - Atl. Morelia 3:1

MEXIC: Liga MX U23 - Clasura

17:00Club America U23 - Mazatlan FC U23 -:-
17:00Leon U23 - Cruz Azul U23 -:-
17:00Toluca U23 - Santos Laguna U23 -:-

NIGER: Ligue 1

17:00Akokana - Jangorzo -:-
17:00ASGNN - Renaissance -:-
17:00Tagour Provincial Club - US Gendarmerie -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

20:00Feirense - Academico Viseu -:-

QATAR: Division 2

17:00Al Bidda - Al Mesaimeer -:-
17:00Al-Kharitiyath - Al Sailiya -:-

REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA

18:30Teplice - Sigma Olomouc -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

14:00Zlin U19 - Sparta Praga U19 -:-

RUSIA: FNL Cup - Play-off

10:00Yenisey - Rodina Moscow -:-
16:00Amkal Moscow - Sp. Moscova 2 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

22:15Faetano - Cailungo -:-
22:15Fiorentino - San Giovanni -:-
22:15Murata - Tre Penne -:-
22:15San Marino Academy U22 - Juvenes/Dogana -:-

SCOŢIA: Highland League

22:00Brora Rangers - Lossiemouth -:-
22:00Buckie Thistle - Fraserburgh -:-
22:00Formartine Utd - Nairn County -:-
22:00Keith - Forres Mechanics -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Luawa - Diamond Stars -:-

SLOVENIA: Prva Liga

16:00O. Ljubljana - Domzale -:-
18:30AmânatKoper - Mura -:-

SOMALIA: National league

14:30Dekedda - Elman -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

21:00Borja - Almudevar -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.