REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

banner

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Liga Campionilor - Play off-uri

03:00Toluca (Mex) - Cruz Azul (Mex) 1:1

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Play off-uri

01:45Nacional Asuncion - Velez Sarsfield 1:0
04:00Atl. Nacional - Atletico-MG 1:0
04:00San Lorenzo - Gremio 1:0
06:10Santos Laguna - Lanus 0:2

ANGLIA: Conference South

45+'Concord - Ebbsfleet 0:1

ANGLIA: Premier League U21

90'Reading U21 - Manchester Utd U21 2:2

ARGENTINA: Torneo Argentino A - Turul câștigătorilor

03:45San Martin Tucuman - CA Belgrano 4:0

ARGENTINA: Torneo Argentino A - Turul învinșilor

03:00Chaco For Ever - Sportivo Estudiantes 2:0
03:00Cipolletti - Union Mar del Plata 2:1
04:00Gimnasia y Tiro - Rivadavia 1:0
21:00Alvarado - Gimnasia E.R. -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

02:30Talleres Escalada - Defensores de Cambaceres 0:0

ARGENTINA: Copa Argentina

03:00Gimnasia Jujuy - CA Estudiantes 0:1pen
03:00Ind. Rivadavia - Almirante Brown 1:2

ASIA: Cupa AFC

17:00Al Jaish (Syr) - Nejmeh SC (Leb) 0:1
17:00Al Kuwait (Kuw) - Fanja SC (Oma) 4:0

AUSTRALIA: Queensland State League

12:30Brisbane City - Harimau Muda 0:0

AZERBAIJAN: Cupa

15:00Ravan - Neftci Baku 1:3
17:00Khazar Lenkoran - Gabala 1:1

BOLIVIA: Liga de Futbol Prof - Clasura

03:00Nacional Potosi - The Strongest 3:1

BRAZILIA: Campeonato Cearense - Play off-uri

04:00Ceara - Fortaleza 0:0

BRAZILIA: Campeonato Pernambucano - Play off-uri

04:00Nautico - Sport Recife 0:1

BRAZILIA: Copa do Brasil

01:30America-RN - Boavista 2:0
02:30Brasiliense - Princesa Solimoes 4:2
04:00CRB - Sao Paulo 2:1
04:00Tupi - Fluminense 0:3
70'Santa Rita - Potiguar 2:0

CAMERUN: Elite One

17:30Union Douala - Cosmos de Bafia -:-

COSTA RICA: Primera División - Torneo de Verano

05:00Alajuelense - Zeledon 1:1
05:00Belen - CS Uruguay 2:2
05:00Cartagines - Saprissa 1:0
05:00Herediano - Carmelita 3:1
05:00Puntarenas FC - Limon 1:1
05:00Santos De Guapiles - U.C.R. 0:3

EGIPT: Premier League

16:30El Raja - El Entag El Harby 3:1

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura

00:30Atletico Marte - Santa Tecla 0:1
00:30Juventud Ind. - Alianza FC 0:0
02:00UES - Metapan 0:0
04:00Dragon - Aguila 0:1
04:00FAS - Luis Angel Firpo 2:1

EUROPA: Europa League - Play off-uri

44'Benfica - Juventus 1:0
44'Sevilla - Valencia 2:0

FILIPINE: UFL

12:15Meralco Sparks - Socceroo 3:1
12:15AmânatSocceroo - Kaya -:-
14:30Global - Green Archers 3:0
14:30AmânatPasargad - Global -:-

GHANA: Premier League

18:00AmânatBechem United - Aduana Stars -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura

05:30Xelaju - Iztapa 2:0

INDONESIA: Super Liga - Primul tur

11:30Balikpapan - Persela 0:2
11:30PS Barito Putera - Persijap Jepara 4:1

KOSOVO: Superliga

16:00Trepca Mitrovice - Kosova Vushtrri 1:0

LITUANIA: A Lyga

17:30Siauliai - Zalgiris 0:0

MALTA: Premier League - Play-off-uri Campionat

20:00Hibernians - Sliema 1:3
20:00Mosta FC - Balzan Youths 3:1

MALTA: Premier League - Grupa retrogradare

19:00Floriana - Rabat Ajax 2:1
76'Qormi - Tarxien 1:4

MEXIC: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri

03:00Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos 2:0
05:00Necaxa - Tecos 0:0

NORVEGIA: NM Cup

17:30Kirkenes - Tromsdalen 0:4
19:00Akra - Haugesund 1:2
19:00Ardal - Sogndal 0:4
19:00Asker - Halden 3:1d.p.
19:00Bergsoy - Aalesund 0:5
19:00Bjarg - Åsane 2:3pen
19:00Bossekop - Alta 1:4
19:00Brattvag - Kristiansund 0:3
19:00Brodd - Viking 0:3
19:00Brumunddal - Nybergsund 1:2
19:00Drammen - Strömsgodset 2:10
19:00Drobak-Frogn - Pors Grenland 1:4
19:00Fana - Stord 1:2
19:00Fet - Lilleström 0:7
19:00Floro - Forde 2:0
19:00Floya - Ranheim 0:3
19:00Fram - Larvik Turn 6:1
19:00Frigg - Sandefjord 1:4
19:00Gjovik-Lyn - Eidsvold 5:1
19:00Grorud - Lokomotiv Oslo 7:0
19:00Grue - Kongsvinger 0:1
19:00Harstad - Medkila 2:1
19:00Hasle-Loren - Bærum 0:2
19:00Hauerseter - Strømmen 1:2
19:00Holand - Ull/Kisa 0:5
19:00Hollen FK - Start 0:4
19:00Jerv - Flekkeroy 3:0
19:00Jevnaker - Stabaek 0:8
19:00Kjapp - Odd 0:4
19:00Klepp - Bryne 1:4
19:00Kolstad - Rodde 3:1
19:00K. Oslo - Notodden 0:4
19:00Krakeroy - Moss 0:5
19:00Larsnes - Hodd 2:5
19:00Lommedalen - Mjondalen 0:6
19:00Lørenskog - Birkebeineren 3:2
19:00Lyn - Skeid 4:0
19:00Lyngbo - Nest-Sotra 1:2pen
19:00Lyngdal - Egersunds 1:2
19:00Mjolner - Tromsø 0:1pen
19:00MO - Sandnessjoen 2:1
19:00Modum - Honefoss 0:3
19:00Nordstrand - Vålerenga 0:5
19:00Orkla - Rosenborg 0:3
19:00Orn - Kjelsås 2:1
19:00OS - V. Haugesund 1:2
19:00Oslojuvelene - Fredrikstad 1:5
19:00Ottestad - Ham-Kam 2:4d.p.
19:00Raufoss - Holmen 2:1
19:00Sarpsborg FK - Sarpsborg 08 0:11
19:00Senja - Finnsnes 1:3
19:00Sola - Sandnes 1:0
19:00Strindheim - Nardo 2:0
19:00Surnadal - Molde 0:9
19:00Tverlandet - Bodo/Glimt 0:5
19:00Tynset - Elverum 0:1
19:00Vadmyra - Fyllingsdalen 0:2
19:00Valdres - Follo 0:8
19:00Varegg - Brann 2:3
19:00Verdal - Byåsen 1:5

RUSIA: Division 2 - Ural-Povolzhye

15:00Kazan 2 - Chelyabinsk 1:3
15:00Oktan - Syzran 3:3
17:00Kamaz - Kirov 1:0
17:00Ulyanovsk - Lada Togliatti 1:0
17:00Zenit-Izhevsk - Nosta 1:0
17:30Spartak Yoshkar - Tyumen 0:2

RUSIA: Youth League

16:00Samara U21 - Amkar U21 3:2

SINGAPORE: S.League

14:30Young Lions - Warriors 2:3
15:45Harimau Muda B - Hougang 3:4

SUA: MLS

02:30New York - Houston 4:0

SUA: NWSL Women

05:00Seattle Reign F - Washington F 3:1

SUDAN: Premier League

20:00Ahli Khartoum - Merreikh El-Fasher -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

20:00Larje/Angereds - Stenungsunds 2:1

TUNISIA: Cupa

16:00ES Fahs - Etoile Du Sahel 0:4

UCRAINA: Premier League

15:00Mariupol - Vorskla 1:2
17:00Hoverla Uzhhorod - Dnipro 0:2
19:30Ch. Odessa - Din. Kiev 1:1
19:30Volyn Lutsk - Metalist Kharkiv 1:4

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.