REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

AFRICA: Liga Campionilor CAF - Calificare

15:00Gor Mahia (Ken) - APR (Rwa) -:-
15:00Nkana (Zam) - Bantu (Les) -:-
15:00Platinum (Zim) - Costa do Sol (Moz) -:-
16:00Mogadishu City (Som) - SONIDEP (Nig) -:-
16:00Sfaxien (Tun) - Mlandege (Zan) -:-
16:00Simba (Tan) - Plateau (Nga) -:-
16:30Bouenguidi (Gab) - Forest Rangers (Zam) -:-
18:00Kaizer (Rsa) - Bamenda (Cmr) -:-
18:00Petro (Ang) - Akonangui (Gnq) -:-
18:00Stade Malien (Mli) - Ashanti GB (Gui) -:-

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare

15:00NAPSA Stars (Zam) - Ngazi Sport (Com) -:-
15:30Bloem Celtic (Rsa) - Maniema (Drc) -:-
16:30US Gendarmerie (Nig) - Yeelen (Mli) -:-
17:00Kano (Nga) - Jaraaf (Sen) -:-
18:00KVZ (Zan) - Alamal Atbara (Sud) -:-
20:00Salitas (Bfa) - Ashanti Gold (Gha) -:-
21:00TAS Casablanca (Mar) - Gamtel (Gam) -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

15:30Cape Town City - Orlando -:-
15:30Golden Arrows - Swallows -:-
18:00Tshakhuma - Amazulu -:-
20:15Maritzburg Utd - Mamelodi -:-

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

15:30Cape Umoya United - Steenberg United -:-
15:30Pretoria U. - Bizana Pondo Chiefs -:-
15:30TS Sporting - JDR Stars -:-
15:30Uthongathi - Cape Town All Stars -:-

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

11:00Chippa United U23 - Black Leopards U23 -:-
13:00Supersport U23 - Orlando U23 -:-

ALBANIA: Super Liga

14:45Skenderbeu - Laci -:-
14:45Vllaznia - Bylis -:-
17:45Kukesi - Apolonia Fier -:-
17:45Teuta - Kastrioti -:-

ALBANIA: First Division

14:30Cerrik - Egnatia Rrogozhine -:-
14:30Din. Tirana - Vora -:-
14:30Erzeni - Partizani II -:-
14:30Flamurtari - Tomori Berat -:-
14:30Korabi Peshkopi - Beselidhja Lezha -:-
14:30Oriku - Koplik -:-
14:30Pogradeci - Elbasani -:-

ALGERIA: Divizia 1

15:00Biskra - Hussein Dey -:-
15:00Saoura - USM Alger -:-
16:00Setif - Relizane -:-
17:00Chlef - Tlemcen -:-
19:00AmânatBelouizdad - Skikda -:-
19:00AmânatMC Alger - Medea -:-

ALGERIA: U21 League

11:00Biskra U21 - Hussein Dey U21 -:-
11:00Chlef U21 - Tlemcen U21 -:-
11:00Saoura U21 - USM Alger U21 -:-
11:00Setif U21 - RC Relizane U21 -:-

ANGLIA: Premier League

14:30Burnley - Everton -:-
17:00Manchester City - Fulham -:-
19:30West Ham - Manchester Utd -:-
22:00Chelsea - Leeds -:-

ANGLIA: Championship

14:30Reading - Nottingham -:-
17:00Brentford - Blackburn -:-
17:00Bristol City - Birmingham -:-
17:00Coventry - Rotherham -:-
17:00Huddersfield - QPR -:-
17:00Millwall - Derby -:-
17:00Norwich - Sheffield Wed -:-
17:00Preston - Wycombe -:-
17:00Stoke - Middlesbrough -:-
17:00Swansea - Luton -:-
17:00Watford - Cardiff -:-

ANGLIA: League One

15:00Gillingham FC - Swindon -:-
17:00Accrington - Milton Keynes -:-
17:00Burton - Crewe -:-
17:00Fleetwood - Blackpool -:-
17:00Northampton - Doncaster -:-
17:00Oxford Utd - Hull -:-
17:00Plymouth - Ipswich -:-
17:00Portsmouth - Peterborough -:-
17:00Rochdale - Lincoln -:-
17:00Shrewsbury - Charlton -:-
17:00Sunderland - Wigan -:-
17:00Wimbledon - Bristol Rovers -:-

ANGLIA: League Two

15:00Scunthorpe - Leyton Orient -:-
17:00Barrow - Salford -:-
17:00Bolton - Port Vale -:-
17:00Bradford City - Carlisle -:-
17:00Cambridge Utd - Oldham -:-
17:00Cheltenham - Exeter -:-
17:00Harrogate - Forest Green -:-
17:00Mansfield - Crawley -:-
17:00Newport - Morecambe -:-
17:00Stevenage - Southend -:-
17:00Tranmere - Walsall -:-
19:30Colchester - Grimsby -:-

ANGLIA: National League

17:00Aldershot - Dagenham & Red. -:-
17:00Altrincham - King’s Lynn -:-
17:00Barnet - Wealdstone -:-
17:00Bromley - Stockport -:-
17:00Eastleigh - Maidenhead -:-
17:00Hartlepool - Boreham Wood -:-
17:00Notts County - Woking -:-
17:00Sutton - Solihull Moors -:-
17:00Torquay - Wrexham -:-
19:20Weymouth - Halifax -:-

ANGLIA: National League North

17:00Boston Utd - Chorley -:-
17:00AmânatDarlington - Hereford -:-
17:00Farsley - Telford -:-
17:00Guiseley - Brackley Town -:-
17:00Kettering - Blyth -:-
17:00Leamington - Gateshead -:-
17:00Southport - Alfreton -:-
17:00Spennymoor - Curzon Ashton -:-
17:00York - Chester -:-

ANGLIA: National League South

17:00Braintree - Oxford City -:-
17:00Chippenham - Slough -:-
17:00Dorking - Bath -:-
17:00Eastbourne Boro - Dartford -:-
17:00Hampton & Richmond - St. Albans -:-
17:00Havant & W - Chelmsford -:-
17:00Hungerford - Dulwich Hamlet -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00AmânatHyde - Radcliffe -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00AmânatAFC Rushden & Diamonds - Kings Langley -:-
17:00AmânatAlvechurch - Lowestoft -:-
17:00AmânatSt. Ives - Nuneaton -:-

ANGLIA: Southern League South Division

17:00AnulatMerthyr Town - Hendon -:-

ANGLIA: FA Trophy

17:00Evesham - Bideford -:-
17:00Moneyfields - Truro -:-
17:00Poole - Willand -:-
17:00Swindon S - Dorchester -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 -:-
13:00Reading U18 - Norwich U18 -:-
13:30Arsenal U18 - Leicester U18 -:-
13:30Manchester Utd U18 - Liverpool U18 -:-
14:00Everton U18 - Wolverhampton U18 -:-
16:00Manchester City U18 - Derby U18 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

14:30Aston Villa F - Manchester Utd F -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:30Damac - Al Ahli SC -:-
16:35Al Batin - Al-Taawon -:-
16:45Al-Faysaly - Al Ain -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:35Ohod - Al Feiha -:-
16:25Al-Nahda - Al Taee -:-
16:25Al-Sahel - Al Thuqbah -:-
16:30Hajer - Al Najoom -:-
17:15Jeddah - Arar -:-

ARGENTINA: Copa Diego Maradona - Primul tur

80'Central Cordoba - Colon 0:1
02:30Banfield - Rosario -:-
22:10Arsenal Sarandi - Racing Club -:-
22:10Union Santa Fe - Atl. Tucuman -:-
00:20Gimnasia L.P. - Huracan -:-
00:20Patronato - Velez Sarsfield -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Qualification - Losers stage

86'Instituto - Almagro 0:1
22:10All Boys - Santamarina -:-
22:10Nueva Chicago - Alvarado -:-
22:10Quilmes - Gimnasia Jujuy -:-
23:00San Martin S.J. - Barracas Central -:-
00:10Belgrano - Ind. Rivadavia -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Qualification - Winners stage

22:10CA Estudiantes - Estudiantes Rio Cuarto -:-
22:10Gimnasia Mendoza - Sarmiento Junin -:-
22:10Villa Dalmine - Dep. Riestra -:-
00:10Platense - Deportivo Moron -:-

ARGENTINA: Torneo Federal - Qualification - Losers stage

23:10Sportivo Estudiantes - Club Sportivo Penarol 1:0
22:00Boca Unidos - Sportivo Belgrano -:-

ARGENTINA: Torneo Federal - Qualification - Winners stage

63'Sarmiento Resistencia - Central Norte 0:0
29'Sportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento 0:0
02:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario -:-

ARGENTINA: Primera B - Qualification - Losers stage

22:10San Miguel - Talleres (R.E) -:-

ARGENTINA: Primera B - Qualification - Winners stage

02:10Almirante Brown - Tristan Suarez -:-
22:10Comunicaciones - Justo Jose de Urquiza -:-

ARGENTINA: Primera C - Qualification - Winners stage

22:10Argentino de Merlo - Real Pilar -:-
22:10Canuelas - Deportivo Merlo -:-

ARGENTINA: Primera D - Qualification - Losers stage

22:10Deportivo Muniz - Argentino de Rosario -:-

ARGENTINA: Primera D - Qualification - Winners stage

22:10Def. de Cambaceres - Atlas -:-
22:10Sportivo Barracas - Claypole -:-

ARMENIA: Premier League

12:00Van - Noah -:-

ARMENIA: First League

12:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh -:-
12:00Ararat 2 - West Armenia -:-
12:00Pyunik 2 - Noravank -:-

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

18:00Admira - Salzburg -:-
18:00Altach - St. Polten -:-
18:00Austria Viena - Sturm Graz -:-

AUSTRIA: 2. Liga

15:30Dornbirn - Austria II -:-
20:00Horn - Floridsdorfer AC -:-
21:25Liefering - Vorwarts Steyr -:-

BELARUS: Pershaya Liga - Relegation - Play Offs

12:00Molodechno - Chimik Svetlogorsk -:-

BELARUS: Cupa

17:45BATE - Dynamo Brest -:-

BELGIA: Jupiler League

17:15Waasland-Beveren - Mouscron -:-
19:30Leuven - Cercle Brugge -:-
21:45Club Brugge - St. Truiden -:-

BELGIA: Proximus League

21:45St. Gilloise - Lierse K. -:-

BELGIA: National Division 1

20:30AnulatDessel - KSV Roeselare -:-

BERMUDA: Premier League

21:00PHC Zebras - North Village Rams -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

02:00Guabira - J. Wilstermann -:-

BOLIVIA: Nacional B - Al treilea tur

23:00Fatic - Fancesa -:-
23:00Independiente Petroleros - Chaco Petrolero -:-
23:00Libertad - Torre Fuerte -:-
23:00Stormers - Cochabamba -:-
23:00Tomayapo - Em Huanuni -:-
23:00Vaca Diez - Oruro Royal -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

16:00Radnik Bijeljina - Tuzla City -:-
18:00Velez Mostar - Olimpik Sarajevo -:-

BRAZILIA: Serie A

22:00Botafogo RJ - Flamengo -:-
22:00Santos - Palmeiras -:-
00:00Bahia - Ceara -:-
00:00Fluminense - Athletico-PR -:-

BRAZILIA: Serie B

86'Vitoria - Confianca 2:3
02:30Ponte Preta - Parana -:-
21:00Juventude - Chapecoense-SC -:-
23:30CSA - America MG -:-
00:00Sampaio Correa - CRB -:-

BRAZILIA: Serie C

22:00Botafogo PB - Treze -:-
22:00Imperatriz - Manaus -:-
22:00Remo - Paysandu -:-
22:00Santa Cruz - Ferroviario -:-
22:00Vila Nova - Jacuipense -:-
00:00Criciuma - Brusque -:-
00:00Sao Bento - Ituano -:-
00:00Tombense - Boa -:-
00:00Volta Redonda - Londrina -:-
00:00Ypiranga FC - EC Sao Jose -:-

BRAZILIA: Serie D - Play-off

20:00Alagoinhas - Goiania -:-
20:00Floresta EC - Itabaiana -:-
20:30SE Juventude - Bragantino -:-
21:00Cascavel - Novorizontino -:-
21:00Marcilio Dias - Ferroviaria -:-
21:00SER Caxias - Mirassol -:-

BRAZILIA: Campeonato Carioca B1 - Play-off

20:00Duque De Caxias - Nova Iguacu -:-
20:00Sampaio Correa FE - Marica -:-

BRAZILIA: Campeonato Rondoniense - Play-off

22:00Real Ariquemes - Porto Velho -:-

BRAZILIA: Campeonato Sul-Matogrossense - Play-off

21:00Aguia Negra - Maracaju 3:0

BRAZILIA: Copa Paulista - Play-off

22:00Comercial - Piracicaba -:-

BRAZILIA: Brasileiro U23 - Al doilea tur

20:00Avai U23 - Gremio U23 -:-
20:00Ceara U23 - Vila Nova U23 -:-
20:00Corinthians U23 - Bragantino U23 -:-
20:00Fluminense U23 - Juventude U23 -:-

BULGARIA: Parva liga

14:15CSKA 1948 Sofia - Beroe -:-
16:30Levski - Arda -:-

BULGARIA: Vtora liga

12:00Sozopol - Lok. Sofia -:-
14:00Hebar - Litex Lovech -:-
14:00Svoge - Lok. Gorna -:-
14:00Yantra Gabrovo - Dobrudzha -:-

BULGARIA: Third League - South-West

14:00Nadezhda Dobroslavci - Belasitsa -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASEC Koudougou - Kozaf -:-
17:30Royal - USFA -:-
19:45AmânatASFA Yennega - Rahimo -:-

BURUNDI: Primus League

15:30Royal de Muramvya - Vital O -:-

CHILE: Primera División

22:00Huachipato - Colo Colo -:-

CHILE: Primera B

85'San Felipe - Barnechea 1:0
15:00D. Puerto Montt - San Luis -:-
00:15Rangers - Copiapo -:-

CHILE: Segunda Division

23:00AC Colina - General Velasquez -:-

CHINA: Liga Yi - Play-off

09:00Beijing Technology - Wuhan Three Towns -:-
09:00Zibo Cuju - Nanjing Fengfan -:-

CHINA: FA Cup

13:35Jiangsu Suning - Tianjin Teda -:-

CIPRU: First Division

16:00AEL Limassol - Achnas -:-
18:30AEK Larnaca - Ol. Nicosia -:-

COLUMBIA: Primera A - Liguilla

02:40Patriotas - Millonarios -:-
22:00Once Caldas - Chico -:-

COLUMBIA: Liga Women - Play-off

00:15Santa Fe F - Ind. Medellin F -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30AC Rangers - Lubumbashi Sport -:-
16:30RCK - Mazembe -:-
16:30Sanga Balende - Lubumbashi Sport -:-

COREEA DE SUD: K3 League - Play-off

07:00Gimhae - Gyeongju KHNP -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

22:00ADR Jicaral - Herediano -:-
22:00Sporting San Jose - Santos DG -:-

CROAŢIA: 1. HNL

16:00Osijek - Varazdin -:-

CROAŢIA: 2. HNL

14:30Croatia Zmijavci - Orijent -:-
14:30Dragovoljac - Dubrava -:-
14:30Junak Sinj - Rudes -:-
14:30Kustosija - Bijelo Brdo -:-
14:30Opatija - Din. Zagreb 2 -:-

DANEMARCA: Superliga

17:00Vejle - Midtjylland -:-

DANEMARCA: 1st Division

15:00F. Amager - Viborg -:-

DJIBOUTI: Division 1

14:00ASAS - Police Nationale -:-
16:00AS Arta - Nurie Transit -:-
18:00SID - ASC Hayab -:-
16:00Dikhil - Gendarmerie -:-
18:00Port - Barwaqo -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

23:30Olmedo - Tecnico U. 0:0
02:00Dep. Cuenca - Mushuc Runa -:-
22:15Orense - Delfin -:-
00:30Macara - Aucas -:-

EGIPT: Egypt Cup

20:00El Gaish - Al Ahly -:-

ELVEŢIA: Super League

21:30FC Basel - Servette -:-

ELVEŢIA: Challenge League

19:15Chiasso - Schaffhausen -:-
19:15Thun - Winterthur -:-

ELVEŢIA: Nationalliga A Women

16:45Servette F - Zurich F -:-
17:00Luzern F - Young Boys F -:-
19:00Grasshoppers F - FC Basel F -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup

14:35Khorfakkan - Al Sharjah -:-
14:45Al-Ain - Ajman -:-
17:45Al Fujairah - Al Wasl -:-
17:45Al-Wahda - Al Nasr -:-

ESTONIA: Esiliiga - Retrogradare

13:00Parnu - Tabasalu -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

13:00Kafa - SKCHF Sevastopol -:-
13:00Kyzyltash - Krymteplytsia -:-
13:00TSK Simferopol - Ocean Kerch -:-
13:00Yevpatoriya - Gvardeyets -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:00Rennes - Lens -:-
22:00Montpellier - PSG -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00Troyes - Paris FC -:-
20:00Auxerre - Niort -:-
20:00Caen - Grenoble -:-
20:00Chambly - Valenciennes -:-
20:00Clermont - Pau FC -:-
20:00Dunkerque - Chateauroux -:-
20:00Rodez - Amiens -:-
20:00Sochaux - Nancy -:-
20:00Toulouse - Guingamp -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Bordeaux F - Soyaux F -:-
15:30Dijon F - Reims F -:-
15:30Guingamp F - Fleury 91 F -:-
15:30Le Havre F - Lyon F -:-
15:30Montpellier F - Issy F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

12:00Din. Tbilisi - Samtredia -:-
12:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Bielefeld - Mainz -:-
16:30Frankfurt - Dortmund -:-
16:30Freiburg - Monchengladbach -:-
16:30Köln - Wolfsburg -:-
19:30Bayern - RB Leipzig -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Braunschweig - St. Pauli -:-
14:00Furth - Heidenheim -:-
14:00Hamburger SV - Hannover -:-
14:00Osnabruck - Karlsruher -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Dresda - Uerdingen -:-
15:00Ingolstadt - Lubeck -:-
15:00Kaiserslautern - Duisburg -:-
15:00Mannheim - Saarbrucken -:-
15:00Viktoria Koln - Munchen 1860 -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Ahlen - Bergisch Gladbach -:-
15:00Bonner - Wuppertaler -:-
15:00Dortmund II - Straelen -:-
15:00Lippstadt - Rodinghausen -:-
15:00Munster - Monchengladbach II -:-
15:00RW Essen - Koln II -:-
15:00Wiedenbruck - Aachen -:-

GERMANIA: DFB Pokal - Feminin

15:00Weinberg F - Freiburg F -:-

GHANA: Premier League

17:00Berekum Chelsea - Liberty -:-
17:00Dreams - Legon Cities -:-
17:00Eleven Wonders - WAFA -:-

GIBRALTAR: National League

17:00Boca Juniors - Mons Calpe -:-
19:30College 1975 FC - Glacis United -:-

GRECIA: Super League

17:15Atromitos - Aris -:-
19:30Olympiakos - Volos -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Malacateco - Sacachispas -:-
21:05Iztapa - Deportivo Achuapa -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Horoya - Loubha -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

00:00Fica - Mirebalais -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1st Phase

23:00Marathon - Honduras Progreso -:-
23:00Real de Minas - Real Sociedad -:-

INDIA: ISL

16:00North East Utd - East Bengal -:-

INSULELE FEROE: Faroe Islands Cup

18:00Vikingur - HB Torshavn -:-

IORDANIA: Premier League

16:00Al Wehdat - Aqaba -:-
18:30Maan - Al Ramtha -:-

IRAN: Division 1

12:45Arman Gohar - Baderan Tehran -:-
12:45Astara - Mes Kerman -:-
12:45Fajr Sepasi - Navad Urmia -:-
12:45Rayka Babol - Malavan -:-
13:00Gol Reyhan Alborz - Pars Janoobi Jam -:-
13:00Havadar SC - Qashqai Shiraz -:-
13:30Esteghlal Khuzestan - Chooka Talesh -:-
13:30Kheybar Khorramabad - Esteghlal Molasani -:-
13:30Shahin Bushehr - Khooshe Talaee -:-

IRLANDA: National League Women - Grupă campionat

15:00Cork City F - Galway WFC F -:-
15:00Wexford F - Peamount F -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00C. Rangers - Warrenpoint -:-
17:00Crusaders - Glentoran -:-
17:00Larne - Glenavon -:-
17:00Portadown - Ballymena -:-
19:30Linfield - Cliftonville -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

15:00Kiryat Shmona - M. Haifa -:-
17:20M. Petach Tikva - Bnei Yehuda -:-
18:45H. Haifa - Sakhnin -:-
19:50H. Tel Aviv - Netanya -:-

ISRAEL: Liga Alef North

20:00Hapoel Kafr Kanna - Ironi Tiberias -:-

ITALIA: Serie A

16:00Spezia - Lazio -:-
19:00Juventus - Torino -:-
21:45Inter - Bologna -:-

ITALIA: Serie B

15:00Cremonese - Entella -:-
15:00Frosinone - Chievo -:-
15:00Lecce - Venezia -:-
15:00Salernitana - Cittadella -:-
15:00Spal - Pisa -:-
16:30Reggina - Brescia -:-

ITALIA: Serie C - Group A

15:30Renate - Giana Erminio -:-

ITALIA: Serie C - Group B

16:00Legnago Salus - Cesena -:-
16:00Matelica - Gubbio -:-
16:00Modena - Fermana -:-

ITALIA: Serie C - Group C

16:00Paganese - Bari -:-

ITALIA: Serie A Women

13:30Fiorentina F - AC Milan F -:-
15:30Napoli F - Juventus F -:-

ITALIA: Serie B Women

17:00Chievo Verona F - Perugia F -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Kashiwa - Nagoya -:-
07:00Sapporo - C-Osaka -:-
07:00Shimizu - Kawasaki -:-
09:00Yokohama FC - Sagan Tosu -:-

JAPONIA: J3 League

06:00Blaublitz - Imabari -:-
06:00Grulla Morioka - Kumamoto -:-
07:00C-Osaka U23 - Fujieda MYFC -:-
07:00Kagoshima Utd - Fukushima Utd -:-
07:00Toyama - Kamatamare -:-
08:00Gifu - Tottori -:-

JAPONIA: Empress's Cup Women

03:30Orca Kamogawa F - Daisho Gakuen F -:-
03:30Setagaya Sfida FC F - Shizuoka Sangyo F -:-
04:00Harima Albion F - Waseda Univ. F -:-
04:00Saitama F - Nittaidai F -:-
06:30Kunoichi F - Diosa Izumo F -:-
06:30Vegalta Sendai F - Kanagawa University F -:-
07:00C-Osaka F - FC Takatsuki Speranza F -:-
07:00JEF United F - Fukuoka F -:-

KENYA: Premier League

12:00AmânatPosta Rangers - Bandari -:-
14:00Nzoia Sugar - Kariobangi Sharks -:-
14:00AmânatNzoia Sugar - Ulinzi Stars -:-
14:00Tusker - Bandari -:-
14:00AmânatTusker - Western Stima -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Arberia - Drenica -:-
14:00Trepca 89 - Gjilani -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

14:00Borec - Shkendija -:-

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

14:00Bregalnica - Kit Go Pehchevo -:-
14:00Drita - Veleshta -:-
14:00FK Skopje - KF Gostivar -:-
14:00Kadino Skopje - FK Korab -:-
14:00Kozuv Gevgelija - Rosoman 83 -:-
14:00Osogovo - Pobeda -:-
14:00Plackovica - Sasa -:-
14:00Tikves - Sloga Vinica -:-
14:00Vardari Forino - Ohrid -:-
14:00Vellazerimi - Teteks -:-

MALAWI: Super League

14:30Ekwendeni Hammers - TN Stars -:-
14:30Karonga United - Big Bullets -:-
14:30MAFCO - Civo Utd -:-
14:30Mighty Tigers - Red Lions -:-
14:30Mighty Wanderers - Silver -:-

MALTA: Premier League

15:00Mosta FC - Tarxien -:-
15:00Santa Lucia - Hibernians -:-
19:15Sirens - Gzira -:-
19:15Zejtun Corinthians - Sliema -:-

MALTA: Division 1

15:00Marsaxlokk - Qormi -:-
19:15Mqabba FC - Pieta Hotspurs -:-

MAROC: Botola Pro

16:30Renaissance Zemamra - Berkane -:-
18:30Rapide Oued Zem - Mouloudia Oujda -:-
20:30Safi - Difaa El Jadidi -:-

MAROC: Botola 2

16:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-
16:00Salmi - Stade Marocain -:-

MAURITIUS: Mauritian League

14:00Entente Boulet - Port Louis -:-
16:30La Cure Sylvester - Pamplemousses -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A

00:00AmânatInter Playa Del Carmen - Pioneros -:-
18:00Alacranes - Mineros de Fresnillo -:-
18:00Cimarrones de Sonora 2 - Tecos FC -:-
19:00Zitacuaro - Cuautla -:-
23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Dongu -:-
00:00Cafessa - Uruapan -:-
00:00Saltillo - Leones Negros 2 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura - Play off-uri

PauzăClub America F - Monterrey F 0:3
03:00Queretaro F - Tigres F -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play off-uri

00:00Esteli U20 - Diriangen U20 3:1
00:00Juventus Managua U20 - Managua FC U20 -:-

NIGER: Ligue 1

17:15Douanes Niamey - Ader -:-
17:15Nigelec - Urana -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

00:00Capital Football F - Canterbury United F -:-
00:00Southern United F - WaiBOP F -:-

OLANDA: Eredivisie

17:30Waalwijk - Venlo -:-
19:45Sittard - Willem II -:-
21:00Ajax - Twente -:-
22:00Zwolle - Vitesse -:-

OLANDA: Eerste Divisie

15:00Jong AZ - FC Oss -:-
17:30Jong PSV - Roda -:-

PALESTINA: West Bank League

15:00Wadi Al-Nes - Thaqafi Tulkarem -:-

PANAMA: LPF - Clasura

23:00Tauro - San Francisco 1:0

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Întârziat12 de Octubre - Guairena FC -:-
23:30Diaz - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Clasura - Play off-uri

21:00Sporting Cristal - Ayacucho -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Jagiellonia - Warta -:-
18:30Slask - Rakow -:-
21:00Legia - Lechia -:-

POLONIA: Division 1

13:30GKS Jastrzebie - Belchatow -:-
13:40Termalica B-B. - LKS Lodz -:-
16:00Chrobry Glogow - R. Rzeszow -:-

POLONIA: Division 2

13:00Elblag - Garbarnia -:-
13:00Pruszkow - Slask 2 -:-
14:00Blekitni Stargard - Skra -:-
14:00Pogon Siedlce - Suwalki -:-
15:00Polkowice - Lublin -:-

POLONIA: III Liga - Group I

14:00Biala Piska - Legia II -:-
14:00Jagiellonia II - Ursus Warszawa -:-

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Swinoujscie - Gwardia Koszalin -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

13:00Biala Podlaska - Wiazownica -:-

POLONIA: Central Youth League

12:00Gwarek Zabrze U18 - Arka U18 -:-
13:00Cracovia U18 - Korona U18 -:-
13:00Lechia U18 - Zaglebie U18 -:-
13:00Slask U18 - Gornik Z. U18 -:-
13:15Escola Warszawa U18 - Legia U18 -:-
16:00Pogon Szczecin U18 - Hutnik Krakow U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

14:00Biedrzychowice F - Slask F -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

17:30Guimaraes - Portimonense -:-
17:30Moreirense - Gil Vicente -:-
20:00Famalicao - Sporting -:-
22:30FC Porto - Tondela -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Feirense - Benfica B -:-
17:00Oliveirense - Arouca -:-
19:00Vizela - Academico Viseu -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

12:00Juv. Evora - Lusitano GC -:-
13:001º Dezembro - Torreense -:-
13:00Agueda - Valadares Gaia -:-
13:00Alcains - Mortagua -:-
13:00Leiria - Sertanense -:-
13:00Trofense - SC Vila Real -:-
14:00Vilaverdense - Aguia Vimioso -:-
18:00CD Rabo Peixe - Sporting B -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00Academica U23 - Famalicao U23 -:-
13:00Benfica U23 - Maritimo U23 -:-
13:00Braga U23 - Leixoes U23 -:-
13:00Guimaraes U23 - Rio Ave U23 -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

15:00Bohemians 1905 - Pardubice -:-
15:00Opava - Ostrava -:-
17:00Sigma Olomouc - Pribram -:-
19:30Plzen - Karvina -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

12:00Usti n. L. - Lisen -:-
14:30Chrudim - Vlasim -:-
14:30Hradec Kralove - Varnsdorf -:-
14:30Prostejov - Trinec -:-
14:30Vysehrad - Blansko -:-
14:30Zizkov - Jihlava -:-

RÉUNION: Regionale 1

18:00Saint-Pauloise - Marsouins -:-

ROMÂNIA: Liga 1

14:30Sepsi Sf. Gheorghe - FC Botoșani -:-
21:30FCSB - UTA Arad -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00Concordia Chiajna - CSM Slatina -:-
11:00CSM Reșița - Ripensia Timișoara -:-
11:00Farul Constanţa - Csikszereda M. Ciuc -:-
11:00Gloria Buzău - Aerostar Bacău -:-
11:00Pandurii Tg. Jiu - U Craiova 1948 -:-
11:00Turris T. Măgurele - Comuna Recea -:-
12:00Unirea Slobozia - Petrolul Ploiești -:-

RUSIA: Premier League

13:00Lok. Moscova - Kazan -:-
15:30Sp. Moscova - Tambov -:-
18:00Krasnodar - R. Volgograd -:-
18:00Zenit - Ural -:-

RUSIA: FNL

12:00Krasnodar 2 - Sp. Moscova 2 -:-
12:30Neftekhimik - Tomsk -:-
13:00Omsk - D. Bryansk -:-
13:00Samara - Yenisey -:-
13:00Volgar-Astrakhan - Orenburg -:-
13:00Yaroslavl - SKA Khabarovsk -:-
14:00Akron Togliatti - Baltika -:-
14:00Alania Vladikavkaz - Chertanovo M. -:-
14:00Tekstilshtik - Nizhny Novgorod -:-
15:00F. Voronezh - FK Chayka -:-
15:00T. Moscova - Veles Moscow -:-

SCOŢIA: Premiership

17:00Hamilton - Kilmarnock -:-
17:00Livingston - Dundee Utd -:-
17:00Motherwell - Hibernian -:-
17:00St. Mirren - Aberdeen -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Alloa - Ayr -:-
17:00Dundee FC - Arbroath -:-
17:00Morton - Hearts -:-
17:00Raith - Dunfermline -:-

SCOŢIA: League One

17:00Cove Rangers - Montrose -:-
17:00East Fife - Airdrieonians -:-
17:00Falkirk - Peterhead -:-
17:00Partick Thistle - Dumbarton -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Cowdenbeath - Queen's Park -:-
17:00Edinburgh City - Albion Rovers -:-
17:00Elgin - Annan -:-
17:00Stenhousemuir - Brechin -:-
17:00Stranraer - Stirling -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00Berwick - Kelty Hearts -:-
17:00Dalbeattie Star - Bonnyrigg Rose -:-
17:00East Kilbride - Civil Service Strollers -:-
17:00Edinburgh University - Vale Of Leithen -:-
17:00Gretna 2008 - Bo'ness United -:-
17:00Stirling University - Gala Fairydean -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00Brora Rangers - Wick Academy -:-
17:00Buckie Thistle - Inverurie Loco Works -:-
17:00Clachnacuddin - Turriff Utd -:-
17:00Formartine Utd - Lossiemouth -:-
17:00Fraserburgh - Fort William -:-
17:00Huntly - Deveronvale -:-
17:00Strathspey Thistle - Rothes -:-

SERBIA: Super Liga

15:00Vojvodina - Macva -:-
17:00Partizan - Cukaricki -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30St John Bosco - Real Maldives -:-
13:00La Passe - Anse Reunion -:-
14:00Cote d'Or - Revengers -:-
14:00Foresters FC - St Michel Utd -:-

SINGAPORE: Premier League

11:30Hougang - Albirex Niigata -:-
11:30Lion City - Balestier Khalsa -:-
11:30Tampines - Geylang -:-
11:30Tanjong Pagar - Young Lions -:-

SIRIA: Premier League

14:00Harjaleh - Horriya -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

15:00Michalovce - Zilina -:-
15:00Nitra - Senica -:-
15:00Pohronie - Ruzomberok -:-
15:00Sered - Trnava -:-
18:00Slovan Bratislava - Trencin -:-

SLOVACIA: 2. liga

13:30FC Kosice - Poprad -:-
13:30Komarno - Skalica -:-
13:30Puchov - Trebisov -:-

SLOVENIA: Prva Liga

16:00Domzale - Koper -:-
18:00Aluminij - Mura -:-

SPANIA: LaLiga

15:00Levante - Getafe -:-
17:15Sevilla - Real Madrid -:-
19:30Atl. Madrid - Valladolid -:-
22:00Cadiz - Barcelona -:-

SPANIA: LaLiga2

15:00Vallecano - Logrones -:-
17:00Ponferradina - Las Palmas -:-
19:15Mirandes - Lugo -:-
21:30Malaga - Cartagena -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

13:00Gijon B - R. Oviedo B -:-
18:00Covadonga - Marino de Luanco -:-
18:00Pontevedra - La Coruna -:-
19:00Burgos CF - Numancia -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

16:45R. Union - Arenas Club -:-
18:00Mutilvera - Haro Deportivo -:-
19:30Laredo - Ath. Bilbao B -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

17:15Atzeneta - La Nucia -:-
17:30Valencia B - Levante B -:-
18:00Espanyol B - Cornella -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

13:00Huelva - CD Marino -:-
19:00San Fernando - Linense -:-

SPANIA: Segunda Division B - Group 5

19:00Villarrubia - Socuellamos -:-
20:00Real Madrid B - Internacional de Madrid -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 1

17:30Arenteiro - Barco -:-
17:30Dep. Fabril - Polvorin -:-
17:30Fisterra - Pontes -:-
17:30Rapido de Bouzas - Arosa SC -:-
17:30Viveiro - Racing Club Villalbes -:-
17:45Atios - Estradense -:-
18:00Agrupacion Estudiantil - Bergantinos -:-
18:00CD Choco - Alondras -:-
18:00Ourense CF - UD Ourense -:-
18:00Ribadumia - Pontellas -:-
18:00Somozas - Arzua -:-
19:00Paiosaco - Silva SD -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 2

16:30Union Club Ceares - Vallobin -:-
16:45Aviles Stadium - Llanera -:-
16:45Club Siero - Condal -:-
16:45EI San Martin - Real Titanico -:-
16:45Llanes - Tuilla -:-
16:45Mosconia - Caudal Deportivo -:-
16:45Real Aviles - Lenense -:-
16:45SD Navarro CF - Gijon Industrial -:-
16:45Valdesoto - L'Entregu -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 3

13:30Racing Santander B - Siete Villas -:-
16:30Torina - Barreda Balompie -:-
16:30UC Cartes - Castro -:-
16:30UD Samano - Bezana -:-
17:30Selaya - Tropezon -:-
18:00CD Barquereno - Cayon -:-
18:00Revilla - Atletico Albericia -:-
18:00Textil Escudo - Rinconeda Polanco -:-
18:00Vimenor - Guarnizo -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 4

17:30Aurrera Ondarroa - Tolosa FC -:-
17:30Lagun Onak - Durango -:-
17:30Santurtzi - Sodupe -:-
17:30Urgatzi - Santuxu -:-
18:00Balmaseda - Real Sociedad C -:-
18:00Beasain - Gernika -:-
19:00Urduliz - Ariznabarra -:-
20:30SD Deusto - Sestao -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 5

18:00Vilafranca - Terrassa -:-
19:00Santfeliuenc - Igualada -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 6

17:00Paterna - Benicarlo -:-
17:00Villarreal C - Recambios Colon -:-
18:00Saguntino - Vilamarxant -:-
19:00Acero - Torrent -:-
19:00Beniganim - Eldense -:-
19:00Crevillente - CF Intercity -:-
19:00Roda - Alzira -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 8

16:30Real Burgos CF - Burgos Promesas -:-
16:45Numancia B - G. Segoviana -:-
16:45Salamanca B - Leonesa B -:-
17:00Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes -:-
17:00Cebrerena - Mirandes B -:-
17:00Colegios Diocesanos - Real Avila -:-
17:00La Granja - Bupolsa -:-
17:00La Virgen - Bembibre -:-
17:00Penaranda - Becerril -:-
18:00Arandina - Almazan -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 9

13:30Melilla CD - Antequera -:-
18:00Huetor Tajar - Loja -:-
19:00Almeria B - Atletico de Porcuna -:-
19:00Mancha - Huetor Vega -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 10

18:00Castilleja CF - La Palma -:-
18:00CD Gerena - Puente Genil -:-
18:00CD Utrera - Sevilla C -:-
18:00Pozoblanco - Ciudad de Lucena -:-
18:00Xerez D.F.C. - Antoniano -:-
20:00Lebrijana - Xerez CD -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 11

16:30Felanitx - Portmany -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 12

23:00UD Guia - Arucas 1:1
23:00Villa Santa Brigida - Las Palmas C 0:1
17:00Panaderia - Lanzarote -:-
18:30Santa Ursula - Vera -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 14

17:15Trujillo - Diocesano -:-
17:30CD Calamonte - CD Coria -:-
18:00Aceuchal - Montijo -:-
18:00Arroyo - Fuente de Cantos -:-
18:00Azuaga - Cacereno -:-
18:00Chinato - Valdivia -:-
18:00Lobon - UP Plasencia -:-
19:30Campanario - Moralo -:-
19:30Jerez CF - RCP Valverdeno -:-
19:30Olivenza - Llerenense -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 15

17:00CD Baztan - Cortes -:-
17:00Fontellas - Murchante -:-
17:30Burlades - Pamplona -:-
17:30CD Ardoi - Pena Azagresa -:-
18:00AD San Juan - Txantrea -:-
18:00Subiza - CD River Ega -:-
18:00Valle Egues - CD Corellano -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 16

17:30Racing Rioja - Yague -:-
18:00CDFC Calzada - Arnedo -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 17

12:30Calamocha - Almudevar -:-
13:00Belchite 97 - Zaragoza B -:-
13:00Cuarte - Sarinena -:-
16:30Brea - Epila -:-
16:45Sabinanigo - Barbastro -:-
17:00Atletico Monzon - Fraga -:-
17:00Huesca B - CF Illueca -:-
17:00Robres - Villanueva CF -:-
17:30Binefar - Tamarite -:-
17:30Utebo FC - Borja -:-
18:00Teruel - Valdefierro -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 18

16:30Conquense - Guadalajara -:-
17:00Albacete B - Manzanares -:-
17:00Atl. Ibanes - Huracan de Balazote -:-
18:00Azuqueca - Torrijos -:-
18:00Pedroneras - Illescas -:-
18:00Tarancon - Marchamalo -:-

SPANIA: Primera Division Women

13:00Athletic Bilbao F - Atletico Madrid F -:-
13:00Barcelona F - Santa Teresa F -:-
13:00EDF Logrono F - Huelva F -:-
13:00Eibar F - La Coruna F -:-
13:00Real Madrid F - Sevilla F -:-
14:00Madrid C. F - Valencia F -:-
18:30Levante F - Vallecano F -:-

SUEDIA: Superettan

16:00AFC Eskilstuna - Norrby -:-
16:00Akropolis - Jonkopings -:-
16:00Dalkurd - GAIS -:-
16:00Ljungskile - Degerfors -:-
16:00Orgryte - Umeå -:-
16:00Sundsvall - Brage -:-
16:00Trelleborgs - Halmstad -:-
16:00Västerås SK - Östers -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Coastal Union - Mbeya City -:-
15:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar -:-

TURCIA: Super Lig

12:30Genclerbirligi - Alanyaspor -:-
12:30Goztepe - Kayserispor -:-
15:00Konyaspor - Erzurum BB -:-
15:00Yeni Malatyaspor - Basaksehir -:-
18:00Galatasaray - Hatayspor -:-

TURCIA: 1. Lig

12:30Giresunspor - Eskisehirspor -:-
15:00Boluspor - Altay -:-
15:00Menemenspor - Bandirmaspor -:-
18:00AmânatBalikesirspor - Samsunspor -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:15Penybont - Caernarfon -:-
16:30Barry - Flint -:-
16:30Cardiff Metropolitan - Bala Town -:-
16:30Haverfordwest - Druids -:-

UCRAINA: Premier League

14:00Lviv - Inhulets -:-
17:00Shakhtar - Minaj -:-
19:30Mariupol - Dyn. Kyiv -:-

UCRAINA: Persha Liga

13:00Alliance - Krystal -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Desna U21 - Vorskla U21 -:-
12:00Zorya U21 - Dnipro-1 U21 -:-
13:00Kolos Kovalivka U21 - Oleksandriya U21 -:-
18:00Olimpik Donetsk U21 - Rukh Lviv U21 -:-

UGANDA: Premier League

14:00Onduparaka FC - Express -:-
15:00Kyetume - Airtel Kitara -:-
15:00UPDF - Busoga -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

15:45Zalaegerszeg - Mezokovesd -:-
18:00DVTK - Ferencvaros -:-
20:30Puskas Academy - Kisvarda -:-

UNGARIA: NB I Women

14:00Győr F - DVTK F -:-
14:30Kelen F - MTK Hungaria F -:-
15:00Haladas F - Ferencvaros F -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

22:00Progreso - Liverpool M. -:-
00:15Cerro Largo - Cerro CA -:-

VENEZUELA: Primera Division - Grupe

23:00Dep. Tachira - Aragua 1:1
02:00Metropolitanos - Caracas -:-

VIETNAM: National League Women

11:00Ha Noi 2 F - Ho Chi Minh City 2 F -:-
13:20Ha Noi F - Ho Chi Minh F -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Zesco Utd - Prison Leopards -:-
15:00Buildcon - Zanaco -:-
15:00Nkwazi - Indeni -:-
15:00Young Green Eagles - Green Buffaloes FC -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.