REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

AFRICA DE SUD: Premier League

8'Orlando - Baroka 0:0
20:30Platinum Stars - Free State Stars -:-

AFRICA DE SUD: First Division

16:00Jomo Cosmos - Black Leopards 2:0

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Campionatul CONCACAF U17 - Primul tur

00:30Costa Rica U17 - Suriname U17 3:0
23:00El Salvador U17 - Jamaica U17 -:-

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores

23:15Deportes Iquique - Zamora 4:3
01:30Atl. Tucuman - J. Wilstermann 2:1
03:00San Lorenzo - U. Catolica 2:1

ANGLIA: Premier League

21:45Arsenal - Leicester -:-
21:45Middlesbrough - Sunderland -:-
22:00Crystal Palace - Tottenham -:-
publicitate

ANGOLA: Girabola League

17:00AmânatCaala - Libolo -:-
17:00Libolo - Interclube -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

21:30Argentino de Merlo - Berazategui -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

21:30Deportivo Paraguayo - Claypole -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A - Turul câștigătorilor

22:00Deportivo Madryn - Villa Mitre -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

01:00Rosario - Canuelas 1:0

ARMENIA: Cupa

15:00Shirak - Gandzasar 1:1

ASIA: Liga Campionilor AFC

13:30Ulsan Hyundai (Kor) - Kashima (Jpn) 0:4
13:30Urawa (Jpn) - WS Wanderers (Aus) 6:1
14:30Shanghai SIPG (Chn) - Seoul (Kor) 4:2
15:30Muangthong (Tha) - Brisbane Roar (Aus) 3:0

AUSTRALIA: Northern NSW

12:00Maitland - Weston Bears 1:0
12:00Newcastle Jets U21 - Edgeworth E. 1:0

AUSTRIA: ÖFB Cup

79'Admira - Salzburg 0:4
21:30Rapid Viena - LASK Linz -:-

BELARUS: Cupa

18:00Soligorsk - Slutsk 1:1
8'BATE - Brest 0:0

BELGIA: Jupiler League - Grupă campionat

21:30Club Brugge - Oostende -:-

BELGIA: Jupiler League - Europa League Group

21:30Eupen - Genk -:-
21:30KV Mechelen - St. Truiden -:-
21:30Mouscron - Lokeren -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Cupa

80'Zeljeznicar - Siroki Brijeg 0:3

BOTSWANA: Premier League

20:00Gaborone Utd - Mahalapye Hotspurs -:-

BRAZILIA: Campeonato Sergipano - Al doilea tur

02:30Amadense - Sergipe 1:2
02:30Boca Junior - Itabaiana 2:3
02:30Confianca - Frei Paulistano 4:2

BULGARIA: Cupa

18:00Botev Plovdiv - Vereya 1:1

BURKINA FASO: Premier League

19:00Kadiogo - ASFA Yennega -:-

CIPRU: Cupa

17:00Doxa - APOEL 0:2
18:00Apollon - Anorthosis 6:0

COLUMBIA: Copa Aguila

23:00Barranquilla - Real Cartagena -:-
23:00AmânatDep. Cali - America De Cali -:-
23:00AmânatJaguares de Cordoba - Junior -:-
23:00Tigres - La Equidad -:-
23:15Fortaleza - Chico -:-
00:00Envigado - Once Caldas -:-

CONGO: Ligue 1

17:00Leopard - Tongo FC Jambon -:-

CONGO DR: Super League - Final Stage

16:30Motema Pembe - AS Vita Club -:-

COREEA DE SUD: National League

13:00Changwon - Cheonan City 3:2
13:00Daejeon Korail - Gimhae 0:0
13:00Gangneung - Gyeongju KHNP 1:6
13:00Mokpo City - Busan Kyotong 2:1

CROAŢIA: 1. HNL

17:00Lok. Zagreb - Istra 1961 1:0
77'Zapresic - Cibalia 1:1
21:00Hajduk Split - RNK Split -:-

EGIPT: Premier League

16:45El Daklyeh - Misr Elmaqasah 1:2
76'Al Ittihad - El Gaish 3:2
21:15Aswan SC - El-Sharqeya -:-

ESTONIA: Esiliiga

84'Levadia U21 - Flora U21 0:1
85'Rakvere - Elva 1:0
83'Tartu Welco - Tallinna Kalev 1:4
38'Maardu - Infonet II 0:1

ETIOPIA: Premier League

14:30Dedebit - Dire Dawa 1:0
15:00Woldya Kenema - St. George 0:1
17:30Ethiopia Nigd Bank - Fasil Ketema 3:1

FRANŢA: Coupe de France

22:05PSG - Monaco -:-

GABON: Championnat D1

18:00CF Mounana - Lozo -:-

GEORGIA: Cupa

15:00Gori - Norchi 0:1pen
15:00Samgurali - Din. Tbilisi 0:2
15:00Shevardeni Tbilisi - Guria 2:0
76'Torpedo Kutaisi - Samtredia 1:0

GERMANIA: Regionalliga North

PauzăHildesheim - Norderstedt 0:0
PauzăLuneburger Hansa - Egestorf-Langreder 1:1
38'Hamburger SV II - Braunschweig II 1:0

GERMANIA: Regionalliga Nordost

82'Berliner AK 07 - BFC Dynamo 2:0
38'Nordhausen - Lokomotive Leipzig 0:0

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

21:00TB Berlin - CFC Hertha -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

19:30Inter Leipzig - Merseburg -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

19:30Flensburg - Schilksee -:-
19:30Hartenholm - Kilia Kiel -:-
19:30TSV Kropp - TSV Lagerdorf -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

19:00Pinneberg - Victoria Hamburg -:-
19:30Altona - Niendorfer TSV -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

19:30Hammer SpVgg. - Bielefeld II -:-
20:30Gutersloh - Neuenkirchen -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30Arminia Ludwigshafen - Pfeddersheim -:-
19:45Morlautern - TuS RW Koblenz -:-
19:45Neunkirchen - Pirmasens II -:-
20:00Jagersburg - Hauenstein -:-
20:00Schott Mainz - SV Saar 05 Saarbrucken -:-
20:30Gonsenheim - Rochling -:-
20:30Hertha Wiesbach - Karbach -:-
20:30SpVgg Burgbrohl - Mechtersheim -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

19:30Spvgg Ansbach 09 - Eichstatt -:-
20:00Frohnlach - DJK Bamberg -:-

GERMANIA: DFB Pokal

21:45Bayern - Dortmund -:-

GHANA: Premier League

90+'Asante Kotoko - Aduana Stars 1:1
18:00Ashanti Gold - Medeama 1:1
18:00Bechem United - Ebusua Dwarfs 0:0
18:00Berekum Chelsea - All Stars 1:0
18:00Bolga AllStars - Hearts Of Oak 3:3
18:00Elmina Sharks - Inter Allies 0:0
18:00Tema Youth - Great Olympics 2:1
18:00WAFA - Liberty 2:1

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

20:30Gibraltar Phoenix - Europa FC -:-

GRECIA: Cupa - Play-off

75'AEK - Olympiakos 0:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura

00:45Guastatoya - Malacateco -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

22:00Baltimore - America des Cayes -:-
22:00Cavaly - Capoise -:-
22:00Don Bosco - Tempete -:-
22:00Fica - Racing Haitien -:-
22:00Juventus - Sud-Est -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat

PauzăB. Jerusalem - M. Petach Tikva 1:1

ITALIA: Serie D - Group D

16:00Scandicci - Sangiovannese 2:2

ITALIA: Coppa Italia Lega Pro - Play-off

18:00Venezia - Matera 3:1

JAPONIA: YBC Levain Cup

13:00Iwata - Tokyo 3:1
13:00Kobe - Hiroshima 4:1
13:00Sagan Tosu - C-Osaka 4:4
13:00Sapporo - Omiya Ardija 1:1
13:00Vegalta Sendai - Shimizu 3:1
13:30Yokohama M. - Albirex Niigata 4:1

KENYA: Premier League

14:00Kariobangi Sharks - Thika Utd. 1:0
15:00Bandari - Gor Mahia 1:2
15:00Kakamega Homeboyz FC - Ulinzi Stars 1:0
15:00Mathare Utd. - Chemelil 0:0
15:00Sony Sugar - Rangers 0:1
15:00Tusker - Nakumatt 2:1
15:00Western Stima - Nzoia Sugar 0:2
16:15Leopards - Sofapaka 0:1

KUVEIT: Premier League

17:30Al Shabab - Al Salmiya 2:3
17:30Kazma SC - Yarmouk 4:2
33'Al-Fahaheel - Al Qadisiya 0:0
33'Al Naser - Al Sulaibikhat 0:1

LETONIA: Cupa

18:00RFS - Ventspils 1:1
18:00Riga FC - Spartaks 2:0

LITUANIA: A Lyga

18:00Atlantas - Kauno Zalgiris 3:1
38'Trakai - Jonava 1:0

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

21:00Fola - Racing Luxembourg -:-

MALAEZIA: Super League

15:15Sarawak - Kelantan 0:0
16:00Malacca United - PKNS FC 2:2
16:00Pahang - Felda 1:1
16:00Penang - Johor DT 1:2
16:00Perak - Kedah 1:1
16:00T-Team - Selangor 1:0

MAROC: Botola Pro

21:00FUS Rabat - Tanger -:-

MAROC: Elite 2

19:00Maghreb Fez - Raja Beni Mellal -:-

MOLDOVA: Cupa Moldovei

15:30Dacia Chisinau - Zaria Balti 1:2pen
15:30Dinamo-Auto - Zimbru 0:4
15:30Milsami - S. Tiraspol 0:1
15:30Petrocub - Ceadir Lunga 3:0

MUNTENEGRU: Cupa

17:00Grbalj - Rudar 1:0
17:30Sutjeska - Iskra 4:3

NIGER: Ligue 1

17:30Police - Urana -:-
17:30Sahel - Akokana -:-

NIGERIA: Premier League

18:00Enugu - Wikki 3:2

NORVEGIA: NM Cup

81'Alta - Senja 4:1
81'Assiden - Strömsgodset 0:2
80'Austevoll - Brann 0:4
82'Bjarg - Fana 0:1
80'Bjornevatn - Tromsø 0:4
80'Brattvag - Kristiansund 0:1
76'Bryne - Brodd 0:0
82'Donn - Jerv 0:2
87'Drobak-Frogn - Sarpsborg 08 1:9
81'Fauske Sprint - Bodo/Glimt 0:5
84'Fjora - Sogndal 1:5
78'Flekkeroy - Vindbjart 2:0
80'Flint - Sandefjord 1:1
84'Flisa - Elverum 0:4
82'Fyllingsdalen - Sotra 2:1
81'Gjovik-Lyn - Brumunddal 0:3
74'Grorud - Follo 2:0
83'Halden - Ostsiden 3:1
Se asteaptă
datele
Halsen - Notodden 0:0
83'Ham-Kam - Nybergsund 1:1
79'Hei - Odd 0:7
80'Holmen - Asker 2:2
80'Holmlia - Stabaek 0:8
83'Kjelsås - Frigg 3:0
81'Krakeroy - Fredrikstad 1:0
81'Lørenskog - Strømmen 1:4
82'Lura - Sandnes 1:0
81'Lyngen/Karnes - Tromsdalen 0:1
75'Mo IL - Mosjoen 1:1
74'Moss - Jeloy 2:2
75'Orn - Honefoss 2:0
82'OS - Nest-Sotra 1:3
82'Randesund - Start 1:4
85'Redalen - Raufoss 1:5
83'Riska - Viking 1:4
81'Skedsmo - Ull/Kisa 0:3
83'Skjetten - Lilleström 0:2
80'Sola - V. Haugesund 1:4
74'Staal Jorpeland - Egersunds 0:1
81'Steinkjer - Levanger 1:3
84'Stord - Lysekloster 0:1
74'Strindheim - Rosenborg 0:2
78'Tillerbyen - Byåsen 1:1
83'Tonsberg - Arendal 1:2
83'Traeff - Ranheim 1:1
79'Trott - Åsane 0:4
82'Ullern - K. Oslo 0:2
79'Vestfossen - Mjondalen 1:1
83'Volda - Molde 2:3
49'Herd - Aalesund 2:0
Se asteaptă
datele
Mjolner - Finnsnes 0:0
20:00Harstad - Sortland -:-
38'Hodd - Spjelkavik 1:0
38'Kolstad - Verdal 2:0
23'Gran - Vålerenga 0:2
8'Floya - Salangen 0:1

NORVEGIA: Cupa - Feminin

80'Gimletroll F - Grimstad F 0:0
79'Haugar F - Asane F 0:1
19:00Kaupanger F - Vestsiden-Askoy F 3:0
80'Nidelv F - Byasen F 0:0
80'Skarphedin F - Snogg F 0:0
19:00Tromsø F - Bardufoss F 3:0
PauzăUraedd F - Lyngdal F 3:0
20:00Bossekop F - Porsanger F 3:0
38'Tynset F - Kil/Hemne F 1:0
8'Fart F - Raufoss F 0:0

PALESTINA: West Bank League

16:00Shabab Al-Dhahiriya - Ahli Al-Khalil -:-

REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup

18:00Mlada Boleslav - Opava 0:2

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

12:00Mlada Boleslav U19 - Teplice U19 3:0
16:00Hlucin U19 - Slovacko U19 2:3

REPUBLICA MACEDONIA: First League

17:00Bregalnica - Pelister 1:1
17:00Makedonija GP - Renova 1:3
17:00Pobeda - Sileks 1:0
17:00Shkendija - Vardar 3:1

ROMÂNIA: Liga 2

11:00Unirea Tărlungeni - Dunărea Călărași 0:3
15:00Politehnica Timișoara - Juventus București 2:1
17:00Braila - CS Mioveni 1:0
17:00Chindia Târgoviște - Luceafarul Oradea 2:1
17:00Foresta Suceava - FC Braşov 0:0
17:00Metalul Reşiţa - Academica Clinceni 1:1

RUSIA: Premier League

17:00Orenburg - Zenit Petersburg 0:1
54'Arsenal Tula - Samara 1:0
46'Kazan - Terek 0:1
50'TSKA Moscova - Lok. Moscova 3:0

RUSIA: Division 2 - Centru

17:00Ryazan - Oryol 3:0

RUSIA: Division 2 - Vest

16:30Kolomna - Znamya Truda 1:0
17:30Tver - Domodedovo 0:0
18:00S. Kostroma - Tekstilshtik 0:1

RUSIA: Youth League

11:00Anzhi U21 - Tomsk U21 4:1

SAN MARINO: Coppa Titano - Play-off

21:45La Fiorita - Tre Penne -:-

SCOŢIA: Divizia 1

21:45Hibernian - Raith -:-

SERBIA: Cupa

17:30Cukaricki - Crvena zvezda 1:4
38'Vojvodina - Partizan 0:0

SIRIA: Premier League

15:00Al-Ittih.Aleppo - Al Jaish 0:0
15:00Horriya - Al Wahda -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

18:20Trnava - Slovan Bratislava 0:3
20:00AnulatMyjava - Presov -:-
38'Podbrezova - Z. Moravce 1:0
38'Ruzomberok - Michalovce 1:0

SPANIA: LaLiga

8'Barcelona - Osasuna 0:0
21:30Leganes - Las Palmas -:-
21:30Valencia - Real Sociedad -:-
22:30La Coruna - Real Madrid -:-

SUA: USL

05:30Seattle 2 - San Antonio 2:3

SUEDIA: Allsvenskan

38'AFC Eskilstuna - Östersunds 0:3
38'Göteborg - Hammarby 0:0
38'Örebro - Hacken 0:0
38'Sundsvall - Elfsborg 0:0

TURCIA: Cupa - Play-off

20:45Basaksehir - Fenerbahce -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

16:00Turan - FC Balkan -:-

UCRAINA: Ucraina Cupa

18:00Mykolaiv - Dyn. Kiev 0:4
38'Shakhtar - Dnipro 0:0

UNGARIA: Cupa

17:00Vasas - Mezokovesd 2:0
80'Ferencvaros - Budafoki 8:0

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

22:00Metropolitanos - Trujillanos -:-
23:00Aragua - Atl. Socopo -:-
23:00AmânatZulia - La Guaira -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Bantu Rovers - Hwange 2:3
16:00Chapungu Utd - Yadah 1:1
16:00Harare City - Bulawayo City FC 0:0
16:00Ngezi Platinum FC - CAPS Utd 2:2
16:00Platinum - Triangle 0:0
16:00Tsholotsho - Highlanders 1:2
16:00ZPC Kariba - Shabanie 2:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch