REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

ALGERIA: Divizia 1

19:00MC Alger - Kabylie 2:4

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

01:15Estudiantes (Arg) - River Plate (Arg) 1:2
03:30Atl. Nacional (Col) - Cesar Vallejo (Per) 1:0

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

16:35Al Khaleej - Al-Fateh 2:2
18:45Al Ahli SC - Al Orubah 2:0
18:45Al Shabab - Al-Raed 0:0
18:45Al-Taawon - Al Nasr Riyadh 0:1

ARGENTINA: Primera B Nacional

21:00Boca Unidos - Argentinos Jrs -:-

ARGENTINA: Torneo Argentino A

22:30Tiro Federal - Libertad de Sunchales -:-
publicitate

AUSTRIA: Regionalliga Est

20:00Austria (Am) - Rapid (Am) -:-

BAHRAIN: Bahrain Cup

17:00Al-Hadd - Al-Ittihad 4:1
17:00Malkia - Sitra 0:1
18:00Al-Hala - East Riffa 0:0
18:00Al-Ittifaq - Manama Club 0:0
18:00Tadamun Buri - Al-Budaiya -:-

BELGIA: Jupiler League

21:30Mouscron Peruwelz - Club Brugge -:-

BOLIVIA: Liga de Futbol Prof - Apertura

02:00Bolivar - The Strongest 4:2
02:00San Jose - U. Sucre 3:1

BRAZILIA: Copa do Brasil

02:00Cruzeiro - Santos 1:0
02:00Flamengo - Atletico-MG 2:0

CAMERUN: Elite One

16:30Scorpion - Sable -:-

CHILE: Cupa - Play off-uri

00:30Nublense - Deportes Temuco 3:2pen
01:00A. Italiano - Curico Unido 4:1

COLUMBIA: Copa Postobon - Play off-uri

02:45Tolima - Patriotas 2:1

COSTA RICA: Primera División - Torneo de Invierno

04:00Alajuelense - Cartagines 2:1
04:00Saprissa - Zeledon 4:1

DANEMARCA: Cupa

PrelungiriVejle - Aalborg 0:0
21:30Roskilde - FC Copenhaga -:-

ECUADOR: Serie A - Al doilea tur

00:00Ind. del Valle - U. Catolica 4:0

EGIPT: Premier League

14:45El Masry - El Daklyeh 0:0
18:00Al Ittihad - Zamalek 0:1

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

03:00Aguila - Alianza FC 1:0

ELVEŢIA: Cupa Elveţiei

27'Buochs - Schotz 0:0
27'Koniz - Sion 0:1
27'Munsingen - Wil 2:0

EUROPA: Campionatul European U17 - Primul tur

15:00Franţa U17 - Anglia U17 1:3
15:00Macedonia U17 - Cipru U17 1:2

EUROPA: Cupa Mondială Feminin - Calificări - Al treilea tur

PauzăOlanda F - Scoţia F 0:0

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

20:30Sandersdorf - Jena II -:-

GRECIA: Cupa - A doua rundă

15:00Ermionidas-Ermis - Smyrnis 0:1
15:00Kerkyra - Kalamaria 3:0
17:15AmânatNiki Volos - Zakynthos -:-
66'OFI Crete - Xanthi 0:0
66'Panathinaikos - Panetolikos 2:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

04:00Marquense - Comunicaciones 1:1
04:00Suchitepequez - Xelaju 4:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:20Victoria - Parrillas O. 1:0
22:00Real Sociedad - Real Espana -:-

INDIA: ISL

15:30Pune City - Kerala Blasters 1:2

INDONESIA: Super Liga - Al doilea tur

10:30Mitra Kukar - Persebaya 3:3
10:30Pelita Bandung - Persib 2:1

IORDAN: Premier League

16:00Al Sareeh - Al Hussein 1:2
18:30Al Wehdat - Shabab Al Ordon 1:0

IRAN: Pro League

13:45Peykan - Persepolis 0:1
15:20Foolad - Malavan 1:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

PauzăB. Jerusalem - Netanya 1:1
7'H. Petach Tikva - H. Tel Aviv 0:0

ITALIA: Serie A

21:45Verona - Lazio -:-

LITUANIA: A Lyga

17:30Atlantas - Trakai 1:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

12:00Polonia F - Slovacia F 4:1

MEXIC: Copa Mexico - Apertura - Play off-uri

05:00Tigres - Santos Laguna 2:4

NIGERIA: Premier League

17:00Giwa - Nasarawa 0:0

OLANDA: KNVB Beker

66'De Treffers - Nijmegen 0:1
21:00WKE - Excelsior -:-
21:45Roda - Sparta Rotterdam -:-

PAKISTAN: Premier League

11:30Pakistan Army - KESC FC -:-
11:30WAPDA - Muslim -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Nacional Asuncion - Rubio Nu 2:1
00:3012 de Octubre - Deportivo Capiata 2:3

POLONIA: Division 2

19:00Kotwica Kolobrzeg - Kluczbork 0:0
19:00Sosnowiec - Pruszkow 3:2

POLONIA: Cupa

PrelungiriLech - Jagiellonia 2:2
21:45Legia - Pogon Szczecin -:-

QATAR: Premier League

16:30Al-Kharitiyath - Qatar SC 1:1
16:30Al-Sadd - Al Khor 4:1
18:45Al Sailiya - Al-Wakra 4:3

ROMÂNIA: Cupa

16:00Oţelul Galaţi - Pandurii Tg. Jiu 2:3d.p.
18:30Rapid Suceava - Petrolul Ploiești 2:3
27'Rapid București - CFR Cluj 1:0

RUSIA: Youth League

14:00FK Rostov U21 - Ural U21 0:3

RUSIA: Cupa

16:00M. Saransk - Yaroslavl 5:1
18:00Kazan - Sp. Moscova 2:0d.p.
18:00Krasnodar - Samara 1:3

SINGAPORE: S.League - Grupa retrogradare

13:30Woodlands W. - Harimau Muda B 3:2

SLOVACIA: Fortuna liga

15:00Trnava - Slovan Bratislava 4:0

SUA: MLS - Play off-uri

03:00FC Dallas - Vancouver Whitecaps 2:1

SUDAN: Premier League

19:00Al-Hilal - Al-Merreikh -:-

TURCIA: Cupa - Primul tur

12:00Inegolspor - Karabukspor 2:3pen
13:00Golbasispor - Kayserispor 0:1pen
13:00Sariyer - Orduspor 1:0
13:45Altay - Konyaspor 1:2
19:00Mersin - Hatayspor 2:0

UCRAINA: Ucraina Cupa

17:00Zorya - Oleksandriya 1:1

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

01:30Mineros - Caracas 0:0
02:00Zamora - Trujillanos 0:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch