REFRESH

Fotbal » Azi » Rez. finale

ANGLIA: Premier League

14:30Everton - Aston Villa 0:1
17:00Brentford - Wolves 1:2
17:00Leeds - Newcastle 0:1
17:00Manchester Utd - West Ham 1:0

FRANŢA: Ligue 1

18:00Brest - Lille 2:0

GERMANIA: Bundesliga

16:30Freiburg - Stuttgart 2:0
16:30Furth - Mainz 2:1
16:30Hoffenheim - Dortmund 2:3
16:30Leverkusen - Augsburg 5:1
16:30Monchengladbach - Union Berlin 1:2

ITALIA: Serie A

16:00Genoa - Udinese 0:0

ROMÂNIA: Liga 1

14:30Chindia Târgoviște - FC Voluntari 0:0

SPANIA: LaLiga

15:00Levante - Cadiz 0:2
17:15Villarreal - Mallorca 3:0

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

10:00Maritzburg Utd U23 - Supersport U23 2:3
10:00Marumo Gallants U23 - Stellenbosch U23 0:3
12:00Orlando U23 - TS Galaxy U23 0:2
12:00Sekhukhune U23 - Golden Arrows U23 0:1
12:30Royal AM U23 - Mamelodi U23 2:4

ALBANIA: Super Liga

14:45Partizani - Kastrioti 0:0
14:45Teuta - Laci 2:4

ALBANIA: First Division

14:30Burreli - Terbuni 1:1
14:30Bylis - Beselidhja Lezha 1:0
14:30Erzeni - Apolonia Fier 1:1
14:30AmânatKorabi Peshkopi - Tomori Berat -:-
14:30Lushnja - Maliqi 2:0
14:30AmânatPogradeci - Butrinti Sarande -:-
14:30Turbina Cerrik - Besa 0:1
14:30Vora - Shkumbini Peqin 3:1

ANGLIA: Championship

14:30Bristol City - Cardiff 3:2
14:30Nottingham - Derby 2:1
17:00Birmingham - Barnsley 2:1
17:00Blackpool - Millwall 1:0
17:00Bournemouth - Hull 0:1
17:00Coventry - QPR 1:2
17:00Reading - Huddersfield 3:4
17:00Sheffield Utd - Luton 2:0
17:00Stoke - Fulham 2:3
17:00Swansea - Preston 1:0
17:00West Brom - Peterborough 3:0

ANGLIA: League One

17:00Burton - Wimbledon 1:1
17:00Cambridge Utd - Crewe 1:0
17:00Charlton - Fleetwood 2:0
17:00Ipswich - Accrington 2:1
17:00Milton Keynes - Doncaster 0:1
17:00Morecambe - Wycombe 3:2
17:00Oxford Utd - Sheffield Wed 3:2
17:00Plymouth - Lincoln 1:2
17:00Rotherham - Cheltenham 1:0
17:00Shrewsbury - Bolton 0:1
17:00Sunderland - Portsmouth 1:0
17:00Wigan - Gillingham FC 3:2

ANGLIA: League Two

15:00Swindon - Bristol Rovers 1:1
17:00Barrow - Mansfield 1:3
17:00Crawley - Tranmere 0:1
17:00Forest Green - Carlisle 3:0
17:00Harrogate - Oldham 3:0
17:00Hartlepool - Stevenage 1:1
17:00Leyton Orient - Port Vale 0:0
17:00Rochdale - Bradford City 0:0
17:00Salford - Colchester 0:3
17:00Scunthorpe - Newport 0:1
17:00Sutton - Northampton 0:0
17:00Walsall - Exeter 0:2

ANGLIA: National League

17:00Altrincham - Torquay 1:2
17:00Boreham Wood - Weymouth 1:1
17:00Chesterfield - Aldershot 0:0
17:00Grimsby - Bromley 1:2
17:00Maidenhead - Halifax 1:0
17:00Solihull Moors - Dover 5:0
17:00Woking - Wealdstone 2:0
17:00Yeovil - Wrexham 1:2

ANGLIA: National League North

17:00AFC Fylde - Guiseley 2:1
17:00Alfreton - Blyth 0:1
17:00Brackley Town - Chorley 0:0
17:00Bradford PA - Kettering 2:1
17:00Curzon Ashton - Chester 4:3
17:00Farsley - Hereford 0:4
17:00Gateshead - Leamington 3:1
17:00Gloucester - Southport 0:1
17:00Kidderminster - York 3:0
17:00Spennymoor - Boston Utd 1:1
17:00Telford - Darlington 5:0

ANGLIA: National League South

17:00Bath - Eastbourne Boro 2:1
17:00Billericay - Havant & W 1:1
17:00AmânatBraintree - Slough -:-
17:00Dartford - Hampton & Richmond 2:2
17:00Dorking - Ebbsfleet 5:1
17:00Dulwich Hamlet - Concord 4:1
17:00Hungerford - Chelmsford 2:1
17:00St. Albans - Maidstone 0:0
17:00Tonbridge - Hemel Hempstead 1:1
17:00Welling - Oxford City 0:1

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Ashton Utd - Lancaster 1:0
17:00Atherton - Stafford 1:1
17:00Basford - Nantwich 1:0
17:00FC United - Stalybridge 2:1
17:00Hyde - Whitby 1:2
17:00Matlock - Bamber Bridge 2:1
17:00Mickleover - Witton 2:1
17:00Morpeth - Buxton 3:0
17:00Radcliffe - Gainsborough 2:0
17:00Scarborough - Grantham 2:0
17:00Warrington - South Shields 1:2

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00Needham Market - Hitchin 3:1
16:00Stourbridge - Royston 1:0
17:00Alvechurch - AFC Rushden & Diamonds 1:2
17:00Banbury - Redditch 1:2
17:00Barwell - Leiston 2:0
17:00Coalville - Bromsgrove 4:0
17:00Hednesford - Peterborough Sports 3:0
17:00Lowestoft - Nuneaton 0:3
17:00Rushall - Biggleswade Town 4:1
17:00Stratford - Tamworth 1:0

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Taunton 0:1
17:00Dorchester - Chesham 1:2
17:00Gosport - Harrow 3:1
17:00Hendon - Poole 3:2
17:00Kings Langley - Farnborough 1:1
17:00Merthyr Town - Met. Police 2:3
17:00Salisbury - Weston-super-Mare 0:0
17:00Swindon S - Walton Casuals 6:1
17:00Truro - Hayes & Yeading 2:1
17:00Wimborne - Tiverton 1:0
17:00Yate Town - Hartley Wintney 2:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Bishop's Stortford - East Thurrock 4:1
17:00Bognor Regis - Potters Bar 2:0
17:00Bowers & Pitsea - Merstham 0:1
17:00Cheshunt - Horsham FC 1:2
17:00Cray - Carshalton 5:4
17:00Folkestone - Wingate & Finchley 1:0
17:00Haringey - Leatherhead 2:3
17:00Kingstonian - Enfield Town 3:5
17:00Lewes - Brightlingsea 2:2
17:00Margate - Corinthian-Casuals 3:1
17:00Worthing - Hornchurch 1:1

ANGLIA: Academii U18

13:00Brighton U18 - Southampton U18 3:4
13:00Fulham U18 - West Ham U18 1:3
13:00Manchester Utd U18 - Everton U18 4:2
13:00Sunderland U18 - Newcastle Utd U18 3:2
14:00Arsenal U18 - Chelsea U18 4:0
14:00Birmingham U18 - Crystal Palace U18 0:4
14:00Derby U18 - Leeds U18 5:1
14:00Manchester City U18 - Stoke City U18 5:0
14:30Norwich U18 - Reading U18 1:4
15:00Burnley U18 - Blackburn U18 1:1
15:00Middlesbrough U18 - Liverpool U18 2:6

ANGOLA: Girabola League

16:30Academica - Primeiro de Agosto 0:1

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:35Al Feiha - Al Taee 2:0
17:20Al-Hazem - Al-Raed 2:0

ARGENTINA: Torneos De Verano

02:15Boca Juniors - U. De Chile 3:2

AUSTRALIA: A-League

09:00AmânatCentral Coast Mariners - Melbourne Victory -:-
09:00AmânatMacarthur FC - WS Wanderers -:-
09:00AmânatMelbourne City - Sydney FC -:-
09:00AmânatPerth Glory - Newcastle Jets -:-
09:09AmânatWestern United - Wellington Phoenix -:-
10:45Sydney FC - Perth Glory 1:2

AUSTRALIA: A-League Women

08:05AmânatCanberra F - Melbourne Victory F -:-
08:05Sydney F - Melbourne City F 3:0

BELGIA: Jupiler Pro League

17:15Kortrijk - Eupen 1:1

BELGIA: 1B Pro League

21:45AmânatWesterlo - Deinze -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:30AmânatEntente Durbuy - Verlaine -:-

BELGIA: Super League Women

15:00St. Liege F - RSC Anderlecht F 0:2
17:00Aalst F - Femina Woluwe F 2:3
17:15Club Brugge F - Charleroi F 8:0

BENIN: Ligue 1

17:00Dadje - FC Loto 1:0

BOTSWANA: Premier League

15:30Masitoaka - Jwaneng Galaxy 1:3

BRAZILIA: Campeonato Maranhense - Primul tur

22:00AmânatPinheiro - SE Juventude -:-

BRAZILIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play-off

01:00Santos U20 - America Mineiro U20 3:0

BURUNDI: Primus League

15:00Les Crocos - Le Messager Ngozi 0:0
15:00Musongati - Aigle Noir 0:1

CIPRU: First Division

17:00Pafos - Apollon 0:1

CIPRU: Division 2

14:30Alki Oroklini - Othellos Athienou 2:0
14:30ASIL Lysi - Chloraka 1:1
14:30Paralimni - Nea Salamis 1:0
14:30Sotiras - Ermis 1:2

COLUMBIA: Primera A - Apertura

01:00Santa Fe - La Equidad 1:1
03:05Pasto - Millonarios 0:1

CONGO DR: Ligue 1

15:30AmânatSimba - AC Rangers -:-

COSTA RICA: Primera División - Clasura

23:00Sporting San Jose - Guadalupe 2:2

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

23:00Carmelita - San Jose FC 3:1

EGIPT: League Cup

14:30Ceramica Cleopatra - Enppi 1:2
14:30Pharco - El Gaish 0:0
17:00Zamalek - Ghazl El Mahallah 0:3

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

15:05Masafi - Dubai City 1:2
15:05Masfut - Dibba Al Hisn 0:1
15:10Gulf Heroes - Al Jazira Hamra 1:1

EMIRATELE ARABE UNITE: Pro League Cup - Locurile 5-8

15:00Ittihad Kalba - Al Wasl 1:0
17:30Ajman - Al Nasr 1:0

ESTONIA: Cupa

13:00AmânatVastseliina Tannem - Tabasalu -:-

FRANŢA: Ligue 2

20:00AmânatGrenoble - Niort -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

17:00Haguenau - Epinal 3:2
19:00AmânatSt Quentin - Metz II -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

17:00Jura Sud - Frejus 1:0
17:00Lyon II - Martigues 0:1
19:00AmânatAubagne - GOAL FC -:-
19:00AmânatHyeres - Toulon -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

18:00Moulins-Yzeure - Bergerac 0:0
19:00AmânatTrelissac - Beziers -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Bordeaux F - Reims F 3:1
15:30AmânatDijon F - Fleury 91 F -:-
15:30Issy F - Guingamp F 0:2
15:30Soyaux F - Paris FC F 1:3
18:00Montpellier F - Lyon F 2:3

GAMBIA: GFA League

18:00AmânatElite United - Fortune -:-
18:00AmânatSteve Biko - Samger -:-
18:00AmânatWAA Banjul - Real Banjul -:-
18:15Hawks - WAA Banjul 1:3

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Ingolstadt - Darmstadt 0:2
14:30Paderborn - Bremen 3:4
14:30Rostock - Heidenheim 0:0

GERMANIA: 3. Liga

15:00Braunschweig - Hallescher 1:0
15:00Kaiserslautern - Viktoria Berlin 2:0
15:00AmânatTurkgucu Munchen - Munchen 1860 -:-
15:00Viktoria Koln - Verl 5:2
15:00Wehen - Osnabruck 0:0
15:00Wurzburger Kickers - Mannheim 1:2

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00AmânatAuerbach - Altglienicke -:-
15:05Jena - Lokomotive Leipzig 2:3

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Aachen - Lippstadt 3:0
15:00AmânatAhlen - Fortuna Koln -:-
15:00AmânatLotte - Munster -:-
15:00Monchengladbach II - Schalke II 1:4
15:00AmânatRodinghausen - Dusseldorf II -:-
15:00Straelen - Bonner 0:0
15:00AmânatWegberg-Beeck - Homberg -:-
15:00Wiedenbruck - Uerdingen 5:1
16:30Koln II - Oberhausen 1:0

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00AmânatVfL Lohbrugge - Paloma -:-

GHANA: Premier League

17:00Accra Lions - Ashanti Gold 0:1
17:00Karela - Hearts Of Oak 1:0

GIBRALTAR: National League

17:00Europa Point - Lincoln 1:5

GRECIA: Super League

17:15OFI Crete - Panetolikos 2:4

GRECIA: Super League 2

14:45Almopos - Olympiakos B 3:0
14:45Niki Volos - Apollon Larissa 0:2
14:45AmânatPAOK B - AO Trikala -:-
17:00Xanthi - Veria 0:3

HONG KONG: Premier League

09:00AmânatKitchee - Southern District -:-

INDIA: ISL

16:00Chennaiyin - North East Utd 2:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Mes Rafsanjan - Sepahan 3:1
16:30Persepolis - Foolad 1:0

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Ballymena - Warrenpoint 1:0
17:00Coleraine - C. Rangers 3:0
17:00Dungannon - Portadown 3:1
17:00Linfield - Glenavon 2:0

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

16:00Knockbreda - Ballyclare 2:2
17:00Ballinamallard - Newry City 0:2
17:00Dergview - Institute 3:1
17:00Dundela - Loughgall 0:0
17:00H&W Welders - Queens Univ. 1:2

ISLANDA: Reykjavik Cup

16:00IR Reykjavik - Throttur 1:2
17:00AmânatFram - KR Reykjavik -:-

ISLANDA: Fotbolti.net Cup

14:00AmânatAkranes - Vestmannaeyjar -:-
15:00Breidablik - Kopavogur 2:0
15:00Keflavik - Leiknir 1:2

ISRAEL: Ligat ha'Al

15:00Nof Hagalil - H. Haifa 0:1
17:20M. Tel Aviv - Netanya 2:2
18:00Hapoel Hadera - Kiryat Shmona 2:0

ITALIA: Serie B

15:00Alessandria - Benevento 2:0
15:00Brescia - Ternana 1:1
15:00Como - Crotone 1:1
15:00Cosenza - Ascoli 1:3
15:00Monza - Reggina 1:0
15:00Spal - Pisa 0:0
17:15Perugia - Pordenone 0:1

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Cesena - Viterbese 0:0
15:30Entella - Gubbio 4:0
15:30Modena - Fermana 2:0
15:30Pescara - Montevarchi 4:2
15:30Reggiana - Pistoiese 3:1
15:30Vis Pesaro - Teramo 0:2
16:00Pontedera - Ancona-Matelica 0:5

ITALIA: Serie A Women

13:30Sassuolo F - Verona F 4:0
15:30Empoli F - Pomigliano F 1:2
15:30Juventus F - Fiorentina F 2:2

JAMAICA: Premier League

22:15AmânatMount Pleasant - Harbour View -:-

KENYA: Premier League

14:00AmânatBandari - Leopards -:-
14:00AmânatBidco United - Ulinzi Stars -:-
14:00AmânatGor Mahia - Nairobi City -:-
14:00AmânatVihiga - Kariobangi Sharks -:-

LESOTHO: Premier League

15:00CCX - LMPS 0:1
15:00Defence Force - Kick4Life 1:0

LIBAN: Premier League

14:15Al Ahed - Safa 2:1
14:15Al Hikma - Al Akhaa Al Ahli 0:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

23:00Bolivia - Trinidad Tobago 5:0

LUME: Meciuri amicale între cluburi

10:00Baltika (Rus) - Lok. Sofia (Bul) 1:0
10:00Blacktown (Aus) - SD Raiders (Aus) 4:0
10:00Sigma Olomouc B (Cze) - Unicov (Cze) 1:1
11:00AmânatFC Dabas (Hun) - Dunaharaszti (Hun) -:-
11:00AnulatHostoun (Cze) - Pribram (Cze) -:-
11:00AnulatHradec Kralove B (Cze) - Letohrad (Cze) -:-
11:00Kladno (Cze) - Liberec B (Cze) 1:2
11:00Legia II (Pol) - LKS Lagow (Pol) 0:3
11:00Opava (Cze) - Hlucin (Cze) 1:3
11:00Uhersky Brod (Cze) - Valasske Mezirici (Cze) 5:0
11:00Zapy (Cze) - Admira Prague (Cze) 3:3
11:15Pisek (Cze) - Dukla Praga (Cze) 0:4
11:30Etar (Bul) - Zagorets (Bul) 3:1
11:30AnulatMlada Boleslav (Cze) - Pribram (Cze) -:-
11:45SJK (Fin) - Paide (Est) 2:0
12:00Arka (Pol) - Elblag (Pol) 2:1
12:00Banik Most - Sous (Cze) - Usti n. L. (Cze) 0:3
12:00Ceska Lipa (Cze) - Velke Hamry (Cze) 6:6
12:00Din. Minsk (Blr) - Isloch (Blr) 1:1
12:00Dubnica (Svk) - Jednota Banova (Svk) 1:0
12:00Dubrava (Cro) - Sesvete (Cro) 3:2
12:00AnulatInter Turku (Fin) - PIF Pargas (Fin) -:-
12:00Istra 1961 (Cro) - Dugopolje (Cro) 1:0
12:00Jihlava (Cze) - Zivanice (Cze) 2:1
12:00Lisen (Cze) - Slovan Bratislava U21 (Svk) 1:0
12:00Osijek (Cro) - Tabor Sezana (Slo) 3:0
12:00Petrzalka (Svk) - Pohronie (Svk) 2:3
12:00Plzen (Cze) - Mlada Boleslav (Cze) 0:1
12:00AnulatSalzburg (Aut) - Sparta Praga (Cze) -:-
12:00Silkeborg (Den) - Middelfart (Den) 3:0
12:00Stomil Olsztyn (Pol) - Ostroda (Pol) 2:0
12:00Stuttgart II (Ger) - Leinfelden-Echterdingen (Ger) 2:0
12:00AnulatThun (Sui) - Koniz (Sui) -:-
12:00Velvary (Cze) - Vlasim (Cze) 3:3
12:00Vysehrad (Cze) - Zizkov (Cze) 0:2
12:00Walldorf (Ger) - Pforzheim (Ger) 2:1
12:00Zilina B (Svk) - Trinec (Cze) 0:3
12:00Zlin (Cze) - Kromeriz (Cze) 2:0
12:30BATE (Blr) - Slutsk (Blr) 3:0
12:30Chrobry Glogow (Pol) - Legnica (Pol) 1:3
12:30Gomel (Blr) - Belshina (Blr) 4:0
13:00AnulatBabelsberg (Ger) - Blau Weiss Berlin (Ger) -:-
13:00Dila Gori (Geo) - Bolnisi (Geo) 2:2
13:00Dunav Ruse (Bul) - Dobrudzha (Bul) 2:2
13:00F. Amager (Den) - AB Kopenhagen (Den) 4:1
13:00Gleisdorf (Aut) - Weinland Gamlitz (Aut) 1:0
13:00Gorica (Cro) - Rudes (Cro) 1:3
13:00Innsbruck (Aut) - Kufstein (Aut) 4:2
13:00KKS Kalisz (Pol) - Mieszko (Pol) 1:0
13:00Koge (Den) - Roskilde KFUM's (Den) 3:0
13:00Korona (Pol) - Wisla Pulawy (Pol) 2:1
13:00AmânatKosmonosy (Cze) - Benatky (Cze) -:-
13:00Nykobing (Den) - Hillerod (Den) 3:1
13:00Odra Opole (Pol) - Polonia B. (Pol) 7:1
13:00Ruckersdorf (Ger) - Atus Ferlach (Aut) 2:2
13:00Sosnowiec (Pol) - Puszcza (Pol) 0:1
13:00Tychy (Pol) - Goczalkowice Zdroj (Pol) 0:2
13:00Unia Janikowo (Pol) - Pogon Mogilno (Pol) 0:0
13:00Unirea Dej (Rou) - FC Hermannstadt (Rou) 0:1
13:00Widzew Lodz (Pol) - Chojniczanka (Pol) 1:2
13:00AnulatYoung Boys (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
13:30GKS Jastrzebie (Pol) - Katowice (Pol) 1:2
13:30Hertha Zehlendorf (Ger) - TB Berlin (Ger) 2:2
13:30Koper (Slo) - Kapfenberg (Aut) 2:0
13:30Naestved (Den) - Roskilde (Den) 3:1
13:45AnulatFK Humenne (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-
14:00Brondby (Den) - Lyngby (Den) 1:4
14:00Deutschlandsberger (Aut) - Grazer (Aut) 1:2
14:00Djurgarden (Swe) - Västerås SK (Swe) 3:0
14:00Győr (Hun) - Rapid (Am) (Aut) 3:2
14:00Hajduk Split (Cro) - Velez Mostar (Bih) 1:1
14:00Halmstad (Swe) - Falkenbergs (Swe) 2:0
14:00Kriens (Sui) - Hergiswil (Sui) 6:0
14:00Landskrona (Swe) - Helsingor (Den) 2:3
14:00Lech 2 (Pol) - Slask 2 (Pol) 3:3
14:00LKS Lodz (Pol) - Motor Lublin (Pol) 2:1
14:00Lok. Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 3:1
14:00Longford (Irl) - Shamrock Rovers (Irl) 1:1
14:00Michalovce (Svk) - Trebisov (Svk) 3:2
14:00Neman (Blr) - Dynamo Brest (Blr) 3:3
14:00Oulu (Fin) - Jaro (Fin) 3:0
14:00Peresvet Podolsk (Rus) - Kvant (Rus) 5:2
14:00Rapid Viena (Aut) - Pogon Szczecin (Pol) 1:2
14:00AnulatRathenow (Ger) - Stendal (Ger) -:-
14:00River Plate (Uru) - Maldonado (Uru) 2:1
14:00AnulatSered (Svk) - Banska Bystrica (Svk) -:-
14:00Siroki Brijeg (Bih) - ONK Metkovic (Cro) 5:0
14:00Skalica (Svk) - Znojmo (Cze) 3:0
14:00Slavia Sofia (Bul) - Metalist Kharkiv (Ukr) 0:5
14:00Starogard Gdanski (Pol) - Gedania Gdansk (Pol) 1:2
14:00AnulatStern (Ger) - Neubrandenburg (Ger) -:-
14:00AnulatUnterfohring (Ger) - Buchbach (Ger) -:-
14:00Wexford (Irl) - Shelbourne (Irl) 0:2
14:00Yambol 1915 (Bul) - Sozopol (Bul) 1:1
14:00Young Boys (Sui) - Lausanne (Sui) 3:1
14:00Zalgiris (Ltu) - RFS (Lat) 2:2
14:30Belchatow (Pol) - Pruszkow (Pol) 1:0
14:30Chemnitzer (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) 1:1
14:30Levadia (Est) - Legion (Est) 2:0
14:30Opatija (Cro) - Kustosija (Cro) 1:3
14:30Voska Sport (Mkd) - Bratstvo 07 (Mkd) 9:0
14:45FA 2000 (Den) - Vanløse (Den) 3:2
15:00A. Klagenfurt (Aut) - Rogaska (Slo) 5:1
15:00AnulatAmstetten (Aut) - Bischofshofen (Aut) -:-
15:00Bielsko-Biala (Pol) - Podhale Nowy Targ (Pol) 0:2
15:00Cobh Ramblers (Irl) - Waterford (Irl) 0:5
15:00DVTK II (Hun) - SBTC (Hun) 4:1
15:00AnulatDynamo Schwerin (Ger) - Dornbreite Lubeck (Ger) -:-
15:00Gorica (Cro) - Bravo (Slo) 2:1
15:00HJK (Fin) - Ilves (Fin) 3:0
15:00Homburg (Ger) - UNA Strassen (Lux) 4:1
15:00Illertissen (Ger) - Memmingen (Ger) 1:2
15:00KPV (Fin) - VPS (Fin) 1:5
15:00Krasnodar 2 (Rus) - Hebar (Bul) 5:2
15:00Lviv (Ukr) - Hartberg (Aut) 0:0
15:00AnulatNeusiedl (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) -:-
15:00AnulatNeusiedl (Aut) - Klingenbach (Aut) -:-
15:00Nurnberg II (Ger) - Grossaspach (Ger) 0:1
15:00O. Ljubljana (Slo) - Haladas (Hun) 2:3
15:00AnulatPhonix Lubeck (Ger) - Todesfelde (Ger) -:-
15:00Ried (Aut) - FC Juniors (Aut) 6:0
15:00Rielasingen-Arlen (Ger) - Balingen (Ger) 0:1
15:00Rostocker FC (Ger) - Eichede (Ger) 3:2
15:00AnulatSchalding (Ger) - Donaustauf (Ger) -:-
15:00Schweinfurt (Ger) - Alzenau (Ger) 8:0
15:00Sirius (Swe) - Örebro (Swe) 2:1
15:00Slaven Belupo (Cro) - Zapresic (Cro) 1:0
15:00AnulatWiener Viktoria (Aut) - Parndorf (Aut) -:-
15:00Winterthur (Sui) - YF Juventus (Sui) 4:2
15:00Zenit (Rus) - Botev Plovdiv (Bul) 2:2
15:00Zurich (Sui) - Wil (Sui) 1:0
15:15Innsbruck (Aut) - SC Imst (Aut) 1:0
15:30Garbarnia (Pol) - Skra (Pol) 5:1
15:30Lugano (Sui) - Chiasso (Sui) 1:0
15:30Luzern (Sui) - Altach (Aut) 2:2
15:30Nordsjaelland (Den) - Viborg (Den) 1:2
15:30Vaduz (Lie) - A. Lustenau (Aut) 4:0
15:30Zarkovo (Srb) - Lok. Zagreb (Cro) 2:1
15:45Szentlorinc (Hun) - Kozarmisleny (Hun) 0:1
16:00Ch. Odessa (Ukr) - Prishtina (Kos) 4:0
16:00Cukaricki (Srb) - Kuban (Rus) 1:0
16:00Drogheda (Irl) - Derry City (Nir) 1:1
16:00FC Basel (Sui) - Xamax (Sui) 3:1
16:00Gornik Z. (Pol) - Baltika (Rus) 2:1
16:00LASK (Aut) - Maribor (Slo) 1:2
16:00Lechia (Pol) - Akhmat Grozny (Rus) 2:1
16:00Liefering (Aut) - First Vienna (Aut) 2:3
16:00Salzburg (Aut) - Admira (Aut) 0:1
16:00Slask (Pol) - Floridsdorfer AC (Aut) 0:0
16:00SSVg Velbert (Ger) - Siegburger (Ger) 6:1
16:00Wiener (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) 2:3
16:00Zlin B (Cze) - Slovacko B (Cze) 2:5
16:30Jeunesse Esch (Lux) - Hesperange (Lux) 1:1
16:30Lech (Pol) - Mura (Slo) 4:1
16:30Samara (Rus) - Celje (Slo) 1:1
16:30Teplice (Cze) - Rapid Viena (Aut) 2:1
16:30AnulatThun (Sui) - Biel (Sui) -:-
16:45Sparta Praga (Cze) - FK Rostov (Rus) 2:0
17:00Aarau (Sui) - Bellinzona (Sui) 9:0
17:00Chlumec nad Cidlinou (Cze) - Kolin (Cze) 1:0
17:00AnulatHajduk Split (Cro) - Slavia Praga (Cze) -:-
18:00Bray (Irl) - Shamrock Rovers (Irl) 3:2
18:00Dyn. Kyiv (Ukr) - Racing Luxembourg (Lux) 4:0
18:00Jablonec (Cze) - Lok. Moscova (Rus) 1:1
18:30FC Tallinn (Est) - Viimsi JK (Est) 0:3

LUME: Club Friendly Women

13:00SGS Essen F (Ger) - Borussia Bocholt F (Ger) 8:0
15:00Czarni Sosnowiec F (Pol) - Slovacko F (Cze) 0:2
15:00Ovrevoll Hosle F (Nor) - Vålerenga F (Nor) 1:0
15:00Rosengard F (Swe) - Brondby F (Den) 0:1

MACAU: Elite League

13:00Casa de Portugal - Monte Carlo 0:6
15:00Lun Lok - CFB Macau 1:0

MALTA: Premier League

15:00Balzan - Hamrun 2:2
17:00Mosta FC - Hibernians 1:1

MALTA: Challenge League

13:00San Gwann - Lija Athletic 4:1
15:00Naxxar Lions - St. George's FC 1:0

MAROC: Botola 2

16:00Raja Beni Mellal - RAC Casablanca 1:0

MEXIC: Liga MX - Clasura

05:00Mazatlan FC - Toluca 1:2
05:00AmânatPuebla - Tijuana -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A - Clasura

04:00Alacranes - Saltillo 3:1
04:30AmânatCoras - Gavilanes de Matamoros -:-
20:00AmânatCanoneros Marina - Montaneses -:-
23:00AmânatEscorpiones - CD Zap -:-
23:30AmânatUA Zacatecas - Tritones Vallarta -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B - Clasura

23:00AmânatGuerreros De Xico - Huracanes Izcalli -:-
23:00AmânatLobos Huerta - Uruapan -:-
23:30AmânatCiervos - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura

17:00Guadalajara U20 - Queretaro U20 0:0
17:00Monterrey U20 - Cruz Azul U20 2:2

NICARAGUA: Liga Primera - Clasura

23:00Export Sebaco - Esteli 4:4
03:00Diriangen - UNAN-Managua 4:0

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura

00:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 1:0
18:00Juventus Managua U20 - Managua FC U20 1:3

OLANDA: Eerste Divisie

17:30FC Emmen - Breda 2:0

OLANDA: Tweede Divisie

15:30AmânatAFC - Quick Boys -:-
15:30AmânatGVVV - Spakenburg -:-
15:30AmânatNoordwijk - Scheveningen -:-
16:00AmânatASWH - HFC -:-
16:00AmânatExcelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys -:-
16:00AmânatIJsselmeervogels - De Treffers -:-
16:30AmânatHardenberg - Kozakken Boys -:-
16:30AmânatKatwijk - Jong Volendam -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30AmânatACV Assen - SteDoCo -:-
15:30AmânatAjax (Am) - Barendrecht -:-
15:30AmânatExcelsior 31 - Staphorst -:-
15:30AmânatGOES - VVSB -:-
15:30AmânatHarkemase Boys - Hoek -:-
15:30AmânatLisse - Ter Leede -:-
15:30AmânatODIN '59 - Sportlust -:-
15:30AmânatVVOG - DVS '33 Ermelo -:-
16:00AmânatSparta Nijkerk - VV DOVO -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

23:15Ferreira - Boavista 1:1
17:30Moreirense - Santa Clara 0:2

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Vilafranquense - Nacional 4:3
17:30Varzim - Academica 1:0

PORTUGALIA: Liga 3

13:00Felgueiras - Canelas 2010 2:1
17:00Pevidem - Fafe 1:2

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

13:00Condeixa - Oleiros 1:0
17:00Sp. Espinho - Salgueiros 0:2

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare

13:00Vizela U23 - Farense U23 3:1
17:00Belenenses U23 - Famalicao U23 1:3
17:00Guimaraes U23 - Academica U23 1:2

QATAR: QSL

15:30Al-Duhail - Al-Wakra 0:4
15:30Al Khor - Al Sailiya 1:1
18:15Al-Sadd - Al Arabi 4:2

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

11:30Vyskov - Brno 1:3
11:30Z. Moravce-Vrable - Senica 1:2
14:00Mas Taborsko - Varnsdorf 1:0

RWANDA: Premier League

12:30Kiyovu - Espoir 2:1
15:00AS Kigali - APR 0:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00AmânatCailungo - Domagnano -:-
16:00AmânatCosmos - Virtus -:-
16:00AmânatFaetano - Libertas -:-
16:00AmânatFolgore - Fiorentino -:-
16:00AmânatLa Fiorita - Murata -:-
16:00AmânatSan Giovanni - Pennarossa -:-
16:00AmânatTre Penne - Juvenes/Dogana -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Dunfermline - Inverness 1:1

SCOŢIA: League One

17:00Clyde - Queen's Park 1:1
17:00East Fife - Falkirk 0:2

SCOŢIA: League Two

17:00AmânatAlbion Rovers - Kelty Hearts -:-
17:00Cowdenbeath - Stranraer 0:1
17:00AmânatStirling - Forfar -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00Brora Rangers - Brechin 0:2
17:00Clachnacuddin - Keith 0:1
17:00Formartine Utd - Inverurie Loco Works 1:3
17:00Forres Mechanics - Nairn County 2:3
17:00Fort William - Buckie Thistle 1:4
17:00Huntly - Fraserburgh 1:2
17:00Lossiemouth - Turriff Utd 2:1
17:00Strathspey Thistle - Deveronvale 1:1
17:00Wick Academy - Rothes 1:2

SCOŢIA: Lowland League

17:00Edinburgh University - Celtic B 0:6
17:00Spartans - Civil Service Strollers 4:2
17:00Stirling University - Gala Fairydean 3:1

SCOŢIA: Scottish Cup

14:30Auchinleck Talbot - Hearts 0:5
17:00Aberdeen - Edinburgh City 3:0
17:00Arbroath - Darvel 3:0
17:00Ayr - St. Mirren 0:2
17:00Banks O' Dee - Raith 0:3
17:00Clydebank - Annan 3:4d.p.
17:00Dumbarton - Dundee FC 0:1
17:00Kelty Hearts - St. Johnstone 1:0d.p.
17:00Kilmarnock - Dundee Utd 1:2d.p.
17:00Livingston - Ross County 1:0
17:00Motherwell - Morton 2:1d.p.
17:00Partick Thistle - Airdrieonians 1:0
17:00Peterhead - East Kilbride 3:2pen

SEYCHELLES: First Division League

14:00AmânatRed Star - Foresters FC -:-

SPANIA: LaLiga2

17:00Zaragoza - Valladolid 0:0

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

18:00Leonesa - R. Union 1:1
18:00San Sebastian Reyes - Celta Vigo B 0:7

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

18:00AmânatAlbacete - Sabadell -:-
18:00Alcoyano - Real Madrid B 1:1
18:00Cornella - San Fernando 2:0

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

17:00Leganes B - Union Club Ceares 4:0
18:00Bergantinos - Langreo 0:1
18:00Marino de Luanco - Real Aviles 0:0
20:00AmânatArenteiro - Arosa SC -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

17:30Burgos Promesas - CD Ardoi 2:0
17:30Mutilvera - UD Logrones B 1:0

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

17:00Granada B - Hercules 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

17:00Gijon B - Llanes 2:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

17:00UD Samano - Siete Villas 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:30Pasaia - Beasain 1:0
17:30Tolosa FC - Portugalete 0:3

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

13:00Ursaria - Las Rozas 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:00Colegios Diocesanos - Numancia B 2:2
17:00Salamanca B - Ciudad Rodrigo CF 2:2
17:15Bembibre - Atl. Astorga 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

17:00Llosetense - Serverense 3:0
17:00Sant Jordi - Inter Ibiza 2:0
17:00Sant Rafel - Felanitx 1:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:45Cortes - Beti Kozkor 0:0
17:00Beti Onak - Pamplona 4:0
17:00Valle Egues - Ezcabarte 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

16:45CF Rapid - Casalarreina 2:4

SPANIA: Segunda Division Women

13:00Alhama F - Real Union F 3:0
13:00AmânatCacereno F - Madrid C. B F -:-
13:00Espanyol F - CA Osasuna F 2:2
14:00Tenerife B F - Elche CF F 1:2
17:00Atl. Madrid B F - SE AEM F 1:2
18:00La Coruna F - CD Parquesol CF F 3:0

TAILANDA: Thai League 1

13:00Prachuap - Chiangrai 1:3
13:00AmânatRatchaburi - Muangthong -:-
13:00Samut Prakan City - Police Tero 1:1
14:00Pathum United - Nong Bua Pitchaya 1:1

TAILANDA: Thai League 2

12:00Trat FC - Raj Pracha 1:0
13:00Lamphun Warrior - Sukhothai 1:1
13:30Lampang - Kasetsart 5:1
14:00Ayutthaya Utd - Phrae 2:2
14:00Nakhon Pathom - Thai Navy 3:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Tanzania Prisons - Azam 0:4
15:00Biashara Mara United - Geita Gold 0:0
15:00Mtibwa Sugar - Simba 0:0

TUNISIA: Cupa

14:30AmânatES Djerba - Gabes -:-
14:30Jendouba Sport - SS Sfaxien 0:1
14:30Kalaa - Stade Tunisien 0:1
14:30AmânatKorba - Stade Gabesien -:-
14:30Msaken - Gafsa 6:3
14:30Oued Ellil - Rades 1:2

TURCIA: Super Lig

12:30Yeni Malatyaspor - Besiktas 1:1
15:00Adana Demirspor - Karagumruk 5:0
15:00Sivasspor - Fenerbahce 1:1
18:00Basaksehir - Goztepe 1:2

TURCIA: 1. Lig

12:30Manisa FK - Genclerbirligi 3:1
12:30Umraniyespor - Menemenspor 2:1
15:00Altinordu - Istanbulspor 0:5
18:00Ankaragucu - Denizlispor 2:1

TURCIA: 2. Lig White Group

11:30Pazarspor - Nazillispor 1:0
12:001922 Konyaspor - Isparta 32 Spor 0:4
12:001928 Bucaspor - Akhisarspor 2:2
12:0024 Erzincanspor - Tarsus 2:1
12:00Amedspor - Kirsehir Belediyespor 1:1
12:00Kirklarelispor - Ankara Demirspor 1:0
12:00Sanliurfaspor - Eskisehirspor 2:0

TURCIA: 2. Lig Red Group

12:00Ankaraspor - Nigde Anadolu 1:1
12:00Bayburt - Turgutluspor 0:0
12:00Bodrumspor - Diyarbekirspor 1:0
12:00Corum - Ergene Velimese 1:2
12:00Kahramanmaras - Etimesgut 0:0
12:00Sariyer - Sakaryaspor 4:1
12:00Sivas Belediyespor - Serik Belediyespor 2:1
12:00AmânatSoma Spor - Adiyamanspor -:-
12:00Trabzon FK - Inegolspor 1:0
12:00AmânatVanspor FK - Afjet Afyonspor -:-

TURCIA: 3. Lig Group 1

12:00Catalca - Kelkit 1:0

TURCIA: 3. Lig Group 2

12:00Sile Yildizspor - Malatya 1:1

TURCIA: Super Lig Women

11:00Ilkadim Bld. YAB-PA F - Galatasaray F 0:6

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:30Barry - Flint 0:1
16:30Cardiff Metropolitan - Bala Town 0:0
16:30Newtown - Haverfordwest 1:1

ŢARA GALILOR: Cymru South

16:00Cwmbran Celtic - Trefelin 2:1
16:00Llantwit Major - Llanelli 3:0
16:00Undy - Taffs Well 0:1
16:30Briton Ferry - Pontypridd 0:0

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:30Conwy Borough - Prestatyn 2:1
16:30Llangefni - Llanrhaeadr 1:2
16:30Llanidloes - Colwyn Bay 1:6
16:30Penrhyncoch - Buckley 1:0
16:30Ruthin - Airbus 2:1

ZAMBIA: Super League

13:00Indeni - Kafue Celtic 2:1
15:00Buildcon - Forest Rangers 2:0
15:00Chambishi - Zesco Utd 0:1
15:00Kabwe - Kansanshi 0:0
15:00Power Dynamos - Prison Leopards 0:0
15:00Red Arrows - Nkana 3:0
15:00Zanaco - Green Buffaloes FC 1:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.