REFRESH

Handbal » Azi » Toate meciurile

AUSTRIA: HLA - Turul câștigătorilor

20:00SC Ferlach/T. - Aon Fivers -:-

COREEA DE SUD: 1st League

07:20Sangmu - Doosan -:-
09:10Chungnam Athletic - Hanam -:-
11:00Hynix - Incheon City -:-

CROAŢIA: 1. HRL Women

21:00Zrinski F - Sinj F -:-

DANEMARCA: Herre Handbold Ligaen

20:30Lemvig - Skanderborg -:-
20:30Mors - Nordsjælland -:-
20:30Ribe-Esbjerg - Kolding -:-

DANEMARCA: HTH Ligaen Women

19:30Odense F - Horsens F -:-
20:30NFH Nyk F - Skanderborg F -:-

DANEMARCA: 1.Division Women

21:00Saeby F - Gudme HK F -:-

ELVEŢIA: NLA

21:00Kriens - Kadetten -:-

EUROPA: Liga campionilor - Feminin

18:30CSM Bucuresti F - Ferencvaros F -:-

EUROPA: MOL Liga Women

19:30Banovce F - Presov F -:-

FINLANDA: SM Liiga - Turul învinșilor

19:00HIFK - ÅIFK -:-

FRANŢA: Proligue

21:00Strasbourg - Dijon -:-
21:15Besancon - Billere -:-
21:30Cherbourg - Saran -:-
21:30Nice - Limoges -:-
21:30Selestat - Massy Essonne -:-
21:45Pontault - Valence -:-

FRANŢA: Coupe de France Women

21:00Bourg De Peage F - Chambray Touraine F -:-
21:00Dijon F - Besancon F -:-
21:00Paris 92 F - Nice F -:-
22:00Nantes F - Fleury Loiret F -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

20:30Essen - Elbflorenz -:-
21:00Hamburg - Gummersbach -:-

ISRAEL: Division 1

15:45MK Holon - Ramat Hasharon -:-

ITALIA: Coppa Italia

15:30Conversano - Cassano -:-
17:30Pressano - Fasano -:-
19:30Bozen - Brixen -:-
21:30Siena - Trieste -:-

POLONIA: Superliga

19:00Zabrze - Chrobry Glogow -:-

POLONIA: Superliga Feminin

19:00Kobierzyce F - Ruch Chorzów F -:-

POLONIA: Polish Cup Women

20:15Kielce F - Koszalin F -:-

ROMÂNIA: Liga națională Feminin

19:00Gloria Buzău F - Rapid București F -:-

SLOVACIA: Extraliga - Turul învinșilor

20:00Modra - Topolcany -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga

21:00Maribor - Trebnje -:-

SLOVENIA: 1.Liga Feminin

21:30Koper F - ZRD Litija F -:-

SPANIA: Liga ASOBAL

20:00Granollers - BM Sinfin -:-

SPANIA: Division de Honor Plata

21:30Villa de Aranda - Palma del Rio -:-

SUEDIA: Handbollsligan

20:00Skövde - Guif -:-
20:30Ystads IF - IFK Ystads -:-
21:00Onnered - Alingsås -:-

SUEDIA: SHE Women

19:15Önnereds F - Lugi F -:-

SUEDIA: Allsvenskan Feminin

20:00Eslov F - Drott Halmstad F -:-
20:21Karra F - Hallby F -:-

UNGARIA: NB I Women

19:00Dunaujvarosi F - MTK Budapest F -:-
19:30Alba Fehervar F - Szombathelyi F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.