m.FlashScore.ro

REFRESH

Handbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga

20:00Borac - Sloga Doboj -:-
20:00Bosna Visoko - RK Gracanica -:-
20:00Derventa - Vogosca -:-
20:00Konjuh - Maglaj -:-
20:00Sloga Doboj - Gorazde -:-

DANEMARCA: Herre Handbold Ligaen - Turul câștigătorilor

19:30Holstebro - Sønderjyske -:-
21:30Aalborg - Skjern -:-

DANEMARCA: Herre Handbold Ligaen - Grupă retrogradare

20:00Nordsjælland - Ribe-Esbjerg -:-
20:30Mors - Kolding -:-

EUROPA: Liga campionilor Masculin - Play-off

20:00Flensburg-H. - Veszprem -:-
21:45Nantes - Barcelona -:-

FINLANDA: SM Liiga - Play-off

19:00SIF - GrIFK -:-
publicitate

FRANŢA: Division 1 Women - Play-off

21:00Besancon F - Nantes F -:-
21:00Metz F - Toulon F -:-
21:30Brest Bretagne F - Chambray Touraine F -:-
21:30Nice F - Fleury Loiret F -:-

GRECIA: A1 - Play-off

17:00Drama - Olympiacos SFP -:-
18:00Aeropos Edessas - A.S.E. Douka -:-
21:00Pylaias - PAOK -:-

GRECIA: A1 - Locurile 9-10

18:00Aris - Filippos Veria -:-

GRECIA: A1 - Play out-uri

20:00XANTH - Foivos -:-

ISLANDA: Olis Deildin - Play-off

22:30Haukar - Stjarnan -:-

LITUANIA: Lietuvos Lyga - Play-off

19:00Sviesa - Granitas Kaunas -:-
19:00Zemaitijos Dragunas - Alytaus -:-

LUXEMBURG: AXA League - Turul câștigătorilor

21:30Berchem - Differdange -:-

MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul câștigătorilor

19:00Met. Skopje - Butel Skopje -:-

MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul învinșilor

19:00Struga - RK Borec -:-

NORVEGIA: Grundigligaen - Play-off

19:30Elverum - Fyllingen -:-
20:15Arendal - Kolstad -:-

NORVEGIA: Grundigligaen women - Retrogradare

19:00Gjerpen F - Follo F -:-

POLONIA: Superliga - Turul învinșilor

19:00Zaglebie Lubin - Kalisz -:-
20:00Stal Mielec - Arka Gdynia -:-
20:30Szczecin - Wybrzeze Gdansk -:-

POLONIA: Superliga Feminin - Turul câștigătorilor

18:00Pogon Szczecin F - Start Elblag F -:-
19:00Kobierzyce F - Koszalin F -:-

POLONIA: Superliga Feminin - Turul învinșilor

19:00Ruch Chorzów F - Jelenia Gora F -:-

PORTUGALIA: Andebol 1 - Turul câștigătorilor

21:00Madeira - Belenenses -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play-off

20:00Dukla Prague - Karvina -:-
20:00Jicin - Plzen -:-

ROMÂNIA: Liga națională - Turul câștigătorilor

17:30CSM Bucuresti - SCM Politehnica -:-
18:00Potaissa Turda - CSM Focsani -:-
19:00Călăraşi - Dobrogea Sud -:-

ROMÂNIA: Liga națională - Play out-uri

18:00Buzau - Știința Bacău -:-
18:00CSM Fagaras - Minaur Baia Mare -:-
18:00Suceava - 'U' Cluj -:-

SERBIA: Superliga - Turul câștigătorilor

19:30Partizan Beograd - Pancevo -:-
19:30Vojvodina - Zeleznicar -:-

SERBIA: Superliga - Play out-uri

20:00Rudar Kostolac - Crvena zvezda -:-
20:00Sloga - Mokra Gora -:-

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 5-9

19:40RK Ljubljana F - Velenje F -:-

SPANIA: Division de Honor Plata

21:30Bordils - Puerto Sagunto -:-

SUEDIA: SHE Women - Play-off

20:00Lugi F - Skuru F -:-
20:00Savehof F - H 65 Hoor F -:-

UCRAINA: Superleague

13:30Polytechnik Lviv - Portovik -:-
17:30Donbass Donetsk - Motor -:-

UNGARIA: NB I Women

19:00Ferencvaros F - Siofok KC F -:-
19:30Mosonmagyarovar F - Vaci F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch