REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

publicitate

AFRICA: Cupa Campionilor Africii

10:00Mazembe - Ferroviario Beira -:-
12:15City Oilers - Inter Clube -:-
14:30Petroliers - Gombe Bulls -:-
16:45Libolo - Monastir -:-
19:00ES Rades - As Sale -:-
21:15ASB New Generation - Kano Pillars -:-

ARGENTINA: Liga A

02:00Hispano Americano - Boca Juniors 88:85
02:00Penarol - Comunicaciones Mercedes 99:84
03:00La Union - Obras 77:88
03:00Quimsa - Atenas 87:86

ASIA: ABL

14:00CLS Knights - Singapore Slingers -:-
14:00Eastern Long Lions - Alab Pilipinas -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

20:00Mrkonjic Grad - Vogosca Sarajevo -:-
20:00Spars Sarajevo - Kakanj -:-
21:30Radnik Bijeljina - Siroki -:-
22:00Student Mostar - Sloboda -:-

BRAZILIA: NBB

00:00Mogi - Franca 72:71
00:00Sorocabana - Bauru 81:89
00:00Campo Mourao - Universo/Vitoria -:-
publicitate

CHINA: CBA

13:35Beijing - Guangdong -:-
13:35Foshan - Fujian -:-
13:35Liaoning - Jilin -:-
13:35Shanghai - Jiangsu Tongxi -:-
13:35Shenzhen - Zhejiang Chouzhou -:-

CHINA: WCBA Women

13:30Beijing F - Bayi Kilin F -:-
13:30Liaoning F - Heilongjiang F -:-
13:30Shaanxi Tianze F - Shenyang F -:-
13:30Shandong F - Guangdong F -:-
13:30Shanghai F - Jiangsu Phoenix F -:-
13:30Sichuan F - Shanxi Xing Rui F -:-
13:30Zhejiang Chouzhou Bank F - Xinjiang F -:-

CIPRU: Division A

19:00Apop Paphou - AEK -:-
19:00Keravnos S. - Apollon -:-

COREEA DE SUD: KBL

12:00Anyang - Goyang -:-
12:00LG Sakers - Sonic Boom -:-

COREEA DE SUD: WKBL Women

12:00Samsung Blue Minx F - KEB Hanabank F -:-

DANEMARCA: Basketligaen

20:00Svendborg - Næstved -:-

DANEMARCA: Dameligaen

19:30Sisu F - Lemvig F -:-
20:30Vaerlose F - Horsholm F -:-
21:30Virum F - Stevnsgade F -:-

ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga

19:05Valga - BC Kalev/Cramo -:-

EUROPA: Eurocup

17:45Unics Kazan - Darussafaka -:-
19:00Tofas - Trento -:-
19:30Lokomotiv Kuban - Lietuvos Rytas -:-
21:00MoraBanc Andorra - Cedevita -:-
21:30Bayern - Hapoel Jerusalem -:-
21:30Reggiana - Lietkabelis -:-
21:30Torino - Levallois -:-
21:45Partizan - Bilbao -:-
22:30Gran Canaria - Ulm -:-

EUROPA: Champions League

14:30Enisey - Oldenburg -:-
19:30Banvit - Venezia -:-
19:30PAOK - Ludwigsburg -:-
21:00Bayreuth - Rosa Radom -:-
21:00Juventus - Monaco -:-
21:30Avellino - Besiktas -:-
21:30Nanterre - Nymburk -:-
21:30Tenerife - Ventspils -:-

EUROPA: ABA League 2

18:00Ohrid - Bosna -:-
19:00Borac - Split -:-
19:00Lovcen Cetinje - Tivat -:-
19:00Vrsac - KK Dynamic -:-
19:00Zrinjski Mostar - Rogaska -:-

EUROPA: BIBL

18:30Academic Bultex - Levski -:-

EUROPA: Baltic League Women - Primul tur

15:00Tsmoki Minsk F - Olimpia Grodno F -:-

EUROPA: Euroleague Women

16:00Nadezhda F - Fenerbahce F -:-
18:30Galatasaray F - Euroleasing Sopron F -:-
18:30Wisla Can-Pack F - Ekaterinburg F -:-
20:00Polkowice F - ESB Lille F -:-
21:00Bourges F - USK Prague F -:-
21:00Lattes Montpellier F - Perfumerias Avenida F -:-
21:30Castors Braine F - Dynamo Kursk F -:-

EUROPA: EuroCup Women - Play-off

19:45UNI Gyor F - Atomeromu Szekszard F -:-
21:00Union Hainaut F - Wasserburg F -:-

EUROPA: WABA League Women

15:00Istanbul Univ. F - Tresnjevka 2009 F -:-
18:30Partizan Galenika F - Athlete Celje F -:-
18:30Ragusa Dubrovnik F - ZKK Kraljevo F -:-

EUROPA: WBBL Women

19:30RSU Merks F - Tallinn University F -:-

FINLANDA: Korisliiga

18:30Kauhajoen Karhu - Espoo United -:-
18:30Korikobrat - BC Nokia -:-
18:30Salon Vilpas - Pyrinto Tampere -:-
18:30UU-Korihait - Helsinki Seagulls -:-

GERMANIA: Pro A

20:30Koln - Hamburg -:-

GRECIA: A2

18:00Holargos B.C. - E. Piraeus -:-
18:30Amyntas - Iraklis -:-

ISLANDA: Premier League Women

20:00Valur F - Snaefell F -:-
21:15Breidablik F - Njardvik F -:-
21:15Keflavik F - Haukar F -:-
21:15Skallagrimur F - Stjarnan F -:-

ISRAEL: Super Liga

18:00Maccabi Haifa - Bnei Herzliya -:-

KAZAKHSTAN: National League

13:00Kapchagay - Kaspiy Aktau -:-
15:30Astana - Tobol Kostanay -:-

KOSOVO: Superliga

17:30Peja - Golden Eagle Ylli -:-
18:00Rahoveci - Trepca -:-
20:00Bashkimi - Kerasan Prishtina -:-
20:30Borea - Sigal Prishtina -:-

LETONIA: LBL

18:30Jekabpils - VEF Riga -:-

MEXIC: LNBP

02:00Correcaminos - Capitanes -:-
04:00Michoacan - Panteras 81:65
04:30Mineros de Caborca - Soles -:-
04:30Toros De N.Laredo - Abejas -:-
05:00Libertadores - San Luis -:-

NORVEGIA: BLNO

20:00Fyllingen - Gimle -:-

OLANDA: DBL

21:00Leeuwarden - Den Helder -:-

POLONIA: Tauron Basket Liga

19:00GTK Gliwice - Ostrow Wielkopolski -:-
19:30Trefl Sopot - Legia -:-
20:00Dabrowa Gornicza - Energa Czarni -:-
20:00Gdynia - Turow Zgorzelec -:-

PORTUGALIA: LPB

22:30Illiabum - Benfica -:-
23:00Electrico FC - Galitos -:-
23:00Ovarense - CAB Madeira -:-
23:00Vitoria - Oliveirense -:-
23:15Barreirense - FC Porto -:-

QATAR: QBL

16:30Al-Rayyan - Al Sadd -:-
18:30Al Shamal - Al Gharafa -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL

19:00Jindrichuv Hradec - Pardubice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Czech Cup Women

17:00USK Praga B F - Hradec Kralove F -:-
18:30KP Brno F - Ostrava F -:-
18:30Slovanka F - Zabiny Brno F -:-
20:00Technic Brno F - Trutnov F -:-

RUSIA: Cupa - Play-off

17:00Samara SGEU - Nizhny Novgorod -:-

SLOVACIA: Extraliga

19:00Levice - Inter Bratislava -:-
19:00Spisska Nova Ves - Svit -:-
19:00Zilina - Handlova -:-
20:00Karlovka Bratislava - Prievidza -:-
21:00Kosice - Komarno -:-

SLOVACIA: Extraliga Women

19:00Piestanske Cajky F - Samorin F -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

20:00KK Triglav Kranj - Helios Domzale -:-
20:00Sencur - Tajfun Sentjur -:-

SUA: NBA

02:00Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks 123:114
02:00Detroit Pistons - Denver Nuggets 84:103
02:00New York Knicks - Los Angeles Lakers 113:109ot
02:30Brooklyn Nets - Washington Wizards 103:98
03:30Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 95:89
04:30Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers 112:118ot
05:00Sacramento Kings - Phoenix Suns 99:92

SUA: NBA G League

02:00Lakeland Magic - Windy City Bulls 117:116
03:00Rio Grande Valley Vipers - Agua Caliente Clippers 109:110
03:30Northern Arizona Suns - Santa Cruz Warriors 138:94
05:00Reno BigHorns - Westchester 106:116

SUA: NCAA

02:00Bethune Cookman - Cal Poly 67:53
02:00Boston College - Columbia 81:66
02:00Cincinnati - Mississippi St. 65:50
02:00Colgate - NJIT 87:76
02:00George Mason - Georgia Southern 51:74
02:00Georgia State - Point Skyhawks 90:70
02:00Indiana State - Wisc. Green Bay 85:63
02:00Iona - Yale 83:67
02:00Maryland - Catholic 76:59
02:00Princeton - Monmouth (N.J.) 69:58
02:00Rutgers - Fordham 75:63
02:00Seton Hall - St. Peters 84:61
02:00St. Francis (NY) - Army 64:76
02:00Stony Brook - Hofstra 81:84
02:00UCF Knights - SE Louisiana 61:53
02:00UMBC Retrievers - Coppin State 81:74
02:30Louisiana Tech - La Lafayette 71:75
03:00Alabama State - Tennessee State 45:64
03:00Alcorn State - Fisk 77:69
03:00Colorado - San Diego 59:69
03:00Louisiana Monroe - Grambling St. 59:57
03:00North Dakota St. - Valley City State Vikings 101:58
03:00South Dakota St. - North Dakota 99:63
03:00St. Louis - Murray State 69:55
04:00Memphis - Albany 67:58
04:00New Mexico State - Eastern NM 84:62
04:00Texas - Michigan 52:59
04:00Wyoming - East. Washington 93:88ot
05:00Oregon State - Jacksonville St. -:-
23:00Alabama A&M - Southern Miss -:-
00:00UMass Lowell - Boston U. -:-

SUEDIA: Basketligan Women

20:00AIK Basket F - Marbo F -:-

URUGUAY: Liga Capital

01:30Hebraica y Macabi - Bohemios 99:81
01:30Welcome - Trouville 81:83

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Pariați responsabil. Gambling Therapy. 18+

Încarcă versiunea touch