m.FlashScore.ro

REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

publicitate

AUSTRALIA: NBL1

12:00Geelong - Bendigo -:-
12:30Diamond Valley - Southern Sabres -:-
12:30Kilsyth - Dandenong -:-
12:30NW Tasmania - Waverley -:-
13:00Albury - Knox -:-
13:00Ballarat - Melbourne Tigers -:-
13:00Eltham - Nunawading -:-

AUSTRALIA: NBL1 Women

10:00Geelong F - Bendigo F -:-
10:30Diamond Valley F - Sandringham F -:-
10:30Kilsyth F - Dandenong F -:-
11:00Albury F - Knox F -:-
11:00Ballarat F - Melbourne Tigers F -:-
11:00Eltham F - Nunawading F -:-
11:30Launceston F - Waverley F -:-

BOLIVIA: Libobasquet

03:00Calero Potosi - Pichincha Potosi -:-
03:00Carl A-Z - And 1 La Paz -:-
03:30La Salle Tarija - Amistad -:-
04:00Rubair de Quillacollo - Penarol Quillacollo -:-

BRAZILIA: LBF Women - Play-off

00:00Vera Cruz F - Uninassau F -:-

EUROPA: Eurobaschet U20 - Play-off

18:45Spania U20 - Germania U20 -:-
21:15Franţa U20 - Israel U20 -:-
publicitate

EUROPA: Eurobaschet U20 - Locurile 5-8

14:15Croaţia U20 - Lituania U20 -:-
16:30Turcia U20 - Marea Britanie U20 -:-

EUROPA: Eurobaschet U20 - Locurile 9-16

18:45Ucraina U20 - Montenegro U20 -:-
21:00Slovenia U20 - Grecia U20 -:-

EUROPA: Eurobaschet U20 - Locurile 13-16

14:15Polonia U20 - Letonia U20 -:-
16:30Italia U20 - Serbia U20 -:-

EUROPA: Eurobaschet U20 B - Turul învinșilor

20:30Luxemburg U20 - Kosovo U20 -:-

EUROPA: Eurobaschet U20 B - Play-off

20:30Cehia U20 - Belgia U20 -:-
22:45Rusia U20 - Portugalia U20 -:-

EUROPA: Eurobaschet U20 B - Locurile 5-8

16:00Islanda U20 - Olanda U20 -:-
18:15Bulgaria U20 - Georgia U20 -:-

EUROPA: Eurobaschet U20 B - Locurile 9-16

20:30Albania U20 - Suedia U20 -:-
22:45Finlanda U20 - Estonia U20 -:-

EUROPA: Eurobaschet U20 B - Locurile 13-16

16:00Belarus U20 - Slovacia U20 -:-
18:15Ungaria U20 - Macedonia de Nord U20 -:-

EUROPA: EuroBasket U16 C - Play-off

18:30Ţara Galilor U16 - Luxemburg U16 -:-
20:45Scoţia U16 - Andorra U16 -:-

EUROPA: EuroBasket U16 C - Locurile 5-9

14:00Albania U16 - Malta U16 -:-
16:15Moldova U16 - Gibraltar U16 -:-

EUROPA: European Championship U16 C Women - Play-off

15:45Cipru U16 F - Moldova U16 F -:-
18:00Georgia U16 F - Scoţia U16 F -:-

EUROPA: European Championship U16 C Women - 5th-7th places

13:30Malta U16 F - Gibraltar U16 F -:-

FILIPINE: Commissioners Cup - Play-off

11:30Blackwater Elite - Rain Or Shine Paint. -:-
13:45Ginebra Kings - Magnolia Hotshots -:-

LUME: Finala Campionatului Mondial U19 Feminin

08:00Letonia U19 F - Canada U19 F -:-
08:15SUA U19 F - Australia U19 F -:-
10:30Ungaria U19 F - Coreea de Sud U19 F -:-
11:00Mozambic U19 F - Thailanda U19 F -:-
12:45Columbia U19 F - Spania U19 F -:-
13:15Mali U19 F - Argentina U19 F -:-
15:00Japonia U19 F - Germania U19 F -:-
15:30Belgia U19 F - China U19 F -:-

LUME: World Tour Saskatoon 3x3

21:30Liman 3x3 - Kranj 3x3 -:-
21:50Amsterdam 3x3 - Edmonton 3x3 -:-
22:15Piran 3x3 - Vrbas 3x3 -:-
22:35Zemun 3x3 - Princeton 3x3 -:-
23:10Liman 3x3 - Saskatoon 3x3 -:-
23:30Amsterdam 3x3 - Winnipeg 3x3 -:-
00:10Piran 3x3 - Old Montreal 3x3 -:-
00:30Zemun 3x3 - San Francisco 3x3 -:-
00:55Kranj 3x3 - Saskatoon 3x3 -:-

NOUA ZEELANDĂ: NBL - Play-off

05:10Wellington Saints - Southland Sharks -:-
08:30Bay Hawks - Canterbury Rams -:-

SUA: WNBA

Sfert 1Indiana Fever F - Washington Mystics F 0:0
02:30Connecticut Sun F - Atlanta Dream F -:-
05:00Seattle Storm F - Las Vegas Aces F -:-
22:00New York Liberty F - Los Angeles Sparks F -:-

SUA: BIG3 (3x3)

22:00Bivouac - 3's Company -:-
23:00Power - Triplets -:-
00:003 Headed Monsters - Tri-State -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.