REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

ARGENTINA: Liga A

01:00Obras - Estudiantes 103:75
02:00Instituto de Cordoba - Libertad 82:61

ASIA: ABL

13:30Macau Black Bears - Malaysia Dragons -:-
14:00Singapore Slingers - Saigon Heat -:-

AUSTRALIA: NBL

10:30Melbourne United - Perth Wildcats -:-

AUSTRIA: Superliga - Turul învinșilor

20:00Vienna - Traiskirchen -:-

BELARUS: Premier League - Turul învinșilor

17:00SDUSHOR Minsk - Prinemanye -:-

BRAZILIA: NBB

01:00Botafogo RJ - Minas 84:86
01:00Flamengo - Unifacisa 83:77

COREEA DE SUD: KBL

12:00Seoul Thunders - Sonic Boom -:-

DANEMARCA: Dameligaen - Primul tur

20:30Vaerlose F - Wolfpack F -:-

EUROPA: Eurocup - Top 16

19:00Galatasaray - Unics Kazan -:-
20:15Oldenburg - Brescia -:-
20:30Monaco - Rytas -:-
21:00Partizan - Darussafaka -:-
21:45Unicaja - MoraBanc Andorra -:-
22:00Virtus Bologna - Trento -:-

EUROPA: Champions League

18:00Nizhny Novgorod - Gaziantep -:-
19:00Lietkabelis - Strasbourg -:-
19:00Turk Telekom - Torun -:-
19:30Zaragoza - PAOK -:-
21:00Hapoel Jerusalem - San Pablo Burgos -:-
21:00Vechta - AEK Athens -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup - Al doilea tur

14:30Enisey - Pinar Karsiyaka -:-
19:00CS Universitatea Cluj - Tsmoki Minsk -:-
19:00Nes Ziona - CSM Oradea -:-
19:15Kormend - Kyiv Basket -:-
19:30Bakken Bears - Spirou Charleroi -:-
20:30Zwolle - Ventspils -:-
21:00Leiden - Bahcesehir Kol. -:-
23:00Benfica - Bayreuth -:-

EUROPA: ABA League 2

19:00Lovcen Cetinje - OKK Novi Pazar -:-
20:00Sloboda - KK Dynamic -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup - Play-off

19:00Skrljevo - Swans Gmunden -:-

EUROPA: BIBL

18:00Vllaznia - Academic Bultex -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

19:00BC Kalev/Cramo - Tartu Ulikool -:-
19:00Valga - Rakvere Tarvas -:-

EUROPA: EuroCup Women - Play-off

15:00Ormanspor F - Olympiakos F -:-
17:00Hatay F - Spartak Moscow F -:-
18:00MBA Moscow F - Polkowice F -:-
19:00Atomeromu Szekszard F - Gernika Bizkaia F -:-
21:00Flammes Carolo F - Besiktas F -:-
21:00Landes F - Cadi La Seu F -:-
21:30Perfumerias Avenida F - Artego Bydgoszcz F -:-

EUROPA: CEWL Women

20:00Chomutov F - Slovanka F -:-
21:00Marburg F - Ostrava F -:-
21:30Charleroi F - Zabiny Brno F -:-

EUROPA: WABA League Women

18:00Orlovi F - Beroe F -:-
19:00Cinkarna Celje F - Crvena zvezda F -:-
20:00Buducnost F - ZKK Kraljevo F -:-

FINLANDA: Korisliiga

18:30Karhu Basket - Helsinki Seagulls -:-
18:30Lahti Basketball - UU-Korihait -:-

FRANŢA: French Cup

21:30Levallois - JL Bourg -:-

ISLANDA: Premier league

20:15Valur - Keflavik -:-

ISLANDA: Premier League Women

21:15Grindavik F - Snaefell F -:-
21:15Haukar F - Breidablik F -:-
21:15Skallagrimur F - KR Reykjavik F -:-
22:30Valur F - Keflavik F -:-

ITALIA: A2 East

22:00San Severo - Roseto -:-

JAPONIA: B.League

12:05Akita - Hokkaido -:-
12:05Chiba - Sun Rockers -:-
12:05Kyoto - Shimane -:-
12:05Niigata - NeoPhoenix -:-
12:05Osaka - Ryukyu -:-
12:05SeaHorses Mikawa - Brave Thunders -:-
12:05Shiga - Diamond Dolphins -:-
12:05Toyama - Yokohama -:-
12:25Utsunomiya Brex - Alvark -:-

KAZAKHSTAN: National League

15:30Astana - Kaspiy Aktau -:-

POLONIA: Energa Basket Liga

21:00Legia - Zielona Gora -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL

18:30Brno - Hradec Kralove -:-
18:30Decin - Pardubice -:-
18:30Kolin - Svitavy -:-
18:30Ostrava - Usti n. Labem -:-
19:00Opava - Olomoucko -:-

RUSIA: Super League

10:15Vostok 65 - Uralmash Ekaterinburg -:-
11:10Spartak Primorie - Temp Sumz Revda -:-
14:30Novosibirsk - Khimki-Podmoskovie -:-
16:00University-Ugra - MBA Moscow -:-
18:00Burevestnik Jaroslav - Ekaterinburg -:-
19:30Petersburg - Runa Moscow -:-

SLOVACIA: Extraliga

19:00BKM Lucenec - Svit -:-
19:00Handlova - Zilina -:-
19:00Inter Bratislava - Spisska Nova Ves -:-
19:00Komarno - Levice -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

19:00Tajfun Sentjur - Krka -:-

SUA: NBA

02:00Charlotte Hornets - New York Knicks 97:92
02:00Philadelphia 76ers - Golden State Warriors 115:104
02:30Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans 111:125
02:30Toronto Raptors - Atlanta Hawks 130:114
03:00Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 104:96
03:00Miami Heat - Boston Celtics 101:109
03:00Milwaukee Bucks - Washington Wizards 151:131
03:30Dallas Mavericks - Phoenix Suns 104:133
05:00AmânatLos Angeles Lakers - Los Angeles Clippers -:-

SUA: NBA G League

03:00Rio Grande Valley Vipers - College Park Skyhawks 112:117
04:00Salt Lake City Stars - Fort Wayne Mad Ants 111:106
05:00Agua Caliente Clippers - Sioux Falls Skyforce 117:103
18:00Long Island Nets - Capital City Go-Go -:-
18:00Raptors 905 - Grand Rapids Drive -:-

SUA: NCAA

01:30St. Johns - Villanova 59:79
01:30Tennessee - Texas A&M 58:63
02:00Akron - Buffalo 74:77
02:00Bowling Green - Ball State 67:61
02:00Cincinnati - SMU Mustangs 65:43
02:00Clemson - Syracuse 71:70
02:00Florida - Mississippi St. 71:78
02:00George Mason - Rhode Island 64:78
02:00AmânatMiami (Ohio) - Central Michigan -:-
02:00Nebraska - Michigan 68:79
02:00Toledo - Kent State 70:83
02:00VCU Rams - Richmond 87:68
02:00Virginia - Florida State 61:56
02:30Georgia Tech - Morehouse 82:54
03:00Miami - Virginia Tech 71:61
03:00Northern Illinois - Ohio 61:59
03:00Rutgers - Purdue 70:63
03:30Missouri - Georgia 72:69
04:00Air Force - Fresno State 68:79
04:00Duke - Pittsburgh 79:67
04:00Georgetown - Butler 64:69
04:00Ole Miss - Auburn 82:83ot
06:00Wyoming - Utah State -:-
18:00Army - Bucknell -:-

SUEDIA: Superettan

19:00KFUM Fryshuset - AIK Basket -:-
20:00Alvik - Norrort -:-
20:00Bankeryds - Hogsbo -:-
20:00Helsingborg - IK Eos -:-

SUEDIA: Basketettan Women

20:00AIK Basket F - KFUM Uppsala F -:-
20:00Haga F - SBBK Utveckling F -:-
20:00IK Eos Utveckling F - Lobas F -:-
20:00Marbo F - Borås F -:-

UCRAINA: Ukrainian Cup

18:00Dnipro - BK Zaporozhye -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya - Clasura

01:30Nacional - Malvin 98:88
01:31Defensor Sporting - Atenas 20:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.