REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

publicitate

ARGENTINA: Liga A

03:00Boca Juniors - Quimsa 61:82
03:00Instituto de Cordoba - Olimpico 94:70
03:00San Lorenzo - Regatas 73:64
03:00Weber Bahia - Penarol 85:67
03:30Atenas - San Martin 94:89

AUSTRALIA: SEABL

11:00Albury - NW Tasmania -:-
12:00Dandenong - BA CoE -:-
12:30Canberra - Geelong -:-
13:00Bendigo - Hobart -:-
13:00Kilsyth - Melbourne Tigers -:-
13:30Frankston - Nunawading -:-

AUSTRALIA: SEABL Women

10:00Dandenong F - Launceston F -:-
10:30Canberra Capitals F - Geelong F -:-
11:00Bendigo F - Hobart F -:-
11:00Kilsyth F - Melbourne Tigers F -:-
11:30Frankston F - Nunawading F -:-

AUSTRIA: Zweite Liga - Play-off

18:00Vienna Timberwolves - Jennersdorf -:-

AUSTRIA: Zweite Liga - Play out-uri

17:00Basket2000 Vienna - Salzburg -:-
19:00Worthersee Piraten - Celovec -:-
publicitate

BELARUS: Premier League - Turul învinșilor

15:00SDUSHOR Minsk - Gomel -:-

BELGIA: EuroMillions Basketball League

21:30Belfius Mons - Limburg -:-
21:30Willebroek - Spirou Charleroi -:-

BELGIA: Top Division Women - Play-off

21:00Sint-Katelijne-Waver F - Braine F -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Turul câștigătorilor

19:00Bosna - Zrinjski Mostar -:-
20:00Siroki Brijeg - Kakanj -:-

BRAZILIA: NBB - Play-off

01:00Paulistano - Cearense 93:89
03:00Mogi - Caxias do Sul 54:65
20:00Franca - Bauru -:-

BRAZILIA: LBF Women

01:00Sao Bernardo F - Sampaio F 62:76
03:00Santo Andre F - Uninassau F 59:61
00:00Presidente Venceslau F - Blumenau F -:-

BULGARIA: NBL

17:00Beroe - Cherno More -:-
18:00Lukoil Academic - Yambol -:-
18:00Spartak Pleven - Academic Bultex -:-
18:30Balkan - Levski -:-

CANADA: NBL - Play-off

00:30St. John's Edge - London -:-

CIPRU: Division A - Play-off

15:45Apoel - Keravnos S. -:-

CROAŢIA: A1 Liga

19:00Osijek - Alkar -:-
20:00GKK Sibenik - Cedevita -:-
20:00Split - Jazine -:-
20:00Zadar - Kastela -:-

DANEMARCA: Dameligaen - Play-off

17:00Horsholm F - Stevnsgade F -:-

EUROPA: WBBL Women - Play-off

17:00TTT Riga F - Liepajas Papirs/LSSS F -:-

FINLANDA: Korisliiga - Play-off

17:00Helsinki Seagulls - Salon Vilpas -:-

FRANŢA: French Cup

20:00Strasbourg - Boulazac -:-

GEORGIA: Superleague

15:00Dinamo Tbilisi - Olimpi Tbilisi -:-
18:00Rustavi - Sokhumi -:-

GERMANIA: Pro A - Play-off

20:30Crailsheim - Trier -:-
20:30Vechta - PS Karlsruhe -:-

GRECIA: A2

16:00Kastoria - Peristeri -:-
17:00Amyntas - Apollon Patron -:-
17:00E. Piraeus - AS Karditsas -:-
17:00Holargos B.C. - AEL 1964 B.C. -:-
17:00Iraklis - Marousi -:-
17:00Lefkadas - Ermis Agias -:-
17:00Psychikou - Papagou -:-
17:30Douka - Arkadikos -:-

INDONESIA: IBL - Play-off

15:00Pelita Jaya - Satria Muda -:-

ISLANDA: Premier League Women - Play-off

19:00Valur F - Haukar F -:-

ISRAEL: Super Liga

20:25Gilboa Galil - Maccabi Rishon -:-
20:30Hapoel Holon - Maccabi Ashdod -:-

ITALIA: Serie A1 Women - Play-off

19:30Venezia F - Ragusa F -:-

JAPONIA: B.League

08:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
09:05SeaHorses Mikawa - Ryukyu -:-
09:05Sun Rockers - Chiba -:-
11:05Alvark - NeoPhoenix -:-
11:05Hokkaido - Osaka -:-
12:05Kyoto - Yokohama -:-
12:05Nishinomiya - Shiga -:-
12:35Brave Thunders - Tochigi Brex -:-
12:35Shimane - Niigata -:-

KOSOVO: Superliga

20:00Golden Eagle Ylli - Borea -:-

LETONIA: LBL

17:00Jurmala - BK Ogre/Kumho Sonora -:-

LITUANIA: LKL

17:20Pieno Zvaigzdes - Lietkabelis -:-
18:00Alytaus Dzukija - Siauliai -:-

MUNTENEGRU: Prva A Liga - Turul câștigătorilor

19:00Sutjeska - Tivat -:-
20:00Buducnost - Lovcen Cetinje -:-
20:00Ulcinj - Mornar Bar -:-

MUNTENEGRU: Prva A Liga - Retrogradare

16:00Strsljen - Studentski Centar -:-

OLANDA: DBL

21:00Leeuwarden - Den Helder -:-
21:00Leiden - Amsterdam -:-
21:00Rotterdam - Groningen -:-
21:00Zwolle - Dukes -:-

POLONIA: 1. Liga - Play-off

18:00Poznań - Spojnia -:-
18:30Kutno - Lancut -:-
19:00GKS Tychy - Politechnika Krakow -:-
19:00Pruszkow - Leszno -:-

POLONIA: 1. Liga - Play out-uri

15:30KK Warszawa - Kotwica Kolobrzeg -:-
20:00Nysa Klodzko - Pogon Prudnik -:-
20:00Siedlce - Siarka -:-

PORTUGALIA: LPB - Turul câștigătorilor

17:00Illiabum - CAB Madeira -:-
17:00Vitoria - Oliveirense -:-

PORTUGALIA: LPB - Turul învinșilor

18:00Lusitania - Electrico FC -:-
18:00Ovarense - Galitos -:-
18:00Terceira - Barreirense -:-

REGATUL UNIT: BBL

21:30Bristol Flyers - Worcester Wolves -:-
21:30Cheshire Phoenix - Leicester Riders -:-

REGATUL UNIT: WBBL Women

16:30Cardiff Met Archers F - Sheffield Hatters F -:-
17:45Oaklands Wolves F - Caledonia Pride F -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL - Play-off

20:00Svitavy - Decin -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL - Play out-uri

18:30USK Praga - Ostrava -:-
19:00Jindrichuv Hradec - Brno -:-

REPUBLICA MACEDONIA: Superleague - Turul câștigătorilor

13:00Blokotehna - Gostivar -:-
13:00Kumanovo - MZT Skopje -:-
13:00Rabotnicki - Ohrid -:-

REPUBLICA MACEDONIA: Superleague - Turul învinșilor

13:00Feni Industries - Strumica -:-
13:00Kozuv - Karpos -:-
13:00Shkupi Skopje - Pelister -:-

ROMÂNIA: Divizia A - Turul câștigătorilor

17:50CSU Sibiu - CSM Oradea -:-
18:00BC Steaua Bucuresti - BC Timisoara -:-
19:00CS Universitatea Cluj - BCM Pitesti -:-

ROMÂNIA: Divizia A - Turul învinșilor

17:00Galati - Dinamo București -:-
18:00Iasi - Timba Timisoara -:-

RUSIA: Super League - Play-off

12:10Spartak Primorie - Temp Sumz Revda -:-
17:00BC Samara - Novosibirsk -:-

RUSIA: Premier League Women - Locurile 5-8

18:00Kazanochka K. F - Inventa Kursk F -:-
18:00Spartak Moscow F - MBA Moscow F -:-

SERBIA: Super League

20:00Mladost Admiral - Zlatibor Cajetina -:-
20:00Tamis - Borac -:-
22:00Crvena zvezda - Mega Bemax -:-

SLOVACIA: Extraliga - Play-off

19:00Inter Bratislava - Kosice -:-
19:00Levice - Komarno -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM - Turul câștigătorilor

19:00Krka - Petrol Olimpija -:-
20:00KK Primorska - Helios Domzale -:-
20:00Tajfun Sentjur - Rogaska -:-
21:00Ilirija - Sencur -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM - Turul învinșilor

18:30LTH Castings - Hopsi Polzela -:-
20:00Sezana - Celje -:-

SLOVENIA: 1. SKL Women

18:00Cinkarna Celje F - Ilirija F -:-
18:00Jezica F - Maribor F -:-

SPANIA: ACB

20:00Obradoiro CAB - Estudiantes -:-
20:00Tenerife - Fuenlabrada -:-

SPANIA: LEB Plata

21:00Alicante - Albacete -:-
21:00Granada - Baskonia B -:-
21:00La Roda - Cambados -:-
21:00L'Hospitalet - Agustinos -:-
21:00Moron - Navarra -:-
21:00Plasencia - Avila -:-
21:00Real Murcia - Real Canoe -:-
21:00Zamora - Martorell -:-

SUA: NBA - Play-off

02:00Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 92:90
03:00Washington Wizards - Toronto Raptors 122:103
Sfert 4Milwaukee Bucks - Boston Celtics 111:87
21:30Miami Heat - Philadelphia 76ers -:-
00:00New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers -:-

TURCIA: Super Ligi

13:00Eskisehir - Yesilgiresun -:-
15:15Gaziantep - Sakarya BB -:-
17:00Anadolu Efes - Istanbul BB -:-
20:15Pinar Karsiyaka - Usak Sportif -:-

TURCIA: TBL

15:00Aliaga Bld. - Bahcesehir Univ. -:-
15:00Istanbulspor - Bursaspor -:-
15:00Samsun - Akhisar Belediye -:-
16:00Ankara Kolejliler - Turk Telekom -:-
16:00Antalyaspor - Ankara D.S.I. -:-
16:00Bandirma Kirmizi - Selcuklu Belediyesi -:-
16:00Yalova Bld. - Bakirkoy -:-
17:00Duzce Belediye - Karesi Spor -:-

TURCIA: TB2L - Al doilea tur

19:00Edirne - Haliliye -:-
20:00FMV Isikspor - Gemlik -:-

UNGARIA: NB I. A - Turul învinșilor

19:00Jaszberenyi - DEAC -:-

UNGARIA: Division 1 Women - Locurile 5-8

20:30PINKK-Pecsi F - PEAC-Pecs F -:-

UNGARIA: Division 1 Women - Grupă retrogradare

19:00Vasas Csata F - MTK Budapest F -:-

URUGUAY: Liga Capital - Play-off

03:15Malvin - Defensor Sporting 73:68

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch