REFRESH

Baschet » Mâine » Toate meciurile

ARGENTINA: Liga A

01:00Boca Juniors - Ferro -:-
02:00Comunicaciones Mercedes - San Martin -:-
02:00Platense - Regatas -:-
02:30Atenas - Weber Bahia -:-

ASIA: ABL

10:00Alab Pilipinas - Mono Vampire -:-

BELARUS: Premier League - Turul câștigătorilor

17:00Borisfen - Tsmoki Minsk 3 -:-
18:00Rubon - Grodno -:-
18:30Tsmoki Minsk 2 - Impuls -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

20:00Mrkonjic Grad - Igokea -:-

BRAZILIA: NBB

01:00Flamengo - Sao Jose -:-

CHILE: LNB

01:00Deportes Castro - CD Puerto Varas -:-

CHINA: CBA

13:00Jilin - Shenzhen -:-
13:35Bayi Rockets - Xinjiang -:-
13:35Beijing - Zhejiang Guangsha -:-
13:35Guangzhou - Fujian -:-
13:35Jiangsu Dragons - Guangdong -:-
13:35Qingdao - Liaoning -:-
13:35Shanghai - Beijing Royal Fighters -:-
13:35Sichuan - Shandong -:-
13:35Tianjin - Nanjing Tongxi -:-

CHINA: WCBA Women

13:30Guangdong F - Sichuan F -:-
13:30Heilongjiang F - Zhejiang Golden Bulls F -:-
13:30Henan F - Inner Mongolia F -:-
13:30Shaanxi Tianze F - Beijing F -:-
13:30Shanghai F - Hebei F -:-
13:30Tianjin F - Jiangsu Phoenix F -:-
13:30Wuhan F - Shandong F -:-
14:00Xinjiang F - Shanxi Xing Rui F -:-

CIPRU: Division A

19:00Apoel - Apop Paphou -:-
19:00Apollon - Omonia -:-

COREEA DE SUD: KBL

12:00Anyang - Sonic Boom -:-

EUROPA: Euroliga

19:00Zenit Petersburg - Maccabi Tel Aviv -:-
20:00Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes -:-
21:00Panathinaikos - Fenerbahce -:-
21:00Real Madrid - Milano -:-
22:00Barcelona - Lyon-Villeurbanne -:-
22:00Valencia - Baskonia -:-

EUROPA: Eurocup

19:00Tofas - Lokomotiv Kuban -:-
19:30Promitheas - MoraBanc Andorra -:-
19:45Monaco - Virtus Bologna -:-
21:30Partizan - Limoges -:-
21:45Trento - Unicaja -:-
22:00Brescia - Nanterre -:-

EUROPA: Champions League

18:00Nizhny Novgorod - Bamberg -:-
19:00Gaziantep - Nymburk -:-
19:00Lietkabelis - Manresa -:-
19:00PAOK - Szombathely -:-
21:00Hapoel Holon - Oostende -:-
21:00Vechta - Elan Bearnais -:-
21:30Strasbourg - Torun -:-
21:30Tenerife - Mornar Bar -:-

EUROPA: BIBL

18:00Academic Bultex - Peja -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup

19:00Opava - Sencur -:-
19:00Skrljevo - Pardubice -:-

EUROPA: WBBL Women

21:00BJBS Riga F - Saldus F -:-

FILIPINE: Governors Cup - Play-off

13:00Meralco Bolts - TNT KaTropa -:-

FINLANDA: Korisliiga

18:30Helsinki Seagulls - Salon Vilpas -:-

ISRAEL: Super Liga

20:00Hapoel Beer Sheva - Ironi Nahariya -:-

ISRAEL: Liga Leumit

19:00Bnei Herzliya - Elitzor Netania -:-
19:00Ironi Kiryat Ata - H. Afula -:-
19:00Maccabi Kiryat Motzkin - Elitzur Yavne -:-
19:30Galil Elyon - Hapoel Ramat Gan -:-
19:30H. Hevel Modiin - Ramat Hasharon -:-
19:30Maccabi Raanana - H. Haifa -:-
19:30M. Hod Hasharon - Elitzur Ashkelon -:-

JAPONIA: B.League

12:05SeaHorses Mikawa - Brave Thunders -:-

KAZAKHSTAN: National League

16:00Aktobe - Kokshetau -:-

LUME: Champions League Americas

00:00Mogi - Bigua -:-
04:00Fuerza Regia - Real Esteli -:-
00:30Valdivia - Instituto de Cordoba -:-

MEXIC: LNBP

05:00Capitanes - Abejas -:-

NORVEGIA: Kvinneliga Feminin

20:00Bærum F - Asker/Bærums Verk F -:-
20:30Hoybraten F - Ullern F -:-

POLONIA: Energa Basket Liga Women

19:30AZS Poznan F - Wisla Can-Pack F -:-

QATAR: QBL

16:15Al Ahli - Al Shamal -:-
18:30Al-Rayyan - Al Gharafa -:-

ROMÂNIA: Liga National Women - Primul tur

18:00FCC ICIM Arad F - CSM Oradea F -:-

SLOVACIA: Extraliga

19:00Prievidza - Svit -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

20:00Hopsi Polzela - Primorska -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

19:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-

SUA: NBA

02:00Detroit Pistons - Washington Wizards -:-
02:30Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers -:-
03:00Houston Rockets - San Antonio Spurs -:-
03:00Memphis Grizzlies - Miami Heat -:-
03:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks -:-
03:00Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls -:-
04:00Phoenix Suns - Portland Trail Blazers -:-

SUA: NBA G League

02:00Fort Wayne Mad Ants - Wisconsin Herd -:-
19:00Rio Grande Valley Vipers - Memphis Hustle -:-

SUA: NCAA

23:00Morgan State - Chestnut Hill -:-
23:00UC Irvine - Kent State -:-
02:00Charlotte - Valparaiso -:-
02:00Delaware - Delaware State -:-
02:00James Madison - Charleston Southern -:-
02:00Morehead State - Marshall -:-
02:00NC Wilmington - Mercer -:-
02:00Pittsburgh - Northern Illinois -:-
02:00Rider - Marist -:-
02:00Texas Tech - Southern Miss -:-
03:00Jackson State - Southeastern Baptist College -:-
03:00Murray State - Kennesaw State -:-
03:00North Dakota St. - Montana State -:-
03:00Tulane - Alcorn State -:-
03:00Western Illinois - Eastern Illinois -:-
03:30Jacksonville St. - Evansville -:-
04:00UTEP - N. Carolina A&T -:-
04:30Idaho State - UC Santa Barbara -:-
05:00Portland - Florida A&M -:-
05:00UC Davis - Loyola Marymnt -:-
18:00Winthrop - Siu Edwardsville -:-
23:30Iona - Princeton -:-

SUEDIA: Basketligan

20:04Djurgarden - Wetterbygden Stars -:-
20:04Norrkoping - Borås -:-

SUEDIA: Basketettan Women

20:00Alvik 2 F - Lidingö F -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

01:15Malvin - Sayago -:-
01:15Nacional - Defensor Sporting -:-
02:30Aguada - Atenas -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.