REFRESH

Hochei » Azi » Toate meciurile

AUSTRIA: EBEL - Turul câștigătorilor

20:15Graz - Klagenfurt -:-
20:45Bolzano - Salzburg -:-

AUSTRIA: EBEL - Turul învinșilor

20:15Innsbruck - Fehervar AV19 -:-
20:15Linz - Dornbirn -:-
20:15Villach - Znojmo -:-

BELARUS: Extraleague - Locurile 7-12

18:00Lokomotiv Orsha - Brest -:-
18:00Mogilev - Lida -:-
18:00Novopolotsk - Pinskiye Yastreby -:-

BELARUS: Extraleague - Turul învinșilor

18:00Baranavichy - Vitebsk -:-
18:00Bobruisk - Belarus U18 -:-

CANADA: OHL

02:00Niagara IceDogs - Flint Firebirds 0:4
02:00North Bay Battalion - Ottawa 67s 6:2
02:05Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 1:3
02:05Windsor Spitfires - London Knights 2:4
02:30Barrie Colts - Saginaw Spirit 6:5ot

CANADA: QMJHL

01:00Halifax Mooseheads - Rimouski Oceanic 1:0
02:00Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix 3:4
02:30Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts 2:4

CANADA: LNAH

Repriza 3Sorel-Tracy - Petroliers du Nord 2:2

CANADA: U Sports - Play-off

01:00Acadia - Saint Marys 4:1
01:00UNB - Moncton 7:2
02:30Guelph - Brock 3:2

DANEMARCA: Metal Ligaen

20:30Frederikshavn - Herlev -:-
20:30Herning - Esbjerg -:-
20:30Odense - Rodovre -:-
20:30Rungsted - Sonderjyske -:-

ELVEŢIA: National League

20:45Bern - Rapperswil -:-
20:45Davos - Langnau -:-
20:45Fribourg - Lugano -:-
20:45Lausanne - Biel -:-
20:45Servette - Zug -:-
20:45Zurich - Ambri-Piotta -:-

ELVEŢIA: Swiss League - Play-off

20:45Chaux-de-Fonds - Ajoie -:-
20:45Langenthal - Olten -:-
21:00Lions - Kloten -:-
21:00Thurgau - Visp -:-

ELVEŢIA: Swiss League - Play out-uri

21:00Sierre-Anniviers - Academy Zug -:-
21:00Winterthur - Ticino Rockets -:-

EUROPA: BeNe League

21:30Nijmegen - Limburg -:-
21:45Zoetermeer - Mechelen -:-

FINLANDA: Liiga

18:30Ässät - KalPa -:-
18:30IFK Helsinki - KooKoo -:-
18:30Jukurit - Lukko -:-
18:30SaiPa - Kärpät -:-
18:30Tappara - Ilves -:-

FINLANDA: Mestis

18:30Hermes - Jokipojat -:-
18:30Hokki - Kettera -:-
18:30SaPKo - RoKi -:-
18:30TUTO - Koovee -:-

FINLANDA: Suomi-sarja - Turul câștigătorilor

18:30Kiekko-Espoo - Hunters -:-

FINLANDA: Suomi-sarja - Turul învinșilor

18:30Titaanit - HCIK -:-

FINLANDA: Nuorten SM-Liiga - Retrogradare

18:30KalPa U20 - K-Vantaa U20 -:-
18:30Kiekko-Espoo U20 - Sport U20 -:-
18:30KooKoo U20 - Koovee U20 -:-
18:30Lukko U20 - SaiPa U20 -:-

FINLANDA: Nuorten SM-Liiga - Turul câștigătorilor

16:00Jyväskylä U20 - IFK Helsinki U20 -:-
18:00Pelicans U20 - TPS U20 -:-
18:30Hämeenlinna U20 - Ässät U20 -:-
18:30Kärpät U20 - Jokerit U20 -:-
19:00Tappara U20 - Jukurit U20 -:-

FRANŢA: Ligue Magnus

21:00Grenoble - Rouen -:-
21:00Nice - Anglet -:-
21:15Amiens - Mulhouse -:-
21:15Bordeaux - Angers -:-
21:30Gap - Briancon -:-

GERMANIA: DEL

20:30Bremerhaven - Köln -:-
20:30Mannheim - Düsseldorf -:-
20:30Munchen - Ingolstadt -:-
20:30Schwenninger - Iserlohn -:-
20:30Straubing - Nurnberg -:-
20:30Wolfsburg - Krefeld -:-

GERMANIA: DEL2

20:30Bad Nauheim - Ravensburg -:-
20:30Dresdner Eislowen - Heilbronner -:-
20:30Lausitzer Fuchse - Kaufbeuren -:-
20:30Tolzer Lowen - Freiburg -:-
21:00Bayreuth - Kassel -:-
21:00Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Lowen -:-
21:00Crimmitschau - Landshut -:-

GERMANIA: Oberliga North

20:30Fuchse Duisburg - Halle -:-
20:30Krefelder EV - Herner -:-
21:00Crocodiles Hamburg - Rostock -:-
21:00EC Hannover - Trappers -:-
21:00Essen - Erfurt -:-
21:00Hannover - Leipzig -:-

GERMANIA: Oberliga South - Retrogradare

21:00Erding - Miesbach -:-
21:00Klostersee - Hochstadter EC -:-
21:00Passau - Landsberg -:-
21:00Sonthofen - EHC Waldkraiburg -:-

GERMANIA: Oberliga South - Turul câștigătorilor

20:30Lindau - Fussen -:-
20:30Peiting - Selber -:-
20:30Rosenheim - Regensburg -:-
21:00Riessersee - Deggendorfer -:-
21:00Weiden - Memmingen -:-

KAZAKHSTAN: Championship

08:00Temirtau - Kokshetau -:-

POLONIA: Polish Hockey League - Play-off

19:00Tychy - Torun -:-
19:00Unia Oswiecim - Gdansk -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga

18:30Karlovy Vary - Trinec -:-
18:30Vitkovice - Plzen -:-
19:00Kladno - Pardubice -:-
19:00Mountfield HK - Litvinov -:-
19:00Olomouc - Liberec -:-

REPUBLICA CEHĂ: Chance Liga - Turul învinșilor

18:00Sokolov - Frydek-Mistek -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - East

18:00Novy Jicin - Hodonin -:-

REPUBLICA CEHĂ: DHL Super Cup

17:30Ceske Budejovice U20 - Salzburg U20 -:-

ROMÂNIA: Campionatul National

18:30AmânatBrasov - Sapientia U23 -:-
18:30CSM Galati - Gyergyoi -:-

RUSIA: KHL

15:30Barys Nur-Sultan - Ufa -:-
16:00Magnitogorsk - Niznekamsk -:-
18:30CSKA Moscova - Dynamo Minsk -:-
18:30Omsk - Jokerit -:-

RUSIA: MHL

09:00Tayfun - Almaz -:-
10:00Sakhalinskie Akuly - Loko -:-
14:00Tolpar - Ladya -:-
15:30Avto - Sarmaty -:-
17:00Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya -:-
18:00Kapitan - Atlant -:-
18:00Krylya Sovetov - MHC Spartak -:-
18:00ORG Juniors - SKA-Varyagi -:-
18:30HC Riga - Din. St. Petersburg -:-

RUSIA: NMHL

11:00Dinamo Junior - Loko Junior -:-
16:00HC AK59 - Bryansk -:-
18:00Mikhaylov Academy U20 - Rossosh -:-
18:00Ryazan - Belgorod -:-

RUSIA: VHL-B

14:00Krasnoyarskie Rysi - HK Orenburg -:-

SLOVACIA: Tipsport Liga

19:00Detva - B. Bystrica -:-
19:00DVTK - MAC Ujbuda -:-
19:00Kosice - Nove Zamky -:-
19:00Michalovce - Zvolen -:-
19:00Slovan Bratislava - L. Mikulas -:-
19:00Trencin - Poprad -:-

SLOVACIA: 1. liga - Turul câștigătorilor

18:00Skalica - Dubnica -:-
18:30Spisska Nova Ves - Topolcany -:-
19:00Martin - Bratislava -:-

SLOVACIA: 1. liga - Turul învinșilor

18:30Trnava - Zilina -:-
19:00Pov. Bystrica - Levice -:-

SUA: NHL

02:00Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers 3:4ot
02:00New Jersey Devils - San Jose Sharks 2:1
02:00Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins 4:0
02:00Washington Capitals - Montreal Canadiens 3:4ot
02:30Ottawa Senators - Winnipeg Jets 1:5
Repriza 3St. Louis Blues - Arizona Coyotes 1:0
Repriza 1Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning 0:0
05:30Los Angeles Kings - Florida Panthers -:-

SUA: ECHL

02:35Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye 4:2

SUA: SPHL

02:05Roanoke Dawgs - Peoria Rivermen 2:3pen

SUA: USHL

02:05SUA U18 - Dubuque Fighting Saints 4:1

SUEDIA: HockeyAllsvenskan

20:00IF Bjorkloven - AIK -:-
20:00Karlskrona - Vita Hasten -:-
20:00Modo - Kristianstads -:-
20:00Mora - BIK Karlskoga -:-
20:00Sodertalje - Tingsryds -:-

SUEDIA: SuperElit U20 - Turul câștigătorilor

20:00Djurgardens U20 - Vaxjo U20 -:-

SUEDIA: SuperElit U20 - Turul învinșilor

20:00Farjestads U20 - Västerås U20 -:-
20:00Timra U20 - Rogle U20 -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.