REFRESH

Hochei » Ieri » Toate meciurile

BELARUS: Extraleague

19:00Zhlobin - Mogilev 4:1

CANADA: WHL

04:00Medicine Hat Tigers - Saskatoon Blades 3:1
04:00Moose Jaw Warriors - Lethbridge Hurricanes 0:6
05:00Kamloops Blazers - Swift Current Broncos 4:0

ELVEŢIA: Swiss League

20:45Langenthal - Winterthur 4:3

EUROPA: Liga Campionilor

18:00Mountfield HK (Cze) - Graz (Aut) 7:1
19:00Tappara (Fin) - Frisk Asker (Nor) 7:3
20:30Liberec (Cze) - Augsburg (Ger) 2:3
20:45Ambri-Piotta (Sui) - B. Bystrica (Svk) 4:3

FINLANDA: Liiga

18:30Jukurit - Sport 6:1
18:30SaiPa - JYP 2:1

FINLANDA: Mestis

18:30IPK - Hermes 2:5
18:30KeuPa - TUTO 3:2

KAZAKHSTAN: Championship

16:00Kokshetau - HC Astana 11:1
16:00Kulager - Temirtau 3:5
17:00Humo 2 - Almaty 1:2

LITUANIA: Lietuvos Cempionatas

20:15Punks Vilnius - Kaunas 1:3

NORVEGIA: Division 1

20:00Comet - Tonsberg 12:0
20:00Gjovik - Furuset 6:2

POLONIA: Polish Hockey League

20:00Janow - PZHL Katowice U23 2:4

REGATUL UNIT: Elite League

21:30Sheffield - Fife 4:1

REPUBLICA CEHĂ: Chance Liga

18:30Benatky - Kadan 3:2ot
18:30Ceske Budejovice - Sokolov 4:1
18:30Chomutov - Frydek-Mistek 6:4
18:30Jihlava - Prostejov 4:1
18:30Litomerice - Usti 6:3
19:00Prerov - AZ Havirov 4:2
19:00Slavia Praga - Trebic 3:1

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - North

19:00Decin - Bilina 7:4
19:00Jablonec - Mostecti Lvi 2:4
19:00Risuty - Dvur Kralove 3:4ot
19:00Trutnov - Nova Paka 2:3ot

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - Central

19:00Klatovy - DS Ceske Budejovice 3:0
19:00Kobra Praha - Pisek 4:3ot
19:30Pribram - Tabor 3:6

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - East

19:00Koprivnice - Opava 1:3
19:00Sumperk - Zdar nad Sazavou 2:4
19:30Moravske Budejovice - Valasske Mezirici 3:7

REPUBLICA CEHĂ: ULLH

21:00BO Ostrava - UK Prague 3:0
21:00Masaryk University - Black Dogs Budweis 4:1
21:45Academy Pilsen - Engineers Prague 1:5

RUSIA: KHL

16:30Barys Nur-Sultan - Dinamo Riga 3:4ot
19:30Dyn. Moscow - CSKA Moscova 1:2
19:30Sochi - Magnitogorsk 3:4ot
19:30Sp. Moscova - Novosibirsk 1:2

RUSIA: MHL

14:30Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 4:3ot
17:00Krasnaya Armiya - Din. St. Petersburg 2:0
18:00Loko - ORG Juniors 9:1
18:00Reaktor - Ladya 2:3
18:30Almaz - HC Riga 4:0
19:00Atlant - SKA-Varyagi 4:1
19:00Dyn. Moscow - Krylya Sovetov 5:1
19:00SKA-1946 - Amurskie Tigry 5:1

RUSIA: NMHL

13:30Metallurg Cherepovets - Dinamo Junior 0:4
18:30Lipetsk - HC AK59 1:3

RUSIA: VHL

14:00Angarsk - CSK VVS 4:3
15:00Krasnoyarsk - Lada 3:1
17:00Perm - Karaganda 1:2
18:00Izhevsk - Nomad Nur-Sultan 2:3
18:30Bars - Gornyak Uchaly 1:0
18:30Tambov - Toros Neftekamsk 1:2
18:30Torpedo Gorky - Kurhan 2:1pen
19:00Ryazan - Orsk 1:2ot

SLOVACIA: 1. liga

18:00Skalica - Levice 2:5
18:30Spisska Nova Ves - Topolcany 6:3
19:00Martin - Trnava 6:2
19:00Pov. Bystrica - Dubnica 3:2
19:30Bratislava - Zilina 3:2

SLOVENIA: IHL

19:00Crvena zvezda - Mladost -:-
19:30Medvescak Zagreb - Slavija 2:5
20:00Hidria Jesenice - Vojvodina 3:4

SLOVENIA: Hokejska liga

19:00Triglav Kranj - Celje 10:1

SUA: NHL

02:00Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 1:3
02:00Toronto Maple Leafs - Minnesota Wild 4:2
03:00Winnipeg Jets - Arizona Coyotes 2:4
04:00Calgary Flames - Philadelphia Flyers 3:1
05:00Vancouver Canucks - Detroit Red Wings 5:1
05:00Vegas Golden Knights - Nashville Predators 2:5
05:30Los Angeles Kings - Carolina Hurricanes 0:2

SUA: AHL

05:00Stockton Heat - Bakersfield Condors 2:6

SUA: ECHL

00:30Newfoundland - Reading Royals 7:3

SUEDIA: HockeyAllsvenskan

20:00Karlskrona - Tingsryds 0:4
20:00Modo - Vita Hasten 5:1
20:00Mora - AIK 2:3ot
20:00Sodertalje - BIK Karlskoga 3:4
20:00Timra - Almtuna 2:0
20:00Västerås - Kristianstads 6:1

SUEDIA: HockeyEttan Norra

20:00Kalix - Kiruna AIF 5:1

SUEDIA: HockeyEttan Sodra

20:00Borås - Kalmar 2:6
20:00Halmstad - Nybro 0:1
20:00Hanhals - Dalen 4:3pen
20:00Tranås - Tyringe 4:3ot
20:00Troja/Ljungby - Kallinge/Ronneby 4:2
20:00Vimmerby - Morrums GoIS 3:0

SUEDIA: HockeyEttan Vastra

20:00Grums - Kumla 3:1
20:00Koping - Forshaga 2:5
20:00Malungs - Lindlovens 2:3ot
20:00Mariestad - Surahammar 4:3
20:00Skövde - Borlange 4:2

SUEDIA: HockeyEttan Ostra

20:00Hudiksvalls - Arlanda 1:2pen
20:00Sollentuna - Segeltorps IF 3:1
20:00Tyreso Hanviken - Stromsbro IF 4:5
20:00Vallentuna - Huddinge 4:2
20:00Väsby - Hammarby 3:0

SUEDIA: SDHL Women

20:00AIK F - Djurgardens F 1:3

UCRAINA: UHL

17:45Kryzhani Vovky - Kremenchuk 1:8

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.