Hochei » Ieri » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FINLANDA: Liiga - Play-off
18:30KalPa - Ilves 4:2SUA: NHL
01:00Florida Panthers - Boston Bruins 3:401:00New York Rangers - Philadelphia Flyers 6:5ot
01:00Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes 4:1
01:00Washington Capitals - Detroit Red Wings 4:3ot
01:30Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils 3:6
02:00Nashville Predators - Vegas Golden Knights 5:4ot
02:00Winnipeg Jets - Edmonton Oilers 3:4ot
02:30Chicago Blackhawks - Calgary Flames 3:1
03:00Colorado Avalanche - Montreal Canadiens 1:2
04:00Arizona Coyotes - Columbus Blue Jackets 6:2
04:00Seattle Kraken - Anaheim Ducks 4:0
04:30San Jose Sharks - Dallas Stars 3:6
SUEDIA: SHL - Play-off
20:00Lulea - Vaxjo 1:2ot20:00Rogle - Farjestads 2:1ot
BELARUS: Extraleague - Play-off
18:55Soligorsk - Brest 1:2otCANADA: LNAH - Play-off
02:00Petroliers Laval - Sorel-Tracy 1:2otELVEŢIA: National League - Play-off
21:00Bern - Zug 3:021:00Davos - Lausanne 2:5
FINLANDA: Mestis - Play-off
18:30IPK - Hermes 0:318:30Kettera - Kiekko-Espoo 2:1
FRANŢA: Ligue Magnus - Play-off
21:15Grenoble - Bordeaux 3:421:30Cergy-Pontoise - Rouen 1:5
FRANŢA: D1 - Play out-uri
21:30Morzine-Avoriaz - Mont Blanc 3:4LETONIA: Optibet Hokeja Liga - Play-off
19:00Zemgale - Mogo 2:3LUME: WCH IIIB Women
18:30Thailanda F - Estonia F 1:0REGATUL UNIT: Elite League
21:30Cardiff - Belfast 3:5REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - Play Offs
18:30AZ Havirov - Novy Jicin 10:118:30Chomutov - Letnany 4:3ot
19:00Hokej Vyskov - Havl. Brod 4:1
19:00Tabor - Pribram 5:0
RUSIA: VHL - Play-off
17:30Khimik - Yugra 3:2SLOVACIA: Extraliga - Play-off
19:00Michalovce - Zvolen 3:119:00Poprad - Nitra 3:4
SLOVENIA: IHL - Play-off
19:00Triglav Kranj - Crvena zvezda 3:1SUA: AHL
01:00Hershey Bears - Providence Bruins 1:402:00Iowa Wild - Milwaukee Admirals 3:4ot
03:00Calgary Wranglers - Coachella Valley Firebirds 3:7
SUA: USHL
18:00Lincoln Stars - Omaha Lancers 0:2SUEDIA: HockeyAllsvenskan - Play-off
20:00Mora - AIK 3:1SUEDIA: SuperElit U20 - Play-off
20:00Frolunda U20 - Vaxjo U20 2:020:00Leksand U20 - Skelleftea U20 4:5
20:00Orebro U20 - Lulea U20 7:3
20:00Sodertalje U20 - Djurgarden U20 1:2
TURCIA: Super Lig - Play-off
19:30Zeytinburnu Istanbul - Buz Beykoz 3:4UNGARIA: Erste Liga - Play-off
18:30ACSH Gheorgheni - Corona Brașov 4:118:30SC Miercurea Ciuc - Ferencvaros 1:4
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.