REFRESH

Hochei » Mâine » Toate meciurile

ASIA: Liga Asiei

08:00Nikko Icebucks - Anyang -:-
09:00East Hokkaido Cranes - Sakhalin -:-
09:00Oji Eagles - Daemyung -:-

AUSTRIA: EBEL

18:30Fehervar AV19 - Vienna -:-
18:30Innsbruck - Graz -:-
18:30Villach - Dornbirn -:-
18:30Znojmo - Salzburg -:-
19:00Linz - Klagenfurt -:-

BELARUS: Extraleague

17:00Lida - Molodechno -:-
17:00Neman Grodno - Soligorsk -:-

CANADA: OHL

23:00London Knights - Kingston Frontenacs -:-
02:00Erie Otters - Mississauga Steelheads -:-
02:00Flint Firebirds - North Bay Battalion -:-
02:00Niagara IceDogs - Guelph Storm -:-
02:05Saginaw Spirit - Kitchener Rangers -:-
02:07Soo Greyhounds - Barrie Colts -:-
02:30Owen Sound Attack - Sudbury Wolves -:-
21:00Guelph Storm - Sudbury Wolves -:-
21:00Ottawa 67s - Hamilton Bulldogs -:-
21:07Soo Greyhounds - North Bay Battalion -:-
23:05Sarnia Sting - Kingston Frontenacs -:-

CANADA: WHL

03:30Winnipeg Ice - Saskatoon Blades -:-
04:00Lethbridge Hurricanes - Moose Jaw Warriors -:-
04:00Portland Winterhawks - Brandon Wheat Kings -:-
04:00Red Deer Rebels - Regina Pats -:-
05:00Kamloops Blazers - Kelowna Rockets -:-
05:00Prince George Cougars - Spokane Chiefs -:-
05:00Vancouver Giants - Swift Current Broncos -:-
05:05Everett Silvertips - Prince Albert Raiders -:-
05:05Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds -:-
23:00Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers -:-

CANADA: QMJHL

23:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens -:-
23:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies -:-
01:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles -:-
01:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan -:-
01:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders -:-
22:00Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques -:-
22:00Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres -:-
22:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts -:-
23:00Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix -:-

CANADA: LNAH

02:30Jonquiere Marquis - Thetford Mines Isothermic -:-
02:30Riviere-du-Loup 3L - Petroliers du Nord -:-

CANADA: U Sports

00:00Saskatchewan - Lethbridge -:-
01:00Acadia - UPEI -:-
01:00Moncton - StFX -:-
01:00UBC - Regina -:-
01:00UNB - Dalhousie -:-
02:00Carleton - Western -:-
02:00Lakehead - Windsor -:-
02:00McGill - Laurier -:-
02:00Ottawa WGK - Guelph -:-
02:00Toronto - Ryerson -:-
02:15York - Queens -:-
02:30Concordia - Waterloo -:-
03:00Mount Royal - Alberta -:-

ELVEŢIA: Cupa Elveţiei

14:00Langenthal - Bern -:-
14:30Biel - Ambri-Piotta -:-
14:30Davos - Lugano -:-
16:30Zurich - Servette -:-
16:45Olten - Langnau -:-
16:45Rapperswil - Fribourg -:-
18:30Ajoie - Lausanne -:-
18:45Visp - Zug -:-

EUROPA: Cupa continentală - A doua rundă

14:30Crvena zvezda - Brasov -:-
15:00Urdin - HK Olimpija -:-
18:30Mogo - Donbass -:-
19:00Ritten - Ferencvaros -:-

EUROPA: Alps Hockey League

18:30Cortina - Fassa -:-
18:30Lustenau - Zeller Eisbaren -:-

FINLANDA: Suomi-sarja

12:30Riemu - S-Kiekko -:-
15:30D-Kiekko - Hunters -:-
16:00JHT - Giants -:-
16:00Laser HT - FPS -:-
17:30Karhu HT - Kiekko-Espoo -:-

FINLANDA: Nuorten SM-Liiga

12:00Kärpät U20 - IFK Helsinki U20 -:-
13:00Lukko U20 - Tappara U20 -:-
15:30Jyväskylä U20 - Ilves U20 -:-
16:30Sport U20 - TUTO U20 -:-

FINLANDA: Naisten Liiga

12:45Kärpät F - IFK Helsinki F -:-
13:30Kiekko-Espoo F - TPS Turku F -:-
14:00Hämeenlinna F - Sport F -:-
15:00Ilves F - Kuortane F -:-
15:30KalPa F - Rauman Lukko F -:-

FRANŢA: Ligue Magnus

17:00Amiens - Grenoble -:-
17:00Angers - Rouen -:-
19:30Bordeaux - Mulhouse -:-
19:30Briancon - Gap -:-
19:30Chamonix Mont-Blanc - Anglet -:-

GERMANIA: DEL

15:00Köln - Düsseldorf -:-
15:00Munchen - Krefeld -:-
17:30Ingolstadt - Straubing -:-
17:30Schwenninger - Mannheim -:-
17:30Wolfsburg - Iserlohn -:-
20:00Augsburg - Bremerhaven -:-
20:00Eisbaren Berlin - Nurnberg -:-

GERMANIA: DEL2

18:00Bayreuth - Landshut -:-
18:00Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren -:-
18:00Crimmitschau - Frankfurt Lowen -:-
18:00Dresdner Eislowen - Ravensburg -:-
18:00Lausitzer Fuchse - Heilbronner -:-
19:30Bad Nauheim - Freiburg -:-
19:30Tolzer Lowen - Kassel -:-

GERMANIA: Oberliga North

16:00Trappers - EC Hannover -:-
17:00Erfurt - Essen -:-
19:00Leipzig - Hannover -:-
19:15Halle - Fuchse Duisburg -:-
19:30Herner - Krefelder EV -:-
20:00Rostock - Crocodiles Hamburg -:-

GERMANIA: Oberliga South

19:00Fussen - Memmingen -:-
19:00Hochstadter EC - Rosenheim -:-
19:00Lindau - Regensburg -:-
19:00Riessersee - Weiden -:-
19:00Selber - Sonthofen -:-
19:30Deggendorfer - Peiting -:-

ITALIA: IHL

19:30Fiemme - Bressanone -:-

KAZAKHSTAN: Championship

14:00Almaty - Kokshetau -:-
16:00Humo 2 - Aktobe -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

11:00Finlanda U16 - Germania U16 -:-

NORVEGIA: Get-ligaen

15:00Narvik - Stjernen -:-
18:00Frisk Asker - Manglerud -:-

NORVEGIA: Division 1

15:00Haugesund - Gjovik -:-
16:45Furuset - Tonsberg -:-
17:00Nidaros - Comet -:-

OLANDA: Dutch Cup

21:00Trappers B - Zoetermeer -:-

POLONIA: Polish Hockey League

18:00MMKS Podhale - Janow -:-
18:00Torun - Unia Oswiecim -:-
19:00Jastrzebie - Zaglebie -:-
19:30Krakow - Tychy -:-

REGATUL UNIT: Elite League

18:00Belfast - Manchester -:-
18:00Nottingham - Cardiff -:-
18:00Sheffield - Dundee -:-
18:30Glasgow - Coventry -:-
20:00Guildford - Fife -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga

16:30Karlovy Vary - Vitkovice -:-
17:00Mlada Boleslav - Kladno -:-
17:00Sparta Praha - Pardubice -:-
18:20Mountfield HK - Zlin -:-
18:20Trinec - Liberec -:-
18:30Litvinov - Olomouc -:-

REPUBLICA CEHĂ: O Pohar DHL

12:00Salzburg U20 - Zlin U20 -:-

ROMÂNIA: Campionatul National

11:00Sportul Studentesc - Sapientia U23 -:-

RUSIA: KHL

14:00Barys Nur-Sultan - Podolsk -:-
15:00Magnitogorsk - Omsk -:-
17:00St. Petersburg - Sp. Moscova -:-
17:30Dinamo Riga - Niznekamsk -:-

RUSIA: MHL

06:00Tayfun - Sakhalinskie Akuly -:-
13:00Atlant - Din. St. Petersburg -:-
13:00Dyn. Moscow - Amurskie Tigry -:-
13:00Krasnaya Armiya - SKA-Varyagi -:-
13:00Loko - HC Riga -:-
13:00MHC Spartak - Kapitan -:-
14:00Almaz - ORG Juniors -:-

RUSIA: VHL

10:00KRS ORG - Angarsk -:-
15:00Perm - Kazzinc-Torpedo -:-
15:00Toros Neftekamsk - Nomad Nur-Sultan -:-
15:00Torpedo Gorky - Orsk -:-
16:00Izhevsk - Novokuznetsk -:-
16:00Lada - Dynamo Tver -:-
17:00Almetyevsk - Karaganda -:-
17:00Bars - Mechel Chelyabinsk -:-
17:00Penza - SKA Neva St. Petersburg -:-

RUSIA: VHL-B

13:00Cheboksary - Dyn. Altay -:-
13:00Krasnoyarskie Rysi - Junior Kurgan -:-

RUSIA: WHL Women

11:00Ufa F - Sverdlovsk Region F -:-
13:00Tornado F - Gornyi F -:-

SLOVACIA: Tipsport Liga

17:00B. Bystrica - Poprad -:-
18:00L. Mikulas - Michalovce -:-
18:00MAC Ujbuda - Nitra -:-
18:00Trencin - Detva -:-
18:00Zvolen - DVTK -:-
19:00Slovan Bratislava - Kosice -:-

SPANIA: LNHH

23:00Puigcerda - Jaca -:-

SUA: NHL

02:00Arizona Coyotes - Ottawa Senators -:-
02:00Columbus Blue Jackets - New York Islanders -:-
02:00Philadelphia Flyers - Dallas Stars -:-
02:00Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights -:-
02:00Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche -:-
02:00Toronto Maple Leafs - Boston Bruins -:-
03:00Nashville Predators - Florida Panthers -:-
05:00Los Angeles Kings - Calgary Flames -:-
05:30San Jose Sharks - Buffalo Sabres -:-
20:00New York Rangers - Vancouver Canucks -:-
00:00Minnesota Wild - Montreal Canadiens -:-

SUA: AHL

23:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters -:-
23:15San Jose Barracuda - Ontario Reign -:-
02:00Belleville Senators - Providence Bruins -:-
02:00Bridgeport Sound Tigers - Wilkes-Barre/Scranton -:-
02:00Laval Rocket - Hershey Bears -:-
02:00Manitoba Moose - Iowa Wild -:-
02:00Milwaukee Admirals - Colorado Eagles -:-
02:00Syracuse Crunch - Charlotte Checkers -:-
02:00Utica Comets - Rochester Americans -:-
02:05Binghamton - Hartford Wolf Pack -:-
02:05Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds -:-
03:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs -:-
03:00Texas Stars - Grand Rapids Griffins -:-
04:05Tucson Roadrunners - San Antonio Rampage -:-
05:00Bakersfield Condors - Stockton Heat -:-
23:00Chicago Wolves - Milwaukee Admirals -:-
23:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters -:-

SUA: ECHL

00:30Newfoundland - Brampton Beast -:-
01:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears -:-
02:00Adirondack Thunder - Worcester Railers -:-
02:00Florida Everblades - Norfolk Admirals -:-
02:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones -:-
02:00Reading Royals - Maine Mariners -:-
02:05Atlanta Gladiators - Greenville Swamp Rabbits -:-
02:05Wheeling Nailers - Indy Fuel -:-
02:35Fort Wayne Komets - Toledo Walleye -:-
03:05Allen Americans - Utah Grizzlies -:-
03:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush -:-
04:10Idaho - Wichita Thunder -:-
22:05Greenville Swamp Rabbits - Atlanta Gladiators -:-
23:00Reading Royals - Maine Mariners -:-
23:05Wheeling Nailers - Indy Fuel -:-
00:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush -:-

SUA: SPHL

01:00Fayetteville Marksmen - Knoxville Ice Bears -:-
02:00Macon Mayhem - Huntsville Havoc -:-
03:05Pensacola Ice Flyers - Roanoke Dawgs -:-
03:15Evansville Thunderbolts - Birmingham Bulls -:-
03:15Peoria Rivermen - Quad City Storm -:-

SUA: USHL

02:05Muskegon Lumberjacks - Green Bay Gamblers -:-
02:05SUA U18 - Madison Capitols -:-
03:05Chicago Steel - SUA U18 -:-
03:05Lincoln Stars - Youngstown Phantoms -:-
03:05Omaha Lancers - Cedar Rapids -:-
03:05Sioux-City - Dubuque Fighting Saints -:-
03:05Tri-City Storm - Sioux Falls Stampede -:-
03:05Waterloo Black Hawks - Des Moines Buccaneers -:-
23:00SUA U18 - Madison Capitols -:-
00:05Tri-City Storm - Cedar Rapids -:-

SUA: NWHL Women

01:30Boston Pride F - Minnesota Whitecaps F -:-
20:30Buffalo Beauts F - Connecticut Whale F -:-
21:30Boston Pride F - Minnesota Whitecaps F -:-

SUEDIA: HockeyAllsvenskan

16:00Västerås - Tingsryds -:-
18:30Almtuna - IF Bjorkloven -:-

SUEDIA: HockeyEttan Norra

17:00Bodens - Ostersund -:-
17:00Kiruna AIF - Kalix -:-
17:00Lejon - Kiruna -:-
17:00Tegs - Ornskoldsvik -:-

SUEDIA: HockeyEttan Sodra

17:00Hanhals - Tranås -:-
17:00Kallinge/Ronneby - Tyringe -:-
17:00Nybro - Dalen -:-

SUEDIA: HockeyEttan Vastra

16:00Forshaga - Eskilstuna Linden -:-
17:00Grums - Skövde -:-
17:00Lindlovens - Borlange -:-
17:00Nyköping - Kumla -:-

SUEDIA: HockeyEttan Ostra

16:00Vallentuna - Visby-Roma -:-
17:00Arlanda - Huddinge -:-
17:00Sollentuna - Väsby -:-
17:00Tyreso Hanviken - Segeltorps IF -:-

SUEDIA: SuperElit U20

13:00AIK U20 - Modo U20 -:-
13:00Frolunda U20 - Linkopings U20 -:-
13:00HV 71 U20 - Sodertalje U20 -:-
13:00Lulea U20 - Mora U20 -:-
13:00Malmo U20 - Orebro U20 -:-
13:00Rogle U20 - Farjestads U20 -:-
13:00Skelleftea U20 - Leksands U20 -:-
14:00Djurgardens U20 - Timra U20 -:-

SUEDIA: SDHL Women

14:00Göteborg F - Brynäs F -:-
16:30HV 71 F - Leksands F -:-

UNGARIA: Erste Liga

19:30DEAC - Hokiklub Budapest -:-
19:30Ujpest - Csikszereda -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.