REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Doha (Qatar), suprafață dură

13:40Marozsan F. (Hun) - Khachanov K. (Wrl) 0:2
13:40O'Connell C. (Aus) - Ruusuvuori E. (Fin) 0:2
15:10Fucsovics M. (Hun) - Bublik A. (Kaz) 1:2
15:30Murray A. (Gbr) - Mensik J. (Cze) 1:2
15:40Grenier H. (Fra) - Popyrin A. (Aus) 1:2
17:35Humbert U. (Fra) - Kotov P. (Wrl) 2:0
19:15Rublev A. (Wrl) - Gasquet R. (Fra) 2:0
20:30Monfils G. (Fra) - Zhang Z. (Chn) 2:1

ATP - SIMPLU: Los Cabos (Mexic), suprafață dură

01:05Koepfer D. (Ger) - Borges N. (Por) 0:2
01:10Escobedo E. (Mex) - Thompson J. (Aus) 0:2
01:10Kecmanovic M. (Srb) - Hijikata R. (Aus) 0:2
02:45Cobolli F. (Ita) - Nishioka Y. (Jpn) 0:2
03:10Schwartzman D. (Arg) - Nava E. (Usa) 0:2
03:15Daniel T. (Jpn) - Giron M. (Usa) 0:2
05:10Vukic A. (Aus) - Pacheco Mendez R. (Mex) 2:0

ATP - SIMPLU: Rio de Janeiro (Brazilia), zgură

00:25Lajovic D. (Srb) - Galan D. E. (Col) 2:1
00:25Meligeni Alves F. (Bra) - Cachin P. (Arg) 2:1
00:25Moutet C. (Fra) - Baez S. (Arg) 0:2
00:30Diaz Acosta F. (Arg) - Wawrinka S. (Sui) 2:0
02:20Carballes Baena R. (Esp) - Garin C. (Chi) 1:2
02:40Hanfmann Y. (Ger) - Jarry N. (Chi) 2:1
02:45Alcaraz C. (Esp) RETRAS - Monteiro T. (Bra) 0:0
03:30Coria F. (Arg) - Navone M. (Arg) 1:2
Setul 2Cerundolo F. (Arg) - Ramos A. (Esp) 1:0 (6:2,5:1)
Setul 2Fils A. (Fra) - Fonseca J. (Bra) 0:1 (0:6,3:4)
00:00Munar J. (Esp) - Seyboth Wild T. (Bra) -:-
00:55Lajovic D. (Srb) - Djere L. (Srb) -:-

WTA - SIMPLU: Dubai (Emiratele Arabe Unite), suprafață dură

10:10Sakkari M. (Gre) - Paolini J. (Ita) 0:2
10:10Vondrousova M. (Cze) - Samsonova L. (Wrl) 2:0
11:40Ostapenko J. (Lat) - Kalinskaya A. (Wrl) 0:2
11:45Frech M. (Pol) - Rybakina E. (Kaz) 1:2
13:35Cîrstea S. (Rou) - Vekic D. (Cro) 2:1
14:45Gauff C. (Usa) - Pliskova Ka. (Cze) 2:1
17:10Swiatek I. (Pol) - Svitolina E. (Ukr) 2:0
18:50Potapova A. (Wrl) - Zheng Q. (Chn) 0:2

ATP - DUBLU: Doha (Qatar), suprafață dură

13:40Glasspool L./Rojer J-J. - Mahut N./Roger-Vasselin E. 2:1
18:25Murray J./Venus M. - Griekspoor T./Stevens B. 2:0
19:00AnulatBublik A./Van De Zandschulp B. - Bhambri Y./Haase R. -:-
19:20Mies A./Smith J-P. - Bhambri Y./Haase R. 2:0
20:20Koolhof W./Mektic N. - Mansouri S./Nawaf R. 2:1

ATP - DUBLU: Los Cabos (Mexic), suprafață dură

02:05Draper J./Evans D. - Blumberg W./Ruud C. 0:2
03:55Heliovaara H./Peers J. - Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. 1:2
05:20Tsitsipas Pe./Tsitsipas S. - Purcell M./Thompson J. 0:2

ATP - DUBLU: Rio de Janeiro (Brazilia), zgură

Setul 2Bolelli S./Vavassori A. - Granollers M./Zeballos H. 1:0 (6:4,3:5)
21:40Ofner S./Zapata Miralles B. - Erler A./Miedler L. 0:2
23:25Melo M./Middelkoop M. - Barrientos N./Matos R. -:-
23:25Ram R./Salisbury J. - Cash J./Galloway R. -:-
00:55Gonzalez M./Molteni A. - Romboli F./Seyboth Wild T. -:-

WTA - DUBLU: Dubai (Emiratele Arabe Unite), suprafață dură

10:10Eikeri U./Wu F. - Chan H-C./Olmos G. 2:1
12:05Danilina A./Zhang S. - Dabrowski G./Routliffe E. 1:2
13:55Hsieh S-W./Mertens E. - Sasnovich A./Siegemund L. 1:2
16:05Kichenok L./Ostapenko J. - Parks A./Xu Y-F. 2:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Pau (Franţa), suprafață dură (sală)

13:35Camus C. (Fra) - Halys Q. (Fra) 0:2
13:35Trotter J. K. (Jpn) - Nakashima B. (Usa) 0:2
14:50Rodionov J. (Aut) - Riedi L. (Sui) 0:2
17:10Goffin D. (Bel) - Herbert P.H. (Fra) 1:2
20:30Paire B. (Fra) - Choinski J. (Gbr) 2:0
Setul 2Prizmic D. (Cro) - Escoffier A. (Fra) 1:0 (6:2,2:1)

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Pune (India), suprafață dură

08:35Couacaud E. (Fra) - Svrcina D. (Cze) RETRAS 1:1
09:45Vacherot V. (Mon) - Schoolkate T. (Aus) 2:0
10:25Wu Tung-Lin (Tpe) - Walton A. (Aus) 1:2
11:00Sasikumar M. (Ind) - Gill F. (Gbr) 2:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Tenerife 2 (Spania), suprafață dură

12:05Piros Z. (Hun) - Marie J. (Fra) 0:2
12:10Kuzmanov D. (Bul) - Kovalik J. (Svk) 1:2
12:10Rodriguez Taverna S. (Arg) - Landaluce M. (Esp) 2:1
13:40Michalski D. (Pol) - Damm M. (Usa) 0:2
15:15Travaglia S. (Ita) - Brancaccio R. (Ita) 2:0
16:50Gigante M. (Ita) - Andreev A. (Bul) 2:0
18:30Caruso S. (Ita) - De Jong J. (Ned) 2:1

CHALLENGER FEMININ - SIMPLU: Puerto Vallarta (Mexic), suprafață dură

23:20Townsend T. (Usa) - Bouzas Maneiro J. (Esp) 0:2
23:40Montgomery R. (Usa) - Sierra S. (Arg) 2:0
23:55Fruhvirtova L. (Cze) - Hovde L. (Usa) 2:0
00:45Jeanjean L. (Fra) - Wickmayer Y. (Bel) 2:0
02:10McNally C. (Usa) - Niemeier J. (Ger) 2:0
02:30Liu C. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) 2:1
02:55AnulatAnisimova A. (Usa) - Stevanovic N. (Srb) -:-
03:50Kessler M. (Usa) - Stevanovic N. (Srb) 2:0
Setul 1Vickery S. (Usa) - Starodubtseva Y. (Ukr) 0:0 (1:5)
23:30Preston T. (Aus) - Riera J. (Arg) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Pau (Franţa), suprafață dură (sală)

11:00AnulatBellucci M./Mayot H. - Johnson L./Niklas-Salminen P. -:-
12:10Guinard M./Jacq G. - Dussin L./Rivet M. 2:0
12:10Arneodo R./Weissborn S. - Bergevi F./Veldheer M. 2:1
15:10Brouwer G./Goldhoff G. - Johnson L./Niklas-Salminen P. 1:2
17:05Frantzen C./Jebens H. - Chidekh C./Stepanov R. 2:0
18:20Bortolotti M./Martos Gornes S. - Eysseric J./Olivetti A. 0:2
19:40Drzewiecki K./Kolar Z. - Cacic N./Molchanov D. 0:2

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Pune (India), suprafață dură

08:35Added D./Chung Y. - Alcantara F. C./Uchida K. 2:0
08:40Ho R./Puttergill C. - Schnaitter J./Wallner M. 0:2
12:10AnulatAjdukovic D./Dalla Valle E. - Svrcina D./Sweeny D. -:-
12:25Ajdukovic D./Dalla Valle E. - Blancaneaux G./Bonzi B. 2:0
13:05Kadhe A./Nedunchezhiyan J. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. 2:0
14:30Myneni S./Ramanathan R. - Matuszewski P./Romios M. C. 2:0

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Tenerife 2 (Spania), suprafață dură

15:35Agamenone F./Maestrelli F. - Jecan M. A./Kalovelonis M. 2:1
15:50Nouza P./Rikl P. - Seggerman R./Trhac P. 2:1
17:30Kovalik J./Piros Z. - Garcia M./Ortiz Gonzalez K. 2:0
17:35Barroso Campos A./Llamas Ruiz P. - Damm M./Rincon D. 2:0
18:50Arends S./Verbeek S. - Brancaccio R./Zusman R. 2:0
20:55Gigante M./Travaglia S. - Jebavy R./Vega Hernandez D. 0:2

CHALLENGER FEMININ - DUBLU: Puerto Vallarta (Mexic), suprafață dură

Setul 2Wickmayer Y./Zimmermann K. - Lumsden M./Santamaria S. 1:0 (6:4,1:3)
23:30Lechemia E./Siskova A. - Contreras Gomez F./Navarro M. F. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 8 (Tunisia), suprafață dură

16:45Beaupain S. (Bel) - Negritu Ch. (Ger) 1:2
16:45Fenty A. (Usa) - Kudriashov I. (Wrl) RETRAS 1:1
18:15De Jonge D. (Ned) - Cina F. (Ita) 0:2
18:15Deschamps T. (Fra) - Casanova A. (Sui) 2:1
18:15Lane L. (Ger) - Bilardo J. (Ita) 2:0
18:15Marchetti F. (Ita) - Karol M. (Svk) 0:2
18:15Paul J. (Sui) - Chayka A. (Wrl) 2:1
18:15Puskar S. (Svk) - Sperle J. (Ger) 0:2
18:15Sorger S. (Aut) - Dodig M. (Cro) 0:2
18:15Zhu M. (Usa) - Meduri A. (Ita) 2:1

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Nakhon Si Thammarat 2 (Tailanda), suprafață dură

04:00Decamps G. (Bra) - Cui J. (Chn) 2:0
04:00Sinha N. K. (Ind) - Leong M. W. K. (Mys) 0:2
04:00Trongcharoenchaikul W. (Tha) - Steiner M. (Ger) 0:2
04:00Woerner P. (Ger) - Kimhi O. (Isr) 0:2
04:00Zhao Z. (Chn) - Mo Y. C. (Chn) 1:2
05:30Ichikawa T. (Jpn) - Mu T. (Chn) 2:1
05:30Sakellaridis S. (Gre) - Lee D. H. (Kor) 2:1
05:30Samrej K. (Tha) - Castelnuovo L. (Sui) RETRAS 1:1
05:30Vithoontien L. (Jpn) - Yamasaki J. (Jpn) 1:2
07:30Brosset S. (Fra) - Jong A. M. (Ned) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Sharm ElSheikh 4 (Egipt), suprafață dură

10:00Jones B. (Gbr) - Tkemaladze Z. (Geo) 1:2
10:00Lai J. (Usa) - Berkieta T. (Pol) 0:2
10:00Purtseladze S. (Geo) - Henning P. (Rsa) 0:2
10:00Sell K. (Bra) - Bar Biryukov P. (Wrl) 2:0
11:30Elsayed A. (Egy) - Massard L. (Fra) 2:0
11:30Hudd E. (Gbr) - Bronzetti A. (Ita) 2:0
11:30Perez Sanz D. (Esp) - Bosio G. (Ita) 2:0
11:30Pogosian S. (Wrl) - Ghibaudo A. (Fra) 0:2
12:30Grunewald N. (Ger) - Bassem Sobhy M. (Egy) 0:2
12:30Hashimov E. (Aze) - Raynel A. (Fra) 0:2
12:30Hrazdil J. (Cze) - Binda A. (Wrl) 2:1
12:30Zahraj P. (Ger) - Butulija B. (Srb) 2:0
14:00Andre S. (Sen) - Oetzbach A. (Ger) 0:2
14:00Gengel M. (Cze) RETRAS - Beloborodko I. (Ukr) 0:0
14:00Tamm K. (Est) - Drinic M. (Srb) 2:1
14:00Trochu P. (Fra) - Rottgering M. (Ned) 1:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Villa Maria (Argentina), zgură

15:00Aguilar Cardozo J. (Uru) - Marti Pujolras A. (Esp) 0:2
15:00Cigarran T. (Arg) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) 0:2
15:00Parizzia N. (Sui) - Grasso F. (Arg) 2:0
15:00Roncadelli F. (Uru) - Laborde A. (Sui) 2:0
16:30Ayeni A. (Usa) - Fernandez B. (Bra) 0:2
16:30Descotte M. F. (Arg) - Tenti F. (Arg) 2:1
16:30Mena F. (Arg) - Monferrer E. (Arg) RETRAS 1:0
18:30Ambrogi L. E. (Arg) - Justo G. I. (Arg) 2:0
18:30Guillen Meza A. (Ecu) - Del Pino M. (Arg) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Villena (Spania), suprafață dură

11:00AnulatMarques G. (Por) - Blanch U. (Usa) -:-
11:35Elicha Navas G. (Esp) - Martinez Martinez J. (Esp) 1:2
11:35Marmousez L. (Fra) - Fita Juan S. (Esp) 2:0
11:40De Krom M. (Ned) - Merida Aguilar D. (Esp) 0:2
13:10Knaff A. (Lux) - Gonzalez Fernandez M. (Esp) 1:2
13:10Sun F. (Chn) - Fernandez Flores D. (Chi) 0:2
13:45Blanch D. (Usa) - Heinonen A. (Swe) 1:2
14:10Marques G. (Por) - Storrie R. J. (Gbr) 2:0
15:25Nedelchev N. (Bul) - Fernandez Canovas A. (Esp) 2:0
16:00Sanchez Quilez A. (Esp) - Khoeblal E. (Ned) 2:0
16:05Blanch D. (Usa) - Gentzsch T. (Ger) 1:2
16:15Wendelken H. (Gbr) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) 0:2
18:20Budkov Kjaer N. (Nor) - Manzanera Pertusa A. (Esp) 1:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Antalya 4 (Turcia), zgură

09:00Arinc K. (Usa) - La Vela G. (Ita) 0:2
09:00Caruso A. (Ita) RETRAS - Paz J. P. (Arg) 0:0
09:00Cretu C. (Rou) - Agabigun S. (Tur) 2:0
09:00Handel T. (Ger) - Martinez L. (Sui) 2:0
09:00Ivanov S. (Wrl) - Gerch L. (Ger) 0:2
09:00Lipp M. (Ger) - Chirita I. A. (Rou) 0:2
09:00Naskidashvili N. (Wrl) - Erhard M. (Fra) 0:2
10:30Aksu C. (Tur) - Chazal M. (Fra) 0:2
10:30Alkaya M. (Tur) - Petrovic D. (Bih) 0:2
10:30Genov A. (Bul) - Houkes M. (Ned) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Hammamet 4 (Tunisia), zgură

12:30Agostini S. (Ita) - Jones M. (Usa) 1:2
12:30Alfano T. (Ita) - Ouakaa A. (Tun) 0:2
14:00Kopp S. (Aut) - Ovcharenko O. (Ukr) 2:1
14:00Volpi G. (Ita) - Alcala Gurri M. (Esp) 0:2
15:30Cadenasso G. (Ita) - Sanchez Jover C. (Esp) 0:2
15:30Nikles J. (Sui) - Noce G. M. (Ita) 1:2
17:00Gima S. (Rou) - Borg L. (Swe) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Naples, FL (SUA), zgură

17:10Boitan G. A. (Rou) - Stakusic M. (Can) 2:0
17:10Hilderbrand T. (Usa) - Miyoshi K. (Jpn) 2:1
17:10McCormick T. (Usa) - Vankan M. (Ger) 2:0
17:10Sanchez Bronzetti E. (Esp) - Andrade A. (Ecu) 0:2
17:10Wessels L. (Ger) - Schachter N. (Usa) 2:0
18:45Corwin F. (Usa) - Marrero Curbelo I. (Esp) 2:1
18:50Tonejc V. (Cro) - Kuzuhara B. (Usa) 1:2
19:15Bicknell B. (Jam) - Bonnaud A. (Fra) 2:0
19:25Pannu K. (Nzl) - Kodat T. (Usa) 0:2
20:05Angele J. F. (Fra) - Heck H. (Usa) 0:2
21:10Bailly G. A. (Bel) - Nefve A. (Usa) 2:0
Setul 2Brumm J. (Usa) - Popko D. (Kaz) 0:1 (3:6,5:5)
Setul 2Cid Subervi R. (Dom) - Nordquist A. (Swe) 0:1 (1:6,5:2)
23:10Altamirano C. (Usa) - Rybakov A. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Traralgon (Australia), suprafață dură

01:00Bolt A. (Aus) - Chikami S. (Jpn) 2:0
01:00Gaal C. (Aus) - Braithwaite T. (Aus) 1:2
01:00Isomura K. (Jpn) - McCabe J. (Aus) 0:2
01:00Okamura I. (Jpn) - Hulme M. (Aus) 1:2
01:00Shiraishi H. (Jpn) - Imamura M. (Jpn) 1:2
01:00Tu L. (Aus) - Ilagan A. (Usa) 2:0
02:30Ryan Ziegann S. (Aus) - Walkin B. (Aus) 2:0
02:30Sorensen L. (Aus) - Jasika O. (Aus) 0:2
04:00Moriya H. (Jpn) - Delaney Je. (Aus) 2:0
04:00Mott B. (Aus) - Rai A. (Nzl) 2:0
04:00Sach T. (Aus) - Delaney Ja. (Aus) 2:1
04:00Saville L. (Aus) - Court J. (Aus) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Trento (Italia), suprafață dură (sală)

10:40Broska F. (Ger) - Romano F. (Ita) 2:1
10:40Pokorny L. (Svk) - Poljak D. (Cze) 1:2
12:25Picchione A. (Ita) RETRAS - Basic M. (Bih) 0:1
13:35Compagnucci T. (Ita) - Rosenkranz M. (Ger) 0:2
13:40Basilashvili N. (Geo) - Ejupovic E. (Ger) 2:1
15:25Kym J. (Sui) - Guerrieri A. (Ita) 2:0
16:35Royer V. (Fra) RETRAS - Gueymard Wayenburg S. (Fra) 0:1
16:45Speziali F. (Ita) - Bondioli F. (Ita) 1:2
18:30Malige M. (Fra) - Oradini G. (Ita) 1:2
19:25Malgaroli L. (Ita) - Serafini M. (Ita) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Vila Real de Santo Antonio 2 (Portugalia), suprafață dură

12:30Berrettini J. (Ita) - Cesar Porras J. (Arg) 0:2
12:30Coulibaly E. (Ivo) - Araujo P. (Por) 2:0
12:30Fernandes R. (Por) - Schiessl J. E. (Bra) 0:2
12:30Moeller E. (Den) - Donski A. (Bul) 2:1
13:30Calzi R. (Lux) - Faria J. (Por) 0:2
13:30Demin Y. (Wrl) - Rocha F. (Por) 2:0
13:30Ponwith N. (Usa) - Wiersholm H. (Usa) 2:0
13:30Vrbensky M. (Cze) - Skorilas A. (Gre) 2:0
15:00O'Hoisin O. (Irl) - Sultanov K. (Uzb) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Manacor 2 (Spania), suprafață dură

11:00Bandurowska X. (Pol) - Ulyashchenko A. (Usa) 0:2
11:00Belgraver J. (Fra) - Duerst J. (Sui) 2:1
11:00Hutchinson H. (Gbr) - Wirges A. (Ger) 1:2
11:00Weckerle M. (Lux) - Fernandez R. C. (Mex) 2:0
12:00Bouzo Zanotti N. (Esp) - Buchwald H. (Ger) 2:1
12:00Milic E. N. (Slo) - Hennemann C. W. (Swe) 1:2
12:00Munk Mortensen R. (Den) - Hindova D. (Cze) 2:0
12:00Ruud C. (Nor) - Otzipka J. (Bel) 0:2
14:00Carpi S. (Ita) - Dols S. (Esp) 0:2
14:00Helmi O. (Den) RETRAS - Jialin T. (Chn) 0:1
14:00Oliver Sanchez M. (Esp) - Bartashevich Y. (Fra) 0:2
14:00Rennert J. V. (Ger) - Genis Salas M. (Esp) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 6 (Tunisia), suprafață dură

16:30De Stefano S. (Ita) RETRAS - Sugnaux T. (Sui) 0:0
16:30Kozakova K. (Sui) - Hosoki Y. (Jpn) 2:0
16:30Ricci B. (Ita) - Karamoko N. (Sui) 2:0
16:30Shi H. (Chn) - Walker B. (Usa) 2:1
16:45Arcangioli M. (Fra) - Christofi E. (Gre) 2:0
16:45Safta A. (Rou) - Marandel L. (Fra) 2:0
17:00Payet P. (Fra) - Okhendovskaya M. (Ukr) 2:0
18:00Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Wildgruber A. (Ger) 2:1
18:15Albie A. (Fra) - Vanlangendonck E. (Bel) 2:0
18:15Radovanovic N. (Fra) - Neilson-Gatenby T. (Gbr) 0:2
18:30Plaza Araujo L. (Bra) - Laki M. (Gre) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Nakhon Si Thammarat (Tailanda), suprafață dură

04:00Yao X. (Chn) - Zhu C. (Chn) 2:0
04:00Zeng Z. (Chn) - Ounmuang S. (Tha) RETRAS 1:1
05:30Thongkum P. (Tha) - Schmidt A. (Ger) 0:2
07:30Kulambayeva Z. (Kaz) - Cilekova L. (Svk) 2:0
07:30Wong Hong Yi C. (Hkg) - Jang G. (Kor) 2:1
07:30Xun F. Y. (Chn) - Vojcinakova I. (Svk) 2:0
07:30Yuan C. (Chn) - Zhang Y. (Chn) 1:2
07:30Zhao X. (Chn) - Sukhotina A. (Wrl) 2:1
09:00Zheng W. (Chn) - Miyata M. (Jpn) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Sharm ElSheikh 3 (Egipt), suprafață dură

09:30Ayukawa M. (Jpn) - Cadar E.-T. (Rou) 2:1
09:30Cavelli C. (Ita) - Burdina E. (Wrl) 2:1
09:30Kuzmova K. (Svk) - Rushiti A. (Kos) 2:0
09:30Van Zonneveld C. (Ned) - Cembranos P. (Sui) 2:0
11:00Lammas A. (Gbr) - Brugnone F. (Fra) 0:2
11:00Meri E. (Svk) - Tothova E. (Svk) 2:1
11:00Szabo B. (Rou) - Samir S. (Egy) 0:2
12:00Bakker A. (Ned) - Klaffner M. (Aut) 2:0
12:00Ezzat Y. (Egy) - Pace F. (Ita) 2:0
12:00Mincheva V. (Wrl) - Piangerelli A. (Ita) 2:0
13:30Herrmann S. (Ger) - Balus I. (Svk) 0:2
13:30Jeong B. (Kor) - Kummel A. (Wrl) 0:2
13:30Lazarenko K. (Ukr) - Arai A. (Jpn) 2:0
14:30Milanese S. (Ita) - Alhussein L. (Egy) 2:0
14:30Van Emst S. (Ned) - Atia M. (Egy) 2:0
14:30Vrancken Peeters A. (Ned) - Rakotomanga Rajaonah T. (Fra) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W35 Antalya 4 (Turcia), zgură

11:00Struplova J. (Cze) - Toth A. K. (Hun) 0:2
12:30Aksu A. (Tur) - Topalova G. (Bul) 2:0
12:30Colmegna M. (Ita) - Soboleva A. (Ukr) 2:1
12:30Demidova D. (Wrl) - Scilipoti S. (Sui) 0:2
12:30Dinu C. (Rou) - Wurth T. (Cro) 0:2
12:30Encheva L. (Bul) - Vismane D. (Lat) 0:2
12:30Janicijevic S. (Fra) - Shapatava S. (Geo) 2:0
12:30Lukas T. (Cro) - Aikawa M. (Jpn) 2:0
12:30Rame A. (Fra) - Kardava Z. (Geo) 2:0
12:30Shubladze A. (Wrl) - Eraydin B. (Tur) 2:0
12:30Steur J. L. S. (Ger) - Fita Boluda A. (Esp) 1:2
12:30Vargova N. (Svk) - Matoula M. (Gre) 2:0
12:30Yoruk I. (Tur) - Chiesa D. (Ita) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W35 Traralgon (Australia), suprafață dură

01:00Hon P. (Aus) - Parnaby A. (Aus) 2:0
01:00Kokkinis T. (Aus) - Okamura K. (Jpn) 0:2
02:30Cabrera L. (Aus) - Ma Y. (Chn) 1:2
02:30Katsumi N. (Jpn) - Hule P. (Aus) 0:2
04:00Bains N. (Gbr) - McGiffin T. (Aus) 2:0
04:00Ercan M. (Aus) - Ruhrig G. (Aus) 2:0
04:00Lee G. S. (Kor) - Khan L. (Aus) 2:0
04:00Wei S. (Chn) - Ishii S. (Jpn) 0:2
05:30Liu F. (Chn) - Sato N. (Jpn) 0:2
05:30Micic E. (Aus) - Lu J. (Chn) 0:2
09:30Tararudee L. (Tha) - Kovapitukted P. (Tha) 2:0
09:45Hosogi S. (Jpn) - Kuramochi M. (Jpn) 2:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W50 Mexico City (Mexic), suprafață dură

23:25Failla J. (Usa) - Alves C. (Bra) 0:2
23:35Hewitt D. (Usa) - Kolodynska J. (Wrl) 2:0
00:20Burillo Escorihuela I. (Esp) - Hitt Z. (Usa) 2:0
00:20Smith A. (Usa) - Martinez Solis C. S. (Mex) 2:0
01:05Herazo Gonzalez M. (Col) - Loeb J. (Usa) 0:2
18:10Bayerlova M. (Cze) - Cross K. (Can) 2:0
18:10Burillo Escorihuela I. (Esp) - Smith A. (Usa) 2:1
18:10Fung S. (Can) - Aney J. (Usa) 2:1
18:10Osuigwe W. (Usa) - Pedretti G. T. (Bra) 2:1
19:40Ce G. (Bra) - Hewitt D. (Usa) 0:2
20:30Rodriguez V. (Mex) - Sanchez A. S. (Mex) 2:0
20:35Loeb J. (Usa) - Alves C. (Bra) 2:1
Se asteaptă
datele
Hu V. (Usa) - Melnikova M. (Wrl) 1:0 (6:2,4:2)

ITF FEMININ - SIMPLU: W50 Pretoria (Africa de Sud), suprafață dură

10:10Glushko L. (Isr) - Karunaratne A. (Hkg) RETRAS 1:1
10:10Kovaleva A. (Wrl) - McPhee K. (Aus) 0:2
10:10Kruger I. (Rsa) - Shalimova E. (Wrl) 2:1
10:15Ndungane L. S. (Rsa) - Maristany G. (Esp) 0:2
10:45Shinikova I. (Bul) - Reyngold E. (Wrl) 2:1
11:40Tran D. (Ned) - Knutson G. (Cze) 0:2
12:15You X. (Chn) - Glushko L. (Isr) 0:2
13:05Leonard M. (Fra) - Charaeva A. (Wrl) 2:0
13:10Pigossi L. (Bra) - Ngounoue C. (Usa) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W75 Porto (Portugalia), suprafață dură (sală)

12:40Koevermans A. (Ned) - Cervino Ruiz C. (Esp) 2:1
12:40Snigur D. (Ukr) - Salkova D. (Cze) 2:0
13:55Jorge F. (Por) - Boisson L. (Fra) 2:0
15:05Serban R. (Cyp) - Eala A. (Phl) 0:2
15:10Romero Gormaz L. (Esp) - Jorge M. (Por) 2:1
16:55Zavatska K. (Ukr) - Rogers A. S. (Usa) 2:1
17:50Bassols M. (Esp) - Couto L. (Por) 2:0
19:00Kraus S. (Aut) - Hamaliy E. (Ukr) 2:0
19:15Savinykh V. (Wrl) - Bondar A. (Hun) 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 8 (Tunisia), suprafață dură

16:00Faucon R./Gobat A. - Sakellaridis D./Sakellaridis M. -:-
17:00Kudriashov I./Lobanov A. - Saitoh K./Yamanaka T. -:-
17:00Merino A./Negritu Ch. - Brown A./Clark E. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Nakhon Si Thammarat 2 (Tailanda), suprafață dură

09:00Auytayakul S./Chanta T. - Ly Nam H./Trongcharoenchaikul W. 2:1
09:00Jones M./Leong M. W. K. - Ianin N./Pokotilov B. 2:0
09:00Chaiyarin C./Nithithananont N. - Bai Y./Zhao Z. 0:2
09:00Isaro P./Rungkat C. - Steiner M./Woerner P. 2:0
10:30Mo Y. C./Yin B. S. - Cui J./Xiao L. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Villa Maria (Argentina), zgură

18:30Aboian L./Aboian V. - Boscardin Dias P./Iamachkine P. 2:0
20:00Egea F. E./Grasso F. - Cigarran T./Roncadelli F. 0:2
20:00Hess S./Tenti F. - Otegui J. B./Parizzia N. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Villena (Spania), suprafață dură

17:10Butvilas E./Sun F. - Collignon K./Loge J. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Antalya 4 (Turcia), zgură

12:30Gulin S./Naskidashvili N. - Martinez L./Voisin E. 0:2
13:00Caruso A./La Vela G. - Popovic S./Toman P. E. -:-
13:00Chirita I. A./Paz J. P. - Fu H./Lu P. 2:0
13:00Michalik R./Pino S. - Popovic S./Toman P. E. 2:0
14:10Cretu C./Pavel B. - Bol J./Bozemoj B. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Naples, FL (SUA), zgură

Setul 2Gimenez I./Ribeiro Lago E. - Horve L./Okonkwo O. 1:0 (7:5,3:4)
23:30Harper M./Wessels L. - Fruttero J. P./Hilderbrand T. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Traralgon (Australia), suprafață dură

02:30AnulatFerguson C./Sciglitano L. - Osmont G./Walkin B. -:-
05:30Kikuchi Y./Ogura K. - Imamura M./Tajima N. 2:1
05:30Ochi M./Shiraishi H. - Hulme M./Watt J. 1:2
05:30Mehrotra A./Tu L. - Lee J. M./Song M.-K. 2:1
06:30Ferguson C./Sciglitano L. - Birrell C./Bouzige M. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Trento (Italia), suprafață dură (sală)

20:35Romano F./Rottoli L. - Loof T./Pel S. 2:1
21:20Ferrarolli D./Fondriest M. - Hoang A./Rosenkranz M. 0:2
22:05Bertola R./Kym J. - Cauzzi C./Penasa L. 2:0
Setul 2Pokorny L./Poljak D. - Basic M./Ejupovic E. 1:0 (6:2,0:0)
00:00Compagnucci N./Compagnucci T. - Ricca G./Virgili A. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Vila Real de Santo Antonio 2 (Portugalia), suprafață dură

15:00Echeverria J./Lopez Montagud C. - Ter M. C./Wagenaar L. 2:0
16:00Donski A./Pereira T. - Araujo P./Vasa E. 1:2
16:15Fancutt T. J./Reese H. - Falcao G./Fernandes R. 2:1
16:30Calzi R./Schiessl J. E. - Marques D./Simoes M. 2:0
16:30Ponwith N./Wiersholm H. - Dudun I./Troost S. 2:1
17:00Capecchi D./Piraino G. - Domingues J./Faria J. 0:2
17:30Chappell N./Smith K. - Freund S./Ingildsen J. 0:2
18:00Rocha F./Vale D. - Vocel M./Vrbensky M. 1:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Manacor 2 (Spania), suprafață dură

16:00Weckerle M./Wirges A. - Ortega Redondo P./Slavikova E. 2:0
17:00Bandurowska X./Munk Mortensen R. - Belgraver J./Nagy A. 2:0
17:00Kwong L./Ulyashchenko A. - Atay S./Buchwald H. 2:0
18:00Hertel A./Tsygourova K. - Diaz Adrover C./Milic E. N. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 6 (Tunisia), suprafață dură

14:30Valentova T./Zelnickova R. - Girard E./Lanca S. -:-
16:00Delai M./Ferrara V. - Christofi E./Drugdova S. -:-
16:00Marandel L./Villet M. - Karamoko N./Sugnaux T. -:-
16:00Osabuohien A./Walker B. - Granwehr A./Kozakova K. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Nakhon Si Thammarat (Tailanda), suprafață dură

09:00Guo M./Xiao Z. - Ng M./Ounmuang S. 2:1

ITF FEMININ - DUBLU: W35 Traralgon (Australia), suprafață dură

05:30Cvijanovic J./Rokusek S. - Hourigan P. M./Tjandramulia O. 0:2
08:00Cabrera L./Hule P. - Kawamura M./Liu F. 1:2
08:00Simmons E./Thompson B. - Back D./Kuramochi M. 0:2
08:15Naito Y./Sato N. - Barry M./Kovapitukted P. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W50 Mexico City (Mexic), suprafață dură

Setul 2Candiotto A./Lodikova D. - Aney J./Failla J. 0:1 (2:6,3:1)
Setul 2McAdoo R./Smith A. - Ramirez K./Senties X. 1:0 (6:0,5:1)
Setul 2Perez Garcia M. P./Sewing S. - Pedretti G. T./Portillo Ramirez M. J. 0:1 (2:6,2:2)
Setul 1Chang H./Cross K. - Herazo Gonzalez M./Zhu A. 0:0 (0:0)
23:45Bayerlova M./Hu V. - Hewitt D./Osuigwe W. -:-
23:45Rodriguez V./Sanchez A. S. - Curmi F./Papamichail D. -:-
00:15Alves C./Ce G. - Hitt Z./Martinez Solis C. S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W50 Pretoria (Africa de Sud), suprafață dură

13:20De Vroome I./Van Impe A. - Ramduth K. L./Vosloo A. 2:0
14:30Reguer A./Tran D. - Corley P./Daniel J. 0:2
14:35Iatcenko P./Shinikova I. - Gouws C./Panaino T. T. 2:0
15:10Berecoechea N./Kruger I. - Costoulas S./Vandewinkel H. 0:2
15:25Maristany G./Reyngold E. - Kovaleva A./Shalimova E. 2:1
15:40McPhee K./Osborne A. - Dang Y./You X. 2:1
15:45Basson I./Botha Junior C. - Glushko L./Knutson G. 0:2
15:45Ly-Nguyen S./Nava Elkin A. C. - Saigo R./Saigo Y. 0:2
16:30AnulatKarunaratne A./Leonard M. - Saigo R./Saigo Y. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W75 Porto (Portugalia), suprafață dură (sală)

18:05Papadakis L./Wagner A. - Brooks M./Chong E. 0:2
19:20Shinde V./Todoni A. A. - Collins A./Eala A. 1:2
20:15Lohoff J./Perrin C. - Lamens S./Serban R. 1:2
20:20Gamiz A./Lizarazo Y. - Seidel E./Deichmann K. 1:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.