REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Antwerp (Belgia), suprafață dură (sală)

14:00Davidovich Fokina A. (Esp) - Thompson J. (Aus) -:-
15:30De Minaur A. (Aus) - Nakashima B. (Usa) -:-
15:30Laaksonen H. (Sui) - Paire B. (Fra) -:-
17:00Musetti L. (Ita) - Mager G. (Ita) -:-
17:00Opelka R. (Usa) - Brooksby J. (Usa) -:-
18:30Struff J-L. (Ger) - Ramos A. (Esp) -:-
19:30Tiafoe F. (Usa) - Murray A. (Gbr) -:-
20:00Novak D. (Aut) - Fucsovics M. (Hun) -:-
21:00Bergs Z. (Bel) - Harris L. (Rsa) -:-

ATP - SIMPLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

11:00Paul T. (Usa) - Ymer M. (Swe) -:-
11:00Safiullin R. (Rus) - Mannarino A. (Fra) -:-
12:30Bublik A. (Kaz) - Marchenko I. (Ukr) -:-
12:30Pella G. (Arg) - Martinez P. (Esp) -:-
14:00Kecmanovic M. (Srb) - Gerasimov E. (Blr) -:-
15:30Djere L. (Srb) - Simon G. (Fra) -:-
18:30Donskoy E. (Rus) - Ivashka I. (Blr) -:-

WTA - SIMPLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

11:00Bara Irina M. (Rou) - Martincova T. (Cze) -:-
12:30Kontaveit A. (Est) - Siniakova K. (Cze) -:-
14:30Alexandrova E. (Rus) - Jabeur O. (Tun) -:-
16:00Potapova A. (Rus) - Halep S. (Rou) -:-
17:00Ostapenko J. (Lat) - Petkovic A. (Ger) -:-
18:30Rybakina E. (Kaz) - Vondrousova M. (Cze) -:-
20:00Kudermetova V. (Rus) - Selekhmeteva O. (Rus) -:-

WTA - SIMPLU: Tenerife (Spania), suprafață dură

12:30Cornet A. (Fra) - Voegele S. (Sui) -:-
12:30Gracheva V. (Rus) - Sorribes Tormo S. (Esp) -:-
12:30Watson H. (Gbr) - Tauson C. (Den) -:-
14:00Riske A. (Usa) - Vekic D. (Cro) -:-
14:00Stefanini L. (Ita) - Sherif M. (Egy) -:-
14:00Zheng S. (Chn) - Masarova R. (Esp) -:-
15:30Giorgi C. (Ita) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) -:-
15:30Rus A. (Ned) - Golubic V. (Sui) -:-
15:30Van Uytvanck A. (Bel) - Kovinic D. (Mne) -:-
17:00Minella M. (Lux) - Minnen G. (Bel) -:-
17:00Svitolina E. (Ukr) - Osorio Serrano M. C. (Col) -:-

ATP - DUBLU: Antwerp (Belgia), suprafață dură (sală)

14:00Bemelmans R./Coppejans K. - Mahut N./Martin F. -:-

ATP - DUBLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

17:00Khachanov K./Rublev A. - Saville L./Smith J-P. -:-

WTA - DUBLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

14:00Kuzmova V./Panova A. - Diatchenko V./Niculescu M. -:-
15:30Lechemia E./Santamaria S. - Kalashnikova O./Kato M. -:-
18:30Christian K./Routliffe E. - Kalinskaya A./Potapova A. -:-

WTA - DUBLU: Tenerife (Spania), suprafață dură

17:30Raina A./Van der Hoek R. - Hozumi E./Zhang S. -:-
19:00Gumulya B./Plipuech P. - Ferrando C./Stefanini L. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Bogota (Columbia), zgură

23:00Zukas M. (Arg) - Quiroz R. (Ecu) 0:2
18:00Barrientos N. (Col) - Gomez J. S. (Col) -:-
18:00Gautier A. (Fra) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) -:-
18:00Luz O. (Bra) - Melzer G. (Aut) -:-
19:30Jarry N. (Chi) - Couacaud E. (Fra) -:-
19:30Oliveira G. (Por) - Krstin P. (Srb) -:-
20:00Mejia N. (Col) - Rodriguez C. (Col) -:-
21:00Mena F. (Arg) - Castelnuovo L. (Sui) -:-
21:00Roca Batalla O. (Esp) - Blanch U. (Usa) -:-
21:30Gomez A. (Col) - Pospisil J. (Cze) -:-
22:30Svrcina D. (Cze) - Altmaier D. (Ger) -:-
23:00Galarneau A. (Can) - Pena E. (Col) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Buenos Aires (Argentina), zgură

00:10Kicker N. (Arg) - Alvarez N. (Per) 2:1
02:45Tirante T. A. (Arg) - Olivo R. (Arg) 0:2
17:00Cuevas M. (Uru) - Comesana F. (Arg) -:-
17:00Gomez-Herrera C. (Esp) - Londero J. I. (Arg) -:-
17:00Monzon I. (Arg) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
18:30Ficovich J. P. (Arg) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) -:-
18:30Hardt N. (Dom) - Varillas J. P. (Per) -:-
18:30Monteiro T. (Bra) - Casanova H. (Arg) -:-
20:00Torres J. B. (Arg) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) -:-
21:00Andreozzi G. (Arg) - Cerundolo J. M. (Arg) -:-
00:00Baez S. (Arg) - Cachin P. (Arg) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Losinj (Croaţia), zgură

11:00Ajdukovic D. (Cro) - Agamenone F. (Ita) -:-
11:00Brancaccio R. (Ita) - Kirkin E. (Tur) -:-
11:00Giannessi A. (Ita) - Haase R. (Ned) -:-
12:30Cecchinato M. (Ita) - Lopez San Martin A. (Esp) -:-
12:30Clarke J. (Gbr) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
12:30Misolic F. (Aut) - Kadhe A. (Ind) -:-
14:00Alvarez Varona N. (Esp) - Fatic N. (Bih) -:-
14:00Barranco C. J. (Esp) - Taberner C. (Esp) -:-
14:00Kravchenko G. (Ukr) - Rola B. (Slo) -:-
15:30Blancaneaux G. (Fra) - Jianu F. C. (Rou) -:-
15:30Martin A. (Svk) - Poljicak M. (Cro) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Bogota (Columbia), zgură

22:30Kopriva V./Merino A. - Gomez M./Hoyos Franco A. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Buenos Aires (Argentina), zgură

20:00Hardt N./Sanchez Izquierdo N. - Comesana F./Navone M. -:-
21:30Casanova H./Rodriguez Taverna S. - Collarini A./Kestelboim M. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Losinj (Croaţia), zgură

16:00Cerretani J./Fallert F. - Petrovic D./Sabanov I. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Antalya 28 (Turcia), zgură

10:00Danilov S. (Rus) - Stodder T. (Ger) -:-
10:00Galoppini D. (Ita) - Apostol B. I. (Rou) -:-
10:00Malla B. (Chi) - Polukhin S. (Rus) -:-
10:30Madarasz G. (Hun) - Battaglino S. (Ita) -:-
10:30Pinnington Jones J. (Gbr) - Akkoyun U. (Tur) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cancun 5 (Mexic), suprafață dură

17:00Descotte M. F. (Arg) - Pinto L. (Bra) -:-
17:00Flores J. (Cos) - Spec M. (Slo) -:-
17:00Gomez F. A. (Arg) - Bernard A. (Usa) -:-
17:00Osorio J. S. (Col) - O'Hoisin O. (Irl) -:-
18:30Panta J. (Per) - Bybel N. (Usa) -:-
18:30Strode I. (Usa) - Evans G. (Usa) -:-
18:30Yapur J. E. (Chi) - Ansari A. (Usa) -:-
20:00Colby R. (Usa) - El Mihdawy A. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Girona (Spania), zgură

12:00Barreto Sanchez D. A. (Esp) - Musialek A. (Fra) -:-
12:00Kasnikowski M. (Pol) - Metreveli A. (Geo) -:-
12:00Weis A. (Ita) - Sureshkumar M. (Ind) -:-
13:30Donati M. (Ita) - Sanchez Jover C. (Esp) -:-
13:30Gakhov I. (Rus) - Manzanera Pertusa A. (Esp) -:-
13:30Merida Aguilar D. (Esp) - Bondarevskiy Y. (Rus) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 40 (Tunisia), suprafață dură

11:30Abderrahman W. (Tun) - Tomasetto L. (Ita) -:-
11:30Ouakaa A. (Tun) - Darras M. (Fra) -:-
11:30Rodriguez L. (Fra) - Cuenin S. (Fra) -:-
11:30Tessa L. (Fra) - Ricca G. (Ita) -:-
12:30Volonski N. (Aus) - Beaupain S. (Bel) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Hamburg (Germania), suprafață dură (sală)

11:00Gadamauri B. (Bel) - Durasovic V. (Nor) -:-
11:00Sandkaulen T. (Ger) - Moeller M. (Ger) -:-
11:00Steinegger Y. (Sui) - Von Hindte L. (Ger) -:-
12:30Kellovsky D. (Cze) - Molleker R. (Ger) -:-
12:30Little D. (Gbr) - Gentzsch T. (Ger) -:-
12:30Netuschil M. (Ger) - Riedi L. (Sui) -:-
14:00Schonenberg T. (Ger) - Orlov V. (Ukr) -:-
14:00Squire H. (Ger) - Welte M. (Ger) -:-
15:30Hampel L. (Aut) - Cozbinov A. (Mda) -:-
15:30Paul J. (Sui) - Bergevi F. (Swe) -:-
15:30Paulson A. (Cze) - Krumich M. (Cze) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Quinta Do Lago (Portugalia), suprafață dură

15:30Lokoli L. (Fra) - Faria L. (Por) -:-
15:30Nakagawa N. (Jpn) - Chrysochos P. (Cyp) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

16:00Cury Bueres M. (Bra) - Carou I. (Uru) -:-
16:00Fernandez B. (Bra) - Heide G. (Bra) -:-
16:00Nusdeo J. M. (Bra) - Pereira J. (Bra) -:-
16:00Roncadelli F. (Uru) - Oliveira C. (Bra) -:-
17:30Marcondes I. (Bra) - Guedes P. (Bra) -:-
17:30Schiessl J. E. (Bra) - Alves M. (Bra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Toulouse (Franţa), suprafață dură

14:00Briand J. (Fra) - Strombachs R. (Lat) -:-
16:00Sweeny D. (Aus) - Simon T. (Ger) -:-
18:30Bellier A. (Sui) - Reymond A. (Fra) -:-
18:30Bertrand R. (Fra) - Neumayer L. (Aut) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Antalya 28 (Turcia), zgură

10:00Maloney E. (Gbr) - Cirpanli . D. (Tur) -:-
10:00Toth A. K. (Hun) - Kruzhkova D. (Rus) -:-
10:30Demidova D. (Rus) - Stamatova J. (Bul) -:-
10:30Yoruk I. (Tur) - Chlpac A. (Arg) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 42 (Tunisia), suprafață dură

11:30Stafford E. (Usa) - Milovanovic E. (Srb) -:-
12:30Keller N. (Sui) - Lanca S. (Por) -:-
12:30Luikham J. (Ind) - Eto N. (Jpn) -:-
12:30Peiretti G. (Ita) - Guth M. (Ger) -:-
12:30Zucchini A. (Ita) - Chehoudi D. (Ned) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Hamburg 2 (Germania), suprafață dură (sală)

11:00Rosca I. L. (Rou) - Middendorf J. (Ger) -:-
12:00Jeanjean L. (Fra) - Wagner S. (Ger) -:-
13:30Bartone K. (Lat) - Ponchet J. (Fra) -:-
13:30Dodin O. (Fra) - Lys E. (Ger) -:-
15:00Gadecki O. (Aus) - Deichmann K. (Lie) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Karaganda (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

08:00Kulambayeva Z. (Kaz) - Dmitrichenko Y. (Kaz) -:-
08:00Melnikova M. (Rus) - Malygina E. (Est) -:-
11:00Kudermetova P. (Rus) - Cengiz B. (Tur) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Netanya (Israel), suprafață dură

10:00Osher K. (Isr) - Topalova G. (Bul) -:-
11:00Khirin N. (Isr) - Noskova L. (Cze) -:-
12:30Monnet C. (Fra) - Oved L. (Isr) -:-
12:30Vedder E. (Ned) - Sanchez A. S. (Mex) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

15:00Astete F. (Chi) - Gatica B. (Chi) -:-
15:00Ce G. (Bra) - Galvao Borges M. (Bra) -:-
15:00Collens B. (Usa) - Wan E. (Mys) -:-
15:00Da C. M. S. (Bra) - Toma V. M. (Bra) -:-
15:00Ortenzi J. (Arg) - Doldan S. (Par) -:-
21:30Sierra S. (Arg) - Malik T. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Seville (Spania), zgură

11:30Hennemann C. W. (Swe) - Shinikova I. (Bul) -:-
11:30Lopez Martinez M. D. (Esp) - Bains N. (Gbr) -:-
11:30Marcinkevica D. (Lat) - Ku Y. (Kor) -:-
11:30Rey Garcia A. (Esp) - Gjorcheska L. (Mkd) -:-
13:00Bulgaru M. (Rou) - Pieri J. (Ita) -:-
13:00Di Giuseppe M. (Ita) - Matoula M. (Gre) -:-
13:00You X. (Chn) - Rosca A. (Rou) -:-
14:00Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Papamichail D. (Gre) -:-
14:00Mintegi Del Olmo A. (Esp) - Jakupovic D. (Slo) -:-
14:00Turati B. (Ita) - Fita Boluda A. (Esp) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Antalya 28 (Turcia), zgură

13:30Frunza N./Gima S. - Arabaci M./Karabulut F. -:-
13:30Bolardt A./Recek D. - Sperle J./Stodder T. -:-
13:30Hellum Lilleengen L./Rivera L. - Campana F./Noce G. M. -:-
13:30Del Federico A./Vankan M. - Harris B./Ionel N. D. -:-
14:30Madarasz G./Nagy P. - Danilov S./Korolev V. -:-
14:30Jecan M. A./Tomescu D. A. - Minarik K./Palovic L. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cancun 5 (Mexic), suprafață dură

18:30Bhangdia J./Contreras A. - Alexandre R./Fuly L. -:-
20:00Blanch D./O'Hoisin O. - Mendoza A./Urrea A. -:-
20:00Frances T. E./Ortega J. V. - Martinez Mora Esdras W./Olaya J. A. -:-
20:00Osorio J. S./Pinto L. - Mbithi M./Peck J. -:-
21:30Bybel N./Flores J. - Cundom J./Doria L. -:-
21:30Bertran P./Panta J. - Hussey G./Yapur J. E. -:-
21:30Evans G./Sanchez S. - Aramburu Contreras I. J./Tagashira K. -:-
21:30Ambrosio B. L./Santamaria F. - Gomez F. A./Lopez Villasenor G. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Doha 3 (Qatar), suprafață dură

16:30Butulija B./Cubelic K. - Cox D./Deckers A. -:-
16:30Freund S./Schell N. - Shanan Al Harrasi I./Mubarak A. -:-
17:30Macherla T. S./Madan T. - Codescu R. M./Turcu M. L. S. -:-
17:30Li H./Mu T. - Cash J./Paris J. -:-
17:30Kumaran B. N./Senthilkumar M. A. - Alkotop M./De Boes M. -:-
17:30Nawaf R./Yang J. - Erel Y./Tkemaladze Z. -:-
18:00Amirov D./Dubinin A. - Javia D./Singh D. -:-
18:00Ballekere Ravikumar N./Khan S. - Al-Fakih A. ./Portmann K. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Girona (Spania), zgură

16:00Barrena A./Lopez Montagud C. - Barreto Sanchez D. A./Mansilla Diez M. -:-
16:00Ivanov V./Mishkin K. - Regas L. N./Regas L. N. -:-
16:00Den Heijer G./Visker N. - Egea F. E./Tenti F. -:-
16:00Passaro F./Weis A. - Musialek A./Wallart E. -:-
17:30Kasnikowski M./Manzanera Pertusa A. - Metreveli A./Toledo B. P. -:-
17:30Neumann . F./Rudiukov I. - Sakellaridis M./Sakellaridis S. -:-
17:30Alcala Gurri M./Sureshkumar M. - Bondarevskiy Y./Minin M. -:-
17:30Shvets V./Trapeznikov Z. - De Rueda De Genover I./Pujol Navarro B. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 40 (Tunisia), suprafață dură

13:00Kaliyanda Poonacha N./Rawat S. - Stone Z./Vasiliauskas M. -:-
16:00Abderrahman W./Oueslati . M. A. - Nemakal A. P./Shah D. -:-
16:00Rai A./Ricca G. - Jovic V./Ouakaa A. -:-
16:00Maknur S. K./Takamisawa T. - Chopra A./Tewari A. -:-
17:00Cuenin S./Gueymard Wayenburg S. - Darras M./Folliot Q. -:-
17:00Martinez M. N./Meneghtetti M. - Beaupain S./Sakharov G. -:-
17:00Glinka D./Saar K. K. - Reitano S./Tomasetto L. -:-
17:00Raman R./Southcombe J. - Cagnina J./Tessa L. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Vero Beach, FL (SUA), zgură

17:00Bushamuka W./Catanzariti A.J. - Hohmann R./Johnson JM. -:-
17:00Galarza J. I./Rodriguez R. - Kuzuhara B./Pourroy L. -:-
17:00Williams C./Zheng M. - Draxl L./Shelton B. -:-
18:30Ingildsen J./Vale D. - Dellien Velasco M. A./Pannu K. -:-
20:00Baker B./Clark E. - Jones A./Martin T. -:-
20:00Martinez L./Wenger D. - Bicknell B./Scott F. -:-
23:00Vance J./Vance J. - Bertuccioli F./De Rossi M. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Hamburg (Germania), suprafață dură (sală)

17:00Riedi L./Steinegger Y. - Dhoe B./Gadamauri B. -:-
17:00Clavel T./van Assendelft J. - Moeller M./Sandkaulen T. -:-
18:30Masur D./Molleker R. - Jones B./Little D. -:-
18:30Schonenberg T./Welte M. - Jebens H./Lemstra K. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Nur-Sultan 2 (Kazakhstan), suprafață dură

07:30Fayziev S./Kalovelonis M. - Fomin S./Tashbulatov D. -:-
07:30Felker D./Sidorov N. - Kravchuk K./Liutarevich I. -:-
07:30Ignatik U./Yevseyev D. - Beckley A./Pawlak P. -:-
07:30Kuznetsov An./Zhukayev B. - Agafonov E./Ibragimov D. -:-
10:00Khabibulin T./Liaonenka A. - Krutykh O./Lomakin G. -:-
10:00Bobrov B./Manafov V. - Dembek M./Peliwo F. -:-
10:00Beale J./Vanshelboim E. - Lock B./Lock C. -:-
10:00Ayap S./Yerdilda Y. - Sabanin Y./Sultanov K. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Quinta Do Lago (Portugalia), suprafață dură

15:30Hoyt E./Mansouri S. - Cacao T./Donski A. -:-
15:30Jermar J./Pecak S. - De Pellegrin V./Sibille I. -:-
17:30Fanselow S./Gerch L. - Mulye D./Rousseau H. -:-
17:30Gomes M./Neuchrist M. - Barroso Campos A./Ortega-Olmedo R. -:-
17:30Coelho F./Veldheer M. - Ma W./Romios M. C. -:-
17:30Heger T./Wolfschmidt A. - Cias P./Falcao G. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

19:30Boscardin Dias P./Heide G. - Gutierrez Oscar J./Zormann Da Silva M. -:-
19:30Carou I./Juarez F. - Hinsching J./Ribeiro E. -:-
19:30Halmenschlager Reis I./Obeid L. - Nusdeo J. M./Rodrigues P. G. -:-
21:30Barreiros Reyes M./Roncadelli F. - Pereira J./Roveri Sidney G. -:-
21:30Gobernate A./Schiessl J. E. - Batagin G./Bogo E. -:-
21:30Gruber C./Trevisan Rezende M. - Leite W./Oliveira C. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Toulouse (Franţa), suprafață dură

16:00Bittoun C./Echeverria J. - Dussin L./Legout T. -:-
16:00Beauge M./Voljacques H. - Deschamps A./Verdier T. -:-
17:00Fils A./Mpetshi Perricard G. - Hodkin S./Schiavetti P. -:-
17:30Corwin F./Mehrotra A. - Garcian A./Gaston H. -:-
17:30Brouwer G./Sels J. - Royer V./van Assche L. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Antalya 28 (Turcia), zgură

13:30Gimbrere J./Lavino I. - Turkmen D./Uyar M. A. -:-
13:30Marandel L./Raschdorf C. - Drahota Szabo D./Toth A. K. -:-
14:30Al-Nabhani F./Riera J. - Mariani M./Squarcialupi G. -:-
14:30Ersoz V./Rinaldo Persson K. - Back D./Jeong Yeong. W. -:-
14:30Senli M./Soke D. - Kruzhkova D./Mikhaylova V. -:-
14:30Delai M./Spigarelli M. - Maloney E./Yoruk I. -:-
14:30Arcidiacono F./Vicens Mas R. - Cirpanli . D./Zyryanova A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 42 (Tunisia), suprafață dură

16:00Kawaguchi N./Ni Ma Z. - Djakovic M./Milovanovic E. -:-
16:00Ayukawa M./Paszek T. - Bourbotte Z./Peszynski S. -:-
16:00Milenkovic K./Wildgruber A. - Ceschi G./Crescenzi G. -:-
17:00Catini C./Simone A. - Bairasheuskaya A./Yakimakho A. -:-
17:00Kanev K./Tomasetti C. - Luikham J./Van Poppel E. -:-
17:00Ruggeri J./Zucchini A. - Pastorino V./Zakharova E. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

11:00Bai Z./Easwaramurthi A. - Ng M./Tran D. -:-
11:00Apalikhina A./Popova M. - Chramcova V./Hlinkova P. -:-
11:00Nweke D./Tatavarthy S. - Kim S. J./Zelenko T. . -:-
12:00Duca G./Shan Y. - Ambrosio S./Cadar E.-T. -:-
12:00Samir S./Smith A. - Lindh E./Wang J. -:-
12:00Chong E. W./Wong H. Y. C. - Dong N./Mihail D. M. -:-
14:00Alhussein L./Patrascu M. - Shimizu E./Wu Ho C. -:-
14:00Kaul M. L./Welker E. - Balasubramanian K./Zhao X. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Hamburg 2 (Germania), suprafață dură

17:00Drazic M./Klasen A. - Middendorf J./Wirges A. -:-
17:00Vanlangendonck E./Wargnier L. - Gergec A./Petkovic A. -:-
18:30Jeanjean L./Rouvroy M. - Cervino Ruiz C./Robbe A. -:-
18:30Popescu A./Scholl C. - Haverlag I./Thandi K. K. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Netanya (Israel), suprafață dură

12:30Arol Wiegand S./Lieberman S. - Glushko L./Kimchi S. -:-
12:30Duerst J./Stadler N. - Failla J./Parazinskaite A. -:-
12:30Nadel N./Younes K. - Altori K./Buchnik . M. -:-
13:00Benoit M./Christie F. - Noskova L./Ostlund F. -:-
13:00Sandoiu Shtein S./Yaffe T. - Kalandarov S./Koldobski K. -:-
13:00Dagan Fruchtman M./Zack A. - Radisic N./Topalova G. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

17:30Astete F./Pedretti G. T. - Doldan H./Doldan S. -:-
17:30Alves C./Pigossi L. - Candiotto A./Klimovicz J. -:-
17:30Munhoz . J./Xavier L. . C. - Galvao Borges M./Zaynieva A. -:-
19:30Collens B./Konishi J. - Kurata N./Ortenzi J. -:-
19:30Ferreira N./Yamate A. G. - Da C. M. S./Malik T. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Seville (Spania), zgură

13:00Bavisetti S./Pirtac B. L. - Sakellaridi S./Sama S. -:-
15:30Hennemann C. W./Ku Y. - Moreno Barranquero A./Shinde V. -:-
15:30Rudiukova N./Zehnder M. J. - Lopez Martinez M. D./Luque Moreno M. J. -:-

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - Group IV (Lume)

09:00Arabia Saudită - Guam -:-
09:00Cambodgia - Kyrgyzstan -:-
09:00Emiratele Arabe Unite - Arabia Saudită -:-
09:00Emiratele Arabe Unite - Bahrain -:-
09:00Guam - Bahrain -:-
09:00Irak - Mongolia -:-
09:00Iran - Cambodgia -:-
09:00Iran - Yemen -:-
09:00Kyrgyzstan - Yemen -:-
09:00Oman - Irak -:-
09:00Turkmenistan - Oman -:-
09:00Turkmenistan - Mongolia -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.