REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

publicitate

ATP - SIMPLU: Halle (Germania), iarbă

13:00Haase R. (Ned) - Sousa J. (Por) -:-
13:00Struff J-L. (Ger) - Bautista R. (Esp) -:-
14:30Lacko L. (Svk) - Kudla D. (Usa) -:-
14:30Nishikori K. (Jpn) - Bachinger M. (Ger) -:-
16:00Marterer M. (Ger) - Sugita Y. (Jpn) -:-
18:30Thiem D. (Aut) - Youzhny M. (Rus) -:-

ATP - SIMPLU: Londra (Regatul Unit), iarbă

14:00Shapovalov D. (Can) - Muller G. (Lux) -:-
15:30Wawrinka S. (Sui) - Norrie C. (Gbr) -:-
16:00Donaldson J. (Usa) - Tiafoe F. (Usa) -:-
17:00Cilic M. (Cro) - Verdasco F. (Esp) -:-
18:30Clarke J. (Gbr) - Querrey S. (Usa) -:-
19:00Sock J. (Usa) - Medvedev D. (Rus) -:-

WTA - SIMPLU: Birmingham (Regatul Unit) - Calificări, iarbă

13:30Bouchard E. (Can) - Brady J. (Usa) -:-
13:30Pera B. (Usa) - Jakupovic D. (Slo) -:-
15:00Dodin O. (Fra) - Dunne K. (Gbr) -:-
15:00Pliskova Kr. (Cze) - Perrin C. (Sui) -:-

WTA - SIMPLU: Birmingham (Regatul Unit), iarbă

13:30Siniakova K. (Cze) - Mladenovic K. (Fra) -:-
15:00Cibulkova D. (Svk) - Gavrilova D. (Aus) -:-
16:30Boulter K. (Gbr) - Osaka N. (Jpn) -:-
18:00Pliskova Ka. (Cze) - Rybarikova M. (Svk) -:-

WTA - SIMPLU: Mallorca (Spania) - Calificări, iarbă

Setul 1Larsson J. (Swe) - Zanevska M. (Bel) 0:0 (5:3)
Setul 1Peterson R. (Swe) - Voegele S. (Sui) 0:0 (4:3)
Setul 1Tomljanovic A. (Aus) - Blinkova A. (Rus) 0:0 (5:4)
13:30Kuzmova V. (Svk) - Kenin S. (Usa) -:-
13:30Lottner A. (Ger) - Bonaventure Y. (Bel) -:-
13:30Riske A. (Usa) - Frech M. (Pol) -:-
publicitate

WTA - SIMPLU: Mallorca (Spania), iarbă

Setul 2Stosur S. (Aus) - Vondrousova M. (Cze) 1:0 (6:2,0:0)
13:30Kontaveit A. (Est) - Maria T. (Ger) -:-
15:00Van Uytvanck A. (Bel) - Sabalenka A. (Blr) -:-
17:00Witthoeft C. (Ger) - Schiavone F. (Ita) -:-
19:30Suarez Navarro C. (Esp) - Arruabarrena-V. L. (Esp) -:-

ATP - DUBLU: Halle (Germania), iarbă

17:00Zverev A./Zverev M. - Qureshi A. U. H./Rojer J-J. -:-

ATP - DUBLU: Londra (Regatul Unit), iarbă

14:30Dimitrov G./Harrison R. - Edmund K./Skupski N. -:-
16:00Bopanna R./Roger-Vasselin E. - Anderson K./Benneteau J. -:-
17:30Murray J./Soares B. - Mannarino A./Martin F. -:-

WTA - DUBLU: Birmingham (Regatul Unit), iarbă

16:30Kasatkina D./Muguruza G. - Sestini Hlavackova A./Strycova B. -:-
16:30Melichar N./Peschke K. - Atawo R./Groenefeld A-L. -:-
18:00Babos T./Mladenovic K. - Barty A./Vandeweghe C. -:-

WTA - DUBLU: Mallorca (Spania), iarbă

15:00Kalashnikova O./Ninomiya M. - Knoll X./Smith A. -:-
16:30Christian K./Santamaria S. - Azarenka V./Kuznetsova S. -:-
18:00Cirstea S./Petkovic A. - Jurak D./Lister C. E. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Blois (Franţa), zgură

15:00Angele J. F. (Fra) - Garin Ch. (Chi) -:-
15:00Bonzi B. (Fra) - Janvier M. (Fra) -:-
16:30Domingues J. (Por) - Londero J. I. (Arg) -:-
19:00Bourgue M. (Fra) - Lestienne C. (Fra) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Fergana (Uzbekistan), suprafață dură

10:15Ortega-Olmedo R. (Esp) - Sultanov K. (Uzb) 0:2
11:10Yevseyev D. (Kaz) - Setkic A. (Bih) 0:2
Setul 1Takahashi Y. (Jpn) - Lee D. H. (Kor) 0:0 (3:4)
13:50Dustov F. (Uzb) - Mertens Y. (Bel) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Ilkley (Regatul Unit), iarbă

16:30King D. (Bar) - Draper J. (Gbr) -:-
16:30Moraing M. (Ger) - Zopp J. (Est) -:-
18:00Broady L. (Gbr) - Stakhovsky S. (Ukr) -:-
18:00King K. (Usa) - Gombos N. (Svk) -:-
18:00Ramanathan R. (Ind) - Ofner S. (Aut) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: L'Aquila (Italia), zgură

11:00AnulatRobredo T. (Esp) - Clezar G. (Bra) -:-
14:00Dellien H. (Bol) - Cuevas M. (Uru) -:-
14:00Olivo R. (Arg) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-
15:30Martinez P. (Esp) - Dutra Da Silva R. (Bra) -:-
15:30Moroni M. (Ita) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
18:00Quiroz R. (Ecu) - Quinzi G. (Ita) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Poprad (Slovacia), zgură

13:05Glvac A. (Svk) - Sproch D. (Svk) -:-
16:00Ignatik U. (Blr) - De Greef A. (Bel) -:-
16:30Vajda P. (Svk) - Safwat M. (Egy) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Blois (Franţa), zgură

16:30Giustino L./Vilella M. M. - Heliovaara H./Laaksonen H. -:-
18:30Denolly C./Muller A. - Angele J. F./Jomby T. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Fergana (Uzbekistan), suprafață dură

10:50Gakhov I./Pavlioutchenkov A. - Elgin M./Tyurnev E. 2:1
11:30Nedovyesov A./Shyla Y. - Cid R./Statham J. 1:2
Setul 1Granollers-Pujol G./Lopez-Perez E. - Myneni S./Prashanth V. 0:0 (1:1)
13:00Grigelis L./Nedelko I. - Kadhe A./Lawson A. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Ilkley (Regatul Unit), iarbă

18:30Raja P./Smith J-P. - Polansky P./Reid M. -:-
19:30Balaji N. S./Vardhan V. - Bambridge L./O'Mara J. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: L'Aquila (Italia), zgură

17:00Balzerani R./Fonio G. - Clezar G./Gonzalez A. -:-
18:30De Bernardis A./Portaluri G. - Ocleppo J./Vavassori A. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Poprad (Slovacia), zgură

14:30Jebavy R./Kolar Z. - Munoz-De La Nava D./Viola M. -:-
15:00Desein N./Melzer G. - Pasha N./Reese H. -:-
17:30Brkic T./Pavic A. - Klec I./Sproch D. -:-
18:00Jaloviec M./Safranek V. - Polasek F./Rikl P. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch