m.FlashScore.ro

REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

publicitate

ATP - SIMPLU: Barcelona (Spania), zgură

12:00Auger-Aliassime F. (Can) - Jaziri M. (Tun) -:-
12:00Medvedev D. (Rus) - Ramos A. (Esp) -:-
13:30Ferrer D. (Esp) - Pouille L. (Fra) -:-
13:30Fognini F. (Ita) - Kuhn N. (Esp) -:-
13:30McDonald M. (Usa) - Simon G. (Fra) -:-
15:00Nadal R. (Esp) - Mayer L. (Arg) -:-
15:00Pella G. (Arg) - Khachanov K. (Rus) -:-
16:30Carreno-Busta P. (Esp) - Paire B. (Fra) -:-
16:30Dimitrov G. (Bul) - Verdasco F. (Esp) -:-
18:00Garin Ch. (Chi) - Shapovalov D. (Can) -:-

ATP - SIMPLU: Budapest (Ungaria), zgură

12:00Maden Y. (Ger) - Cuevas P. (Uru) -:-
13:30Sinner J. (Ita) - Valkusz M. (Hun) -:-
15:00Millman J. (Aus) - Balazs A. (Hun) -:-
17:30Herbert P.H. (Fra) - Bachinger M. (Ger) -:-

WTA - SIMPLU: Istanbul (Turcia), zgură

11:00Flipkens K. (Bel) - Bogdan A. (Rou) -:-
11:00Mladenovic K. (Fra) - Yastremska D. (Ukr) -:-
11:00Vondrousova M. (Cze) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
12:30Gasparyan M. (Rus) - Buzarnescu M. (Rou) -:-
12:30Kozlova Kat. (Ukr) - Potapova A. (Rus) -:-
12:30Strycova B. (Cze) - Cirstea S. (Rou) -:-
14:00Arruabarrena-V. L. (Esp) - Peterson R. (Swe) -:-
17:00Parmentier P. (Fra) - Rybakina E. (Kaz) -:-

WTA - SIMPLU: Stuttgart (Germania), zgură (sală)

12:30Minella M. (Lux) - Bencic B. (Sui) -:-
12:30AnulatVekic D. (Cro) - Kerber A. (Ger) -:-
12:30Vekic D. (Cro) - Gatto-Monticone G. (Ita) -:-
14:00Wang Q. (Chn) - Hsieh S-W. (Tpe) -:-
14:30AnulatMuguruza G. (Esp) - Azarenka V. (Blr) -:-
14:30Zvonareva V. (Rus) - Azarenka V. (Blr) -:-
16:00Garcia C. (Fra) - Kontaveit A. (Est) -:-
19:30Pavlyuchenkova A. (Rus) - Goerges J. (Ger) -:-
21:00Minnen G. (Bel) - Kvitova P. (Cze) -:-

ATP - DUBLU: Barcelona (Spania), zgură

12:00Kontinen H./Peers J. - Gonzalez M./Zeballos H. -:-
15:00Nishikori K./Schwartzman D. - Marach O./Pavic M. -:-
16:30Kubot L./Melo M. - Sousa J./Thiem D. -:-
18:00Cabal J.S./Farah R. - Carballes Baena R./Munar J. -:-
18:00Granollers M./Lopez M. - Klaasen R./Salisbury J. -:-
publicitate

ATP - DUBLU: Budapest (Ungaria), zgură

12:00Daniell M./Koolhof W. - Hurkacz H./Martin F. -:-
12:00Lindstedt R./Qureshi A. U. H. - Demoliner M./Sharan D. -:-
13:30Borsos G./Nagy P. - Haase R./Nielsen F. -:-
14:00Begemann A./Gulbis E. - Jebavy R./Molteni A. -:-
15:00Bambridge L./O'Mara J. - Gonzalez S./Middelkoop M. -:-
16:30Bopanna R./Inglot D. - Fabbiano T./Millman J. -:-
16:30AnulatBopanna R./Inglot D. - Lajovic D./Melzer J. -:-

WTA - DUBLU: Istanbul (Turcia), zgură

14:00Bara Irina M./Buzarnescu M. - Lister C. E./Voracova R. -:-
14:00Strycova B./Vondrousova M. - Kudermetova V./Voskoboeva G. -:-
15:30Danilina A./Sizikova Y. - Gasparyan M./Sakkari M. -:-
18:30Babos T./Mladenovic K. - Buyukakcay C./Ozgen P. -:-

WTA - DUBLU: Stuttgart (Germania), zgură (sală)

15:30Martinez Sanchez M. J./Sorribes Tormo S. - Bencic B./Rosolska Ali. -:-
17:00Christian K./Zvonareva V. - Barthel M./Friedsam A-L. -:-
18:30Dabrowski G./Ostapenko J. - Groenefeld A-L./Schuurs D. -:-
20:00Aoyama S./Marozava L. - Blinkova A./Kalashnikova O. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Francavilla (Italia), zgură

11:00Otte O. (Ger) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-
11:00Rodionov J. (Aut) - Hernandez-Fernandez J. (Dom) -:-
11:00Zeppieri G. (Ita) - Koepfer D. (Ger) -:-
12:30IntreruptBonadio R. (Ita) - Coppejans K. (Bel) 1:1
12:30Marterer M. (Ger) - Elias G. (Por) -:-
13:00AnulatDe Greef A. (Bel) - Moroni M. (Ita) -:-
13:00Vatutin A. (Rus) - Galovic V. (Cro) -:-
14:00Bellucci T. (Bra) - Arguello F. (Arg) -:-
15:30Travaglia S. (Ita) - Pellegrino A. (Ita) -:-
18:00Gaio F. (Ita) - Caruso S. (Ita) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Leon (Mexic), suprafață dură

23:05Krstin P. (Srb) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 2:0
02:00Petrovic D. (Srb) - Ugo Carabelli C. (Arg) -:-
02:00AnulatPetrovic D. (Srb) - Tipsarevic J. (Srb) -:-
03:30Seyboth Wild T. (Bra) - Menendez A. (Esp) -:-
19:00Escobar G. (Ecu) - Young D. (Usa) -:-
19:00Redlicki Ma. (Usa) - Basic M. (Bih) -:-
19:00Rola B. (Slo) - Huesler M. (Sui) -:-
20:30Quiroz R. (Ecu) - Gomez L. (Mex) -:-
20:30Safwat M. (Egy) - Gojo B. (Cro) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Nanchang (China), zgură (sală)

06:00Harris A. (Aus) - Vardhan V. (Ind) -:-
06:00Ramanathan R. (Ind) - Te R. (Chn) -:-
06:00Thompson J. (Aus) - Grills J. (Aus) -:-
07:30Lee D. H. (Kor) - Oliveira G. (Por) -:-
07:30Purcell M. (Aus) - Clarke J. (Gbr) -:-
07:30Soeda G. (Jpn) - Balaji N. S. (Ind) -:-
09:00Gabashvili T. (Rus) - Uchida K. (Jpn) -:-
09:00Janvier M. (Fra) - Zhang Z. (Chn) -:-
09:00Safranek V. (Cze) - Ignatik U. (Blr) -:-
10:30Martin A. (Svk) - Bolt A. (Aus) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Tallahassee (SUA), zgură

Setul 1Moraing M. (Ger) - Gomez E. (Ecu) 0:0 (3:2)
02:45Tabilo A. (Chi) - Aragone J. (Usa) -:-
17:00Altamirano C. (Usa) - Serdarusic N. (Cro) -:-
17:00Clezar G. (Bra) - Ehrat S. (Sui) -:-
17:00Krueger M. (Usa) - Haerteis J. (Ger) -:-
18:30Barrios T. (Chi) - Karlovskiy E. (Rus) -:-
18:30Cuevas M. (Uru) - Paul T. (Usa) -:-
20:00Rubin N. (Usa) - Kwiatkowski T. S. (Usa) -:-
21:30Lorenzi P. (Ita) - Collarini A. (Arg) -:-

CHALLENGER FEMININ - SIMPLU: An-Ning (China), zgură

05:30Cadantu A. (Rou) - Imanishi M. (Jpn) -:-
05:30Liang E. S. (Tpe) - Gao X. (Chn) -:-
05:30Muramatsu C. (Jpn) - Zhu L. (Chn) -:-
07:00Cepelova J. (Svk) - Zheng S. (Chn) -:-
07:00Mcphee K. (Aus) - Kratzer A. (Usa) -:-
08:30Stosur S. (Aus) - Raina A. (Ind) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Francavilla (Italia), zgură

12:30De Bernardis A./Tresca G. - Brkic T./Cacic N. -:-
14:00Coppejans K./Gille S. - Couacaud E./Molleker R. -:-
14:00AnulatMolchanov D./Zelenay I. - Granollers G./Vervoort M. -:-
15:30Oswald P./Polasek F. - Bonadio R./Perez Sanz D. -:-
16:00Barranco C. J./Brancaccio R. - Musetti L./Zeppieri G. -:-
19:30Ocleppo J./Vavassori A. - Eysseric J./Vasilevski A. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Leon (Mexic), suprafață dură

00:05Brown D./Verbeek S. - Clayton S./Shamasdin A. 2:0
Setul 1Descotte M. F./Mansouri S. - Reid M./Smith J-P. 0:0 (1:2)
20:30Artunedo Martinavarro A./Crepatte B. - Hach H./Pavic A. -:-
22:00King E./Pasha N. - Eubanks C./King D. -:-
22:00De Alba R./Sau Franco A. - Hernandez J. A./Magadan A. -:-
23:30Escobar G./Martinez L. D. - Menendez A./Zeballos F. -:-
00:00Basic M./Huesler M. - Munoz I./Perez Perez J. A. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Nanchang (China), zgură (sală)

10:30Banes M./Grills J. - Lopez-Perez E./Margaroli L. -:-
11:00Ramanathan R./Vardhan V. - Arends S./Weissborn T-S. -:-
12:00Milojevic N./Oliveira G. - Pel D./Podlipnik-Castillo H. -:-
12:00Purcell M./Saville L. - Barrientos N./Gonzales R. -:-
13:00Balaji N. S./Cerretani J. - Te R./Wu D. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Tallahassee (SUA), zgură

23:10Heliovaara H./Lawson A. - Lammons N./Withrow J. 2:1
01:15Knaff A./Poullain L. - Dancevic F./Polansky P. -:-
18:30Maytin R./Romboli F. - Novikov D./Siljestrom A. -:-
20:00Nedunchezhiyan J./Raja P. - Clezar G./Polmans M. -:-
20:00Shane R./Song E. - Goransson A./Reese H. -:-
21:30Cuevas M./Gomez E. - Monroe N./Roelofse R. -:-
21:30Ehrat S./Zhurbin A. - Aragone J./Huey T. C. -:-

CHALLENGER FEMININ - DUBLU: An-Ning (China), zgură

06:00AnulatBai A./Kostova E. - Gumulya B./You X. -:-
06:00AnulatXun F. Y./Zhu L. - Doroshina O./Khromacheva I. -:-
07:00Bai A./Kostova E. - Inglis M./Inoue M. -:-
08:30Xun F. Y./Zhu L. - Gumulya B./You X. -:-
10:00Ng K. Y./Zheng S. - Cadantu A./Sharipova S. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: Santa Margherita Di Pula 5 (Italia), zgură

15:00Dalla Valle E. (Ita) - Miceli M. (Ita) -:-
15:00Ficovich J. P. (Arg) - Prechtel S. (Ger) -:-
15:00Kekez D. (Cro) - Martin T. (Gbr) -:-
15:00Obert A. (Ger) - Glasspool L. (Gbr) -:-
15:00Sude J. (Ger) - Sabanov M. (Cro) -:-
18:00Cornea V. V. (Rou) - Loccisano M. (Ger) -:-
19:30Bega A. (Ita) - Frinzi M. (Ita) -:-
19:30Petrone A. (Ita) - Pichler D. (Aut) -:-
21:00Balzerani R. (Ita) - Iannaccone F. (Ita) -:-
21:00Pietri B. (Fra) - Jecan M. A. (Rou) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: Charlottesville (SUA), zgură

17:00Di Lorenzo F. (Usa) - McNally C. (Usa) -:-
17:00Fanning E. (Nzl) - Guillermo L. M. (Usa) -:-
17:00Kawa K. (Pol) - Mcadoo R. (Usa) -:-
17:00Subhash N. (Usa) - Chirico L. (Usa) -:-
18:30Hradecka L. (Cze) - Birrell K. (Aus) -:-
18:30Kalinina A. (Ukr) - Routliffe E. (Nzl) -:-
18:30Muhammad A. (Usa) - Perez E. (Aus) -:-
18:30Townsend T. (Usa) - Marand S. (Usa) -:-
20:00Gleason Q. (Usa) - Aiava D. (Aus) -:-
20:00Liu C. (Usa) - Myers A. (Aus) -:-
20:00Navarro E. (Usa) - Juvan K. (Slo) -:-
20:00Neel I. (Usa) - Dolehide C. (Usa) -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch