REFRESH

Tenis » Mâine » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Basilashvili N. (Geo) - Rosol L. (Cze) -:-
13:00Davidovich Fokina A. (Esp) - Hurkacz H. (Pol) -:-
13:00Etcheverry T. M. (Arg) - Humbert U. (Fra) -:-
13:00Mannarino A. (Fra) - Purcell M. (Aus) -:-
13:00Marterer M. (Ger) - Bedene A. (Slo) -:-
13:00Monteiro T. (Bra) - Munar J. (Esp) -:-
13:00Norrie C. (Gbr) - Andujar P. (Esp) -:-
13:00Paire B. (Fra) - Halys Q. (Fra) -:-
13:00Paul T. (Usa) - Verdasco F. (Esp) -:-
13:00Ruud C. (Nor) - Ramos A. (Esp) -:-
13:00Tiafoe F. (Usa) - Vavassori A. (Ita) -:-
14:30Couacaud E. (Fra) - Isner J. (Usa) -:-
14:30Kokkinakis T. (Aus) - Majchrzak K. (Pol) -:-
14:30Tabilo A. (Chi) - Djere L. (Srb) -:-
15:00Coria F. (Arg) - Vesely J. (Cze) -:-
15:00Millman J. (Aus) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
15:30Djokovic N. (Srb) - Kwon S. (Kor) -:-
16:30Altmaier D. (Ger) - Ymer M. (Swe) -:-
16:30Clarke J. (Gbr) - Harrison C. (Usa) -:-
16:30Griekspoor T. (Ned) - Fognini F. (Ita) -:-
16:30Lajovic D. (Srb) - Carreno-Busta P. (Esp) -:-
16:30Otte O. (Ger) - Gojowczyk P. (Ger) -:-
16:30Sinner J. (Ita) - Wawrinka S. (Sui) -:-
16:30Struff J-L. (Ger) - Alcaraz C. (Esp) -:-
16:30Van Rijthoven T. (Ned) - Delbonis F. (Arg) -:-
17:30Bublik A. (Kaz) - Fucsovics M. (Hun) -:-
18:00Daniel T. (Jpn) - Baez S. (Arg) -:-
18:00Goffin D. (Bel) - Albot R. (Mda) -:-
18:00Johnson S. (Usa) - Dimitrov G. (Bul) -:-
18:00Peniston R. (Gbr) - Laaksonen H. (Sui) -:-
18:00Taberner C. (Esp) - Opelka R. (Usa) -:-
19:00Murray A. (Gbr) - Duckworth J. (Aus) -:-

WTA - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Burrage J. (Gbr) - Tsurenko L. (Ukr) -:-
13:00In-Albon Y. (Sui) - Riske A. (Usa) -:-
13:00Kalinina A. (Ukr) - Bondar A. (Hun) -:-
13:00AnulatKeys M. (Usa) - Doi M. (Jpn) -:-
13:00Siniakova K. (Cze) - Chwalinska M. (Pol) -:-
13:00AnulatZhang S. (Chn) - Rybakina E. (Kaz) -:-
14:30Marino R. (Can) - Kawa K. (Pol) -:-
15:00Bjorklund M. (Swe) - Jabeur O. (Tun) -:-
15:00Collins D. R. (Usa) - Bouzkova M. (Cze) -:-
15:00Garcia C. (Fra) - Miyazaki L. (Gbr) -:-
15:00Juvan K. (Slo) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
15:00Kanepi K. (Est) - Parry D. (Fra) -:-
15:00Krunic A. (Srb) - Cîrstea S. (Rou) -:-
15:00Niemeier J. (Ger) - Wang Xiy. (Chn) -:-
15:00Osorio C. (Col) - Mertens E. (Bel) -:-
15:00Pera B. (Usa) - Kontaveit A. (Est) -:-
15:00Tauson C. (Den) - Hontama M. (Jpn) -:-
16:00Inglis M. (Aus) - Galfi D. (Hun) -:-
16:30Bencic B. (Sui) - Wang Q. (Chn) -:-
16:30Korpatsch T. (Ger) - Watson H. (Gbr) -:-
16:30Linette M. (Pol) - Contreras Gomez F. (Mex) -:-
16:30Trevisan M. (Ita) - Cocciaretto E. (Ita) -:-
16:30Zidansek T. (Slo) - Udvardy P. (Hun) -:-
17:00Bronzetti L. (Ita) - Li A. (Usa) -:-
17:00Sharma A. (Aus) - Maria T. (Ger) -:-
17:30Van Uytvanck A. (Bel) - Raducanu E. (Gbr) -:-
18:30Dodin O. (Fra) - Ostapenko J. (Lat) -:-
18:30Gorgodze E. (Geo) - Begu I. (Rou) -:-
18:30Kerber A. (Ger) - Mladenovic K. (Fra) -:-
18:30Sakkari M. (Gre) - Hives Z. (Aus) -:-
18:30Saville D. (Aus) - Tomova V. (Bul) -:-
18:30Wickmayer Y. (Bel) - Zhu L. (Chn) -:-
18:30Zhang S. (Chn) - Doi M. (Jpn) -:-
19:00Kostyuk M. (Ukr) - Swan K. (Gbr) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Cali (Columbia), zgură

17:00Alvarez N. (Per) - Menendez A. (Esp) -:-
17:00Barrios T. (Chi) - Pervolarakis M. (Gre) -:-
17:00Comesana F. (Arg) - Quiroz R. (Ecu) -:-
17:00Ficovich J. P. (Arg) - Urrea A. (Col) -:-
17:00Hardt N. (Dom) - Juarez F. (Arg) -:-
17:00Jaziri M. (Tun) - Meligeni Alves F. (Bra) -:-
17:00Kovacevic A. (Usa) - Zekic M. (Srb) -:-
17:00Melzer G. (Aut) - Gomez M. (Col) -:-
17:00Menezes J. (Bra) - Lama G. (Chi) -:-
17:00Oliveira G. (Por) - Mena F. (Arg) -:-
17:00Zhu E. (Usa) - Mejia N. (Col) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Luedenscheid (Germania), zgură

11:00Cecchinato M. (Ita) - Ionel N. D. (Rou) -:-
11:00Jarry N. (Chi) - Dutra Da Silva D. (Bra) -:-
11:00Kamke T. (Ger) - Topo M. (Srb) -:-
11:00Kovalik J. (Svk) - Stebe C-M. (Ger) -:-
11:00Krutykh O. (Ukr) - Moraing M. (Ger) -:-
11:00Lenz J. (Ger) - Guinard M. (Fra) -:-
11:00Molleker R. (Ger) - Horansky F. (Svk) -:-
11:00Stricker D. (Sui) - Haase R. (Ned) -:-
11:00Vatutin A. (Rus) - Diaz Acosta F. (Arg) -:-
11:00Zhang Z. (Chn) - Barranco C. J. (Esp) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Malaga (Spania) - Calificări, suprafață dură

12:00Decamps G. (Bra) - Haerteis J. (Ger) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Malaga (Spania), suprafață dură

12:00Alvarez Varona N. (Esp) - Escobedo E. (Usa) -:-
12:00Barroso Campos A. (Esp) - Pospisil V. (Can) -:-
12:00Celikbilek A. (Tur) - Moriya H. (Jpn) -:-
12:00Diez S. (Can) - Wu Tung-Lin (Tpe) -:-
12:00Gomez E. (Ecu) - Uchiyama Y. (Jpn) -:-
12:00Lestienne C. (Fra) - Donskoy E. (Rus) -:-
12:00AnulatMarchenko I. (Ukr) - Wu Tung-Lin (Tpe) -:-
12:00Marcora R. (Ita) - Lacko L. (Svk) -:-
12:00O'Connell C. (Aus) - Nava E. (Usa) -:-
12:00Popko D. (Kaz) - Uchida K. (Jpn) -:-
12:00Tomic B. (Aus) - Masur D. (Ger) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Troyes (Franţa), zgură

12:00Boscardin Dias P. (Bra) - Michalski D. (Pol) -:-
12:00Brancaccio R. (Ita) - Lamasine T. (Fra) -:-
12:00Fanselow S. (Ger) - Jianu F. C. (Rou) -:-
12:00Fils A. (Fra) - Casanova H. (Arg) -:-
12:00Giustino L. (Ita) - Olivieri G. A. (Arg) -:-
12:00Janvier M. (Fra) - Torres J. B. (Arg) -:-
12:00Karlovskiy E. (Rus) - van Assche L. (Fra) -:-
12:00Roca Batalla O. (Esp) - Hemery C. (Fra) -:-
12:00Serdarusic N. (Cro) - De Loore J. (Bel) -:-
12:00Skatov T. (Kaz) - Hernandez-Aguila A. (Esp) -:-
12:00Zuk K. (Pol) - Tirante T. A. (Arg) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Cali (Columbia), zgură

17:00Barrios T./Lama G. - Carou I./Mena F. -:-
17:00Alves M./Mejia N. - Patino P./Rodriguez J. A. -:-
17:00Jaziri M./Menendez A. - Chung Y./Pervolarakis M. -:-
17:00Meligeni Alves F./Menezes J. - Gomez M./Urrea A. -:-
17:00Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Krstin P./Zekic M. -:-
17:00Durasovic V./Oliveira G. - Gomez-Herrera C./Quiroz R. -:-
17:00Juarez F./Villanueva G. - Alvarez N./Hardt N. -:-
17:00Ficovich J. P./Zukas M. - Burruchaga R. A./Comesana F. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Troyes (Franţa), zgură

12:00Boscardin Dias P./Gutierrez Oscar J. - Martineau M./Paul J. -:-
12:00Evrard J./Hernandez-Aguila A. - Tirante T. A./Torres J. B. -:-
12:00Brancaccio R./Nikles J. - Arribage T./Sanchez L. -:-
12:00Casanova H./Olivieri G. A. - Fanselow S./Roelofse R. -:-
12:00Cervantes I./Roca Batalla O. - Damonte A./De Samucewicz S. -:-
12:00Milushev P./Shandarov R. - Jecan M. A./Jianu F. C. -:-
12:00Chepelev A./Skatov T. - Babic Z./Lock C. -:-
12:00Fils A./van Assche L. - Reymond A./Tabur C. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.