REFRESH

Tenis » Ieri » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Antwerp (Belgia), suprafață dură (sală)

14:05Struff J-L. (Ger) - Harris L. (Rsa) 0:2
15:35Bautista R. (Esp) - Fucsovics M. (Hun) 1:2
19:45Murray A. (Gbr) - Schwartzman D. (Arg) 0:2
22:20Nakashima B. (Usa) - Laaksonen H. (Sui) 2:1

ATP - SIMPLU: Davis Cup - Group IV (Lume)

09:05Alawadhi O. (Uae) RETRAS - Alhaqbani A. (Sau) 0:0
09:10Moghimi S. (Irn) - Long S. (Cam) 2:0
09:15Rogusskiy Y. (Tkm) - Alkhanjari M. (Oma) 2:0
09:50Al Janahi A. (Uae) - Alhaqbani S. (Sau) 0:2
10:30Mammetgulyyev I. (Tkm) - Al Suleimani I. A. (Oma) 2:0
11:05Nadaf H. R. (Irn) - Bun K. (Cam) 2:1

ATP - SIMPLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

11:10Krajinovic F. (Srb) - Martinez P. (Esp) 0:2
13:00Coria F. (Arg) - Berankis R. (Ltu) 0:2
14:40Rublev A. (Rus) - Mannarino A. (Fra) 1:2
17:25Gerasimov E. (Blr) - Karatsev A. (Rus) 0:2
21:05Simon G. (Fra) - McDonald M. (Usa) 2:0

WTA - SIMPLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

23:25Pera B. (Usa) - Pavlyuchenkova A. (Rus) 0:2
11:10Kontaveit A. (Est) - Petkovic A. (Ger) 2:0
12:40Sakkari M. (Gre) - Kalinskaya A. (Rus) RETRAS 1:0
15:05Vondrousova M. (Cze) - Tsurenko L. (Ukr) 2:0
19:05Kudermetova V. (Rus) - Halep S. (Rou) 0:2

WTA - SIMPLU: Tenerife (Spania), suprafață dură

12:40Zheng S. (Chn) - Tauson C. (Den) 2:1
15:45Vekic D. (Cro) - Begu I. (Rou) 1:2
17:45Giorgi C. (Ita) - Kovinic D. (Mne) 2:0
19:05Minnen G. (Bel) - Rus A. (Ned) 0:2
19:10Osorio Serrano M. C. (Col) - Sherif M. (Egy) 2:0

ATP - DUBLU: Antwerp (Belgia), suprafață dură (sală)

14:05Molchanov D./Nedovyesov A. - Delbonis F./Vega Hernandez D. RETRAS 1:0
15:25Marach O./Oswald P. - Mahut N./Martin F. 0:2
18:15Dodig I./Melo M. - Harris L./Malisse X. 1:2

ATP - DUBLU: Davis Cup - Group IV (Lume)

11:30Al Janahi A./Janahi H. A. - Ahmed O./Alhaqbani A. 0:2
11:45Mammetgulyyev I./Rogusskiy Y. - Al Busaidi A./Al Suleimani I. A. 2:0
14:30AnulatNadaf H. R./Yazdani A. - Bun K./Long S. -:-
14:30Badi A. H./Yazdani A. - Khleang P./Tep T. 2:0

ATP - DUBLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

14:05Brkic T./Cacic N. - Inglot D./Skupski K. 2:1
16:00Bopanna R./Qureshi A. U. H. - Ivashka I./Martinez P. 1:2
18:40Heliovaara H./Middelkoop M. - Khachanov K./Rublev A. 2:1

WTA - DUBLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

12:10Kuzmova V./Panova A. - Ostapenko J./Siniakova K. 1:2
16:35Alexandrova E./Sizikova Y. - Dzalamidze N./Rakhimova K. 1:2

WTA - DUBLU: Tenerife (Spania), suprafață dură

12:40Kichenok L./Kostyuk M. - Bondar A./Galfi D. 2:1
14:10Heisen V./Mitu A. - Eikeri U./Perez E. 1:2
16:10Gumulya B./Plipuech P. - Hozumi E./Zhang S. 0:2
19:50Jurak D./Klepac A. - Khromacheva I./Kovinic D. 1:2

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Bogota (Columbia), zgură

23:00Galan Riveros D. E. (Col) - Melzer G. (Aut) 0:2
18:10Couacaud E. (Fra) - Barrientos N. (Col) 0:2
18:10Oliveira G. (Por) - Roca Batalla O. (Esp) 1:2
20:10Mena F. (Arg) - Gomez A. (Col) 2:0
21:30Galarneau A. (Can) - Altmaier D. (Ger) 2:1

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Buenos Aires (Argentina), zgură

23:30Monteiro T. (Bra) - Kicker N. (Arg) 2:0
01:10Collarini A. (Arg) - Cerundolo J. M. (Arg) 1:2
19:10Rodriguez Taverna S. (Arg) - Varillas J. P. (Per) 0:2
21:00Cuevas M. (Uru) - Navone M. (Arg) 2:0
00:05Cerundolo F. (Arg) - Ficovich J. P. (Arg) 2:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Losinj (Croaţia), zgură

11:10Arnaboldi A. (Ita) - Forejtek J. (Cze) 2:1
11:10Blancaneaux G. (Fra) - Taberner C. (Esp) 1:2
13:50Fatic N. (Bih) - Kravchenko G. (Ukr) 2:1
14:15Martin A. (Svk) - Misolic F. (Aut) 0:2

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Bogota (Columbia), zgură

00:05Mejia N./Pucinelli de Almeida M. - Barrientos N./Gomez A. 0:2
18:10Kopriva V./Merino A. - De Jong J./Stevens B. 0:2
20:50Luz O./Martinez L. D. - Jarry N./Quiroz R. 0:2

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Buenos Aires (Argentina), zgură

00:35Matos R./Meligeni Alves F. - Cerundolo F./Cuevas M. 2:0
03:55Kicker N./Ugo Carabelli C. - Romboli F./Zeballos F. 2:0
19:05Aboian L./Aboian V. WO - Andreozzi G./Seyboth Wild T. -:-
20:15Matos R./Meligeni Alves F. - Darderi L./Torres J. B. 1:2
22:15Hardt N./Sanchez Izquierdo N. - Kicker N./Ugo Carabelli C. 1:2
23:40Casanova H./Rodriguez Taverna S. - Duran G./Tirante T. A. 2:1

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Losinj (Croaţia), zgură

16:15Cerretani J./Fallert F. - Chandrasekar A./Prashanth V. 2:0
16:20Cornea V. V./Kirkin E. - Blancaneaux G./Kadhe A. 2:1
17:45Haase R./Hermans M. - Sancic A./Sitak A. 0:2
18:05Doumbia S./Reboul F. - Martin A./Weissborn T-S. 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Antalya 28 (Turcia), zgură

10:00Apostol B. I. (Rou) - Ruland L. (Ger) 2:0
10:00De La Fuente S. (Arg) - Frunza N. (Rou) 1:2
10:00Ilhan M. (Tur) - Harris B. (Gbr) 0:2
10:00Ionel N. D. (Rou) - Gima S. (Rou) 2:0
10:00Pinnington Jones J. (Gbr) - Paz J. P. (Arg) 0:2
10:30Chepelev A. (Rus) - Michalski D. (Pol) 0:2
10:30Madarasz G. (Hun) - Tomescu D. A. (Rou) 2:0
10:30Polukhin S. (Rus) - Danilov S. (Rus) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cancun 5 (Mexic), suprafață dură

17:00Descotte M. F. (Arg) - Gomez F. A. (Arg) 2:0
17:00Mbithi M. (Usa) - Sanchez S. (Mex) 2:0
17:00Peck J. (Can) - Hussey G. (Gbr) 0:2
18:00Ambrosio B. L. (Arg) - Blanch D. (Usa) 0:2
18:00Mendoza A. (Bol) - Reinberg E. (Usa) 0:2
18:30Osorio J. S. (Col) - Spec M. (Slo) 0:2
18:30Strode I. (Usa) - El Mihdawy A. (Usa) 2:0
20:00Blanch D. (Usa) - Lopez Villasenor G. (Mex) 0:2
20:00Reinberg E. (Usa) - Lilov V. (Usa) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Doha 3 (Qatar), suprafață dură

15:30Cox D. (Gbr) - Mu T. (Chn) 0:2
15:30Erel Y. (Tur) - Moraing O. (Ger) 2:0
15:30Freund S. (Swe) - Paris J. (Gbr) 2:0
15:30Li H. (Chn) - Schell N. (Ger) 2:1
16:00Colson T. (Bel) - Cash J. (Gbr) 0:2
16:00Macovei R. F. (Rou) - Atmane T. (Fra) 0:2
16:00Singh D. (Ind) - Kocevar-Desman T. (Slo) 0:2
16:00Yang J. (Ger) - Bakshi A. (Geo) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Girona (Spania), zgură

11:10Lopez Montagud C. (Esp) - Egea F. E. (Arg) 1:2
11:10Mansilla Diez M. (Esp) - Toledo B. P. (Esp) 0:2
11:10Tenti F. (Arg) - Kasnikowski M. (Pol) 0:2
11:10Wallart E. (Fra) - Bondarevskiy Y. (Rus) 1:2
13:30Alcala Gurri M. (Esp) - Sanchez Jover C. (Esp) 1:2
14:25Weis A. (Ita) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) 2:0
14:45Passaro F. (Ita) - Bouquet L. (Fra) 1:2
16:15Gakhov I. (Rus) - Moro Canas A. (Esp) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 40 (Tunisia), suprafață dură

11:30Cuenin S. (Fra) - Sakharov G. (Fra) 2:0
11:30Ouakaa A. (Tun) - Villoslada E. (Fra) 0:2
11:30Tessa L. (Fra) - Rawat S. (Ind) 2:0
11:30Vacherot V. (Mon) - Beaupain S. (Bel) 2:0
12:30Folliot Q. (Fra) - Martinez M. N. (Arg) 0:2
12:30Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Versier V. (Fra) 2:0
16:00Brymer G. (Usa) - Rai A. (Nzl) 2:0
16:00Tomasetto L. (Ita) - Bouzige M. (Aus) 1:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

11:00Deviatiarov M. (Ukr) - Oberleitner N. (Aut) 2:0
11:00Gengel M. (Cze) - Andre S. (Sen) 2:0
11:00Krainer L. (Aut) - Poljak D. (Cze) 2:1
11:00Maggioli E. (Ita) - Pokorny L. (Svk) 2:0
12:00Gonzalez Fernandez M. (Esp) - Roncalli S. (Ita) 0:2
12:00Habib H. (Leb) - Ly Nam H. (Vie) 2:0
12:00Nijboer R. (Ned) - Huang H. (Chn) 1:2
12:00Pogosian S. (Rus) - Fajta P. (Hun) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Vero Beach, FL (SUA), zgură

23:30Benitez Chavarriaga J. M. (Col) - Baker B. (Gbr) 2:0
00:05Vale D. (Por) - Martin T. (Gbr) 2:1
00:45Carnevale-Miino T. (Ita) - Bushamuka W. (Usa) 0:2
01:00Chaiyarin C. (Tha) - Kittay B. (Usa) 0:2
01:05Segura M. (Usa) - Williams C. (Usa) 2:1
02:45Andrade A. (Usa) - Galarza J. I. (Arg) 1:2
02:45Young D. (Usa) - Anthrop J. (Usa) 2:0
19:05Draxl L. (Can) - Pourroy L. (Fra) 2:0
19:10Bicknell B. (Jam) - Shelton B. (Usa) 1:2
20:05Zheng M. (Usa) - Clark E. (Usa) 0:2
20:10Vale D. (Por) - Marques D. (Por) 2:0
21:10Benitez Chavarriaga J. M. (Col) - Galarza J. I. (Arg) 2:0
21:35Rodriguez R. (Ven) - Kittay B. (Usa) 2:0
23:25Bushamuka W. (Usa) - Shang J. (Chn) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Hamburg (Germania), suprafață dură (sală)

11:10Hampel L. (Aut) - Sandkaulen T. (Ger) 2:0
11:10Krumich M. (Cze) - Durasovic V. (Nor) 2:1
11:10Little D. (Gbr) - Orlov V. (Ukr) 2:0
12:55Masur D. (Ger) - Squire H. (Ger) 0:2
13:05Riedi L. (Sui) - Molleker R. (Ger) 2:1
13:05Wessels L. (Ger) - Wehnelt K. (Ger) 2:1
18:50Haerteis J. (Ger) - Von Hindte L. (Ger) 2:0
19:00Ejupovic E. (Ger) - Paul J. (Sui) 1:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Nur-Sultan 2 (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

05:30Agafonov E. (Rus) - Yevseyev D. (Kaz) 0:2
05:30Krutykh O. (Ukr) - Lomakin G. (Kaz) 1:2
05:30Pawlak P. (Pol) - Fayziev S. (Uzb) 0:2
05:30Vanshelboim E. (Ukr) - Fomin S. (Uzb) 2:0
08:00Kravchuk K. (Rus) - Bobrov B. (Rus) 2:1
08:00Kuznetsov An. (Rus) - Tashbulatov D. (Kaz) 2:0
08:00Liutarevich I. (Blr) - Ignatik U. (Blr) 2:1
08:00Peliwo F. (Can) - Bar B. P. (Rus) 2:1

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Quinta Do Lago (Portugalia), suprafață dură

12:00Fanselow S. (Ger) - Neuchrist M. (Aut) 1:2
12:00Lokoli L. (Fra) - Cazaux A. (Fra) 0:2
12:00Parker S. (Gbr) - Nakagawa N. (Jpn) 0:2
13:30Mansouri S. (Tun) - Wendelken H. (Gbr) 0:2
13:30Ortega-Olmedo R. (Esp) - Avidzba A. (Rus) RETRAS 1:0
13:30Veldheer M. (Ned) - Matusevich A. (Gbr) 1:2
15:00Curras Abasolo T. (Esp) - Jubb P. (Gbr) 0:2
15:00Uchida K. (Jpn) - Erhard M. (Fra) 2:1

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

00:00Boscardin Dias P. (Bra) - Roveri Sidney G. (Bra) 2:0
00:00Felipe A. (Por) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 0:2
00:00Juarez F. (Arg) - Hinsching J. (Bra) 2:0
00:00Rodrigues P. G. (Bra) - Ribeiro E. (Bra) 0:2
00:00Zormann Da Silva M. (Bra) - Bogo E. (Bra) 2:0
16:00Klier Junior G. (Bra) - Boscardin Dias P. (Bra) 1:2
16:00Zormann Da Silva M. (Bra) - Dutra Da Silva D. (Bra) 2:1
17:30Juarez F. (Arg) - Ribeiro E. (Bra) 2:1
17:30Leite W. (Bra) - De L. M. A. (Bra) 2:0
17:30Marcondes I. (Bra) - Heide G. (Bra) 0:2
17:30Roncadelli F. (Uru) - Pereira J. (Bra) 0:2
17:30Zanellato N. (Bra) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 2:1
00:00Carou I. (Uru) - Schiessl J. E. (Bra) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Toulouse (Franţa), suprafață dură (sală)

12:00Garcian A. (Fra) - Simon T. (Ger) 2:1
12:00Sels J. (Ned) - Legout T. (Fra) 2:1
13:00Mpetshi Perricard G. (Fra) - Bellucci M. (Ita) 0:2
13:30Fils A. (Fra) - Tu L. (Aus) 0:2
13:30van Assche L. (Fra) - Briand J. (Fra) 2:0
17:45Neumayer L. (Aut) - Escoffier A. (Fra) 2:1
19:00Bellier A. (Sui) - De Loore J. (Bel) 1:2
19:00Royer V. (Fra) - Mayot H. (Fra) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Antalya 28 (Turcia), zgură

10:00Back D. (Kor) - Toth A. K. (Hun) 0:2
10:00Chiesa D. (Ita) - Yoruk I. (Tur) 2:0
10:00Gimbrere J. (Ned) - Stamatova J. (Bul) 1:2
10:00Riera J. (Arg) - Arcidiacono F. (Ita) 1:2
10:00Spigarelli M. (Ita) - Kartal S. (Gbr) 0:2
10:00Vicens Mas R. (Esp) - Cisovska R. (Svk) 2:1
10:30Drahota Szabo D. (Hun) - Cherubini D. (Ita) 2:1
10:30Maloney E. (Gbr) - Delai M. (Ita) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 42 (Tunisia), suprafață dură

11:30Guth M. (Ger) - Kanev K. (Ger) 2:1
11:30Ni Ma Z. (Chn) - Milovanovic E. (Srb) 0:2
11:30Zucchini A. (Ita) - Tomasetti C. (Ger) 2:0
12:30Bechri C. (Tun) - Crescenzi G. (Ita) 2:1
12:30Cirotte A. (Fra) - Luikham J. (Ind) 1:2
12:30Keller N. (Sui) - Kawaguchi N. (Jpn) 2:0
12:30Kumkhum L. (Tha) - Paszek T. (Aut) 2:0
12:30Zakharova E. (Rus) - Catini C. (Ita) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

11:00Cadar E.-T. (Rou) - Wang X. T. (Chn) 2:0
11:00Dapkute I. (Ltu) - Ambrosio S. (Ger) 0:2
11:00Wong H. Y. C. (Hkg) - Lindh E. (Gbr) 0:2
12:00Kovapitukted P. (Tha) - Chong E. W. (Hkg) 2:1
12:00Rushiti A. (Kos) - Bai Z. (Chn) 1:2
12:00Wu Ho C. (Hkg) - Tatavarthy S. (Ind) 2:0
13:30Duca G. (Rou) - Li Z. (Chn) 0:2
13:30Samir S. (Egy) - Shan Y. (Chn) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Hamburg 2 (Germania), suprafață dură (sală)

11:00Noel M. (Fra) - Desai Z. (Ind) 2:0
12:30Wagner S. (Ger) - Rouvroy M. (Fra) 1:2
14:00Bandecchi S. (Sui) - Nahimana S. (Bur) 2:1
14:00Cervino Ruiz C. (Esp) - Babos T. (Hun) 0:2
14:00Deichmann K. (Lie) - Middendorf J. (Ger) 2:1
14:00Dodin O. (Fra) - Robbe A. (Fra) 2:0
16:00Helmi O. (Den) - Ruzic A. (Cro) 1:2
16:00Maleckova J. (Cze) - Ponchet J. (Fra) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Karaganda (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

07:30Kazionova E. (Rus) - Bokova V. (Ukr) 2:1
07:30Kulambayeva Z. (Kaz) - Hatouka Y. (Blr) 0:2
07:30Reyngold E. (Rus) - Poznikhirenko G. (Ukr) 2:0
09:00Maklakova E. (Rus) - Koval V. (Rus) 2:0
09:00Malygina E. (Est) - Kovaleva A. (Rus) 2:0
09:00Ryser V. (Sui) - Cengiz B. (Tur) 2:0
10:30Abduraimova N. (Uzb) - Yashina E. (Rus) 2:1
11:30Makarova E. (Rus) - Ukolova A. (Rus) 2:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Netanya (Israel), suprafață dură

10:00Bondarenko M. (Rus) - Sanchez A. S. (Mex) 1:2
10:00Glushko L. (Isr) - Christie F. (Gbr) 2:0
10:00Monnet C. (Fra) - Topalova G. (Bul) 2:0
10:00Tan H. (Fra) - Kimchi S. (Isr) 1:2
10:30Lemoine Q. (Ned) - Nguyen Tan L. (Fra) 2:0
10:30Mutavdzic M. (Gbr) - Noskova L. (Cze) 2:1
10:30Nadel N. (Isr) - Paquet C. (Fra) 0:2
10:30Ostlund F. (Swe) - Muramatsu C. (Jpn) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

15:00Carle M. L. (Arg) - Eduarda L. M. (Bra) 2:0
15:00Ce G. (Bra) - Ortenzi J. (Arg) 1:2
15:00Da C. M. S. (Bra) - Gatica B. (Chi) 0:2
15:00Kurata N. (Bra) - Alves C. (Bra) 0:2
15:00Udvardy P. (Hun) - Wan E. (Mys) 2:0
21:30Gerlach K. (Ger) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) 2:0
21:30Pedretti G. T. (Bra) - Pigossi L. (Bra) 1:2
21:30Sierra S. (Arg) - Seguel D. (Chi) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Seville (Spania), zgură

11:30Gjorcheska L. (Mkd) - Shinikova I. (Bul) 2:1
13:00Lukas T. (Cro) - Avanesyan E. (Rus) 0:2
15:00Parry D. (Fra) - Wurth T. (Cro) 2:0
18:00Rosca A. (Rou) - Romero Gormaz L. (Esp) 2:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W80 Macon, GA (SUA)

23:00Muhammad A. (Usa) - Chang H. (Usa) 0:2
23:10Duval V. (Usa) - Lao D. (Usa) 2:1
23:35Hon P. (Aus) - Diyas Z. (Kaz) 1:2
01:05Navarro E. (Usa) - Baptiste H. (Usa) 2:0
17:20Brengle M. (Usa) - Lu J. (Chn) 2:1
17:25Zarazua R. (Mex) - Smith A. (Usa) 2:0
17:40Cabrera L. (Aus) - Wang Xiy. (Chn) 0:2
19:05Chang H. (Usa) - Diyas Z. (Kaz) 0:2
19:10Harrison C. (Usa) - Dolehide C. (Usa) 2:0
19:55Navarro E. (Usa) - Chirico L. (Usa) 1:2
21:05Volynets K. (Usa) - Duval V. (Usa) 0:2
22:50Anderson R. (Usa) - Haddad Maia B. (Bra) 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Antalya 28 (Turcia), zgură

14:00Frunza N./Gima S. - Harris B./Ionel N. D. 0:2
14:00Minarik K./Palovic L. - Apostol B. I./Manda C. 2:0
14:00De La Fuente S./Paz J. P. - Hellum Lilleengen L./Rivera L. 2:0
14:00Sperle J./Stodder T. - Madarasz G./Nagy P. 1:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cancun 5 (Mexic), suprafață dură

18:30Bybel N./Flores J. - Martinez Mora Esdras W./Olaya J. A. 2:0
20:00Bhangdia J./Contreras A. - Mbithi M./Peck J. 0:2
20:00Evans G./Sanchez S. - Aramburu Contreras I. J./Tagashira K. 1:2
22:00Bertran P./Panta J. - Gomez F. A./Lopez Villasenor G. 2:1
22:00Aramburu Contreras I. J./Tagashira K. - Mendoza A./Urrea A. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Doha 3 (Qatar), suprafață dură

16:00Cox D./Deckers A. - Macherla T. S./Madan T. WO -:-
19:30Javia D./Singh D. - Erel Y./Tkemaladze Z. 0:2
20:00Ballekere Ravikumar N./Khan S. - Li H./Mu T. 0:2
20:00Freund S./Schell N. - Alkotop M./De Boes M. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Girona (Spania), zgură

16:25Bondarevskiy Y./Minin M. - Barrena A./Lopez Montagud C. 0:2
17:10Metreveli A./Toledo B. P. - Egea F. E./Tenti F. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 40 (Tunisia), suprafață dură

16:00Jovic V./Ouakaa A. - Chopra A./Tewari A. 2:0
16:00Kaliyanda Poonacha N./Rawat S. - Abderrahman W./Oueslati . M. A. 2:1
16:00Beaupain S./Sakharov G. - Cagnina J./Tessa L. 2:0
17:00Glinka D./Saar K. K. - Cuenin S./Gueymard Wayenburg S. 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

14:30Malgaroli L./Pokorny L. - Vaitiekunas P./Zukauskas S. 1:2
14:30Groener E./Sikharulidze S. - Deviatiarov M./Uzhylovskyi V. 0:2
14:30El Sallaly A./Stevenson K. - Gengel M./Maggioli E. 0:2
16:25Nijboer R./Poljak D. - Habib H./Vilardo F. 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Vero Beach, FL (SUA), zgură

19:00Bushamuka W./Catanzariti A.J. - Kittay B./Ore J. A. WO -:-
23:10Bicknell B./Scott F. - Baker B./Clark E. 1:2
23:15Bertuccioli F./De Rossi M. - Draxl L./Shelton B. 0:2
00:50Galarza J. I./Rodriguez R. - Ingildsen J./Vale D. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Hamburg (Germania), suprafață dură (sală)

17:00Jones B./Little D. - Moeller M./Sandkaulen T. 1:2
18:10Riedi L./Steinegger Y. - Jebens H./Lemstra K. 2:0
18:25Durasovic V./Orlov V. - Cozbinov A./Paulson A. 2:1
20:30Larwig N./Presuhn B. - Squire H./Wessels L. 1:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Nur-Sultan 2 (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

05:30Bobrov B./Manafov V. - Sabanin Y./Sultanov K. 2:0
12:00Kuznetsov An./Zhukayev B. - Khabibulin T./Liaonenka A. 2:0
13:30Fayziev S./Kalovelonis M. - Beale J./Vanshelboim E. 1:2
13:30Ignatik U./Yevseyev D. - Kravchuk K./Liutarevich I. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Quinta Do Lago (Portugalia), suprafață dură

15:00Cias P./Falcao G. - Faria J./Faria L. 2:0
16:30Fanselow S./Gerch L. - Babic Z./Chrysochos P. 2:0
16:30Hoyt E./Mansouri S. - Jermar J./Pecak S. 2:0
16:30Ma W./Romios M. C. - Barroso Campos A./Ortega-Olmedo R. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

22:45Batagin G./Bogo E. - Dutra Da Silva D./Marcondes I. 0:2
22:45Hinsching J./Ribeiro E. - Nusdeo J. M./Rodrigues P. G. 2:1
22:45Stefani Figlia B./Tumasonis G. P. - Boscardin Dias P./Heide G. 0:2
23:00Leite W./Oliveira C. - Pereira J./Roveri Sidney G. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Toulouse (Franţa), suprafață dură (sală)

16:00Deschamps A./Verdier T. - Damm M./Schoolkate T. 0:2
16:15Brouwer G./Sels J. - Garcian A./Gaston H. 1:2
16:30Dussin L./Legout T. - Arribage T./Reymond A. 0:2
18:00Fils A./Mpetshi Perricard G. - Sweeny D./Tu L. 2:1

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Antalya 28 (Turcia), zgură

10:00Ersoz V./Rinaldo Persson K. - Senli M./Soke D. 2:0
14:00Arcidiacono F./Vicens Mas R. - Mariani M./Squarcialupi G. 2:1
16:00Drahota Szabo D./Toth A. K. - Eraydin B./Stamatova J. 0:2
16:00Maloney E./Yoruk I. - Gimbrere J./Lavino I. 1:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 42 (Tunisia), suprafață dură

17:00Arakawa N./Kumkhum L. - Lanca S./Le Bihan K. 2:0
17:00Ayukawa M./Paszek T. - Kawaguchi N./Ni Ma Z. 2:0
17:00Catini C./Simone A. - Ruggeri J./Zucchini A. 2:0
18:00Kanev K./Tomasetti C. - Ceschi G./Crescenzi G. 1:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

13:30Kaul M. L./Welker E. - Ng M./Tran D. 2:0
15:00Lindh E./Wang J. - Ambrosio S./Cadar E.-T. 2:0
15:30Nweke D./Tatavarthy S. - Shimizu E./Wu Ho C. 1:2
17:00Chong E. W./Wong H. Y. C. - Apalikhina A./Popova M. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Hamburg 2 (Germania), suprafață dură (sală)

18:00Sato H./Yuan Y. - Bartone K./In-Albon Y. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Karaganda (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

09:00Dmitrichenko Y./Zakarlyuk M. - Lamens S./Melnikova M. 0:2
10:00Curovic T./Malygina E. - Bokova V./Soboleva A. 2:1
11:30Baidaulet D./Maklakova E. - Cengiz B./Talbi S. 2:0
13:30Ainitdinova G./Hatouka Y. - Ryser V./Vlasselaer C. 1:2
14:30Mikulskyte J./Yashina E. - Chursina S./Sinitsyna M. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Netanya (Israel), suprafață dură

13:30Kalandarov S./Koldobski K. - Glushko L./Kimchi S. 0:2
14:00Noskova L./Ostlund F. - Klaffner M./Sekulic S. 2:1
14:00Duerst J./Stadler N. - Bondarenko M./Monnet C. 0:2
14:00Nadel N./Younes K. - Radisic N./Topalova G. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

19:30Alves C./Pigossi L. - Astete F./Pedretti G. T. 2:0
19:30Gerlach K./Seguel D. - Da C. M. S./Malik T. 2:0
19:30Wan E./Wan E. - Kurata N./Ortenzi J. 0:2
19:30Munhoz . J./Xavier L. . C. - Gatica B./Pereira R. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Seville (Spania), zgură

15:00Gjorcheska L./Lukas T. WO - Hobgarski K./Shinikova I. -:-
18:00Hennemann C. W./Ku Y. - Parry D./You X. 2:1

ITF FEMININ - DUBLU: W80 Macon, GA (SUA)

21:20Lu J./Wang Xiy. - Perrin C./Zarazua R. 1:2
22:55Baptiste H./Osuigwe W. - Myers A./Popovic I. 0:2
23:05Appleton E./Contreras Gomez F. - Parks A./Smith A. 1:2

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - Group IV (Lume)

09:05Emiratele Arabe Unite - Arabia Saudită 0:3
09:10Iran - Cambodgia 3:0
09:15Turkmenistan - Oman 3:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.