REFRESH

Tenis » Ieri » Toate meciurile

EXHIBITION - MASCULIN: International Tennis Series (Lume), suprafață dură

15:15Daciek P. (Usa) - Metz D. (Usa) 2:0
16:30Daciek P. (Usa) - Lapides S. (Usa) 2:0
17:20Metz D. (Usa) - Wojcik J. (Usa) 0:2
18:00Daciek P. (Usa) - Wojcik J. (Usa) 2:0
18:55Metz D. (Usa) - Lapides S. (Usa) 1:2
20:35Wojcik J. (Usa) - Lapides S. (Usa) 2:1
21:55Yatsuk I. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) 2:1
23:10Yatsuk I. (Usa) - Bradford C. (Usa) 2:1
00:30Carnevale-Miino T. (Ita) - Draxl L. (Can) 0:2

EXHIBITION - MASCULIN: Others matches (Lume)

23:05Basalyha T. (Blr) - Narkevich Y. (Blr) 2:0
23:05AnulatBasalyha T. (Blr) - Skindzer Z. (Blr) -:-
00:30Kirilyuk A. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 0:2
01:20Budov D. (Blr) - Kolyshkov G. (Blr) 2:1
02:15Leonchik P. (Blr) - Firsin G. (Blr) 2:0
03:30Budov D. (Blr) - Basalyha T. (Blr) 2:0
05:40Leonchik P. (Blr) - Kuksov T. (Blr) 0:2
06:35Narkevich Y. (Blr) - Biaskosty E. (Blr) 2:0
07:20Pashukevich M. (Rus) - Firsin G. (Blr) 2:1
08:00Kim D. (Rus) - Nosov M. (Rus) 3:1
08:00Migachev O. (Rus) - Tsirkin V. (Rus) 3:2
08:05Zagorodnyuk V. (Ukr) - Likhtetskiy S. (Ukr) 0:2
08:05Zamoroko A. (Ukr) - Sanchenko D. (Ukr) 2:0
08:25Zaharkin D. (Rus) - Proshin S. (Rus) 2:1
09:15Kremnev A. (Rus) - Dmitriev M. (Rus) 2:1
09:20Sharlay S. (Blr) - Budov D. (Blr) RETRAS 1:0
09:30Vlasiuk O. (Ukr) - Lypko M. (Blr) 2:1
09:35Malega V. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 2:0
09:50Lavrentiev R. (Blr) - Chubkov N. (Blr) 2:0
10:10Bonev M. (Bul) - Tanev I. (Bul) 2:0
10:15Dzhanashiya S. (Rus) - Shakhnubaryan A. (Rus) 2:1
10:20AnulatNoskin E. (Rus) - Shakhnubaryan A. (Rus) -:-
10:35Kolyshkov G. (Blr) - Studenny M. (Rus) 2:1
10:50Ronjin P. (Rus) - Shirokov N. (Rus) 3:1
11:00Sokolov A. (Rus) - Dubinin A. (Rus) RETRAS 1:1
11:10Zagorodnyuk V. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 1:2
11:20Firsin G. (Blr) - Leonchik P. (Blr) -:-
11:20Merkulov A. (Rus) - Leonchik P. (Blr) 0:2
11:25Afanasenko A. (Blr) - Chubkov N. (Blr) 2:0
11:25Kremnev A. (Rus) - Vlasov A. (Rus) 2:0
11:40Zgurov P. (Blr) - Mitev K. (Bul) 0:2
11:55Bobrov B. (Rus) - Danilov S. (Rus) 2:0
12:00Vlasiuk O. (Ukr) - Sanchenko D. (Ukr) 2:1
12:35Sharlay S. (Blr) - Riman E. (Blr) 2:0
12:45Likhtetskiy S. (Ukr) - Malega V. (Ukr) 0:2
12:50Raitsov V. (Blr) - Gest Y. (Blr) 2:0
13:00Slavov G. (Bul) - Simov T. (Bul) 0:2
13:15Avsievich A. (Blr) - Urbanovich H. (Blr) 0:2
13:20Potanin S. (Rus) - Voronov I. (Rus) 2:0
13:45Ovchinnikov V. (Rus) - Lutkovskii R. (Rus) 2:0
13:45Zamoroko A. (Ukr) - Lypko M. (Blr) 2:0
13:50Zagorodnyuk V. (Ukr) - Malega V. (Ukr) 0:2
14:15Gumenyuk R. (Blr) - Biaskosty E. (Blr) -:-
14:15Kolyshkov G. (Blr) - Pashukevich M. (Rus) 2:0
14:20Gakhov I. (Rus) - Nedelko I. (Rus) 0:2
14:50Afanasenko A. (Blr) - Tsvetkov K. (Blr) 2:1
14:50Likhtetskiy S. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 0:2
15:05Torsunov I. (Blr) - Leonchik P. (Blr) 2:0
15:10Andonov I. (Rus) - Boyanov D. (Bul) 1:2
15:10Fomichev F. (Rus) - Gorban D. (Rus) 0:2
15:10Vlasiuk O. (Ukr) - Zamoroko A. (Ukr) 2:0
15:20Igoshin A. (Rus) - Dzhanashiya S. (Rus) 2:0
15:20Vasilyuk A. (Rus) - Stepin A. (Rus) 1:3
15:35Bezrukov I. (Rus) - Lutkovskiy R. (Rus) 0:2
15:35Sholomitski I. (Rus) - Sharlay S. (Blr) 2:0
16:00Bezrukov I. (Rus) - Lutkovskii S. (Rus) 0:2
16:00Ingildsen J. (Den) - Nielsen F. (Den) 1:2
16:15Lypko M. (Blr) - Sanchenko D. (Ukr) 0:2
16:20Lavrentiev R. (Blr) - Gest Y. (Blr) 0:2
16:20Valevskyi D. (Ukr) - Dobrinskiy R. (Ukr) 1:2
16:30Golinko A. (Blr) - Biaskosty E. (Blr) 0:2
16:30Kolev M. (Bul) - Manolov S. (Rus) 2:0
16:30Lutkovskii S. (Rus) - Mokrousov M. (Rus) 0:2
16:30Raitsov V. (Blr) - Tsvetkov K. (Blr) -:-
17:00Rune H. (Den) - Sigsgaard C. (Den) 2:0
17:05Vasilenko A. (Rus) - Nedelko I. (Rus) 2:0
18:00Rudnovsky E. (Blr) - Nazarchuk E. (Rus) 1:2
18:15Dimov D. (Rus) - Tanev B. (Rus) 0:2
18:45Bublik A. (Kaz) - Tiurnev E. (Rus) 0:2
19:00Kshenin A. (Rus) - Bogdanov M. (Rus) 3:2
19:30Golinko A. (Blr) - Kolyshkov G. (Blr) 2:0
19:30Ovchinnikov V. (Rus) RETRAS - Nikitin V. (Rus) 0:0
19:55Kalinin I. (Rus) - Stepanov P. (Rus) 2:0
20:00Lutkovskii S. (Rus) - Mokrousov M. (Rus) 0:2
20:20Dmitriev M. (Rus) - Stryukov M. (Rus) 2:0
20:30Filipovich V. (Blr) - Urbanovich H. (Blr) 2:0
21:35Evloev T. (Rus) - Nikitin V. (Rus) 0:2
21:55Ananyev A. (Ukr) - Fedotov I. (Blr) 2:1
22:20Sholomitski I. (Rus) - Laska A. (Blr) 2:1
00:35Budov D. (Blr) - Basalyha T. (Blr) 0:2
00:35AnulatGolinko A. (Blr) - Basalyha T. (Blr) -:-

EXHIBITION - MASCULIN: Tennis Point Exhibition Series (Germania), zgură (sală)

11:10Puetz T. (Ger) - Broska F. (Ger) 2:0
12:45Gelhardt L. (Ger) - Haerteis J. (Ger) 0:2
14:05Schmitz C. (Ger) - Choinski J. (Gbr) 0:2

EXHIBITION - FEMININ: Others matches (Lume)

00:30Paluyanchyk A. (Rus) - Shauga D. (Rus) 0:2
09:10Dzehalevich E. (Blr) - Paluyanchyk A. (Rus) 2:1
10:15Kostyuk M. (Ukr) - Zakarlyuk M. (Ukr) 2:0
11:30Bairasheuskaya A. (Blr) - Pryts V. (Blr) 1:2
12:00Kichenok L. (Ukr) - Petrenko V. (Ukr) 0:2
13:10Kolesnikova K. (Rus) - Anufryieva A. (Rus) 1:2
14:20Tsurenko L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) 2:0
14:40Paluyanchyk A. (Rus) - Bairasheuskaya A. (Blr) 0:2
15:15Lepchenko V. (Usa) - Mendez S. (Aus) 2:0
15:25Black H. T. (Usa) - Sewing S. (Usa) 2:0
15:55Kostyuk M. (Ukr) - Diatlova K. (Ukr) 2:0
16:00AnulatKostyuk M. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) -:-
16:45Nefedova A. (Usa) - Livianu J. (Usa) 2:1
17:00AnulatKichenok L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) -:-
17:00AnulatKostyuk M. (Ukr) - Kichenok N. (Ukr) -:-
17:20Sleeth L. (Can) - Aikawa M. (Jpn) 0:2
17:30Zakarlyuk M. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) 2:0
18:30Paskhalidi A. (Rus) - Dronova E. (Rus) 2:0
18:55Black H. T. (Usa) - Mendez S. (Aus) 2:0
19:20Tsurenko L. (Ukr) - Kichenok L. (Ukr) 2:0
19:45Lepchenko V. (Usa) - Sewing S. (Usa) 2:1
20:50Livianu J. (Usa) - Sleeth L. (Can) 2:0
21:00AnulatKichenok N. (Ukr) - Zakarlyuk M. (Ukr) -:-
22:00Nefedova A. (Usa) - Aikawa M. (Jpn) 2:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.