REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: French Open (Franţa) - Calificări, zgură

12:00Burruchaga R. A. (Arg) - Kovalik J. (Svk) -:-
12:00Misolic F. (Aut) - Halys Q. (Fra) -:-
12:00Wolf J.J. (Usa) - De Jong J. (Ned) -:-
13:30Faria J. (Por) - Meligeni Alves F. (Bra) -:-
13:30Maestrelli F. (Ita) - Kukushkin M. (Kaz) -:-
13:30Vavassori A. (Ita) - Squire H. (Ger) -:-
15:00Bergs Z. (Bel) - Bourgue M. (Fra) -:-
15:00Monteiro T. (Bra) - Rincon D. (Esp) -:-

WTA - SIMPLU: French Open (Franţa) - Calificări, zgură

12:00Avdeeva J. (Wrl) - Gadecki O. (Aus) -:-
12:00Sramkova R. (Svk) - Udvardy P. (Hun) -:-
12:00Volynets K. (Usa) - Selekhmeteva O. (Wrl) -:-
13:30Baptiste H. (Usa) - Zidansek T. (Slo) -:-
13:30Errani S. (Ita) - Ruse G. (Rou) -:-
13:30Zakharova A. (Wrl) - Lys E. (Ger) -:-
15:00Dinu C. (Rou) - Pigossi L. (Bra) -:-
15:00Stakusic M. (Can) - Starodubtseva Y. (Ukr) -:-

ATP - SIMPLU: Geneva (Elveţia), zgură

15:00Djokovic N. (Srb) - Machac T. (Cze) -:-
16:30Cobolli F. (Ita) - Ruud C. (Nor) -:-

ATP - SIMPLU: Lyon (Franţa), zgură

15:30Etcheverry T. M. (Arg) - Darderi L. (Ita) -:-
17:00Mpetshi Perricard G. (Fra) - Bublik A. (Kaz) -:-

WTA - SIMPLU: Rabat (Maroc), zgură

14:00Stearns P. (Usa) - Tomova V. (Bul) -:-
15:30Rakhimova K. (Wrl) - Sherif M. (Egy) -:-

WTA - SIMPLU: Strasbourg (Franţa), zgură

11:30Vondrousova M. (Cze) - Kalinina A. (Ukr) -:-
15:30Keys M. (Usa) - Samsonova L. (Wrl) -:-

ATP - DUBLU: Geneva (Elveţia), zgură

13:00Frantzen C./Jebens H. - Glasspool L./Rojer J-J. -:-
13:00Nys H./Zielinski J. - Arevalo M./Pavic M. -:-

ATP - DUBLU: Lyon (Franţa), zgură

13:00Gonzalez S./Roger-Vasselin E. - Bhambri Y./Olivetti A. -:-

WTA - DUBLU: Rabat (Maroc), zgură

17:00Khromacheva I./Sizikova Y. - Danilina A./Xu Y-F. -:-

WTA - DUBLU: Strasbourg (Franţa), zgură

11:30IntreruptFernandez L./Routliffe E. - Chan H-C./Wu F. 0:0
13:00Bucsa C./Niculescu M. - Schuurs D./Stefani L. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Augsburg (Germania), zgură

11:00Skatov T. (Kaz) - Masur D. (Ger) -:-
12:30Moeller E. (Den) - Bonadio R. (Ita) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Kachreti (Georgia), suprafață dură

09:00Bertrand R. (Fra) - Jubb P. (Gbr) -:-
09:00Sekulic P. (Aus) - Bakshi A. (Geo) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Skopje (Macedonia de Nord), zgură

12:00Majchrzak K. (Pol) - Seggerman R. (Usa) -:-
13:30Campana Lee G. (Kor) - Schwaerzler J. J. (Aut) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Augsburg (Germania), zgură

11:00Gomez F. A./Vallejo D. - Freund S./Ingildsen J. -:-
12:30Geerts M./Lawson A. - Babic Z./Naw H. -:-
14:00Schnaitter J./Wallner M. - Kelm Y./Marysko V. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Kachreti (Georgia), suprafață dură

10:30Broom C./Jones B. - Erel Y./Ramanathan R. -:-
10:30Karlovskiy E./Tiurnev E. - Reynolds F./Statham J. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Skopje (Macedonia de Nord), zgură

13:00Paulson A./Rikl P. - Martinez L. D./Rodriguez C. -:-
15:00Bortolotti M./Pel D. - Seggerman R./Trhac P. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Bol (Croaţia), zgură

12:00Broska F. (Ger) - Bielinskyi V. (Ukr) -:-
12:00Decamps G. (Bra) - Poljicak M. (Cro) -:-
12:00Pennaforti G. (Ita) - Szajrych J. (Pol) -:-
13:30Sorger S. (Aut) - Vale D. (Por) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Brcko (Bosnia & Herzegovina), zgură

11:00Campana F. (Ita) - Bosio G. (Ita) -:-
11:00Obradovic D. (Srb) - Juszczak P. (Pol) -:-
11:30Orlov V. (Ukr) - Zekic M. (Srb) -:-
12:30Markovic S. (Srb) - Jovic V. (Srb) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Bucharest 3 (România), zgură

11:00Bax F. (Fra) - Boitan G. A. (Rou) -:-
11:00Nesterov P. (Bul) - Chirita I. A. (Rou) -:-
12:30Benchetrit E. (Mar) - Den Heijer G. (Ned) -:-
12:30Gonzalez Fernandez M. (Esp) - Beloborodko I. (Ukr) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Celje (Slovenia), zgură

11:00Schiessl J. E. (Bra) - Sorrentino L. (Ita) -:-
11:00Tammaro M. (Ita) - Paty D. (Cze) -:-
12:30Hudd E. (Gbr) - Filar K. (Pol) -:-
12:30Rola B. (Slo) - Barnat J. (Cze) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cervia (Italia), zgură

13:00Baroni N. (Ita) - Bondioli F. (Ita) -:-
13:00Otegui J. B. (Arg) - Sakamoto R. (Jpn) -:-
17:00Buldorini P. (Ita) - Carraro L. (Arg) -:-
19:00Pieri S. (Ita) - Pecci A. (Ita) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Kingston 2 (Jamaica), suprafață dură

18:00Ganesan A. (Usa) - Martin D. (Can) -:-
18:00Shah A. (Ind) - Pannu K. (Nzl) -:-
19:30Guzauskas G. (Usa) - Borg L. (Swe) -:-
19:30Jones M. (Usa) - Craig C. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), zgură

10:00Andre S. (Sen) - Blanch D. (Usa) -:-
10:00Barreto Sanchez D. A. (Esp) - Tenti F. (Arg) -:-
11:00Matsuoka H. (Jpn) - Prihodko O. (Ukr) -:-
11:00Sharipov M. (Wrl) - Donev G. (Bul) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 21 (Tunisia), suprafață dură

12:00Pereira T. (Por) - Gorokhov M. (Wrl) -:-
13:30Parker S. (Gbr) - Rivet M. (Fra) -:-
16:30Bouquier A. (Fra) - Jansen W. (Gbr) -:-
16:30Little D. (Gbr) - Fomba L. (Fra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Addis Ababa (Etiopia), zgură

09:00Hans K. (Ind) - Vishwakarma S. (Ind) -:-
09:00Kalyanpur A. (Ind) - Coulibaly E. (Ivo) -:-
09:00Lock B. (Zim) - Eqbal I. (Ind) -:-
09:00Steiner M. (Ger) - Ambarzumjan E. (Ger) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Anning (China), zgură

06:00Kumasaka T. (Jpn) - Hornitschek N. (Ger) -:-
07:00Trongcharoenchaikul W. (Tha) - Sun F. (Chn) -:-
07:30Mochizuki Y. (Jpn) - Cui J. (Chn) -:-
09:00Bai Y. (Chn) - Ferguson C. (Aus) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Deauville (Franţa), zgură

12:00Jong A. M. (Ned) - Denolly C. (Fra) -:-
12:00Vanshelboim E. (Ukr) - Vatutin A. (Wrl) -:-
13:30Dussin L. (Fra) - Collignon R. (Bel) -:-
13:30Poullain L. (Fra) - Beaupain S. (Bel) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Mataro (Spania), zgură

14:00Marti Pujolras A. (Esp) - Lokoli L. (Fra) -:-
14:00Perez Sanz D. (Esp) - Den Ouden G. (Ned) -:-
15:30Buse I. (Per) - Martin Tiffon P. (Esp) -:-
16:00Giustino L. (Ita) - Kuhn N. (Ger) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Bol (Croaţia), zgură

12:00Christofi E. (Gre) - Laboutkova A. (Cze) -:-
12:00Samson L. (Cze) - Visscher S. J. (Ned) -:-
12:00Squarcialupi G. (Ita) - Hertel A. (Pol) -:-
13:30Svetac S. (Cro) - Dal S. (Ger) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Bucharest 2 (România), zgură

11:00Tig P. M. (Rou) - Sidorova K. (Wrl) -:-
11:00Vasilescu A. (Rou) - Ionescu E. M. (Rou) -:-
11:00Welker E. (Ger) - Craciun G. A. (Rou) -:-
12:30Barbulescu S. M. (Rou) - Rivkin N. (Ger) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Estepona (Spania), suprafață dură

12:00Martinez Vaquero M. (Esp) - Scilipoti S. (Sui) -:-
13:00Weckerle M. (Lux) - Cabaj Awad J. (Swe) -:-
13:30Stresnakova K. (Svk) - Gillan A. (Gbr) -:-
15:00Kulikova A. (Fin) - Micic E. (Aus) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Fukui (Japonia), suprafață dură

04:00Mushika Mio (Jpn) - Chikaraishi Y. (Jpn) -:-
04:00Nishimura K. (Jpn) - Morvayova V. (Svk) -:-
04:00Ohwaki Yui (Jpn) - Akita S. (Jpn) -:-
04:00Wu Ho C. (Hkg) - Yamazaki I. (Jpn) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 19 (Tunisia), suprafață dură

12:00Desai Z. (Ind) - Herazo Gonzalez M. (Col) -:-
12:00Kuzmova K. (Svk) - Khomutsianskaya D. (Wrl) -:-
12:00McDonald E. (Gbr) - Kudashova D. (Wrl) -:-
13:30Nugroho P. M. (Ina) - Demidova D. (Wrl) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W35 Annenheim (Austria), zgură

11:00Costoulas S. (Bel) - Radisic N. (Slo) -:-
11:00Toth A. K. (Hun) - Benoit M. (Bel) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), zgură

10:00Cakarevic S. (Fra) - Bayerlova M. (Cze) -:-
10:00Kuczer D. (Pol) - Prisacariu A. (Rou) -:-
11:00Bejenaru K. P. (Rou) - Radivojevic L. (Srb) -:-
13:00Senic N. (Srb) - Stojanovic N. (Srb) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W35 Santo Domingo 3 (Republica Dominicană), suprafață dură

16:30Bolton E. (Aus) - Dean J. (Usa) -:-
16:30Fodor C. (Usa) - Tran L. (Ned) -:-
16:30Harrison C. (Usa) - Colling S. (Usa) -:-
16:30Horvit M. (Usa) - Bhatia R. (Ind) -:-
16:30Lindgren G. V. (Can) - Wong Hong Yi C. (Hkg) -:-
16:30Ma L. (Usa) - Ulyashchenko A. (Usa) -:-
16:30Monroy Y. (Col) - Failla J. (Usa) -:-
16:30Nava Elkin A. C. (Mex) - Corley P. (Usa) -:-
16:30Portillo Ramirez M. J. (Mex) - Robinson J. (Usa) -:-
16:30Vig S. (Ind) - Bozovic A. (Aus) -:-
19:30Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) - Murgett B. (Gbr) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W50 Goyang (Coreea de Sud), suprafață dură

Setul 1Chang H. (Usa) - Liang E. S. (Tpe) 0:0 (4:3)
Setul 1Ito A. (Jpn) - Inglis M. (Aus) 0:0 (4:5)
Setul 1Inoue H. (Usa) - Kaji H. (Jpn) 0:0 (3:2)
Setul 1Sato N. (Jpn) - Okamura K. (Jpn) 0:0 (4:1)

ITF FEMININ - SIMPLU: W50 Otocec (Slovenia), zgură

11:00IntreruptFeistel G. (Pol) - Wolff V. (Usa) 1:0
11:00Joint M. (Aus) - Jimenez Kasintseva V. (And) -:-
11:00Topalova G. (Bul) - Duerst J. (Sui) -:-
12:30Fita Boluda A. (Esp) - Mboko V. (Can) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W75 Grado (Italia), zgură

10:30Chirico L. (Usa) - Urgesi F. (Ita) -:-
10:30Glushko L. (Isr) - Zucchini A. (Ita) -:-
10:30Soboleva A. (Ukr) - Bandecchi S. (Sui) -:-
12:00Alvisi E. (Ita) - Jones F. (Gbr) -:-
12:00Pridankina E. (Wrl) - Anshba A. (Wrl) -:-
12:00Zantedeschi A. (Ita) - Cortez Llorca L. (Esp) -:-
13:30Buyukakcay C. (Tur) - Deichmann K. (Lie) -:-
13:30Mazzola A. (Ita) - Ricci B. (Ita) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Bol (Croaţia), zgură

15:30Poljicak M./Simundza J. - Lanik T./Puskar S. -:-
15:30Bielinskyi V./Szajrych J. - Lehmann N./Parizzia N. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Brcko (Bosnia & Herzegovina), zgură

12:30Jovic V./Obradovic D. - Kapasi K./Zekic M. -:-
12:30Mishkin K./Shvets V. - Bosio G./Ferrari F. -:-
13:00Orlov V./Ruehl T. - Boros A./Kisantal B. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Bucharest 3 (România), zgură

14:30Bass F./Bax F. - Nesterov P./Snitari I. -:-
14:30Pavel B./Tomescu D. A. - Agostini S./De Vincentis M. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Celje (Slovenia), zgură

12:30Romano F./Wehnelt K. - Basic N./Kupcic J. -:-
14:00Schiessl J. E./Sudzum M. M. - Barnat J./Hrazdil J. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cervia (Italia), zgură

11:00Bilardo J./Cadenasso G. - Furlanetto M./Giunta M. 2:0
14:30Caniato C. A./De Michele F. - Catini N./Perfetti N. -:-
14:30De Bernardis A./Rottoli L. - Bilardo J./Cadenasso G. -:-
16:00Bondioli F./Sakamoto R. - Compagnucci N./Compagnucci T. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Kingston 2 (Jamaica), suprafață dură

23:15Benaim M./Vishnick D. - Perez B./Van Emburgh J. 2:0
00:00Ganesan A./Shah A. - Falck R./Gray T. 2:0
22:00Ganesan A./Shah A. - Ogura K./Vithoontien L. -:-
22:00Benaim M./Vishnick D. - Asaba A./Fishback R. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), zgură

13:00Andre S./Dellavedova M. - Juhas K./Sharipov M. -:-
13:00Latinovic S./Sucevic L. - Barreto Sanchez D. A./Blanch D. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 21 (Tunisia), suprafață dură

15:00Alkotop Moh./Alkotop M. - Hamza Reguig S./Makhlouf N. -:-
16:00Marques D./Pereira T. - Flores J./Ribeiro Lago E. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Addis Ababa (Etiopia), zgură

10:00Banthia S./Sinha N. K. - Jaisinghani R./Moghimi S. -:-
11:00Weintraub B./Ymer R. - Lock B./Lock C. -:-
11:30Hans K./Singh K. - Duhan C./Eqbal I. -:-
12:30Dev S D P./Kalyanpur A. - Henning P./Salton D. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Anning (China), zgură

08:30Hsu J./Shin W. - Sun Qian/Trongcharoenchaikul W. -:-
10:30Alcantara F. C./Rungkat C. - Cui J./Sun F. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Deauville (Franţa), zgură

16:00Vatutin A./Zgirovsky A. - Jong A. M./Van Sambeek F. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Mataro (Spania), zgură

17:00Fernandez Flores D./Cesar Porras J. - Genov A./Pujol Navarro B. -:-
17:30Ricca G./Virgili A. - Herberg Amoros A./Marti Pujolras A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Bol (Croaţia), zgură

15:30Bandurowska X./Bartha P. - Hertel A./Laboutkova A. -:-
15:30Mettraux M./Visscher S. J. - Dernikovic R./Miskovic D. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Bucharest 2 (România), zgură

14:00Konstantinova Y./Sidorova K. - Ionescu E. M./Oana A. F. -:-
14:00Podlinska M./Welker E. - Bojica S./Mester C. M. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Estepona (Spania), suprafață dură

17:30Cabaj Awad J./Weckerle M. - Ainitdinova G./Nepliy E. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Fukui (Japonia), suprafață dură

05:30Abe H./Nagata A. - Katsumi N./Thompson B. -:-
07:00Kim Y.J./Lin F. A. - Hasegawa M./Wu Ho C. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 19 (Tunisia), suprafață dură

15:00Liu L. Y./Xu J. - Reguer A./Rushiti A. -:-
16:00Desai Z./Khomutsianskaya D. - Okutoyi A./Refaat M. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W35 Annenheim (Austria), zgură

12:30Radisic N./Vismane D. - Lemaitre T./Monnot A. -:-
14:30Hutchinson H./John-Baptiste L. - Hietaranta L./Malygina E. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), zgură

13:00Laskutova K./Zelnickova R. - Milovanovic E./Prisacariu A. -:-
14:30Bayerlova M./Karatancheva L. - Bejenaru K. P./Samir S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W35 Santo Domingo 3 (Republica Dominicană), suprafață dură

22:00Bolton E./Harrison C. - Hitt Z./Monroy Y. -:-
22:00Allen K./Leon S. - Failla J./Ulyashchenko A. -:-
22:00Horvit M./Ngounoue M. - Colling S./Murgett B. -:-
22:00Nava Elkin A. C./Van Poppel E. - Kuwata H./Vlasselaer C. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W50 Goyang (Coreea de Sud), suprafață dură

05:35Kumkhum L./Plipuech P. - Cabrera L./da Silva Fick G. -:-
06:05Han N./Park S. - Chong E./Liang E. S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W50 Otocec (Slovenia), zgură

11:00Gorgodze E./Strakhova V. WO - Obradovic A./Smejkal L. -:-
12:00Barry M./Okuwaki R. - Hrdinkova D./Svatikova L. -:-
12:30Gorgodze E./Strakhova V. - Gureva A./Kovaleva A. -:-
14:00Falkner Z./Lovric P. - Joint M./McAdoo R. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W75 Grado (Italia), zgură

13:30Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. - Collins A./Perez Garcia M. P. -:-
18:00Anshba A./Appleton E. - Aney J./Papadakis L. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.