REFRESH

Fotbal » Azi » Cote

EUROPA: Liga Campionilor - Grupe

19:45Juventus - Malmo FF -:- [ 1.18 | 7.50 | 21.00 ]
19:45Zenit - Chelsea -:- [ 6.75 | 4.40 | 1.54 ]
22:00Atalanta - Villarreal -:- [ 1.77 | 4.20 | 4.50 ]
22:00Bayern - Barcelona -:- [ 1.56 | 5.20 | 5.20 ]
22:00Benfica - Dyn. Kyiv -:- [ 1.30 | 5.80 | 12.00 ]
22:00Manchester Utd - Young Boys -:- [ 1.43 | 5.10 | 7.50 ]
22:00Salzburg - Sevilla -:- [ 3.20 | 3.55 | 2.33 ]
22:00Wolfsburg - Lille -:- [ 2.43 | 3.40 | 3.10 ]

AFRICA DE SUD: Premier League

15:30Mamelodi - Royal AM -:- [ 1.41 | 4.00 | 7.00 ]
17:00Baroka - Swallows -:- [ 2.50 | 2.63 | 3.15 ]
17:00Sekhukhune - Marumo Gallants -:- [ 2.55 | 2.63 | 3.10 ]
17:00Stellenbosch - Supersport -:- [ 2.60 | 2.75 | 2.85 ]
17:30AmaZulu - Orlando -:- [ 3.00 | 2.63 | 2.63 ]
19:30Golden Arrows - Kaizer -:- [ 1.90 | 2.95 | 4.30 ]

ALBANIA: Super Liga

17:45Skenderbeu - Egnatia -:-
17:45Vllaznia - Partizani -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00Atletic Escaldes - Ordino -:-
14:30Sant Julia - UE Engordany -:-
17:00FC Santa Coloma - Carroi -:-

ANGLIA: League One

21:45Milton Keynes - Plymouth -:- [ 2.25 | 3.35 | 3.25 ]
21:45Wigan - Shrewsbury -:- [ 1.60 | 3.85 | 6.00 ]

ANGLIA: League Two

21:45Barrow - Salford -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.85 ]
21:45Bradford City - Colchester -:- [ 1.68 | 3.70 | 5.25 ]
21:45Hartlepool - Rochdale -:- [ 2.80 | 3.30 | 2.50 ]

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Cray - Horsham FC -:-

ANGLIA: Premier League Cup

21:00Fulham U23 - Southend U23 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:30Interclube - Progresso -:- [ 1.40 | 3.75 | 7.50 ]

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:25Najran - Al Jeel -:-
14:35Al Ain - Ohod -:-
16:25Al-Nahda - Al Draih -:-
16:30Al Adalh - Al-Shoalah -:-

ARGENTINA: Primera C - Play Off-uri promovare

22:00Berazategui - Argentino de Merlo -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.10 ]

ARMENIA: First League

12:00Lernayin Artsakh - Alashkert 2 -:-

ASIA: AFF Cupa Suzuki

11:30Myanmar - Timor de Est -:- [ 1.32 | 4.30 | 7.00 ]
14:30Filipine - Singapore -:- [ 3.65 | 3.20 | 1.88 ]

AUSTRALIA: A-League

10:45Melbourne City - Perth Glory -:- [ 1.38 | 4.90 | 8.00 ]

AUSTRALIA: FFA Cup

10:30Sydney FC - Macarthur FC -:- [ 1.85 | 3.90 | 3.60 ]

BAHRAIN: Bahrain Cup - Turul 4

17:00Al-Ahli Manama - East Riffa -:-
17:00Al Khalidiyah - Al-Hala -:-
17:00Al-Muharraq - Al-Hidd -:-
17:00Al-Rifaa - Bahrain SC -:-
17:00Sitra - Al-Budaiya -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

20:30Petegem - Olsa Brakel -:-
20:30Wetteren - Zwevezele -:-
21:00Lokeren-Temse - Zelzate -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

21:00Hoogstraten - Hades -:-

BELGIA: 1st National - Feminin

21:30Moldavo F - Mons F -:-

BOTSWANA: Premier League

16:00BDF XI - Masitoaka -:-
16:00Mogoditshane - Prisons XI Gaborone -:-
18:00Extension Gunners - BR Highlanders -:-
18:00Morupule - Notwane -:-
18:00AmânatPolice XI - Gilport Lions -:-
18:00Security Systems - Gaborone Utd -:-

CHINA: Liga Jia

09:00Zibo Cuju - Beijing Technology -:- [ 1.55 | 3.80 | 4.90 ]
13:30Nantong Zhiyun - Shaanxi Changan -:- [ 1.92 | 3.20 | 3.55 ]
13:35Chengdu Rongcheng - Wuhan Three Towns -:- [ 2.75 | 3.50 | 2.15 ]

COLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Junior - Pereira -:- [ 1.46 | 3.90 | 6.75 ]

COREEA DE SUD: K League 1 - Retrogradare

12:00Daejeon - Gangwon -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.60 ]

CROAŢIA: 1. HNL

18:00Rijeka - Osijek -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.20 ]

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play off-uri

23:3011 Deportivo - Alianza FC -:-

EUROPA: UEFA Youth League - Grupe

11:00Zenit U19 - Chelsea U19 -:- [ 3.00 | 3.90 | 1.95 ]
14:00Atalanta U19 - Villarreal U19 -:- [ 3.00 | 3.90 | 1.95 ]
14:00Benfica U19 - Din. Kiev U19 -:-
15:00Salzburg U19 - Sevilla U19 -:- [ 1.75 | 3.80 | 3.80 ]
16:00Juventus U19 - Malmö U19 -:-
17:00Bayern U19 - Barcelona U19 -:- [ 4.25 | 4.40 | 1.57 ]
17:00Manchester Utd U19 - Young Boys U19 -:- [ 1.35 | 5.50 | 5.75 ]
17:00Wolfsburg U19 - Lille U19 -:- [ 3.70 | 3.60 | 1.82 ]

EUROPA: UEFA Youth League - Play Off-uri învingători

17:00M. Haifa U19 - La Coruna U19 -:-

EUROPA: Liga Campionilor Feminin

19:45Servette F - Wolfsburg F -:-
19:45Zhytlobud-1 F - Paris SG F -:-
22:00Breidablik F - Real Madrid F -:-
22:00Chelsea F - Juventus F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga - Retrogradare

11:00Merani Martvili - Torpedo Kutaisi -:-
11:00Shukura - Gagra -:-

GEORGIA: Cupa

15:00Samgurali - Saburtalo Tbilisi -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00AmânatLuckenwalde - Lokomotive Leipzig -:- [ 2.80 | 3.25 | 2.30 ]

GERMANIA: Regionalliga Vest

20:30Dusseldorf II - Wiedenbruck -:- [ 2.05 | 3.35 | 3.20 ]
20:30Fortuna Koln - Koln II -:- [ 1.75 | 3.80 | 3.75 ]

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

20:00Grossaspach - RW Koblenz -:- [ 2.40 | 3.20 | 2.70 ]

GERMANIA: Regionalliga Bayern

20:00AmânatRosenheim - Burghausen -:- [ 4.60 | 4.00 | 1.55 ]

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

20:00AmânatErfurt - Arnstadt -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

20:30AmânatInter Turkspor Kiel - Flensburg -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

20:30Paderborn II - RSV Meinerzhagen -:- [ 1.23 | 5.00 | 7.00 ]

GERMANIA: Oberliga Hessen

19:30Flieden - Baunatal -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:30AmânatGonsenheim - Hassia Bingen -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

14:00Hertha U19 - Magdeburg U19 -:- [ 1.07 | 8.50 | 11.50 ]

GRECIA: Super League 2

15:00AO Trikala - Olympiakos B -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4

15:00Ethnikos Skoulikadou - Nafpaktiakos A. -:-
15:00Panegialios - Tilikratis L. -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 7

15:00Poros - Almyros Gaziou -:-

INDIA: ISL

16:00Hyderabad - Bengaluru FC -:- [ 2.20 | 3.05 | 3.40 ]

INDONESIA: Liga 1

13:00Barito Putera - Persik Kediri -:- [ 2.38 | 3.05 | 2.65 ]
15:45Persib - Persebaya -:- [ 1.72 | 3.20 | 4.10 ]

IRAN: Division 1

12:30Arman Gohar - Kheybar Khorramabad -:-
12:30Machine Sazi - Shams Azar Qazvin -:-
12:30Malavan - Mes Kerman -:-
12:30Qashqai Shiraz - Vista Toorbin -:-
12:30Rayka Babol - Esteghlal Khuzestan -:-
12:30Saipa - Pars Janoobi Jam -:-
12:30Shahrdari Hamedan - Astara -:-
13:00Esteghlal Molasani - Khooshe Talaee -:-
13:00Shahin Bushehr - Mes Shahr Babak -:-

ITALIA: Serie D - Group A

15:30Asti - PDHA -:-
15:30Borgosesia - Saluzzo -:-
15:30Chieri - Fossano -:-
15:30Citta di Varese - Caronnese -:-
15:30Gozzano - HSL Derthona -:-
15:30Imperia - Casale -:-
15:30Ligorna - Vado -:-
15:30Novara - Lavagnese -:-
15:30Sestri Levante - Ticino -:-
16:00Bra - Sanremese -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30Arconatese - Legnano -:-
15:30Caravaggio - Crema -:-
15:30Ciserano-Bergamo - Brusaporto -:-
15:30Folgore Caratese - Castellanzese -:-
15:30Franciacorta - Olginatese -:-
15:30Leon - Desenzano Calvina -:-
15:30Real Calepina - Breno -:-
15:30Sona - Ponte San Pietro -:-
15:30Villa Valle - USD Casatese -:-
15:30Vis Nova Giussano - SG City Nova -:-

ITALIA: Serie D - Group C

15:30ArzignanoChiampo - San Martino Speme -:-
15:30Caldiero Terme - Adriese -:-
15:30Cattolica Calcio - Este -:-
15:30Cjarlins Muzane - Cartigliano -:-
15:30Delta Porto Tolle - Dolomiti Bellunesi -:-
15:30Levico Terme - Union Clodiense -:-
15:30Luparense - Campodarsego -:-
15:30Mestre - Ambrosiana -:-
15:30Spinea - Montebelluna -:-

ITALIA: Serie D - Group D

15:30Ath. Carpi - Ravenna -:-
15:30Forli - Real Forte Querceta -:-
15:30Ghivizzano Borgo - Rimini -:-
15:30G.S. Bagnolese - Correggese -:-
15:30Lentigione - Aglianese Calcio -:-
15:30Prato - Mezzolara -:-
15:30Sammaurese - SCD Progresso -:-
15:30Sasso Marconi - Fanfulla -:-
15:30Seravezza Pozzi - Alcione Milano -:-
15:30Tritium - San Donnino -:-

ITALIA: Serie D - Group E

15:30Cannara - Sangiovannese -:-
15:30Flaminia - Foligno -:-
15:30Lornano Badesse - Follonica Gavorrano -:-
15:30Pianese - San Donato -:-
15:30Poggibonsi - Tiferno Lerchi -:-
15:30Pro Livorno - ASD Cascina -:-
15:30Scandicci - Arezzo -:-
15:30Trestina - Rieti -:-
15:30Unipomezia - Montespaccato -:-

ITALIA: Serie D - Group F

15:30Castelfidardo - ASD Pineto Calcio -:-
15:30Castelnuovo Vomano - Nereto -:-
15:30Chieti - US Tolentino -:-
15:30Fano - Recanatese -:-
15:30Matese - Montegiorgio -:-
15:30Porto D'Ascoli - Fiuggi -:-
15:30S. N. Notaresco - Sambenedettese -:-
15:30Vastese - Alto Casertano -:-
15:30Vastogirardi - Trastevere Calcio -:-

ITALIA: Serie D - Group G

15:30AmânatAfragolese - Torres -:-
15:30Aprilia - Arzachena -:-
15:30Atletico Uri - Cassino -:-
15:30Carbonia - R. Monterotondo -:-
15:30Gladiator - Nuova Florida -:-
15:30Insieme Formia - Cynthialbalonga -:-
15:30Lanusei Calcio - Calcio Giugliano -:-
15:30Latte Dolce - Ostia Mare -:-
15:30AmânatVis Artena - Muravera -:-

ITALIA: Serie D - Group H

15:30Bitonto - Audace Cerignola -:-
15:30Brindisi - A.C.D. Nardo -:-
15:30Francavilla - Casertana -:-
15:30Mariglianese - Lavello -:-
15:30Nocerina - Virtus Matino -:-
15:30Rotonda - Gravina -:-
15:30San Giorgio - Casarano -:-
15:30Sorrento - Bisceglie -:-
16:00Citta di Fasano - SS Nola 1925 -:-
16:30Molfetta Calcio - Altamura -:-

ITALIA: Serie D - Group I

15:30AS Acireale - Real Aversa -:-
15:30Cavese - FC Messina -:-
15:30Cittanovese - Lamezia Terme -:-
15:30Giarre - Castrovillari -:-
15:30Rende - Gelbison Cilento -:-
15:30Sancataldese - San Luca -:-
15:30Santa Maria Cilento - Licata -:-
15:30Trapani - Portici 1906 -:-
15:30Troina - Biancavilla -:-
16:00S. Agata - Paterno -:-

ITALIA: Serie B Women

15:30Tavagnacco F - Como F -:-

KENYA: Premier League

12:00Nairobi City - Nzoia Sugar -:- [ 1.70 | 3.15 | 4.95 ]
14:00Kakamega Homeboyz - Mathare Utd. -:- [ 1.30 | 4.75 | 7.50 ]
14:00Kariobangi Sharks - Police FC -:- [ 1.53 | 3.60 | 5.50 ]
14:00Sofapaka - Wazito -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]
14:00Ulinzi Stars - Tusker -:- [ 2.75 | 2.85 | 2.50 ]

KUVEIT: Premier League

16:20Kazma SC - Al Shabab -:-
18:35Al-Fahaheel - Al Arabi -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

14:00Bregalnica - Rabotnicki -:-
14:00FK Skopje - Struga -:-
14:00Makedonija GP - Akademija Pandev -:-
14:00Pelister - Borec -:-
14:00Renova - Tikves -:-
14:00Shkupi - Shkendija -:-

MALTA: FA Trophy

12:00Victoria Wanderers - Melita FC -:-
14:30Sannat Lions - Marsaskala -:-
15:00Marsaxlokk - Kercem Ajax -:-
15:00Nadur - Oratory -:-
15:00Qrendi - Xewkija -:-
15:00Senglea Athletics - Tarxien -:-
19:00Lija Athletic - Fgura -:-
19:00Vittoriosa - Mellieha -:-
19:00Zabbar - Mqabba FC -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

14:00Rudar - Buducnost -:-
14:00Sutjeska - FK Podgorica -:-
15:00Iskra - Jezero -:-
16:00Decic - Zeta -:-
17:00OFK Petrovac - Mornar -:-

MUNTENEGRU: Druga Liga

14:00Arsenal Tivat - Grbalj -:-

PARAGUAY: Primera Division - Retrogradare

00:30Ameliano - Sp. Luqueno 3:2

POLONIA: Central Youth League

13:00Legia U18 - S. Rzeszow U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

13:00Rekord Bielsko-Biala F - Czarni Sosnowiec F -:-

PORTUGALIA: Liga 3

13:00CD Cova da Piedade - Oriental Dragon -:- [ 2.20 | 3.15 | 3.00 ]
13:00Pevidem - Guimaraes B -:- [ 5.70 | 3.65 | 1.50 ]
16:00Leiria - Caldas -:- [ 1.40 | 3.90 | 6.90 ]
17:00Amora - Torreense -:- [ 2.30 | 2.95 | 2.95 ]
17:00Canelas 2010 - Sanjoanense -:- [ 2.35 | 3.10 | 2.75 ]
17:00Fafe - Anadia -:- [ 1.95 | 2.85 | 4.00 ]
18:00Felgueiras - CDC Montalegre -:- [ 2.15 | 2.95 | 3.25 ]
20:00Alverca - Setubal -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.60 ]

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

13:00Camacha - Forjaes -:- [ 1.50 | 3.50 | 5.30 ]
17:00Pedras Salgadas - Maria de Fonte -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.05 ]
17:00SC Vianense - Maritimo B -:- [ 4.40 | 3.55 | 1.60 ]
17:00Vilaverdense - Merelinense -:- [ 1.53 | 3.45 | 5.25 ]
18:00AmânatCamara de Lobos - U. Madeira -:-

PORTUGALIA: Taça da Liga Women

12:00Maritimo F - Braga F -:-
16:00Vilaverdense F - Sporting F -:-
17:00Torreense F - Famalicao F -:-

QATAR: QSL Cup

15:00Al Sailiya - Al-Gharafa -:-
17:10Al Arabi - Qatar SC -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

21:45Faetano - La Fiorita -:-
21:45Murata - Folgore -:-
21:45Tre Fiori - Pennarossa -:-
21:45Tre Penne - Domagnano -:-

SCOŢIA: Premiership

21:45Livingston - Hibernian -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.25 ]

SLOVENIA: Prva Liga

18:00Celje - O. Ljubljana -:- [ 2.65 | 2.85 | 2.55 ]

SLOVENIA: 1. SZNL Women

17:30Olimpija F - Primorje F -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

18:00Castellon - Costa Brava -:- [ 1.45 | 4.05 | 6.55 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

13:00Prat - Formentera -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.10 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 4

14:00Mensajero - Montijo -:- [ 2.40 | 2.95 | 2.88 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

13:00Noia - Viveiro -:-
13:00Rapido de Bouzas - CD Choco -:-
17:00Arnoia - Sofan -:-
17:00Racing Club Villalbes - Polvorin -:-
17:30Arzua - Ponteareas -:-
18:00Estradense - Ourense CF -:-
18:00Somozas - Barco -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

12:45Praviano - Covadonga -:-
13:00Gijon B - SD Navarro CF -:-
13:00Lealtad - Luarca -:-
13:00Llanes - R. Oviedo B -:-
16:45CD Colunga - Mosconia -:-
16:45Roces - Real Titanico -:-
16:45Tuilla - EI San Martin -:-
17:00Langreo B - Basico Urraca -:-
18:00L'Entregu - Lenense -:-
18:30Caudal Deportivo - Gijon Industrial -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

12:00Santuxu - Urduliz -:-
12:30Portugalete - Beti Gazte -:-
13:00Alaves B - Durango -:-
13:00CD Vitoria - San Ignacio -:-
17:30Beasain - Anaitasuna FT -:-
18:00Amurrio Club - Uritarra -:-
18:00Barakaldo - Pasaia -:-
18:00Lagun Onak - Tolosa FC -:-
18:00SD Deusto - Leioa -:-
18:30Aurrera Ondarroa - Basconia -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

12:30Jove - Acero -:-
12:30Olimpic Xativa - Hercules B -:-
12:45Villajoyosa - Silla CF -:-
13:00Ilicitano - Torrellano -:-
13:00Valencia B - Torrent -:-
17:00Atzeneta - Saguntino -:-
17:00Callosa - Roda -:-
17:30Orihuela - Recambios Colon -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

12:30AD Torrejon - Las Rozas -:-
12:30Alcorcon B - Atl. Madrid B -:-
12:30Getafe B - Vallecano B -:-
12:30Parla - Pozuelo de Alarcon -:-
12:30Trival Valderas - Complutense -:-
12:30Villaverde San Andres - Moratalaz -:-
13:00Ursaria - RSD Alcala -:-
19:00Galapagar - Colonia M. -:-
20:00CDE Madrid - Paracuellos Antamira -:-
21:00Tres Cantos - Carabanchel -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:45La Virgen - Almazan -:- [ 2.65 | 2.80 | 2.43 ]
17:00Leonesa B - Colegios Diocesanos -:- [ 1.28 | 4.35 | 6.75 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

13:00Alhaurin - Huetor Tajar -:-
13:00Almeria B - Torre del Mar -:-
13:00Huetor Vega - Motril -:-
13:30Intergym Melilla - CD Alhaurino -:-
18:00El Palo - Jaen -:-
18:00UD San Pedro - Malaga B -:-
18:30CD Torreperogil - Atletico de Porcuna -:-
18:30Torredonjimeno - Torremolinos -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

13:00Cabecense - Conil -:-
13:00Cartaya - CD Utrera -:-
13:00CD Gerena - Xerez CD -:-
13:00Cordoba B - Huelva -:-
13:00Puente Genil - Rota -:-
13:00Sevilla C - Antoniano -:-
17:00Pozoblanco - Ceuta B -:-
18:00Los Barrios - Ciudad de Lucena -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

12:00Platges de Calvia - Soller -:-
12:30Inter Ibiza - Collerense -:-
13:00Campos - Serverense -:-
13:00Constancia - Portmany -:-
13:00Sant Rafel - Sant Jordi -:-
17:00Mercadal - Llosetense -:-
17:15Murense - Poblense -:-
17:30Manacor - Mallorca B -:-
18:00Felanitx - Santanyi -:-
19:30Son Veri - Binissalem -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:30Atl. Paso - Vera -:-
14:00Santa Ursula - SD Tenisca -:- [ 1.58 | 3.40 | 4.35 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

12:30Bullense - Yeclano -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

16:30Biescas - Calamocha -:- [ 3.65 | 2.90 | 1.90 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:30Tarancon - Villarrubia -:-
13:00Huracan de Balazote - Guadalajara -:-
13:00San Clemente - Miguelturreno -:-
13:00Villarrobledo - Illescas -:-
17:00Albacete B - Villacanas -:-
17:00Torrijos - Conquense -:-
17:30Quintanar - Azuqueca -:-
18:00Hogar Alcarreno - Ciudad Real -:-
19:00La Roda - Almansa 0:3

TAILANDA: Thai League 2

13:00Chiangmai FC - Phrae -:-
14:00Lampang - Rayong FC -:-

UNGARIA: NB III - Centre

14:00Dabas-Gyon - ESMTK Budapest -:-
14:00MTK II - Honved II -:- [ 3.00 | 3.45 | 2.05 ]
14:00Vac - Balassagyarmat -:-

URUGUAY: Primera Division - Play-off

88'Plaza Colonia - Penarol 1:1 [ 4.30 | 3.40 | 1.67 ]

ZAMBIA: Super League

13:00Forest Rangers - Green Buffaloes FC -:-
13:00Kafue Celtic - Green Eagles -:-
13:00Power Dynamos - Kansanshi -:-
15:00Buildcon - Nkana -:-
15:00Lusaka Dynamos - Zesco Utd -:-
15:00Nkwazi - Indeni -:-
15:00Prison Leopards - Konkola -:-
15:00Red Arrows - Kabwe -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Harare City - Yadah -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.