REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

AFRICA: CECAFA Championship - Play-off

12:00Kenya - Eritrea -:-
14:45Uganda - Tanzania -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

19:30Bidvest Wits - Mamelodi -:-

ANGLIA: National League North

21:45AmânatAltrincham - Telford -:-

ANGLIA: National League South

21:45Dulwich Hamlet - Havant & W -:-
21:45Oxford City - St. Albans -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45Coalville - Peterborough Sports -:-
21:45Kings Langley - Biggleswade Town -:-
21:45St. Ives - Hednesford -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Blackfield - Tiverton -:-
21:45Poole - Met. Police -:-
21:45Salisbury - Truro -:-
21:45Walton Casuals - Hayes & Yeading -:-
21:45Yate Town - Weston-super-Mare -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis -:-
21:45Leatherhead - Kingstonian -:-
21:45Merstham - Haringey -:-
21:45Worthing - Enfield Town -:-

ANGLIA: EFL Cup

21:45Aston Villa - Liverpool -:-

ANGLIA: FA Cup

21:30Plymouth - Bristol Rovers -:-

ANGLIA: FA Trophy

21:45Altrincham - Farsley -:-
21:45Atherton - Barrow -:-
21:45Bath - Sholing -:-
21:45Chester - Hednesford -:-
21:45Chorley - Matlock -:-
21:45Dagenham & Red. - Sutton -:-
21:45Halesowen - Bradford PA -:-
21:45Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
21:45Salisbury - Eastbourne Boro -:-
21:45Southport - South Shields -:-
21:45Telford - Leamington -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

21:00Arsenal U23 - Din. Zagreb 2 -:-
21:00FC Porto B - Jong PSV -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:20Al Bukayriyah - Al Khaleej -:-
14:25Al Taee - Al Jeel -:-
14:35Ohod - Al Ain -:-
16:45Al Batin - Al Qadisiya -:-
17:25Jeddah - Al Mojzel -:-

ASIA: EAFF E-1 Football Championship Women

09:15AnulatCoreea de Nord F - China F -:-
09:15Taiwan F - China F -:-
12:30Coreea de Sud F - Japonia F -:-

AUSTRALIA: Y-League

09:30Central Coast Mariners U23 - Newcastle Jets U23 -:-

BELGIA: Cupa

21:45Waregem - Charleroi -:-

BOTSWANA: Premier League

19:00Security Systems - BDF XI -:-

EGIPT: Premier League

17:00Enppi - El Masry -:-
19:30Pyramids - El Gounah -:-

FRANŢA: Coupe de la Ligue

19:45Reims - Montpellier -:-
22:05Monaco - Lille -:-

GERMANIA: Bundesliga

19:30Bremen - Mainz -:-
21:30Augsburg - Dusseldorf -:-
21:30Dortmund - RB Leipzig -:-
21:30Union Berlin - Hoffenheim -:-

GIBRALTAR: National League

19:15Mons Calpe - Europa FC -:-
21:30Lions Gibraltar - Boca Juniors -:-

INDIA: I-League

13:30Aizawl - Chennai City -:-

INDONESIA: Liga 1

11:00Padang - Pusamania Borneo -:-
13:30Persija Jakarta - Persebaya -:-
13:30PSIS Semarang - Madura United -:-

ITALIA: Coppa Italia Primavera

21:00Torino U19 - AC Milan U19 -:-

JAMAICA: Premier League

03:00Cavalier - Tivoli -:-

LUME: FIFA Club World Cup

16:30Al-Sadd - Esperance Tunis -:-
19:30Flamengo - Al-Hilal -:-

MAROC: Botola Pro

18:00Berkane - Tanger -:-

MAROC: Botola 2

16:00Chabab Rif Hoceima - TAS Casablanca -:-

OLANDA: KNVB Beker

19:30Twente - G.A. Eagles -:-
20:45Excelsior - Eindhoven -:-
20:45Heerenveen - Roda -:-
20:45IJsselmeervogels - SteDoCo -:-
20:45Katwijk - FC Oss -:-
20:45Vitesse - ODIN '59 -:-
21:45Sittard - Zwolle -:-

OMAN: Professional League

15:10Al Nasr - Muscat -:-
20:10Dhofar - Mirbat -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

16:15Academico Viseu - Chaves -:-
19:45Varzim - Anadia -:-
22:30Marinhense - Rio Ave -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00Famalicao U23 - Setubal U23 -:-

SPANIA: Copa del Rey

16:30Lealtad - Cadiz -:-
17:00Coruxo - Mirandes -:-
20:00CF Illueca - La Coruna -:-
20:00Jaen - Alaves -:-
20:00L'Hospitalet - Granada -:-
20:00SD Logrones - Eibar -:-
20:30Langreo - Ebro -:-
20:30Marbella - Guijuelo -:-
21:00Cacereno - Alcorcon -:-
21:00Castellon - Las Palmas -:-
21:00Pena - Fuenlabrada -:-
21:00Portugalete - Extremadura UD -:-
21:00Socuellamos - Zaragoza -:-
21:15Tarazona - Vallecano -:-
21:30G. Segoviana - Elche -:-
21:30Unionistas - Baleares -:-
21:30Union Montanesa Escobedo - Malaga -:-
21:30Zamora - Gijon -:-
21:45Hercules - Huelva -:-
22:00Andorra - Leganes -:-
22:00Cartagena - Leioa -:-
22:00Ceuta - Numancia -:-
22:00CF Intercity - Ath. Bilbao -:-
22:00Murcia - Racing Santander -:-
22:30Mensajero - Tenerife -:-

SUDAN: Premier League

15:00Hilal El-Fasher - Hay al-Arab -:-
15:00Kadougli - Al Wadi -:-
19:00Alfalah Atbra - Merreikh El-Fasher -:-

TURCIA: Cupa

12:00FK Vanspor - Kasimpasa -:-
13:30Antalyaspor - Eyupspor -:-
15:30Samsunspor - Rizespor -:-
17:30Adanaspor - Alanyaspor -:-
19:45Tuzlaspor - Galatasaray -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45Bala Town - Penybont -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

21:45Colwyn Bay - Conwy Borough -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30Cwmamman United - Taffs Well -:-
21:30Goytre United - Llantwit Major -:-
21:30Haverfordwest - Swansea University -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.