REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

21:30Tottenham - Brentford -:-
22:15Manchester Utd - Arsenal -:-

ITALIA: Serie A

19:30Torino - Empoli -:-
21:45Lazio - Udinese -:-

ROMÂNIA: Cupa

20:30CSO Filiasi - Univ. Craiova -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

19:30Orlando - Baroka -:-

ALGERIA: U21 League

16:00MC Alger U21 - Paradou U21 -:-
16:00RC Relizane U21 - Constantine U21 -:-
16:00Tlemcen U21 - Medea U21 -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF League

03:00Motagua (Hon) - Forge (Can) -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

02:10Talleres Cordoba - Godoy Cruz -:-

AUSTRALIA: FFA Cup

10:30Tigers FC - APIA Tigers -:-

BELARUS: Vysshaya Liga - Retrogradare

17:30Slavia Mozyr - Krumkachy -:-

BELGIA: Cupa

21:45St. Liege - Beerschot VA -:-

BELGIA: Pro League U21

21:00Charleroi U21 - Antwerp U21 -:-

BOLIVIA: Division Profesional

01:00Aurora - J. Wilstermann -:-
01:30Bolivar - Palmaflor -:-
21:00Guabira - Royal Pari -:-
21:00Real Potosi - Independiente Petroleros -:-

BRAZILIA: Serie A

23:00Bahia - Atletico-MG -:-

BRAZILIA: Copa Verde

01:00Paysandu - Remo -:-
21:00Nova Mutum - Vila Nova -:-

BULGARIA: Parva liga

12:45CSKA 1948 Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-
15:00Ludogorets - Arda -:-
17:30CSKA Sofia - Lok. Sofia -:-

BULGARIA: Vtora liga

14:30Dobrudzha - Sozopol -:-
14:30Levski Lom - Etar -:-

CHILE: Primera División - Relegation - Play Offs

01:30Deportes Temuco - S. Morning -:-

COLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

01:00Pereira - Atl. Nacional -:-
03:05Junior - Dep. Cali -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:00AS Vita Club - AC Kuya -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura - Play off-uri

05:00Saprissa - Herediano -:-

DANEMARCA: 1st Division

19:30Hvidovre IF - Esbjerg -:-

EGIPT: Division 2 - Group C

14:30Alexandria SC - Baladiyat El Mahalla -:-
14:30Al Magd - Al Zarka -:-
14:30El Mansoura - Al Hammam -:-
14:30El Raja - Pioneers -:-
14:30Haras El Hodood - Alaab Damanhour -:-
14:30Kafr El Sheikh - Abu Qir Semad -:-
14:30Said El Mahalla - El Olympi -:-
14:30Salloum - Dekernes -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play off-uri

23:00Jocoro - Alianza FC -:-
23:15Platense Municipal - Luis Angel Firpo -:-
03:00Aguila - 11 Deportivo -:-

GERMANIA: Regionalliga North

20:00SC Weiche-08 - Hamburger SV II -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

20:30ASC 09 Dortmund - Haltern -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

20:30Meerbusch - Hilden -:-

GRECIA: Cupa

15:00Agios Nikolaos - Karditsa -:-
17:00Lamia - Ionikos -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Ashanti GB - Hafia -:-
18:00Elephant Coleah - Flamme Olympique -:-
18:00Sequence - Kaloum Star -:-

INDIA: ISL

16:00Jamshedpur - Hyderabad -:-

INDIA: Santosh Trophy

06:00Tripura - Nagaland -:-
10:30Manipur - Mizoram -:-
10:30Meghalaya - Arunachal -:-

INDONESIA: Liga 1

10:15Persipura - Bhayangkara Solo -:-
15:30Persela - PSM Makassar -:-

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

10:15Persewar Waropen - PSBS Biak Numfor -:-

IRAN: Division 1

12:30Astara - Saipa -:-
12:30Kheybar Khorramabad - Esteghlal Molasani -:-
12:30Khooshe Talaee - Shams Azar Qazvin -:-
12:30Mes Kerman - Arman Gohar -:-
12:30Mes Shahr Babak - Machine Sazi -:-
12:30Qashqai Shiraz - Rayka Babol -:-
12:30Vista Toorbin - Shahin Bushehr -:-
13:00Esteghlal Khuzestan - Malavan -:-
13:00Pars Janoobi Jam - Shahrdari Hamedan -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

20:30M. Haifa - H. Haifa -:-

KUVEIT: Premier League

16:20Al Shabab - Al-Fahaheel -:-
18:35Al Naser - Kazma SC -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

23:00India F - Venezuela F -:-
02:00Brazilia F - Chile F -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura - Play off-uri

05:00Tigres - Leon -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura - Play off-uri

03:00Tepatitlan de Morelos - Dorados -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off

00:00Saltillo - Alacranes -:-
04:30Coras - Cafetaleros -:-
23:00Yalmakan - Inter Playa Del Carmen -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura - Play off-uri

19:00Cruz Azul U20 - Santos Laguna U20 -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

13:00Petrocub - S. Tiraspol -:-

MUNTENEGRU: Druga Liga

14:00Arsenal Tivat - Jedinstvo -:-
14:00Berane - FK Cetinje -:-
14:00Igalo - Mladost DG -:-
14:00Kom Podgorica - Grbalj -:-
14:00Titograd - Bokelj -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play off-uri

23:00Ferretti U20 - Esteli U20 -:-
02:00Juventus Managua U20 - Diriangen U20 -:-

OLANDA: Eredivisie

19:45Alkmaar - Sittard -:-
22:00Ajax - Willem II -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

00:00Sol De America - Olimpia Asuncion -:-

POLONIA: Cupa

21:00Widzew Lodz - Wisla -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

22:15Casa Pia - Varzim -:-

QATAR: QSL Cup

15:00Al-Gharafa - Al Arabi -:-
17:10Al Khor - Al Sailiya -:-

SCOŢIA: Premiership

21:45Celtic - Hearts -:-

SERBIA: Cupa

14:00Novi Pazar - Backa -:-
16:00Javor - Vojvodina -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30Bazar Brothers - Real Maldives -:-

SPANIA: Copa del Rey

17:00Velez - Las Palmas -:-
20:00Gernika - Eibar -:-
20:00Guijuelo - Vallecano -:-
20:00Huracan Melilla - Levante -:-
20:00San Agustin - Osasuna -:-
20:30Pena - Malaga -:-
20:30Utrillas - Valencia -:-
21:00Leioa - Elche -:-
21:00Llanera - UD Logrones -:-
21:00Palencia CA - R. Union -:-
21:00Puertollano C.F. - Girona -:-
21:00Pulpileno - Castellon -:-
21:15Union Adarve - Lugo -:-
21:30Eldense - Rayo Majadahonda -:-
21:45Xerez D.F.C. - Leganes -:-
22:00Ibiza Islas Pitiusas - Tenerife -:-
22:00Villa de Fortuna - Cadiz -:-

SUEDIA: Superettan - Retrogradare

20:00Dalkurd - GAIS -:-
20:00Skövde - Akropolis -:-

TURCIA: Cupa

12:00Giresunspor - Ankara Demirspor -:-
12:00Umraniyespor - Arnavutkoy Bl. -:-
13:00Menemenspor - H.Trabzon -:-
14:00Ankaragucu - Nazillispor -:-
14:00Yeni Malatyaspor - Akhisarspor -:-
16:00Goztepe - Kahta -:-
18:00Konyaspor - Vanspor FK -:-
20:00Gaziantep - Sakaryaspor -:-

UCRAINA: Youth League

11:00Shakhtar U19 - Lviv U19 -:-

UZBEKISTAN: Super League - Retrogradare

13:00Olympic - Mashal Muborak -:-

VENEZUELA: Primera Division - Al doilea tur

23:15Caracas - Monagas -:-
01:50Lara - Dep. Tachira -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.