REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

AFRICA DE SUD: Multichoice Diski

10:00Chippa United U21 - Supersport U21 -:-
10:00Maritzburg Utd U21 - Bidvest Wits U21 -:-
12:00Baroka U21 - Highlands U21 -:-
12:00Stellenbosch U21 - Black Leopards U21 -:-

AFRICA DE SUD: Cupa

15:00Happy Wanderers - TS Sporting -:-
15:00Highlands - Kaizer -:-
15:00Mbombela - Real Kings -:-
20:15Bloem Celtic - Maritzburg Utd -:-

ALBANIA: Super Liga

15:00Flamurtari - Laci -:-
15:00Vllaznia - Luftetari Gjirokastra -:-
18:00Partizani - Bylis -:-
18:00Skenderbeu - Teuta -:-

ALBANIA: First Division

15:00Burreli - Koplik -:-
15:00Din. Tirana - Beselidhja Lezha -:-
15:00Erzeni - Kastrioti -:-
15:00Korabi Peshkopi - Egnatia Rrogozhine -:-
15:00AnulatShkumbini Peqin - Terbuni -:-

ALGERIA: Divizia 1

16:00Biskra - Belouizdad -:-
16:00Magra - Setif -:-
17:00Hussein Dey - Bel Abbes -:-
17:00JS Kabylie - Chlef -:-
17:00Paradou - Saoura -:-
18:00Oran - Mlila -:-
19:45Bordj Bou Arreridj - Constantine -:-

ALGERIA: Ligue 2

16:00Annaba - Eulma -:-
16:00ASM Oran - Tlemcen -:-
16:00Harrach - Arzew -:-
16:00Khroub - Arba -:-
16:00MO Bejaia - Relizane -:-
16:00Saida - Amal Bou Saada -:-
16:00Skikda - Bejaia -:-
16:00Tadjenant - Medea -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Campionatul CONCACAF U20 - Calificare

00:30Montserrat U20 - Sfântul Vincent și Grenadines U20 -:-
01:30Barbados U20 - Puerto Rico U20 -:-
01:30Belize U20 - Curacao U20 -:-
03:30Insulele Virgine US U20 - Guyana U20 -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Championship Women U20

19:00Jamaica U20 F - Guatemala U20 F -:-
22:00Canada U20 F - El Salvador U20 F -:-
22:00SUA U20 F - Cuba U20 F -:-

ANGLIA: Premier League

14:30Chelsea - Tottenham -:-
17:00Burnley - Bournemouth -:-
17:00Crystal Palace - Newcastle -:-
17:00Sheffield Utd - Brighton -:-
17:00Southampton - Aston Villa -:-
19:30Leicester - Manchester City -:-

ANGLIA: Championship

14:30Brentford - Blackburn -:-
17:00Barnsley - Middlesbrough -:-
17:00Birmingham - Sheffield Wed -:-
17:00Bristol City - West Brom -:-
17:00Charlton - Luton -:-
17:00Leeds - Reading -:-
17:00Nottingham - QPR -:-
17:00Preston - Hull -:-
17:00Stoke - Cardiff -:-
17:00Swansea - Huddersfield -:-
17:00Wigan - Millwall -:-

ANGLIA: League One

17:00Accrington - Rotherham -:-
17:00Fleetwood - Portsmouth -:-
17:00Ipswich - Oxford Utd -:-
17:00Lincoln - Gillingham FC -:-
17:00Milton Keynes - Bolton -:-
17:00Rochdale - Coventry -:-
17:00Shrewsbury - Doncaster -:-
17:00Southend - Burton -:-
17:00Sunderland - Bristol Rovers -:-
17:00Wimbledon - Blackpool -:-
17:00Wycombe - Tranmere -:-

ANGLIA: League Two

17:00Carlisle - Morecambe -:-
17:00Cheltenham - Mansfield -:-
17:00Crawley - Stevenage -:-
17:00Crewe - Macclesfield -:-
17:00Leyton Orient - Oldham -:-
17:00Newport - Bradford City -:-
17:00Northampton - Exeter -:-
17:00Plymouth - Cambridge Utd -:-
17:00Salford - Colchester -:-
17:00Scunthorpe - Forest Green -:-
17:00Swindon - Grimsby -:-
17:00Walsall - Port Vale -:-

ANGLIA: National League

17:00Boreham Wood - Yeovil -:-
17:00Bromley - Wrexham -:-
17:00Chesterfield - Ebbsfleet -:-
17:00Chorley - Barnet -:-
17:00Dagenham & Red. - Solihull Moors -:-
17:00Dover - AFC Fylde -:-
17:00Harrogate - Eastleigh -:-
17:00Hartlepool - Notts County -:-
17:00Maidenhead - Aldershot -:-
17:00Torquay - Halifax -:-
17:00Woking - Stockport -:-
19:20Sutton - Barrow -:-

ANGLIA: National League North

17:00Altrincham - King’s Lynn -:-
17:00Boston Utd - Telford -:-
17:00Bradford PA - Kettering -:-
17:00Chester - Brackley Town -:-
17:00Curzon Ashton - Gloucester -:-
17:00Farsley - Blyth -:-
17:00Guiseley - Gateshead -:-
17:00Hereford - Darlington -:-
17:00Kidderminster - York -:-
17:00Leamington - Southport -:-
17:00Spennymoor - Alfreton -:-

ANGLIA: National League South

17:00Bath - Dulwich Hamlet -:-
17:00Chelmsford - Slough -:-
17:00Dartford - Eastbourne Boro -:-
17:00Havant & W - St. Albans -:-
17:00Hemel Hempstead - Concord -:-
17:00Hungerford - Braintree -:-
17:00Maidstone - Hampton & Richmond -:-
17:00Oxford City - Tonbridge -:-
17:00Wealdstone - Dorking -:-
17:00Welling - Chippenham -:-
17:00Weymouth - Billericay -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Bamber Bridge - FC United -:-
17:00Basford - Atherton -:-
17:00Lancaster - Nantwich -:-
17:00Matlock - Whitby -:-
17:00Mickleover - Gainsborough -:-
17:00Radcliffe - Grantham -:-
17:00South Shields - Buxton -:-
17:00Stafford - Morpeth -:-
17:00Stalybridge - Witton -:-
17:00Warrington - Scarborough -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Alvechurch - Needham Market -:-
17:00Banbury - Stourbridge -:-
17:00Bromsgrove - Hitchin -:-
17:00Coalville - AFC Rushden & Diamonds -:-
17:00Leiston - Barwell -:-
17:00Lowestoft - Stratford -:-
17:00Peterborough Sports - St. Ives -:-
17:00Redditch - Nuneaton -:-
17:00Royston - Hednesford -:-
17:00Rushall - Kings Langley -:-
17:00Tamworth - Biggleswade Town -:-

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Poole -:-
17:00Blackfield - Merthyr Town -:-
17:00Chesham - Gosport -:-
17:00Dorchester - Weston-super-Mare -:-
17:00Farnborough - Swindon S -:-
17:00Hayes & Yeading - Taunton -:-
17:00Met. Police - Yate Town -:-
17:00Salisbury - Hendon -:-
17:00Tiverton - Wimborne -:-
17:00Truro - Harrow -:-
17:00Walton Casuals - Hartley Wintney -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Bishop's Stortford - Hornchurch -:-
17:00Bowers & Pitsea - Leatherhead -:-
17:00East Thurrock - Cray -:-
17:00Folkestone - Wingate & Finchley -:-
17:00Haringey - Bognor Regis -:-
17:00Horsham FC - Cheshunt -:-
17:00Kingstonian - Worthing -:-
17:00Lewes - Brightlingsea -:-
17:00Margate - Carshalton -:-
17:00Merstham - Enfield Town -:-
17:00Potters Bar - Corinthian-Casuals -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Liverpool U18 - Manchester City U18 -:-
13:00Southampton U18 - Fulham U18 -:-
13:00Stoke City U18 - West Brom U18 -:-
13:00West Ham U18 - Tottenham U18 -:-
13:00Wolverhampton U18 - Middlesbrough U18 -:-
13:30Arsenal U18 - Leicester U18 -:-
14:00Manchester Utd U18 - Derby U18 -:-
14:30Aston Villa U18 - Norwich U18 -:-
14:30Blackburn U18 - Newcastle Utd U18 -:-
14:30Sunderland U18 - Everton U18 -:-
15:00Swansea U18 - Reading U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Sagrada - Academica -:-
16:00Santa Rita - Petro -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

15:00Al-Taawon - Al-Raed -:-
17:40Al-Hazem - Al Nasr Riyadh -:-
19:30Al-Hilal - Al-Ittihad FC -:-

ARGENTINA: Superliga

00:00Banfield - Aldosivi -:-
02:10Argentinos Jrs - Patronato -:-
22:35San Lorenzo - Racing Club -:-
00:40Independiente - Gimnasia L.P. -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:05Atl. Rafaela - Def. de Belgrano -:-
02:30Gimnasia Jujuy - Brown Adrogue -:-
22:00Barracas Central - Belgrano -:-
23:00Ind. Rivadavia - Estudiantes Rio Cuarto -:-
00:00Agropecuario - CA Estudiantes -:-
00:00Instituto - Dep. Riestra -:-
00:35All Boys - Tigre -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

02:15Sportivo Belgrano - Boca Unidos -:-
03:00Central Norte - Club A. Guemes -:-

ARGENTINA: Primera B - Clasura

22:00Acassuso - Comunicaciones -:-
22:00Argentino de Quilmes - San Miguel -:-
22:00Talleres (R.E) - Los Andes -:-
22:00UAI Urquiza - Flandria -:-
22:00Villa San Carlos - Colegiales -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

22:00Midland - Berazategui -:-

AUSTRALIA: A-League

08:00Brisbane Roar - Perth Glory -:-
10:30Newcastle Jets - Melbourne Victory -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:30Brisbane Strikers - Brisbane City -:-
10:30Gold Coast Knights - Olympic FC -:-
10:30Moreton Bay Utd - Magpies Crusaders -:-
11:00Eastern Suburbs - Gold Coast -:-
11:00Redlands - Capalaba FC -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

06:30Adelaide City - Cumberland Utd. -:-
06:30Adelaide U21 - Adelaide Raiders -:-
06:30Modbury - Adelaide Comets -:-
06:30Para - Croydon -:-
11:00NE Metrostars - Adelaide Olympic -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

09:00Altona Magic - Avondale FC -:-

AUSTRALIA: W-League

07:00Sydney F - Perth F -:-

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor

03:00Hienghene (Nca) - Eastern Suburbs (Nzl) -:-
06:00Hekari United (Pap) - ABM Galaxy (Van) -:-

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

18:00Admira - Sturm Graz -:-
18:00Mattersburg - Altach -:-
18:00Tirol - Wolfsberger AC -:-

AZERBAIJAN: Premier League

13:00Gabala - Neftci Baku -:-
15:00Keshla - Zira -:-

BANGLADESH: Premier League

14:30Brothers U. - Abahani Limited -:-

BELGIA: Jupiler League

19:00St. Liege - Antwerp -:-
21:00Mouscron - Cercle Brugge -:-
21:00Oostende - Waregem -:-
21:30KV Mechelen - Waasland-Beveren -:-

BELGIA: Proximus League

18:00Westerlo - Virton -:-
21:30KSV Roeselare - Lokeren -:-

BELGIA: First Amateur Division

21:00Seraing - Dender -:-
21:00Vise - Saint Eloois -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Entente Durbuy - Meux -:-
21:00Namur - Stockay-Warfusee -:-
21:00Onhaye - Francs Borains -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

18:00Zwevezele - Hamme -:-
20:30Oudenaarde - Gullegem -:-
21:00Mandel United - Knokke -:-
21:00Sint Niklaas - Westhoek -:-
21:00Temse - KRC Gent -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

21:00ASV Geel - Diegem -:-
21:00Cappellen - Vosselaar -:-
21:00Hasselt - Hoogstraten -:-

BELGIA: 1st National - Feminin

14:30Zwevezele F - Gent II F -:-
15:00Aalst F - GBA Kontich F -:-
16:00Genk II F - SG-Tertre Hautrage F -:-
16:00Massenhoven F - Leuven II F -:-
16:00Moldavo F - Zulte Waregem F -:-
17:30St. Liege 2 F - Tienen F -:-
17:45Mechelen F - Famkes Merkem F -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

00:00Bolivar - The Strongest -:-
01:00San Jose - Guabira -:-
21:00Vinto - Santa Cruz -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

15:30Radnik Bijeljina - Zeljeznicar -:-
15:30Velez Mostar - Zvijezda 09 -:-
18:30Sarajevo - Tuzla City -:-

BRAZILIA: Campeonato Alagoano

22:00Jacyoba - CRB -:-
22:00Murici AL - CSA -:-

BRAZILIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Off uri

23:00Boavista - Flamengo -:-

BRAZILIA: Campeonato Cearense - Al doilea tur

21:00Atletico-CE - Barbalha -:-
21:30Ceara - Caucaia -:-

BRAZILIA: Campeonato Gaucho - Primul tur - Play Off-uri

21:30SER Caxias - Gremio -:-

BRAZILIA: Campeonato Goiano

01:30Gremio Anapolis - Vila Nova -:-
21:30Goias - Anapolina -:-
22:30Jaragua - Goianesia -:-

BRAZILIA: Campeonato Matogrossense

21:30Araguaia - Luverdense -:-
22:00Uniao Rondonopolis - Sinop -:-

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2

15:30Athletic Club - Mamore -:-
20:00Guarani-MG - Pouso Alegre -:-
21:00Democrata SL - Betim -:-
21:00Serranense - Tupi-MG -:-

BRAZILIA: Campeonato Paraibano

21:00CSP - Botafogo PB -:-

BRAZILIA: Campeonato Paranaense

01:00Coritiba - Cianorte -:-
21:00Uniao PR - Operario -:-
22:00Athletico-PR - Cascavel CR -:-
22:00Parana S.T.C. - Parana -:-
23:00Cascavel - Toledo -:-
00:00Londrina - Rio Branco PR -:-

BRAZILIA: Campeonato Paulista

00:15Novorizontino - Mirassol -:-
20:00Agua Santa - Corinthians -:-
21:30Ituano - Santos -:-
21:30Oeste - Sao Paulo -:-
00:00Ponte Preta - Ferroviaria -:-

BRAZILIA: Campeonato Paulista A2

00:00Sertaozinho - Audax-SP -:-
01:00Taubate - Juventus-SP -:-
20:00Penapolense - Portuguesa -:-
20:00Sao Bernardo - Portuguesa Santista -:-

BRAZILIA: Campeonato Pernambucano

00:15Nautico - Central SC -:-

BRAZILIA: Campeonato Rondoniense

23:00Uniao Cacoalense - Guapore -:-

BRAZILIA: Campeonato Sul-Matogrossense

21:00Chapadao - Costa Rica -:-
21:30Comercial MS - Operario MS -:-
23:00Maracaju - Nova Andradina -:-
00:00Aquidauanense - Corumbaense -:-

BRAZILIA: Campeonato Tocantinense

21:00Interporto - Araguacema -:-
21:00Nova Conquista - Tocantinopolis -:-
21:00Palmas - Cerrado -:-
22:00SD Sparta - Capital FC -:-

BRAZILIA: Copa do Nordeste

21:00Confianca - Fortaleza -:-
21:00Imperatriz - River-PI -:-
23:00America-RN - Sport Recife -:-

BULGARIA: Parva Liga

12:00Botev Vratsa - Arda -:-
14:15Cherno More - Levski -:-
16:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv -:-

BULGARIA: Vtora liga

14:00Lok. Gorna - Kariana Erden -:-
14:00Lok. Sofia - Botev Galabovo -:-
14:00Pomorie - Neftochimic Burgas -:-
14:00Spartak - CSKA 1948 Sofia -:-
14:00Strumska Slava - Chernomorets Balchik -:-
15:00Montana - Hebar -:-

BULGARIA: Third League - South-East

14:00Borislav Parvomay - Dimitrovgrad -:-
14:00Chernomorets 1919 - Sokol Markovo -:-
14:00Gigant Saedinenie - Levski Karlovo -:-
14:00Maritsa Plovdiv - Nesebar -:-
14:00Radnevo - Karnobat -:-
14:00Rozova Dolina - Zagorets -:-
14:00Sozopol - Atletik Kuklen -:-

BULGARIA: Third League - South-West

14:00Bansko - Vihren -:-
14:00Botev Ihtiman - Razlog -:-
14:00Kyustendil - Balkan Botevgrad -:-
14:00Marek - Chavdar Etropole -:-
14:00Minyor Pernik - Nadezhda Dobroslavci -:-
14:00Oborishte - Belasitsa -:-
14:00Rilski Sportist - Perun -:-
14:00Slivnishki Geroy - Svoge -:-

BULGARIA: Third League - North-East

14:00Dobrudzha - Suvorovo -:-
14:00AnulatHitrino - Shumen 2007 -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30AS Douanes - Sonabel Ouagadougou -:-
17:30ASEC Koudougou - Rahimo -:-
17:30Bobo-Dioulasso - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Bumamuru - LLB-S4A -:-
16:00Les Lierres - Le Messager Ngozi -:-

CAMBODGIA: C-League

10:30Boeung Ket - Visakha -:-
10:30Kirivong Sok Sen Chey - Svay Rieng -:-
10:30NagaWorld - Police Commissary -:-

CHILE: Primera División

23:30U. Catolica - Deportes Iquique -:-
17:00Huachipato - Cobresal -:-

CHILE: Primera B

22:30Magallanes - D. Puerto Montt -:-
23:00Copiapo - Melipilla -:-

CHINA: Super League

09:30AmânatQingdao Huanghai - Shijiazhuang -:-
09:30AmânatTianjin Teda - Wuhan Zall -:-
11:30AmânatGuangzhou R&F - Shandong Luneng -:-
13:35AmânatJiangsu Suning - Dalian Pro -:-

CIPRU: First Division

16:00Omonia - Paralimni -:-
17:00Apollon - Doxa -:-

CIPRU: Division 2 - Grupă campionat

14:30Karmiotissa - ASIL Lysi -:-
15:00Anagennisi - Sotiras -:-
15:00Othellos Athienou - Ermis -:-

CIPRU: Division 2 - Grupă retrogradare

15:00Alki Oroklini - Omonoia Psevda -:-
15:00Omonia Aradippou - Ypsonas -:-
15:00Xylotympou - Digenis -:-
15:00Zakakiou - Chloraka -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

17:30WAC - Tanda -:-
18:00Bouake - Bassam -:-
18:00San Pedro - Africa Sports -:-
18:00Sporting Gagnoa - Racing d'Abidjan -:-
20:00Academie de FAD - ASI d'Abengourou -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura

01:05Pasto - Envigado -:-
03:10Santa Fe - America De Cali -:-
22:15Chico - Pereira -:-
00:20Ind. Medellin - Atl. Nacional -:-

CONGO: Ligue 1

15:00Tongo FC Jambon - Inter Club -:-
17:00JS Talangai - Diables Noirs -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30AmânatLubumbashi Sport - Dauphins Noirs -:-
16:30AmânatSanga Balende - Motema Pembe -:-

COSTA RICA: Primera División - Clasura

00:00Guadalupe - Cartagines -:-

CROAŢIA: 1. HNL

16:00Hajduk Split - Gorica -:-
18:30Rijeka - Osijek -:-

CROAŢIA: 2. HNL

14:00Sibenik - Rudes -:-
16:00Din. Zagreb 2 - Orijent -:-
16:00Kustosija - Hajduk Split 2 -:-
16:00Solin - Sesvete -:-

DJIBOUTI: Division 1

16:00Institut/ETP - ASAS -:-
18:00Gendarmerie - ASC Hayab -:-

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

02:15LDU Portoviejo - Dep. Cuenca -:-
20:00Olmedo - Macara -:-
22:30Delfin - Barcelona SC -:-
00:45LDU Quito - Ind. del Valle -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura

23:15Jocoro - 11 Deportivo -:-

ELVEŢIA: Super League

20:00Thun - Luzern -:-
20:00Zurich - Xamax -:-

ELVEŢIA: Challenge League

18:00Chiasso - Wil -:-
18:00Lausanne Ouchy - Vaduz -:-
18:00Schaffhausen - Grasshoppers -:-

ELVEŢIA: Nationalliga A Women

17:00Servette F - FF Lugano 1976 F -:-
17:00Young Boys F - Luzern F -:-
17:00Zurich F - St. Gallen F -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

15:25Al Bataeh - Dibba Al Fujairah -:-
15:25Al-Taawon - Emirates Club -:-
15:25Dibba Al Hisn - Masfut -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup

15:30Al-Ain - Al Wasl -:-
18:30Ittihad Kalba - Al Sharjah -:-

ETIOPIA: Premier League

14:00Sidama Bunna - Sebeta City -:-
14:00St. George - Adama City -:-

FINLANDA: Suomen Cup

13:00Gnistan - MyPa -:-
14:00Ekenas - MuSa -:-
14:00KTP - Mikkeli -:-
14:00Lahti - Haka -:-
14:00Oulu - SJK Akatemia -:-
14:30Ilves - SJK -:-
15:00KPV - AC Kajaani -:-

FINLANDA: Kakkosen Cup - Play-off

14:45JIPPO - NJS -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:30Marseille - Nantes -:-
21:00Angers - Montpellier -:-
21:00Dijon - Monaco -:-
21:00Lille - Toulouse -:-
21:00Strasbourg - Amiens -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00Lens - Caen -:-

FRANŢA: National

15:00Red Star - Laval -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

17:00Schiltigheim - Reims II -:-
18:00Lens II - IC Croix -:-
19:00Bastia - ASM Belfort -:-
19:00Bobigny - Mulhouse -:-
19:00Epinal - Lille II -:-
19:00Lusitanos - Haguenau -:-
19:00Sainte-Genevieve - Sedan -:-
19:00St Quentin - JA Drancy -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

19:00Angers II - Rouen -:-
19:00Granville - Fleury-Merogis -:-
19:00Mantes - Guingamp II -:-
19:00Oissel - Sannois -:-
19:00Saint-Malo - Vitre -:-
19:30Gobelins - Poissy -:-
19:30Vannes - Chartres -:-
20:00Lorient II - Stade Briochin -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

17:00Chamalieres - Montpellier II -:-
19:00Andrezieux - Trelissac -:-
19:00Bergerac - St Etienne II -:-
19:00Bourges - Blois -:-
19:00Colomiers - Angouleme -:-
19:00Romorantin - Les Herbiers -:-
19:00Saint-Pryve - Nantes II -:-
19:00Sete - Stade Bordelais -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

17:00Jura Sud - Hyeres -:-
17:00Monaco II - Nimes II -:-
19:00Frejus - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Grasse - Marignane -:-
19:00Marseille Endoume - Annecy -:-
19:00Martigues - Saint Priest -:-
19:00Monts - Lyon II -:-
19:30Moulins-Yzeure - Marseille II -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Guingamp F - Paris SG F -:-
15:30Marseille F - Fleury 91 F -:-
15:30Metz F - Dijon F -:-
15:30Paris FC F - Reims F -:-
17:00Soyaux F - Bordeaux F -:-

GAMBIA: GFA League

18:30Elite United - Ports Authority -:-
18:30Marimoo - Wallidan -:-
18:30Tallinding United - Gamtel -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Bremen - Dortmund -:-
16:30Freiburg - Dusseldorf -:-
16:30Hertha - Köln -:-
16:30Monchengladbach - Hoffenheim -:-
19:30Schalke - RB Leipzig -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Dresda - Bochum -:-
14:00Hamburger SV - St. Pauli -:-
14:00Kiel - Heidenheim -:-
14:00Stuttgart - Regensburg -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Duisburg - Mannheim -:-
15:00Jena - Meppen -:-
15:00Kaiserslautern - Zwickau -:-
15:00Rostock - Ingolstadt -:-
15:00Uerdingen - Munster -:-
15:00Wurzburger Kickers - Braunschweig -:-

GERMANIA: Regionalliga North

15:00Havelse - Altona -:-
15:00Lubeck - Kiel II -:-
17:00Jeddeloh - Luneburger Hansa -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:30Babelsberg - Furstenwalde -:-
14:30Chemie Leipzig - Halberstadt -:-
14:30Rathenow - Lokomotive Leipzig -:-
17:00Auerbach - Cottbus -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Bonner - Fortuna Koln -:-
15:00Homberg - Dortmund II -:-
15:00Koln II - Haltern -:-
15:00Lippstadt - Bergisch Gladbach -:-
15:00Schalke II - Monchengladbach II -:-
15:00Verl - Dusseldorf II -:-
15:00AnulatWattenscheid - Wuppertaler -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Elversberg - Aalen -:-
15:00FSV Frankfurt - Saarbrucken -:-
15:00Homburg - Freiburg II -:-
15:00Offenbach - Bahlinger -:-
15:00Pirmasens - Ulm -:-
15:00Steinbach Haiger - Giessen -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Ludwigsfelder -:-
14:00Brandenburger - Neustrelitz -:-
14:00Torgelower Greif - Stendal -:-
15:00Staaken - CFC Hertha -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:00Grimma - Inter Leipzig -:-
14:00Krieschow - Nordhausen II -:-
14:00Plauen - Eilenburg -:-
14:00Sandersdorf - Einheit Rudolstadt -:-
15:00Halle - Oberlausitz -:-
15:00Luckenwalde - Askania Bernburg -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Eutin - Preussen Reinfeld -:-
15:00Husumer - SC Weiche-08 II -:-
15:00Neumunster - Bordesholm -:-
15:00TSV Kropp - Flensburg -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00Meiendorfer SV - Victoria Hamburg -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:00BTS Neustadt - Geestemunde -:-
15:30Aumund-Vegesack - Borgfeld -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

16:00FT Braunschweig - Hagen/Uthlede -:-
17:00Tundern - Spelle-Venhaus -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

15:00Holzwickeder SC - Siegen -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Neuhof - Viktoria Griesheim -:-
15:30Ginsheim - SV Steinbach -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

15:30SW Essen - Union Nettetal -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Cottbus U19 - Wolfsburg U19 -:-
12:00Magdeburg U19 - Bremen U19 -:-
12:00Niendorfer TSV U19 - RB Leipzig U19 -:-
13:00Hannover U19 - Dresda U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

13:00Ulm U19 - Stuttgart U19 -:-
14:00Hoffenheim U19 - Furth U19 -:-
14:00Karlsruher U19 - Frankfurt U19 -:-
15:00Heidenheim U19 - Bayern U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Alemannia Aachen U19 - B. Monchengladbach U19 -:-
12:00Bochum U19 - Koln U19 -:-
14:00Dusseldorf U19 - Bielefeld U19 -:-
15:30Preussen Munster U19 - Leverkusen U19 -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:00SGS Essen F - Hoffenheim F -:-

GIBRALTAR: National League - Grupă campionat

17:00Lynx - St Josephs -:-
19:15Magpies - Europa FC -:-

GIBRALTAR: National League - Grupă retrogradare

21:30Glacis United - Mons Calpe -:-

GRECIA: Super League

19:30Asteras T. - Panathinaikos -:-
20:00Lamia - Aris -:-

GRECIA: Super League 2

15:00Apollon Pontou - Karaiskakis -:-

GRECIA: Football League

14:00Diagoras - Ionikos -:-
15:00Ierapetra - Aspropyrgos Enosis -:-
15:00O. Volos - Niki Volos -:-
15:00PO Triglia - Ialisos -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura

23:00Municipal - Guastatoya -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Loubha - Hafia -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1st Phase

03:15CD Honduras - Platense -:-
23:00Real de Minas - Motagua -:-

HONG KONG: FA Cup

07:00Lee Man Warriors - Tai Po -:-
10:00Hong Kong Rangers - Eastern AA -:-

INDIA: ISL

16:00Bengaluru - ATK -:-

INDIA: I-League

13:30Churchill Brothers - Mohun Bagan -:-

IRAK: Super League

13:30Al Kahraba - Al Shorta -:-
13:30Alsinaat Alkahrabaiya - Al Quwa Al Jawiya -:-
15:30Al Wasat - Al Minaa -:-

IRLANDA: Divizia 1

21:00Cobh Ramblers - Drogheda -:-
21:30Longford - Shamrock 2 -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

15:00Institute - Coleraine -:-
17:00Cliftonville - Ballymena -:-
17:00C. Rangers - Dungannon -:-
17:00Glenavon - Glentoran -:-
17:00Larne - Warrenpoint -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Ards - Portadown -:-
17:00Ballinamallard - PSNI -:-
17:00Ballyclare - Loughgall -:-
17:00H&W Welders - Dergview -:-
17:00Knockbreda - Newry City -:-
17:00Queens Univ. - Dundela -:-

ISLANDA: League Cup

13:30Kopavogur - Throttur -:-
14:00Stjarnan - Vestmannaeyjar -:-
14:00Valur - Fjolnir -:-
17:15Fram - Akureyri -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

15:00Shmona - Netanya -:-
17:30Ashdod - M. Haifa -:-
18:30H. Haifa - Nes Tziona -:-
19:50Hapoel Hadera - B. Jerusalem -:-

ITALIA: Serie A

16:00Bologna - Udinese -:-
19:00Spal - Juventus -:-
21:45Fiorentina - AC Milan -:-

ITALIA: Serie B

16:00Ascoli - Cremonese -:-
16:00Cittadella - Juve Stabia -:-
16:00Entella - Benevento -:-
16:00Trapani - Spezia -:-
19:00Pisa - Venezia -:-

ITALIA: Serie C - Group A

16:00Carrarese - Gozzano -:-
16:00Renate - Pergolettese -:-
18:30Monza - Arezzo -:-
21:45Siena - AlbinoLeffe -:-

ITALIA: Serie C - Group B

16:00Modena - Sudtirol -:-
16:00Virtus Verona - Rimini -:-
19:30Fermana - Vis Pesaro -:-
21:45Fano - Imolese -:-

ITALIA: Serie C - Group C

16:00Rieti - Teramo -:-
21:45Virtus Francavilla - Catanzaro -:-

ITALIA: Serie D - Group C

15:30Ambrosiana - Cartigliano -:-

ITALIA: Serie D - Group E

15:30Bastia - Trestina -:-
15:30Flaminia - San Donato -:-

ITALIA: Primavera 1

12:00Cagliari U19 - Torino U19 -:-
14:00Inter U19 - Genoa U19 -:-
15:30Empoli U19 - Sassuolo U19 -:-
15:30Sampdoria U19 - Bologna U19 -:-

ITALIA: Primavera 2

11:30Crotone U19 - Pisa U19 -:-
12:00Frosinone U19 - Ascoli U19 -:-
12:00Juve Stabia U19 - Benevento U19 -:-
12:00Livorno U19 - Trapani U19 -:-
12:00Perugia U19 - Lecce U19 -:-
12:00Spezia U19 - Entella U19 -:-
15:30AC Milan U19 - Spal U19 -:-
15:30Cremonese U19 - Brescia U19 -:-
15:30Pordenone U19 - Parma U19 -:-
15:30Salernitana U19 - Cosenza U19 -:-
15:30Venezia U19 - Udinese U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:00Inter F - Bari F -:-
15:30Verona F - Juventus F -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Vegalta Sendai - Nagoya -:-
08:00C-Osaka - Oita -:-
08:00Kashiwa - Sapporo -:-
08:00Kawasaki - Sagan Tosu -:-

KENYA: Premier League

13:00Bandari - Mathare Utd. -:-
13:00Posta Rangers - Kenya CB -:-
14:00AnulatKisumu All-Stars - Sony Sugar -:-
14:00Western Stima - Kariobangi Sharks -:-
15:00Leopards - Sofapaka -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Drenica - Prishtina -:-
14:00KF Llapi - Feronikeli -:-

KUVEIT: Emir Cup

15:55Khaitan - Burgan -:-
19:30Al-Fahaheel - Al Salmiya -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Lioli - Likhopo -:-
15:00LMPS - Linare -:-
15:00Matlama - Lifofane -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

23:00Orlando City (Usa) - San Antonio (Usa) -:-
10:00Zenit (Rus) - Isloch Minsk (Blr) -:-
11:00Kazan (Rus) - S. Tiraspol (Mda) -:-
11:00Lisen (Cze) - Inter Bratislava (Svk) -:-
11:00Prostejov (Cze) - Frydek-Mistek (Cze) -:-
11:00Vitkovice (Cze) - Trinec (Cze) -:-
11:30Pardubice (Cze) - Zizkov (Cze) -:-
12:00Blansko (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
12:00Chomutov (Cze) - Sokolov (Cze) -:-
12:00Hellerup (Den) - Hillerod (Den) -:-
12:00Hvidovre (Den) - Avarta (Den) -:-
12:00Jihlava (Cze) - Vlasim (Cze) -:-
12:00Kaluga (Rus) - Urozhay (Rus) -:-
12:00Olsztyn (Pol) - Ostroda (Pol) -:-
12:00Otrokovice (Cze) - Prostejov (Cze) -:-
12:00Skeid (Nor) - Asker (Nor) -:-
12:00Sosnowiec (Pol) - Odra Opole (Pol) -:-
12:00Tychy (Pol) - Leczna (Pol) -:-
12:00Usti n. L. (Cze) - Brozany (Cze) -:-
12:00Varnsdorf (Cze) - Prepere (Cze) -:-
12:00Vysehrad (Cze) - Motorlet Prague (Cze) -:-
12:00Vyskov (Cze) - Brno (Cze) -:-
12:30Weiz (Aut) - SV Union Gnas (Aut) -:-
13:00Belshina (Blr) - Gorodeja (Blr) -:-
13:00Bronshoj (Den) - Herlev (Den) -:-
13:00Chrobry Glogow (Pol) - Sleza Wroclaw (Pol) -:-
13:00Chrudim (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
13:00Helsingborg (Swe) - FK Liepaja (Lat) -:-
13:00Hradec Kralove (Cze) - Pisek (Cze) -:-
13:00Lindome (Swe) - Qviding (Swe) -:-
13:00Sp. Moscova (Rus) - Pakhtakor (Uzb) -:-
13:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Eltendorf (Aut) -:-
13:15B 1908 (Den) - BK Frem (Den) -:-
14:00Aschaffenburg (Ger) - Stadtallendorf (Ger) -:-
14:00Bregalnica (Mkd) - Sasa (Mkd) -:-
14:00Crno Buki (Mkd) - Mladi Radnik (Srb) -:-
14:00Helsingor (Den) - Koge (Den) -:-
14:00Ismaning (Ger) - Garching (Ger) -:-
14:00Narva (Est) - Tulevik (Est) -:-
14:00Otterup (Den) - Dalum IF (Den) -:-
14:00Samara (Rus) - Strömsgodset (Nor) -:-
14:00Skive (Den) - Fredericia (Den) -:-
14:00Slavia Mozyr (Blr) - Noah (Arm) -:-
14:00Trelleborgs (Swe) - Landskrona (Swe) -:-
14:00Trollhättan (Swe) - Ljungskile (Swe) -:-
14:00Wuppertaler (Ger) - Baumberg (Ger) -:-
14:30Hadamar (Ger) - Engers (Ger) -:-
15:00Burghausen (Ger) - TSV 1880 Wasserburg (Ger) -:-
15:00Chrobry Glogow (Pol) - Swit Skolwin (Pol) -:-
15:00Egersunds (Nor) - V. Haugesund (Nor) -:-
15:00GKS Jastrzebie (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
15:00Hirnyk Kryvyi Rih (Ukr) - Nikopol (Ukr) -:-
15:00Hodd (Nor) - Brattvag (Nor) -:-
15:00Levadia (Est) - Dinamo Batumi (Geo) -:-
15:00OFK Beograd (Srb) - Bask (Srb) -:-
15:00Ohrid (Mkd) - Pitu Guli (Mkd) -:-
15:00Pelister (Mkd) - Kit Go Pehchevo (Mkd) -:-
15:00Petrzalka (Svk) - Myjava (Svk) -:-
15:00Pobeda (Mkd) - Osogovo (Mkd) -:-
15:00Ranheim (Nor) - Nardo (Nor) -:-
15:00Schweinfurt (Ger) - Grossbardorf (Ger) -:-
15:00AnulatSloga Vinica (Mkd) - Osogovo (Mkd) -:-
15:00Sloga Vinica (Mkd) - Kadino Skopje (Mkd) -:-
15:00Sosnowiec (Pol) - Ruch (Pol) -:-
15:00SpVgg Bayreuth (Ger) - Bamberg (Ger) -:-
15:00Strindheim (Nor) - Tynset (Nor) -:-
15:00Stuttgarter Kickers (Ger) - Illertissen (Ger) -:-
15:00Termalica B-B. (Pol) - S. Rzeszow (Pol) -:-
15:00Tikves (Mkd) - KF Gostivar (Mkd) -:-
15:00Trayal Krusevac (Srb) - Din. Vranje (Srb) -:-
15:00Ull/Kisa (Nor) - Halden (Nor) -:-
15:00Wisla Pulawy (Pol) - Lublin (Pol) -:-
15:30Augsburg II (Ger) - Pipinsried (Ger) -:-
15:30Ravensburg (Ger) - Memmingen (Ger) -:-
15:45Roskilde (Den) - F. Amager (Den) -:-
16:00Fredrikstad (Nor) - Mjondalen (Nor) -:-
16:00Kozuv Gevgelija (Mkd) - Belasica (Mkd) -:-
16:00Nurnberg II (Ger) - Seligenporten (Ger) -:-
16:00Zenit (Rus) - Din. Minsk (Blr) -:-
17:00FC Dallas (Usa) - Inter Miami CF (Usa) -:-
17:00Haugesund (Nor) - Åsane (Nor) -:-
17:00Kirchanschoring (Ger) - Schalding (Ger) -:-
17:00Samara (Rus) - T. Moscova (Rus) -:-
17:00TSKA Moscova (Rus) - Ufa (Rus) -:-
17:00VFB Dillingen (Ger) - SV Hasborn (Ger) -:-
18:00Lok. Moscova (Rus) - FK Chayka (Rus) -:-
18:00Real Monarchs (Usa) - Louisville City (Usa) -:-
20:00North Carolina (Usa) - Loudoun (Usa) -:-
20:30Colorado Springs (Usa) - Union Omaha (Usa) -:-
21:00New England II (Usa) - Hartford Athletic (Usa) -:-
22:00Colorado Rapids (Usa) - Toronto FC (Can) -:-
00:00Forward Madison (Usa) - Memphis (Usa) -:-
00:30Minnesota (Usa) - Vancouver Whitecaps (Can) -:-

LUME: Visit Tucson Sun Cup

23:00New York Red Bulls - Sporting Kansas City -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională

19:00Niedercorn - Hostert -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

15:00Borec - Vardar -:-

MALAEZIA: FA Cup

10:15ATM FA - SA United -:-
10:15Protap - Nor Farhan -:-
10:15SSFC - Kickers -:-
15:00Harini - Mahsa -:-
15:00KT Rovers - Thai Selangor -:-

MALTA: Premier League

15:00Gudja - Balzan -:-
15:00Mosta FC - Hamrun -:-
17:00Birkirkara - Hibernians -:-
17:00Senglea Athletics - Santa Lucia -:-

MALTA: Division 1

15:00Pieta Hotspurs - Zebbug -:-
17:15Vittoriosa - Lija Athletic -:-

MAROC: Botola Pro

17:00Difaa El Jadidi - Tanger -:-
18:00Youssoufia Berrechid - Wydad -:-
20:00FUS Rabat - Mouloudia Oujda -:-

MAURITIUS: Mauritian League

14:00AS Vacoas - Cercle De Joachim -:-
14:00Grande Riviere - Pamplemousses -:-
14:00Savanne - Petite Riviere -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura

03:00Atlas - Pachuca -:-
05:00Puebla - Toluca -:-
05:10Tijuana - Guadalajara -:-

MEXIC: Ascenso MX - Clasura

03:00Correcaminos - Leones Negros -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A

04:00Saltillo - UA Zacatecas -:-
23:00Murcielagos - Gavilanes de Matamoros -:-
00:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B

03:30San Francisco - Ciervos -:-
04:00Cafessa - Dongu -:-
23:00Chapulineros - Zacatecas 2 -:-
23:00Uruapan - Dorados 2 -:-
23:00Zitacuaro - Calor De San Pedro -:-

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

00:00Necaxa F - Tijuana F -:-
20:00U.N.A.M. F - Juarez F -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

15:00Buducnost - Kom Podgorica -:-
15:00Grbalj - FK Podgorica -:-
15:00OFK Petrovac - Zeta -:-
15:00Sutjeska - Iskra -:-
15:00Titograd - Rudar -:-

MYANMAR: National League

11:00Southern Myanmar - Chin United -:-
11:00Yangon Utd - Shan Utd -:-
11:30Zwekapin Utd - Rakhine United -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clasura

03:00Ocotal - Managua FC -:-
03:00Real Madriz - Ferretti -:-
23:00Chinandega - Diriangen -:-

NOUA ZEELANDĂ: Campionate de Fotbal

03:00Hamilton - Waitakere 1:2

OLANDA: Eredivisie

19:30FC Emmen - Willem II -:-
20:45Feyenoord - Sittard -:-
20:45Heerenveen - Den Haag -:-
21:45Groningen - Venlo -:-

OLANDA: Tweede Divisie

16:30IJsselmeervogels - GVVV -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30GOES - Ter Leede -:-

OLANDA: Eredivisie U19 - Grupă campionat

16:00Groningen U19 - PSV U19 -:-

OLANDA: Eredivisie U19 - Grupă retrogradare

13:00Den Haag U19 - Almere U19 -:-
15:30FC Emmen U19 - NEC/Oss U19 -:-
15:30Vitesse U19 - Sparta Rotterdam U19 -:-
16:15Alphense Boys U19 - Breda U19 -:-

OMAN: Professional League

15:30Al Nahda - Seeb -:-
17:45Al Suwaiq - Muscat -:-
17:45Oman Club - Sohar -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:0012 de Octubre - Nacional Asuncion -:-
01:15Libertad - Sol De America -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Binacional - Cajamarca -:-
04:00Dep. Municipal - Carlos Stein -:-
18:00Sporting Cristal - Huancayo -:-
20:15Grau - Sport Boys -:-
22:30Cusco - Melgar -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Arka - Rakow -:-
18:30Legia - Jagiellonia -:-
21:00Piast - Cracovia -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

20:00Tondela - Rio Ave -:-
22:30Belenenses - Maritimo -:-

PORTUGALIA: LigaPro

13:00Leixoes - Covilha -:-
17:00Oliveirense - Casa Pia -:-
19:00FC Porto B - Estoril -:-
19:15Chaves - Feirense -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

13:45Fabril do Barreiro - Sacavenense -:-
17:00Braga B - Berco -:-
17:00Loures - Montijo -:-
17:00Pedras Salgadas - AD Oliveirense -:-
18:00Torreense - Marinhense -:-
19:30Vizela - Guimaraes B -:-
21:45Felgueiras - Paredes -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat

17:00Sporting U23 - Benfica U23 -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare

13:00Famalicao U23 - Leixoes U23 -:-
13:00Feirense U23 - Guimaraes U23 -:-
13:00Maritimo U23 - CD Cova da Piedade U23 -:-
17:00Belenenses U23 - Portimonense U23 -:-

QATAR: QSL

15:45Umm-Salal - Al-Sadd -:-
17:55Al-Duhail - Al-Wakra -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

15:30Liberec - Bohemians 1905 -:-
15:30Mlada Boleslav - Slovacko -:-
15:30Slavia Praga - Opava -:-
17:30Plzen - Pribram -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:30Ceske Budejovice U19 - Karvina U19 -:-
12:00Sigma Olomouc U19 - Opava U19 -:-
12:00Slavia Praga U19 - Meteor Prague U19 -:-
12:00Slovacko U19 - Ostrava U19 -:-
12:00Sparta Praga U19 - Pardubice U19 -:-
14:00Brno U19 - Pribram U19 -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women

13:30Pardubice F - Liberec F -:-

ROMÂNIA: Liga 1

14:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:-
20:00FCSB - Chindia Târgoviște -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00CS Mioveni - ACS Viitorul Tg. Jiu -:-
11:00AnulatDaco-Getica București - Politehnica Timișoara -:-
11:00Farul Constanţa - Concordia Chiajna -:-
11:00Ripensia Timisoara - Metaloglobus -:-
11:00Sportul Snagov - SCM Gloria -:-
12:00Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași -:-
17:00Pandurii Tg. Jiu - CSM Resita -:-

RWANDA: National Football league

15:00APR - Police -:-
15:00Espoir - Gicumbi -:-
15:00Sunrise - Musanze -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Al doilea tur

16:00Cailungo - Virtus -:-
16:00Folgore - Libertas -:-
16:00La Fiorita - Murata -:-
16:00Tre Penne - Tre Fiori -:-

SCOŢIA: Premiership

17:00Aberdeen - Ross County -:-
17:00Hamilton - Motherwell -:-
17:00Hibernian - Livingston -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Arbroath - Ayr -:-
17:00Morton - Alloa -:-
17:00Partick Thistle - Dunfermline -:-
17:00Queen of South - Dundee FC -:-

SCOŢIA: League One

17:00Dumbarton - Forfar -:-
17:00East Fife - Stranraer -:-
17:00Falkirk - Montrose -:-
17:00Peterhead - Airdrieonians -:-
17:00Raith - Clyde -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Annan - Albion Rovers -:-
17:00Cove Rangers - Queen's Park -:-
17:00Edinburgh City - Brechin -:-
17:00Elgin - Cowdenbeath -:-
17:00Stirling - Stenhousemuir -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00Berwick - Edinburgh University -:-
17:00Caledonian Braves - Bonnyrigg Rose -:-
17:00Civil Service Strollers - East Stirlingshire -:-
17:00Cumbernauld Colts - Stirling University -:-
17:00East Kilbride - BSC Glasgow -:-
17:00Gretna 2008 - Spartans -:-
17:00Vale Of Leithen - Dalbeattie Star -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00Forres Mechanics - Turriff Utd -:-
17:00Fort William - Lossiemouth -:-
17:00Fraserburgh - Brora Rangers -:-
17:00Huntly - Clachnacuddin -:-
17:00Keith - Inverurie Loco Works -:-
17:00Nairn County - Buckie Thistle -:-
17:00Strathspey Thistle - Deveronvale -:-
17:00Wick Academy - Rothes -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:00Dakar SC - Pikine -:-
19:00Diambars - Niary Tally -:-
19:00Douanes - Jaraaf -:-
19:00Teungueth - Generation F. -:-

SERBIA: Super Liga

17:00Backa Topola - Partizan -:-
17:00Proleter - Indjija -:-
17:00Rad - Napredak -:-
17:00Radnicki Nis - Cukaricki -:-
17:00Radnik - Macva -:-
19:00Steaua Roșie B. - Vojvodina -:-

SINGAPORE: Singapore Community Shield

12:00Tampines - Hougang -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

15:00Michalovce - Nitra -:-
15:00Pohronie - Zilina -:-
15:00Ruzomberok - Dun. Streda -:-
15:00Slovan Bratislava - Trencin -:-
15:00Z. Moravce - Sered -:-

SLOVENIA: Prva Liga

15:00Triglav - Rudar -:-
17:00Celje - Aluminij -:-
21:15Maribor - O. Ljubljana -:-

SPANIA: LaLiga

14:00Celta Vigo - Leganes -:-
17:00Barcelona - Eibar -:-
19:30Real Sociedad - Valencia -:-
22:00Levante - Real Madrid -:-

SPANIA: LaLiga2

17:00Alcorcon - Las Palmas -:-
17:00Almeria - Fuenlabrada -:-
19:15Girona - Ponferradina -:-
19:15Tenerife - Elche -:-
21:30Albacete - Numancia -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

17:00R. Oviedo B - Coruxo -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

18:30Leioa - Haro Deportivo -:-
19:30Ath. Bilbao B - Arenas Club -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

21:00Barcelona B - Hercules -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

18:00Badajoz - CF Talavera -:-
19:30Villarrubia - Merida AD -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 1

17:30Pontellas - Silva SD -:-
18:00Alondras - Polvorin -:-
18:00Arenteiro - UD Ourense -:-
18:00Arosa SC - Racing Club Villalbes -:-
18:00CD Choco - Pontes -:-
18:00Somozas - Bergantinos -:-
18:30Barco - Dep. Fabril -:-
19:30Paiosaco - Arzua -:-
20:00Ourense CF - Estradense -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 2

17:45Praviano - Llanera -:-
19:00Union Club Ceares - L'Entregu -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 3

17:15Ribamontan al Mar - Torina -:-
17:30CD Barquereno - Selaya -:-
17:30UC Cartes - Siete Villas -:-
17:30UD Samano - Vimenor -:-
18:00Atletico Albericia - Laredo -:-
18:00Solares - Tropezon -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 4

16:45Ariznabarra - San Ignacio -:-
16:45Real Sociedad C - Basconia -:-
17:00Beasain - Gernika -:-
17:00Pasaia - Urduliz -:-
18:30SD Deusto - Durango -:-
19:00Sodupe - Tolosa FC -:-
20:00Somorrostro - Lagun Onak -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 6

18:00Jove - Recambios Colon -:-
18:00Villarreal C - Alzira -:-
19:00Acero - CF Intercity -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 8

17:00Salamanca B - Bembibre -:-
17:30Leonesa B - La Granja -:-
18:00Almazan - Cristo Atletico -:-
18:00Atl. Astorga - Mirandes B -:-
18:00Burgos Promesas - Santa Marta Tormes -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 9

13:30CD Torreperogil - Melilla CD -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 10

17:00Cordoba B - Ceuta -:-
18:00CD Utrera - Ciudad de Lucena -:-
19:30Betis B - Arcos CF -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 11

13:00Mallorca B - Santa Catalina Atletico -:-
13:30Andratx - Formentera -:-
17:00Felanitx - Collerense -:-
17:00San Rafael - Santanyi -:-
17:30Binissalem - Platges de Calvia -:-
17:30Ibiza Islas Pitiusas - Manacor -:-
18:00Ferriolense - Alcudia -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 12

23:00Tamaraceite - Union Viera -:-
14:00Ibarra - Gran Tarajal -:-
18:30Vera - Las Palmas C -:-
19:00Union Guimar - Panaderia -:-
19:15SD Tenisca - Santa Ursula -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 15

17:00Lourdes - Burlades -:-
17:00Pamplona - Beti Onak -:-
17:30AD San Juan - CD Corellano -:-
17:30Beti Kozkor - Fontellas -:-
17:30Subiza - Mutilvera -:-
17:30Txantrea - Cortes -:-
18:00Pena - Pena Azagresa -:-
18:00Valle Egues - Murchante -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 16

17:30Anguiano - Calasancio -:-
17:30Arnedo - Comillas -:-
18:00Oyonesa - Vianes -:-
18:00Villegas - Naxara -:-
19:30Logrones Promesas - Yague -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 18

17:30Pedroneras - Azuqueca -:-
17:30Torrijos - Tarancon -:-

SPANIA: Primera Division Women

12:00La Coruna F - Huelva F -:-
13:00EDF Logrono F - Barcelona F -:-
14:00Betis F - Athletic Bilbao F -:-
19:30Espanyol F - Sevilla F -:-

SUDAN: Premier League

18:30Al-Hilal - Alamal Atbara -:-

SUEDIA: Svenska Cupen

13:30Djurgarden - Dalkurd -:-
13:30Sandvikens - Mjallby -:-
15:30Elfsborg - Brage -:-
15:30Oskarshamns - Örebro -:-
17:30Göteborg - Västerås SK -:-
17:30Sollentuna - Sirius -:-

SUEDIA: Svenska Cupen - Feminin

14:30Eskilstuna United F - Umeå IK F -:-
15:00Halmia F - Kristianstads F -:-
15:00AnulatKungsbacka F - Kristianstads F -:-
15:00AnulatRosengard F - Bunkeflo F -:-
15:00Rosengard F - Västerås F -:-
17:00AIK F - Djurgarden F -:-

TAILANDA: Thai League 1

12:45Port MTI FC - Samut Prakan City -:-
13:00Chiangrai - Suphanburi -:-
14:00Buriram - Chonburi -:-
15:00Prachuap - Pathum United -:-

TAILANDA: Thai League 2

12:45Lampang - Customs Utd -:-
13:00Chiangmai Utd - Chainat -:-
14:00Ranong - Nong Bua Pitchaya -:-
15:00Khonkaen Utd. - Ayutthaya Utd -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1

15:00Ben Guerdane - US Tataouine -:-
15:00Club Africain - Chebba -:-
15:00Etoile Sahel - Metlaoui -:-

TUNISIA: Ligue 2

15:00Ariana - CO Medenine -:-
15:00Menzel Bourguiba - Rades -:-
15:00Sbikha - Olympique Beja -:-
15:00Sfax Railways - Sidi Bouzid -:-
15:00Sporting Ben Arous - Gabes -:-
15:00Zarzis - Msaken -:-

TURCIA: Super Lig

13:00Kayserispor - Konyaspor -:-
16:00Goztepe - Gaziantep -:-
19:00Besiktas - Trabzonspor -:-

TURCIA: 1. Lig

13:00Erzurum BB - Bursaspor -:-
13:00Umraniyespor - Keciorengucu -:-
15:30Akhisarspor - Karagumruk -:-
18:00Adana Demirspor - Altinordu -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă campionat

16:30Barry - Caernarfon -:-
16:30Newtown - Bala Town -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă retrogradare

16:30Cardiff Metropolitan - Airbus -:-
16:30Carmarthen - Druids -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:00Corwen - Rhyl -:-
16:00Llanfair United - Buckley -:-
16:00Llanrhaeadr - Bangor City -:-
16:00Ruthin - Porthmadog -:-
16:30Guilsfield - Colwyn Bay -:-
16:30Llandudno - Llangefni -:-
16:30Penrhyncoch - Conwy Borough -:-
16:30Prestatyn - Flint -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

16:00Caerau Ely - Undy -:-
16:30Goytre United - Cwmamman United -:-
16:30Pontypridd - Llantwit Major -:-

ŢARA GALILOR: Division 1

16:00Aberbargoed - Croesyceiliog -:-
16:00Bridgend Street - Port Talbot -:-
16:00Caldicot - Monmouth -:-
16:00Dinas Powys - Llwydcoed -:-
16:00Garden Village - Ton Pentre -:-
16:00Trefelin - Pontardawe -:-

UCRAINA: Premier League

14:00Mariupol - Zorya -:-
17:00Dyn. Kyiv - Vorskla -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Din. Kiev U21 - Vorskla U21 -:-
12:00Shakhtar U21 - Desna U21 -:-
13:00Karpaty U21 - Dnipro-1 U21 -:-
13:00Oleksandriya U21 - Kolos Kovalivka U21 -:-

UGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - Proline -:-
15:00Kampala City - Express -:-
15:00Onduparaka FC - Mbarara City -:-
15:00Tooro United - Police -:-
15:00Wakiso Giants - Kyetume -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

18:00Honved - Puskas Academy -:-
18:00Kaposvar - Ujpest -:-
18:00Kisvarda - DVTK -:-
18:00MOL Fehervar - Zalaegerszeg -:-
18:00Paks - Debrecen -:-
20:30Mezokovesd - Ferencvaros -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

22:00Boston River - Rentistas -:-
22:00Cerro CA - River Plate -:-

VENEZUELA: Primera Division

01:00Dep. Tachira - Zamora -:-
17:00Estudiantes M. - Carabobo -:-
22:00Metropolitanos - Gran Valencia -:-
23:00Aragua - Lara -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura

21:00AmânatFundacion AIFI - Minerven -:-
21:30Hermanos Colmenares - El Vigia -:-
21:30JBL Zulia - Frontera -:-
21:30Urena - Titanes -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00AmânatBinh Duong - Da Nang -:-
14:00AmânatHanoi FC - Nam Dinh -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Green Buffaloes FC - Red Arrows -:-
15:00Kabwe - Forest Rangers -:-
15:00Kansanshi - Nkana -:-
15:00Lumwana Radiants - Nkwazi -:-
15:00Mufulira - Lusaka Dynamos -:-
15:00Nakambala Leopards - Kabwe Youth Academy -:-
15:00Power Dynamos - Green Eagles -:-
15:00Zanaco - Buildcon -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.