m.FlashScore.ro

REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

publicitate

AFRICA: Liga Campionilor CAF - Play-off

16:00AnulatEsperance Tunis - Wydad -:-

AFRICA: CAF Super Cup

16:00AmânatEsperance Tunis - Zamalek -:-

AFRICA DE SUD: First Division

16:00Ajax Cape Town - Free State Stars 3:2
16:00Maccabi - TS Sporting 1:1
16:00AmânatReal Kings - Uthongathi -:-
16:00Tshakhuma - Cape Umoya United 2:1

AFRICA DE SUD: Multichoice Diski

10:00Supersport U21 - Stellenbosch U21 -:-
11:00Baroka U21 - Cape Town City U21 0:1
11:00Bidvest Wits U21 - Amazulu U21 -:-
11:00Chippa United U21 - Maritzburg Utd U21 3:0
11:00Orlando U21 - Black Leopards U21 1:0

AFRICA DE SUD: Cupa MTN 8

16:00Cape Town City - Polokwane 0:2
19:00Orlando - Highlands 0:1
21:15Mamelodi - Bloem Celtic 3:1
publicitate

ALGERIA: Divizia 1

23:00MC Alger - Mlila 1:1
22:45Oran - Bel Abbes 3:1

ALGERIA: U21 League

11:00Oran U21 - Bel Abbes U21 5:2

ANGLIA: Premier League

14:30Arsenal - Burnley 2:1
17:00Aston Villa - Bournemouth 1:2
17:00Brighton - West Ham 1:1
17:00Everton - Watford 1:0
17:00Norwich - Newcastle 3:1
17:00Southampton - Liverpool 1:2
19:30Manchester City - Tottenham 2:2

ANGLIA: Championship

17:00Barnsley - Charlton 2:2
17:00Blackburn - Middlesbrough 1:0
17:00Brentford - Hull 1:1
17:00Bristol City - QPR 2:0
17:00Luton - West Brom 1:2
17:00Millwall - Sheffield Wed 1:0
17:00Nottingham - Birmingham 3:0
17:00Stoke - Derby 2:2
17:00Swansea - Preston 3:2
17:00Wigan - Leeds 0:2

ANGLIA: League One

14:30Sunderland - Portsmouth 2:1
17:00Blackpool - Oxford Utd 2:1
17:00Burton - Rotherham 0:1
17:00AmânatBury - Gillingham FC -:-
17:00Coventry - Bristol Rovers 2:0
17:00Doncaster - Fleetwood 3:2
17:00Lincoln - Southend 4:0
17:00Peterborough - Ipswich 2:2
17:00Shrewsbury - Rochdale 0:0
17:00Tranmere - Bolton 5:0
17:00Wimbledon - Accrington 1:1
17:00Wycombe - Milton Keynes 3:2

ANGLIA: League Two

17:00Bradford City - Oldham 3:0
17:00Carlisle - Mansfield 0:2
17:00Colchester - Cambridge Utd 1:2
17:00Crewe - Walsall 1:0
17:00Exeter - Swindon 1:1
17:00Forest Green - Grimsby 1:0
17:00Leyton Orient - Stevenage 0:0
17:00Morecambe - Cheltenham 0:0
17:00Newport - Plymouth 1:0
17:00Northampton - Macclesfield 1:2
17:00Salford - Port Vale 1:1
17:00Scunthorpe - Crawley 2:2

ANGLIA: National League

17:00AFC Fylde - Woking 1:4
17:00Aldershot - Halifax 1:1
17:00Barnet - Chesterfield 2:2
17:00Boreham Wood - Sutton 0:1
17:00Dagenham & Red. - Harrogate 4:2
17:00Dover - Torquay 1:2
17:00Hartlepool - Bromley 2:3
17:00Maidenhead - Chorley 4:1
17:00Solihull Moors - Ebbsfleet 2:1
17:00Stockport - Eastleigh 2:0
19:20Barrow - Yeovil 1:0

ANGLIA: National League North

17:00Alfreton - Bradford PA 4:0
17:00Blyth - Hereford 0:1
17:00Boston Utd - Guiseley 1:1
17:00Brackley Town - Altrincham 1:0
17:00Chester - Gloucester 4:0
17:00Curzon Ashton - Kidderminster 0:1
17:00Darlington - Southport 2:0
17:00Farsley - Spennymoor 1:0
17:00Kettering - Gateshead 1:2
17:00Telford - King’s Lynn 1:3
17:00York - Leamington 2:0

ANGLIA: National League South

17:00Bath - Tonbridge 0:0
17:00Braintree - Eastbourne Boro 5:0
17:00Dulwich Hamlet - Concord 2:2
17:00Hampton & Richmond - Billericay 1:1
17:00Havant & W - Chelmsford 0:0
17:00Hemel Hempstead - Wealdstone 0:3
17:00Hungerford - Chippenham 1:1
17:00Maidstone - Slough 1:1
17:00St. Albans - Dorking 1:1
17:00Welling - Oxford City 3:1
17:00Weymouth - Dartford 3:1

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Ashton Utd - Atherton 2:2
17:00Grantham - FC United 3:2
17:00Hyde - Basford 2:3
17:00Lancaster - Stafford 2:1
17:00Matlock - Bamber Bridge 1:0
17:00Mickleover - Stalybridge 1:0
17:00Nantwich - Gainsborough 2:1
17:00Radcliffe - South Shields 0:1
17:00Scarborough - Buxton 1:1
17:00Warrington - Morpeth 1:3
17:00Whitby - Witton 1:1

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00AFC Rushden & Diamonds - Nuneaton 2:0
17:00Alvechurch - Hitchin 5:0
17:00Banbury - Royston 2:0
17:00Biggleswade Town - St. Ives 2:0
17:00Coalville - Bromsgrove 2:2
17:00Lowestoft - Barwell 3:2
17:00Needham Market - Redditch 2:2
17:00Rushall - Leiston 6:0
17:00Stourbridge - Hednesford 0:3
17:00Stratford - Kings Langley 3:3
17:00Tamworth - Peterborough Sports 3:1

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Farnborough 1:3
17:00Blackfield - Met. Police 3:4
17:00Hartley Wintney - Harrow 1:1
17:00Hayes & Yeading - Weston-super-Mare 1:2
17:00Hendon - Wimborne 1:1
17:00Merthyr T - Gosport 1:0
17:00Poole - Yate Town 3:0
17:00Salisbury - Dorchester 4:1
17:00Taunton - Chesham 3:2
17:00Truro - Swindon S 1:0
17:00Walton Casuals - Tiverton 1:3

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Brightlingsea - Merstham 0:0
17:00Carshalton - Bishop's Stortford 4:2
17:00Cheshunt - Haringey 0:1
17:00Cray - Corinthian-Casuals 0:0
17:00East Thurrock - Potters Bar 1:3
17:00Enfield Town - Horsham FC 1:4
17:00Folkestone - Leatherhead 1:1
17:00Kingstonian - Margate 3:3
17:00Lewes - Bowers & Pitsea 0:2
17:00Wingate & Finchley - Bognor Regis 0:5
17:00Worthing - Hornchurch 0:6

ANGLIA: Premier League 2

14:00Newcastle U23 - West Ham U23 1:2

ANGLIA: Academii U18

13:00Chelsea U18 - West Ham U18 4:3
13:00Derby U18 - West Brom U18 1:3
13:00Liverpool U18 - Stoke City U18 3:2
13:00Swansea U18 - Southampton U18 4:2
13:30Tottenham U18 - Brighton U18 2:3
14:00Aston Villa U18 - Arsenal U18 1:5
14:00Norwich U18 - Fulham U18 3:3
14:00Reading U18 - Leicester U18 1:1
14:30Manchester City U18 - Newcastle Utd U18 7:1
14:30Sunderland U18 - Blackburn U18 2:5
15:00Wolverhampton U18 - Manchester Utd U18 2:0

ANGOLA: Girabola League

17:00Benfica do Lubango - Petro 2:2
17:00Progresso - Primeiro de Agosto -:-
17:00Sagrada - Interclube 4:1
17:00Sporting de Cabinda - Libolo -:-

ARGENTINA: Superliga

01:00Argentinos Jrs - Banfield 3:2
03:10Talleres Cordoba - Central Cordoba 1:1
21:30Newells Old Boys - Union Santa Fe 2:0
23:45San Lorenzo - Rosario 2:2

ARGENTINA: Primera Nacional

03:30Estudiantes Rio Cuarto - Temperley 3:0
04:00CA Mitre - CA Estudiantes 0:1
18:00Brown Adrogue - Atl. Rafaela 1:1
19:05Atletico Atlanta - Ind. Rivadavia 4:1
21:30Sarmiento Junin - Santamarina 0:0
21:30Villa Dalmine - Instituto 2:0
00:00Belgrano - San Martin S.J. 1:1

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Apertura

21:30Almirante Brown - Colegiales 0:0
21:30Comunicaciones - San Miguel 2:0
21:30UAI Urquiza - Tristan Suarez 2:2

ARMENIA: Premier League

16:15Alashkert - Urartu 2:1
18:00Gandzasar - Lori 1:1

ASIA: AFF Championship U19 - Play-off

12:30Indonesia U19 - Malaezia U19 3:4d.p.
15:30Australia U19 - Myanmar U19 2:1

AUSTRALIA: NPL NSW - Play-off

09:00Sydney Utd - Marconi 2:0d.p.
12:00APIA Tigers - Blacktown 2:1pen

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:45Avondale FC - Heidelberg 2:3
08:00Green Gully - Dandenong 6:2
11:00Port Melbourne Sharks - Bentleigh 1:1

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

10:00The Gap - Taringa 0:5
10:30Grange Thistle - Bayside 2:3
12:00North Pine - Albany Creek 0:9
12:00Toowong - Univ. of Queensland 4:2

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Armadale - Perth SC 0:2
10:00Balcatta - Sorrento 2:2
10:00Bayswater City - Rockingham City 5:0
10:00Floreat Athena - Joondalup 1:2
10:00Inglewood - Stirling Lions 3:0

AUSTRALIA: NPL South Australian

12:30Adelaide City - Adelaide Comets 1:2
12:30Adelaide Raiders - Blue Eagles 1:3
12:30Adelaide U21 - South Adelaide 1:1
12:30Campbelltown City - Croydon 2:1
12:30Para - Adelaide Olympic 3:3
12:30West Adelaide - NE Metrostars 0:4

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:30Gold Coast - Sunshine Coast 1:0
11:00Brisbane Strikers - Olympic FC 4:1
11:00Moreton Bay Utd - Redlands 2:1
11:00Queensland Lions - SWQ Thunder 5:1
11:30Brisbane City - Magpies Crusaders 1:1
12:00Western Pride - Eastern Suburbs 3:2

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:15Devonport - Riverside Olympic 4:2
09:15Glenorchy Knights - Launceston 3:0

AUSTRALIA: Capital Territory

08:00Riverina - Tuggeranong Utd 1:2
08:00Woden Weston - Monaro Panthers 1:3

AUSTRALIA: Northern NSW

07:30Edgeworth E. - Weston Bears 4:1
10:00Newcastle Jets U21 - Broadmeadow 0:5

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

18:00AC Wolfsberger - Mattersburg 5:0
18:00LASK Linz - Tirol 1:1
18:00St. Polten - Salzburg 0:6

AUSTRIA: Regionalliga Est

18:30Neustadt - Stripfing 1:1
20:00Leobendorf - Wiener Viktoria 3:1

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Kalsdorf - Wels 2:0
20:00St. Anna - Gleisdorf 2:0

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

17:30Kitzbuhel - SC Imst 4:1

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

18:00USK Anif - Kuchl 2:2
19:00A. Salzburg - Wals-Grunau 2:3
19:00Johann - Bischofshofen 3:1
19:00Seekirchen - Saalfelden 0:2

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Dornbirner S. - Langenegg 1:0
18:00Altach U21 - Rothis 5:1
18:00Hohenems - FC Wolfurt 2:2

AUSTRIA: Bundesliga Women

16:00Altenmarkt F - St. Polten F 0:6

AZERBAIJAN: Premier League

18:00Gabala - SumQayit 0:2

BELARUS: Vysshaya Liga

16:45Slavia Mozyr - Dnyapro 1:0
18:45FC Minsk - Zhodino 2:0
19:00Torpedo Minsk - Vitebsk 0:3

BELARUS: Pershaya Liga

14:00Naftan - Lida 3:2
16:00FC Slonim - Chimik Svetlogorsk 2:1
17:00Baranovici - Smolevichi 0:5
17:00Belshina - Rukh Brest 2:2
17:00Mikashevichi - Lokomotiv Gomel 2:0
17:00Orsha - Krumkachy 2:1
17:00Sputnik - Smorgon 3:5

BELGIA: Jupiler League

19:00Kortrijk - Anderlecht 4:2
21:00KV Mechelen - Cercle Brugge 3:1
21:30Waasland-Beveren - Genk 0:4

BELGIA: Proximus League

18:00Lommel SK - Virton 0:3
21:30Westerlo - KSV Roeselare 4:1

BELGIA: Cupa - Calificare

20:00Dender - Seraing 1:3
20:00Dessel - RWDM 47 4:2d.p.
20:00Knokke - Waltwilder 5:0
20:00La Louviere - De Kempen 7:2

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

22:00Always Ready - Destroyers 6:0

BOLIVIA: Nacional B

22:30CD Kivon - Torre Fuerte -:-
22:30Em Huanuni - Chijipata 2:0
22:30Vinto - Deportivo Escara 2:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:30Velez Mostar - Siroki Brijeg 1:0
18:30Zvijezda 09 - Čelik Zenica 2:2
21:30Borac Banja Luka - Mladost DK 0:0
21:30Zeljeznicar - Sloboda 2:2

BOSNIA & HERZEGOVINA: FBiH

18:30Banovici - Gorazde 0:0
18:30Bratstvo Gracanica - Igman K. 1:2
18:30HNK Orasje - Hadzici 0:2
18:30Kakanj - Gradacac 0:2
18:30Metalleghe - Jedinstvo Bihac 4:1
18:30Olimpic Sarajevo - Travnik 2:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS

18:30Jedinstvo Brcko - Krupa 1:2
18:30Kozara - Tekstilac 0:0
18:30Slavija - Prijedor 0:0
18:30Zeljeznicar Banja Luka - Sloga Crnjelovo 10:0
21:30Modrica - Podrinje Janja 3:1

BRAZILIA: Serie A

23:00Corinthians - Botafogo RJ 2:0
23:00Fortaleza - Internacional 0:1

BRAZILIA: Serie B

01:15Londrina - Criciuma 1:1
03:30Guarani - Vila Nova 0:2
17:00Sao Bento - Parana 2:1
22:30Sport Recife - Botafogo SP 3:0

BRAZILIA: Serie C

02:00Remo - EC Sao Jose 2:0
22:00Tombense - Acreano 3:2
23:00Botafogo PB - Nautico 0:1

BRAZILIA: Brasileiro Women - Play-off

20:00Internacional F - Flamengo F 1:1

BULGARIA: Parva Liga

18:00Beroe - Botev Plovdiv 2:0
20:30Vitosha Bistritsa - Levski 0:4

BULGARIA: Vtora liga

18:00Hebar - Lok. Gorna 0:0
18:00Lok. Sofia - Spartak Pleven 1:0
19:00Chernomorets Balchik - Septemvri Sofia 0:1

BURKINA FASO: Premier League

18:30Bobo-Dioulasso - ASEC Koudougou -:-
18:30Etoile Filante - AS Douanes -:-
18:30Majestic - ASFA Yennega -:-
20:45USFA - Royal -:-

CAMBODGIA: C-League

11:30Asia Euro United - Angkor Tiger FC -:-
11:30Soltilo Angkor - Kirivong Sok Sen Chey 0:0
11:30Sports Academy - National Defense 1:4

CANADA: Canadian Premier League - Fall Season

04:00Cavalry - Edmonton 0:0
22:30York 9 - Pacific FC 0:2

CANADA: CSL

02:00Serbian W. E. - Vorkuta 2:2

CHILE: Primera División

02:30Colo Colo - U. Espanola 1:0
19:30O'Higgins - Deportes Iquique 4:1
22:00Coquimbo - Curico Unido 2:1
00:30U. Catolica - Everton 1:0

CHILE: Primera B

03:00Barnechea - Copiapo 2:0
19:00Magallanes - San Felipe 0:1
22:00S. Wanderers - D. Puerto Montt 1:1

CHINA: Liga Jia

14:30Beijing Baxy - Changchun Yatai 0:1
14:30Guangdong Tigers - Nantong Zhiyun 3:2
14:30Guizhou Zhicheng - Heilongjiang Lava 2:0
14:30Shanghai Shenxin - Shaanxi Changan 2:3
14:30Shijiazhuang - Qingdao Huanghai 1:0

CHINA: Liga Yi

10:30Ningxia - Jilin Baijia 3:0
10:30Qingdao Jonoon - Qingdao Red Lions 2:0
10:30Shanxi Xindu - Baoding Yingli Yitong -:-
11:00Fujian Tianxin - Wuhan Three Towns 0:2
11:00Guangxi Baoyun - Hangzhou Wuyue 0:1
11:00Hebei Elite - Xian Daxing Chongde 6:0
11:00Inner Mongolia - Beijing Technology 5:2
11:00Shenzhen Pengcheng - Suzhou Dongwu 1:1
11:00Sichuan Jiuniu - Chengdu Qianbao 1:1
11:00Taizhou Yuanda - Zibo Cuju 2:2
14:00Dalian Chanjoy - Yanbian Beiguo 2:1
14:00Jiangxi Liansheng - Yunnan Kunlu 4:1
14:00Shenyang Urban FC - Jiangsu Yancheng 3:1
14:30Hunan Billows - Hubei Chufeng Heli 2:1
14:30Kunshan - Lhasa Chengtou 3:1
14:30Zhejiang Yiteng - Nanjing Shaye 0:1

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Issia Wazi - Tanda -:-
18:30WAC - SO Armee -:-
21:00Academie de FAD - San Pedro -:-

COLUMBIA: Liga Aguila - Clasura

03:30Patriotas - Envigado 3:0
23:15Millonarios - La Equidad 3:2

COLUMBIA: Torneo Aguila - Clasura

22:00Tigres - Real San Andres 1:1
23:00Barranquilla - Leones 2:2
23:00Llaneros - Bogota 0:2
23:00Valledupar - Orsomarso 3:1

COLUMBIA: Liga Aguila Women

18:00Dep. Cali F - Atletico F.C. F 4:2

CONGO DR: Super League

15:30AS Vita Club - Simba -:-
17:30AS Maniema - Groupe Bazano -:-
17:30St Eloi Lupopo - AC Rangers -:-

COREEA DE SUD: K League 1

13:00Gangwon - Suwon 1:3
13:00Seongnam - Seoul 1:0
13:30Daegu - Gyeongnam 1:0

COREEA DE SUD: K League 2

13:00Gwangju - Busan 1:1
13:00Suwon City - Ansan Greeners 2:3

COSTA RICA: Primera División - Apertura

00:05Limon - San Carlos 3:4

CROAŢIA: 1. HNL

20:00Varazdin - Lok. Zagreb 1:1
22:00Istra 1961 - Slaven Belupo 2:3

CROAŢIA: 2. HNL

18:30Kustosija - Dugopolje 2:3
18:30Solin - Dragovoljac 2:1
20:00Sibenik - Hajduk Split 2 3:2

DANEMARCA: 2nd Division - Group 1

14:00FA 2000 - Vanløse 1:3
15:00BK Frem - Slagelse B&I 1:2
16:00Skovshoved - Hillerod 0:1

DANEMARCA: 2nd Division - Group 2

15:00Brabrand - Aarhus Fremad 1:0
15:00Dalum IF - Sydvest 5:1
15:00Middelfart - VSK Aarhus 2:1
15:00Næsby - Vejgaard 3:3
16:15Jammerbugt - AB Kopenhagen 1:1

DANEMARCA: Gjensidige League Women

14:00BSF F - KoldingQ F 1:1
14:00Farum BK F - VSK Aarhus F 1:2
16:00Thisted F - Odense Q F 5:0

ECUADOR: Liga Pro

03:15LDU Quito - Barcelona SC 2:0
23:00Mushuc Runa - Delfin 2:0

ECUADOR: Serie B

19:00Manta - LDU Loja 4:1
23:00Santa Rita - Gualaceo 1:2
23:30Clan Juvenil - LDU Portoviejo 1:3
23:30Santo Domingo - Orense 1:2

EGIPT: Egypt Cup

21:00Al Ahly - Pyramids 0:1

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:30El Vencedor - FAS 1:1
00:45Aguila - Jocoro 2:0

ELVEŢIA: 1.Liga Promotion

16:00Sion II - Munsingen 3:1

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:30Martigny - Vevey 0:2
17:30Terre Sainte - Chenois 4:2
18:00Azzurri Lausanne - Young Boys II 0:1

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Baden - Buochs 2:3
18:00Zug - Muttenz 0:3
20:00Biel - Goldau 7:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Eschen - Hongg 2:2
19:00Dietikon - Tuggen 2:4
19:30Paradiso - Winterthur II 0:3

ELVEŢIA: Cupa Elveţiei

17:00Red Star Zurich - Wil 1:3
17:00Wetzikon - Meyrin 1:3
17:00Wohlen - Wettswil-Bonstetten 2:1
17:00YF Juventus - Winterthur 0:3
18:00Altstatten - Bassecourt 1:3
18:00Black Stars - Zurich 1:2
18:00Echallens - Servette 0:6
18:00Pully - FC Basel 1:4
18:00Rothorn - Sursee 1:3
18:00Seefeld - Grasshoppers 1:9
19:00Allschwil - Sion 1:10
19:00Bulle - Chiasso 2:1d.p.
19:00Iliria - Lausanne 1:6
19:00Muri - Rapperswil 2:3
19:00Perly-Certoux - Lausanne Ouchy 0:5
19:00Rotkreuz - Freienbach 0:2
19:00Saxon-Sports - Spiez 2:4
19:00Taverne - Kriens 1:4
19:30Gambarogno - Contone - Bellinzona 0:5
20:00Monthey - St. Gallen 1:4
20:00Mutschellen - Nyonnais 0:3

ELVEŢIA: Nationalliga A Women

17:00Young Boys F - Servette F 1:0
18:00St. Gallen F - FF Lugano 1976 F 0:0

ESTONIA: Meistriliiga

16:00Maardu - Kuressaare 2:1
19:00Levadia - Paide 3:2

ESTONIA: Esiliiga

19:00Parnu JK Vaprus - Tallinna Kalev U21 1:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Milling Hotspurs - Young Buffaloes -:-
16:00Black Swallows - Malanti Chiefs -:-
16:00Denver - Tambuti -:-
16:00Mhlume - Manzini Sea Birds -:-
17:05Moneni Pirates - Royal Leopards -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

17:00Kyzyltash - Kafa 3:1
18:00SKCHF Sevastopol - Ocean Kerch 3:1

FILIPINE: PFL

11:00Philippine Air Force - Ceres 0:3
14:00Green Archers - Global FC 1:1

FINLANDA: Ykkonen

17:00Jaro - Ekenas 4:1

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

17:00JaPS - Kiffen 3:1
17:00Lahden Reipas - JIPPO 0:1
17:00NJS - MiPK 6:2
17:00Sudet - Mikkeli 0:1
17:00VJS - Klubi 04 2:2

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

14:00KaaPo - Jazz Pori 6:0
17:00EPS - KaPa 1:0
17:00P-Iirot Rauma - Espoo 1:2
17:00Tampere Utd - SalPa 0:2

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

17:00GBK Kokkola - KuFu-98 1:1
17:00Vaajakoski - OLS Oulu 5:3
19:00Hercules - Kajaanin Haka 0:1

FINLANDA: Liiga Women

15:00ONS Oulu F - KuPS F 4:3
16:00HJK F - Ilves F 5:1
16:00Honka F - TPS F 1:0
16:00TiPS F - Jypk F 4:4
17:00Aland Utd F - Myran F 1:0

FRANŢA: Ligue 1

18:30Nantes - Marseille 0:0
21:00Amiens - Lille 1:0
21:00Bordeaux - Montpellier 1:1
21:00Metz - Monaco 3:0
21:00Nimes - Nice 1:2
21:00Toulouse - Dijon 1:0

FRANŢA: Ligue 2

16:00Lens - Le Havre 1:3

FRANŢA: National

21:00Bourg Peronnas - Red Star 1:4

FRANŢA: National 2 - Group A

16:00JA Drancy - Schiltigheim 0:1
17:00Lille II - ASM Belfort 2:1
18:00Reims II - Sainte-Genevieve 2:3
19:00Haguenau - Sedan 0:1
19:00IC Croix - Lusitanos 2:1
19:00Lens II - Bobigny 0:1
19:00Mulhouse - Bastia 1:2
19:00St Quentin - Epinal 0:0

FRANŢA: National 2 - Group B

19:00Angers II - Mantes 2:0
19:00Chartres - Sannois 3:0
19:00Fleury-Merogis - Lorient II 1:1
19:00Guingamp II - Oissel 3:1
19:00Poissy - Stade Briochin 0:1
19:00Rouen - Gobelins 3:2
19:00Saint-Malo - Vannes 0:0
19:00Vitre - Granville 1:1

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Andrezieux - Romorantin 1:1
19:00Angouleme - St Etienne II 4:0
19:00Blois - Nantes II 1:4
19:00Les Herbiers - Bergerac 1:2
19:00Montpellier II - Saint-Pryve 1:1
19:00Sete - Colomiers 2:0
19:00Stade Bordelais - Chamalieres 0:1
19:00Trelissac - Bourges 1:0

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Grasse - Moulins-Yzeure 2:0
19:00Hyeres - Annecy 1:1
19:00Louhans Cuiseaux - Marseille Endoume 0:0
19:00Lyon II - Monaco II 2:0
19:00Marignane - Frejus 1:2
19:00Marseille II - Nimes II 2:1
19:00Martigues - Monts 1:1
19:00Saint Priest - Jura Sud 3:1

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Rustavi - Bolnisi 2:1
20:00Dinamo Batumi - Chikhura 2:0

GERMANIA: Bundesliga

16:30Bremen - Dusseldorf 1:3
16:30Dortmund - Augsburg 5:1
16:30Freiburg - Mainz 3:0
16:30Leverkusen - Paderborn 3:2
16:30Wolfsburg - Köln 2:1
19:30Monchengladbach - Schalke 0:0

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Bielefeld - Aue 3:1
14:00Stuttgart - St. Pauli 2:1
14:00Wehen - Hannover 0:3

GERMANIA: 3. Liga

15:00Duisburg - Zwickau 3:1
15:00Munchen 1860 - Meppen 0:0
15:00Rostock - Grossaspach 0:1
15:00Uerdingen - Ingolstadt 0:3
15:00Viktoria Koln - Unterhaching 0:2
15:00Wurzburger Kickers - Munster 3:2

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hamburger SV II - Hannoverscher SC 1:1
14:00Heider SV - Hannover II 2:0
15:00Lubeck - St. Pauli II 3:2
17:00Jeddeloh - Altona 0:0

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:30Altglienicke - Meuselwitz 2:0
14:30Halberstadt - BFC Dynamo 1:1
14:30Lichtenberg - Berliner AK 07 1:0
17:00Lokomotive Leipzig - Cottbus 3:2

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00AmânatDortmund II - Aachen -:-
15:00Homberg - Wuppertaler 1:3
15:00Koln II - Lotte 1:3
15:00Lippstadt - Verl 0:5
15:00Rodinghausen - RW Essen 1:1
15:00TuS Haltern - Dusseldorf II 2:0
15:00Wattenscheid - Bergisch Gladbach 0:1
16:30Bonner - Schalke II 0:0

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Balingen - Saarbrucken 2:3
15:00FSV Frankfurt - Alzenau 2:2
15:00Pirmasens - Freiburg II 0:1
15:00Steinbach Haiger - Ulm 1:0
15:00TuS RW Koblenz - Giessen 0:0
15:00Walldorf - Mainz II 0:0

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Garching - Burghausen 0:2
15:00Illertissen - Turkgucu Munchen 0:2
15:00Nurnberg II - SpVgg Bayreuth 1:1

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Ludwigsfelder - Blau Weiss Berlin 0:2
17:00Greifswald - Pampow 2:0

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

14:30Oberlausitz - Halle 4:0
15:00Einheit Rudolstadt - Sandersdorf 0:0
15:00Nordhausen II - Krieschow 7:0

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30SC Weiche-08 II - Preussen Reinfeld 6:0
15:00Husumer - Lubeck II 2:2

GERMANIA: Oberliga Hamburg

18:00Curslack-Neuengamme - TuS Osdorf 3:3

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:00Bremen III - BTS Neustadt 0:1

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

17:00Egestorf-Langreder - Gifhorn 3:3
17:00Wolfenbuttel - Eintracht Northeim 4:0

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Kassel - Stadtallendorf 2:2
16:00Fernwald - Neuhof 0:2
16:00Hanau - Waldgirmes 0:2
16:00TUS Dietkirchen - Hadamar 2:1

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:30Diefflen - Pfeddersheim 2:0
15:30Schott Mainz - Koblenz 1:1
16:00Rochling - Engers 0:2
16:30Eisbachtal - Kaiserslautern II 1:2
16:30Worms - Karbach 3:0
17:30Arminia Ludwigshafen - Hassia Bingen 1:2
18:30Dudenhofen - Hertha Wiesbach 4:1

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

16:00Bayern Hof - Kahl 2:0
16:00Spvgg Ansbach 09 - ATSV 0:2
16:30Sand - Ammerthal 1:1
17:00Abtswind - Bamberg 1:3
17:00Gebenbach - Cham 0:0

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Ingolstadt II - Munchen 1860 II 3:2
15:00Ismaning - Nordlingen 4:1
15:00Kottern-St. Mang - Turkspor Augsburg 1:1
15:00Pullach - Donaustauf 2:3
15:30TSV 1880 Wasserburg - Regensburg II 2:0
16:00Deisenhofen - Dachau 2:3
17:00Kirchanschoring - Landsberg 2:0

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Bissingen - Stuttgarter Kickers 3:2
15:00Goppinger SV - Rielasingen-Arlen 2:1
15:00Ravensburg - Freiberg 7:3
15:00Reutlingen - Villingen 3:0
15:00Sandhausen II - Pforzheim 0:0
15:30Freiburger - Dorfmerkingen 0:0
16:30Neckarsulmer - Nottingen 2:0
18:00Linx - Oberachern 1:1

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

17:00SSVg Velbert - SW Essen 1:3
17:00Union Nettetal - FC Monheim 2:3

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Cottbus U19 - Hamburger SV U19 5:5
13:00Hannover U19 - Kiel U19 4:0
14:00Magdeburg U19 - Dresda U19 0:1
14:00Niendorfer TSV U19 - Union Berlin U19 2:4
14:30Bremen U19 - Wolfsburg U19 2:4
15:00St. Pauli U19 - Hertha U19 0:1

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Frankfurt U19 - Ingolstadt U19 1:1
12:00Kaiserslautern U19 - Bayern U19 0:4
12:00Mainz U19 - Ulm U19 2:0
14:00Augsburg U19 - Furth U19 4:2
14:00Hoffenheim U19 - Heidenheim U19 2:1
14:00Karlsruher U19 - Freiburg U19 1:1
16:00Offenbach U19 - Stuttgart U19 1:2

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Dortmund U19 - Koln U19 0:2
12:00Leverkusen U19 - Duisburg U19 5:0
12:00Schalke U19 - Bielefeld U19 2:1
14:00Alemannia Aachen U19 - Bochum U19 0:4
14:00Preussen Munster U19 - B. Monchengladbach U19 0:4

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:00Freiburg F - Bayern F 1:3
14:00Jena F - Hoffenheim F 1:6

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

22:00Iztapa - Municipal 3:2

INDIA: Calcutta Premier Division A

12:30East Bengal - BSS Sporting -:-

INDIA: Durand Cup

07:30AbandonChennaiyin - TRAU FC 1:0
12:30Goa - Real Kashmir 0:0
12:30Jamshedpur - Bengaluru 3:3
16:00Mohun Bagan - Indian Navy 1:0

INSULELE FEROE: Premier League

17:00B36 Torshavn - TB Tvoroyri 3:1
21:45Klaksvik - Skala Itrottarfelag 2:2

IRAN: Division 1

16:00Aluminium Arak - Fajr Sepasi 3:1
16:00Qashqai Shiraz - Mes Kerman 3:1
16:00Rayka Babol - Damash 0:0
16:30Arman Gohar - Oxin Alborz 2:3
16:30Elmo Adab - Navad Urmia 1:2
16:30Niroye Zamini - Khooshe Talaee 0:1
17:00Sepidrood Rasht - Mes Rafsanjan 0:0
17:00Sorkhpooshan Pakdasht - Malavan 1:0
18:00Esteghlal Khuzestan - Baderan Tehran 0:1

IRLANDA: Divizia 1

21:30Longford - Shelbourne 0:2

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Cliftonville - Crusaders 0:2
17:00Dungannon - Glentoran 3:1
17:00Glenavon - Warrenpoint 2:0
17:00Institute - C. Rangers 0:2
17:00Larne - Ballymena 2:4
17:00Linfield - Coleraine 2:4

IRLANDA DE NORD: Cupa

15:30Annagh - Derriaghy 4:1
15:30Armagh - Bangor Old Boys 7:0
15:30Ballynahinch Olympic - Bangor FC 2:3
15:30Banbridge - Dungiven 2:1
15:30Barn - Oxford Sunnyside FC 0:3
15:30Belfast Celtic - Dromore Amateurs 9:1
15:30Bryansburn - Crumlin United 1:3
15:30Chimney - Laurelvale 5:0
15:30Comber Rec - Bangor Amateurs 2:0
15:30Craigavon City - Seapatrick 5:0
15:30Crewe - Donegal -:-
15:30Crumlin Star - Kilmore Rec 8:0
15:30Downshire Y.M. - Rectory Rangers 2:0
15:30Dromara - Coagh Utd 3:6
15:30Fivemiletown - Ardstraw -:-
15:30Foundry - Bloomfield -:-
15:30Grove - Newcastle 2:4
15:30Hanover - Lurgan Celtic -:-
15:30Holywood - Newbuildings 1:4
15:30Iveagh Utd - Lurgan Town Boys 1:3
15:30Limavady - Ballynure Old Boys 3:0
15:30Maiden City - Bourneview 3:2d.p.
15:30Malachians - Moneyslane 1:2
15:30Markethill - Mossley FC 0:2
15:30Moyola - Colin Valley 11:0
15:30Newington Youth - Cookstown Youth 5:0
15:30Newtowne FC - Drumaness -:-
15:30Richhill - Ballywalter -:-
15:30Rosario Youth - Killyleagh Youth -:-
15:30Rosemount Rec - Dunmurry Rec 2:3
15:30Royal British Legion - Glebe 2:3
15:30Saintfield - Banbridge Rangers 0:2
15:30Sirocco - Seagoe 2:3pen
15:30St. James' Swifts - Abbey Villa 4:1
15:30St. Marys - East Belfast 1:3
15:30St Oliver Plunkett - Ballymacash 2:3pen
15:30Strabane Athletic - Ballynahinch United -:-
15:30Suffolk - St Luke's -:-
15:30Trojans - Desertmartin 1:0
15:30Tullyvallen - Dunloy 2:3
15:30Wakehurst - Ards Rangers 3:1
15:30Woodvale - Windmill 5:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Ballinamallard - Ards 1:1
17:00Dergview - Ballyclare 1:1
17:00Dundela - Newry City 1:1
17:00H&W Welders - Queens Univ. 2:1
17:00Knockbreda - Portadown 0:5
17:00PSNI - Loughgall 1:4

ISLANDA: Inkasso-deildin

19:00Magni - Afturelding 3:1

ISLANDA: Division 2

16:30Throttur Vogar - Leiknir F. 2:0
18:00Tindastoll - KFG Gardabaer 3:0
18:00Vestri - Fjardabyggd 2:0
19:00Husavik - Vidir 1:3

ISRAEL: Toto Cup - Clasare Play Off-uri

19:00Nes Tziona - Hapoel Hadera 0:1pen
20:00H. Raanana - H. Haifa 1:0
20:30Netanya - M. Haifa 1:2

ITALIA: Coppa Italia

19:00Parma - Venezia 3:1

ITALIA: Coppa Italia Serie C

18:30Pianese - Pistoiese 0:2

JAPONIA: J-League

12:00Shimizu - Sapporo 0:8
13:00Kobe - Urawa 3:0
13:00Oita - Kashima 0:1
13:00Shonan - Sagan Tosu 2:3
13:00Tokyo - Hiroshima 0:1
13:00Vegalta Sendai - Kawasaki 2:2
13:00Yokohama M. - C-Osaka 1:2

JAPONIA: J-League Division 2

12:00Kanazawa - Gifu 2:1
12:00Kofu - Renofa Yamaguchi 0:1
12:00Mito - Kyoto 3:0
12:00Tochigi - Machida 0:0
12:00V-Varen Nagasaki - Kashiwa 1:2
13:00Albirex Niigata - Okayama 0:3
13:00Avispa Fukuoka - Tokushima 0:1
13:00Kagoshima Utd - Ehime 4:2
13:00Ryukyu - Yokohama FC 1:3

KAZAKHSTAN: Premier League

14:00Okzhetpes - Ordabasy 0:4
15:00Ertis Pavlodar - Tobol 0:0
16:00Taraz - K. Almaty 0:2

KOSOVO: Superliga

18:00Feronikeli - Drenica 4:1
18:00Flamurtari - Prishtina 1:1
18:00KF Llapi - Vushtrria 4:1

KYRGYZSTAN: Premier Liga

15:00Alay Osh - Alga 0:1
15:00Kant - Akademiy Futbola -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

16:00Valmiera - Jelgava 3:1
18:00BFC Daugavpils - Spartaks 2:3

LETONIA: 1. Liga

15:00Auda - Tukums 2000 1:7
16:00Alberts JDFS - Super Nova 2:7
16:00FK Smiltene - Balvu 7:1
16:00Rezekne - New Project 10:0
18:00Riga/Staicele - Grobina 6:1

LITUANIA: A Lyga

19:00Kauno Zalgiris - Riteriai 1:0

LITUANIA: I Lyga

14:00Zalgiris 2 - Siauliai FA 1:4
17:00FC Pakruojis - Kupiskis 0:6
17:00FK Atmosfera - Kretinga 0:7

LUME: Amicaluri de Club

11:30Red Bull Brasil U19 (Bra) - Inter U19 (Ita) 0:0
11:30Vilafranca (Esp) - Sabadell (Esp) 0:3
11:40Anderlecht U19 (Bel) - Everton U19 (Eng) 1:2
12:00Amorebieta (Esp) - R. Union (Esp) 3:2
12:00Ebro (Esp) - Tudelano (Esp) 1:0
12:30Haro Deportivo (Esp) - Gernika (Esp) 0:1
12:50FC Copenhaga U19 (Den) - PSV U19 (Ned) 1:1
13:00Guadalajara U19 (Mex) - Barcelona U19 (Esp) 1:2
13:00Leioa (Esp) - Santurtzi (Esp) 2:1
14:10Inter U19 (Ita) - Everton U19 (Eng) 2:1
14:20Anderlecht U19 (Bel) - Red Bull Brasil U19 (Bra) 3:1
15:30HFC (Ned) - Rijnsburgse Boys (Ned) 2:2
15:30PSV U19 (Ned) - Barcelona U19 (Esp) 1:0
15:30Putten (Ned) - De Treffers (Ned) 0:3
15:40Guadalajara U19 (Mex) - FC Copenhaga U19 (Den) 1:4
16:00Pelister (Mkd) - Ohrid (Mkd) -:-
18:00Rende (Ita) - Cosenza (Ita) 2:2
18:30Entella (Ita) - Gozzano (Ita) 3:2
18:30Volos NFC (Gre) - Smyrnis (Gre) 0:3
19:00Asteras T. (Gre) - Panetolikos (Gre) 0:2
19:00Ergotelis (Gre) - OFI Crete (Gre) 2:2
19:00Gijon B (Esp) - Osasuna B (Esp) 1:0
19:00Pafos (Cyp) - Anorthosis (Cyp) 2:1
19:30Nea Salamis (Cyp) - Omonia (Cyp) 1:1
20:00Barakaldo (Esp) - Ath. Bilbao B (Esp) 2:0
20:00Murcia (Esp) - Villarreal B (Esp) 0:0
20:00Orihuela (Esp) - Jove (Esp) 3:1
20:00Rayo Majadahonda (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 2:1
20:00R. Oviedo B (Esp) - Ferrol (Esp) 2:1
20:00UD Logrones (Esp) - Ejea (Esp) 4:0
20:00Valladolid B (Esp) - R. Sociedad B (Esp) 3:1
20:00Yeclano (Esp) - Seleccion AFE (Esp) 2:1
20:30Arezzo (Ita) - AS Roma (Ita) 1:3
20:30Panathinaikos (Gre) - Xanthi (Gre) 3:0
20:30Vilassar de Mar (Esp) - Llagostera (Esp) 1:2
20:45Huelva (Esp) - Betis B (Esp) 3:3
21:00Acero (Esp) - Levante B (Esp) 1:1
21:00Atl. Benamiel (Esp) - UD San Pedro (Esp) 1:4
21:00CD Alhaurino (Esp) - Ciudad de Lucena (Esp) 1:1
21:00Guadalcacin (Esp) - Antoniano (Esp) 1:4
21:00Hercules (Esp) - UCAM Murcia (Esp) 0:0
21:00Santfeliuenc (Esp) - L'Hospitalet (Esp) 0:1
21:30Alcoyano (Esp) - Castellon (Esp) 1:2
21:30Benidorm (Esp) - CF Intercity (Esp) 0:3
21:30Cesena (Ita) - AC Milan (Ita) 0:0
21:30Sanluqueno (Esp) - Xerez D.F.C. (Esp) 1:0
21:30Triestina (Ita) - Juventus (Ita) 0:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

00:00Hartford Athletic - Puerto Rico 5:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

15:00Kenya F - Ethiopia F 3:2

LUME: Club Friendly Women

15:00Ajax F (Ned) - Everton F (Eng) 1:2
18:00Excelsior/Barendrecht F (Ned) - Leuven F (Bel) 4:1
18:30Fleury 91 F (Fra) - St. Liege F (Bel) 2:0
20:30EDF Logrono F (Esp) - Real Sociedad F (Esp) 0:4

LUXEMBURG: Divizia Naţională

18:00Dudelange - Jeunesse Esch 1:3

MACEDONIA DE NORD: First League

18:00Rabotnicki - Shkupi 2:0

MALAEZIA: Malaysia Cup

15:15Sabah - Pahang 1:2
16:00Felda - Melaka United 1:3
16:00Perak - Penang 1:1
16:00Terengganu - Negeri Sembilan 3:1

MALAWI: Super League

15:30Dwangwa United - Big Bullets 1:3
15:30Ntopwa - Moyale Barracks 4:1

MALDIVE: Dhivehi Premier League - Primul tur

14:00Nilandhoo - Foakaidhoo -:-
19:00Green Streets - Victory -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

03:00Puebla - Pachuca 0:4
05:00Atlas - Cruz Azul 1:3

MEXIC: Ascenso MX - Apertura

03:00Venados - Leones Negros 1:0

MEXIC: Liga Premier Serie A

03:00Tecos FC - Leones Negros 2 3:2
03:30Reynosa - Atl. Bahia 4:0
04:00Alacranes - Saltillo 1:2
04:00Nayarit - Mineros de Fresnillo 2:1
18:00Cimarrones de Sonora 2 - Gavilanes de Matamoros 0:0
20:00U.N.A.M. 2 - Cafetaleros de Chiapas 2 0:0

MEXIC: Liga Premier Serie B

04:00Calor De San Pedro - Cafessa 4:3pen
19:00Zacatecas 2 - Ciervos 8:1
00:00Chapulineros - Tlayacapan 2:0
00:00Dongu - Dorados 2 1:1
00:00Zitacuaro - San Francisco 1:0

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

00:00Necaxa F - U.N.A.M. F 0:0
04:00Juarez F - Atlas F 0:6

MOLDOVA: Divizia Nationala

18:00Speranta Nisporeni - Codru Lozova 1:0
20:00Zimbru - Dinamo-Auto 2:2

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Baia de Pemba - Costa do Sol 2:3
16:00Chibuto - Textafrica Chimoio -:-
16:00Desportivo Maputo - Ferroviario Nacala 0:1
16:00ENH Vilankulo - Maxaquene 0:0
16:00Ferroviario Beira - Incomati Xinavane 0:0
16:00Ferroviario Maputo - LD Maputo 3:0
16:00Nacala - Ferroviario Nampula -:-
16:00UD Songo - Textil do Pungue -:-

MYANMAR: National League

12:00Southern Myanmar - Yangon Utd 0:0
12:30Dagon - Sagaing 5:3

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Odd - Rosenborg 1:1

NORVEGIA: OBOS-ligaen

16:30Skeid - Sandefjord 2:2
16:30Sogndal - Aalesund 2:3

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

15:00Levanger - Brattvag 2:0
17:00Egersunds - Vidar 4:0

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

15:00Sotra - Baerum Sportsklubb 3:2
17:00Asker - Åsane 4:3
17:00Grorud - Floro 5:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

14:30Krakeroy - Sunndal 1:1
16:00Spjelkavik - Lørenskog 0:2
17:00Nordstrand - Eidsvold 1:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

15:00Halsen - Lyn 1:1
15:00Ready - Lokomotiv Oslo 1:1
15:00Ullern - Tonsberg 2:1
17:00Follo - Grei 2:0
19:00Frigg - Norild 3:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

14:00Bryne 2 - Pors Grenland 0:1
15:00Flint - Madla IL 3:3
15:00Storm BK - Mandalskameratene 1:2
16:00Vindbjart - Brodd 3:3

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

14:00Vestfossen - Djerv 1919 2:1
15:30Strømsgodset 2 - OS 3:2
16:00Lysekloster - Fjora 2:0
16:00Stord - Bergen Nord 6:0
17:00Brann 2 - V. Haugesund 0:3
17:00Valdres - Fyllingsdalen 0:9

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

17:00Kolstad - Nybergsund 0:3
17:00Melhus - Gjovik-Lyn 3:1
17:00Orkla - Brumunddal 3:1
17:00Raufoss 2 - Strindheim 0:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Skjervoy - Ull/Kisa 2 3:1
16:00Bodo/Glimt 2 - Leknes 6:0

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

15:00Kolbotn F - Arna-Bjørnar F 0:2
15:00LSK Kvinner F - Vålerenga F 2:0
16:00Avaldsnes F - Klepp F 1:3
16:00Fart F - Lyn F 2:2
16:00RØA F - Stabaek F 2:1

OLANDA: Eredivisie

19:30Den Haag - Sparta Rotterdam 1:2
19:30Venlo - Ajax 1:4
21:45FC Emmen - Heerenveen 2:0

OLANDA: KNVB Beker

15:00Hoogland - Jodan Boys 1:3
15:30Achilles Veen - USV Hercules 6:0
15:30Barendrecht - Wittenhorst 6:0
15:30DVS '33 Ermelo - HV & CV Quick 1:2pen
15:30FC 's-Gravenzande - Heeze 2:0
15:30Huizen - GOES 2:3
15:30Lisse - Ajax (Am) 1:2
15:30ODIN '59 - Gemert 3:1
15:30Rijnvogels - FC Oss 0:4
15:30Ter Leede - Fortuna 1:4
15:30Vroomshoopse Boys - EVV 0:4
15:30VV DOVO - Oostzaan 2:4
15:30VVOG - Minor 3:0
15:30VVSB - Harkemase Boys 2:4
16:00Excelsior 31 - DEM 2:1
16:00Sparta Nijkerk - UNA 3:2
16:00VEV 67 - Silvolde 0:3
17:00Raalte - DUNO 1:2
17:00RKVV SDO Bussum - ARC 1:0
18:00Drachtster Boys - Dongen 0:4d.p.
18:00Kloetinge - Lienden 1:0
18:00Westlandia - Zuidvogels 2:0
19:00FC Oss (Am) - Hoek 2:6
19:00Groene Ster - Winsum 5:0
19:00HSC '21 - SteDoCo 2:4
19:00Mierlo-Hout - Flevo Boys 2:3
20:00AmânatADO 20 Heemskerk - ONS Sneek -:-
20:00Blauw Geel - Sliedrecht 2:1

PANAMA: LPF - Apertura

04:00Independiente - San Francisco 0:1
23:00Deportivo Universitario - Arabe Unido 2:2

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:00Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 1:1
01:30San Lorenzo - Diaz 1:1
22:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 0:0

PARAGUAY: Division Intermedia

17:0012 de Octubre - Deportivo Caaguazu 4:1
17:00Sportivo Trinidense - Ovetense FC 0:0
21:45Fernando de la Mora - Rubio Nu 2:1
21:45Sportivo Iteno - RI 3 Corrales 1:0

PERU: Liga 1 - Clasura

23:00Garcilaso - Carlos Mannucci 1:0
04:00U. de Deportes - U. San Martin 0:0
21:15Molinos El Pirata - Union Comercio 0:2
23:30Cajamarca - Melgar 0:2

PERU: Liga 2

23:00Cienciano - Juan Aurich 3:1

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Slask - Cracovia 2:1
18:30Arka - Lech 0:0
21:00Jagiellonia - Gornik Z. 3:1

POLONIA: Division 1

16:00Sosnowiec - Legnica 1:0
19:00Radomiak Radom - Warta 0:2
20:00Suwalki - Podbeskidzie 1:0
21:00GKS Jastrzebie - Belchatow 1:1

POLONIA: Division 2

17:00Blekitni Stargard - Katowice 1:3
17:00Skra - Polkowice 1:0
18:00Gryf Wejherowo - R. Rzeszow 0:3
18:00Pogon Siedlce - Pruszkow 0:1
18:00S. Rzeszow - Lech 2 2:0
18:30Legionowo - Garbarnia 0:2
19:00Bytovia Bytow - S. Wola 4:1
20:00Elblag - Widzew Lodz 1:1

POLONIA: III Liga - Group I

16:00Skierniewice - Sokol Aleksandrow L. 2:3
17:00Ursus Warszawa - Legia II 2:3
18:00Concordia Elblag - Grodzisk M. 2:0
19:00Ostroda - Zambrow 4:1
20:00Polonia W. - Huragan Morag 0:2

POLONIA: III Liga - Group III

18:00Brzeg - Gwarek Tarnowskie Gory 3:2
18:00Pniowek - Zaglebie 2 1:1
18:00Polonia B. - Kluczbork 3:2
18:00ROW Rybnik - Gornik Z. 2 3:1
18:00Ruch - Foto-Higiena Gac 1:3
18:00Starowice Dolne - Bielsko-Biala 0:2
18:00Zdzieszowice - Piast Zmigrod 2:1

POLONIA: Central Youth League

12:00Pogon Szczecin U18 - UKS SMS Lodz U18 4:0
13:00Cracovia U18 - Korona U18 1:3
13:00Escola Warszawa U18 - Zaglebie U18 1:2
13:00Jagiellonia U18 - Hutnik Krakow U18 5:1
13:00Lech U18 - Gornik Z. U18 3:2
15:00Legia U18 - Arka U18 3:0

POLONIA: Ekstraliga Women

13:00AZS PWSZ Walbrzych F - Czarni Sosnowiec F 1:2
17:00Leczna F - Mitech Zywiec F 6:0

PORTUGALIA: Primeira Liga

18:30Moreirense - Gil Vicente 3:0
21:00Belenenses - Benfica 0:2
23:30FC Porto - Setubal 4:0

PORTUGALIA: LigaPro

13:00Academico Viseu - Academica 0:0
18:00Oliveirense - Covilha 0:2
20:15Casa Pia - Penafiel 1:2
20:15Chaves - Mafra 2:1

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

18:00Braga B - Chaves B 2:0

QATAR: Sheikh Jassim Cup

19:00Al-Sadd - Al-Duhail 1:0

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

18:00Opava - Zlin 0:3
18:00Slovacko - Pribram 2:0
20:30Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 3:2

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Chrudim - Zizkov 0:3
11:15Dukla Praga - Brno 2:1
11:15Sokolov - Vlasim 2:1
11:15Trinec - Hradec Kralove 1:1
18:00Lisen - Vysehrad 0:0
18:00Vitkovice - Prostejov 2:2

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Motorlet Prague - Karlovy Vary 2:0
11:15Pisek - Domazlice 0:1

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Jablonec B - Usti nad Orlici 4:1
11:15Zbuzany - Liberec B 3:0
11:30Prepere - Brozany 2:0
18:00Zivanice - Zapy 2:1pen

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Odra Petrkovice - Otrokovice 1:1
17:30Frydek-Mistek - Hlucin 2:0
17:30Uhersky Brod - Kromeriz 1:0
17:30Vyskov - Ostrava B 1:1
17:30Znojmo - Sigma Olomouc B 0:2

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:30Jindrichuv Hradec - Sobeslav 1:5
14:30Cizova - Beroun 7:1
16:00Ceske Budejovice B - Hvezda Cheb 6:3
18:00Doubravka - Petrin Plzen 2:1
18:00Klatovy - Myto 0:2
18:00Prestice - Rokycany 3:0

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Aritma Prague - MFK Dobris 2:0
11:15Brandys n. Labem - Ceska Lipa 2:0
11:15Chomutov - Meteor Prague 3:0
11:15Neratovice - Kladno 2:1
11:15Steti - Tatran Rakovnik 2:3
16:00Brezova - Sous 2:1pen
18:00Slany - Cesky Brod 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Kolin - Vysoke Myto 0:2
11:15Kutna Hora - Poricany 2:1
11:15Velke Hamry - Hlinsko 3:2
18:00Horky nad Jizerou - Ostra 1:0
18:00Letohrad - Benatky 0:3
18:00Trutnov - Dvur Kralove 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Havlickuv Brod - Humpolec 3:4
17:30Breclav - Start Brno 0:6
17:30Bystrice n. Pern. - Velka Bites 1:3
17:30Stara Rise - Tasovice 7:1

REPUBLICA CEHĂ: Division E

17:00Bzenec - Hranice 1:3
17:30Hodonin - Slavicin 2:2
17:30Prerov - Vsetin 0:1
17:30Skastice - Sumperk 4:1

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:15Novy Jicin - Frydlant n. O. 0:1
17:00Valasske Mezirici - Bruntal 4:0
17:30Rymarov - Detmarovice 3:0

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Ujezd Prague - Kralovice 2:0
11:30Treboradice - Kolovraty 2:1
11:30Zlicin - Olympia Radotin 1:4

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:30FK Komarov - Klicany 0:2
18:00Bohemia Podebrady - Kosor 5:0
18:00Hvozdnice - Kosmonosy 0:1
18:00Nove Straseci - Dobrovice 0:2
18:00Porici n. S. - Tuchlovice 4:1
18:00Vlasim B - Nespeky 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:15Mas Taborsko B - Rudolfov 2:1
18:00Blatna - Milevsko 1:1
18:00Cimelice - Sokol Lom 0:2
18:00Olesnik - Protivin 3:2
18:00Sezimovo Usti - Trebon 1:3

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

18:00Bolevec - Nepomuk 0:6
18:00Nyrsko - Holysov 2:0
18:00Sokol Lhota - Horni Briza 0:1pen
18:00Start Tlumacov - Rapid Plzen 0:4

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:15Loko K. Vary - Nova Role 1:0
18:00Frantiskovy Lazne - Nejdek 5:1
18:00Hroznetin - Lomnice 3:0
18:00Kralovske Porici - Touzim 12:0
18:00Zlutice - Horni Slavkov 3:4

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:15Kadan - Srbice 4:3pen
11:30Oldrichov - Perstejn 3:4pen
18:00Brna - Mostecky FK 3:4
18:00FK Jilove - Zatec 2:5
18:00Krupka - Horni Jiretin 3:1
18:00Litomericko - Modlany 3:4pen

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

18:00Desna - Doksy 3:5
18:00Hradek nad Nisou - Straz 2:3
18:00Mseno - Chrastava 3:2
18:00Rovensko p. Tr. - Frydlant 0:4

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

11:00Horice - Trebes 1:2pen
15:00Jicin - Slavia Hradec 4:5
18:00Chlumec nad Cidlinou B - Olympia HK - Kratonohy 3:5
18:00Dobruska - Libcany 0:3

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

11:15Litomysl - Tremosnice 1:2
18:00Ceska Trebova - Hermanuv Mestec 2:1
18:00Chocen - Holice 2:5

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

11:30Sparta Brno - Moravsky Krumlov 6:2
18:00Bystrc - SK Krumvir 1:2
18:00Kurim - Svratka Brno 1:3
18:00Moravska Slavia - Rousinov 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

17:30Jesenik - Sokol Opatovice 5:1
17:30Litovel - Sternberk 1:3
17:30Mohelnice - Zabreh 0:1
17:30Usti - Kralice na Hane 2:0

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

15:30Slusovice - Morkovice 2:3pen
17:30Holesov - Nevsova 3:1
17:30Stitna nad Vlari - Bystrice pod Hostynem 2:3pen
17:30Velke Karlovice - Luhacovice 2:6

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

18:00Bridlicna - Moravan Oldrisov 5:0
18:00Brusperk - Dolni Datyne 2:3
18:00Cesky Tesin - Pusta Polom 1:3
18:00Haj ve Slezsku - Fulnek 2:3
18:00Hlubina - Celadna 3:0
18:00Petrovice - Koberice 1:1
18:00Senov - Bilovec 0:9

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:15Pardubice U19 - Meteor Prague U19 5:0
12:00Plzen U19 - Hradec Kralove U19 2:3pen
12:00Sigma Olomouc U19 - Karvina U19 5:0
12:00Slavia Praga U19 - Pribram U19 4:0
12:00Slovacko U19 - Opava U19 2:1pen
12:00Sparta Praga U19 - Ceske Budejovice U19 8:0
13:00Brno U19 - Zlin U19 1:3

REPUBLICA CEHĂ: First League Women

12:00Liberec F - Dukla Praga F 1:1
17:00Slavia Praga F - Plzen F 8:0

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF - Clasura

23:00Universidad O&M - Atlantico 1:1

ROMÂNIA: Liga 1

21:00Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj 1:1

ROMÂNIA: Liga 2

11:00ACS Viitorul Tg. Jiu - CS Mioveni 0:1
11:00CSM Resita - Pandurii Tg. Jiu 3:1
11:00Metaloglobus - Ripensia Timisoara 3:0
11:00SCM Buzau - Sportul Snagov 7:0
11:00UTA Arad - Miercurea Ciuc 3:0
15:30FC Arges - 'U' Cluj 1:0
18:00Politehnica Timișoara - Daco-Getica București 0:1

RUSIA: Premier League

14:00Ural - Samara 1:3
16:30Tambov - Krasnodar 0:2
19:00Zenit Petersburg - Akhmat Grozny 0:0

RUSIA: PFL - East

12:00Dynamo Barnaul - Zenit Irkutsk 2:0
13:00FK Novosibirsk - Sakhalin 3:1
14:00Omsk - Chita 2:0

RUSIA: Youth League

08:00Ural U19 - Samara U19 2:2
14:00Din. Moscova U19 - Lok. Moscova U19 2:1
14:00Sp. Moscova U19 - TSKA Moscova U19 2:1
16:00Kazan U19 - Arsenal Tula U19 0:0

SCOŢIA: League One

17:00Airdrieonians - Clyde 3:1
17:00Falkirk - Montrose 2:1
17:00Peterhead - Dumbarton 2:3
17:00Stranraer - Raith 3:2

SCOŢIA: League Two

17:00Annan - Albion Rovers 3:2
17:00Brechin - Queen's Park 0:3
17:00Cove Rangers - Cowdenbeath 3:2
17:00Edinburgh City - Stirling 1:0
17:00Elgin - Stenhousemuir 0:1

SCOŢIA: Lowland League

17:00Bonnyrigg Rose - Dalbeattie Star 3:0
17:00BSC Glasgow - Caledonian Braves 6:1
17:00Cumbernauld Colts - Kelty Hearts 2:1

SCOŢIA: Highland League

17:00Brora Rangers - Lossiemouth 7:0
17:00Buckie Thistle - Fraserburgh 1:3
17:00Clachnacuddin - Wick Academy 1:2
17:00Formartine Utd - Deveronvale 4:1
17:00Fort William - Keith 0:1
17:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics 3:1
17:00Rothes - Nairn County 1:2
17:00Turriff Utd - Strathspey Thistle 3:1

SCOŢIA: League Cup - Play-off

17:00Celtic - Dunfermline 2:1d.p.
17:00Forfar - Livingston 1:2
17:00Hibernian - Morton 5:3d.p.
17:00Kilmarnock - Hamilton 1:0d.p.
17:00Partick Thistle - Ross County 3:2d.p.

SERBIA: Super Liga

18:00Indjija - Radnik 2:1
21:00Cukaricki - Proleter 2:1
21:00Mladost - Radnicki Nis 1:1
21:00Sp. Subotica - Steaua Roșie B. 2:3

SINGAPORE: Premier League

12:30Warriors - Home Utd 1:3

SLOVACIA: Fortuna liga

19:00Trnava - Trencin 1:2
20:00Senica - Ruzomberok 2:2
20:00Sered - Slovan Bratislava 0:4
20:00Zilina - Nitra 3:0
20:00Z. Moravce - Pohronie 0:0

SLOVACIA: 2. liga

18:00Banska Bystrica - S. Bratislava B 3:0
18:00Dubnica - Puchov 1:0
18:00Komarno - Podbrezova 1:0
18:00L. Mikulas - Poprad 0:2
20:00Skalica - FC Kosice 1:0

SLOVACIA: Divizia C-Vest

18:00FK Nove Zamky - Gabcikovo 2:2
18:00Kalna n. Hronom - MSK Povazska Bystrica 1:1
18:00Sala - Belusa 2:0

SLOVACIA: Divizia C-East

17:00FK Humenne - Presov 3:2
17:00Spisska Nova Ves - Mladost Kalsa 1:2
17:00Stropkov - Poprad B 2:4

SLOVACIA: Divison C Central

17:00MSK Martin - Zarnovica 4:0
17:00R. Sobota - L. Hradok 1:3
17:00Zvolen - Rakytovce 2:1

SLOVACIA: Divison C Bratislava

18:00Bahon - Bernolakovo 1:2
18:00Pezinok - Slovan Most 1:1

SLOVENIA: Prva Liga

18:00Tabor Sezana - Triglav 2:0
21:10Celje - Maribor 2:1

SLOVENIA: 2. SNL

18:00Bilje - NK Krka 3:3
18:00Dob - Brda 1:1
18:00Drava - Gorica 1:2
18:00Dravograd - Brezice 5:1
18:00Krsko - Jadran Dekani 3:0
18:00Radomlje - Beltinci 4:0
18:00Rogaska - Fuzinar 2:1

SPANIA: LaLiga

18:00Celta Vigo - Real Madrid 1:3
20:00Valencia - Real Sociedad 1:1
21:00Mallorca - Eibar 2:1
22:00Leganes - Osasuna 0:1
22:00Villarreal - Granada 4:4

SPANIA: LaLiga2

19:00Lugo - Extremadura UD 0:0
19:00Santander - Malaga 0:1
20:00Almeria - Albacete 3:0
21:00Elche - Fuenlabrada 0:2
22:00Vallecano - Mirandes 2:2
22:00Zaragoza - Tenerife 2:0

SUA: USL Championship

02:30Atlanta United 2 - Swope Park 2:1
05:30Fresno - Real Monarchs 1:1
05:30Phoenix Rising - Reno 4:2
05:30Portland 2 - Oklahoma City Energy 2:4

SUA: USL League One

02:30Orlando City B - Lansing 1:2

SUEDIA: Allsvenskan

17:00Hammarby - Sundsvall 3:0

SUEDIA: Superettan

14:30Västerås SK - Halmstad 2:3
17:00Orgryte - Mjallby 1:1
17:00Syrianska - Norrby 4:4
19:00Degerfors - Trelleborgs 2:2

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

15:00Forward - Linkoping City 0:0
17:00Nykopings - Akropolis 1:1
17:00Sylvia - Sollentuna 1:1
17:00Vasalunds - Karlstad 2:2
18:00Sandvikens - Gefle 4:1

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Lindome - Lunds 1:3
15:00Eskilsminne - Oddevold 4:1
15:00Torns - Värnamo 1:2
16:00Oskarshamns - Landskrona 1:3
16:00Utsiktens - Kristianstads 0:0
17:00Atvidabergs - Skövde 0:1

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

15:00Anundsjo - Pitea 1:1
15:00Gottne IF - Umeå 6:0
15:00IFK Umea - IFK Lulea 1:2
15:00Sandviks - Timra 1:1
15:00Taftea IK - Skelleftea 1:2
16:00IFK Ostersund - Friska Viljor FC 2:2
16:00Ytterhogdals - Kramfors-Alliansen 4:2

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

14:00Gute - Kvarnsvedens 0:0
14:00Valbo FF - Mora 0:1
15:00Enkopings SK - Upsala 2:3
15:00Skiljebo - Kungsangens 2:2
15:00Taby - Karlbergs 2:1
16:00Hudiksvalls - Sundbybergs 7:3
17:00IFK Stocksund - Lidingo IFK 3:1

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

13:30Qviding - Onsala BK 1:1
14:30Vinbergs - Prespa Birlik 1:1
15:00Olympic - Hittarps 3:2
17:00Halmia - Assyriska BK 1:1

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Tyreso - Stockholm Internazionale 1:4
17:00Arameisk-Syrianska - Enskede 3:2
17:00Assyriska IF - Aspudden Tellus 2:1

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Amal - Vanersborgs IF 0:2
15:00Tidaholm IFK - Grebbestads 1:3
16:00Nordvarmland - Vargarda IK 1:1
16:00Savedalens - Orebro Syr. 0:2
16:00Vanersborgs FK - Gauthiod 2:2

SUEDIA: Divizia 2 - Östra Götaland

15:00Husqvarna - Asarums 2:1
15:00IFK Berga - Osterlen FF 2:2
15:00IFK Hassleholm - Dalstorps IF 2:2
15:00Nosaby IF - Nassjo 5:1

SUEDIA: Elitettan Women

14:00Kvarnsvedens F - Umeå IK F 1:0
16:00Lidkopings FK F - Mallbackens F 1:2
16:00Sundsvall F - Kalmar F 0:1

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00Regar-TadAZ - Panjsher 2:0
16:30Istiqlol Dushanbe - Kuktosh 0:0

TAILANDA: Thai League 1

13:45Prachuap - Bangkok Utd 1:0
14:00Buriram - Ratchaburi 6:0
15:00Chainat - Samut Prakan City 2:3
16:00Chiangrai - Sukhothai 1:1

TUNISIA: Cupa

20:00Etoile Sahel - Sfaxien 0:1pen

TURCIA: Super Lig

19:15Genclerbirligi - Rizespor 0:1
21:45Kayserispor - Alanyaspor 0:1
21:45Sivasspor - Besiktas 3:0

TURCIA: 1. Lig

19:15Karagumruk - Bursaspor 3:1
21:45Adana Demirspor - Balikesirspor 2:0
21:45Osmanlispor - Boluspor 2:1

ŢARA GALILOR: Premier League

16:30Connah's Q. - Cardiff Metropolitan 1:1

ŢARA GALILOR: FAW Championship North & Mid

16:30AmânatBangor City - Colwyn Bay -:-
16:30Flint - Rhyl 1:2
16:30Llandudno - Corwen 3:1
16:30Llanfair United - Ruthin 1:1
16:30Llangefni - Gresford 2:0
16:30Llanrhaeadr - Penrhyncoch 1:2
16:30Porthmadog - Conwy Borough 0:2

ŢARA GALILOR: FAW Championship South & Mid

16:30Afan Lido - Undy 0:1
16:30Cambrian & Clydach - Llantwit Major 2:1
16:30Cwmbran Celtic - Swansea University 1:1
16:30Haverfordwest - Caerau Ely 5:0
16:30STM Sports - Cwmamman United 3:1
16:30Taffs Well - Ammanford 3:1

ŢARA GALILOR: Division 1

16:30Bridgend Street - Ton Pentre 2:2
16:30Caldicot - Pontardawe 2:1
16:30Dinas Powys - Penydarren 0:4
16:30Goytre AFC - Trefelin 2:2
16:30Llwydcoed - Risca 1:2
16:30Port Talbot - Aberbargoed 1:0

UCRAINA: Premier League

14:00Vorskla - Dnipro-1 1:1
17:00Desna - Kolos Kovalivka 0:0

UCRAINA: Persha Liga

17:00Balkany - MFC Metalurh 4:0
17:00Mykolaiv - Volyn Lutsk 3:2
17:00Obolon Brovar Kyjev - Minaj 4:3
18:00Ch. Odessa - Kramatorsk 0:1
18:00Inhulets - Cherkashchyna 1:0
18:00Rukh Lviv - Prykarpattya 2:1

UCRAINA: Youth League

12:00Zorya U21 - Oleksandriya U21 0:3
13:00Lviv U21 - Shakhtar U21 1:2

UNGARIA: OTP Bank Liga

18:00Debrecen - Zalaegerszeg 3:2
20:30Ferencvaros - Kaposvar 1:0
20:30Honved - Kisvarda 1:3
20:30Mezokovesd - Puskas Academy 1:0
20:30MOL Fehervar - DVTK 5:1
20:30Ujpest - Paks 1:1

UNGARIA: NB I Women

17:00Győr F - Szent Mihaly F 2:0
17:00MTK Hungaria F - Ferencvaros F 1:0

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

21:00Cerro Largo - Cerro CA 2:0
21:00Danubio - Boston River 1:2
21:00Fenix - Plaza Colonia 0:1
21:00Nacional - River Plate 1:1

URUGUAY: Segunda Division

21:00AmânatCA Torque - Atenas -:-
21:00AmânatCentral Esp. - Maldonado -:-
21:00AmânatCerrito - Rentistas -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Kokand 1912 - Termez Surkhon 2:1
17:15AGMK - Pakhtakor 0:3
17:15Buxoro - Sogdiana 1:1
17:15Lok. Tashkent - Nasaf Qarshi 1:0

VENEZUELA: Primera Division - Clasura

23:00Carabobo - AC Lala FC 0:0
23:00Portuguesa - Metropolitanos 0:0
00:00Mineros - Zamora 3:0

VENEZUELA: Segunda Division - Clasura

22:00Ciudad Vinotinto - Chico de Guayana -:-
22:30Gran V. - Dep. Petare 1:3
22:30JBL Zulia - Urena 7:1
22:30Union Local Andina - Titanes -:-
22:30Yaracuyanos - Libertador FC 4:0

VIETNAM: V.League 1

13:00Nam Dinh - BHTS Quang Nam 2:3
14:00The Cong - Sai Gon FC 0:1
15:00Ho Chi Minh - Than Quang Ninh 3:1

VIETNAM: V.League 2

11:30An Do-An Giang - Can Tho 1:1
11:30Hong Linh Ha Tinh - TTBD Phu Dong 3:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Black Rhinos - Chapungu Utd 1:2
16:00Chicken Inn - Yadah 1:1
16:00Harare City - Manica 1:2
16:00TelOne - Bulawayo Chiefs 2:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.