REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

publicitate

ALGERIA: Divizia 1

17:00Medea - Setif 2:2
19:45MC Alger - Constantine 2:1
19:45USM Alger - MO Bejaia 5:1

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - Calificare

23:00Saint Martin - Santa Kitts și Nevis 0:10
01:00Bonaire - Jamaica 0:6
01:00Montserrat - Belize 1:0
02:00Nicaragua - Anguilla 6:0

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Championship Women - Play-off

00:00Panama F - Canada F 0:7
03:00SUA F - Jamaica F 6:0

ANGLIA: Premier League Nord

21:45AmânatBasford - Witton -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45Stourbridge - Bedworth 4:1
publicitate

ANGLIA: Professional Development League

15:00Coventry U23 - Colchester U23 4:1
16:00Cardiff U23 - Charlton U23 3:1
16:00Nottingham U23 - Birmingham U23 0:1
16:00Sheffield Utd U23 - Barnsley U23 1:0
21:00Bolton U23 - Hull U23 4:0
21:00Bristol City U23 - Crystal Palace U23 0:2

ANGLIA: FA Trophy - Calificare

22:00Atherton - Marske 0:1

ANGLIA: Premier League Cup

21:00Stoke U23 - Peterborough U23 3:2

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

21:30Sacachispas - Talleres (R.E) 1:0
21:30San Telmo - Deportivo Espanol 3:1

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

21:30CSR Espanol - Def. de Cambaceres 2:2
21:30Puerto Nuevo - Argentino de Rosario 0:1

ARGENTINA: Torneo Federal A

23:00San Lorenzo Alem - Juventud Unida Universitario 1:2
00:00Cipolletti - Independiente de Neuquen 0:0
00:00Sportivo Estudiantes - Desamparados 0:3
01:30Defensores Belgrano VR - CDJU Gualeguaychu 1:1
02:00Alvarado - Sansinena 1:0
02:15Sportivo Belgrano - Huracan Las Heras 0:2
03:00Boca Unidos - Gimnasia y Tiro 2:0
22:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig 3:0
23:00Crucero del Norte - AH Zapla 4:0
23:45Chaco For Ever - Sarmiento Resistencia 1:3

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

23:00San Jose - Destroyers 3:1

BRAZILIA: Serie A

01:00Atletico-MG - America MG 0:0
01:00Atletico-PR - Sport Recife 4:0

CANADA: U Sports

23:15Calgary - Alberta 0:2
23:15Lethbridge - Saskatchewan 1:2
00:00UNBC - UBC Okanagan 1:0

CHILE: Primera B

00:00Coquimbo - S. Morning 0:0

COLUMBIA: Liga Aguila - Clasura

23:15Leones - La Equidad 0:1
01:15Atl. Nacional - Dep. Cali 0:0
01:30Bucaramanga - Envigado 2:1
03:30America De Cali - Ind. Medellin 1:2

COLUMBIA: Torneo Aguila

23:00Bogota - Tigres 1:0
23:00Cortulua - Valledupar 2:1
23:00Fortaleza - Barranquilla 3:3
23:00Llaneros - Quindio 1:2
23:00Pereira - Popayan 2:0
23:00Real Cartagena - Real Santander 2:1
23:00U. Magdalena - Orsomarso 1:0

COSTA RICA: Primera División - Apertura

00:00U.C.R. - Carmelita 3:4
00:05Grecia - Herediano 2:0
01:00Saprissa - Zeledon 2:2

ECUADOR: Serie A - Al doilea tur

01:00Barcelona SC - Emelec 1:0

EGIPT: Premier League

22:00AmânatEl Daklyeh - Al Ahly -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Audaz - Luis Angel Firpo 2:1
00:00FAS - Pasaquina 1:0
00:00Municipal Limeno - Aguila 0:4
00:30Jocoro - Metapan 0:0

EMIRATELE ARABE UNITE: Arabian Gulf Cup

16:05Al-Ain - Al Dhafra 1:0
16:05Al Sharjah - Al-Jazira 0:1
18:45Emirates Club - Al Fujairah 4:2

EUROPA: UEFA Nations League - League A

21:45Islanda - Elveţia 1:2
21:45Spania - Anglia 2:3

EUROPA: UEFA Nations League - League B

21:45Bosnia și Herțegovina - Irlanda de Nord 2:0

EUROPA: UEFA Nations League - League C

21:45Estonia - Ungaria 3:3
21:45Finlanda - Grecia 2:0

EUROPA: UEFA Nations League - League D

21:45Belarus - Moldova 0:0
21:45Luxemburg - San Marino 3:0

EUROPA: Campionatul European U21 - Calificări

18:00Cehia U21 - Moldova U21 1:0
19:30Grecia U21 - Belarus U21 2:0
19:30San Marino U21 - Croaţia U21 0:4

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări

16:00Dolnoslaski (Am) (Pol) - Toscana (Am) (Ita) 1:2
16:00Ialoveni (Am) (Mda) - Vaud (Am) (Sui) 0:6

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Primul tur

12:00Grecia U17 F - Kazakhstan U17 F 7:1
15:00Cehia U17 F - Insulele Feroe U17 F 5:1
15:00Elveţia U17 F - Irlanda de Nord U17 F 1:1
15:00Ucraina U17 F - Danemarca U17 F 0:4

EUROPA: Elite League U20

19:00Cehia U20 - Anglia U20 1:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:30Guastatoya - Municipal 2:0

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Cosmopolites - Ouanaminthe 1:1
23:00Don Bosco - Cavaly 4:3
23:00Fica - Mirebalais 3:0
23:00Racing des Gonaives - Real du Cap 2:0
23:00Sud-Est - Capoise 1:1
23:00Tempete - Arcahaie 0:1
23:00AmânatValencia Leogane - Baltimore -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Juticalpa - Real de Minas 3:2
00:00Marathon - Real Espana 2:2
00:00Vida - UPNFM 1:2
01:00Olimpia - Motagua 1:1
01:00Platense - CD Honduras 2:3

INDONESIA: Liga 1

09:30Persipura - Persib 1:1
15:00Bali United - Mitra Kukar 1:0

INDONESIA: Liga 2

09:30PSBS Biak Numfor - Blitar United 2:1
11:15Padang - Persis Solo 1:0
11:15PSMP Mojokerto - PSS Sleman 2:1
11:15Semeru Fc Lumajang - Gresik 1:2
11:30Aceh United - Persibat Batang 2:0
11:30Balikpapan - Kalteng Putra 2:0
11:30Cilegon United - Persika Karawang 1:2
11:30Persik Kendal - Persiraja Aceh 1:3
11:30Persita - Perserang Serang 1:1
11:30Persiwa - Martapura 1:0
11:30Rembang - PSPS Riau 6:0

IRAN: Division 1

14:15Gol Gohar - Mes Rafsanjan 3:1
14:45Baderan Tehran - Qashqai Shiraz 0:0
14:45Mes Kerman - Khooneh Be Khooneh 3:0

ISRAEL: Leumit League

19:00Hapoel Afula - Ramat Hasharon 1:0
19:00H. Marmorek - Hapoel Katamon 2:2
19:00Nes Tziona - Ashkelon 1:1

ITALIA: Serie C - Group A

19:30Gozzano - Lucchese 1:1
21:45Arezzo - Pontedera 2:0

ITALIA: Serie C - Group C

15:30Reggina 1914 - Siracusa 1:0

JAMAICA: Premier League

23:30Dunbeholden - Harbour View 0:1
23:30Montego Bay - Humble Lions 1:1
23:30Reno - Portmore 0:2
23:30Tivoli - Mount Pleasant 0:1
23:30UWI - Arnett Gardens 3:0

LITUANIA: I Lyga

15:00NFA Kaunas - Stumbras 2 3:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

13:00Letonia U19 - Grecia U19 0:3
15:00Armenia U19 - Franţa U19 0:2
16:00Germania U17 - Danemarca U17 2:1
18:00Serbia U23 - Franţa U20 2:4
19:00Ţara Galilor U19 - Polonia U19 2:0
19:30Italia U21 - Tunisia U21 2:0
19:30Kuweit - Australia 0:4
20:00Anglia U18 - Cehia U18 2:2
21:00Arabia Saudită - Irak 1:1
21:45Croaţia - Jordan 2:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

19:30Aachen (Ger) - Dortmund (Ger) 0:4

MALAWI: Super League

15:30Azam Tigers - Nchalo 1:0
15:30Civil - Blue Eagles 1:1
15:30Dwangwa United - MAFCO 1:1
15:30Masters Security - Kamuzu Barracks -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

00:00Monarcas Morelia F - Necaxa F 1:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

19:30Hødd 2 - Spjelkavik 1:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

20:00Sandefjord 2 - Halsen 2:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

20:00Rosenborg 2 - Levanger 2 5:1

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Jong PSV - Jong Ajax 2:1

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Costa del Este - Plaza Amador 1:0

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Diaz - Nacional Asuncion 1:2

PERU: Primera División - Clasura

23:00Sport Boys - A. Lima 1:1

PERU: Segunda Division

23:00Cesar Vallejo - Sport Loreto 2:0
23:00Grau - Carlos Manucci 2:0
23:30Cienciano - Deportivo Coopsol 2:1
23:30Huaral - Alianza Atl. 2:2
23:30Santa Rosa - Los Caimanes 7:0
23:30Sport Victoria - Willy Serrato 8:1

RUSIA: PFL - Ural-Povolzhye

13:00Chelyabinsk - Zenit-Izhevsk 0:1
15:00Lada Togliatti - Ufa 2 2:2
15:00Nosta - Neftekhimik 0:3
17:00Syzran - FC Zvezda Perm 5:1
17:00Ulyanovsk - Kamaz 0:2

RUSIA: Youth League

12:00Zenit Petersburg U21 - Sp. Moscova U21 1:0

SERBIA: Prva Liga

20:00Trayal Krusevac - Teleoptik 0:1

SPANIA: LaLiga2

17:00Gimnastic - Alcorcon 1:3

SUA: USL

00:00New York Red Bulls 2 - Pittsburgh 2:1

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

20:00Angelholms - Kristianstads 0:2

UNGARIA: NB I Women

15:00MLE F - DVTK F 0:3

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Boston River - Club Nacional 1:0

VENEZUELA: Copa Venezuela - Play-off

23:00Aragua - Anzoategui 3:2
01:00Zamora - Zulia 0:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch