REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

AFRICA: Campionatul Naţiunilor Africii

18:00Maroc - Togo 1:0
21:00Rwanda - Uganda 0:0

ANGLIA: Premier League

22:00Arsenal - Newcastle 3:0

ANGLIA: Professional Development League

15:00Colchester U23 - Watford U23 2:2
15:00Millwall U23 - Ipswich U23 0:1
15:30Birmingham U23 - Coventry U23 3:1

ANGLIA: FA Trophy

21:45Wealdstone - Gloucester 3:1

ANGLIA: Premier League 2

15:00Crystal Palace U23 - Fulham U23 2:3
15:00Leeds U23 - Stoke U23 1:0
15:30Burnley U23 - Wolves U23 0:0
21:00Derby U23 - Manchester City U23 0:4
21:00Everton U23 - Liverpool U23 1:1
21:00Leicester U23 - Manchester Utd U23 4:2

ARGENTINA: Copa Diego Maradona - Play Off-uri învingători

03:10Banfield - Boca Juniors 1:2pen

ARGENTINA: Primera Nacional - Calificare - Play off-uri

00:10CA Estudiantes - Barracas Central 3:2pen
00:15Tigre - San Martin S.J. 1:2pen
01:00Dep. Riestra - Temperley 1:0
22:10Agropecuario - Quilmes 0:1

ARGENTINA: Torneo Federal - Calificare - Play off-uri

23:00Central Norte - Sportivo Belgrano 3:4pen
00:00Juventud Unida Universitario - Deportivo Madryn 1:2pen
01:00Chaco For Ever - Sansinena 2:0
01:00Olimpo - Sportivo Las Parejas 3:4pen
01:00Sarmiento Resistencia - Huracan Las Heras 2:1

ARGENTINA: Torneo Federal - Calificări

22:10Club A. Guemes - Villa Mitre 2:1pen

ARGENTINA: Primera B - Calificare - Play off-uri

22:10Tristan Suarez - Comunicaciones 1:0

ARGENTINA: Primera D - Calificare - Play off-uri

22:10Atlas - Def. de Cambaceres 1:0
22:10Deportivo Paraguayo - Lugano 3:1
22:10Sportivo Barracas - CSR Espanol 1:0pen

BANGLADESH: Premier League

12:00Sheikh Jamal - Abahani Chittagong 2:1

BELGIA: Pro League U21

20:30AmânatEupen U21 - St. Liege U21 -:-
20:30AmânatGenk U21 - Anderlecht U21 -:-
20:30AmânatGent U21 - Mechelen U21 -:-
20:30AmânatWaasland-Beveren U21 - Leuven U21 -:-

BRAZILIA: Serie A

23:15Atletico-MG - Atletico GO 3:1
01:30Ceara - Bragantino 1:2
01:30Internacional - Fortaleza 4:2
00:00Palmeiras - Corinthians 4:0

BRAZILIA: Serie C - Al doilea tur

23:00Ituano - Vila Nova 0:1
23:00Santa Cruz - Brusque 3:1

BRAZILIA: Brasileiro U20 - Play-off

01:00Atletico-MG U20 - Athletico-PR U20 2:1

CHILE: Primera División

23:00Colo Colo - U. De Chile 0:0
15:30Palestino - Cobresal 3:2
22:00S. Wanderers - La Serena 0:0
00:15A. Italiano - U. Calera 1:3

CHILE: Segunda Division

23:00Deportes Vallenar - Recoleta 0:3
23:00San Antonio Unido - General Velasquez 0:1

CIPRU: First Division

19:00Doxa - AEK Larnaca 0:0

COLUMBIA: Primera A - Apertura

23:00AmânatPatriotas - America De Cali -:-
01:05Atl. Nacional - Santa Fe 2:0
03:10Dep. Cali - Jaguares de Cordoba 1:0
22:30Tolima - Once Caldas 1:1

COLUMBIA: Primera B - Apertura

23:00Quindio - Valledupar 1:2

COSTA RICA: Primera División - Clasura

23:00Grecia - Sporting San Jose 1:1
23:00Santos DG - Zeledon 2:0
02:00San Carlos - Herediano 2:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

23:00FC Desamparados - Municipal Turrialba 1:0

EGIPT: Premier League

14:30Ceramica Cleopatra - El Gaish 2:1
14:30Ghazl El Mahallah - Misr Elmaqasah 1:2
17:00Ismaily - Arab Contractors 0:1

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play off-uri

23:00Alianza FC - 11 Deportivo 3:1
23:00FAS - Sonsonate 2:2

FRANŢA: National

19:45Bastia - Bastia-Borgo 4:0
20:00AmânatAnnecy - Bourg en Bresse -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

21:30Hamburger SV - Osnabruck 5:0

GERMANIA: 3. Liga

20:00Munchen 1860 - Ingolstadt 1:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

02:00Comunicaciones - Antigua 0:3

INDIA: ISL

16:00Chennaiyin - East Bengal 0:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:00Tractor-Sazi - Esteghlal F.C. 1:3
15:10Persepolis - Foolad 2:1

IRAN: Division 1

12:30Arman Gohar - Shahin Bushehr 2:1
12:30Baderan Tehran - Khooshe Talaee 1:1
12:30Chooka Talesh - Fajr Sepasi 3:2
12:30Esteghlal Molasani - Mes Kerman 1:0
12:30Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan 0:0
12:30Malavan - Havadar SC 1:1
12:30Pars Janoobi Jam - Astara 3:1
12:30Qashqai Shiraz - Navad Urmia 0:2
12:30Rayka Babol - Gol Reyhan Alborz 2:1

ITALIA: Serie A

21:45Cagliari - AC Milan 0:2

ITALIA: Serie B

22:00Spal - Reggiana 2:0

ITALIA: Serie D - Group B

15:30Crema - Franciacorta 2:2

KENYA: Premier League

14:00Mathare Utd. - Zoo 2:0
14:00Western Stima - Gor Mahia 1:3

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

16:45Kuweit - Palestina 0:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

12:00Sturm Graz (Aut) - Kapfenberg (Aut) 3:0
13:00Din. Vranje (Srb) - Dubocica (Srb) 1:3
14:30Lok. Plovdiv (Bul) - Atletik Kuklen (Bul) 2:0
15:00Austria Viena (Aut) - Horn (Aut) 8:0
15:15Legia (Pol) - Dyn. Kyiv (Ukr) 2:0
16:00Gjilani (Kos) - Struga Trim & Lum (Mkd) 3:3
16:00Samara (Rus) - Sp. Subotica (Srb) 4:1

MEXIC: Liga MX - Clasura

03:06Santos Laguna - Tigres 2:0
05:06Queretaro - Atlas 1:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Leones Negros - Tlaxcala 1:1

MEXIC: Liga Premier Serie A

23:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC 0:0

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

23:45Club America F - Juarez F 2:1

NIGERIA: NPFL

17:00Akwa United - Wikki Tourist 1:1

OLANDA: Eerste Divisie

19:45Jong Utrecht - Jong Ajax 1:2
22:00Jong PSV - Breda 1:1

OMAN: Professional League

15:00Al Seeb - Al-Rustaq 1:0
15:00Sohar - Muscat 2:1
16:15Nizwa - Bahla 1:1
18:15Al-Msnaa - Oman Club 1:0

PORTUGALIA: Primeira Liga

22:15Portimonense - Belenenses 1:0

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

20:00Estoril - Covilha 0:0

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Turul învinșilor

19:00Boavista U23 - Benfica U23 0:0

QATAR: Division 2

16:45Al Mesaimeer - Al-Shahaniya 1:0
16:45Al Muaidar - Al Markhiya 2:1
16:45Al-Waab - Shamal 0:1
16:45Lusail - Al Bidda 0:1

ROMÂNIA: Liga 1

17:00Poli Iași - FC Botoșani 0:1
20:00Astra Giurgiu - Univ. Craiova 1:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Heegan - Midnimo 1:0

SUDAN: Premier League

15:00Hilal El-Fasher - Al-Ahly Merowe 0:1
18:15Al-Hilal - Tuti 5:0

TURCIA: Super Lig

18:00Fenerbahce - Ankaragucu 3:1
18:00Kasimpasa - Erzurum BB 1:2

TURCIA: 2. Lig White Group

12:00Inegolspor - Sancaktepe 4:1

TURCIA: 2. Lig Red Group

12:00Sakaryaspor - Serik Belediyespor 1:1

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:30Nacional - Rentistas 1:1
02:45Defensor Sp. - Wanderers 1:1
22:00Plaza Colonia - Liverpool M. 0:0
00:15Boston River - Maldonado 5:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.