m.FlashScore.ro

REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

publicitate

AFRICA DE SUD: Premier League - Grupă retrogradare

16:00Tshakhuma - Maritzburg Utd 0:2

ALGERIA: Divizia 1

00:30Bel Abbes - MC Alger 2:1
00:30Bordj Bou Arreridj - Medea 1:0
00:30Hussein Dey - JS Kabylie 1:2
00:30MO Bejaia - Belouizdad 1:0
00:30Saoura - Setif 2:1
00:30Tadjenant - Constantine 0:0
00:30USM Alger - Oran 1:1

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

01:15River Plate (Uru) - Colon (Arg) 0:0
01:15Royal Pari (Bol) - Macara (Ecu) 1:0
01:15U. Catolica (Ecu) - Melgar (Per) 6:0
03:30Aguilas (Col) - Independiente (Arg) 3:2
03:30U. Calera (Chi) - Atletico-MG (Bra) 1:0
03:30U. Espanola (Chi) - Sporting Cristal (Per) 0:3
23:00Zulia (Ven) - Palestino (Chi) 2:1

ANDORRA: Primera Divisió - Retrogradare

22:00Carroi - Lusitanos 1:0

ARGENTINA: Copa Argentina

00:10Estudiantes - Sarmiento Resistencia 5:1
publicitate

ASIA: Liga Campionilor AFC

13:00Guangzhou Evergrande (Chn) - Daegu (Kor) 1:0
13:00Gyeongnam (Kor) - Johor DT (Mys) 2:0
13:00Kashima (Jpn) - Shandong Luneng (Chn) 2:1
13:00Melbourne Victory (Aus) - Hiroshima (Jpn) 1:3

AUSTRALIA: NPL Queensland

12:15AmânatPeninsula - Eastern Suburbs -:-
12:30Brisbane City - Sunshine Coast 3:2
12:30Olympic FC - Magpies Crusaders 8:1
12:30Queensland Lions - Gold Coast 3:1

AUSTRIA: Bundesliga Women

20:30Sturm F - Neulengbach F 1:0

BANGLADESH: Premier League

13:00Arambagh - Saif Sporting Club 1:1
13:00Brothers U. - Mohammedan 3:3
16:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Jamal 0:4

BELARUS: Vysshaya Liga

18:45Vitebsk - Energetik-BGU 3:0
20:45Zhodino - Soligorsk 0:1

BELGIA: Jupiler League - Play off-uri Europa League

21:30Kortrijk - Charleroi 1:2

BELGIA: First Amateur Division - Grupa promovare

21:00Lierse K. - Virton 0:4
21:00Thes Sport - Deinze 4:1

BENIN: Championnat National

18:00ASOS - Soleil 0:2
18:00ASVO - Upi Onm 1:0
18:00Avrankou Omnisport - USS Krake 2:2
18:00Bembereke - Dragons 4:1
18:00Buffles du Borgou - Dynamo Abomey 1:0
18:00Energie Sports - JAC 0:0
18:00FC Esae - JS Pob 0:0

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

22:00Destroyers - Nacional Potosi 1:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: FBiH

18:30Capljina - NK Novi Travnik 2:0
18:30HNK Orasje - Igman K. 0:0
18:30Jedinstvo Bihac - Metalleghe 1:0
18:30Kakanj - Gorazde 2:0
18:30TOSK Tesanj - Gradacac 1:1
18:30Velez Mostar - NK Vitez 1:0
18:30Visoko - Bratstvo Gracanica 1:4
18:30Zivinice - Olimpic Sarajevo 2:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS - Grupa promovare

18:00Kozara - Borac Banja Luka 2:2
18:00Podrinje Janja - Sloga Crnjelovo 0:2
18:00Prijedor - Zeljeznicar Banja Luka 1:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS - Grupă retrogradare

18:00Drina Zvornik - Mrkonjic Grad 1:1
18:00Modrica - Slavija 1:0
18:00Sutjeska Foca - Tekstilac 0:0

BRAZILIA: Serie B

01:15Criciuma - Guarani 1:0
03:30Bragantino - Figueirense 2:0

BULGARIA: Parva Liga - 11th-14th places - Play Offs

17:30Bistritsa - Vereya 3:0
20:00Septemvri Sofia - Dunav Ruse 2:3

CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare

17:30Union Douala - Unisport Bafang 1:0

CANADA: Championship

00:00HFX Wanderers - Vaughan 0:1

CIPRU: Cupa

19:00APOEL - AEL Limassol 0:2

CONGO: Ligue 1

16:00JS Talangai - Otoho d'Oyo 0:1
18:00CARA Brazzaville - Etoile du Congo 0:3

CONGO DR: Super League

17:30AS Maniema - FC Renaissance -:-
17:30Mont Bleu - Motema Pembe 0:1

CROAŢIA: Cupa

19:00Din. Zagreb - Rijeka 1:3

DANEMARCA: 2nd Division - Promotion Group

20:00B.93 - AB Kopenhagen 1:0
20:00Brabrand - Vanløse 1:3
20:00Hellerup - Bronshoj 3:0
20:00Middelfart - Aarhus Fremad 1:1
20:00Ringkobing - Jammerbugt 1:1
20:00Skive - Kolding 1:0

DANEMARCA: 2nd Division - Relegation Group

20:00Dalum IF - Slagelse B&I 2:2
20:00Hillerod - Avarta 0:0
20:00Kjellerup - Vejgaard 0:3
20:00Marienlyst - Tarup-Paarup 2:1
20:00Odder - Sydvest 1:1

EGIPT: Premier League

23:00El Gaish - Al Ittihad 4:0
23:00El Masry - El Entag El Harby 2:2
23:00Enppi - Misr Elmaqasah 2:1
23:00Smouha - Petrojet 2:0
23:00Wadi Degla - Haras El Hodood 1:1
23:00Ismaily - Al Ahly 1:1
23:00Pyramids - Nogoom FC 2:0

ELVEŢIA: Super League

21:00Grasshoppers - Sion 0:3
21:00Luzern - Zurich 3:0
21:00St. Gallen - Young Boys 4:1
21:00Thun - FC Basel 1:2
21:00Xamax - Lugano 1:1

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

21:00Martigny - Vevey 3:1

ESTONIA: Meistriliiga

19:00Narva - Maardu 5:1
19:30Tammeka - Flora 0:2

FINLANDA: Ykkonen

18:30TPV - Ekenas 1:0

GERMANIA: Regionalliga Play Offs - Play-off

20:00Wolfsburg II - Bayern II 3:1

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:30Arminia Ludwigshafen - Jagersburg 2:3
20:30Diefflen - Pfeddersheim 3:2
20:30Emmelshausen - Koblenz 1:2
20:30Engers - Mechtersheim 4:0
20:30Hertha Wiesbach - VFB Dillingen 3:0
20:30Kaiserslautern II - Trier 1:2
20:30Rochling - Idar-Oberstein 7:0
20:30Schott Mainz - Hassia Bingen 4:3
20:30TuS RW Koblenz - Karbach 3:1

GERMANIA: Oberliga Play Offs

20:30Bremer - Altona 2:3

GRECIA: Super League - Retrogradare

19:00OFI Crete - Platanias 3:2

INDONESIA: Liga 1

16:30Persela - Persipura 2:2
16:30Pusamania Borneo - Arema 2:0

INSULELE FEROE: Faroe Islands Cup

20:00Klaksvik - HB Torshavn 0:1

IRAK: Super League

16:00Al Diwaniya - Erbil 0:0
16:00Baghdad - Naft Missan 1:0
22:00Al Talaba - Al Bahri 3:2
22:00Al Wasat - Al Naft 2:2

ITALIA: Serie B - Play-off

22:00Verona - Pescara 0:0

ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs

18:00Catanzaro - FeralpiSalo 2:2
21:30Catania - Potenza 1:1
21:30Imolese - Monza 1:3
21:30Pisa - Carrarese 2:1
21:30Viterbese - Arezzo 0:2

ITALIA: Serie D - Winners stage

17:00Cesena - Pergolettese 3:1
17:00Como - Lecco 3:3
17:00Picerno - Avellino 0:1

ITALIA: Primavera 1

16:00Genoa U19 - Fiorentina U19 1:0

JAPONIA: YBC Levain Cup

13:00C-Osaka - Oita 2:0
13:00Iwata - Shimizu 0:2
13:00Kashiwa - Vegalta Sendai 1:1
13:00Kobe - Nagoya 1:3
13:00Sagan Tosu - Tokyo 0:1
13:00Shonan - Sapporo 2:2
13:00V-Varen Nagasaki - Yokohama M. 3:1
13:00Yamaga - G-Osaka 0:0

KAZAKHSTAN: Cupa

15:00Ordabasy - Atyrau 1:1
16:00Tobol - Kaisar 1:0

KENYA: Premier League

14:00Nzoia Sugar - Kenya CB 0:1
14:00Sofapaka - Chemelil 0:0
15:00Kakamega Homeboyz - Sony Sugar 1:2
15:00Mathare Utd. - Bandari 0:0
15:00Ulinzi Stars - Kariobangi Sharks 3:3
15:00Western Stima - Posta Rangers 2:1
16:15Gor Mahia - Vihiga United 1:1

LETONIA: Optibet Virsliga

18:00BFC Daugavpils - Ventspils 0:3
19:45RFS - Valmiera 0:1

LETONIA: Cupa

19:30Salaspils FC - Fk Jurnieks Riga 4:1

LIBERIA: LFA First Division

18:00Jubilee - LPRC Oiler 1:1
18:00LISCR FC - Fassell -:-
18:00NPA Anchors - Keitrace -:-

LITUANIA: A Lyga

18:00Kauno Zalgiris - Stumbras 4:3
20:00Suduva - Zalgiris 1:0

LUME: Meciuri amicale între cluburi

15:00Guangzhou R&F (Chn) - Monchengladbach (Ger) 0:4
18:00Xanthi (Gre) - Dramas (Gre) 0:0
19:30Chemie Leipzig (Ger) - Dusseldorf (Ger) 1:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

22:00Mexic F - Noua Zeelandă F 1:2

MACAU: Elite League

14:05Chao Pak Kei - Tim Iec 7:0
16:00Monte Carlo - Macau U23 5:1

MACEDONIA DE NORD: Cupa

19:30Makedonija GP - Akademija Pandev 2:3pen

MOLDOVA: Cupa Moldovei

20:30S. Tiraspol - Sfintul 1:0d.p.

NAMIBIA: MTC Premiership

20:00Black Africa - Citizens -:-
20:00Okahandja - African Stars -:-

NIGER: Ligue 1

18:15Espoir - Urana -:-
18:15Sahel - ASFAN -:-

NORVEGIA: NM Cup

18:00Strømmen - Bodo/Glimt 2:1d.p.
19:00Arendal - Odd 0:2
19:00Asker - KFUM Oslo 2:3
19:00Baerum Sportsklubb - Notodden 2:1
19:00Brattvag - Kristiansund 1:2d.p.
19:00Egersunds - Bryne 2:3pen
19:00Floro - Aalesund 0:1
19:00Floya - Alta 0:3
19:00Fram - Raufoss 2:1pen
19:00Fyllingsdalen - Nest-Sotra 0:4
19:00Grorud - Ham-Kam 1:0d.p.
19:00Halden - Lilleström 1:4
19:00Harstad - Tromsdalen 2:3
19:00Hodd - Sogndal 0:2
19:00Jerv - Sandefjord 1:2
19:00Kjelsås - Skeid 3:4d.p.
19:00Levanger - Stjordals Blink 3:0
19:00Lørenskog - Ull/Kisa 1:3
19:00Melbo - Tromsø 1:2
19:00Moss - Kongsvinger 1:2
19:00Nardo - Ranheim 0:3
19:00Pors Grenland - Mjondalen 2:4
19:00Sotra - Haugesund 1:3
19:00Tiller - Rosenborg 0:3
19:00V. Haugesund - Sandnes 0:2d.p.
20:00Eidsvold - Vålerenga 0:5
21:00Fredrikstad - Sarpsborg 08 0:2

OLANDA: Eredivisie - Retrogradare

19:30Den Bosch - G.A. Eagles 0:1
19:30Excelsior - Waalwijk 1:1
21:45Graafschap - Cambuur 2:0
21:45Sparta Rotterdam - FC Oss 3:0

POLONIA: Central Youth League

20:00Korona U18 - Gornik Z. U18 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Division C

18:00AmânatVysoke Myto - Slatinany -:-

REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup

20:15Ostrava - Slavia Praga 0:2

REPUBLICA CEHĂ: Youth League - Turul învinșilor

15:00Ceske Budejovice U21 - Zlin U21 3:0

ROMÂNIA: Liga 1 - Grupă retrogradare

18:30Dunărea Călărași - Concordia Chiajna 2:0
21:00Dinamo București - Poli Iași 0:0

ROMÂNIA: Superliga Feminin - Grupă campionat

16:00Heniu Prundu Bargaului F - Ol. Cluj F 0:4

ROMÂNIA: Superliga Feminin - Locurile 4-6

11:00'U' Alexandria F - Vasas Odorhei F 1:1

ROMÂNIA: Superliga Feminin - Grupă retrogradare

11:00CSS Targoviste F - Baia Mare F 4:3

RUSIA: Cupa

18:30Lok. Moscova - Ural 1:0

SERBIA: Super Liga - Retrogradare

18:00Indjija - Din. Vranje 3:0

SIERRA LEONE: Premier League

19:30Central Parade - Freetown City -:-
19:30East End Tigers - Diamond Stars 0:0

SLOVENIA: Prva Liga

17:55Celje - Rudar 0:2
17:55Gorica - Aluminij 0:0
17:55Maribor - Krsko 2:0
17:55O. Ljubljana - Mura 1:0
17:55Triglav - Domzale 1:4

SUA: USL League Two

02:30Peachtree City MOBA - Bantams 1:2

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

20:00Halmia - Hittarps 2:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Mwadui - African Lyon 3:0
16:00Ndanda - Lipuli 1:1
16:00Young Africans - Mbeya City 1:0
20:00Azam - Mtibwa Sugar 2:0

TUNISIA: Liga Profesionala 1

15:30US Tataouine - Stade Tunisien 2:2
17:00Ben Guerdane - Monastir 1:1
17:00Bizertin - Stade Gabesien 2:1
17:00Gabes - Hammam-Lif 0:0
17:00Metlaoui - Club Africain 1:0
17:00Sfaxien - Etoile Sahel 0:0

TURCIA: 1. Lig - Play-off

21:00Adana Demirspor - Hatayspor 0:0
21:00Gaziantep - Osmanlispor 2:0

TURKMENISTAN: Yokary Liga

16:00Energetik - Altyn Asyr 0:2

UCRAINA: Premier League - Grupă campionat

17:00Lviv - Zorya 0:0
17:00Mariupol - Oleksandriya 1:1
19:30Shakhtar - Dyn. Kyiv 1:1

ZAMBIA: Super League

16:00Nkana - Forest Rangers 1:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch