REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

AFRICA: African Championship Women

23:30Maroc F - Burkina Faso F 1:0

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Campionatul CONCACAF U20 - Play-off

01:00Republica Dominicană U20 - Guatemala U20 3:2pen
04:00SUA U20 - Honduras U20 3:0

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Central Cordoba - Argentinos Jrs 1:2
03:30Boca Juniors - Banfield 0:3
21:30Tigre - Talleres Cordoba 1:1
00:00Godoy Cruz - Colon 1:0
00:00Velez Sarsfield - Atl. Tucuman 0:1

ARGENTINA: Primera Nacional

01:10Belgrano - Almagro 2:1
20:10Dep. Riestra - Nueva Chicago 3:0
21:00Almirante Brown - Estudiantes Rio Cuarto 2:2
00:05CA Estudiantes - Agropecuario 2:0

ARGENTINA: Torneo Federal

20:00Atletico Parana - Gimnasia E.R. 1:2
21:30Crucero del Norte - Boca Unidos 0:0
21:30Huracan Las Heras - Ciudad Bolivar 0:0
21:30Sol de Mayo - Independiente Chivilcoy 0:0

ARGENTINA: Primera B - Clasura

18:05Dock Sud - San Miguel 1:2
19:00Colegiales - Justo Jose de Urquiza 1:0
21:30Defensores Unidos - Los Andes 2:1
21:30Deportivo Merlo - Canuelas 2:1
21:30Talleres (R.E) - Comunicaciones 3:2

ARGENTINA: Primera C - Clasura

17:00El Porvenir - Club Lujan 2:3
21:30Central Cordoba - Atlas 0:1

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30CSR Espanol - Lugano 1:1
21:30Deportivo Muniz - Juventud Unida S. M. 0:0
21:30Deportivo Paraguayo - Sportivo Barracas 0:2
21:30Mercedes - Def. de Cambaceres 2:0
21:30Yupanqui - Argentino de Rosario 0:1

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00Colon Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 1:1
16:00River Plate 2 - Huracan 2 1:0
16:00Rosario Central 2 - Aldosivi 2 5:1

ARGENTINA: Primera A Women

23:00AmânatBoca Juniors F - Deportivo Espanol F -:-
23:00AmânatCA Estudiantes F - Social Atletico Television F -:-
23:00AmânatComunicaciones F - River Plate F -:-
23:00AmânatEstudiantes F - Rosario Central F -:-
23:00AmânatExcursionistas F - Villa San Carlos F -:-
23:00AmânatFerro F - Defensores de Belgrano F -:-
23:00AmânatHuracan F - El Porvenir F -:-
23:00AmânatIndependiente F - Gimnasia L.P. F -:-
23:00AmânatLanus F - San Lorenzo F -:-
23:00AmânatPlatense F - UAI Urquiza F -:-

ASIA: AFF Championship U19

11:00Myanmar U19 - Brunei U19 7:0
13:00Thailanda U19 - Filipine U19 1:0
16:30Vietnam U19 - Indonesia U19 0:0

AUSTRALIA: NPL ACT

07:15West Canberra Wanderers - Monaro Panthers 0:0
08:00Canberra Olympic - Tigers FC 0:0

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00AmânatAdamstown Rosebud - Broadmeadow -:-
07:00AmânatLambton J. - Lake Macquarie -:-
08:00Maitland - Weston Workers 2:3

AUSTRALIA: NPL NSW

08:00AmânatNorthbridge Bulls FC - Mount Druitt Rangers -:-
08:30AmânatSutherland - APIA Leichhardt -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:30AmânatBrisbane City - Gold Coast Knights -:-
12:00AmânatEastern Suburbs - Peninsula -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

08:00West Torrens - Croydon 0:1
08:30Adelaide Comets - NE Metrostars 1:0
08:30South Adelaide - Adelaide Olympic 3:3
08:30Sturt Lions - Campbelltown City 0:1
08:30White City - Adelaide City 1:1

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:00South Hobart - Devonport 1:2
07:30Riverside Olympic - Clarence Zebras 2:11
09:30Launceston - Glenorchy Knights 0:1

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Avondale FC - Dandenong 0:1
08:00Eastern Lions - South Melbourne 0:4
11:00Altona Magic - Port Melbourne Sharks 1:4
12:00Hume City - Melbourne Knights 3:1

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Balcatta - Armadale 1:3
10:00Cockburn City - Inglewood 1:2
10:00Gwelup Croatia SC - Bayswater City 2:3
10:00Joondalup - Floreat Athena 2:3
10:00Sorrento - Perth SC 1:1

BANGLADESH: Premier League

13:00Mohammedan - Bashundara Kings 1:1

BELARUS: Vysshaya Liga

17:00Belshina - Arsenal Dzyarzhynsk 1:0
19:00Din. Minsk - Isloch 1:2

BELARUS: Pershaya Liga

15:00Lida - FC Slonim 1:0
17:00Orsha - Ostrovets 1:3
19:00Naftan - Volna Pinsk 0:1

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

02:30Independiente Petrolero - Universitario de Vinto 1:1
22:00J. Wilstermann - Palmaflor 2:1
00:15Tomayapo - Royal Pari 2:1

BRAZILIA: Serie A

22:30Fluminense - Corinthians 4:0
22:30Juventude - Atletico-MG 1:2

BRAZILIA: Serie B

01:00Chapecoense-SC - Sampaio Correa 3:1
03:30Brusque - Operario 2:0
03:30Cruzeiro - Vila Nova 2:0
17:00Londrina - CSA 0:0
22:00Ituano - Criciuma 1:2
00:30Nautico - Novorizontino 3:1

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

21:00Floresta EC - AE Altos 2:2
23:00Manaus - Ferroviario 4:2
00:00Confianca - Volta Redonda 1:0

BRAZILIA: Serie D

02:00Pacajus - Tocantinopolis 2:3
21:00Globo - Retro 1:2
21:00Real Noroeste - Ferroviaria 3:0
21:00Tuna Luso - Julho Esporte 2:1
21:30Brasiliense - Acao 2:1
21:30Sao Luiz - Cascavel 0:0
21:30SE Juventude - Moto Club 0:1
22:00Bahia de Feira - Caldense 1:0
22:00Fluminense-PI - Castanhal 3:1
22:00Inter de Limeira - Nova Venecia 2:1
22:00Parana - Nova Iguacu 2:1
22:00Sao Bernardo - Santo Andre 1:0
22:30Porto Velho - Sao Raimundo AM 1:1
00:00Sao Raimundo RR - Nautico FC 2:1

BRAZILIA: Campeonato Carioca 2 - Al doilea tur

20:45America RJ - Marica 1:2
20:45Angra dos Reis - Artsul 1:1
20:45Cabofriense - Sampaio Correa FE 1:0
20:45Olaria - Goncalense 1:2

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2 - Final Stage

02:00Ipatinga - Democrata SL 2:0
21:00Betim - Varginha 3:0
21:00Tupynambas - Boa 0:0

BRAZILIA: Copa Paulista

02:00Piracicaba - Lemense 2:2
21:00Primavera EC - Desportivo 1:3
22:00Noroeste - Marilia 0:2
22:00Sertaozinho - Comercial 0:3

BRAZILIA: Brasileiro U23

21:00Vila Nova U23 - Bragantino U23 1:1

BRAZILIA: Brasileiro U20

16:00Athletico-PR U20 - Chapecoense-SC U20 4:1
21:00Atletico-MG U20 - Palmeiras U20 0:1
21:00RB Bragantino U20 - Atletico GO U20 2:3
21:00Santos U20 - Internacional U20 3:0
22:00Sao Paulo U20 - Botafogo U20 1:0

BRAZILIA: Brasileiro A2 Women

16:00Botafogo RJ F - Bahia F 1:0
16:00Minas ICESP F - America Mineiro F 2:1
21:00UD Alagoana F - Ceara F 0:2
22:00Iranduba de Amazonia F - Ariquemes F 1:5

CAMBODGIA: CPL

11:45Kirivong Sok Sen Chey - Angkor Tiger 3:3
14:30Tiffy Army - Boeung Ket 3:4

CAMERUN: Elite Two - Play-off

18:00Leopard de Douala - Gazelle 1:1
20:30AS Lausanne - Aigle Royal 0:2

CANADA: Canadian Premier League

01:00Edmonton - York Utd 3:0

CAPUL VERDE: Campeonato Nacional - Play-off

20:00Rosariense - Mindelo 0:4

CHILE: Primera División

01:00Everton - Colo Colo 1:1
22:00Palestino - U. Espanola 1:0
00:30U. De Chile - U. Calera 2:1

CHILE: Primera B

03:30Deportes Iquique - S. Wanderers 2:1
03:30Recoleta - San Felipe 3:3
19:30Deportes Temuco - CD Santa Cruz 1:1
19:30Rangers - Arturo Fernandez Vial 1:3

CHILE: Segunda Division

22:30Iberia - General Velasquez 0:1

CHINA: Liga Yi

10:30Dongguan Guanlian - Inner Mongolia 1:0
10:30Hunan Billows - Shaoxing Shangyu 2:0
10:30Taian Tiankuang - Zhuhai Qinao 0:0
10:30Wuxi Wugou - Nantong Haimen 2:0
10:30Zibo Qisheng - Hubei Istar 1:2

CONGO DR: Ligue 1

16:00Maniema - Motema Pembe -:-

COREEA DE SUD: K League 1

12:00Jeju - Seoul 2:2
13:00Gimcheon Sangmu - Jeonbuk 1:2
13:00Pohang - Ulsan Hyundai 2:0
14:00Seongnam - Gangwon 0:2

COREEA DE SUD: K League 2

12:00Ansan Greeners - Anyang 1:4
12:00Bucheon - Daejeon 2:0
14:00Gimpo FC - Gwangju 0:0

COREEA DE SUD: K3 League

11:00Gyeongju KHNP - Siheung Citizen 0:1
13:00Cheonan City - Cheongju Jikji 4:0
13:00Gimhae - Mokpo 3:1
13:00Paju Citizen - Changwon 2:0

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00UNDEBA - Jong Holland 1:1
03:00Willemstad - CSD Barber 1:2

ECUADOR: Copa Ecuador

20:00Chacaritas - Cumbaya 0:2
23:00AmânatDelfin - Gualaceo -:-
23:00Imbabura - Guayaquil City 2:1pen

EGIPT: Egypt Cup

22:00Al Ahly - Petrojet 2:0

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Narva - Paide 1:1
19:30Legion - Flora 0:1
20:00Parnu JK Vaprus - Tammeka 1:1

ETIOPIA: Premier League

10:00Jimma Aba Jifar - Defence Force 0:1
13:00Sidama Bunna - Hadiya Hossana 2:2
16:00Ethiopia Bunna - Bahir Dar Kenema 1:1

FINLANDA: Veikkausliiga

15:00Honka - Mariehamn 1:1
17:00HJK - KuPS 1:1
17:00Oulu - VPS 0:6
18:00Lahti - Inter Turku 2:1

FINLANDA: Ykkonen

17:00PEPO - Ekenas 2:2
17:00PIF Pargas - PK-35 3:2
17:00SJK Akatemia - Jaro 1:3

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

15:00JIPPO - PeKa 1:0
17:00Atlantis - PPJ 2:0
17:00Futura - NJS 0:3

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

17:00HJS - SalPa 3:2
17:00KaaPo - Jazz Pori 0:5
18:00Ilves-Kissat - EPS 3:2

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

15:00Narpes Kraft - VIFK 0:1
17:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla 2:2

GABON: Championnat D1

17:30CF Mounana - FC Libreville 0:0
17:30Mberi Sportif - Akanda 2:2
17:30Missile - Mangasport 0:0
18:00Pelican - Bouenguidi 2:1

GAMBIA: GFA League

19:00Ports Authority - Marimoo 1:1
21:00Hawks - Gamtel 2:0

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Bolnisi - Telavi 0:0
17:00Samgurali - Loco. Tbilisi 4:1

INDONESIA: President Cup - Play-off

11:30Arema - Barito Putera 1:0pen

INSULELE FEROE: Premier League

17:00Toftir - HB Torshavn 0:1
18:0007 Vestur Sorvagur - Streymur 5:4

INSULELE FEROE: 1. Deild

17:00Fuglafjordur - Runavik 2 4:1

IORDANIA: Premier League

19:00Al Salt - Al Hussein 1:1
21:30Aqaba - Al-Faisaly Amman 0:2

IRLANDA: Premier Division

21:45Sligo Rovers - Shelbourne 3:1

IRLANDA: National League Women

19:00Treaty Utd F - Shelbourne F 0:10
20:00Bohemians WFC F - Sligo Rovers F 2:1
20:00Wexford F - Galway WFC F 1:1
21:00Athlone WFC F - Cork City F 1:0

ISLANDA: Besta-deild karla

19:00Vestmannaeyjar - Breidablik 0:0

ISLANDA: Inkasso-deildin

23:00Vestri - KV Reykjavik 2:4

ISLANDA: Division 2

16:00Olafsvik - Fjardabyggd/Leiknir 1:3
17:00Hottur / Huginn - Njardvik 1:2
19:00Magni - Haukar 2:2
19:00Reynir - Fjallabyggd 1:1

JAPONIA: J1 League

12:00Tokyo - Avispa Fukuoka 2:2
12:30Hiroshima - Iwata 3:0
12:30Kashiwa - Kashima 1:2
12:30Kyoto - Sapporo 2:1
13:00C-Osaka - Kawasaki 2:1
13:00G-Osaka - Urawa 1:1
13:00Shimizu - Yokohama M. 3:5
13:00Shonan - Nagoya 0:0
13:30Sagan Tosu - Kobe 0:2

JAPONIA: J2 League

08:00Blaublitz - Renofa Yamaguchi 0:1
12:00Grulla Morioka - Omiya Ardija 1:0
12:00Kofu - V-Varen Nagasaki 0:1
12:00Machida - Vegalta Sendai 2:3
12:00Mito - Yokohama FC 1:2
13:00Kanazawa - Tokushima 0:1
13:00Oita - Chiba 3:2
13:00Okayama - Kumamoto 0:2
13:00Yamagata - Tochigi 0:2
13:30Kusatsu - Albirex Niigata 0:2

JAPONIA: J3 League

09:00Azul Claro Numazu - Tottori 3:0
10:30Iwaki - Tegevajaro Miyazaki 2:0
11:00Fujieda MYFC - Ehime 2:0
11:00Fukushima Utd - Toyama 1:1
12:00Kitakyushu - Kagoshima Utd 1:2
12:00Sagamihara - Nagano 1:2
13:00Vanraure - Yamaga 0:1

JAPONIA: Nadeshiko League Women

09:00C-Osaka F - Yokohama FC Seagulls F 3:0
09:00Gunma F - NGU Nagoya F 2:1
10:00Setagaya Sfida FC F - Harima Albion F 1:2

KAZAKHSTAN: Premier League

15:00Shakhtar K. - Aktobe 2:3
17:00Atyrau - Taraz 0:0

KAZAKHSTAN: First Division

14:00Igilik - Zhetysu 0:3
14:00Okzhetpes - FK Kyran 4:0
15:00Akademiya Ontustik - Zhenis 0:0
17:00Kaisar - Ekibastuz 3:4

LAOS: Lao League

12:00Ezra - Master 7 -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

18:00Super Nova - Auda 1:2

LETONIA: 1. Liga

15:00Saldus SS/Leevon - FK Smiltene 4:0
17:00Grobina - Skanstes 0:3
19:00Alberts JDFS - Dinamo Riga 1:2
19:00Rigas 2 - Riga FC 2 0:2

LITUANIA: A Lyga

16:00Jonava - Suduva 0:4
18:00Banga - FK Panevezys 1:2
20:00Riteriai - Kauno Zalgiris 1:1

LITUANIA: I Lyga

15:00Zalgiris 2 - Ekranas 0:2
17:00FK Minija - Atmosfera 0:2
18:00Garliava - Marijampole City 2:2

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

00:00Republica Dominicană U17 - Bolivia U17 -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

03:00La Horquetta (Tri) - Port Of Spain (Tri) 4:2
10:30Grosuplje (Slo) - NK Krka (Slo) 2:3
11:00Chrobry Glogow (Pol) - Polkowice (Pol) 1:2
11:00Dorogi (Hun) - BVSC-Zuglo (Hun) 1:1
11:00Elblag (Pol) - Ostroda (Pol) 5:0
11:00Farul Constanța (Rou) - Chindia Târgoviște (Rou) 2:3
11:00FC Dabas (Hun) - Monori (Hun) 2:3
11:00Győr (Hun) - Gyirmot (Hun) 2:4
11:00Michalovce (Svk) - FK Humenne (Svk) 3:0
11:00AnulatNice (Fra) - Lausanne (Sui) -:-
11:00Ostrava (Cze) - Termalica B-B. (Pol) 0:0
11:00Pohronie (Svk) - Samorin (Svk) 1:2
11:00Znamya Truda (Rus) - Peresvet Podolsk (Rus) 1:1
11:20Mezokovesd (Hun) - Vasas (Hun) 1:1
11:30Bicskei (Hun) - Komarno (Svk) 0:5
11:30Kazincbarcika (Hun) - DVTK (Hun) 1:1
11:30Kisvarda (Hun) - Hajduk Split (Cro) 1:1
11:30Pribram (Cze) - Vlasim (Cze) 0:3
11:30Sosnowiec (Pol) - Odra Opole (Pol) 2:1
12:00Ceske Budejovice (Cze) - Dukla Praga (Cze) 3:1
12:00AnulatGKS Jastrzebie (Pol) - Karvina (Cze) -:-
12:00Hradec Kralove (Cze) - Varnsdorf (Cze) 3:1
12:00AnulatJablonec (Cze) - Bohemians (Cze) -:-
12:00Jablonec (Cze) - Zizkov (Cze) 1:2
12:00Jagiellonia (Pol) - Chojniczanka (Pol) 2:0
12:00Karvina (Cze) - Zlin (Cze) 0:2
12:00Katowice (Pol) - Banska Bystrica (Svk) 2:1
12:00Kriens (Sui) - Solothurn (Sui) 3:2
12:00Lausanne (Sui) - Echallens (Sui) 5:0
12:00Lech 2 (Pol) - Slask 2 (Pol) 1:2
12:00Legnica (Pol) - Warta (Pol) 0:1
12:00Liberec (Cze) - Usti n. L. (Cze) 8:1
12:00Mlada Boleslav (Cze) - Teplice (Cze) 3:2
12:00MTK Budapest (Hun) - Ujpest (Hun) 2:6
12:00NK Polet (Cro) - Osijek (Cro) 1:7
12:00Piast (Pol) - S. Rzeszow (Pol) 2:0
12:00Pruszkow (Pol) - Grodzisk M. (Pol) 1:1
12:00Ruch (Pol) - Podbeskidzie (Pol) 0:1
12:00Sigma Olomouc (Cze) - Prostejov (Cze) 0:0
12:00Slovacko (Cze) - L. Mikulas (Svk) 2:1
12:00Stezyca (Pol) - Przodkowo (Pol) 2:1
12:00Trebisov (Svk) - Vranov (Svk) 1:3
12:00Trinec (Cze) - Zilina B (Svk) 5:0
12:00Tychy (Pol) - Skra (Pol) 4:1
12:00Winterthur (Sui) - Schaffhausen (Sui) 3:0
12:00Zaglebie (Pol) - Gornik Z. (Pol) 3:0
12:30Wisla (Pol) - GKS Jastrzebie (Pol) 3:0
13:00Garbarnia (Pol) - Siarka Tarnobrzeg (Pol) 1:4
13:00Jong PSV (Ned) - Jong Sparta Rotterdam (Ned) 1:2
13:00Kozarmisleny (Hun) - Siofok (Hun) 6:1
13:00Sonderjyske (Den) - Esbjerg (Den) 1:1
13:00Sunderland (Eng) - Gateshead (Eng) 2:0
14:00Almere (Ned) - Jong AZ (Ned) 3:1
14:00Bedfont Sports (Eng) - Potters Bar (Eng) 2:2
14:00F. Amager (Den) - Hvidovre IF (Den) 3:0
14:00FC Iserlohn (Ger) - Oberhausen (Ger) 0:9
14:00Lyngby (Den) - Nykobing (Den) 2:0
14:00Odense (Den) - Horsens (Den) 1:3
14:00Paderborn (Ger) - Ajax (Ned) 5:2
14:30Balingen (Ger) - Rielasingen-Arlen (Ger) -:-
14:30St. Liege (Bel) - RWDM 47 (Bel) 1:2
15:00Arminia Ludwigshafen (Ger) - Mannheim (Ger) 1:5
15:00Arsenal (Eng) - Ipswich (Eng) 5:1
15:00AnulatBedford (Eng) - Biggleswade FC (Eng) -:-
15:00Bedford (Eng) - Wimbledon (Eng) 0:2
15:00Berliner AK 07 (Ger) - BSV Rehden (Ger) 0:3
15:00Bishop Auckland (Eng) - Middlesbrough (Eng) 0:5
15:00Bocholt (Ger) - Bochum (Ger) 1:3
15:00Cove Rangers (Sco) - Gala Fairydean (Sco) 8:1
15:00Crystal Palace (Eng) - Accrington (Eng) 1:1
15:00Deinze (Bel) - Royale Union SG (Bel) 0:1
15:00Dordrecht (Ned) - Kortrijk (Bel) 4:2
15:00Dorfmerkingen (Ger) - Stuttgart II (Ger) 0:2
15:00Feyenoord (Ned) - FC Copenhaga (Den) 0:7
15:00AnulatFK Chayka (Rus) - Biolog (Rus) -:-
15:00Furstenwalde (Ger) - Altglienicke (Ger) 1:7
15:00Gonsenheim (Ger) - Eddersheim (Ger) 2:0
15:00Hallescher (Ger) - Hertha II (Ger) 1:3
15:00Jong Utrecht (Ned) - Monchengladbach II (Ger) 4:0
15:00Kecskemeti (Hun) - Szentlorinc (Hun) -:-
15:00KKS Kalisz (Pol) - Belchatow (Pol) -:-
15:00Koblenz (Ger) - Dusseldorf (Ger) 0:1
15:00Kufstein (Aut) - Bayern II (Ger) 0:4
15:00Leamington (Eng) - Coventry (Eng) 1:3
15:00Lippstadt (Ger) - VfB Oldenburg (Ger) 1:2
15:00Mainz (Ger) - Worms (Ger) 4:0
15:00Mainz II (Ger) - Aschaffenburg (Ger) 1:3
15:00Merley Cobham (Eng) - Poole (Eng) -:-
15:00Reading (Eng) - Colchester (Eng) 2:0
15:00Roda (Ned) - Anderlecht (Bel) 0:6
15:00Sittard (Ned) - Viktoria Koln (Ger) 2:3
15:00Spvgg Ansbach 09 (Ger) - Seligenporten (Ger) 6:0
15:00Vreden (Ger) - Ahlen (Ger) 3:5
15:00Watford (Eng) - Cambridge Utd (Eng) 1:3
15:00Wehen (Ger) - Nurnberg II (Ger) 4:1
15:00Westerlo (Bel) - Patro Eisden (Bel) 2:0
15:00Wil (Sui) - Dornbirn (Aut) 1:3
15:00AnulatWisla (Pol) - R. Rzeszow (Pol) -:-
15:00Wolfsburg (Ger) - Osnabruck (Ger) 1:3
15:30Brondby (Den) - Aarhus (Den) 1:2
15:30Linfield (Nir) - St. Mirren (Sco) 1:2
15:30RKSV UDI (Ned) - Willem II (Ned) 1:3
15:30Waalwijk (Ned) - Oss (Ned) 5:3
16:00Alloa (Sco) - Forfar (Sco) 2:0
16:00Aubstadt (Ger) - Offenbach (Ger) 0:3
16:00Bad Vilbel (Ger) - RW Walldorf (Ger) 2:2
16:00Boblingen (Ger) - Stuttgart (Ger) 1:7
16:00Dumbarton (Sco) - Gretna 2008 (Sco) 3:2
16:00East Fife (Sco) - Cowdenbeath (Sco) 3:0
16:00Eupen (Bel) - Aachen (Ger) 4:1
16:00Freiburg (Ger) - Elversberg (Ger) 0:0
16:00Gaziantep (Tur) - Orenburg (Rus) 1:2
16:00Homburg (Ger) - Diefflen (Ger) 6:3
16:00Irvine Meadow (Sco) - Stranraer (Sco) 2:5
16:00Kiel (Ger) - Wolfsberger (Aut) 1:0
16:00Montrose (Sco) - Arbroath (Sco) 1:1
16:00Oldenburger (Ger) - Phonix Lubeck (Ger) 5:4
16:00Pardubice (Cze) - Furth (Ger) 0:1
16:00Peterhead (Sco) - Dundee FC (Sco) 0:4
16:00PSV (Ned) - Cercle Brugge (Bel) 2:2
16:00Sturm Graz (Aut) - Liefering (Aut) 0:0
16:00Trier (Ger) - Schott Mainz (Ger) 3:0
16:00Turkgucu Munchen (Ger) - VfB Hallbergmoos-Goldach (Ger) 2:1
16:00Vilzing (Ger) - Regensburg II (Ger) 4:2
16:10Chorley (Eng) - Bolton (Eng) 1:3
16:15Wolfsburg (Ger) - Hannover (Ger) 1:1
16:30Club Brugge (Bel) - Beerschot VA (Bel) 2:1
16:30Groningen (Ned) - PAOK (Gre) 2:1
16:30Kaiserslautern (Ger) - Unterhaching (Ger) 3:0
16:30Lohne (Ger) - Schalke (Ger) 0:7
16:30Puchov (Svk) - Trencin (Svk) 0:3
16:30Salzburg (Aut) - Olympiakos (Gre) 3:1
17:00Abbey Rangers (Eng) - Eastleigh (Eng) 0:3
17:00A. Klagenfurt (Aut) - Rostock (Ger) 0:0
17:00Alfreton (Eng) - Sheffield Wed (Eng) 0:0
17:00Alkmaar (Ned) - Zwolle (Ned) 3:1
17:00A. Lustenau (Aut) - St. Gallen (Sui) 0:4
17:00Antwerp (Bel) - KV Mechelen (Bel) 4:0
17:00Arsenal Tula (Rus) - Ryazan (Rus) 1:0
17:00Ascot (Eng) - Slough (Eng) 0:3
17:00Atherton (Eng) - Annan (Sco) 2:1
17:00Austria Viena (Aut) - First Vienna (Aut) 3:0
17:00Babelsberg (Ger) - Hertha (Ger) 0:1
17:00Badshot (Eng) - Aldershot (Eng) 0:4
17:00Banks O' Dee (Sco) - Turriff Utd (Sco) 1:2
17:00Boom (Bel) - Beveren (Bel) 1:5
17:00Brora Rangers (Sco) - Inverness (Sco) 0:1
17:00Chrudim (Cze) - Jihlava (Cze) 2:1
17:00Deal (Eng) - Charlton U23 (Eng) 2:6
17:00Duren (Ger) - Wiltz (Lux) 3:2
17:00Eastbourne Boro (Eng) - Crawley (Eng) 0:1
17:00Evesham (Eng) - Cheltenham (Eng) 0:4
17:00Finnentrop/Bamenohl (Ger) - Kaan-Marienborn (Ger) 0:0
17:00FK Chayka (Rus) - Krasnodar 2 (Rus) 2:2
17:00Folkestone (Eng) - Gillingham FC (Eng) 0:2
17:00Frome (Eng) - Salisbury (Eng) 2:3
17:00Gainsborough (Eng) - Lincoln (Eng) 0:4
17:00Grazer (Aut) - Domzale (Slo) 1:4
17:00Hamilton (Sco) - Queen of South (Sco) 1:3
17:00Havant & W (Eng) - Portsmouth (Eng) 0:3
17:00Hednesford (Eng) - Birmingham U23 (Eng) 3:5
17:00Heist (Bel) - Genk (Bel) 1:8
17:00Jersey Bulls (Eng) - Stevenage (Eng) 0:4
17:00Kelty Hearts (Sco) - Raith (Sco) 1:1
17:00Kempston (Eng) - AFC Rushden & Diamonds (Eng) 3:3
17:00Lens (Fra) - Paris FC (Fra) 0:0
17:00Livingston (Sco) - Morton (Sco) 0:3
17:00Luzern (Sui) - Vaduz (Lie) 4:1
17:00Melksham (Eng) - Swindon (Eng) 2:3
17:00Nantwich (Eng) - Crewe (Eng) 0:3
17:00New Mills (Eng) - Curzon Ashton (Eng) 0:3
17:00Norderstedt (Ger) - Flensburg (Ger) 4:1
17:00Nuneaton (Eng) - Stockport (Eng) 0:4
17:00Osnabruck (Ger) - Hannover (Ger) 1:1
17:00Oudenaarde (Bel) - Oostende (Bel) 0:11
17:00Plymouth Parkway (Eng) - Plymouth (Eng) 2:2
17:00Preston (Eng) - Bamber Bridge (Eng) 3:0
17:00Roffey (Eng) - Dorking (Eng) 0:5
17:00Sigma Olomouc (Cze) - Zilina (Svk) 1:3
17:00SKA Khabarovsk 2 (Rus) - Chernomorets Novorossijsk (Rus) 3:3
17:00Southport (Eng) - Blackpool (Eng) 0:2
17:00Sp. Moscova (Rus) - Yenisey (Rus) 3:0
17:00Stratford (Eng) - Coventry Sphinx (Eng) 5:2
17:00Sutton Coldfield (Eng) - Barwell (Eng) 0:4
17:00Sutton Common Rovers (Eng) - Tonbridge (Eng) 1:5
17:30Hartberg (Aut) - St. Polten (Aut) 0:4
17:30Magdeburg (Ger) - Union Berlin (Ger) 1:4
17:30Radnicki Nis (Srb) - Slask (Pol) 1:3
17:30Rapid Viena (Aut) - AEK Larnaca (Cyp) 2:3
17:30RW Koblenz (Ger) - Dusseldorf II (Ger) 4:2
17:30Thun (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) 2:1
18:00Auxerre (Fra) - Grenoble (Fra) 1:2
18:00Bersenbruck (Ger) - Bremen II (Ger) 3:0
18:00Brno (Cze) - Slovan Bratislava (Svk) 2:2
18:00Cherno More (Bul) - Dobrudzha (Bul) 2:1
18:00Eichstatt (Ger) - Neumarkt (Ger) 3:0
18:00Farul Constanța (Rou) - Csikszereda M. Ciuc (Rou) 2:2
18:00Gebenbach (Ger) - Wurzburger Kickers (Ger) 0:5
18:00Hebar (Bul) - Vitosha Bistritsa (Bul) 1:1
18:00Hoogezand (Ned) - FC Emmen (Ned) 0:11
18:00AnulatLASK (Aut) - Zlin (Cze) -:-
18:00LASK (Aut) - Rapid București (Rou) 2:0
18:00Leczna (Pol) - FC Voluntari (Rou) 2:1
18:00Madese Boys (Ned) - Breda (Ned) 0:9
18:00Maritsa Plovdiv (Bul) - Sibenik (Cro) 0:1
18:00AnulatTrnava (Svk) - Brno (Cze) -:-
18:00Westerlo (Bel) - M. Tel Aviv (Isr) 2:1
18:30Kapfenberg (Aut) - Haladas (Hun) 1:1
18:30Leuven (Bel) - Charleroi (Bel) 3:1
18:30Lok. Sofia (Bul) - Septemvri Sofia (Bul) 2:3
18:30Sturm Graz (Aut) - BW Linz (Aut) 1:1
18:30Walldorf (Ger) - Hoffenheim (Ger) 0:4
19:00Beltinci (Slo) - Rudar (Slo) 0:2
19:00Bohemians (Cze) - Cracovia (Pol) 2:1
19:00CSKA 1948 Sofia (Bul) - APOEL (Cyp) 0:0
19:00Etar (Bul) - Spartak Pleven (Bul) 0:0
19:00FK Rostov (Rus) - Kuban (Rus) 2:0
19:00Kolubara (Srb) - Zeljeznicar (Bih) 1:2
19:00Krasnodar 2 (Rus) - Biolog (Rus) -:-
19:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Belasitsa (Bul) 1:0
19:00Podbrezova (Svk) - Z. Moravce-Vrable (Svk) 4:0
19:00AnulatPosusje (Bih) - Igman K. (Bih) -:-
19:00Schwaz (Aut) - FC Botoșani (Rou) 1:6
19:00Sloboda (Bih) - Siroki Brijeg (Bih) 1:1
19:00Sp. Subotica (Srb) - Sremska Mitrovica (Srb) 3:0
19:00Tabor Sezana (Slo) - Skalica (Svk) 2:3
19:00Toulouse (Fra) - Nimes (Fra) 2:0
19:00Utrecht (Ned) - Queen's Park (Sco) 2:4
19:00Varazdin (Cro) - Velez Mostar (Bih) 3:0
19:00Waldalgesheim (Ger) - FC Basara Mainz (Ger) 1:0
19:30Aue (Ger) - Lokomotive Leipzig (Ger) 4:0
19:30Fenerbahce (Tur) - Partizan (Srb) 1:0
19:30Pirmasens (Ger) - Saarbrucken (Ger) 1:1
19:30Slaven Belupo (Cro) - Zalaegerszeg (Hun) 1:2
19:45Xamax (Sui) - Servette (Sui) 1:5
20:00Botev Plovdiv (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) 0:0
20:00Differdange (Lux) - Seraing (Bel) 0:0
20:00G.A. Eagles (Ned) - Lok. Zagreb (Cro) 2:0
20:00Sion (Sui) - Dyn. Kyiv (Ukr) 0:1
20:00Zimbru (Mda) - FCSB (Rou) 1:6
20:30Oxford City (Eng) - Oxford Utd (Eng) 2:5
20:30Virton (Bel) - Fola (Lux) 5:1

LUME: Mediterranean Games - Play-off

19:30Franţa U18 - Turcia U18 2:0
23:00Italia U18 - Maroc U18 2:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

19:00Olanda F - Finlanda F 2:0

MALAEZIA: Super League

16:00Melaka United - Johor DT 1:1

MALAWI: Super League

15:30AmânatKaronga United - Ekwendeni Hammers -:-
15:30MAFCO - Silver Strikers 0:2
15:30Mighty Wanderers - Karonga United 3:0
15:30AmânatSable Farming - MAFCO -:-

MALDIVE: Dhivehi Premier League

14:00Maziya - Green Streets 2:0
19:00Valencia - Super United Sports 2:1

MALI: Premiere Division

19:00AS Douanes de Sikasso - Yeelen 0:0
19:00ASOM - Djoliba 1:3
19:00CS Duguwolofila - USFAS Bamako 0:1
19:00Korofina - LC Bamako 0:0
21:00Foot Elite - Onze Createurs 1:1

MAROC: Botola Pro

20:00FAR Rabat - Khouribga 1:0
20:00Maghreb Fez - Raja Casablanca 0:0

MEXIC: Liga MX - Apertura

05:05Mazatlan FC - Puebla 2:4

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Club America U20 - Atlas U20 3:0
17:00Guadalajara U20 - Juarez U20 3:1
17:00Tigres U20 - Cruz Azul U20 1:0

MOZAMBIC: Mocambola

15:00Black Bulls - ENH Vilankulo 3:1
15:00Ferroviario Maputo - LD Maputo 1:0

MYANMAR: National League

11:30Hantharwady Utd - Sagaing 0:1

NIGERIA: NPFL

18:00Abia Warriors - Gombe 3:2
18:00Dakkada FC - Katsina Utd 2:0
18:00Enugu - Shooting Stars 2:2
18:00Heartland - Sunshine Stars 1:0

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Jerv - Haugesund 1:0
19:00Odd - Bodo/Glimt 3:2

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

15:00Flekkeroy - Arendal 3:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

14:00Fyllingsdalen - Ready 2:0
15:00Grorud 2 - OS 1:4
15:00Oppsal - Nordstrand 4:0
15:00Skeid 2 - Sandviken 5:3
16:00Lyn - Lokomotiv Oslo 3:1
17:00Grei - Kjelsås 2 0:1
17:00Stabaek 2 - Froya 0:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Toten - Floro 2:3
17:00Spjelkavik - Forde 0:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

14:00Brann 2 - Sola 1:0
15:00Stord - Fana 6:2
16:00Akra - Bjarg 3:1
17:00Sandnes 2 - Lysekloster 4:3

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - Nacional Asuncion 1:1
02:15Sol De America - Ameliano 0:1
00:00Cerro Porteno - Tacuary 1:0

PARAGUAY: Division Intermedia

00:003 De Febrero - Deportivo Santani 2:0
02:15Rubio Nu - Atyra 1:0
17:00Fernando de la Mora - Sportivo Iteno 4:1
17:00Guarani de Trinidad - Sp. Luqueno 0:2

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Ayacucho - AD Cantolao 1:2
21:00Dep. Municipal - Cesar Vallejo 1:4
23:15Cienciano - U. San Martin 5:3

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Universidad O&M - Jarabacoa 0:2
23:00San Cristobal - Cibao 0:1

SEYCHELLES: First Division League - Grupă campionat

14:00Cote d'Or - Saint Louis 0:2
14:00La Passe - Foresters FC 2:0
15:00St Michel Utd - Lightstars 2:1

SINGAPORE: Premier League

12:30Balestier Khalsa - Geylang 0:2

SUA: USL Championship

02:00New York Red Bulls 2 - Pittsburgh 0:3
04:00Colorado Springs - Sacramento Republic 3:0
05:30LA Galaxy 2 - Oakland Roots 3:1

SUA: MLS Next Pro

02:00Rochester New York - Orlando City B 3:2
04:00Real Monarchs - Portland Timbers 2 4:0
05:30San Jose Earthquakes II - Houston Dynamo 2 1:2pen

SUA: USL League One

03:00Union Omaha - Charlotte Independ. 0:0

SUA: USL League Two

02:00Kings Hammer - Toledo Villa 5:1
02:00Motown - Cedar 1:2
02:00Ocean City - RC New Jersey 1:0
02:00Patuxent - Virginia Beach 1:2
02:30Western Mass Pioneers - Seacoast Utd Phantoms 3:1
03:00Chicago United - Chicago City 1:0
03:00Menace - Thunder Bay Chill 2:2
03:00Peoria - Manitoba 3:2
03:00Round Rock - Houston FC 1:1
05:00Ballard - Portland U23 0:2
05:00Southern California - Golden State Force 1:1
05:00Ventura - Project 51O 2:3
20:00Tobacco Road - North Carolina Fusion U23 1:5
21:00Vermont Green - Boston City 3:1
22:00FC Florida U23 - Weston -:-
23:00Glens SC - Davis Legacy 3:0
23:00Salt City - CISA 3:1

SUA: NISA

04:00AmânatValley United - Bay Cities -:-

SUA: NWSL Women

03:30Houston Dash F - Kansas City Current F 1:2
05:00Reign F - North Carolina Courage F 2:0
05:30Angel City F - Portland Thorns F 1:1

SUEDIA: Allsvenskan

16:00AIK Stockholm - Mjallby 0:1
18:30Helsingborg - Kalmar 1:1

SUEDIA: Superettan

16:00Dalkurd - Landskrona 0:1
16:00Östersund - Utsikten 0:3
18:00Öster - Skövde 2:3

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Hoganas - Ullareds IK 1:5

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Gauthiod - Grebbestad 0:0

SUEDIA: Svenska Cupen - Calificare

14:00Bralanda IF - Vanersborgs IF 6:2d.p.
14:00Torn - Olympic 2:1
15:00Angered - Ljungskile 2:4
15:00Enkopings SK - Uppsala 1:0
15:00Frölunda - Torslanda 6:0
15:00Gute - Haninge 1:2pen
15:00AnulatKorsnas - Gestriklands -:-
15:00Simrishamn - Osterlen FF 0:4
15:00Skiljebo - Orebro Syr. 1:2
17:00Almhults - Asarum 2:1
17:00Eneby - Sleipner 1:2pen
17:00Friska Viljor FC - Hudiksvall 1:2
17:00Hassleholms IF - Eskilsminne 1:0
17:00Huddinge - Hammarby TFF 3:0
17:00Karlbergs - Vasalund 2:4d.p.
17:00Osteraker IFK - Sollentuna 2:1
17:00Tord - Assyriska IK 6:0
17:00Trosa-Vagnharads - Nykopings 0:5
18:00FC Arlanda - Taby 2:3

TAIWAN: Mulan Football League Women

11:00AmânatHualien F - Taoyuan F -:-
13:00Kaohsiung F - Hang Yuan F 1:2
14:00Taipei Bravo F - Taichung Blue F 2:2

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

02:00AmânatNacional - Plaza Colonia -:-
16:00AmânatAlbion - Montevideo City -:-
21:00AmânatLiverpool M. - Rentistas -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:00Lara - Universidad Central 0:0
02:15Estudiantes M. - Monagas 1:1
00:00Dep. Tachira - Mineros 1:0

VENEZUELA: Segunda Division

22:00Frontera - Llaneros 2:0
22:00Nueva Esparta - Bolivar 1:1
22:00Petare - Academia Anzoategui 0:0
22:30Yaracuyanos - Dynamo Puerto 1:0
23:00Trujillanos - Heroes de Falcon 2:0

VIETNAM: V.League 1

14:00Binh Dinh - Gia Lai 1:1
14:00Hai Phong - Sai Gon FC 3:1
15:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa 1:0

VIETNAM: V.League 2

11:30TTBD Phu Dong - Can Tho 0:1
14:00Ba Ria Vung Tau - Dak Lak 0:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00ZPC Kariba - Yadah 0:1
16:00Black Rhinos - Herentals 2:1
16:00Chicken Inn - Platinum 0:3
16:00Harare City - CAPS Utd 1:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.