m.FlashScore.ro

REFRESH

Fotbal » Ieri » Cote

publicitate

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor - Calificări

15:00Burundi - Gabon 1:1 [ 2.65 | 2.85 | 2.90 ]
17:00Camerun - Comoros 3:0 [ 1.23 | 5.10 | 15.50 ]
17:30Niger - Egipt 1:1 [ 6.50 | 3.80 | 1.52 ]
18:30Guinea-Bissau - Mozambic 2:2 [ 2.10 | 3.00 | 3.80 ]
18:30Zambia - Namibia 4:1 [ 2.55 | 2.85 | 3.10 ]
19:00Coasta de Fildeş - Rwanda 3:0 [ 1.17 | 6.10 | 19.50 ]
20:00Ghana - Kenya 1:0 [ 1.42 | 3.85 | 9.10 ]
21:00Mali - South Sudan 3:0 [ 1.09 | 9.20 | 19.00 ]
21:00Senegal - Madagascar 2:0 [ 1.25 | 5.75 | 10.00 ]

AFRICA: Africa Cup of Nations U23 - Calificare

17:00Ghana U23 - Gabon U23 4:0
19:00Guineea Ecuatorială U23 - Algeria U23 0:0

AFRICA DE SUD: First Division

15:30Real Kings - Stellenbosch 1:0 [ 4.00 | 2.95 | 1.85 ]

ALGERIA: Divizia 1

17:00AmânatBel Abbes - Mlila -:-
17:00AmânatBordj Bou Arreridj - Belouizdad -:-
17:00AmânatConstantine - JS Kabylie -:-
17:00AmânatHussein Dey - Setif -:-
17:00AmânatMO Bejaia - Paradou -:-
17:00AmânatSaoura - MC Alger -:-
17:00AmânatTadjenant - Oran -:-
17:00AmânatUSM Alger - Medea -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - Calificare

00:00Saint Lucia - Aruba 3:2 [ 1.80 | 3.60 | 3.60 ]
01:30Insulele Cayman - Montserrat 1:2 [ 4.50 | 4.00 | 1.62 ]
20:30Dominica - Bahamas 4:0 [ 1.63 | 3.40 | 5.00 ]
21:00Sint Maarten - Saint Martin 4:3 [ 3.00 | 3.50 | 2.05 ]
00:00Antigua & Barbuda - Curacao 2:1 [ 7.50 | 4.75 | 1.27 ]
00:30Guyana - Belize 2:1 [ 2.20 | 3.30 | 2.90 ]
00:30Suriname - Santa Kitts și Nevis 2:0 [ 3.00 | 3.50 | 2.05 ]
publicitate

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Campionatul CONCACAF U17 - Primul tur

20:30Bahamas U17 - Guadeloupe U17 1:5
22:30Aruba U17 - Bonaire U17 0:1

AMERICA DE SUD: South American Championship U17

00:10Uruguay U17 - Argentina U17 3:0
02:30Brazilia U17 - Paraguay U17 3:2 [ 2.25 | 3.30 | 2.95 ]
00:10Ecuador U17 - Bolivia U17 1:0

ANGLIA: League One

14:00Walsall - Barnsley 0:1 [ 4.50 | 3.75 | 1.78 ]
17:00Bradford City - Blackpool 1:4 [ 2.65 | 3.30 | 2.70 ]
17:00Burton - Accrington 5:2 [ 1.92 | 3.40 | 4.25 ]
17:00Coventry - Oxford Utd 0:1 [ 2.25 | 3.35 | 3.25 ]
17:00Luton - Doncaster 4:0 [ 1.80 | 3.70 | 4.50 ]
17:00Peterborough - Southend 2:0 [ 1.97 | 3.60 | 3.75 ]
17:00Plymouth - Bristol Rovers 2:2 [ 2.60 | 3.30 | 2.75 ]
17:00Rochdale - Scunthorpe 3:1 [ 2.20 | 3.50 | 3.20 ]
17:00Shrewsbury - Portsmouth 0:2 [ 3.25 | 3.25 | 2.30 ]
17:00Wimbledon - Gillingham FC 2:4 [ 2.25 | 3.35 | 3.25 ]

ANGLIA: League Two

17:00Carlisle - Cambridge Utd 2:2 [ 2.10 | 3.50 | 3.40 ]
17:00Cheltenham - Northampton 3:1 [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
17:00Colchester - Tranmere 0:2 [ 2.25 | 3.50 | 3.10 ]
17:00Crawley - Lincoln 0:3 [ 4.50 | 3.60 | 1.80 ]
17:00Grimsby - Bury 0:0 [ 4.75 | 3.65 | 1.75 ]
17:00Macclesfield - Stevenage 2:2 [ 2.45 | 3.35 | 2.90 ]
17:00Mansfield - Crewe 1:2 [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
17:00Milton Keynes - Yeovil 2:0 [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]
17:00Notts County - Exeter 0:1 [ 2.80 | 3.30 | 2.55 ]
17:00Port Vale - Forest Green 0:2 [ 2.80 | 3.00 | 2.75 ]
17:00Swindon - Morecambe 4:0 [ 1.95 | 3.40 | 4.10 ]

ANGLIA: National League

14:30Chesterfield - Sutton 3:0 [ 1.95 | 3.35 | 3.60 ]
17:00Barrow - Harrogate 2:2 [ 3.15 | 3.20 | 2.20 ]
17:00Boreham Wood - Aldershot 0:2 [ 2.10 | 3.15 | 3.40 ]
17:00Braintree - Bromley 2:4 [ 3.25 | 3.35 | 2.10 ]
17:00Halifax - Solihull Moors 2:0 [ 4.25 | 3.50 | 1.75 ]
17:00Hartlepool - Wrexham 1:0 [ 3.25 | 3.10 | 2.20 ]
17:00Maidstone - Ebbsfleet 0:2 [ 3.85 | 3.30 | 1.90 ]
17:00Salford - Barnet 0:0 [ 1.70 | 3.65 | 4.35 ]

ANGLIA: National League North

17:00Ashton Utd - Blyth 0:3 [ 3.00 | 3.45 | 2.04 ]
17:00Brackley Town - Kidderminster 3:1 [ 1.83 | 3.50 | 3.60 ]
17:00Chorley - Leamington 3:0 [ 1.40 | 4.20 | 6.40 ]
17:00Curzon Ashton - FC United 3:1 [ 2.70 | 3.35 | 2.25 ]
17:00Hereford - Guiseley 1:0 [ 2.12 | 3.35 | 2.90 ]
17:00Nuneaton - Darlington 1:2 [ 3.80 | 3.70 | 1.72 ]
17:00Southport - Bradford PA 2:2 [ 2.35 | 3.35 | 2.60 ]
17:00Spennymoor - Alfreton 1:1 [ 1.79 | 3.60 | 3.65 ]
17:00York - Boston Utd 2:2 [ 2.30 | 3.35 | 2.63 ]

ANGLIA: National League South

17:00Billericay - Hungerford 1:2 [ 1.65 | 3.65 | 4.35 ]
17:00Concord - Torquay 0:1 [ 3.65 | 3.30 | 1.88 ]
17:00Dartford - Hampton & Richmond 2:2 [ 1.60 | 3.60 | 4.90 ]
17:00Eastbourne Boro - Bath 0:0 [ 3.70 | 3.35 | 1.84 ]
17:00Hemel Hempstead - East Thurrock 3:2 [ 2.17 | 3.25 | 2.90 ]
17:00Oxford City - Dulwich Hamlet 4:1 [ 2.17 | 3.25 | 2.90 ]
17:00St. Albans - Gloucester 1:2 [ 1.98 | 3.30 | 3.30 ]
17:00Truro - Chelmsford 0:3 [ 3.00 | 3.35 | 2.07 ]
17:00Wealdstone - Chippenham 1:0 [ 1.50 | 3.90 | 5.25 ]
17:00Weston-super-Mare - Welling 0:1 [ 3.50 | 3.35 | 1.89 ]
17:00Woking - Slough 0:1 [ 1.50 | 4.10 | 5.00 ]

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Bamber Bridge - Farsley 0:3 [ 3.40 | 3.60 | 1.72 ]
17:00Buxton - Scarborough 1:0 [ 2.38 | 3.20 | 2.38 ]
17:00Gainsborough - Marine 0:1 [ 1.68 | 3.35 | 3.80 ]
17:00Lancaster - Hednesford 2:2 [ 2.18 | 3.10 | 2.63 ]
17:00Matlock - Mickleover 1:1 [ 1.77 | 3.40 | 3.40 ]
17:00Nantwich - Grantham 1:1 [ 1.70 | 3.30 | 3.80 ]
17:00South Shields - Hyde 4:0 [ 1.54 | 3.80 | 4.10 ]
17:00Stafford - Warrington 1:1 [ 3.30 | 2.85 | 2.00 ]
17:00AmânatStalybridge - North Ferriby -:- [ 1.13 | 5.75 | 10.00 ]
17:00Whitby - Workington 0:1 [ 1.90 | 3.30 | 3.05 ]
17:00Witton - Basford 2:2 [ 2.08 | 3.30 | 2.65 ]

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Banbury - Biggleswade Town 1:2 [ 2.43 | 3.40 | 2.25 ]
17:00Barwell - AFC Rushden & Diamonds 1:1 [ 2.80 | 3.40 | 2.02 ]
17:00Halesowen - Leiston 0:0 [ 2.33 | 3.30 | 2.38 ]
17:00Hitchin - Bedworth United 4:1 [ 1.35 | 4.35 | 5.50 ]
17:00Kettering - St. Neots 2:0 [ 1.30 | 4.60 | 6.10 ]
17:00Lowestoft - Rushall 2:4 [ 2.25 | 3.40 | 2.43 ]
17:00Needham Market - Coalville 1:1 [ 2.88 | 3.75 | 1.87 ]
17:00Redditch - Tamworth 0:0 [ 2.43 | 3.55 | 2.20 ]
17:00Royston - Stourbridge 3:2 [ 3.40 | 3.55 | 1.74 ]
17:00St. Ives - Alvechurch 0:2 [ 2.65 | 3.50 | 2.06 ]
17:00Stratford - King’s Lynn 0:2 [ 2.38 | 3.30 | 2.33 ]

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Basingstoke - Met. Police 2:2 [ 2.50 | 3.75 | 2.06 ]
17:00Beaconsfield Town - Gosport 4:3 [ 1.87 | 3.50 | 3.05 ]
17:00Farnborough - Tiverton 3:2 [ 2.07 | 3.55 | 2.60 ]
17:00Harrow - Frome 1:2 [ 1.50 | 3.80 | 4.60 ]
17:00Hendon - Hartley Wintney 0:2 [ 2.25 | 3.50 | 2.38 ]
17:00Kings Langley - Wimborne 1:0 [ 1.88 | 3.55 | 3.00 ]
17:00Merthyr T - Staines 9:0 [ 1.20 | 5.40 | 7.50 ]
17:00Salisbury - Chesham 1:1 [ 1.74 | 3.50 | 3.50 ]
17:00Taunton - Poole 1:0 [ 1.78 | 3.50 | 3.30 ]
17:00Walton Casuals - Dorchester 2:3 [ 2.07 | 3.55 | 2.60 ]
17:00Weymouth - Swindon S 2:1 [ 1.74 | 3.50 | 3.50 ]

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00AFC Hornchurch - Bishop's Stortford 0:1 [ 2.20 | 3.30 | 2.55 ]
17:00Bognor Regis - Leatherhead 0:4 [ 2.28 | 3.15 | 2.55 ]
17:00Burgess Hill - Margate 0:2 [ 3.20 | 3.70 | 1.76 ]
17:00Carshalton - Brightlingsea 3:0 [ 1.96 | 3.20 | 3.05 ]
17:00Corinthian-Casuals - Dorking 0:0 [ 3.95 | 3.50 | 1.64 ]
17:00Folkestone - Worthing 0:1 [ 1.97 | 3.30 | 2.95 ]
17:00Haringey - Enfield Town 3:1 [ 1.80 | 3.20 | 3.50 ]
17:00Lewes - Kingstonian 3:0 [ 1.88 | 3.25 | 3.25 ]
17:00Merstham - Harlow 5:1 [ 1.30 | 4.25 | 6.75 ]
17:00Whitehawk - Tonbridge 0:4 [ 2.38 | 3.30 | 2.33 ]
17:00Wingate & Finchley - Potters Bar 4:2 [ 2.28 | 3.05 | 2.63 ]

ANGLIA: FA Trophy

17:00Stockport - AFC Fylde 2:3
17:00Telford - Leyton Orient 1:2

ANGLIA: Premier League 2

14:00Newcastle U23 - Wolves U23 2:0 [ 2.40 | 3.85 | 2.25 ]

ANGLIA: Academii U18

13:00Blackburn U18 - Stoke City U18 1:0
13:00Sunderland U18 - West Brom U18 1:6
13:00Swansea U18 - Leicester U18 1:3
13:30Wolverhampton U18 - Everton U18 2:3
15:00Middlesbrough U18 - Manchester City U18 4:2

ANGOLA: Girabola League

16:00Sporting de Cabinda - Saurimo 1:1
17:00ASA - Desportivo Huila -:-
17:00AmânatCubango - Sporting de Cabinda -:-
17:00Libolo - Onze Bravos -:-
17:00Lobito - Kabuscorp -:-
17:00Petro - Sagrada -:-
17:00Progresso - Primeiro de Agosto -:-
17:00Santa Rita - Interclube -:-
17:00AmânatSaurimo - Caala -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

19:05Al-Hilal - Ohod 0:0

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:55Al-Qaisumah - Al Orubah 3:1

ARGENTINA: Primera B Nacional

02:00Instituto - Los Andes 0:1 [ 1.85 | 2.95 | 4.30 ]
19:30Arsenal Sarandi - Gimnasia Mendoza 3:1 [ 2.05 | 3.00 | 3.60 ]
21:00Chacarita Juniors - Guillermo Brown 3:1 [ 2.33 | 2.85 | 3.15 ]
00:00Temperley - Atl. Rafaela 2:1 [ 2.20 | 2.88 | 3.35 ]

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

21:00Tristan Suarez - Fenix 0:0 [ 2.40 | 2.80 | 3.00 ]
00:00Acassuso - CA Estudiantes 1:1 [ 2.35 | 2.50 | 3.50 ]
00:05Atletico Atlanta - All Boys 1:0 [ 2.35 | 2.95 | 2.95 ]

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

21:00Central Cordoba - Victoriano A. 3:2 [ 2.35 | 3.00 | 2.80 ]
21:00Ituzaingo - Excursionistas 1:1 [ 3.50 | 2.90 | 2.08 ]
21:00Villa San Carlos - Berazategui 3:1 [ 1.85 | 3.30 | 3.75 ]

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

21:00Real Pilar - Central Ballester 1:0 [ 2.05 | 3.05 | 3.40 ]

ARGENTINA: Copa Argentina

22:10Godoy Cruz - Deportivo Armenio 2:1 [ 1.50 | 3.75 | 6.00 ]

AUSTRALIA: NPL NSW

09:30Sutherland - APIA Tigers 1:2 [ 3.10 | 3.75 | 1.86 ]
10:00Sydney U21 - Marconi 0:2 [ 2.80 | 3.45 | 2.08 ]
10:30Manly Utd - Druitt Town Rangers 2:2 [ 1.78 | 3.35 | 3.70 ]

AUSTRALIA: NPL Victoria

06:00Green Gully - Avondale FC 2:5 [ 3.80 | 3.45 | 1.75 ]
10:00Dandenong - Bentleigh 2:2 [ 4.60 | 4.00 | 1.52 ]
10:30Kingston City - Altona Magic 1:2 [ 2.75 | 3.00 | 2.35 ]

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

09:30AmânatGrange Thistle - Brisbane K. -:-
09:30University of Queensland - Albany Creek 0:1
11:00AmânatCentenary Stormers - North Pine -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Rockingham City 3:0 [ 2.23 | 3.80 | 2.43 ]
09:00Cockburn City - Inglewood 4:4 [ 1.83 | 3.60 | 3.35 ]
09:00Joondalup - Sorrento 2:3 [ 1.67 | 4.10 | 3.55 ]
09:00Perth Glory U21 - Balcatta 3:0 [ 2.07 | 3.50 | 2.80 ]
09:00Stirling Lions - Perth SC 0:3 [ 7.00 | 5.30 | 1.25 ]

AUSTRALIA: NPL South Australian

06:30Croydon - NE Metrostars 1:1 [ 3.00 | 3.80 | 1.89 ]
06:30Para - Adelaide U21 0:3 [ 3.15 | 3.85 | 1.80 ]
06:30South Adelaide - Adelaide Comets 2:3 [ 4.25 | 4.25 | 1.50 ]
08:30West Adelaide - Adelaide Raiders 2:7 [ 2.35 | 3.35 | 2.50 ]
10:30Adelaide City - Campbelltown City 2:2 [ 2.70 | 3.55 | 2.12 ]
10:30Adelaide Olympic - Blue Eagles 1:3 [ 1.80 | 3.45 | 3.60 ]

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:00SWQ Thunder - Redlands 8:1 [ 2.04 | 4.00 | 2.60 ]
10:00Moreton Bay Utd - Gold Coast Knights 0:2 [ 3.30 | 4.00 | 1.73 ]
10:00Peninsula - Magpies Crusaders 2:0 [ 1.11 | 8.00 | 9.50 ]
11:00Eastern Suburbs - Brisbane Strikers 3:0 [ 2.33 | 3.65 | 2.38 ]
11:00AmânatQueensland Lions - Brisbane U21 -:- [ 1.20 | 6.25 | 6.75 ]

AUSTRALIA: NPL Tasmania

04:30Riverside Olympic - Devonport 0:2 [ 15.00 | 9.00 | 1.05 ]
05:30Clarence Utd. - South Hobart 0:13
07:30Launceston - Glenorchy Knights 2:2 [ 2.60 | 4.50 | 1.90 ]
09:00Kingborough Lions - Hobart Zebras 0:3 [ 5.10 | 5.10 | 1.33 ]

AUSTRALIA: Northern NSW

08:30Lambton J. - Adamstown Rosebud 4:1 [ 1.20 | 5.50 | 8.00 ]
10:30Edgeworth E. - Newcastle Jets U21 2:2 [ 1.45 | 4.25 | 4.70 ]
10:30Weston Bears - Maitland 2:1 [ 4.00 | 4.00 | 1.57 ]

AUSTRIA: Regionalliga Est

15:00Stadlau - Mattersburg (Am) 2:2 [ 3.80 | 3.60 | 1.67 ]
17:00Bruck Leitha - St. Polten (Am) 2:0 [ 1.60 | 3.80 | 4.00 ]
17:00Leobendorf - Wiener 1:1 [ 1.72 | 3.55 | 3.55 ]
17:00Wiener Linien - Marchfeld 0:2

AUSTRIA: Regionalliga Central

16:00Stadl Paura - Lendorf 2:2 [ 1.26 | 5.10 | 6.25 ]
17:00Union Gurten - Volkermarkt 2:0
19:30Grazer - Deutschlandsberger 5:0 [ 1.70 | 4.00 | 3.35 ]

AUSTRIA: Regionalliga Vest

15:00Hohenems - SV Worgl 0:4 [ 2.35 | 3.45 | 2.35 ]
15:00Wals-Grunau - Grodig 0:2 [ 3.15 | 3.60 | 1.85 ]
16:00AmânatSaalfelden - Dornbirn -:- [ 4.40 | 4.00 | 1.50 ]
16:00Seekirchen - Langenegg 2:0 [ 1.26 | 5.40 | 5.80 ]
16:00USK Anif - Kufstein 1:3 [ 1.70 | 4.00 | 3.25 ]
16:30Altach (Am) - Reichenau 1:0 [ 1.85 | 3.60 | 3.15 ]

AUSTRIA: Bundesliga Women

15:00Sudburgenland F - St. Polten F 0:4
17:00Neulengbach F - Bergheim F 3:1 [ 1.62 | 4.00 | 4.00 ]

BELGIA: First Amateur Division

21:00ASV Geel - Dessel 2:1 [ 2.40 | 3.50 | 2.40 ]
21:00Chatelet - Dender 2:1 [ 2.10 | 3.65 | 2.75 ]
21:00Heist - Deinze 0:2 [ 3.85 | 3.65 | 1.70 ]
21:00Thes Sport - Lierse K. 0:1 [ 2.25 | 3.75 | 2.50 ]
21:00Virton - Oudenaarde 2:0 [ 1.20 | 5.50 | 10.00 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg 0:1 [ 1.80 | 3.60 | 3.30 ]
21:00RAAL La Louviere - Francs Borains 0:2 [ 1.90 | 3.60 | 3.10 ]
21:00Rebecquoise - Vise 3:1 [ 2.28 | 3.60 | 2.45 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

21:00KRC Gent - Londerzeel 0:2 [ 1.70 | 3.70 | 3.60 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30K. FC Turnhout - K. Berchem Sport 3:3 [ 2.70 | 3.30 | 2.20 ]
21:00City Pirates - Sint Niklaas 1:1 [ 2.08 | 3.60 | 2.75 ]
21:00Hoogstraten - Cappellen 1:0 [ 1.90 | 3.60 | 3.05 ]

BELGIA: 1st National - Feminin

15:00AmânatAalst F - Famkes Merkem F -:- [ 1.22 | 6.50 | 7.00 ]
15:00Club Brugge F - Zulte Waregem F 2:1
16:00Femina Woluwe F - Genk II F 6:1 [ 1.28 | 6.00 | 6.00 ]
16:00Moldavo F - Massenhoven F 0:1
17:00Tongeren F - GBA Kontich F 2:2
17:30St. Liege 2 F - SG-Tertre Hautrage F 1:4
18:00AmânatGent II F - Melsele F -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

21:00Destroyers - San Jose 2:1 [ 2.30 | 3.30 | 2.70 ]
23:15J. Wilstermann - Nacional Potosi 2:0 [ 1.89 | 3.50 | 3.35 ]

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS

15:30Drina Zvornik - Kozara 1:0
15:30Modrica - Prijedor 0:0
15:30Mrkonjic Grad - Tekstilac 0:2
15:30Slavija - Podrinje Janja 2:0
15:30Sloga Crnjelovo - Borac Banja Luka 0:0
15:30Sutjeska Foca - Zeljeznicar Banja Luka 1:2

BRAZILIA: Campeonato Capixaba - Play-off

00:30Serra - Rio Branco ES 0:1 [ 2.38 | 3.25 | 2.45 ]
21:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste 1:0
21:00Estrela do Norte - Rio Branco-VN 2:1

BRAZILIA: Campeonato Carioca - Taca Rio

00:00Vasco - Bangu 1:2 [ 1.45 | 3.60 | 6.40 ]

BRAZILIA: Campeonato Gaucho - Play-off

00:00Novo Hamburgo - Internacional 0:2 [ 3.85 | 3.50 | 1.75 ]

BRAZILIA: Campeonato Goiano - Play-off

21:00Vila Nova - Crac Go 2:0 [ 1.40 | 3.65 | 7.50 ]
23:00Anapolina - Atletico GO 0:3 [ 3.40 | 3.30 | 1.95 ]

BRAZILIA: Campeonato Matogrossense - Play-off

00:30Mixto - Operario VG 0:0

BRAZILIA: Campeonato Mineiro - Play-off

00:00Cruzeiro - Patrocinense 5:0 [ 1.14 | 7.00 | 10.00 ]

BRAZILIA: Campeonato Paraense

22:00Independente - Aguia De Maraba 0:2

BRAZILIA: Campeonato Paranaense - Al doilea tur

23:00Athletico-PR - Foz do Iguacu 2:1 [ 1.16 | 5.30 | 12.50 ]

BRAZILIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs

22:00Botafogo SP - Oeste 1:1 [ 2.10 | 3.15 | 3.15 ]

BRAZILIA: Campeonato Paulista - Play-off

22:00Novorizontino - Palmeiras 1:1 [ 6.50 | 3.30 | 1.53 ]
00:30Santos - Red Bull Brasil 2:0 [ 1.61 | 3.25 | 5.50 ]

BRAZILIA: Campeonato Sergipano - Al doilea tur

21:00Frei Paulistano - Itabaiana 0:0

BRAZILIA: Campeonato Sul-Matogrossense - Play-off

21:00Aquidauanense - Operario MS 1:0

BRAZILIA: Copa do Nordeste

21:00ABC - Vitoria 0:0 [ 2.48 | 3.05 | 2.65 ]
21:00Ceara - Santa Cruz 2:1 [ 1.60 | 3.50 | 4.70 ]
21:00Moto Club - Fortaleza 1:1 [ 3.60 | 3.40 | 1.85 ]
23:00Confianca - CRB 0:2 [ 3.30 | 3.20 | 2.04 ]
23:00Nautico - AE Altos 2:0 [ 1.33 | 4.50 | 6.75 ]

BRAZILIA: Brasileiro Women

20:00Flamengo F - Vitoria das Tabocas F 10:0
22:00Internacional F - Sao Francisco F 7:0

CHILE: Cupa

22:30AC Colina - S. Morning 1:3 [ 4.00 | 3.45 | 1.70 ]
22:30Deportes Rengo - Barnechea 2:3 [ 5.25 | 3.45 | 1.55 ]
22:30San Antonio Unido - La Serena 1:2 [ 2.90 | 3.00 | 2.23 ]
22:30Trasandino - San Luis 1:0pen [ 3.35 | 3.20 | 1.95 ]
23:00Deportes Vallenar - Copiapo 2:1 [ 2.95 | 3.05 | 2.20 ]
23:00Iberia - Nublense 1:2 [ 2.95 | 3.15 | 2.15 ]

CHILE: Super Cupa

23:00U. Catolica - Palestino 5:0 [ 2.25 | 3.25 | 2.90 ]

CHINA: Liga Jia

09:30Shaanxi Changan - Zhejiang Greentown 0:0 [ 2.75 | 3.50 | 2.15 ]

CHINA: Liga Yi

09:00Baoding Yingli Yitong - Yanbian Beiguo 0:1 [ 1.60 | 4.00 | 4.20 ]
09:00Fujian Tianxin - Hubei Chufeng Heli 0:0 [ 1.77 | 3.40 | 4.00 ]
09:00Hangzhou Wuyue - Nanjing Shaye 1:1 [ 2.00 | 3.55 | 3.00 ]
09:00Hunan Billows - Chengdu Qianbao 0:0 [ 3.50 | 3.60 | 1.83 ]
09:00Jiangsu Yancheng - Zibo Sunday 0:3 [ 4.30 | 4.00 | 1.60 ]
09:00Kunshan - Shenzhen Pengcheng 1:0 [ 1.80 | 3.50 | 3.65 ]
09:00Qingdao Red Lions - Yinchuan Helanshan 1:3 [ 10.00 | 7.50 | 1.14 ]
09:00Shanxi Xindu - Hebei Elite 1:1 [ 16.00 | 11.00 | 1.05 ]
09:00Shenyang Urban FC - Inner Mongolia 2:1 [ 1.12 | 7.50 | 11.00 ]
09:00Sichuan Jiuniu - Zhejiang Yiteng 0:3 [ 1.45 | 4.35 | 5.25 ]
09:00Xian Daxing Chongde - Beijing Technology 0:2
09:00Yunnan Kunlu - Lhasa 2:5
13:30Wuhan Three Towns - Suzhou Dongwu 1:0 [ 2.75 | 3.30 | 2.25 ]

COLUMBIA: Liga Aguila - Apertura

22:15Pasto - Millonarios 1:0 [ 3.10 | 2.80 | 2.43 ]
00:00Cucuta - Atl. Nacional 1:3 [ 2.28 | 3.05 | 3.15 ]
00:30Petrolera - Dep. Cali 1:0 [ 2.20 | 3.00 | 3.30 ]

COLUMBIA: Torneo Aguila - Apertura

21:00Popayan - Llaneros 3:0 [ 2.65 | 3.20 | 2.25 ]
22:00Leones - Bogota 1:0 [ 1.70 | 3.50 | 3.85 ]

COREEA DE SUD: National League

08:00Daejeon Korail - Busan Kyotong 1:1
08:00Gangneung - Cheonan City 2:0
08:00Gimhae - Changwon 1:0
08:00Mokpo City - Gyeongju KHNP 2:0

CROAŢIA: 2. HNL

16:30Bijelo Brdo - Zadar 1:1 [ 2.10 | 3.20 | 2.90 ]
16:30Kustosija - Solin 0:0 [ 1.90 | 3.20 | 3.35 ]
16:30Lucko - Osijek 2 1:0 [ 2.55 | 3.00 | 2.45 ]
16:30Sibenik - Dragovoljac 2:1 [ 1.53 | 3.45 | 5.00 ]

DANEMARCA: 2nd Division - Group 1

14:00Kolding - Odder 1:1 [ 1.25 | 5.25 | 9.00 ]
15:00Aarhus Fremad - Kjellerup 3:2 [ 1.18 | 6.00 | 11.00 ]
15:00Jammerbugt - Sydvest 1:0 [ 1.57 | 3.55 | 5.20 ]
16:00Skive - Dalum IF 2:1 [ 1.22 | 5.20 | 9.50 ]
17:00Brabrand - Vejgaard 1:0 [ 1.60 | 3.65 | 4.75 ]

DANEMARCA: 2nd Division - Group 2

14:00Hellerup - B.93 0:3 [ 1.75 | 3.50 | 4.15 ]
14:00Vanløse - AB Kopenhagen 0:1 [ 3.20 | 3.20 | 2.10 ]
15:00Marienlyst - Slagelse B&I 1:0 [ 5.80 | 4.30 | 1.40 ]
15:00Middelfart - Hillerod 2:2 [ 1.50 | 4.00 | 5.50 ]
16:00Bronshoj - BK Frem 1:1 [ 2.48 | 3.25 | 2.60 ]

DANEMARCA: 3F Ligaen Women - Grupă campionat

15:00Brondby F - VSK Aarhus F 5:1
16:00Thisted F - KoldingQ F 0:1

DJIBOUTI: Division 1

16:00Arta / SIHD - AS Kartileh -:-
18:00Gendarmerie - ASAS -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Promotion

16:00FC Basel II - Lausanne Ouchy 0:2
16:00Sion II - YF Juventus 3:2
17:00Koniz - Bruhl SG 3:1
17:00Zurich II - Nyonnais 1:0
18:30Wohlen - La Chaux-De-Fonds 1:1
18:30Yverdon - Cham 3:1

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:30Martigny - Oberwallis Naters 3:0
18:00Chenois - Lausanne II 0:4
18:30Vevey - Thun II 3:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Goldau - Bassecourt 1:1

ELVEŢIA: Первая лига - группа 3

18:00Winterthur II - Thalwil 1:2

ELVEŢIA: Nationalliga A Women

17:00Luzern F - Servette F 0:2
19:00Grasshoppers F - Young Boys F 1:1
21:00FF Lugano 1976 F - Zurich F 2:3
21:00Yverdon F - FC Basel F 0:3

ETIOPIA: Premier League

14:00Debub Police - Dire Dawa 1:0
15:00Defence Force - Jimma Aba Jifar 0:4

EUROPA: Euro - Calificări

16:00Georgia - Elveţia 0:2 [ 5.70 | 3.65 | 1.70 ]
19:00Gibraltar - Irlanda 0:1 [ 46.00 | 18.00 | 1.04 ]
19:00Malta - Insulele Feroe 2:1 [ 3.50 | 3.05 | 2.35 ]
19:00Suedia - România 2:1 [ 1.82 | 3.50 | 5.25 ]
21:45Bosnia și Herțegovina - Armenia 2:1 [ 1.35 | 5.10 | 10.00 ]
21:45Italia - Finlanda 2:0 [ 1.26 | 5.85 | 16.80 ]
21:45Liechtenstein - Grecia 0:2 [ 19.00 | 7.50 | 1.17 ]
21:45Spania - Norvegia 2:1 [ 1.26 | 6.10 | 15.00 ]

EUROPA: Campionatul European U21 - Calificări

20:00Albania U21 - Turcia U21 1:2 [ 3.25 | 3.10 | 2.25 ]

EUROPA: Campionatul European U19 - Calificări - Al doilea tur

11:00Irlanda U19 - Azerbaijan U19 3:1 [ 1.32 | 4.50 | 8.00 ]
12:00Germania U19 - Norvegia U19 0:1 [ 1.44 | 4.20 | 6.00 ]
12:30Serbia U19 - Belgia U19 0:2 [ 3.60 | 3.25 | 1.90 ]
14:00Spania U19 - Ţara Galilor U19 5:1 [ 1.18 | 5.60 | 12.00 ]
16:00Franţa U19 - Elveţia U19 3:2 [ 1.33 | 5.00 | 7.50 ]
16:00Grecia U19 - Anglia U19 2:1 [ 10.00 | 5.15 | 1.22 ]
16:00Italia U19 - Ucraina U19 3:1 [ 1.47 | 4.00 | 5.75 ]
16:00Rusia U19 - România U19 0:0 [ 1.35 | 4.50 | 7.00 ]
17:00Olanda U19 - Slovenia U19 2:0 [ 1.35 | 4.40 | 7.00 ]
17:00Scoţia U19 - Cipru U19 4:0 [ 1.33 | 4.50 | 7.25 ]
18:00Israel U19 - Polonia U19 1:0 [ 2.50 | 3.20 | 2.50 ]
18:00Ungaria U19 - Croaţia U19 0:2 [ 4.50 | 3.50 | 1.65 ]
18:30Cehia U19 - Danemarca U19 3:1 [ 2.55 | 3.10 | 2.55 ]
19:00Portugalia U19 - Turcia U19 3:0 [ 1.27 | 4.60 | 9.50 ]

EUROPA: Campionatul European U17 - Calificări - Al doilea tur

11:00Italia U17 - România U17 3:0
13:00Germania U17 - Islanda U17 3:3
14:00Austria U17 - Turcia U17 0:0
14:00Cehia U17 - Irlanda de Nord U17 2:0
14:00Portugal U17 - Polonia U17 2:1
17:00Olanda U17 - Israel U17 2:0
18:00Rusia U17 - Scoţia U17 3:0
18:30Slovenia U17 - Belarus U17 1:1

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Al doilea tur

14:00Germania U17 F - Irlanda U17 F 2:0
17:00Franţa U17 F - Irlanda de Nord U17 F 5:0
17:30Suedia U17 F - Polonia U17 F 0:2
18:30Norvegia U17 F - Scoţia U17 F 1:0
19:00Cehia U17 F - Portugalia U17 F 0:1
20:30Spania U17 F - Slovacia U17 F 5:0

FINLANDA: Liiga Women

13:00TiPS F - Aland Utd F 1:1 [ 3.95 | 4.10 | 1.55 ]
14:00ONS Oulu F - HJK F 2:5 [ 12.50 | 7.50 | 1.09 ]
15:00KuPS F - Honka F 0:1

FRANŢA: National 2 - Group A

18:00Hyeres - Pontarlier 1:0
19:00Annecy - Marseille Endoume 1:0
19:00Grasse - Toulon 1:2
19:00Jura Sud - Monts 1:0
19:00Lyon II - Saint Priest 0:1
19:00Martigues - Athletico M. 3:0

FRANŢA: National 2 - Group B

19:00Blois - Colomiers 1:2
19:00Bordeaux II - Les Herbiers 0:0
19:00Saint-Pryve - Bergerac 2:1
19:00St Etienne II - Sete 1:1
19:00Trelissac - Andrezieux 1:0
20:00Stade Montois - Stade Bordelais 2:0

FRANŢA: National 2 - Group C

16:00Furiani Agliani - Vannes 2:1
16:30Oissel - Saint-Malo 1:1 [ 1.80 | 3.15 | 3.80 ]
19:00Chartres - Stade Briochin 1:2
19:00Granville - Lorient II 0:0
19:00Mantes - Paris SG II 4:1
19:00Nantes II - Poissy 3:0
19:00Vitre - Le Havre II 1:2
20:00Boulogne - Bastia-Borgo 2:1

FRANŢA: National 2 - Group D

16:00Creteil - Schiltigheim 4:0 [ 1.57 | 3.25 | 5.00 ]
17:00Arras - ASM Belfort 1:1
17:00Haguenau - Feignies-Aulnoye 2:0
17:00Lille II - Lusitanos 2:1
19:00Bobigny - Sainte-Genevieve 1:2 [ 2.45 | 3.10 | 2.45 ]
19:00IC Croix - Epinal 0:1 [ 1.90 | 3.10 | 3.45 ]
19:00Reims II - Sedan 2:1

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:45Montpellier F - Guingamp F 1:0 [ 1.28 | 4.60 | 6.50 ]

GAMBIA: GFA League

19:00Wallidan - Banjul Utd -:-
19:00Wellingara - Armed Forces -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Grossaspach - Wurzburger Kickers 2:1 [ 3.70 | 3.35 | 1.90 ]
15:00Hallescher - Wehen 1:4 [ 2.20 | 3.05 | 3.20 ]
15:00Jena - Uerdingen 0:0 [ 2.55 | 3.20 | 2.60 ]
15:00Karlsruher - Rostock 1:1 [ 1.68 | 3.65 | 4.35 ]
15:00Munchen 1860 - Meppen 1:0 [ 1.85 | 3.25 | 4.10 ]
15:00Munster - Unterhaching 3:0 [ 2.15 | 3.15 | 3.20 ]

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hamburger SV II - Luneburger Hansa 3:0 [ 1.60 | 3.90 | 4.30 ]
14:00Wolfsburg II - SC Weiche-08 1:1 [ 1.70 | 3.85 | 4.00 ]
15:00Bremen II - Lupo-Martini Wolfsburg 3:1 [ 1.22 | 5.50 | 10.00 ]
15:00Egestorf-Langreder - Hannover II 0:1 [ 3.05 | 2.95 | 2.30 ]

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:30Bischofswerdaer - Viktoria Berlin 2:1 [ 2.55 | 3.20 | 2.55 ]
14:30Chemnitzer - Bautzen 1:0 [ 1.15 | 6.00 | 13.00 ]

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00AmânatDortmund II - Kaan-Marienborn -:-
15:00Monchengladbach II - TV Herkenrath 0:0 [ 1.15 | 6.10 | 12.00 ]
15:00Straelen - RW Essen 0:1 [ 2.75 | 3.25 | 2.35 ]
15:00Viktoria Koln - Wuppertaler 0:0 [ 1.25 | 5.00 | 8.50 ]
15:00Wattenscheid - Rodinghausen 1:3 [ 3.60 | 3.35 | 1.90 ]
15:00Wiedenbruck - Bonner 1:1 [ 2.25 | 3.25 | 2.88 ]

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Freiburg II - Worms 1:1 [ 1.62 | 3.80 | 4.40 ]
15:00Hessen Dreieich - Elversberg 2:3 [ 4.00 | 3.80 | 1.70 ]
15:00Mannheim - Stuttgart II 3:1 [ 1.30 | 4.75 | 8.00 ]
15:00Saarbrucken - Offenbach 1:1 [ 1.73 | 3.90 | 3.65 ]
15:00Stadtallendorf - Pirmasens 4:1 [ 2.88 | 3.15 | 2.30 ]
15:00Steinbach Haiger - Balingen 1:1 [ 1.73 | 3.50 | 4.10 ]
15:00Ulm - Mainz II 1:0 [ 1.60 | 4.10 | 4.10 ]

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Augsburg II - Eichstatt 2:3 [ 2.75 | 3.40 | 2.20 ]
15:00Garching - Ingolstadt II 1:1 [ 2.25 | 3.30 | 2.85 ]
15:00Heimstetten - Nurnberg II 1:2 [ 3.00 | 3.50 | 2.05 ]
15:00Rosenheim - Furth II 1:1 [ 2.60 | 3.20 | 2.40 ]
15:00Schalding - Illertissen 0:2 [ 2.40 | 3.25 | 2.60 ]
15:00SpVgg Bayreuth - Pipinsried 4:2 [ 1.75 | 3.75 | 3.65 ]

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

15:00Blau-Weiss Zorbau - FC Ludwigsfelder 2:5 [ 2.90 | 3.40 | 1.95 ]
15:00Inter Leipzig - Jena II 0:0 [ 1.57 | 3.75 | 3.95 ]
15:00Krieschow - Halle 1:1 [ 1.85 | 3.50 | 3.10 ]
15:00Luckenwalde - Nordhausen II 2:2 [ 1.35 | 4.35 | 5.20 ]

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30SC Weiche-08 II - Eichede 2:0 [ 1.75 | 4.20 | 2.90 ]
15:00Eutin - VfR Neumunster 3:2 [ 1.65 | 3.95 | 3.35 ]
15:00Flensburg - Bordesholm 4:1 [ 1.60 | 4.20 | 3.45 ]
15:00Neumunster - Heider SV 1:2 [ 3.35 | 3.95 | 1.65 ]
15:00TSV Kropp - Lubeck II 1:3 [ 3.15 | 3.95 | 1.70 ]

GERMANIA: Oberliga Hamburg

14:00Dassendorf - TuS Osdorf 3:0 [ 1.60 | 3.95 | 3.55 ]
15:00Meiendorfer SV - Rugenbergen 2:1 [ 2.00 | 3.55 | 2.70 ]

GERMANIA: Oberliga Bremen

16:00Blumenthaler - Bremen III 2:0 [ 1.73 | 4.10 | 3.05 ]

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

15:00Braunschweig II - Spelle-Venhaus 3:0 [ 2.35 | 3.40 | 2.35 ]

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Hadamar - Viktoria Griesheim 1:0 [ 1.65 | 3.95 | 3.40 ]
15:00Kassel - Alzenau 2:0 [ 1.82 | 3.60 | 3.10 ]
16:00Ederbergland - Hunfelder 1:2 [ 2.35 | 3.50 | 2.28 ]
16:00Flieden - Baunatal 3:2 [ 2.63 | 3.55 | 2.04 ]
16:00Fulda-Lehnerz - Bad Vilbel 1:1 [ 1.65 | 3.75 | 3.55 ]
16:00Waldgirmes - Ginsheim 2:3 [ 1.85 | 3.45 | 3.15 ]

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Arminia Ludwigshafen - Rochling 3:1 [ 2.95 | 3.75 | 1.83 ]
15:30Pfeddersheim - Idar-Oberstein 4:3 [ 1.20 | 5.40 | 7.50 ]
16:30Diefflen - Hertha Wiesbach 3:0 [ 1.79 | 3.75 | 3.10 ]
16:30Engers - Kaiserslautern II 1:0 [ 1.54 | 3.90 | 4.10 ]
16:30Karbach - Trier 1:1 [ 2.23 | 3.50 | 2.43 ]
16:30Mechtersheim - Hassia Bingen 1:3 [ 1.45 | 4.10 | 4.60 ]

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:00Aubstadt - Abtswind 3:0 [ 1.20 | 5.40 | 7.00 ]
15:00Sand - DJK Bamberg 0:0 [ 3.10 | 3.50 | 1.85 ]
16:00ATSV - Neumarkt 1:1 [ 1.80 | 3.75 | 3.05 ]
16:00Gebenbach - Jahn Forchheim 3:1 [ 1.20 | 5.20 | 7.50 ]
16:00Wurzburger FV - Erlangen 2:0 [ 1.35 | 4.35 | 5.20 ]
17:00Grossbardorf - Vach 6:1 [ 1.30 | 4.35 | 6.10 ]

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Ismaning - Munchen 1860 II 4:1 [ 2.70 | 3.35 | 2.10 ]
15:00Pullach - Nordlingen 4:0 [ 1.70 | 3.75 | 3.35 ]
15:00Unterfohring - Holzkirchen 2:1 [ 1.29 | 4.50 | 6.50 ]
16:00Kottern-St. Mang - Vilzing 1:3 [ 2.18 | 3.35 | 2.55 ]
16:00Schwaben Augsburg - Rain/Lech 0:0 [ 2.45 | 3.40 | 2.23 ]

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Goppinger SV - Backnang 1:0 [ 1.40 | 4.35 | 4.60 ]
15:00Normannia Gmund - TSV Ilshofen 0:0 [ 2.35 | 3.35 | 2.35 ]
15:00Nottingen - Ravensburg 1:2 [ 1.70 | 3.55 | 3.55 ]
15:00Reutlingen - Spielberg 1:1 [ 1.12 | 6.50 | 9.50 ]
15:00Stuttgarter Kickers - Ger. Friedrichstal 3:1 [ 1.10 | 7.00 | 10.00 ]
16:00Bahlinger - Linx 4:0 [ 1.36 | 4.35 | 5.30 ]
16:00Bissingen - Villingen 2:1 [ 1.85 | 3.50 | 3.10 ]
16:00Neckarsulmer - Pforzheim 2:1 [ 2.55 | 3.15 | 2.28 ]
16:00Oberachern - Freiberg 1:3 [ 2.60 | 3.25 | 2.18 ]

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

17:00Homberg - Kleve 3:2

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

15:00Hoffenheim F - Freiburg F 2:1 [ 2.28 | 3.35 | 2.50 ]

GRECIA: Football League

15:00Aiginiakos - Chania Kissamikos 0:4
15:00Irodotos - AO Trikala 1:0
15:00Kerkyra - Ergotelis 2:1
15:00Platanias - Volos NFC 0:0
15:00Sparti - Aittitos Spata 3:0

GRECIA: Division C

13:00Diagoras - Amaliadas - Panopoulou 8:0

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

22:00Cavaly - Tempete -:-
22:00Mirebalais - Fica -:-
22:00Ouanaminthe - Arcahaie -:-
22:00Triomphe Liancourt - America des Cayes -:-
00:00Capoise - Cosmopolites -:-
00:00Don Bosco - Racing des Gonaives -:-

HONG KONG: Premier League

11:30Kitchee - Yuen Long 3:0 [ 1.18 | 5.80 | 8.00 ]

IORDANIA: Jordan Cup

14:30Al Salt - Kfarsoum 3:0 [ 1.40 | 4.00 | 6.75 ]

IRLANDA: Divizia 1

16:30Cabinteely - Limerick 1:2 [ 1.85 | 3.20 | 4.10 ]

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

15:00Institute - Coleraine 1:0 [ 4.40 | 3.55 | 1.63 ]
17:00Ards - Crusaders 2:2 [ 7.00 | 5.10 | 1.28 ]
17:00Ballymena - Warrenpoint 1:2 [ 1.28 | 4.80 | 7.50 ]
19:30Newry City - Glenavon 0:1 [ 5.10 | 4.35 | 1.44 ]

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Grupă retrogradare

17:00Ballyclare - Loughgall 1:4
17:00Dergview - Limavady 0:1

ITALIA: Serie B

19:00Lecce - Ascoli 7:0 [ 1.77 | 3.45 | 4.60 ]

ITALIA: Serie C - Group A

15:30Arzachena - Pontedera 3:0 [ 3.30 | 2.60 | 2.35 ]
15:30Cuneo - Alessandria 0:0 [ 2.10 | 2.88 | 3.40 ]
15:30Gozzano - Novara 0:0 [ 3.05 | 2.80 | 2.35 ]
15:30Juventus U23 - Pro Vercelli 3:0 [ 3.20 | 3.00 | 2.15 ]
15:30Lucchese - Pro Patria 3:1
15:30Pistoiese - Olbia 1:3 [ 2.88 | 2.88 | 2.40 ]
17:30Pro Piacenza - Albissola 0:3
21:30Arezzo - Piacenza 1:1 [ 2.40 | 2.80 | 2.95 ]
21:30Entella - Siena 0:0 [ 1.90 | 2.95 | 3.85 ]
21:30Pisa - Carrarese 1:0 [ 2.00 | 3.05 | 3.40 ]

ITALIA: Serie D - Group A

16:00Arconatese - Unione Sanremo 1:2

ITALIA: Serie D - Group C

15:30Bolzano - Adriese 4:4

ITALIA: Serie D - Group G

15:30Lupa Roma - Ladispoli 1:1 [ 2.43 | 3.25 | 2.43 ]

ITALIA: Serie D - Group H

15:30Francavilla - Sorrento 1:3 [ 2.00 | 3.15 | 3.15 ]

ITALIA: Serie A Women

15:30Florentia F - Bari F 3:0 [ 1.57 | 4.00 | 4.35 ]
16:00ASD Verona F - Sassuolo F 2:3 [ 2.88 | 3.75 | 2.00 ]
16:00Orobica F - AC Milan F 0:1 [ 12.00 | 8.50 | 1.10 ]
16:00Tavagnacco F - Chievo Verona F 3:2

JAPONIA: J-League Division 2

07:00Albirex Niigata - Avispa Fukuoka 0:1 [ 2.30 | 3.00 | 3.25 ]
07:00Kofu - Kanazawa 1:1 [ 2.10 | 3.10 | 3.60 ]
07:00Omiya Ardija - Mito 1:1 [ 2.40 | 2.88 | 3.20 ]
07:00Yokohama FC - Gifu 2:0 [ 1.85 | 3.20 | 4.35 ]
08:00Kashiwa - Okayama 0:1 [ 1.85 | 3.20 | 4.35 ]
10:00Ehime - V-Varen Nagasaki 0:1 [ 3.20 | 3.00 | 2.30 ]

KAZAKHSTAN: Cupa - Calificare

11:00Arys - Sdyushor 3:4
11:00Didara Sidikbeka - Akademiya Ontustik 0:2

KENYA: Premier League

14:00Chemelil - Bandari 0:0 [ 3.50 | 2.95 | 2.05 ]
14:00Leopards - Western Stima 2:1 [ 2.70 | 2.60 | 2.80 ]
14:00AmânatUlinzi Stars - Gor Mahia -:-

LITUANIA: I Lyga

13:00Hegelmann Litauen - BFA Vilnius 4:1
13:00AmânatKretinga - Trakai 2 -:-
13:00AmânatSiauliai FA - Dainava Alytus -:-
13:00AmânatZalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
14:00Banga - FC Pakruojis 1:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

02:00Peru - Paraguay 1:0 [ 2.50 | 3.05 | 3.10 ]
03:00Guatemala - Costa Rica 1:0 [ 4.45 | 3.85 | 1.75 ]
04:15Mexic - Chile 3:1 [ 2.50 | 3.25 | 2.90 ]
10:00Thailanda U19 - China U19 2:1
10:30Afghanistan - Malaezia 1:2 [ 4.25 | 4.20 | 1.67 ]
12:15Vietnam U19 - Myanmar U19 2:1
14:00Bulgaria U18 - Ucraina U18 1:0
14:45Oman - Singapore 2:1pen [ 1.23 | 5.20 | 9.50 ]
15:00Austria U20 - Norvegia U20 0:1
16:00Franţa U18 - Germania U18 2:1
16:00Muntenegru U18 - Finlanda U18 2:1
17:00Iordania - Syria 0:1 [ 2.55 | 3.00 | 2.60 ]
18:00Arabia Saudită U20 - Uruguay U20 0:2 [ 5.50 | 3.45 | 1.53 ]
19:00Brazilia - Panama 1:1 [ 1.08 | 11.00 | 31.00 ]
20:00Argentina U20 - Japonia U20 1:0 [ 1.40 | 4.00 | 5.60 ]

LUME: Meciuri amicale între cluburi

12:00Ryazan (Rus) - Murom (Rus) 2:0
12:00Sosnowiec (Pol) - Puszcza (Pol) 1:2 [ 1.65 | 3.50 | 4.50 ]
13:00Kjelsås (Nor) - Oppsal (Nor) 4:3 [ 1.80 | 3.80 | 3.40 ]
13:00Lok. Plovdiv (Bul) - Beroe (Bul) 3:3
13:00MuSa (Fin) - Jazz Pori (Fin) 0:1
13:00Norrby (Swe) - Jonkopings (Swe) 0:1 [ 2.40 | 3.40 | 2.55 ]
13:00Sylvia (Swe) - Värnamo (Swe) 0:2
13:00Utsiktens (Swe) - Gauthiod (Swe) 3:1
13:30Astra Giurgiu (Rou) - Dunav Ruse (Bul) 0:0
14:00Carlstad (Swe) - Skövde (Swe) 0:2
14:00Ferencvaros (Hun) - Zalaegerszeg (Hun) 2:2 [ 1.30 | 4.75 | 7.50 ]
14:00Göteborg (Swe) - Orgryte (Swe) 1:0 [ 1.85 | 3.50 | 3.50 ]
14:00Landskrona (Swe) - Rosengard (Swe) 2:0 [ 1.45 | 4.00 | 5.75 ]
14:00Macva (Srb) - Tuzla City (Bih) 1:1 [ 1.65 | 3.50 | 4.50 ]
14:00Mjallby (Swe) - Lunds (Swe) 0:2
14:00Strømmen (Nor) - Skeid (Nor) 0:3 [ 2.20 | 3.80 | 2.60 ]
14:00Trelleborgs (Swe) - Torns (Swe) 1:2
15:00Elverum (Nor) - Moss (Nor) 3:2 [ 1.72 | 4.00 | 3.60 ]
15:00Halmstad (Swe) - Elfsborg (Swe) 1:0
15:00HJK (Fin) - Flora (Est) 3:0 [ 1.15 | 7.00 | 10.50 ]
15:00Örebro (Swe) - Mariehamn (Fin) 1:0 [ 1.38 | 4.60 | 6.50 ]
15:00Östers (Swe) - Kalmar (Swe) 1:2
15:00Sirius (Swe) - IK Frej (Swe) 1:1 [ 1.52 | 4.30 | 4.80 ]
15:00Strindheim (Nor) - Levanger (Nor) 2:4
15:15Jaro (Fin) - KPV (Fin) 2:0 [ 3.25 | 4.25 | 1.75 ]
16:00AFC Eskilstuna (Swe) - Djurgarden (Swe) 3:2 [ 4.20 | 4.50 | 1.60 ]
16:00Brann (Nor) - Sogndal (Nor) 3:0 [ 1.35 | 4.50 | 7.50 ]
16:00Bryne (Nor) - Arendal (Nor) 2:2
16:00Fredrikstad (Nor) - Falkenbergs (Swe) 2:0 [ 3.80 | 4.00 | 1.65 ]
16:00Gefle (Swe) - Team TG FF (Swe) 1:0
16:00Sandnes (Nor) - Jerv (Nor) 0:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.10 ]
17:00Raufoss (Nor) - Notodden (Nor) 2:2 [ 2.30 | 3.90 | 2.45 ]
17:00Strömsgodset (Nor) - Start (Nor) 1:1 [ 1.72 | 3.80 | 3.90 ]
17:00Zenit Petersburg (Rus) - Austria Viena (Aut) 0:3 [ 1.85 | 3.40 | 3.80 ]
17:30AnulatHodd (Nor) - Stjordals Blink (Nor) -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

13:30Myanmar F - Vietnam F 3:2

LUME: Club Friendly Women

15:00Linköpings F (Swe) - Kungsbacka F (Swe) 2:1

MACEDONIA DE NORD: Division 1

15:30Borec - Kit Go Pehchevo 2:1
15:30KF Gostivar - Vellazerimi 3:2
15:30Kozuv Gevgelija - Vardar Negotino 1:0
15:30Partizan Obrshani - Tikves 0:2
15:30Pelister - Labunishta 1:0
15:30Plackovica - Bregalnica 0:6
15:30Sasa - Detonit Junior 0:2
15:30Struga Trim & Lum - FK Skopje 0:0
15:30Teteks - FK Korab 2:1

MAROC: Botola Pro

17:00AmânatBerkane - Khouribga -:-
17:00AmânatFUS Rabat - Difaa El Jadidi -:-
17:00AmânatMarrakech - Raja Casablanca -:-
17:00AmânatRapide Oued Zem - Moghreb Tetouan -:-
17:00AmânatSafi - Agadir -:-
17:00AmânatTanger - FAR Rabat -:-
17:00AmânatWydad - Chabab Rif Hoceima -:-
17:00AmânatYoussoufia Berrechid - Mouloudia Oujda -:-

MAROC: Botola 2

16:00Benguerir - RAC Casablanca 2:1
16:00Dcheira - Sale 2:0
16:00Khemisset - Chabab Atlas Khenifra 0:0
16:00Maghreb Fez - Kenitra 1:0
16:00Salmi - Fes 0:0
16:00Sidi Kacem - Jeunesse 0:0
16:00Tadla - Khemis Zemamra 2:2
16:00Widad Temara - Raja Beni Mellal 2:2

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

00:00Necaxa F - Guadalajara F 1:2 [ 6.70 | 4.00 | 1.45 ]
19:00Atlas F - Leon F 2:2 [ 1.60 | 3.75 | 4.50 ]
20:00Club America F - Tijuana F 5:1 [ 1.11 | 6.50 | 17.00 ]

NIGERIA: NPFL

17:00Bendel - MFM FC 1:0

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

15:00LSK Kvinner F - Kolbotn F 4:3 [ 1.08 | 9.00 | 13.00 ]
15:00Sandviken F - RØA F 0:2 [ 1.55 | 4.30 | 4.00 ]
16:00Klepp F - Avaldsnes F 1:0 [ 1.90 | 3.65 | 3.20 ]
16:00Lyn F - Fart F 0:0 [ 1.37 | 4.50 | 5.50 ]

NOUA ZEELANDĂ: Campionate de Fotbal - Play-off

03:35Eastern Suburbs - Canterbury 1:0 [ 1.75 | 3.20 | 3.75 ]

OLANDA: Tweede Divisie

15:30Barendrecht - Jong Vitesse 1:5 [ 4.60 | 4.20 | 1.45 ]
15:30Jong Almere City - Scheveningen 0:2 [ 2.35 | 3.80 | 2.23 ]
16:00Kozakken Boys - Excelsior Maassluis 0:2 [ 2.23 | 3.80 | 2.35 ]
16:00Spakenburg - GVVV 2:1 [ 1.90 | 3.85 | 2.85 ]
16:30HFC - IJsselmeervogels 4:1 [ 2.60 | 4.00 | 2.00 ]
16:30Katwijk - Rijnsburgse Boys 2:1 [ 1.45 | 4.20 | 4.60 ]
16:30Lienden - HHC 0:5 [ 4.60 | 4.60 | 1.40 ]

OLANDA: Derde Divisie

15:30Eemdijk - Quick Boys 1:3
15:30Harkemase Boys - Ajax (Am) 1:1
15:30Hoek - Jong Groningen 3:4
15:30Lisse - DVS '33 Ermelo 1:1
15:30ODIN '59 - ONS Sneek 2:2
15:30VV DOVO - ASWH 1:3
15:30VVOG - De Dijk 2:2
19:00Achilles 29 - Noordwijk 1:3
19:00JVC '31 Cuijk - Jong Volendam 2:3
19:00SJC Noordwijk - Stedoco 6:3
20:00Rosmalen - Dongen 0:2

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:15Diaz - Sp. Luqueno 0:0 [ 2.60 | 3.10 | 2.55 ]
23:15Cerro Porteno - Guarani 5:2 [ 1.75 | 3.45 | 4.10 ]

PERU: Liga 1 - Apertura

20:15Molinos El Pirata - Melgar 2:0 [ 2.95 | 3.00 | 2.32 ]
22:30Ayacucho - A. Lima 2:0 [ 2.17 | 3.40 | 2.90 ]
00:45AD Cantolao - Sporting Cristal 0:0 [ 5.20 | 3.70 | 1.58 ]

POLONIA: Division 1

16:00Olsztyn - Rakow 1:1 [ 4.10 | 3.45 | 1.75 ]
18:00Garbarnia - Suwalki 0:0 [ 2.25 | 3.20 | 2.95 ]

POLONIA: Division 2

14:00Blekitni Stargard - R. Rzeszow 1:1 [ 2.55 | 3.10 | 2.35 ]
15:00Radomiak Radom - S. Wola 1:0
16:00Pogon Siedlce - ROW Rybnik 2:2 [ 1.85 | 3.15 | 3.60 ]
16:00Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3:0 [ 2.23 | 3.20 | 2.70 ]
16:00Skra - Pruszkow 2:4 [ 2.18 | 3.10 | 2.80 ]
18:00Belchatow - Elblag 1:1 [ 1.53 | 3.45 | 5.00 ]
18:00Ol. Grudziadz - Leczna 6:1 [ 2.18 | 3.25 | 2.70 ]
20:10Widzew Lodz - Elana Torun 1:1 [ 1.70 | 3.25 | 4.10 ]

POLONIA: III Liga - Group I

16:00Biala Piska - Swit 2:1
16:00LKS Lomza - Legionowo 1:4
16:00Sokol Aleksandrow L. - Skierniewice 0:3 [ 1.58 | 4.00 | 4.40 ]
16:00Zambrow - Mazur Elk 4:2
19:00Ostroda - Huragan Morag 3:2 [ 1.90 | 4.15 | 3.00 ]

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Chemik Bydgoszcz - Stezyca 2:1 [ 6.00 | 4.35 | 1.40 ]
13:00Lech 2 - KP Starogard Gdanski 2:1 [ 1.45 | 4.50 | 5.00 ]
16:30Gornik Konin - Kotwica Kolobrzeg 2:3
16:30Jarocin - Swit Skolwin 1:1 [ 2.10 | 3.55 | 2.80 ]
17:00Gwardia Koszalin - Koszalin 1:2
19:00KKS Kalisz - Kleczew 4:3
19:00Wierzyca - Wda Swiecie 3:0

POLONIA: III Liga - Group III

14:00Bielsko-Biala - Warta Gorzow 2:1 [ 1.62 | 3.80 | 4.25 ]
14:00Zaglebie 2 - Zdzieszowice 1:1 [ 1.68 | 3.80 | 4.00 ]
17:00Brzeg - Sleza Wroclaw 1:1
17:00Gornik Z. 2 - Foto-Higiena Gac 0:1 [ 2.05 | 3.50 | 2.95 ]
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Polkowice 3:3 [ 2.65 | 3.50 | 2.25 ]
17:00Pniowek - Piast Zmigrod 2:1 [ 1.95 | 3.50 | 3.20 ]
17:00Stilon Gorzow - LZS Agroplon Gluszyna 4:2
18:00Kluczbork - Radzionkow 2:0

POLONIA: III Liga - Group IV

15:00Biala Podlaska - Sokol Sieniawa 0:0
16:00Avia Swidnik - Ostrowiec 2:2
16:00Orleta Radzyn - S. Rzeszow 0:5
16:00Spartakus Daleszyce - Stal Krasnik 0:0 [ 3.10 | 3.75 | 1.90 ]
16:00Wislanie Jaskowice - Chelmianka Chelm 0:0 [ 2.25 | 3.75 | 2.50 ]
16:00Wisla Pulawy - Hutnik Krakow 2:0
16:00Wolka Pelkinska - NKP Podhale Nowy Targ 0:1
16:30Sola Oswiecim - Lublin 0:1 [ 5.25 | 4.35 | 1.45 ]

POLONIA: Central Youth League

12:00Arka U18 - Ruch Chorzow U18 3:3
13:00Cracovia U18 - Belchatow U18 1:1
15:00Legia U18 - Lech U18 1:1
16:30Zaglebie U18 - Korona U18 2:2

POLONIA: Ekstraliga Women

12:00AZS Wroclaw F - Biala Podlaska F 0:5 [ 3.90 | 4.20 | 1.62 ]
12:00Medyk Konin F - Mitech Zywiec F 2:0
12:00Olimpia Szczecin F - Czarni Sosnowiec F 2:6 [ 12.00 | 10.00 | 1.08 ]
12:00UKS SMS Lodz F - Polonia F 8:0
14:00AZS PWSZ Walbrzych F - UJ Krakow F 4:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare

13:00Maritimo U23 - Belenenses U23 4:1 [ 2.20 | 3.20 | 2.90 ]
18:00CD Cova da Piedade U23 - Portimonense U23 1:2
18:00Setubal U23 - Guimaraes U23 0:0 [ 2.30 | 3.60 | 2.50 ]

PORTUGALIA: Taça de Portugal Women

17:00Valadares Gaia F - Albergaria/Durit F 1:0 [ 2.30 | 3.50 | 2.55 ]

REPUBLICA CEHĂ: CFL

11:15Olympia Radotin - Vltavin 0:1 [ 1.72 | 4.10 | 3.15 ]
11:15Pisek - Velvary 3:1
11:15Vysehrad - Benesov 0:1pen [ 1.28 | 4.60 | 6.50 ]
11:30Litomericko - Domazlice 0:3 [ 2.75 | 3.45 | 2.08 ]
16:00Usti nad Orlici - Zapy 0:1
16:00Zivanice - Kraluv Dvur 2:1 [ 2.18 | 3.45 | 2.60 ]

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Odra Petrkovice - Unicov 1:0 [ 1.90 | 3.35 | 3.20 ]
16:00Frydek-Mistek - Velke Mezirici 2:0 [ 1.63 | 3.80 | 3.80 ]
16:00Hodonin - Otrokovice 2:1 [ 1.98 | 3.60 | 2.80 ]
16:00Hulin - Hlucin 3:2 [ 2.35 | 3.45 | 2.35 ]
16:00Lisen - Vyskov 1:1 [ 1.63 | 3.80 | 3.80 ]
16:00Rymarov - Vrchovina 2:3 [ 2.00 | 3.40 | 2.90 ]
16:00Uhersky Brod - Kromeriz 1:1 [ 2.35 | 3.45 | 2.35 ]
16:00Valasske Mezirici - Dolni Benesov 0:3 [ 3.75 | 3.75 | 1.65 ]

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:15Aritma Prague - Jindrichuv Hradec 4:1
11:15Mas Taborsko B - Admira Prague 0:3
11:15Prestice - Beroun 1:0
16:00Doubravka - MFK Dobris 1:2
16:00Klatovy - Horovicko 0:1
16:00Marianske Lazne - Cizova 0:2

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Brandys n. Labem - Nymburk 2:1
11:15Chomutov - Tatran Rakovnik 2:1
11:15Libis - Kladno 0:1
11:15Mostecky FK - Ostrov 3:4pen
11:15Motorlet Prague - Meteor Prague 2:0
11:15Neratovice - Ostra 0:1pen
16:00Sous - Zbuzany 3:1
17:00Brezova - Hostoun 0:4

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Kolin - Horky nad Jizerou 2:1pen
11:15Pardubice B - Nachod 4:3
11:30Prepere - Cesky Brod 3:0
16:00Vysoke Myto - Mseno 2:4

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:30Havlickuv Brod - Tasovice 0:3 [ 3.50 | 3.65 | 1.80 ]
16:00Blansko - Lanzhot 3:1 [ 1.16 | 6.50 | 10.00 ]
16:00Breclav - Bzenec 4:1
16:00Nove Sady - Rosice 1:4

REPUBLICA CEHĂ: Division E

11:15Opava B - HFK Olomouc 3:0
16:00Prerov - Bohumin 1:2
16:00Vsetin - Frydlant n. O. 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:00Branik - Dukla JM 1:3
11:15Ujezd Prague - Hostivar 2:0
11:15Zizkov B - Kralovice 4:1
11:30US Prague - Vrsovice 5:2
15:45Tempo Prague - CAFC 3:2
16:00Vysehrad B - Admira Prague B 2:4

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Hrebec - Spartak Pribram 3:1
11:15Klicany - Tuchlovice 2:1pen
16:00Bohemia Podebrady - Nove Straseci 5:4pen
16:00Hvozdnice - Banik Libusin 3:2
16:00Porici n. S. - Vykan 13:1
16:00Slany - Kutna Hora 1:2pen

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

16:00Blatna - Osek 1:2
16:00Cesky Krumlov - Olesnik 0:3
16:00Katovice - Cimelice 1:2
16:00Sokol Lom - Milevsko 1:1
16:00Zelec - Protivin 1:2

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

11:15Petrin Plzen - Nepomuk 8:0
16:00Bolevec - Rapid Plzen 1:2
16:00Luby - Horni Briza 2:1
16:00Start Tlumacov - Rokycany 1:4
16:00Stribro - Nyrsko 2:1
16:00Vejprnice - Zruc 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

16:00Citice - Stara Role 7:1
16:00Frantiskovy Lazne - Horni Slavkov 8:0
16:00Nova Role - Chodov 1:0
16:00Zlutice - Nejdek 4:0

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

15:30Lovosice - Kadan 4:5
16:00Dobromerice - Zatec 2:1
16:00FK Jilove - Steti 3:1
16:00Srbice - Krupka 0:3
16:00Vilemov - Brna 3:0

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

16:00Bily Kostel nad Nisou - Hradek nad Nisou 1:2
16:00Ceska Lipa - Novy Bor 1:0
16:00Chrastava - Visnova 2:1
16:00Doksy - Sedmihorky 3:2
16:00Rovensko p. Tr. - Zelezny Brod 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

13:00Trebes - Vysoka n. Labem 3:0
16:00Chlumec nad Cidlinou - Libcany 2:3pen
16:00Jicin - Sobotka 6:0

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

11:15Chrudim B - Dolni Ujezd 4:0
11:15Litomysl - Svitavy 2:3pen
15:30Holice - Moravska Trebova 3:2pen
15:30Letohrad - Lanskroun 1:0
15:30Tremosnice - Moravany 1:2pen

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

16:00Bystrice n. Pern. - Sapeli Polna 3:0
16:00Chotebor - Pribyslav 0:2
16:00HFK Trebic - Kosetice 1:0
16:00Sperice - Pelhrimov 2:1
16:00Zirovnice - Namest n. Oslavou 1:5

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

16:00Bosonohy - Sparta Brno 2:0
16:00Moravska Slavia - Ivancice 1:0
16:00Rousinov - Start Brno 2:0
16:00Svratka Brno - Moravsky Krumlov 0:1
16:00Tisnov - Vojkovice 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

16:00AnulatHnevotin - Zelatovice -:-
16:00Litovel - HFK Olomouc B 0:1
16:00Mohelnice - Velke Losiny 5:4

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

14:00Jurinka - Provodov 0:2
16:00Brumov - Luhacovice 2:3
16:00Skastice - Holesov 4:0
16:00Velke Karlovice - Borsice 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

16:00Cesky Tesin - Senov 4:0
16:00Haj ve Slezsku - Hlubina 3:0
16:00Petrovice - Celadna 2:2
16:00Stara Bela - Bilovec 0:2 [ 4.50 | 4.50 | 1.50 ]

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:30Mlada Boleslav U19 - Ostrava U19 0:2 [ 2.70 | 3.30 | 2.30 ]
12:00Brno U19 - Jihlava U19 3:0 [ 1.28 | 5.00 | 7.50 ]
12:00Plzen U19 - Sigma Olomouc U19 2:0 [ 2.00 | 3.75 | 2.90 ]
12:00Slovacko U19 - Karvina U19 2:1 [ 2.00 | 3.85 | 2.80 ]
13:00Hradec Kralove U19 - Ceske Budejovice U19 2:0 [ 1.37 | 4.75 | 6.00 ]
14:15Pardubice U19 - Pribram U19 1:3 [ 2.70 | 3.60 | 2.15 ]

REPUBLICA CEHĂ: First League Women

12:00Slavia Praga F - Lok. Brno F 2:0
15:00Hradec Kralove F - Sparta Praga F 0:12

ROMÂNIA: Liga 2

11:00CS Balotești - Ripensia Timisoara 0:2 [ 3.05 | 3.25 | 2.04 ]
11:00Luceafărul Oradea - Aerostar Bacau 4:0 [ 2.20 | 3.20 | 2.75 ]
11:00Metaloglobus - Farul Constanţa 2:1 [ 1.98 | 3.25 | 3.25 ]
11:00Pandurii Tg. Jiu - Dacia Unirea Brăila 5:2 [ 1.33 | 4.35 | 7.00 ]
13:00Academica Clinceni - UTA Arad 2:0 [ 1.55 | 3.80 | 4.60 ]

RUSIA: PFL - South

13:00SKA Rostov - Dynamo Stavropol 0:2
14:00Biolog - Legion Dynamo 1:0
14:00AmânatMaykop - Mashuk -:-
14:00Volgar-Astrakhan - Urozhay 0:1
15:00FK Chayka - Vladikavkaz 1:0
15:00Nalchik - Krasnodar 3 2:0

RWANDA: National Football league

15:30AmânatAPR - Sunrise -:-
15:30AmânatAS Kigali - Rayon Sport -:-
15:30Etincelles - Espoir 3:0
15:30Kirehe - Amagaju 2:1
15:30Musanze - Gicumbi 1:2

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Dundee Utd - Alloa 2:1 [ 1.35 | 4.60 | 7.50 ]

SCOŢIA: League One

17:00Airdrieonians - Forfar 1:0 [ 2.65 | 3.50 | 2.28 ]
17:00East Fife - Brechin 0:2 [ 1.70 | 3.70 | 4.10 ]
17:00Montrose - Stenhousemuir 2:0 [ 2.05 | 3.30 | 3.25 ]
17:00Raith - Dumbarton 4:1 [ 2.10 | 3.40 | 3.05 ]
17:00Stranraer - Arbroath 0:0 [ 4.60 | 4.20 | 1.55 ]

SCOŢIA: League Two

17:00Clyde - Annan 2:1 [ 1.95 | 3.50 | 3.30 ]
17:00Cowdenbeath - Queen's Park 0:0 [ 3.55 | 3.40 | 1.90 ]
17:00Edinburgh City - Peterhead 0:0 [ 2.75 | 3.25 | 2.33 ]
17:00Elgin - Albion Rovers 0:2 [ 1.47 | 4.10 | 5.40 ]
17:00Stirling - Berwick 1:0 [ 1.50 | 4.10 | 5.40 ]

SCOŢIA: Lowland League

17:00Civil Service Stroll - Gala Fairydean 2:2
17:00Dalbeattie Star - Kelty Hearts 2:1
17:00East Kilbride - Cumbernauld Colts 0:0
17:00Edinburgh University - Edusport Academy 0:2
17:00Gretna 2008 - Whitehill Welfare 2:1
17:00Vale Of Leithen - East Stirlingshire 0:3

SCOŢIA: Highland League

17:00Brora Rangers - Cove Rangers 1:1
17:00Formartine Utd - Clachnacuddin 5:0
17:00Forres Mechanics - Rothes 0:0
17:00Huntly - Strathspey Thistle 2:1
17:00Keith - Fort William 11:0
17:00Turriff Utd - Nairn County 2:3
17:00Wick Academy - Buckie Thistle 2:0

SCOŢIA: Cupa Challenge

18:30Connah's Q. - Ross County 1:3 [ 5.50 | 4.00 | 1.55 ]

SERBIA: Prva Liga

16:00Bezanija - Zarkovo 3:2 [ 1.23 | 5.50 | 9.00 ]
16:00Buducnost Dobanovci - Metalac 2:1 [ 1.75 | 3.20 | 4.50 ]
16:00Indjija - Zlatibor Cajetina 2:0 [ 1.50 | 3.75 | 5.50 ]
16:00Novi Pazar - Backa Topola 0:1 [ 9.00 | 5.50 | 1.22 ]
16:00Radnicki 1923 - Becej 2:0 [ 1.55 | 3.70 | 5.00 ]
16:00Sindjelic Beograd - Javor 1:0 [ 5.50 | 3.20 | 1.60 ]
16:00Sloboda - Teleoptik 3:3 [ 2.10 | 3.10 | 3.25 ]
19:30Borac - Trayal Krusevac 0:1 [ 1.90 | 3.25 | 3.50 ]

SEYCHELLES: Division One

16:00St Michel Utd - Victoria City -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:30Central Parade - Diamond Stars -:-
18:30Kamboi Eagles - Mighty Blackpool 0:0
18:30Ports Authority - RSLAF -:-
20:30Old Edwardians - Anti Drugs Strikers -:-

SLOVACIA: 2. liga

16:00Banska Bystrica - Komarno 2:2
16:00Bardejov - Pohronie 1:1
16:00Dubnica - Samorin 1:1
16:00Lipany - Poprad 2:1
16:00L. Mikulas - Trebisov 0:2
16:00Presov - Zilina B 0:0

SLOVACIA: Divizia C-Vest

16:00MSK Povazska Bystrica - Galanta 2:1
16:00Puchov - Kalna n. Hronom 3:0
16:00Sala - AFC Nove Mesto 4:0

SLOVACIA: Divizia C-East

11:30B. Nova Ves - 1.FK Svidnik 4:0
16:00FK Humenne - Snina 3:1
16:00Gelnica - Vranov 1:3
16:00Giraltovce - Krompachy 2:0
16:00Plavnica - Stropkov 1:2
16:00Spisska Nova Ves - FC Kosice 0:7

SLOVACIA: Divison C Central

16:00Cadca - Zvolen 0:1
16:00Novohrad Lucenec - Ruzomberok B 0:2

SLOVENIA: 2. SNL

15:00Drava - Nafta 2:0 [ 4.50 | 4.40 | 1.50 ]
16:00Ankaran - Dob 0:1 [ 2.65 | 3.60 | 2.20 ]
16:00Fuzinar - Bilje 0:2 [ 1.62 | 3.75 | 4.33 ]
16:00Jadran Dekani - Radomlje 2:2 [ 4.75 | 4.00 | 1.53 ]

SPANIA: LaLiga2

17:00Elche - Alcorcon 3:1 [ 2.25 | 2.75 | 3.95 ]
19:00Lugo - Albacete 0:3 [ 2.55 | 3.00 | 3.00 ]

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

18:30Unionistas - Fuenlabrada 3:1 [ 3.50 | 2.75 | 2.20 ]

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

17:00Durango - Calahorra 1:2 [ 2.90 | 2.65 | 2.65 ]
19:00Arenas Club - Tudelano 0:1 [ 2.40 | 2.80 | 3.05 ]
19:00R. Sociedad B - Amorebieta 1:2 [ 1.75 | 3.00 | 4.80 ]
20:30Langreo - CD Vitoria 0:0 [ 2.20 | 2.75 | 3.50 ]

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

20:00Hercules - Olot 1:0 [ 1.92 | 2.90 | 4.30 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 1

19:30Silva SD - Boiro 2:0 [ 1.40 | 3.95 | 5.50 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 2

18:00Mosconia - Condal 0:1
18:00Union Club Ceares - Llanes 2:0
19:30Club Siero - Gijon Industrial 2:2

SPANIA: Tercera Division - Group 3

17:30Solares - Textil Escudo 0:1
18:00Atletico Albericia - Ribamontan al Mar 0:1
18:00Barreda Balompie - Torina 0:2
18:30Naval Reinosa - Guarnizo 0:3
18:30Vimenor - Santander B 1:1 [ 3.50 | 3.05 | 1.87 ]
19:30Laredo - Union Montanesa Escobedo 1:2 [ 1.97 | 3.00 | 3.25 ]
20:00Bezana - Revilla 3:0 [ 1.57 | 3.55 | 4.35 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 4

17:00Ordizia - Zamudio 0:0
17:30Pasaia - SD San Pedro 3:2
19:00Somorrostro - Beasain 1:3 [ 2.20 | 2.70 | 3.10 ]
19:15SD Deusto - Lagun Onak 3:1 [ 2.65 | 3.05 | 2.25 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 5

17:30Llagostera Costa Brava - San Cristobal CP 4:0

SPANIA: Tercera Division - Group 6

17:00Torre Levante - Crevillente 0:2 [ 3.15 | 2.95 | 2.02 ]
19:00Villarreal C - Paterna 2:3 [ 2.20 | 2.95 | 2.80 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 8

17:30La Virgen - Numancia B 0:3
18:00Briviesca - La Granja 3:0

SPANIA: Tercera Division - Group 9

14:00River Melilla - CD Torreperogil 0:2 [ 6.75 | 4.90 | 1.25 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 11

17:00Binissalem - Murense 1:0 [ 1.50 | 3.75 | 4.60 ]
17:00Llosetense - Felanitx 1:3
17:00Platges de Calvia - Poblense 0:0 [ 2.95 | 2.95 | 2.10 ]
17:15Manacor - Constancia 1:0
17:30Esporles - San Rafael 2:2
17:30Ferriolense - Mallorca B 0:0
17:30Santa Catalina Atletico - Mercadal 2:1

SPANIA: Tercera Division - Group 12

14:00Tamaraceite - CD Marino 3:0 [ 1.35 | 3.95 | 6.50 ]
18:00Villa Santa Brigida - Las Zocas 0:2 [ 1.32 | 4.10 | 6.50 ]
18:30Santa Ursula - Atletico Union Guimar 1:1 [ 1.50 | 3.55 | 5.00 ]
19:00Ibarra - Panaderia Pulido San Mateo 0:4 [ 1.97 | 3.10 | 3.15 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 13

18:00Muleno - UCAM Murcia B 1:0 [ 2.70 | 3.15 | 2.16 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 14

20:00Azuaga - Merida AD 0:3 [ 4.35 | 3.30 | 1.62 ]

SPANIA: Tercera Division - Group 15

17:00CD Ardoi - Cirbonero 0:1
17:00Huarte - Pamplona 2:1
17:15Valle Egues - Txantrea 2:3
17:30Ezcabarte - Cortes 0:1
17:30Osasuna B - Mutilvera 0:0
18:00Subiza - Beti Kozkor 1:1 [ 4.35 | 3.25 | 1.64 ]
18:30Burlades - Alesves 3:0

SPANIA: Tercera Division - Group 16

18:00Agoncillo - SD Logrones 1:9
19:30Logrones Promesas - Vianes 7:1 [ 1.25 | 4.75 | 6.75 ]
21:00Arnedo - Berceo 0:1

SPANIA: Tercera Division - Group 18

18:00Tarancon - Atl. Ibanes 1:1 [ 1.91 | 3.10 | 3.20 ]

SPANIA: Primera Division Women

17:00Levante F - Atletico Madrid F 0:4 [ 4.40 | 3.80 | 1.53 ]
19:00Barcelona F - Valencia F 3:0 [ 1.10 | 7.50 | 11.00 ]

SUA: MLS

23:45FC Dallas - Colorado Rapids 2:1 [ 1.56 | 4.00 | 5.60 ]

SUA: USL Championship

20:00Saint Louis FC - Tampa Bay 1:1 [ 2.00 | 3.20 | 3.20 ]
21:00Real Monarchs - LA Galaxy 2 5:0 [ 1.94 | 3.45 | 3.15 ]
22:00Tulsa Roughnecks - Tacoma Defiance 4:0 [ 1.92 | 3.35 | 3.25 ]
23:00Swope Park - Pittsburgh 2:2 [ 2.30 | 3.30 | 2.60 ]

TURCIA: 2. Lig Red Group

14:00Etimesgut - Tokatspor 2:0
14:00Manisa - Darica Genclerbirligi 4:0

TURCIA: 2. Lig White Group

14:00Ankara Demirspor - Sakaryaspor 0:0 [ 4.40 | 3.55 | 1.57 ]
14:00Bayrampasa - Keciorengucu 0:4 [ 4.40 | 3.35 | 1.63 ]
14:00Eyupspor - Amedspor 3:1 [ 1.77 | 3.20 | 3.80 ]
14:00Sancaktepe - Gumushanespor 1:3 [ 1.90 | 3.00 | 3.60 ]

TURCIA: 3. Lig Group 1

13:30H.Trabzon - Korfez 6:0 [ 1.06 | 7.00 | 15.00 ]
13:30Yomraspor - Tepecik 3:1 [ 2.60 | 3.20 | 2.20 ]

TURCIA: 3. Lig Group 2

13:00Catalca - Elaziz Bld. 0:1 [ 1.57 | 3.20 | 5.00 ]

TURCIA: 3. Lig Group 3

14:00Bagcilar - Yeni Corumspor 1:1
14:00Bucaspor - Ankara Adliyespor 3:3 [ 1.91 | 2.88 | 3.60 ]
14:00Halide E. - Fatsa Belediyespor 1:2 [ 1.83 | 2.95 | 3.75 ]

ŢARA GALILOR: Premier League - Grupă retrogradare

16:30Cardiff Metropolitan - Carmarthen 1:0 [ 1.44 | 4.10 | 6.50 ]
16:30Llanelli - Druids 1:3 [ 5.20 | 4.30 | 1.50 ]

ŢARA GALILOR: Premier League - Grupă campionat

16:30Barry - Caernarfon 4:0 [ 2.00 | 3.50 | 3.30 ]

ŢARA GALILOR: Division 1

16:30Afan Lido - Goytre AFC 1:1
16:30Cwmbran Celtic - Cambrian & Clydach 1:3
16:30Penybont - Briton Ferry 2:0
16:30Pontypridd - Llantwit Major 1:1
16:30Taffs Well - Goytre United 0:3
16:30Ton Pentre - Undy 3:3

ŢARA GALILOR: Cymru Alliance

16:30Airbus - Holywell 4:0
16:30Buckley - Flint 2:1
16:30Conwy Borough - Llanrhaedr 3:1
16:30Porthmadog - Gresford 6:0
16:30Ruthin - Penrhyncoch 2:0
17:00Guilsfield - Rhyl 0:0

UCRAINA: Persha Liga

14:00Kolos Kovalyovka - Prykarpattya 3:1
15:00AmânatAhrobiznes Volochysk - Sumy -:-
16:00Rukh Vynnyky - Balkany 1:0
17:00Volyn Lutsk - Kramatorsk 0:1 [ 1.85 | 3.25 | 3.45 ]
17:30AmânatZirka Kropyvnytskyi - Obolon Brovar Kyjev -:-
18:00Metalist 1925 - Dnipro-1 1:2

UNGARIA: NB I Women

14:00Győr F - Astra Hungary F 1:3 [ 2.90 | 3.85 | 1.95 ]
16:00DVTK F - Szent Mihaly F 5:0
16:00MLE F - MTK Hungaria F 0:5
17:00Haladas F - Ferencvaros F 2:4 [ 7.50 | 5.50 | 1.25 ]

URUGUAY: Primera Division - Apertura

21:00Fenix - Danubio 5:1 [ 2.30 | 3.30 | 2.65 ]
21:00Rampla Juniors - Liverpool M. 2:0 [ 2.65 | 3.25 | 2.35 ]
00:00Penarol - Racing Montevideo 2:2 [ 1.38 | 4.50 | 6.00 ]

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

21:30Anzoategui - Trujillanos 1:3 [ 1.94 | 2.95 | 3.55 ]
22:00AC Lala FC - Lara 2:3 [ 3.05 | 2.80 | 2.23 ]
22:00Carabobo - Dep. Tachira 2:1 [ 2.63 | 2.85 | 2.45 ]
22:15Portuguesa - Zamora 0:1 [ 2.60 | 2.70 | 2.63 ]

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch