REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

AFRICA DE SUD: Cupa

20:00Black Leopards - Amavarara -:-

ALBANIA: Super Liga

19:00Kukesi - Tirana -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Liga Campionilor

64'San Carlos - New York City 2:4
05:00Olimpia - Seattle Sounders -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Campionatul CONCACAF U20 - Calificare

20:00Anguilla U20 - Grenada U20 -:-
22:00Dominica U20 - Republica Dominicană U20 -:-
22:30Insulele Cayman U20 - Bermuda U20 -:-
22:30Saint Martin U20 - Guadeloupe U20 -:-
00:30Montserrat U20 - Sfântul Vincent și Grenadines U20 -:-

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Calificare

00:15Palestino (Chi) - Guarani (Par) 0:1

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

00:15Always Ready (Bol) - Millonarios (Col) 1:0
00:15Emelec (Ecu) - Blooming (Bol) 2:0
02:30Atletico-MG (Bra) - Union Santa Fe (Arg) 2:0
02:30El Nacional (Ecu) - Fenix (Uru) 2:2

ANGLIA: Championship

21:45Derby - Fulham -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

21:45Ashton Utd - Hyde -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Coventry U23 - Bristol City U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

15:00Newcastle U23 - Scunthorpe U23 -:-
16:00Birmingham U23 - Derby U23 -:-
17:00Liverpool U23 - Huddersfield U23 -:-
21:00Bournemouth U23 - Southampton U23 -:-
21:00Hull U23 - West Brom U23 -:-
21:00Leeds U23 - Wolves U23 -:-
21:00Middlesbrough U23 - Crystal Palace U23 -:-
21:00Nottingham U23 - Stoke U23 -:-
21:00Watford U23 - Everton U23 -:-
21:00Wigan U23 - Sunderland U23 -:-

ANGLIA: Academii U18

21:00Chelsea U18 - Brighton U18 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

15:10Abha - Al Adalh -:-
17:30Al-Faysaly - Al-Ettifaq -:-
19:30Al Ahli SC - Al-Fateh -:-

ARGENTINA: Superliga

00:00Banfield - Aldosivi -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

22:00Dock Sud - Central Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera D - Clasura

22:00Argentino de Rosario - Sportivo Barracas -:-

AUSTRALIA: A-League

08:15Wellington Phoenix - Western United -:-
10:30WS Wanderers - Adelaide United -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

11:00Campbelltown City - Blue Eagles -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

10:30Melbourne Knights - Dandenong -:-
10:45Port Melbourne Sharks - Bentleigh -:-
11:00Green Gully - Hume City -:-
11:30Dandenong City - St Albans -:-
11:30Oakleigh - Heidelberg -:-

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor

02:00Henderson Eels (Sol) - Lautoka (Fij) 3:2
06:00Malampa Revivors (Van) - Lae City (Pap) -:-

AUSTRIA: 2. Liga

20:10A. Klagenfurt - Ried -:-
20:10A. Lustenau - Dornbirn -:-
20:10Amstetten - Liefering -:-
20:10FC Juniors - Lafnitz -:-
20:10Horn - Austria II -:-
20:10Kapfenberg - BW Linz -:-

BELGIA: Jupiler League

21:30Kortrijk - Genk -:-

BELGIA: Proximus League

21:30Leuven - St. Gilloise -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

21:30Aalst - Spouwen-Mopertingen -:-

BELGIA: Super League Women

21:00RSC Anderlecht F - Club Brugge F -:-
21:00St. Liege F - Gent F -:-
21:30Leuven F - Genk F -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

00:00Bolivar - The Strongest -:-

BRAZILIA: Campeonato Acreano - Primul tur

00:30Andira - Acreano 1:2
02:30Humaita - Galvez -:-

BRAZILIA: Campeonato Amazonense - Primul tur

02:00Amazonas - Manaus -:-

BRAZILIA: Campeonato Brasiliense

01:30Bosque Formosa - Taguatinga Esporte -:-
20:30Capital - Ceilandia -:-

BRAZILIA: Campeonato Capixaba

00:00Real Noroeste - Rio Branco ES 0:1
01:15Desportiva Ferroviaria - Itapemirim 4:0
01:15Estrela do Norte - Linhares 2:1
01:15Serra - SAO Mateus 1:1

BRAZILIA: Campeonato Goiano

01:30Crac Go - Atletico GO 0:0

BRAZILIA: Campeonato Maranhense

01:00Moto Club - Cordino EC 3:0

BRAZILIA: Campeonato Mineiro

00:15Tombense - Cruzeiro 2:0

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2

01:15Nacional de Muriae - Ipatinga 2:1

BRAZILIA: Campeonato Paulista

02:30Palmeiras - Guarani 1:0
21:00Botafogo SP - Internacional de Limeira -:-
00:15Novorizontino - Mirassol -:-

BRAZILIA: Campeonato Paulista A2

20:00Monte Azul - Atibaia -:-
00:00Sertaozinho - Audax-SP -:-

BRAZILIA: Campeonato Pernambucano

23:00Decisao - Retro 2:5
00:15Nautico - Central SC -:-

BRAZILIA: Campeonato Piauiense

01:00Parnahyba - Flamengo PI 2:2

BRAZILIA: Campeonato Potiguar - Al doilea tur

01:00Palmeira da Una - Globo 2:6

BRAZILIA: Copa do Brasil

02:30Brusque - Remo 5:1

BULGARIA: Vtora liga

17:30Pirin Blagoevgrad - Septemvri Sofia -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Etoile Filante - US Ouagadougou -:-
17:30Royal - Majestic -:-

BURUNDI: Primus League

13:30Dynamik - Musongati -:-
16:00Atletico Olympic - Flambeau du Centre -:-

CHILE: Primera División

17:00Antofagasta - U. De Concepcion -:-
23:30U. Catolica - Deportes Iquique -:-

CIPRU: Division 2 - Grupă campionat

18:00Aris - Ayia Napa -:-

COLUMBIA: Copa Colombia

01:00Huila - Llaneros 0:2
65'Atletico F.C. - Real Cartagena 1:2

CONGO DR: Ligue 1

16:30AmânatSimba - Renaissance -:-

CROAŢIA: 1. HNL

19:00Varazdin - Lok. Zagreb -:-

CROAŢIA: 2. HNL

16:00Dubrava - Cibalia -:-
19:00Medjimurje - Dragovoljac -:-

DANEMARCA: Superliga

20:00Hobro - Midtjylland -:-

DJIBOUTI: Division 1

14:00AS Arta - Port -:-
16:00Dikhil - Esperance Sportive -:-
18:00EAD - SID -:-

EGIPT: Egypt Cup

17:00Ismaily - Pyramids -:-

ELVEŢIA: Challenge League

21:00Winterthur - Lausanne -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

15:25Al Arabi - Al Hamriyah -:-
15:25Masafi - Al Urooba -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup

15:30Bani Yas - Al-Ahli Dubai -:-
18:30Al Dhafra - Al-Jazira -:-

ETIOPIA: Premier League

14:00Jimma Aba Jifar - Hadiya Hossana -:-

FINLANDA: Suomen Cup

20:00VPS - Jaro -:-

FRANŢA: Ligue 1

20:00Nice - Brest -:-
21:45Metz - Lyon -:-

FRANŢA: Ligue 2

21:00AC Ajaccio - Le Mans -:-
21:00Chambly - Nancy -:-
21:00Clermont - Paris FC -:-
21:00Grenoble - Chateauroux -:-
21:00Guingamp - Sochaux -:-
21:00Le Havre - Orleans -:-
21:00Niort - Valenciennes -:-
21:00Rodez - Lorient -:-

FRANŢA: National

21:00Beziers - Creteil -:-
21:00Boulogne - Le Puy -:-
21:00Bourg en Bresse - Pau FC -:-
21:00Cholet - Bastia-Borgo -:-
21:00GFC Ajaccio - Dunkerque -:-
21:00Lyon Duchere - Avranches -:-
21:00Quevilly Rouen - Concarneau -:-
21:00Toulon - Villefranche -:-

GAMBIA: GFA League

18:30Banjul Utd - Fortune -:-
18:30BK Milan - Brikama U. -:-

GERMANIA: Bundesliga

21:30Bayern - Paderborn -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

19:30Osnabruck - Aue -:-
19:30Wehen - Furth -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Viktoria Koln - Grossaspach -:-

GERMANIA: Regionalliga North

20:30Bremen II - Hannoverscher SC -:-
20:30Drochtersen/Assel - Heider SV -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00BFC Dynamo - Altglienicke -:-
20:00Nordhausen - Lichtenberg -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

20:30Oberhausen - Lotte -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

19:30Hoffenheim II - Walldorf -:-
20:00Balingen - Mainz II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

20:30Strausberg - TB Berlin -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

19:30Martinroda - Jena II -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

21:00Hamburger SV III - Dassendorf -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

20:30Oberneuland - Blumenthaler -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

20:30Wiedenbruck - FC Gutersloh -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

20:15Wolfsburg F - Potsdam F -:-

GIBRALTAR: National League - Grupă campionat

21:30Lincoln - Lions Gibraltar -:-

GRECIA: Super League 2

15:00Levadiakos - Dramas -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Ashanti GB - Santoba -:-

INDIA: ISL

16:00Mumbai City - Chennaiyin -:-

INDIA: I-League

10:30Neroca FC - Gokulam -:-

IORDANIA: Shield Cup - Play-off

18:00Al Wehdat - Al Ramtha -:-

IRAK: Super League

13:30Al Naft - Baghdad -:-
14:00AmânatAl Shorta - Al Wasat -:-
14:00AmânatAl Talaba - Naft Missan -:-
15:30Al Talaba - Al Najaf -:-

IRLANDA: Premier Division

21:45Derry City - Finn Harps -:-
21:45Shelbourne - Dundalk -:-
21:45Sligo Rovers - St. Patricks -:-
21:45Waterford - Bohemians -:-
22:00Shamrock Rovers - Cork City -:-

IRLANDA: Divizia 1

21:45Cabinteely - Bray -:-
21:45Galway - Athlone -:-
21:45Wexford - UC Dublin -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Linfield - Crusaders -:-

ISLANDA: League Cup

21:00Afturelding - Breidablik -:-

ISRAEL: Leumit League

15:00Ashkelon - MS Kafr Qasim -:-
15:00Beitar Shimshon - Hap. Ramat Gan -:-
15:00Hapoel Afula - Nof Hagalil -:-
15:00H. Petah Tikva - Sakhnin -:-
15:00Ramat Hasharon - H. Akko -:-

ISRAEL: Liga Alef North

11:45Hapoel Bnei Zalfa - H. Herzliya -:-
13:00M. Tzur Shalom - Hapoel Kafr Kanna -:-
13:15Ironi Baka - H. Asi Gilboa -:-
13:30Hapoel Iksal Imad - MS Tira -:-
13:45Maccabi Tamra - Ironi Tiberias -:-
14:00Daburiya Osama - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara -:-
14:00H. Migdal HaEmek - Hapoel Kaukab -:-
14:00Shapira - M. Ironi Kiryat -:-

ISRAEL: Liga Alef South

12:45Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Jaffa -:-
13:00Hapoel Azor - Kiryat Gat -:-
13:30Holon Yermiyahu - Maccabi Yavne -:-
13:30Maccabi Shaarayim FC - H. Bikat Hayarden -:-
13:30M. Herzliya - M. Ironi Ashdod -:-
13:30Shimshon Kafr Qasim - H. Marmorek -:-
13:45Agudat Sport Ashdod - Nordia Jerusalem -:-
13:45Ironi Or Yehuda - Hak. Ramat Gan -:-

ITALIA: Serie A

21:45Brescia - Napoli -:-

ITALIA: Serie B

22:00Cosenza - Frosinone -:-

JAPONIA: J1 League

12:00Shonan - Urawa -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Vushtrria - Drita -:-

KUVEIT: Emir Cup

15:55Al Sulaibikhat - Al Jahra -:-
19:30Al Tadamon - Al Arabi -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

21:00Hinna (Nor) - Vidar (Nor) -:-
09:00Taroona (Aus) - BeachSide (Aus) -:-
10:00Din. Moscova (Rus) - Din. Minsk (Blr) -:-
12:30Nedlands (Aus) - Fremantle City (Aus) -:-
12:30Perth SC (Aus) - Floreat Athena (Aus) -:-
13:00Brann (Nor) - Aalesund (Nor) -:-
13:00Chojniczanka (Pol) - Stezyca (Pol) -:-
13:00TSKA Moscova (Rus) - Rapperswil (Sui) -:-
14:00Halmstad (Swe) - Landskrona (Swe) -:-
14:00Legion Dynamo (Rus) - Dynamo Stavropol (Rus) -:-
14:30Sorrento (Aus) - Gwelup Croatia SC (Aus) -:-
14:30Stirling Lions (Aus) - Olympic Kingsway (Aus) -:-
15:00Baltika (Rus) - Vitebsk (Blr) -:-
15:00Belchatow (Pol) - Radomiak Radom (Pol) -:-
15:00FC Minsk (Blr) - Brondby (Den) -:-
15:00Soligorsk (Blr) - Sagadam (Tkm) -:-
16:00Brest (Blr) - Tobol (Kaz) -:-
16:00Lilleström (Nor) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
16:00Notodden (Nor) - Arendal (Nor) -:-
16:00Viborg (Den) - Minaj (Ukr) -:-
17:00Baltika (Rus) - Zhejiang Greentown (Chn) -:-
17:00Ch. Odessa (Ukr) - Stal Mielec (Pol) -:-
17:00Orenburg (Rus) - Sarpsborg 08 (Nor) -:-
17:00Rosenborg (Nor) - Ranheim (Nor) -:-
18:00Start (Nor) - Jerv (Nor) -:-
18:30Kromeriz (Cze) - Skastice (Cze) -:-
18:30Norrby (Swe) - Degerfors (Swe) -:-
19:00Hard (Aut) - Riefensberg (Aut) -:-
19:00Olsztyn (Pol) - RFS (Lat) -:-
19:00Sarasota (Usa) - Cincinnati (Usa) -:-
19:30Velvary (Cze) - Kraluv Dvur (Cze) -:-
20:00Rain/Lech (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) -:-
20:30Kaiserslautern II (Ger) - Karbach (Ger) -:-
21:00KR Reykjavik (Ice) - Cincinnati (Usa) -:-
23:00Orlando City (Usa) - San Antonio (Usa) -:-

MALTA: Premier League

19:00Sirens - Sliema -:-
20:00Tarxien - Floriana -:-
21:00Gzira - Valletta -:-

MALTA: Division 1

19:00Fgura - Pembroke -:-
21:15Zejtun Corinthians - Qrendi -:-

MAROC: Botola Pro

18:00Raja Beni Mellal - Raja Casablanca -:-

MEXIC: Ascenso MX - Clasura

04:30Zacatecas Mineros - Zacatepec -:-

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

00:00Necaxa F - Tijuana F -:-

MYANMAR: National League

11:00Ispe FC - Magwe -:-

OLANDA: Eredivisie

21:00Waalwijk - Sparta Rotterdam -:-

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Breda - Almere -:-
21:00Cambuur - Roda -:-
21:00Dordrecht - Graafschap -:-
21:00Excelsior - Den Bosch -:-
21:00G.A. Eagles - Nijmegen -:-
21:00Helmond - Jong Ajax -:-
21:00Jong PSV - FC Oss -:-
21:00Telstar - Maastricht -:-

OMAN: Professional League

14:25Al Orouba - Fanja SC -:-
15:15Al-Rustaq - Dhofar -:-
15:30Bahla - Saham -:-
17:45Mirbat - Al Nasr -:-

PALESTINA: West Bank League

14:30Albirah - Wadi Al-Nes -:-
15:00Jabal Al Mukaber - Ahli Qalqilyah -:-
15:00Thaqafi Tulkarem - Palestinian Forces -:-

PANAMA: LPF - Clasura

02:00Plaza Amador - Miguelito 2:0
68'Alianza - Arabe Unido 0:2

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:0012 de Octubre - Nacional Asuncion -:-

POLONIA: Ekstraklasa

19:00LKS Lodz - Pogon Szczecin -:-
21:30Slask - Gornik Z. -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

22:30Aves - Guimaraes -:-

PORTUGALIA: LigaPro

22:00Vilafranquense - Farense -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat

17:00Rio Ave U23 - Braga U23 -:-
19:00Estoril U23 - Aves U23 -:-

QATAR: QSL

15:45Al Khor - Al-Rayyan -:-
17:55Qatar SC - Al Sailiya -:-

ROMÂNIA: Liga 2

20:00'U' Cluj - FC Arges -:-

RUSIA: FNL Cup

10:00Chertanovo M. - Tomsk -:-
12:45Tambov - Samara -:-
15:30Yaroslavl - M. Saransk -:-
18:15Riga FC - SKA Rostov -:-

RWANDA: National Football league

15:00Kiyovu - Gasogi United -:-
15:00Mukura Victory Sports - Heroes FC -:-

SCOŢIA: Premiership

21:45St. Mirren - Hearts -:-

SCOŢIA: Divizia 1

21:05Dundee Utd - Inverness -:-

SCOŢIA: SWPL 1 Women

21:30Celtic F - Glasgow City F -:-

SERBIA: Super Liga

18:30FK Vozdovac - Sp. Subotica -:-
19:00Javor - Mladost -:-

SIERRA LEONE: Premier League

21:00FC Johansen - Ports Authority -:-
18:30Kamboi Eagles - Diamond Stars -:-

SIRIA: Premier League

14:00Al Jazira - Al Karamah -:-
14:00Al-Sahel - Foutoua -:-
14:00Al Shorta - Jableh -:-
14:00Al Taliya - Hottin -:-
14:00Tishreen - Al Nawaeir -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Mogadishu City - Gaadiidka -:-

SPANIA: LaLiga

22:00Betis - Mallorca -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Gijon - Cadiz -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 12

23:00Tamaraceite - Union Viera -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 14

21:00Jerez CF - Fuente de Cantos -:-
22:00Aceuchal - Montijo -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 15

21:15CD Baztan - CD Ardoi -:-

SUDAN: Premier League

15:00AmânatAl-Ahly Merowe - Al Wadi -:-
15:30Merreikh El-Fasher - Hay al-Arab -:-
18:30AmânatAlamal Atbara - Merreikh El-Fasher -:-
18:30AmânatHay al-Arab - Al-Merreikh -:-

TAILANDA: Thai League 1

15:00Rayong FC - Nakhon Ratchasima -:-

TAILANDA: Thai League 2

14:00Thai Navy - Udon Thani -:-

TRINIDAD TOBAGO: Pro League

00:00Police - Sando -:-

TURCIA: Super Lig

19:00Sivasspor - Alanyaspor -:-

TURCIA: 1. Lig

18:00Eskisehirspor - Hatayspor -:-
18:00Osmanlispor - Menemen Belediye -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă campionat

22:00Connah's Q. - TNS -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă retrogradare

21:45Aberystwyth - Penybont -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30Afan Lido - Taffs Well -:-
21:30Briton Ferry - STM Sports -:-
21:30Cambrian & Clydach - Cwmbran Celtic -:-
21:30Haverfordwest - Ammanford -:-
21:30Llanelli - Swansea University -:-

ŢARA GALILOR: Division 1

21:30Goytre AFC - Abergavenny Town -:-

UCRAINA: Youth League

15:00Mariupol U21 - Zorya U21 -:-

UGANDA: Premier League

15:00URA SC - Vipers -:-
15:30Maroons - Busoga -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00AmânatBHTS Quang Nam - Ho Chi Minh -:-
12:00AmânatGia Lai - Than Quang Ninh -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.