m.FlashScore.ro

REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

AFRICA DE SUD: Premier League

47'Amazulu - Orlando 0:0
PauzăMamelodi - Cape Town City 1:1

ALGERIA: Divizia 1

23:00Belouizdad - Magra 2:1
23:00Constantine - USM Alger 0:0
23:00JS Kabylie - Biskra 3:2

ANGLIA: Championship

21:45Birmingham - Barnsley -:-
21:45Derby - Bristol City -:-
21:45Hull - Blackburn -:-
21:45Middlesbrough - Wigan -:-
21:45Sheffield Wed - Luton -:-

ANGLIA: League One

21:45Accrington - Shrewsbury -:-
21:45Bristol Rovers - Tranmere -:-
21:45Fleetwood - Wycombe -:-
21:45Gillingham FC - Blackpool -:-
21:45Ipswich - Wimbledon -:-
21:45Milton Keynes - Lincoln -:-
21:45Oxford Utd - Burton -:-
21:45Portsmouth - Coventry -:-
21:45Rochdale - Sunderland -:-
21:45AmânatRotherham - Bury -:-
21:45Southend - Peterborough -:-
22:00AmânatBolton - Doncaster -:-

ANGLIA: League Two

21:45Cambridge Utd - Scunthorpe -:-
21:45Cheltenham - Carlisle -:-
21:45Crawley - Crewe -:-
21:45Grimsby - Colchester -:-
21:45Macclesfield - Morecambe -:-
21:45Mansfield - Leyton Orient -:-
21:45Oldham - Exeter -:-
21:45Plymouth - Salford -:-
21:45Port Vale - Forest Green -:-
21:45Stevenage - Bradford City -:-
21:45Swindon - Northampton -:-
21:45Walsall - Newport -:-
publicitate

ANGLIA: NPL Premier Division

21:45Atherton - Warrington -:-
21:45Bamber Bridge - Radcliffe -:-
21:45Buxton - Nantwich -:-
21:45FC United - Hyde -:-
21:45Gainsborough - Whitby -:-
21:45Morpeth - Lancaster -:-
21:45South Shields - Ashton Utd -:-
21:45Stafford - Grantham -:-
21:45Stalybridge - Scarborough -:-
21:45Witton - Mickleover -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Barnsley U23 - Cardiff U23 3:1
15:00Nottingham U23 - QPR U23 3:1

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

18:50Al-Nahda - Hottain 2:1
18:55Al Najoom - Jeddah 1:1
19:10Al Mojzel - Al Khaleej 1:1
19:20Al Bukayriyah - Al Taee 1:2
19:30Al Jabalain - Najran -:-

ARGENTINA: Superliga

23:45Colon - Gimnasia L.P. 2:1
02:00Estudiantes - Independiente 3:0

ARGENTINA: Primera Nacional

03:05Ferro - Platense 0:2

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Apertura

21:30Midland - Dock Sud -:-

ASIA: Cupa AFC - Play-off

15:00Hanoi FC (Vie) - Altyn Asyr (Tkm) 3:2

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

35'Telfs - Innsbruck (Am) 0:0

BRAZILIA: Serie B

02:00Criciuma - Bragantino 0:2
02:00Oeste - Coritiba 0:2

BRAZILIA: Serie C

02:00Volta Redonda - Juventude 2:2

CANADA: Canadian Premier League - Fall Season

03:00Valour - Edmonton 3:1

CHILE: Primera B

02:30Club Deportes Santa Cruz - San Luis 2:3

CHINA: FA Cup

14:35Shanghai SIPG - Shandong Luneng 0:2

COLUMBIA: Liga Aguila - Clasura

22:00Pasto - Huila -:-

COLUMBIA: Torneo Aguila - Clasura

02:00Pereira - Chico 1:0
04:00Quindio - Real Cartagena 2:0
00:00Cortulua - Llaneros -:-

CONGO DR: Ligue 1

17:30Mazembe - Bukavu 6:0

ECUADOR: Liga Pro

03:15U. Catolica - Macara 1:3

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

21:00Gossau - Wettswil-Bonstetten -:-

ESTONIA: Cupa

12:00Pohja Sakala - Tallinna Kalev 0:3
12:00Tarvastu - Elva 1:4
16:30Flora - Kohtla-Nomme 12:0

EUROPA: Liga Campionilor - Calificare

22:00APOEL (Cyp) - Ajax (Ned) -:-
22:00CFR Cluj (Rou) - Slavia Praga (Cze) -:-
22:00LASK Linz (Aut) - Club Brugge (Bel) -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

16:30Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi 0:1
19:15Saburtalo Tbilisi - Dila Gori 3:0

GERMANIA: Regionalliga Vest

PauzăAachen - TuS Haltern 1:0
51'Bergisch Gladbach - Rodinghausen 0:2

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

20'Homburg - Aalen 0:0

INDONESIA: Liga 1

11:30Bhayangkara Utd - PSIS Semarang 0:0
11:30Padang - Persela 2:0
11:30Persija Jakarta - Kalteng Putra 3:0
14:30Badak Lampung - Persebaya 1:3
14:30Madura United - Bali United 0:1

LUME: Amicaluri de Club

18:00Follonica Gavorrano (Ita) - Pianese (Ita) 0:2
18:30Apollon Larissa (Gre) - O. Volos (Gre) 2:1
18:30Atromitos (Gre) - Diagoras (Gre) 2:0
19:00AS Roma U19 (Ita) - Trastevere Calcio (Ita) 3:1
19:00Salzburg (Aut) - BW Linz (Aut) 7:1
19:00Smartno (Slo) - Radomlje (Slo) 3:2
19:00TuRU Dusseldorf (Ger) - Dusseldorf (Ger) 2:4
19:00Zagora (Cro) - Vodice (Cro) 4:3
73'Sakaryaspor (Tur) - Kocaelispor (Tur) 1:1
78'Seleccion AFE (Esp) - Horadada (Esp) 4:1
PauzăRonse (Bel) - Marcq en Baroeul (Fra) 1:0
22:00Camas (Esp) - Coria C.F. (Esp) -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

18:00Cehia U18 - Ungaria U18 5:1
18:00Slovacia U18 - Ucraina U18 1:1
35'Cibalia - Croaţia U20 0:1

LUME: Arab Club Champions Cup - Preliminar

23:00Fomboni - Saoura 0:5

LUME: Arab Club Champions Cup

18:15Al Wasl - Al-Hilal 2:0
45+'Al-Ittihad FC - Al Ahed 3:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

19:30Israel F - Chelsea F 1:3

MACEDONIA DE NORD: Cupa

18:00Kit Go Pehchevo - Pelister 1:2pen
18:00Ljuboten - Tikves 1:5

MALAEZIA: Malaysia Cup

16:00Kedah - PKNS FC 3:2

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

02:00Club America F - Monarcas Morelia F 3:1
03:00Guadalajara F - Tijuana F 0:1
03:00Pachuca F - Toluca F 1:2
04:00Atl. San Luis F - Cruz Azul F 2:1
04:00Tigres F - Puebla F 4:0
05:00Santos Laguna F - Monterrey F 1:2

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Ferroviario Nacala - Ferroviario Maputo 0:0
16:00Incomati Xinavane - Desportivo Maputo 1:1

MYANMAR: National League

12:30Yadanarbon - Zwekapin Utd 1:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

20:00Rommen SK - Sarpsborg 08 2 -:-

OLANDA: Reserve League

15:30Jong Excelsior - Jong Sittard 0:4
19:30Jong Den Bosch - Jong Nijmegen 0:3

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:15Deportivo Santani - Ameliano -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:00Ayacucho - Alianza Huanuco 3:2

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:30Academica U23 - Portimonense U23 2:3
18:00Setubal U23 - Famalicao U23 4:0
76'CD Cova da Piedade U23 - Leixoes U23 0:0

REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup

18:00Tasovice - Vrchovina 0:1
18:00Vysoke Myto - Pardubice 0:2

ROMÂNIA: Liga 2

18:45Turris T. Magurele - Rapid București 3:1

RUSIA: FNL

16:00Sp. Moscova 2 - Yenisey 2:0

SLOVACIA: Cupa

18:00Kolarovo - Kalna n. Hronom -:-
18:00Tatran Kracunovce - Bardejov 1:4

SUDAN: Premier League

17:00Kadougli - Merreikh El-Fasher 1:1
20:00Hay al-Arab - Ahli Khartoum -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

79'Bunkeflo F - Kungsbacka F 1:0
77'Vaxjo DFF F - Rosengard F 0:0

UCRAINA: Ucraina Cupa

16:00Tavriya - Real Pharma 5:0
17:00Hirnyk Kryvyi Rih - Kyiv-Sviatoshyn 0:1
17:00Kalush - VPK-Agro 1:0
17:00Nova Kakhovka - Bukovyna 1:4
17:00Nyva Vinnytsya - Nikopol 5:1
17:00Podillya Khmelnytskyi - Zhytomyr 1:0
17:00Veres-Rivne - Nyva Ternopil 2:1
17:30Krystal - Dinaz Vyshgorod 1:2pen
18:00Alliance - Uzhhorod 2:0
PrelungiriBziv - FC Vovchansk 0:1

URUGUAY: Segunda Division

35'CA Torque - Atenas 0:1
35'Central Esp. - Maldonado 0:0
35'Cerrito - Rentistas 0:0
35'Villa Espanola - Villa Teresa 0:0

VENEZUELA: Primera Division - Clasura

23:00Estudiantes Caracas - La Guaira 0:1
23:00Zulia - Trujillanos 3:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.