REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

AFRICA: CECAFA Championship

90+'Sudan - Kenya 1:2
15:00Tanzania - Zanzibar -:-

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

15:30Pretoria U. - Ajax Cape Town -:-

ALGERIA: Divizia 1

17:00AmânatJS Kabylie - Oran -:-

ALGERIA: U21 League

12:00AmânatJS Kabylie U21 - Oran U21 -:-

ANGLIA: Championship

21:45Bristol City - Millwall -:-
21:45Charlton - Huddersfield -:-
21:45Leeds - Hull -:-
21:45Nottingham - Middlesbrough -:-
21:45Preston - Fulham -:-
22:00Stoke - Luton -:-

ANGLIA: National League

21:45AFC Fylde - Sutton -:-
21:45Chesterfield - Yeovil -:-

ANGLIA: National League North

21:45Altrincham - Blyth -:-
21:45AmânatBoston Utd - Brackley Town -:-
21:45Guiseley - Kidderminster -:-

ANGLIA: National League South

21:45Hemel Hempstead - Weymouth -:-
21:45Maidstone - Chippenham -:-
21:45Wealdstone - Eastbourne Boro -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45Alvechurch - Coalville -:-
21:45Hednesford - Nuneaton -:-
21:45AmânatRedditch - Stratford -:-
21:45Tamworth - Needham Market -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Gosport - Dorchester -:-
21:45Poole - Salisbury -:-
21:45AmânatSwindon S - Hayes & Yeading -:-
21:45Truro - Merthyr T -:-
21:45Weston-super-Mare - Hartley Wintney -:-

ANGLIA: Professional Development League

16:00Barnsley U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ANGLIA: EFL Trophy - Play-off

21:45Accrington - Bolton -:-

ANGLIA: FA Cup

21:45Carlisle - Forest Green -:-
21:45Crewe - Eastleigh -:-
21:45Hartlepool - Exeter -:-
21:45Ipswich - Coventry -:-

ANGLIA: FA Trophy

21:30Paulton Rovers - Sholing -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

21:00Derby U23 - Southampton U23 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

28'Al Qadisiya - Hottain 0:0
13'Al-Kawkab - Najran 0:0
14:35Al Ain - Al Thuqbah -:-
16:35Al Jeel - Al Batin -:-
16:50Al Mojzel - Ohod -:-

ARGENTINA: Superliga

00:00Patronato - Velez Sarsfield 0:1
02:10Argentinos Jrs - Estudiantes 1:1

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Apertura

02:10Talleres (R.E) - Sacachispas 0:0

ASIA: EAFF E-1 Football Championship

90'China - Japonia 0:2

ASIA: Southeast Asian Games - Play-off

10:00Myanmar U23 - Cambodgia U23 3:2pen
18'Indonesia U23 - Vietnam U23 0:0

ASIA: EAFF E-1 Football Championship Women

09:15Coreea de Sud F - China F 0:0

BELGIA: Super League Women

21:00RSC Anderlecht F - Gent F -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

02:30Oriente Petrolero - Aurora 2:1

BOTSWANA: Premier League

19:00AmânatBDF XI - Police XI -:-
19:00Extension Gunners - Orapa United -:-
19:00Morupule - Tafic FC -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30Bukavu - Simba -:-

EGIPT: Premier League

17:00El Gounah - Enppi -:-
19:30El Entag El Harby - Smouha -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

16:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
16:00Khorfakkan - Al Dhafra -:-
18:30Al Sharjah - Bani Yas -:-

ETIOPIA: Premier League

16:00St. George - Sebeta City -:-

EUROPA: Liga Campionilor - Grupe

19:55Napoli - Genk -:-
19:55Salzburg - Liverpool -:-
22:00Ajax - Valencia -:-
22:00Benfica - Zenit -:-
22:00Chelsea - Lille -:-
22:00Dortmund - Slavia Praga -:-
22:00Inter - Barcelona -:-
22:00Lyon - RB Leipzig -:-

EUROPA: UEFA Youth League - Grupe

18'Napoli U19 - Genk U19 0:0
15:00Ajax U19 - Valencia U19 -:-
15:00Chelsea U19 - Lille U19 -:-
15:00Salzburg U19 - Liverpool U19 -:-
16:00Lyon U19 - RB Leipzig U19 -:-
17:00Benfica U19 - Zenit U19 -:-
17:00Dortmund U19 - Slavia Praga U19 -:-
17:00Inter U19 - Barcelona U19 -:-

GIBRALTAR: National League

21:30Glacis United - Lions Gibraltar -:-

INDIA: I-League

10:30Minerva - Chennai City 3:1
10:30NEROCA - East Bengal 1:4

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:00Shahin Bushehr - Sanat-Naft -:-
15:05Naft M.I.S - Saipa -:-
16:00Persepolis - Gol Gohar -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Glenavon - C. Rangers -:-

ITALIA: Coppa Italia Primavera

18'Chievo U19 - Cremonese U19 0:0

JAMAICA: Premier League

03:00Cavalier - Humble Lions 1:1

KENYA: Premier League

18'Sofapaka - Kisumu All-Stars 1:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

11:15Nepal U23 - Bhutan U23 2:1
15:30Africa de Sud U20 - Lesotho U20 -:-
15:30Madagascar U20 - Mauritius U20 -:-

MALAWI: Super League

14:30Kamuzu Barracks - Dwangwa United -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri

00:00Costa del Este - Tauro 0:2

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:30Diaz - Sol De America 0:3
00:30Nacional Asuncion - San Lorenzo 4:2
00:30River Plate - Dep. Capiata 1:1
00:30Sp. Luqueno - Cerro Porteno 1:2

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

17:00Rio Ave U23 - Academica U23 -:-

ROMÂNIA: Liga 1

16:00Sepsi Sf. Gheorghe - Academica Clinceni 0:0

SAN MARINO: Coppa Titano

22:15Domagnano - Tre Fiori -:-
22:15La Fiorita - Cosmos -:-
22:15Libertas - Folgore -:-

SCOŢIA: Divizia 1

21:45Ayr - Arbroath -:-
21:45Morton - Dundee Utd -:-

SCOŢIA: League Two

21:45Albion Rovers - Cowdenbeath -:-

SUDAN: Premier League

19:00Ahli Khartoum - Alamal Atbara -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

12:00Ahal - Kopetdag Asgabat -:-
12:00Altyn Asyr - FC Asgabat -:-
12:00Energetik - Merw -:-
12:00FC Balkan - Sagadam -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

21:45Bangor City - Conwy Borough -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30Pontypridd - Undy -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Yadah - Triangle -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.