REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

ALGERIA: Ligue 2

17:00Saida - Harrach -:-
20:00Bejaia - Khroub -:-

ANGLIA: Professional Development League

16:00Wigan U23 - Coventry U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

15:00Crystal Palace U23 - Blackburn U23 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

18:20Najran - Al Bukayriyah -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

03:10Colon - CA Estudiantes 2:3pen

AUSTRIA: Regionalliga Est

20:30Mauerwerk - Wiener Neustadt -:-

BOLIVIA: Nacional B

03:30Mariscal Sucre - Torre Fuerte -:-
03:30San Joaquin - CD Kivon -:-

BOTSWANA: Premier League

16:30Police XI - Miscellaneous -:-

BRAZILIA: Serie A

01:15CSA - Atletico-MG 2:2
01:15Gremio - Bahia 0:1
02:00Fortaleza - Flamengo 1:2
03:00Cruzeiro - Sao Paulo 1:0
03:00Palmeiras - Chapecoense-SC 1:0
03:30Goias - Corinthians 2:2
03:30Vasco - Botafogo RJ 2:1

CANADA: Canadian Premier League - Fall Season

02:00Forge - Cavalry 1:0
03:00Valour - York 9 0:4
04:00Edmonton - Pacific FC 3:1

CANADA: U Sports

03:15Western - Windsor -:-

CHILE: Primera División

00:30U. Calera - U. Catolica 1:0
03:00Colo Colo - Huachipato 2:2
00:30Everton - Curico Unido -:-

COLUMBIA: Copa Aguila - Play-off

02:30Tolima - Dep. Cali 1:1
04:30Ind. Medellin - Pasto 3:2

CONGO: Ligue 1

16:00Kondzo - Leopard -:-
18:00Inter Club - Cheminots -:-

CONGO DR: Ligue 1

17:30AmânatMotema Pembe - Bukavu -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

00:05Grecia - Santos DG 3:1
05:00Cartagines - Saprissa 1:2
05:00Guadalupe - Herediano 1:1
05:00Zeledon - ADR Jicaral 1:1

EGIPT: Premier League

16:00Masr - El Gounah -:-
18:30Enppi - El Entag El Harby -:-
18:30Misr Elmaqasah - El Masry -:-
21:00Pyramids - Smouha -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00Tammeka U21 - Elva -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Calificări - Primul tur

14:00Austria U17 - Malta U17 -:-
18:30Bulgaria U17 - Norvegia U17 -:-

EUROPA: Liga Campionilor Feminin

20:00Barcelona F - Minsk FK F -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Primul tur

14:00Italia U17 F - Irlanda de Nord U17 F -:-
15:00Azerbaijan U17 F - Slovenia U17 F -:-
19:30Norvegia U17 F - Insulele Feroe U17 F -:-
19:30Scoţia U17 F - Muntenegru U17 F -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:30Real de Minas - Marathon 0:1
04:00Olimpia - CD Honduras 4:0
04:00UPNFM - Vida 2:2

INDONESIA: Liga 2

09:30Persewar Waropen - Persatu Tuban -:-
11:30BaBel United - Sriwijaya -:-
11:30Blitar United - Persita -:-
11:30PSMS Medan - Persiraja Aceh -:-
11:30PSPS Riau - Persibat Batang -:-

IRAN: Hazfi Cup

15:30Shahrdari Mahshahr - Esteghlal Novin Mahshahr -:-
16:20Esteghlal F.C. - Fajr Sepasi -:-

ISRAEL: Leumit League

19:00Ashkelon - Hapoel Katamon -:-
19:00H. Ironi Rishon - Beitar Shimshon -:-
19:00M. Petach Tikva - Ramat Hasharon -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

15:00Indonesia U19 - China U19 -:-

MAURITANIA: Ligue 1

19:00SNIM - JAHE -:-

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Ferroviario Nacala - UD Songo -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Diriangen - Sabanas 4:0
01:30Managua FC - Chinandega 3:3
04:00Ferretti - Juventus Managua 1:1

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:45Cristobal Colon FC - Dep. Capiata 1:3
02:00Guarani - Deportivo Santani 2:1

PERU: Copa Bicentenario - Play-off

04:00AD Cantolao - Huancayo 0:0
21:30Grau - Deportivo Coopsol -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

22:45Alverca - Sporting -:-

ROMÂNIA: Superliga Feminin

16:00Vasas Odorhei F - Ol. Cluj F -:-

RUSIA: Youth League

15:00Akhmat Grozny U19 - Lok. Moscova U19 -:-

SEYCHELLES: First Division League

16:30Foresters FC - Victoria City -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

16:30Cerklje F - MB Tabor F -:-

SPANIA: Copa Federacion

21:00AnulatAlcoyano - Jove -:-
21:00Castellon - Jove -:-
21:30San Fernando - Linense -:-

SUA: USL Championship

02:00Charleston - Memphis 2:0
02:00Indy Eleven - Swope Park 2:1
03:00Birmingham - New York Red Bulls 2 2:1
04:00New Mexico - Tacoma Defiance 1:1
04:00Real Monarchs - Austin Bold 2:2

SUDAN: Premier League

17:00Rabita Kosti - Alamal Atbara -:-

UCRAINA: Youth League

14:00Shakhtar U21 - Kolos Kovalivka U21 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

02:00Plaza Colonia - Nacional 0:2
22:00Liverpool M. - Rampla Juniors -:-
22:00Racing Montevideo - Penarol -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela

23:00Carabobo - Estudiantes M. 1:0pen
23:00Metropolitanos - Estudiantes Caracas 0:1
23:00Zulia - Lara 1:0pen
00:00Mineros - La Guaira 0:3
00:00Monagas - Angostura 2:2pen
01:00Puerto Cabello - Trujillanos 2:2
02:00Zamora - Dep. Tachira 1:2
00:00Caracas - Yaracuy -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.