REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF League

03:00Independiente (Pan) - Antigua (Gtm) 0:1pen

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores

01:15Nacional (Uru) - A. Lima (Per) 2:0
01:15Racing Club (Arg) - Estudiantes M. (Ven) 2:1
03:30Bolivar (Bol) - Guarani (Par) 2:3
03:30Flamengo (Bra) - Junior (Col) 3:1
03:30Ind. del Valle (Ecu) - Barcelona SC (Ecu) 2:0
03:30Palmeiras (Bra) - Tigre (Arg) 5:0

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

15:40Abha - Al-Hilal -:-
18:05Al-Taawon - Al Nasr Riyadh -:-
19:55Al Ahli SC - Al Wehda -:-

ASIA: AFC Championship U19

17:00AmânatMalaezia U19 - Yemen U19 -:-
17:00AmânatQatar U19 - Tadjikistan U19 -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Deutschlandsberger - Ried (Am) -:-

BAHRAIN: Premier League - Retrogradare

18:00Busaiteen - Bahrain SC -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

17:00Dynamo Brest - Slutsk -:-

BRAZILIA: Serie A

03:30Vasco - Corinthians 1:2

BRAZILIA: Serie B

01:00Cuiaba Esporte - Parana 3:3
01:00Sampaio Correa - Confianca 1:3

BRAZILIA: Serie D

23:30Galvez - Ji-Parana 3:1
00:00Ferroviaria - Bangu 3:0
01:00Bahia De Feira - Gama 0:1
01:00Bare - SE Juventude 0:1
02:00America-RN - Cajazeirense de Desportos 4:1
02:00Campinense - Globo 4:1
02:00Joinville - Sao Caetano 2:1
03:00Fast Clube - Acreano 1:0
21:00Novorizontino - SER Caxias -:-
21:00Portuguesa RJ - Cascavel -:-
21:00Potiguar - Itabaiana -:-
21:00Vitoria ES - Goiania -:-
21:30Afogados da Ingazeira - Guarany -:-
21:30Moto Club - Santos AP -:-
21:30Nacional PR - Mirassol -:-
22:00Operario VG - Aguia Negra -:-
23:00Marcilio Dias - Sao Luiz -:-
00:00Goianesia - Real Noroeste -:-
00:00Rio Branco - Bragantino -:-

BRAZILIA: Campeonato Cearense - Play-off

03:30Fortaleza - Ceara 1:0

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2

01:00Serranense - CAP Uberlandia 0:1

BRAZILIA: Copa do Brasil U20

21:00Moto Club U20 - Vasco U20 -:-

BRAZILIA: Brasileiro U23 - Primul tur

21:00Ceara U23 - Bragantino U23 -:-
21:00Corinthians U23 - Avai U23 -:-
21:00Fluminense U23 - Coritiba U23 -:-
21:00Fortaleza U23 - Sampaio Correa U23 -:-
21:00Gremio U23 - Parana U23 -:-
21:00Juventude U23 - Vila Nova U23 -:-
21:00Paysandu U23 - Santa Cruz U23 -:-
21:00Santos U23 - CRB U23 -:-

BULGARIA: Cupa

15:00Chernomorets Balchik - Septemvri Sofia -:-
15:00Nadezhda Dobroslavci - Botev Vratsa -:-
15:00Oborishte - Botev Plovdiv -:-
15:00Sozopol - Etar -:-

CHILE: Primera División

00:30U. Espanola - Cobresal 1:0

CHINA: Super League - Locurile 9-16

PauzăShijiazhuang - Dalian Pro 0:2

CHINA: Super League - Play-off

14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng -:-

COLUMBIA: Copa Colombia

23:00Jaguares de Cordoba - Quindio 0:1
23:00Pereira - Tigres 1:0
02:00La Equidad - Cucuta 1:2
04:00Chico - Real San Andres 1:1
04:00Envigado - Once Caldas 3:0

COLUMBIA: Liga Women

23:00Santa Fe F - Millonarios F 3:2
22:00Fortaleza F - Llaneros F -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Puerto Golfito FC - Barrio Mexico 1:1
05:00Escazucena - Cofutpa 1:1

DANEMARCA: 1st Division

19:00Silkeborg - Viborg -:-

ECUADOR: Serie B

23:00Nueve de Octubre - America de Quito 1:0
01:00Atl. Porteno - Fuerza A. 0:0
22:30Manta - Chacaritas -:-

EGIPT: Egypt Cup

21:00Al Ittihad - Arab Contractors -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

17:15Al Fujairah - Bani Yas -:-
17:15Hatta - Al Wasl -:-
20:00Al Sharjah - Al-Wahda -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00AnulatMaardu - Elva -:-
19:00Parnu - Parnu JK Vaprus -:-

EUROPA: Europa League - Grupe

19:55CSKA Sofia - CFR Cluj -:-
19:55Dundalk - Molde -:-
19:55H. Beer Sheva - Slavia Praga -:-
19:55Lech - Benfica -:-
19:55Leverkusen - Nice -:-
19:55Napoli - Alkmaar -:-
19:55PAOK - Omonia -:-
19:55PSV - Granada -:-
19:55Rapid Viena - Arsenal -:-
19:55Rijeka - Real Sociedad -:-
19:55St. Liege - Rangers -:-
19:55Young Boys - AS Roma -:-
22:00Braga - AEK -:-
22:00Celtic - AC Milan -:-
22:00Din. Zagreb - Feyenoord -:-
22:00Hoffenheim - Steaua Roșie B. -:-
22:00Leicester - Zorya -:-
22:00Liberec - Gent -:-
22:00Ludogorets - Antwerp -:-
22:00M. Tel Aviv - Qarabag -:-
22:00Sparta Praga - Lille -:-
22:00Tottenham - LASK -:-
22:00Villarreal - Sivasspor -:-
22:00Wolfsberger AC - TSKA Moscova -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Calificări - Primul tur

15:00AmânatItalia U17 - Albania U17 -:-
15:00AmânatRomânia U17 - Slovenia U17 -:-

EUROPA: Euro Women - Calificări

17:30Grecia F - Muntenegru F -:-
18:30Wales F - Insulele Feroe F -:-
19:45Suedia F - Letonia F -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

18:00HIFK - Rovaniemi -:-
18:30Honka - Lahti -:-
18:30Inter Turku - TPS Turku -:-
18:30KuPS - Haka -:-
18:30SJK - Ilves -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

20:30Angouleme - Romorantin -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

20:00Kray - Bocholt -:-
20:30AmânatDJK Teutonia St.Tonis - FC Monheim -:-
20:30Union Nettetal - Schonnebeck -:-
21:00AmânatDuisburg - Dusseldorf-West -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1st Phase

00:00AmânatMarathon - Honduras Progreso -:-
02:00AmânatReal de Minas - Real Sociedad -:-
04:00AmânatOlimpia - Real Espana -:-
00:00AmânatPlatense - Vida -:-

INDONESIA: Liga 1

11:30AmânatBhayangkara Utd - Arema -:-
11:30AmânatPersela - Persik Kediri -:-
14:15AmânatPersipura - Persija Jakarta -:-

IORDANIA: Premier League

18:00Shabab Al Ordon - Sahab -:-

ISLANDA: Pepsideild

22:15AmânatStjarnan - KR Reykjavik -:-

ITALIA: Serie C - Group A

16:00Pro Patria - Lucchese -:-
18:30Como - Pergolettese -:-

ITALIA: Serie C - Group C

21:45Foggia - Avellino -:-
21:45Juve Stabia - Cavese -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

33'Kaisar - Shakhtar K. 0:0
33'Ordabasy - Zhetysu 2:0
14:00FC Astana - Tobol -:-
16:00K. Almaty - Kaspij Aktau -:-

KAZAKHSTAN: First Division

08:00Arys - Ekibastuz 2:2
08:00Sdyushor - Shakhtar Bulat 2:0
33'Altai Semey - Baykonur Kyzylorda 0:0
12:00Atyrau - Akademiya Ontustik -:-
12:00FK Akzhayik - Kairat Academy -:-
14:00Aktobe - FK Kyran -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

16:00Etiopia - Zambia -:-
16:00Macedonia de Nord U17 - Serbia U17 -:-
18:00AnulatElveţia U16 - Spania U16 -:-
18:00AnulatElveţia U17 - Spania U17 -:-
18:00AnulatSlovacia U16 - Cehia U16 -:-

MALTA: Division 1

18:00Vittoriosa - Zebbug -:-
22:15AmânatPieta Hotspurs - Marsa FC -:-

MAURITANIA: Ligue 1

00:40Nouakchott King's - Kedia 4:1
20:00JAHE - Kaedi -:-
22:40Sahel - Garde Nationale -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Tlaxcala - Cimarrones de Sonora 2:1
03:05Leones Negros - Cancun 0:1
05:05Dorados - Tapatio 1:1

MEXIC: Liga Premier Serie A

00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Zitacuaro -:-

MEXIC: Copa Mexico - Play-off

05:06Tijuana - Monterrey 0:1

RUSIA: PFL - Group 1

14:30Krasnodar 3 - Tuapse -:-

RUSIA: PFL - Group 2

09:00AmânatZenit Irkutsk - Chita -:-

RUSIA: Youth League

13:00Chertanovo M. U19 - Sochi U19 -:-

SLOVENIA: Cupa

15:00Drava - Mura -:-

SPANIA: LaLiga2

17:30Leganes - Zaragoza -:-
20:00Mallorca - Albacete -:-
20:00R. Oviedo - Vallecano -:-
22:30Malaga - Gijon -:-

SPANIA: Copa Federacion

13:00Las Rozas - SD Tenisca -:-
20:00Leioa - Langreo -:-
20:30Platges de Calvia - Mar Menor -:-
21:00Llagostera - Gimnastic -:-

SUA: MLS

04:00AmânatColorado Rapids - Sporting Kansas City -:-

SUA: USL League One

02:00Tormenta - New England II 4:0
03:00Forward Madison - North Texas 0:1

SUEDIA: Superettan

20:00Brage - Ljungskile -:-
20:00Jonkopings - GAIS -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Tanzania Prisons - Simba -:-
19:00Young Africans - Polisi Tanzania -:-

TURCIA: 1. Lig

13:30Tuzlaspor - Ankaraspor -:-
16:00Istanbulspor - Akhisarspor -:-
19:00Menemenspor - Bursaspor -:-

TURCIA: Cupa

13:00Agri 1970 - 52 Orduspor -:-
13:00Erbaaspor - Yozgatspor 1959 FK -:-
13:30Karakopru - Osmaniyespor -:-
13:30Tepecik - Alemdag -:-
15:00Belediye Derince - Cankaya FK -:-
19:001928 Bucaspor - Soma Spor -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:00Mashal Muborak - Kokand 1912 -:-
16:00Bunyodkor - Andijan -:-

VENEZUELA: Primera Division - Al doilea tur

00:00Lara - Puerto Cabello 0:0
03:00Carabobo - Atl. Venezuela 0:0

VIETNAM: National League Women

12:00AmânatHa Noi 2 F - Son La F -:-
12:00AmânatHo Chi Minh F - Phong Phu Ha Nam F -:-
12:00AmânatThai Nguyen F - Ho Chi Minh City 2 F -:-
12:00AmânatTKS Viet Nam F - Ha Noi F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.