REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

FRANŢA: Ligue 1 - Retrogradare

21:30Auxerre - Sochaux -:-

ITALIA: Serie A

21:45Torino - AS Roma -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Grupă campionat

20:30Univ. Craiova - Farul Constanța -:-

SPANIA: LaLiga

22:00Real Madrid - Betis -:-
22:00Vallecano - Levante -:-

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Play-off

22:00Orlando - Berkane -:-

ALGERIA: Divizia 1

19:00Biskra - Paradou -:-
20:00USM Alger - Constantine -:-

ALGERIA: Ligue 2

17:00Oued Sly - JSM Tiaret -:-

ALGERIA: U21 League

12:00Chlef U21 - Magra U21 -:-
18:00Chelghoum U21 - MC Alger U21 -:-
18:00Kabylie U21 - Tlemcen U21 -:-
18:00Saoura U21 - Medea U21 -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Caribbean Club Championship - Play-off

00:00Waterhouse (Jam) - Violette (Hai) 1:3
03:00Cibao (Dom) - Vega Real (Dom) 1:0

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe

01:00Atletico-MG (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) 3:1
03:00River Plate (Arg) - Colo Colo (Chi) 4:0
05:00Dep. Cali (Col) - Always Ready (Bol) 3:0

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe

01:15Independiente (Arg) - La Guaira (Ven) 4:0
01:15Union Santa Fe (Arg) - Fluminense (Bra) 0:0
03:30Lanus (Arg) - Wanderers (Uru) 1:2
03:30Metropolitanos (Ven) - Barcelona SC (Ecu) 2:2
03:30Sao Paulo (Bra) - J. Wilstermann (Bol) 3:0

ANGOLA: Girabola League

18:30Petro - Sporting de Benguela -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

21:30Atlas - General Lamadrid -:-

ARGENTINA: Primera A Women

21:00San Lorenzo F - Villa San Carlos F -:-

ARMENIA: VBET Premier League

18:00Ararat - BKMA -:-

ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor

03:00Britannia - Dakota -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

12:00APIA Leichhardt - Mount Druitt Rangers -:-
12:00Manly Utd - Sydney Olympic -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

13:00Sunshine Coast Wanderers - Olympic FC -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

12:30Melbourne Knights - Dandenong City -:-
13:00Green Gully - Oakleigh -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare

20:00Altach - Tirol -:-
20:00Hartberg - Ried -:-
20:00LASK - Admira -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

19:30Leobendorf - Marchfeld -:-
20:00Bruck Leitha - First Vienna -:-
20:30TWL Elektra - Wiener Neustadt -:-
20:30Wiener - Neusiedl -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Bad Gleichenberg - Wels -:-
20:00Kalsdorf - Sturm Graz (Am) -:-
20:00Ried (Am) - Vocklamarkt -:-
20:00SV Spittal - Deutschlandsberger -:-
20:00Treibach - Gleisdorf -:-
20:00Weiz - Allerheiligen -:-
20:00WSC Wels - Weindorf St. Anna -:-
20:30Stadl Paura - Wolfsberger (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol - Grupă retrogradare

20:00Innsbruck (Am) - Tirol (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol - Locuri

20:30SV Worgl - Kitzbuhel -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg - Grupă retrogradare

19:30Grodig - SAK 1914 -:-
20:00Kuchl - USK Anif -:-
20:30Seekirchen - Saalfelden -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Promotion Group

20:30Johann - A. Salzburg -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

19:00Sturm F - Neulengbach F -:-

BANGLADESH: Premier League

12:00Muktijoddha Sangsad - Sheikh Russel -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

18:00FC Minsk - Soligorsk -:-
20:00Arsenal Dzyarzhynsk - Energetik-BGU -:-

BELARUS: Pershaya Liga

15:00Baranovici - Volna Pinsk -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

03:00Guabira - U. Sucre 1:0

BRAZILIA: Serie B

01:00Gremio - Criciuma 0:0
01:00Vila Nova - Chapecoense-SC 0:0
03:30Guarani - Vasco 0:0
03:30Nautico - CSA 1:1

BRAZILIA: Campeonato Amapaense

02:15AmânatTrem - Sao Paulo AP -:-

BULGARIA: Parva liga - Conference League Group

20:00Arda - Beroe -:-
20:00Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-

BULGARIA: Vtora liga

16:45Yantra Gabrovo - Ludogorets II -:-

CIPRU: First Division - Grupă retrogradare

19:00Achnas - AEL Limassol -:-
19:00Omonia - Ol. Nicosia -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

19:00Academie de FAD - Bouake -:-

CROAŢIA: 1. HNL

19:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:-
21:05Lok. Zagreb - Sibenik -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare

20:00Hellerup - Hillerod -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat

20:00KoldingQ F - Koge F -:-

ECUADOR: Serie B

03:00Ind. Juniors - Olmedo 0:1

EGIPT: Division 2 - Group B

17:00Al Qanah - Marekh -:-
17:00Al-Sekka - ZED -:-
17:00Bur Fouad - Al Nasr -:-
17:00Petrojet - Banha -:-
17:00Suez SC - El Entag El Harby -:-
17:00Telecom Egypt - Belbeis -:-
17:00Tersana - El Daklyeh -:-
17:00Wadi Degla - Porto Suez -:-

ETIOPIA: Premier League

10:00Addis Ababa Ketema - Jimma Aba Jifar -:-
16:00Hawassa - Ethiopia Bunna -:-

EUROPA: Campionatul European U17

14:30Danemarca U17 - Scoţia U17 -:-
14:30Serbia U17 - Turcia U17 -:-
16:30Portugal U17 - Suedia U17 -:-
16:30Spania U17 - Belgia U17 -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

18:00Honka - Ilves -:-

FINLANDA: Ykkonen

18:30JaPS - KTP -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

18:00KuPS Akatemia - Atlantis -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

19:00JJK Jyvaskyla - Vaajakoski -:-

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

18:30PK-35 Helsinki F - NJS F -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga - Retrogradare

21:30Kaiserslautern - Dresda -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

20:00Nurnberg II - Bayern II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

20:30Pampow - Hansa Rostock II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

20:00Sandersdorf - Halle -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen - Grupă retrogradare

20:15Westfalia Herne - Ennepetal -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupa promovare

19:45Arminia Ludwigshafen - Waldalgesheim -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupă retrogradare

21:00SG 2000 Mulheim-Karlich - Elversberg II -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

21:00Friesdorf - Deutz -:-

GERMANIA: DFB Junioren Pokal

19:00Stuttgart U19 - Dortmund U19 -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

21:00HB Torshavn 2 - B36 Torshavn 2 -:-

IORDANIA: Premier League

17:30Al Salt - Al-Faisaly Amman -:-
20:00Aqaba - Al Ramtha -:-

IRAK: Super League

16:00Al Karkh - Baghdad -:-
16:00Al Sinaah - Al Kahraba -:-
16:00Zakho - Al Naft -:-
18:30Al Wasat - Naft Al-Basra -:-

IRLANDA: Premier Division

21:45Bohemians - Sligo Rovers -:-
21:45Derry City - Dundalk -:-
21:45Drogheda - Finn Harps -:-
21:45St. Patricks - Shelbourne -:-

IRLANDA: Divizia 1

21:45Cork City - Wexford -:-
21:45Galway - Athlone -:-
21:45Treaty United - Cobh Ramblers -:-

ISLANDA: Inkasso-deildin

21:00Thor Akureyri - Grindavik -:-
22:15Afturelding - Selfoss -:-
22:15Kordrengir - KV Reykjavik -:-

ISLANDA: Division 2

22:15Fjardabyggd/Leiknir - Volsungur -:-
22:15Reynir - Aegir -:-
22:15Throttur - IR Reykjavik -:-
23:15Magni - Hottur / Huginn -:-

ITALIA: Serie B - Play out-uri

21:30Cosenza - L.R. Vicenza -:-

ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs

21:30Reggiana - FeralpiSalo -:-

ITALIA: Primavera 1 - Retrogradare

15:30Genoa U19 - Napoli U19 -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

18:00Valmiera - Auda -:-

LIBAN: Premier League - Grupă campionat

16:00Bourj FC - Al Ahed -:-
16:00Tadamon - Al Sahel -:-

MACEDONIA DE NORD: Cupa

19:00Sileks - Makedonija GP -:-

MALAEZIA: Premier League

16:00Kelantan United - Kuching City FC -:-
16:00Terengganu 2 - Johor DT II -:-

MAROC: Botola Pro

19:30Youssoufia Berrechid - FAR Rabat -:-

MAURITANIA: Ligue 1

21:00Nouadhibou - Police -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri

04:00Club America - Pachuca 1:1

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

21:00FK Podgorica - Iskra -:-
21:00Jezero - Buducnost -:-
21:00Mornar - Decic -:-
21:00OFK Petrovac - Sutjeska -:-
21:00Zeta - Rudar -:-

MUNTENEGRU: Druga Liga

18:30Berane - Kom Podgorica -:-
18:30Bokelj - Mladost DG -:-
18:30FK Cetinje - Arsenal Tivat -:-
18:30Grbalj - Titograd -:-
21:00Jedinstvo - Igalo -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

20:00Sandnes 2 - Akra -:-

OLANDA: Eredivisie - Feminin

20:30Ajax F - Twente F -:-
20:30Den Haag F - VV Alkmaar F -:-
20:30Heerenveen F - Feyenoord F -:-
20:30PSV F - Excelsior F -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Tacuary - Ameliano -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

22:00Fernando de la Mora - San Lorenzo -:-

PERU: Liga Women

23:30Sporting Cristal F - Ayacucho F -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

19:00Domazlice - Karlovy Vary -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

18:00Znojmo - Ostrava B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

19:00Rokycany - Petrin Plzen -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

19:30Ceska Lipa - Louny -:-
19:30Chomutov - Tatran Rakovnik -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

19:00Libcany - Horice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

19:00Nepomuk - Bolevec -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

19:00Motorlet Prague B - Zizkov B -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

13:00Pardubice U19 - Slovacko U19 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa promovare

17:00CSM Focsani - Aerostar Bacău -:-
18:00Metalul Buzau - Oţelul Galaţi -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare

18:00CSM Ramnicu Sarat - Viitorul Ianca -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare

18:00F. Constanta 2 - CS Afumaţi -:-
18:00Popesti Leordeni - Agricola Borcea -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare

17:00Inainte Modelu - FC Voluntari 2 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare

18:00Rapid Bucureşti 2 - Progresul Spartac -:-
18:00Tunari - Unirea Bascov -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare

18:00Academica Clinceni 2 - FC Argeș 2 -:-
18:00Dinamo București 2 - Flacăra Moreni -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare

18:00Cetate Rasnov - Odorheiu Secuiesc -:-
18:00FC Pucioasa - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare

18:00FC Hermannstadt 2 - Targu Secuiesc -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare

18:00CSM Alexandria - CSM Slatina -:-
18:00Viitorul Daesti - Vedița Colonești -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare

18:00CSM Deva - Pandurii Tg. Jiu -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare

18:00ACS Viitorul Tg. Jiu II - Aurul Brad -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare

18:00Unirea Ungheni - CS Hunedoara -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare

18:00Ariesul Turda - Gloria 2018 Bistrita -:-
18:00Avantul Reghin - Unirea Alba-Iulia -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3 - Grupă retrogradare

14:00Vidnoe - Penza -:-

RUSIA: Youth League - Grupă campionat

18:00Din. Moscova U19 - Lok. Moscova U19 -:-
18:00Kazan U19 - Sochi U19 -:-
18:00Samara U19 - Zenit U19 -:-
18:00Sp. Moscova U19 - Chertanovo M. U19 -:-
18:00TSKA Moscova U19 - FK Rostov U19 -:-

RUSIA: Youth League - Grupă retrogradare

10:00Ural U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
12:00Konoplev Academy U19 - Khimki U19 -:-
13:00Nizhny Novgorod U19 - Krasnodar U19 -:-
13:00Ufa U19 - Arsenal Tula U19 -:-
18:00FK Strogino Moscow U19 - Akhmat Grozny U19 -:-

SCOŢIA: Premiership - Retrogradare

21:45Inverness - St. Johnstone -:-

SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare

18:30Mladost - Sp. Subotica -:-
18:30Proleter - Novi Pazar -:-
18:30Radnicki 1923 - Metalac -:-

SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare

18:30Timok - Kabel Novi Sad -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Borac Sajkas - Tisa Adorjan -:-
18:00Borac Sakule - Vrsac -:-
18:00Omladinac NB - Radnicki 1912 -:-

SEYCHELLES: First Division League

16:30St John Bosco - Northern Dynamo -:-

SIERRA LEONE: Premier League

19:15Central Parade - East End Tigers -:-

SINGAPORE: Premier League

14:45Tanjong Pagar - Balestier Khalsa -:-

SLOVACIA: 2. liga

18:00Dubnica - Puchov -:-
18:00FK Humenne - Skalica -:-
18:00Kosice - Bardejov -:-
18:00Petrzalka - Namestovo -:-
18:00Rohoznik - Banska Bystrica -:-
18:00S. Bratislava B - Podbrezova -:-
18:00Trebisov - Komarno -:-
18:00Zilina B - Samorin -:-

SLOVENIA: 2. SNL

18:00Bilje - Fuzinar -:-
18:00Dob - Beltinci -:-
19:00Primorje - NK Krka -:-
20:00Nafta - Jadran Dekani -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

20:00Sobec Lesce - Sencur -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Zaragoza - Lugo -:-

SUA: USL League Two

02:00Tobacco Road - Wake FC 4:2
00:00Asheville City - Dalton -:-
00:00Miami City - Miami -:-

SUDAN: Premier League

17:00Al-Ahly Merowe - Al Wadi -:-
17:00Alamal Atbara - Al-Hilal -:-
17:00Al Shorta - Tuti -:-
17:00Hilal El-Fasher - Ahli Khartoum -:-
20:15Ahli Shendi - Wad Nobawi -:-
20:15Al-Merreikh - Khartoum -:-
20:15Hilal El Obied - Hay al-Arab -:-
20:15Kober - Al-Hilal -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

20:00Stockholm Internazionale - Gefle -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

20:00Lindome - GAIS -:-
20:00Torns - Angelholms -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

20:00Storfors AIK - Bergnasets AIK -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

20:00Savedalens - Onsala BK -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

20:00Balkan - Ariana -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

20:00Gauthiod - Vanersborgs FK -:-
20:00Herrestads AIF - Lidkopings FK -:-
20:00Yxhults IK - Stenungsunds -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

19:00Eskilstuna United F - Rosengard F -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Coastal Union - Dodoma Jiji -:-
16:00Namungo - Tanzania Prisons -:-
19:00Young Africans - Mbeya Kwanza -:-

TUNISIA: Ligue 2 - Play-off

17:00Stade Tunisien - Sidi Bouzid -:-

TURCIA: Super Lig

20:00Antalyaspor - Galatasaray -:-
20:00Gaziantep - Rizespor -:-

TURCIA: 1. Lig

17:00Boluspor - Altinordu -:-
17:00Tuzlaspor - Samsunspor -:-
20:00Balikesirspor - Eyupspor -:-
20:00Denizlispor - Erzurum BB -:-
20:00Istanbulspor - Bandirmaspor -:-

TURCIA: 2. Lig Play Offs

16:00Bodrumspor - Bayburt -:-
20:00Karacabey Belediyespor - Tarsus -:-

UCRAINA: Youth League

13:00AnulatDin. Kiev U19 - Ch. Odessa U19 -:-
13:00AnulatInhulets U19 - Minaj U19 -:-
13:00AnulatKolos Kovalivka U19 - Desna U19 -:-
13:00AnulatMariupol U19 - Vorskla U19 -:-
13:00AnulatMetalist 1925 U19 - Veres Rivne U19 -:-
13:00AnulatOleksandriya U19 - Dnipro-1 U19 -:-
13:00AnulatRukh Lviv U19 - Shakhtar U19 -:-
13:00AnulatZorya U19 - Lviv U19 -:-

URUGUAY: Segunda Division

18:00Atenas - Villa Espanola -:-
21:00Cerro CA - Miramar -:-

VENEZUELA: Primera Division

02:30Portuguesa - Hermanos Colmenares 1:1
00:15Zamora - Puerto Cabello -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.