REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

15:30Jomo Cosmos - Royal Eagles -:-
15:30AmânatTS Galaxy - Richards Bay -:-
15:30TS Galaxy - Pretoria U. -:-
15:30Uthongathi - Tshakhuma -:-

ALGERIA: Ligue 2

16:00Amal Bou Saada - Arba -:-
16:00Arzew - Eulma -:-
16:00ASM Oran - Medea -:-
16:00Harrach - MO Bejaia -:-
16:00Saida - Tadjenant -:-
16:00Skikda - Khroub -:-
17:00Bejaia - Relizane -:-
18:00Tlemcen - Annaba -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - League A

02:30Cuba - SUA 0:4
12'Mexic - Bermuda 0:0

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - League B

00:30El Salvador - Republica Dominicană 2:0
00:30Saint Lucia - Montserrat 0:1

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - League C

00:00Puerto Rico - Anguilla 3:0
02:00Barbados - Insulele Cayman 3:0
02:00Insulele Virgine US - Saint Martin 1:2

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Kingstonian - Enfield Town -:-

ANGLIA: FA Cup

21:45Darlington - Walsall -:-
21:45Lincoln - Ipswich -:-
21:45Newport - Grimsby -:-
21:45Wycombe - Tranmere -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

21:00Wolves U23 - Paris SG II -:-

ANGLIA: Women's League Cup

21:00Chelsea F - Tottenham F -:-
21:30West Ham F - Lewes F -:-
21:45Charlton F - London City Lionesses F -:-
21:45Coventry United F - Aston Villa F -:-
21:45London Bees F - Brighton F -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

13:50Al Thuqbah - Al-Kawkab -:-
14:10Al Mojzel - Al Jabalain -:-
14:30Al Ain - Al Ansar -:-
16:30Al Najoom - Al-Nahda -:-
16:55Al Bukayriyah - Ohod -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Deportivo Moron - Atletico Atlanta 1:0

BOLIVIA: Nacional B - Play-off

21:30Stormers - Tomayapo -:-

BRAZILIA: Serie B

00:15Criciuma - Parana 1:1
02:30Operario - Vitoria 1:2
00:15Vila Nova - Oeste -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Atletico Olympic - Rukinzo -:-
15:00Kayanza - Le Messager Ngozi -:-

CAMERUN: Elite One

14:00Colombe Lobo - Fovu Baham -:-
14:00Eding Sport - Bamenda -:-
14:00Feutcheu - Avion Academy -:-
14:00Union Douala - APEJES Academy -:-
16:00Bamboutos FC - Tonnerre -:-
16:00Canon Yaounde - Young Sports Academy -:-
16:00Cotonsport - Dragon de Yaounde -:-
16:00Fortuna Mfou - UMS de Loum -:-
16:00Panthere - Stade Renard -:-

COLUMBIA: Liga Aguila - Clausura - Quadrangular

00:00Tolima - Cucuta -:-

CONGO DR: Ligue 1

14:30AmânatGroupe Bazano - Sanga Balende -:-
16:30Nyuki - Bukavu -:-
16:30Renaissance - Motema Pembe -:-
16:30St Eloi Lupopo - RCK -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

42'Alajuelense - ADR Jicaral 1:1

ECUADOR: Serie B - Play-off

22:30Ind. Juniors - Manta -:-
22:30Orense - Santa Rita -:-

GERMANIA: Regionalliga North

17:30AmânatHannover II - Hamburger SV II -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

20:30AmânatEmden - Bersenbruck -:-
20:30Spelle-Venhaus - Hagen/Uthlede -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

21:00RW Walldorf - Hanau -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

15:00Bielefeld F - Hoffenheim 2 F -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Horoya - Elephant Coleah -:-

INDONESIA: Liga 1

10:30Persela - Badak Lampung -:-
13:15PSS Sleman - Pusamania Borneo -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30Pro Sesto - Levico Terme -:-

ITALIA: Serie D - Group I

15:30San Tommaso - Marsala -:-

ITALIA: Coppa Italia Serie C - Play-off

21:45Catania - Sicula Leonzio -:-

ITALIA: Coppa Italia Serie D

21:00Feltre - Campodarsego -:-

KENYA: Premier League

14:00Kenya CB - Chemelil -:-
14:00Kisumu All-Stars - Wazito -:-
14:00Mathare Utd. - Sofapaka -:-
14:00Nzoia Sugar - Posta Rangers -:-
14:00Zoo - Sony Sugar -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

14:00Malmo FF (Swe) - Odense (Den) -:-
19:00Blansko (Cze) - Vyskov (Cze) -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

23:00AmânatPanama - Bolivia -:-
82'Ecuador - Columbia 0:1
03:30AnulatPeru - Chile -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

13:00South Sudan F - Burundi F -:-
15:30Tanzania F - Zanzibar F -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională

21:00UNA Strassen - Jeunesse Esch -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Adamawa Utd - Abia Warriors -:-
17:00Akwa Starlets - Ifeanyi Ubah -:-
17:00Akwa United - Katsina Utd -:-
17:00Jigawa Golden Stars - Kano -:-
17:00Lobi Stars - Heartland -:-
17:00MFM FC - Warri Wolves -:-
17:00Nasarawa - Plateau -:-
17:00Rivers United - Enugu -:-
17:00Sunshine Stars - Enyimba -:-
17:00Wikki Tourist - Delta Force -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri

84'San Francisco - Plaza Amador 0:1

PERU: Liga 2 - Play-off

20:00Grau - Comerciantes Unidos -:-
22:00Santos FC - Deportivo Coopsol -:-

ROMÂNIA: Liga 2

14:00Rapid București - UTA Arad -:-
19:30Turris T. Magurele - Petrolul Ploiești -:-

ROMÂNIA: Superliga Feminin

11:00Piros Security F - 'U' Alexandria F -:-

ROMÂNIA: Cupa Feminin

12:00Nicu Gane Falticeni F - Heniu Prundu Bargaului F -:-
14:00Coltea Brasov F - Vasas Odorhei F -:-

SCOŢIA: Highland League

21:45Forres Mechanics - Clachnacuddin -:-
21:45AmânatNairn County - Fort William -:-

SERBIA: Cupa

19:00Steaua Roșie B. - Macva -:-

SEYCHELLES: First Division League

16:30Saint Louis - Au Cap -:-

SPANIA: Copa Federacion

13:00Tudelano - Coruxo -:-
21:00Castellon - Murcia -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Young Africans - Kinondoni MC -:-

ŢARA GALILOR: FAW Championship North & Mid

21:30Buckley - Gresford -:-
21:45Guilsfield - Porthmadog -:-

UCRAINA: Persha Liga

13:00Hirnyk-Sport - Rukh Lviv -:-

UCRAINA: Druha Liga

13:00Dinaz Vyshgorod - Podillya Khmelnytskyi -:-

UGANDA: Premier League

14:00AmânatKampala City - URA SC -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clasura - Play off-uri

22:00Dep. Tachira - Metropolitanos -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.