REFRESH

Tenis » Azi » Rez. finale

ATP - SIMPLU: Seul (Coreea de Sud), suprafață dură

06:10Albot R. (Mda) - Shapovalov D. (Can) 0:2
07:40Brooksby J. (Usa) WO - Norrie C. (Gbr) -:-
09:05Ruud C. (Nor) - Nishioka Y. (Jpn) 1:2
13:05McDonald M. (Usa) - Kovacevic A. (Usa) 1:2

ATP - SIMPLU: Sofia (Bulgaria), suprafață dură (sală)

14:05Majchrzak K. (Pol) - Huesler M. (Sui) 1:2
16:45Struff J-L. (Ger) - Musetti L. (Ita) 0:2
18:20Sinner J. (Ita) - Vukic A. (Aus) 2:0
20:00Ivashka I. (Blr) - Rune H. (Den) 1:2

ATP - SIMPLU: Tel Aviv (Israel), suprafață dură (sală)

11:05Broady L. (Gbr) - Cilic M. (Cro) WO -:-
12:10Lestienne C. (Fra) - Cressy M. (Usa) 2:1
14:55Rinderknech A. (Fra) - Safiullin R. (Rus) 0:2
16:25Djokovic N. (Srb) - Pospisil V. (Can) 2:0

WTA - SIMPLU: Tallinn (Estonia), suprafață dură (sală)

11:05Vekic D. (Cro) - Bencic B. (Sui) 0:2
12:55Krejcikova B. (Cze) - Haddad Maia B. (Bra) 2:0
18:10Kontaveit A. (Est) - Bonaventure Y. (Bel) 2:1

ATP - DUBLU: Seul (Coreea de Sud), suprafață dură

06:10Nam J. S./Song M-K. - Barrientos N./Reyes-Varela M. A. 1:2
08:10Klaasen R./Lammons N. - Bhambri Y./Myneni S. 2:0
11:15Chung H./Kwon S. - Goransson A./McLachlan B. 2:1

ATP - DUBLU: Sofia (Bulgaria), suprafață dură (sală)

12:05Bolelli S./Fognini F. - Fallert F./Otte O. 0:2

ATP - DUBLU: Tel Aviv (Israel), suprafață dură (sală)

13:10Bopanna R./Middelkoop M. - Doumbia S./Reboul F. 2:1
16:15Gonzalez S./Molteni A. - Krawietz K./Mies A. 2:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Buenos Aires 2 (Argentina), zgură

00:10Sanchez Jover C. (Esp) - Navone M. (Arg) 1:2
02:25Darderi L. (Ita) - Seyboth Wild T. (Bra) 0:2
19:10Popko D. (Kaz) - Burruchaga R. A. (Arg) 2:1

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Lisbon (Portugalia), zgură

12:10Misolic F. (Aut) - Zeppieri G. (Ita) 2:0
13:10Milojevic N. (Srb) - Taberner C. (Esp) 1:2
13:30van Assche L. (Fra) - Muller A. (Fra) 2:0
14:05Paire B. (Fra) - Skatov T. (Kaz) 1:2
16:55Cecchinato M. (Ita) - Taberner C. (Esp) 2:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Orleans (Franţa), suprafață dură (sală)

23:50Fils A. (Fra) - Gombos N. (Svk) 0:2
15:40Halys Q. (Fra) - Furness E. (Fra) 2:1
18:15Barrere G. (Fra) - Gasquet R. (Fra) 2:1
20:20Andreev A. (Bul) - Gombos N. (Svk) 2:1

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Buenos Aires 2 (Argentina), zgură

01:10Burruchaga R. A./Diaz Acosta F. - Carou I./Ugo Carabelli C. 2:0
19:10Merino A./Paul J. - Andreozzi G./Duran G. 0:2

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Lisbon (Portugalia), zgură

12:10Nedunchezhiyan J./Rungkat C. - Manafov V./Prihodko O. 0:2
15:45Guinard M./Martinez L. D. - Kolar Z./Oliveira G. 0:2

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Orleans (Franţa), suprafață dură (sală)

14:10Mahut N./Roger-Vasselin E. - Drzewiecki K./Niklas-Salminen P. 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Albuquerque, NM (SUA), suprafață dură

02:10Farren C. (Usa) - Evans G. (Usa) 2:1

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cancun 16 (Mexic), suprafață dură

17:00Andrade A. (Usa) - Vallejo D. (Par) 2:0
17:00Kuperstein A. (Usa) - Doria L. (Arg) 2:0
17:00Tomic B. (Aus) - Kimhi O. (Isr) 2:0
18:30Cozbinov A. (Mda) - Ellouck R. (Isr) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Forbach (Franţa), suprafață dură (sală)

12:00Kym J. (Sui) - Rehberg M. H. (Ger) 0:2
13:30Bouquier A. (Fra) - Fassbender B. (Fra) 0:2
13:30Gomez F. A. (Arg) - Broville M. (Fra) 2:1
13:30Knaff A. (Lux) - Moundir A. (Mar) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 38 (Tunisia), suprafață dură

11:00Barroso Campos A. (Esp) - Wiedenmann L. (Ger) 2:0
11:00Sun F. (Chn) - Gima S. (Rou) 2:1
12:00Coulibaly E. (Ivo) - Mu T. (Chn) 2:0
12:00Dellavedova M. (Aus) - Debru G. (Fra) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Prostejov (Republica Cehă), zgură

11:00Chazal M. (Fra) - Paulson A. (Cze) 1:2
11:00Siniakov D. (Cze) - Handel T. (Ger) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Sabadell (Spania), zgură

13:05Alcala Gurri M. (Esp) - Matas Ortega X. (Esp) RETRAS 1:1
13:10Sheyngezikht L. (Bul) - Lopez N. (Sui) 2:1
15:45Lopez Morillo I. (Esp) - Jorda Sanchis D. (Esp) 0:2
17:05Mikrut L. (Cro) - Lopez San Martin A. (Esp) 1:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), suprafață dură

11:00Lee T. (Kor) - Whitehouse M. (Gbr) 1:2
11:00Ostapenkov D. (Blr) - Tkemaladze Z. (Geo) 1:2
11:00Rossi L. (Ita) - Capecchi D. (Ita) 0:2
11:00Serafini M. (Ita) - Simon S. (Isr) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Falun (Suedia), suprafață dură (sală)

17:30Monday J. (Gbr) - Friberg K. (Swe) 1:2
17:30Squire H. (Ger) - Zuk K. (Pol) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Ibague (Columbia), zgură

02:00Bueno G. (Per) - Pontoglio D. (Ita) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Kashiwa (Japonia), suprafață dură

04:00Noguchi R. (Jpn) - Kumasaka T. (Jpn) 2:0
04:00Tanuma R. (Jpn) - Matsuda K. (Jpn) 2:0
05:30Kawakami R. (Jpn) - Shimizu Y. (Jpn) 2:1
05:30Ochi M. (Jpn) - Hazawa S. (Jpn) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Santa Margherita di Pula 8 (Italia), zgură

15:40Basso A. (Ita) - Droguet T. (Fra) 1:2
15:45Ejupovic E. (Ger) - Tabacco G. (Ita) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Tay Ninh (Vietnam), suprafață dură

06:00Bun K. (Cam) - Compagnucci T. (Ita) 2:0
06:00Ly Nam H. (Vie) - Imamura M. (Jpn) 2:0
06:00Mochizuki Y. (Jpn) - Hsu Yu H. (Tpe) 0:2
06:00Rai A. (Nzl) RETRAS - Wong C. (Hkg) 1:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cancun 16 (Mexic), suprafață dură

17:00Crossley M. (Jpn) - Quevedo K. (Usa) 1:2
17:00Koike E. (Jpn) - Hinojosa Gomez J. (Mex) 0:2
17:00Rivera Corado M. G. (Gtm) - Dagan Fruchtman M. (Isr) 1:2
19:00Proctor L. (Usa) - Martinez Hernandez M. F. (Mex) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Guayaquil 2 (Ecuador), zgură

18:00Ccuno R. (Per) - Andrade S. T. I. (Ecu) 1:2
19:30Samudio A. (Col) - Sewing S. (Usa) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 32 (Tunisia), suprafață dură

11:00Daniel J. (Usa) - Dong N. (Chn) 1:2
11:00Ukolova A. (Rus) - Amos A. (Gbr) 2:0
12:00Banks A. (Gbr) - Wei S. (Chn) 0:2
12:00Yao X. (Chn) - Kordolaimi E. (Gre) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), suprafață dură

11:00Conway J. (Gbr) - Lin F. A. (Tpe) 2:0
11:00Shauha D. (Blr) - Iatcenko P. (Rus) RETRAS 1:0
11:00Szabo B. (Rou) - Falei A. (Blr) 0:2
12:30Refaat M. (Egy) - Ezzat Y. (Egy) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Austin, TX (SUA), suprafață dură

19:00Loeb J. (Usa) - Naito Y. (Jpn) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Lisbon (Portugalia), suprafață dură

12:00Carreras A. (Gbr) - Wagner S. (Ger) 2:0
12:00Matoula M. (Gre) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) 1:2
13:30Monnet C. (Fra) - Janicijevic S. (Fra) 2:0
13:30Zuger J. (Sui) - Buyukakcay C. (Tur) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Nanao (Japonia), suprafață dură

04:00Hanatani N. (Jpn) - Hosogi S. (Jpn) 0:2
04:00Okamura K. (Jpn) - Saigo R. (Jpn) 1:2
05:30Kobori M. (Jpn) - Sun L. (Sui) RETRAS 1:0
05:30Muramatsu C. (Jpn) - Kaji H. (Jpn) 1:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Otocec 2 (Slovenia), zgură

10:00Boskovic L. (Cro) - Shymanovich I. (Blr) 0:2
10:00Erjavec V. (Slo) - Khromacheva I. (Rus) 1:2
10:00Gerlach K. (Ger) - Aney J. (Usa) 2:0
10:00Laskevich E. (Blr) - Herdzelas D. (Bih) 2:1
10:00Lukas T. (Cro) - Korneeva A. (Rus) 1:2
10:00Potocnik N. (Slo) - Strakhova V. (Ukr) 2:0
11:30Bulgaru M. (Rou) - Falkowska W. (Pol) 2:1
11:30Nahimana S. (Bur) - Salkova D. (Cze) 1:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Santa Margherita di Pula 8 (Italia), zgură

15:30Akugue Noha N. (Ger) - Bejlek S. (Cze) 2:1
15:30Chiesa D. (Ita) - Semenistaja D. (Lat) 0:2
15:30In-Albon Y. (Sui) - Colmegna M. (Ita) 2:1
15:30Vicens Mas R. (Esp) - Benoit M. (Bel) 2:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 San Sebastian (Spania), zgură

12:05Fruhvirtova B. (Cze) - Vedder E. (Ned) 1:2
12:10Grabher J. (Aut) - Zavatska K. (Ukr) 2:0
15:00Schunk N. (Ger) WO - Avanesyan E. (Rus) -:-
15:05Bolsova Zadoinov A. (Esp) - Schunk N. (Ger) 2:1
18:10Ormaechea P. (Arg) - Serban R. (Cyp) 1:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 Templeton, CA (SUA), suprafață dură

00:30Krueger A. (Usa) - Hibino N. (Jpn) 0:2
00:40Montgomery R. (Usa) - Duval V. (Usa) 2:0
01:50Sharma A. (Aus) - Yuan Y. (Chn) 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Albuquerque, NM (SUA), suprafață dură

00:30Kikuchi Y./Nortey I. - Garcian A./Hanzlik C. 2:0
00:45Boyd K. L./Wood W. - Huang H./Wang C. 2:0
04:35Abdul Salam R./Samaha G. - Azoides D./Ribero F. 0:2
21:00Diaz Jalil A./Hudd E. - Maggs A./Pucalka J. WO -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cancun 16 (Mexic), suprafață dură

00:00Chiu J./Strode E. - Doria L./Osorio J. S. 0:2
18:00Boscarino F./Rodriguez R. - Flores J./Ribeiro Lago E. 1:2
20:00Flores J./Ribeiro Lago E. - Bhangdia J./Stewart H. 1:2
20:30Doria L./Osorio J. S. - Andrade A./Banthia S. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Forbach (Franţa), suprafață dură (sală)

19:00Raynel A./Reymond A. - Bouquier A./Jacq G. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 38 (Tunisia), suprafață dură

16:00Huang T./Jans J. - Sun F./Tang S. 2:0
16:00Barroso Campos A./Schell N. - Frawley J./Negritu Ch. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Prostejov (Republica Cehă), zgură

12:00Jenicek J./Paty D. - Karol M./Kodat T. A. 2:0
14:00Barnat J./Bolardt A. - Jurajda A./Siniakov D. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Sabadell (Spania), zgură

19:15Gulin S./Sheyngezikht L. - Arenas-Gualda I./Nijboer R. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), suprafață dură

14:30Pokorny L./Purtseladze S. - Arutiunian E./Ostapenkov D. 2:0
15:15Little D./Whitehouse M. - Liaonenka A./Zgirovsky A. 1:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Ibague (Columbia), zgură

23:45Fernandez Flores D./Pereira F. - Mendoza A./Panta J. 0:2
00:30Heide G./Loureiro J. V. C. - Bertran P./Hoyos Franco A. 2:0
00:30Franco T./March A. C. - Buitrago N./Gomez M. 2:1
01:00Bendeck J. D./Pena E. - Huertas Del Pino A./Huertas Del Pino C. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Kashiwa (Japonia), suprafață dură

05:30Ichikawa T./Suksumrarn T. - Tajima N./Watanabe S. 0:2
07:00Matsui T./Uesugi K. - Takeuchi K./Tanuma R. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Santa Margherita di Pula 8 (Italia), zgură

18:30Andaloro F./Bondioli F. - Libietis M./Stodder T. 0:2
19:25Ovcharenko O./Picchione A. - Tabacco F./Tabacco G. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Tay Ninh (Vietnam), suprafață dură

09:00Hsu Yu H./Trongcharoenchaikul W. - Nguyen D. T./Pham M. T. 2:0
09:15Alcantara F. C./Isaro P. - Bayldon B./Rai A. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Cancun 16 (Mexic), suprafață dură

23:00Becerra A. M./Seivane Torres S. A. - Rivera Corado M. G./Weedon K. 0:2
23:30Chiu B./Jones M. - Kwong L./Ulyashchenko A. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Guayaquil 2 (Ecuador), zgură

23:15Arciniegas L. D./Samudio A. - Popovic M./Rodricks P. 2:0
23:15Andrade S. T. I./San M. R. V. A. - Reayer A./Romero C. 0:2
23:15Imbo N. J./Vargas V. - Ccuno R./Herazo M. F. 0:2
01:40Perez Garcia M. P./Sewing S. - Figueroa T. S./Gonzales L. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 32 (Tunisia), suprafață dură

16:00Amos A./Koller A. - Daniel J./De Stefano S. 2:1
16:00Dong N./Luikham J. - Jiang Z./Liu Y. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), suprafață dură

12:30La Cerra S./Pochtovyk K. - Abbagnato A./Stagno B. 0:2
13:30Fedorova A./Pridankina E. WO - Iatcenko P./Shauha D. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Lisbon (Portugalia), suprafață dură

13:30Jorge F./Jorge M. - Kanev K./Santos A.F. 2:0
17:30Burillo Escorihuela I./Lazaro Garcia A. - Nagy A./Wagner A. 2:1

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Nanao (Japonia), suprafață dură

07:00Ito A./Okuwaki R. - Kawagishi N./Kobayashi H. 2:1
08:00Saigo R./Saigo Y. - Kozaki F./Yamazaki I. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Otocec 2 (Slovenia), zgură

15:30Boehner L./Rajkovic A. - Aney J./Siskova A. 0:2
15:30Khromacheva I./Shymanovich I. - Korneeva A./Laskevich E. 2:0
15:30Rosca C./Strakhova V. - Ciric Bagaric L./Sarkisova K. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Santa Margherita di Pula 8 (Italia), zgură

17:00Benoit M./Lu J. - Anshba A./Simion O. 0:2
17:00Akugue Noha N./Seidel E. - Moratelli A./Pigato L. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W60 San Sebastian (Spania), zgură

17:10Gamiz A./Vedder E. - Fita Boluda A./Maristany G. 0:2
19:30Bolsova Zadoinov A./Zavatska K. - Bouzas Maneiro J./Romero Gormaz L. 2:1

ITF FEMININ - DUBLU: W60 Templeton, CA (SUA), suprafață dură

02:10Volodko K./Kuwata H. - Anderson R./Zarazua R. 2:0
02:25Mateas M./Pereira R. - Hibino N./Santamaria S. 1:2
03:40Chang S./Kawa K. - Chirico L./Min G. 2:0
04:10Hartono A./Sharma A. - Brengle M./Osuigwe W. 2:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.