REFRESH

Hochei » Azi » Toate meciurile

FINLANDA: Liiga

18:30Ässät - TPS Turku -:-
18:30Lukko - Hämeenlinna -:-
18:30Sport - IFK Helsinki -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga

19:00Liberec - Kometa Brno -:-

RUSIA: KHL

18:30Podolsk - Jokerit -:-
18:30St. Petersburg - Dynamo Minsk -:-
19:30Dinamo Riga - Cherepovets -:-

SUA: NHL

Repriza 1Boston Bruins - Detroit Red Wings 0:0
Repriza 1Florida Panthers - Washington Capitals 0:0
Repriza 1New Jersey Devils - San Jose Sharks 0:1
02:00AmânatPhiladelphia Flyers - New York Islanders -:-
03:00Minnesota Wild - Arizona Coyotes -:-
03:00Nashville Predators - Columbus Blue Jackets -:-
03:00St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning -:-
03:30Dallas Stars - Carolina Hurricanes -:-
05:30Los Angeles Kings - Anaheim Ducks -:-

BELARUS: Extraleague

18:00Molodechno - Lida -:-
18:00Soligorsk - Brest -:-
18:00Yunost Minsk - Neman Grodno -:-

CANADA: WHL

03:00Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings -:-
05:05Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars -:-
05:05Spokane Chiefs - Victoria Royals -:-

CANADA: QMJHL

Repriza 2Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 1:2

DANEMARCA: Metal Ligaen

20:00Herlev - Sonderjyske -:-

ELVEŢIA: Swiss League

20:46Langenthal - Visp -:-

ELVEŢIA: MySports League

20:30Dudingen - Lyss -:-
21:00Chur - Bulach -:-
21:00Huttwil - Martigny -:-
21:15Seewen - Dubendorf -:-

EUROPA: Alps Hockey League

20:30AmânatBregenzerwald - Lustenau -:-

FINLANDA: Mestis

18:30FPS - Kiekko-Espoo -:-
18:30Hokki - Peliitat -:-
18:30KeuPa - K-Vantaa -:-
18:30Koovee - Hermes -:-

FINLANDA: SM-sarja U20 - Retrogradare

18:30Kettera U20 - SaiPa U20 -:-
18:30TUTO U20 - Ilves U20 -:-
18:45Kiekko-Espoo U20 B - Koovee U20 -:-

FRANŢA: Cupa

21:00Nantes - Gap -:-
21:00Nice - Angers -:-
21:30Bordeaux - Rouen -:-

GERMANIA: Oberliga South

21:00Hochstadter EC - Riessersee -:-

KAZAKHSTAN: Championship

13:00Kazzinc-Torpedo - Beibarys Atyrau -:-
13:00Nomad Nur-Sultan - Gornyak Rudny -:-
13:00Pavlodar - Aktobe -:-

LETONIA: Optibet Hokeja Liga

18:30Liepaja - Zemgale -:-
20:45HK Olimp - HS Riga -:-

LITUANIA: Lietuvos Cempionatas

20:00Kaunas City - Energija Elektrenai -:-

NORVEGIA: Division 1

20:00Gjovik - Furuset -:-
20:00Lorenskog - Haugesund -:-

REPUBLICA CEHĂ: Chance Liga

18:30AZ Havirov - Benatky -:-
18:30Litomerice - Poruba -:-
18:30Trebic - Jihlava -:-
19:00HC Vrchlabi - Prerov -:-
19:00Prostejov - Sumperk -:-
19:00Slavia Praga - Vsetin -:-
19:00Sokolov - Kadan 5:0
19:00Usti - Kolin -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - North

19:00Hronov - Jablonec -:-
19:00Letnany - Bilina -:-
19:00Mostecti Lvi - Decin -:-
19:00Nova Paka - Dvur Kralove -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - South

19:00Cheb - Risuty -:-
19:00Havl. Brod - Pribram -:-
19:00Klatovy - Kobra Praha -:-
19:00Pisek - Tabor -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - East

16:00AmânatZdar nad Sazavou - Velke Mezirici -:-
19:00Hodonin - Velke Mezirici -:-
19:00Kometa Brno B - Zdar nad Sazavou -:-
19:00Koprivnice - Novy Jicin -:-
19:30Opava - Valasske Mezirici -:-

REPUBLICA CEHĂ: ULLH

20:40Cavaliers Brno - Black Dogs Budweis -:-

RUSIA: VHL

13:00Angarsk - Novokuznetsk -:-
16:00Tyumen - Tambov -:-
16:00Yugra - AKM -:-
18:00Zvezda Moscow - HC Rostov -:-

RUSIA: VHL-B

08:00Krasnoyarskie Rysi - Cheboksary -:-
17:30Chelny - Dyn. Altay -:-

RUSIA: MHL

12:00Kuznetskie Medvedi - Loko-76 -:-
13:30Sibirskie Snaipery - Chaika -:-
14:00Stalnye Lisy - Reaktor -:-
15:00Belye Medvedi - Sputnik Almetievsk -:-

RUSIA: WHL Women

12:00Tornado F - Beliye Medvedi F -:-
13:00Vanke Rays F - Sverdlovsk Region F -:-
18:30Ledyanyye Krylya F - Ufa F -:-

SLOVACIA: Extraliga

17:00Kosice - Trencin -:-

SLOVACIA: 1. liga

18:00Levice - Slovan Bratislava B -:-
18:00Martin - HC 19 Humenne -:-
18:00Skalica - Zilina -:-
18:30Trnava - Brezno -:-
19:00Pov. Bystrica - Dubnica -:-
19:00Ziar nad Hronom - Topolcany -:-

SUA: AHL

05:00Abbotsford Canucks - Ontario Reign -:-

SUA: ECHL

03:05Kansas City - Rapid City Rush -:-
00:30Newfoundland - Reading Royals -:-

SUEDIA: HockeyAllsvenskan

20:00Almtuna - Kristianstads -:-
20:00HV 71 - Mora -:-
20:00Modo - Tingsryds -:-
20:00Troja/Ljungby - AIK -:-
20:00Vasteras - Vita Hasten -:-

SUEDIA: SuperElit U20

19:00Frolunda U20 - Oskarshamn U20 -:-

UCRAINA: UHL

18:00AnulatKramatorsk - Kremenchuk -:-
18:00Rulav Oddr - Dnipro Kherson -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.