REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

FRANŢA: LNB - Play-off

20:00Saint Quentin - Lyon-Villeurbanne -:-

ITALIA: Liga A - Play-off

19:00Trento - Milano -:-

ROMÂNIA: Divizia A - Play out-uri

18:00Laguna Bucuresti - CSM Târgu Jiu -:-

SPANIA: ACB - Play-off

Sfert 1Barcelona - Tenerife 8:5

SUA: NBA - Play-off

03:00Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder 117:116
22:30New York Knicks - Indiana Pacers -:-

TURCIA: Super Lig - Play-off

20:30Pinar Karsiyaka - Galatasaray -:-

AUSTRALIA: NBL1 East

08:00Bankstown Bruins - Hornsby S. 88:72
08:30BA CoE - Albury-Wodonga Bandits 96:83
10:00Inner West Bulls - Maitland M. 81:103

AUSTRALIA: NBL1 East Women

06:00Bankstown Bruins F - Hornsby S. F 87:88
06:30BA CoE F - Albury F 73:86
08:00Inner West Bulls F - Maitland Mustangs F 52:69

AUSTRALIA: NBL1 North

08:00North Gold Coast Seahawks - South West Metro Pirates 89:81
08:00Rockhampton Rockets - Northside Wizards 110:94
09:00Sunshine Coast Phoenix - Brisbane Capitals 76:94

AUSTRALIA: NBL1 North Women

06:00North Gold Coast Seahawks F - South West Metro Pirates F 75:67
06:00Rockhampton F - Northside Wizards F 63:70
07:00Sunshine Coast Phoenix F - Brisbane Capitals F 64:79

AUSTRALIA: NBL1 South

07:00Dandenong - Bendigo Braves 79:72
07:00Kilsyth - NW Tasmania 80:81
07:00Knox - Hobart Chargers 91:80
07:30Frankston - Geelong 115:83
07:30Nunawading - Keilor Thunder 98:77
08:00Casey Cavaliers - Mt Gambier 70:82

AUSTRALIA: NBL1 South Women

05:00Dandenong Rangers F - Bendigo Braves F 90:78
05:00Kilsyth F - Launceston F 71:86
05:00Knox F - Hobart Chargers F 90:69
05:30Frankston F - Geelong F 72:60
05:30Nunawading F - Keilor Thunder F 67:79
06:00Casey Cavaliers F - Mt. Gambier F 99:81

AUSTRALIA: NBL1 West

08:00Mandurah Magic - Goldfields Giants 87:78

AUSTRALIA: NBL1 West Women

06:00Mandurah Magic F - Goldfields Giants F 80:68

BAHRAIN: Premier League - Play-off

20:00Al Ahli - Al Manama -:-

BELARUS: Premier League Women - Locurile 5-8

Sfert 2Gomel F - BC Minsk youth F 30:24

BELGIA: Pro Basketball League - Play-off

16:00Antwerp Giants - Limburg -:-
21:30Oostende - Liege -:-

BOLIVIA: Libobasquet

03:00Saracho - Atletico Nacional 90:108

BRAZILIA: CBB - Play-off

23:00Blumenau APAB - Praia Clube 84:72
17:00Universo/Vitoria - Santos Fupes -:-
22:00Sorocabana - Cruzeiro -:-

CANADA: Super League - Play-off

21:00KW Titans - London -:-

CHILE: LNB - Play-off

02:00Sportiva Italiana - Naviera Ulloa 80:67
03:30CD Puerto Varas - Las Animas 82:83

CHILE: LNB - Play out-uri

03:30Espanol de Talca - Puerto Montt 70:77

CHILE: LNB 2

02:00Aleman - Arabe Valparaiso 76:64
02:00Municipal Chillan - Quilpue Basquetbol 61:71
03:00Arturo Prat San Felipe - Brisas 62:76
03:00Truenos De Talca - Luis Matte Larrain 75:72
03:30Sergio Ceppi - Colo Colo 69:87
19:00Aleman - Quilpue Basquetbol -:-

CIPRU: Division A - Play-off

15:30Keravnos S. - AEK -:-

COLUMBIA: LBP

00:05Bucaros - Piratas de Bogota 75:68
03:40Titanes de Barranquilla - Corsarios Cartagena 73:49
23:30Motilones del Norte - Caribbean Storm Islands -:-

EUROPA: ABA League - Play-off

21:30Partizan - Crvena zvezda -:-

FILIPINE: Cupa Filipine - Play-off

10:00Ginebra Kings - Meralco Bolts 91:103
Sfert 1San Miguel Beermen - Rain Or Shine Paint. 23:16

FRANŢA: Pro B - Play-off

16:15Pau-Orthez - Vichy -:-
16:15Rouen - Orleans -:-
18:00Chalons-Reims - Boulazac -:-
21:00ASA - La Rochelle -:-

GERMANIA: BBL - Play-off

18:00Alba Berlin - Bonn -:-
20:00Chemnitz - Vechta -:-

GERMANIA: Pro A - Play-off

17:00Frankfurt - Trier -:-

GERMANIA: Pro B - Play-off

17:00Rhondorf - Berlin Braves -:-

GRECIA: Basket League - Play-off

17:15Kolossos Rhodes - Peristeri -:-

GRECIA: Elite League - Play Off-uri promovare

16:00Iraklis - Panionios -:-

GRECIA: A2 Women - Play-off

16:45Ionikos F - Amyntas F -:-
17:30Panathlitikos F - Panseraikos F -:-

GRECIA: A2 Women - Play out-uri

13:00Apollon Ptolemaidas F - Ment F -:-
17:00Danaoi Argous F - Amilla Peristeriou F -:-
17:00Ioannina F - Anagennisi F -:-

INDONESIA: IBL

10:00Kesatria Bengawan Solo - Pacific Caesar Surabaya 90:81
Sfert 4Pelita Jaya - Prawira Bandung 68:66
14:00Bali United - Rajawali Medan -:-
16:00RANS PIK - Dewa United -:-

IRAN: Super League - Play-off

15:30Shahrdari Gorgan - Tabiat -:-

ISLANDA: Premier League Women - Play-off

22:15Njardvik F - Keflavik F -:-

ISRAEL: Super Liga - Turul câștigătorilor

18:30Hapoel Tel-Aviv - Ironi Kiryat Ata -:-
21:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

ISRAEL: Liga Leumit - Play-off

20:00Maccabi Rehovot - Gilboa Galil -:-

ITALIA: Serie A2 - Play-off

19:00Cantu - Udine -:-
19:00Forli - Trieste -:-
19:00Fortitudo Bologna - Sebastiani Rieti -:-

ITALIA: Serie A2 - Play out-uri

19:00Chiusi - Agrigento -:-
19:00Latina - Luiss Roma -:-
21:30Nardo - Cento -:-

ITALIA: Serie A2 Women - Gr. A - Play-off

18:30Costa Masnaga F - Valdarno F -:-

ITALIA: Serie A2 Women - Gr. B - Play out-uri

19:00Vicenza F - Carugate F -:-

JAPONIA: B.League - Play-off

07:10Diamond Dolphins - Hiroshima D. 84:77
10:05Ryukyu - Chiba 81:63

JAPONIA: B2.League - Play-off

08:00Shiga - Koshigaya Alphas 89:87
09:00Altiri Chiba - Yamagata Wyverns 97:79

KAZAHSTAN: National League - Play-off

17:00Atyrau - Irbis Almaty -:-

KOSOVO: Superliga - Play-off

18:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-

LETONIA: LBL - Play-off

15:00Rigas Zelli - VEF Riga -:-

MEXIC: CIBACOPA

03:00Astros - Halcones de Obregon 104:100
03:15Angeles CDMX - Caballeros de Culiacan 93:96
05:15Pioneros de Los Mochis - Zonkeys de Tijuana 80:91
06:15Frayles de Guasave - Venados de Mazatlan 95:127
06:15Ostioneros de Guaymas - Rayos de Hermosillo 104:97

NOUA ZEELANDĂ: NBL

04:00Franklin Bulls - Wellington Saints 85:87
09:30Nelson Giants - Whai 69:83

OLANDA: DBL - Play-off

15:00Leiden - Zwolle -:-
17:00Den Bosch - Groningen -:-

POLONIA: Basket Liga - Play-off

16:00Trefl Sopot - Slask Wroclaw -:-

POLONIA: 1. Liga - Play-off

19:00Gornik Walbrzych - Bydgoszcz -:-

PUERTO RICO: BSN

03:00Aguada Santeros - Mets de Guaynabo 90:77
03:00Piratas de Quebradillas - Criollos de Caguas 106:82
03:30Indios de Mayaguez - San German 85:77

REGATUL UNIT: BBL - Play-off

18:15London Lions - Cheshire Phoenix -:-

REGATUL UNIT: WBBL Women - Play-off

15:15BA London Lions F - Newcastle Eagles F -:-

RUSIA: VTB Cupa Promo - Play-off

16:30CSKA Moscova - Zenit Petersburg -:-
16:30Lokomotiv Kuban - Unics Kazan -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM - Play-off

21:00Cedevita Olimpija - Sencur -:-

SPANIA: LEB Oro - Play-off

Sfert 1Estudiantes - Real Betis 4:4
18:00Lleida - Alicante -:-
18:15Tizona Burgos - Gipuzkoa -:-
20:15San Pablo Burgos - Real Valladolid -:-

SUA: WNBA

03:00Dallas Wings F - Chicago Sky F 74:83
05:00Phoenix Mercury F - Atlanta Dream F 88:85
22:00Washington Mystics F - Seattle Storm F -:-

TAIWAN: P. League+

09:30Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots 89:90
Sfert 4Hsinchu Jko Lioneers - Fubon Braves 106:81

VENEZUELA: Superliga

00:00Pioneros - Spartans 84:82
00:30Toros de Aragua - Brillantes 75:87
02:00Broncos - Gladiadores 79:82
00:00Trotamundos - Brillantes -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.