REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

FRANŢA: LNB

17:00Strasbourg - Limoges 80:87
Sfert 2JL Bourg - Boulogne-Levallois 37:30
Sfert 2Le Mans - Ada Blois 58:47
Sfert 2Roanne - Nancy 51:40
Sfert 2Saint Quentin - Paris 27:40
22:00Gravelines-Dunkerque - Lyon-Villeurbanne -:-

ROMÂNIA: Divizia A

18:00Athletic Constanta - CSM Targu Mures 84:70
18:00FC Argeș Basketball - Petrolul Ploiesti 78:75
18:00Rapid Bucureşti - Corona Brașov 75:68
18:00AmânatSCM Craiova - CSM Focșani -:-
Sfert 4Dinamo București - CSM Târgu Jiu 66:60

SPANIA: ACB

Sfert 3Granada - Murcia 55:51
Sfert 3Valencia - Basquet Girona 41:45
21:45Obradoiro CAB - Palencia -:-
21:45Unicaja - Tenerife -:-

ARGENTINA: Liga Femenina Women - Apertura

03:30Quimsa F - Ciclista Olimpico La Banda F 64:67

ASIA: Campionatul Asiei U16 - Locurile 5-8

11:30Qatar U16 - Iran U16 56:83
14:30Iordania U16 - Japonia U16 58:72

ASIA: Campionatul Asiei U16 - Play-off

17:00Noua Zeelandă U16 - China U16 86:69
Sfert 2Australia U16 - Filipine U16 40:10

AUSTRIA: Cupa

Sfert 3Celovec - Raiders Tirol 40:55
Sfert 3Vienna United - Mistelbach 45:38
20:00Eisenstadt - ATSE Graz -:-

BELARUS: Premier League

13:00Gomel - Grodno 41:111
13:00Impuls - Borisfen 71:94
15:30Minsk 2 - Rubon 82:70

BELARUS: Premier League Women

13:00Minsk F - Rguor Minsk F 100:39
13:00Olimpia Grodno F - Horizont Minsk 2 F 118:25
15:00Horizont Minsk F - Gomel 2 F 91:29
16:00Gomel F - Brest F 83:39

BELGIA: Top Division Women

21:15CEP Fleurus F - Kortrijk F -:-
21:30Laarne F - Lummen F -:-
21:30Namur F - Liege F -:-
21:30Waregem F - Mechelen F -:-

CHILE: Copa Chile

00:00AmânatLas Animas - Valdivia -:-
00:00AmânatLeones Quilpue - Catolica -:-
00:00AmânatAncud - Puerto Montt -:-
00:00AmânatDeportes Castro - CD Puerto Varas -:-
00:00AmânatLiceo Pablo Neruda - Tinguiririca -:-
00:00AmânatU. De Concepcion - Espanol de Talca -:-

DANEMARCA: Basketligaen

15:30Svendborg - Bears Academy 93:65
16:00Værløse - Copenhaga 76:70
17:00Horsens - Herlev Wolfpack 84:48

DANEMARCA: Kvindebasketligaen Women

15:00Falcon F - Amager F 76:57

EUROPA: BNXT League

20:30Den Helder - Leiden -:-
20:30Groningen - Den Bosch -:-
21:00Antwerp Giants - Spotter Leuven -:-
21:00LWD Basket - Zwolle -:-
21:30Oostende - Okapi Aalst -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

17:00TAL TECH - Pärnu 75:77

FRANŢA: Espoirs U21

13:30Strasbourg U21 - Limoges U21 69:74
16:00Dijon U21 - Cholet U21 69:80
16:00JL Bourg U21 - Boulogne-Levallois U21 82:56
16:00Roanne U21 - Nancy U21 68:82
16:00AmânatSaint Quentin U21 - Paris U21 -:-
16:30Le Mans U21 - Ada Blois U21 88:97
17:45Chalon/Saone U21 - Monaco U21 54:84
18:00Gravelines-Dunkerque U21 - Lyon-Villeurbanne U21 78:82
18:00Nanterre U21 - Le Portel U21 103:63

FRANŢA: LFB Women

Sfert 2Lattes Montpellier F - Landerneau Bretagne F 22:13
Sfert 1Tarbes GB F - ESB Villeneuve F 8:10
21:00Angers F - Union Hainaut F -:-
21:00Flammes Carolo F - Charnay Bourgogne Sud F -:-
21:00La Roche F - Lyon F -:-

GERMANIA: Cupa

Sfert 2Giessen - Crailsheim Merlins 37:28
Sfert 2Vechta - Rostock 40:38
21:00PS Karlsruhe - Wurzburg -:-
21:00Tubingen - Braunschweig -:-

GRECIA: Cupa

14:00Neo Lixouriou - Kifisia 57:63

ISRAEL: League Cup

21:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva -:-

ITALIA: Liga A - Super Cupa

Sfert 3Milano - Virtus Bologna 37:38
21:45Brescia - Tortona -:-

ITALIA: Super Cup Women

Sfert 3Schio F - Virtus Bologna F 38:47

KOSOVO: Superliga

18:00Istogu - Trepca 65:112
Sfert 1Sigal Prishtina - Prizreni 10:10

LITUANIA: LKL

17:00BC Wolves - Gargzdai 104:68
17:20Mazeikiai - Jonava 79:82

LUME: Club Friendly

03:00Penarol (Arg) - Quilmes (Arg) 58:72
13:00Çağdaş Bodrum Spor (Tur) - Bursaspor (Tur) 92:78
15:00Petkim Spor (Tur) - Samsunspor (Tur) -:-
15:30Pinar Karsiyaka (Tur) - Prometey (Ukr) 89:84
16:00Apop Paphou (Cyp) - Paralimni (Cyp) -:-
16:45Crvena zvezda (Srb) - Zalgiris Kaunas (Ltu) 84:85
17:00Anadolu Efes (Tur) - Partizan (Srb) 81:79
18:00Trier (Ger) - Phoenix Hagen (Ger) -:-
Sfert 4Etha Encomi (Cyp) - Achilleas K. (Cyp) 54:67
Sfert 3PAOK (Gre) - AEK Athens (Gre) 71:54
Sfert 3Maccabi Tel Aviv (Isr) - Olympiakos (Gre) 36:47
19:00AnulatNPC Rieti (Ita) - Roseto (Ita) -:-
Sfert 3Pesaro (Ita) - Treviso (Ita) 51:49
Sfert 1Bochum (Ger) - G. Dusseldorf (Ger) 7:4
20:00Guifoes (Por) - Sampaense (Por) -:-
Sfert 3Jena (Ger) - Nurnberger (Ger) 52:42
Sfert 1Panathinaikos (Gre) - Bayern (Ger) 10:2
20:30MZT Skopje (Mkd) - Feniks 2010 (Mkd) -:-
21:00Alicante (Esp) - Castello (Esp) -:-
21:00Grissin Bon Reggio Emilia (Ita) - Venezia (Ita) -:-
21:00San Pablo Burgos (Esp) - Fuenlabrada (Esp) -:-
21:45Scafati (Ita) - SAM Massagno (Sui) -:-

LUME: Intercontinental Cup

10:00G League Ignite - Franca 89:98
14:00Zhejiang Chouzhou - Bonn 50:111

LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin

11:30Halle F (Ger) - Gorzow F (Pol) 57:74
18:00Basket Kam F (Mkd) - MZT Skopje F (Mkd) -:-
19:00Arka Gdynia F (Pol) - Braine F (Bel) -:-

LUME: WBLA Women

23:00Felix Perez F - Malvin F 66:80
02:00Obras F - Universidad de Chile F 68:76
21:00Obras F - Malvin F -:-
23:30Universidad de Chile F - Felix Perez F -:-

LUME: World Tour Cebu 3x3

10:20Ub 3x3 - Wuxi Huishan 3x3 21:16
10:45Amsterdam 3x3 - San Juan 3x3 19:12
11:20Vienna 3x3 - Manila 3x3 20:14
11:45Miami 3x3 - Lubao 3x3 22:15
12:20Ub 3x3 - Sansar 3x3 21:19
12:45Amsterdam 3x3 - Paris 3x3 21:18
13:20Vienna 3x3 - Futian 3x3 21:13
13:45Miami 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 21:18
14:20Sansar 3x3 - Wuxi Huishan 3x3 12:21
14:45Paris 3x3 - San Juan 3x3 19:21
15:20Futian 3x3 - Manila 3x3 17:21
15:45Ulaanbaatar 3x3 - Lubao 3x3 21:17

LUXEMBURG: LBBL

21:00Contern - Bertrange -:-
21:00Musel Pikes - Grengewald Hueschtert -:-
21:00Walferdange - Ettelbruck -:-
21:15T71 Dudelange - Larochette -:-

LUXEMBURG: LBBL Women

Se asteaptă
datele
Dudelange F - Les Sangliers Wooltz F 12:10
Sfert 3Musel Pikes F - Bertrange F 36:60

MEXIC: LNBP

05:30Panteras - Soles 108:73

NORVEGIA: BLNO

16:00Fyllingen - Asker 79:84
16:00Tromso - Oppsal 81:86ot
17:00Centrum Tigers - Nidaros Jets 62:73

OLANDA: WBL Women

19:30Binnenland F - Den Helder F -:-
19:45Jolly Jumpers F - Landslake Lions F -:-
20:00Leiden F - Triple Threat F -:-
21:00Limburg F - QSTA United F -:-

POLONIA: Basket Liga

16:30Dabrowa Gornicza - Slask Wroclaw 82:80
Sfert 4Dziki Warszawa - Ostrow Wielkopolski 76:55

POLONIA: 1. Liga

17:00Alstom Krakow - Bydgoszcz 70:88
17:00WKK Wroclaw - Sokol Miedzychod 91:59
Sfert 3HydroTruck Radom - Starogard Gdanski 37:41
Sfert 3Poznań - Pelplin 45:64
21:00Niedzwiadki Chemart Przemysl - GKS Tychy -:-

PORTUGALIA: LPB

17:00CD Povoa - FC Porto 76:91
17:00Sporting CP - Galomar 94:80
Sfert 4Lusitania - Imortal 66:80
Sfert 3Portimonense - Esgueira 44:36
Sfert 2Vitoria - Ovarense 30:25

REGATUL UNIT: BBL

22:00Manchester Giants - London Lions -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL

16:30Ostrava - Opava 96:102ot
Sfert 4USK Praga - Brno 52:51
Sfert 3Decin - Pardubice 44:55
Sfert 3Olomoucko - Nymburk 39:59
PauzăSlavia Prague - Srsni Pisek 55:48

ROMÂNIA: Cupa României Feminin

16:30Agronomia Bucuresti F - Olimpia Bucuresti F 72:58
17:00AnulatTargu Secuiesc F - FCM Târgu Mureş F -:-
Sfert 2Sepsi S. F - Rapid București F 27:16

RUSIA: Cupa - Primul tur

12:00Unics Kazan 2 - Samara 2 50:67
13:30Parma Perm 2 - Enisey 2 74:64
14:30Cheboksary - Saratov 2 88:57
15:30Khimky M. 2 - Tauras Fenix 85:83
17:00Dynamo Stavropol - Dynamo MGTU 68:95
17:00Tobolsk - Magnitogorsk 99:105
Sfert 4Balashikha - Aurora St. Petersburg 60:63
Sfert 2Dynamo Grozny - BC Moscow 22:35

RUSIA: VTB Super Cup

17:00Fenerbahce - Lokomotiv Kuban 89:105
Sfert 1Nizhny Novgorod - Zenit Petersburg 7:8

RUSIA: VTB Super Cup - Locurile 5-8

11:00MBA Moscow - CSKA Moscova 98:105ot
14:00Unics Kazan - Besiktas 68:75

RUSIA: Russian Cup Women - Al doilea tur

15:30Spartak St. Petersburg F - Runa Moscow F 60:67
18:00Noginsk F - Vladimir F 61:56

SLOVACIA: Extraliga

18:00Inter Bratislava - Iskra Svit 71:84
Sfert 3BC Komarno - Nitra 40:43

SPANIA: Liga Femenina Women

Sfert 3IDK Gipuzkoa F - Bembibre F 46:44
Sfert 2Gernika Bizkaia F - Ensino F 27:22
Sfert 1Araski F - Ferrol F 6:2
20:10Zaragoza F - Uni Girona F -:-

SUEDIA: Superettan

16:00Helsingborg - Eskilstuna 90:65
16:00Hogsbo - AIK Basket 76:81
16:00Sloga Uppsala - Wetterbygden Stars 85:77
Sfert 3Huddinge - KFUM Kalmar 47:27

SUEDIA: Basketettan Women

15:00Lulea Stars F - Blackeberg F 76:72
16:00Huddinge F - RIG Mark F 40:71
Sfert 1Malbas Malmo F - Sodertalje 2 F 0:4
17:30Lulea 2 F - Tureberg F 37:86
18:00Norrort F - Ostersund 2 F 56:63
18:15Alvik 2 F - Eskilstuna F 70:80

TURCIA: TBL

13:00Ankaragucu Mamak - Alagoz 71:87
14:45Fenerbahce 2 - Sigortam.net ITU 90:95
16:30Konyaspor - Mersin BŞB 75:92
Sfert 4Balıkesir BŞB - Bornova 57:59

TURCIA: KBSL Women

14:30Antalya 07 F - Besiktas F 82:77
16:00Ormanspor F - Botas F 75:62
18:00CBK Mersin F - Hatay F 107:74

TURCIA: TKBL Women

14:00Yalova F - Turgutlu F 74:67
14:30Adana BK F - Fenerbahce 2 F 82:71
16:00Emlak Konut Gelisim 2 F - Zonguldak F 46:68
17:00Burhaniye F - Bursa Antspor F 82:94

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.