REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

SUA: NBA

02:30Brooklyn Nets - New York Knicks -:-
02:30Toronto Raptors - Memphis Grizzlies -:-
05:00Phoenix Suns - Golden State Warriors -:-
05:00Portland Trail Blazers - Detroit Pistons -:-
05:00Sacramento Kings - Los Angeles Lakers -:-

TURCIA: Super Lig

16:00Tofas - Merkezefendi -:-
16:30Turk Telekom - Yalovaspor -:-
19:00Afyon Belediye - Bahcesehir Kol. -:-
19:00Buyukcekmece - Gaziantep -:-

BRAZILIA: NBB

00:00Pato - Cearense -:-
00:30Paulistano - Cerrado -:-

CHINA: WCBA Women

04:00Shandong F - Inner Mongolia F -:-
06:30Liaoning F - Guangdong F -:-
09:00Zhejiang Golden Bulls F - Fujian F -:-
11:30Xinjiang F - FUSC F -:-
14:00Hebei F - Beijing F -:-

COLUMBIA: LBP - Play-off

18:30Cimarrones del Choco - Motilones del Norte -:-
21:00Caribbean Storm Islands - Titanes de Barranquilla -:-

COREEA DE SUD: KBL

12:00Wonju DB - LG Sakers -:-

COREEA DE SUD: WKBL Women

12:00Busan BNK Sum F - Hana 1Q F -:-

CROAŢIA: Premijer Liga Women

19:00Mursa Osijek F - Sibenik F -:-
21:30Novi Zagreb F - Tresnjevka 2009 F -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup

20:15Levice - GKK Sibenka -:-

EUROPA: BIBL - Primul tur

17:30Levski - Balkan -:-
19:00Ironi Nahariya - Academic Plovdiv -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

19:00BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas -:-

EUROPA: Euroleague Women

16:00UMMC Ekaterinburg F - Perfumerias Avenida F -:-
18:00Fenerbahce F - Dynamo Kursk F -:-
19:00Szekszard F - TTT Riga F -:-
20:00USK Prague F - Venezia F -:-
20:15Uni Girona F - Arka Gdynia F -:-
20:30Schio F - Galatasaray F -:-
21:00Lattes Montpellier F - MBA Moscow F -:-

EUROPA: EuroCup Women

14:00Enisey Krasnoyarsk F - Polkowice F -:-
15:30Nesibe Aydin F - PEAC-Pecs F -:-
18:00KP Brno F - Haukar F -:-
18:00Ruzomberok F - Estudiantes F -:-
18:30Olympiakos F - Nadezhda F -:-
19:00UNI Gyor F - Sepsi S. F -:-
20:30Braine F - BA London Lions F -:-
21:00Bourges F - Sassari F -:-
21:00Crvena zvezda F - Basket 25 Bydgoszcz F -:-
21:00ESB Villeneuve F - Tarbes GB F -:-
21:00Gernika Bizkaia F - Flammes Carolo F -:-
21:00La Roche F - Virtus Bologna F -:-
21:00Lyon F - Liege F -:-

EUROPA: WABA League Women

17:30Vojvodina F - Orlovi F -:-
18:00Feniks F - Buducnost F 0:20
18:00Montana 2003 F - Partizan F -:-
19:00Plamen Pozega F - Cinkarna Celje F -:-
20:00Badel 1862 Skopje F - Banovici F -:-

FINLANDA: Korisliiga Women

18:30Kouvottaret F - Tapiolan Honka F -:-

FRANŢA: French Cup

21:00Fos-sur-Mer - Mulhouse -:-

FRANŢA: Espoirs U21

16:30Levallois U21 - JL Bourg U21 -:-
18:00Limoges U21 - Fos Provence U21 -:-

GERMANIA: Pro A

20:30Leverkusen - Jena -:-

GRECIA: A2

17:00AO Triton - Amyntas -:-

ISLANDA: Premier League Women

20:15Breidablik F - Valur F -:-
21:15Keflavik F - Fjolnir F -:-
22:15Njardvik F - Grindavik F -:-

ISRAEL: Liga Leumit

19:45Hapoel Ramat Gan - H. Afula -:-

ITALIA: Serie A2 Women - South

20:30Cagliari F - Valdarno F -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Golden Eagle Ylli - Drita -:-
19:00AmânatPrizreni - Peja -:-
20:00Rahoveci - Sigal Prishtina -:-

NORVEGIA: BLNO

20:00Centrum Tigers - Bærum -:-

POLONIA: 1. Liga

20:00Lublin 2 - Pelplin -:-

PORTUGALIA: LPB

16:15CAB Madeira - CD Povoa -:-

QATAR: QBL

16:30Al Arabi - Al Khor -:-
18:30Al Shamal - Al Ahli -:-

SLOVACIA: Extraliga Women

18:30SK UMB Banska Bystrica F - Samorin F -:-
19:00Piestanske Cajky F - BK SKP 08 Banska Bystrica F -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

20:00Sencur - Krka -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

20:45LTH Castings - Jezica -:-

SUA: NCAA

00:00Butler - Saginaw Valley -:-
01:30Radford - Kentucky Christian -:-
02:00Army - Siena -:-
02:00Campbell - Lancaster -:-
02:00Charlotte - Davidson -:-
02:00Delaware - LIU Sharks -:-
02:00East Carolina - Old Dominion -:-
02:00Georgetown - Longwood -:-
02:00High Point - Furman -:-
02:00Kent State - Point Park Pioneers -:-
02:00Manhattan - Fairleigh Dickinson -:-
02:00Mt. St. Marys - Howard -:-
02:00NC Greensboro - Elon -:-
02:00NJIT - Sacred Heart -:-
02:00Northeastern - Detroit -:-
02:00Pittsburgh - Minnesota -:-
02:00Syracuse - Indiana -:-
02:00Tennessee - Presbyterian -:-
02:00Tennessee Tech - Chattanooga Mocs -:-
02:00Texas A&M - New Orleans -:-
02:00UConn - Md.-East. Shore -:-
02:00VMI - Summit -:-
02:00West Virginia - Bellarmine -:-
02:30Coll Of Charltn - Tulane -:-
02:30Ole Miss - Rider -:-
02:30Purdue - Florida State -:-
03:00Houston - Northwestern St. -:-
03:00Nebraska O. - Siu Edwardsville -:-
03:00North Dakota - Presentation College Saints -:-
03:00Rice - Texas State -:-
03:00Samford - Mississippi Coll. -:-
03:00South Dakota St. - Prairie View A&M -:-
03:00Western Kentucky - Rhodes Lynx -:-
04:00Boise State - St. Louis -:-
04:00Creighton - North Dakota St. -:-
04:00Dixie State - Bethesda -:-
04:00Marquette - Jackson State -:-
04:00New Mexico State - New Mexico -:-
04:00Rutgers - Clemson -:-
04:00Santa Clara - Hawaii -:-
04:00Wake Forest - Northwestern -:-
04:30Ohio State - Duke -:-
05:00Nevada - Pepperdine -:-
05:00San Diego State - Long Beach State -:-
05:00San Jose State - South Dakota Coyotes -:-
23:00Marquette - Jackson State -:-
00:00Western Carolina - Warren Wilson -:-

TAILANDA: TBL - Play-off

13:00Thai General - Bangkok C. -:-

UCRAINA: FBU Superleague

18:30Dnipro - Kryvbas -:-
19:30Kharkivski Sokoly - Mykolaiv -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.