REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Nur-Sultan (Kazakhstan) - Calificări, suprafață dură (sală)

09:00Djere L. (Srb) - Celikbilek A. (Tur) -:-
09:00Goffin D. (Bel) - Nardi L. (Ita) -:-
10:30Kotov P. (Rus) - Shevchenko A. (Rus) -:-
10:30Nedovyesov A. (Kaz) - Zhang Z. (Chn) -:-

ATP - SIMPLU: Seul (Coreea de Sud), suprafață dură

08:00Nishioka Y. (Jpn) - Shapovalov D. (Can) -:-

ATP - SIMPLU: Sofia (Bulgaria), suprafață dură (sală)

16:30Rune H. (Den) - Huesler M. (Sui) -:-

ATP - SIMPLU: Tel Aviv (Israel), suprafață dură (sală)

18:30Djokovic N. (Srb) - Cilic M. (Cro) -:-

ATP - SIMPLU: Tokyo (Japonia) - Calificări, suprafață dură

05:00Noguchi R. (Jpn) - Takahashi Y. (Jpn) -:-
05:00Shimizu Y. (Jpn) - Purcell M. (Aus) -:-
06:30Moriya H. (Jpn) - Shimabukuro S. (Jpn) -:-
06:30Ymer E. (Swe) - Ramanathan R. (Ind) -:-

WTA - SIMPLU: Monastir (Tunisia) - Calificări, suprafață dură

12:00Mladenovic K. (Fra) - Papamichail D. (Gre) -:-
12:00Uchijima M. (Jpn) - Abduraimova N. (Uzb) -:-
13:30Fruhvirtova L. (Cze) - Masarova R. (Esp) -:-
13:30Watson H. (Gbr) - Stefanini L. (Ita) -:-
15:00Konjuh A. (Cro) - Kuzmova V. (Svk) -:-
15:00Tan H. (Fra) - Bassols M. (Esp) -:-

WTA - SIMPLU: Ostrava (Republica Cehă) - Calificări, suprafață dură (sală)

12:00Friedsam A-L. (Ger) - Parks A. (Usa) -:-
12:00Tomljanovic A. (Aus) - Garcia-Perez G. (Esp) -:-
13:30McNally C. (Usa) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-
13:30Pera B. (Usa) - Bartunkova N. (Cze) -:-
15:00Galfi D. (Hun) - Bouchard E. (Can) -:-
15:00Korpatsch T. (Ger) - Blinkova A. (Rus) -:-

WTA - SIMPLU: Tallinn (Estonia), suprafață dură (sală)

14:00Kontaveit A. (Est) - Krejcikova B. (Cze) -:-

ATP - DUBLU: Nur-Sultan (Kazakhstan) - Calificări, suprafață dură (sală)

12:00Hidalgo D./Rodriguez C. - Eysseric J./Sitak A. -:-

ATP - DUBLU: Seul (Coreea de Sud), suprafață dură

06:30Klaasen R./Lammons N. - Barrientos N./Reyes-Varela M. A. -:-

ATP - DUBLU: Sofia (Bulgaria), suprafață dură (sală)

14:00Fallert F./Otte O. - Matos R./Vega Hernandez D. -:-

ATP - DUBLU: Tel Aviv (Israel), suprafață dură (sală)

16:00Bopanna R./Middelkoop M. - Gonzalez S./Molteni A. -:-

ATP - DUBLU: Tokyo (Japonia) - Calificări, suprafață dură

08:00Gille S./Vliegen J. - Schnur M./Smith J-P. -:-

WTA - DUBLU: Tallinn (Estonia), suprafață dură (sală)

15:30Melichar-Martinez N./Siegemund L. - Kichenok L./Kichenok N. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Alicante (Spania) - Calificări, suprafață dură

11:00Blanch D. (Usa) - Santillan A. (Aus) -:-
11:00Echeverria J. (Esp) - Gutierrez Oscar J. (Bra) -:-
11:00Yunchaokete B. (Chn) - Vidal Azorin J. F. (Esp) -:-
12:30Jianu F. C. (Rou) - Cervantes I. (Esp) -:-
12:30Parker S. (Gbr) - Menendez A. (Esp) -:-
12:30Segado E. R. (Esp) - Habib H. (Leb) -:-
14:00Gaio F. (Ita) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) -:-
14:00Hemery C. (Fra) - Fomin S. (Uzb) -:-
14:00Molleker R. (Ger) - Orgiles G. R. I. (Esp) -:-
15:30Atmane T. (Fra) - Prihodko O. (Ukr) -:-
15:30Manzanera Pertusa A. (Esp) - Peliwo F. (Pol) -:-
15:30Merida Aguilar D. (Esp) - Diez S. (Can) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Buenos Aires 2 (Argentina), zgură

19:00Cerundolo J. M. (Arg) - Ugo Carabelli C. (Arg) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Campinas (Brazilia) - Calificări, zgură

16:00Martinez M. (Sui) - Bertola R. (Sui) -:-
16:00Paul J. (Sui) - Alves M. (Bra) -:-
16:00Pereira J. (Bra) - Camargo Lima E. (Bra) -:-
17:30Paz J. P. (Arg) - Zormann Da Silva M. (Bra) -:-
17:30Sanchez Jover C. (Esp) - Tumasonis G. P. (Bra) -:-
17:30Yamacita F. (Bra) - Rincon D. (Esp) -:-
19:00Cuenin S. (Fra) - Choinski J. (Gbr) -:-
19:00Juarez F. (Arg) - Roveri Sidney G. (Bra) -:-
19:00Villanueva G. (Arg) - Sakamoto P. (Bra) -:-
20:30Alvarez N. (Per) - Zanellato N. (Bra) -:-
20:30Leite W. (Bra) - Reis Da Silva J. (Bra) -:-
20:30Luz O. (Bra) - Mpetshi Perricard G. (Fra) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Gwangju (Coreea de Sud) - Calificări, suprafață dură

04:00Galloway R. (Usa) - Kim C. (Kor) -:-
04:00Nam J. S. (Kor) - Roh H. (Kor) -:-
05:30Chen K. Y. (Tpe) - Son J. H. (Kor) -:-
05:30Lee S. (Kor) - Hazawa S. (Jpn) -:-
07:00Cho S. H. (Kor) - Lee D. H. (Kor) -:-
07:00Sim W. (Kor) - Watanabe S. (Jpn) -:-
09:00Tajima N. (Jpn) - Ho R. (Tpe) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Lisbon (Portugalia), zgură

13:00van Assche L. (Fra) - Cecchinato M. (Ita) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Mouilleron-Le-Captif (Franţa) - Calificări, suprafață dură (sală)

11:30Legout T. (Fra) - Benchetrit E. (Mar) -:-
11:30Rosenkranz M. (Ger) - Marie J. (Fra) -:-
13:00Martinez B. (Arg) - Bachinger M. (Ger) -:-
13:00Royer V. (Fra) - Niklas-Salminen P. (Fin) -:-
14:30De Schepper K. (Fra) - Catarina L. (Mon) -:-
14:30Gautier A. (Fra) - Sultanov K. (Uzb) -:-
16:00Bourgue M. (Fra) - Poullain L. (Fra) -:-
16:00Wehnelt K. (Ger) - Bertrand R. (Fra) -:-
17:30Durasovic V. (Nor) - Wallart E. (Fra) -:-
17:30Reco A. (Fra) - Poljak D. (Cze) -:-
19:00Blanchet U. (Fra) - Briand J. (Fra) -:-
19:00Schell N. (Ger) - Jacquet K. (Fra) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Orleans (Franţa), suprafață dură (sală)

17:00Halys Q. (Fra) - Barrere G. (Fra) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Parma 2 (Italia) - Calificări, zgură

11:00Ajdukovic D. (Cro) - Perchicot M. (Fra) -:-
11:00Bergevi F. (Swe) - Weis A. (Ita) -:-
11:00Valkusz M. (Hun) - Piraino G. (Ita) -:-
12:30Chepelev A. (Rus) - Taylor J. (Aus) -:-
12:30Guerrieri A. (Ita) - Napolitano S. (Ita) -:-
12:30Walkin B. (Aus) - Forti F. (Ita) -:-
14:00Echargui M. (Tun) - Tabacco F. (Ita) -:-
14:00Gerch L. (Ger) - Sorrentino L. (Ita) -:-
14:00Salomone F. (Ita) - Potenza L. (Ita) -:-
15:30De Bernardis A. (Ita) - Cretu C. (Rou) -:-
15:30Pospisil J. (Cze) - Ovcharenko O. (Ukr) -:-
15:30Roca Batalla O. (Esp) - Metreveli A. (Geo) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Orleans (Franţa), suprafață dură (sală)

15:30Mahut N./Roger-Vasselin E. - Geerts M./Mansouri S. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Albuquerque, NM (SUA), suprafață dură

23:15Rajski M. (Pol) - Farren C. (Usa) 2:0
21:00Wallin O. (Swe) - Rajski M. (Pol) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cancun 16 (Mexic), suprafață dură

17:30Tomic B. (Aus) - Cozbinov A. (Mda) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 38 (Tunisia), suprafață dură

11:30Coulibaly E. (Ivo) - Dellavedova M. (Aus) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Sabadell (Spania), zgură

13:00Alcala Gurri M. (Esp) - Lopez San Martin A. (Esp) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), suprafață dură

11:00Serafini M. (Ita) - Tkemaladze Z. (Geo) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Kashiwa (Japonia), suprafață dură

06:00Noguchi R. (Jpn) - Kawakami R. (Jpn) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Tay Ninh (Vietnam), suprafață dură

06:00Ly Nam H. (Vie) - Hsu Yu H. (Tpe) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Eldorado, Misiones (Argentina), zgură

14:30Giovannini L. (Arg) - Sierra S. (Arg) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Guayaquil 2 (Ecuador), zgură

19:00Herazo M. F. (Col) - Sewing S. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 32 (Tunisia), suprafață dură

11:30Yao X. (Chn) - Wei S. (Chn) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), suprafață dură

11:00Falei A. (Blr) - Shauha D. (Blr) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Austin, TX (SUA), suprafață dură

20:00Stearns P. (Usa) - Ngounoue C. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Lisbon (Portugalia), suprafață dură

12:00Zuger J. (Sui) - Monnet C. (Fra) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Nanao (Japonia), suprafață dură

04:00Kaji H. (Jpn) - Kobori M. (Jpn) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Otocec 2 (Slovenia), zgură

12:00Bulgaru M. (Rou) - Shymanovich I. (Blr) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Santa Margherita di Pula 8 (Italia), zgură

15:00In-Albon Y. (Sui) - Akugue Noha N. (Ger) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 San Sebastian (Spania), zgură

13:00Grabher J. (Aut) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 Templeton, CA (SUA), suprafață dură

21:00Brengle M. (Usa) - Montgomery R. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Ibague (Columbia), zgură

22:30Heide G./Loureiro J. V. C. - Huertas Del Pino A./Huertas Del Pino C. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Eldorado, Misiones (Argentina), zgură

13:00Konishi J./Lene E. - Blatter L./Rossini T. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Otocec 2 (Slovenia), zgură

14:00Khromacheva I./Shymanovich I. - Aney J./Siskova A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W60 Templeton, CA (SUA), suprafață dură

00:45Chang S./Kawa K. - Hartono A./Sharma A. 2:1
20:00Chang S./Kawa K. - Hibino N./Santamaria S. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.