REFRESH

Tenis » Azi » Rez. finale

ATP - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00AnulatCilic M. (Cro) - McDonald M. (Usa) -:-
13:00AnulatCoric B. (Cro) - Schwartzman D. (Arg) -:-
13:05Peniston R. (Gbr) - Laaksonen H. (Sui) 3:0
13:10Daniel T. (Jpn) - Baez S. (Arg) 0:3
13:10Goffin D. (Bel) - Albot R. (Mda) 3:0
13:10Johnson S. (Usa) - Dimitrov G. (Bul) RETRAS 0:1
14:40Taberner C. (Esp) - Opelka R. (Usa) 0:3
14:55Altmaier D. (Ger) - Ymer M. (Swe) 0:3
15:00AnulatBerrettini M. (Ita) - Garin C. (Chi) -:-

WTA - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:05Sakkari M. (Gre) - Hives Z. (Aus) 2:0
13:05Saville D. (Aus) - Tomova V. (Bul) 1:2
13:10Cornet A. (Fra) - Putintseva Y. (Kaz) 2:0
13:10Dodin O. (Fra) - Ostapenko J. (Lat) 0:2
13:10Golubic V. (Sui) - Petkovic A. (Ger) 2:0
13:10Harrison C. (Usa) - Rus A. (Ned) 2:0
13:10Kostyuk M. (Ukr) - Swan K. (Gbr) 2:1
13:10Liu C. (Usa) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 2:0
13:10Wickmayer Y. (Bel) - Zhu L. (Chn) 2:0
13:10Zhang S. (Chn) - Doi M. (Jpn) 2:0
13:15Buzarnescu M. (Rou) - Schunk N. M. (Ger) 2:0
14:30AnulatKartal S. (Gbr) - Kovinic D. (Mne) -:-
15:20Bencic B. (Sui) - Wang Q. (Chn) 1:2
17:00IntreruptKorpatsch T. (Ger) - Watson H. (Gbr) 1:1

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Cali (Columbia), zgură

19:30IntreruptHardt N. (Dom) - Juarez F. (Arg) 1:0
19:30IntreruptMenezes J. (Bra) - Lama G. (Chi) 0:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Luedenscheid (Germania), zgură

12:05Cecchinato M. (Ita) - Ionel N. D. (Rou) 2:0
12:05Stricker D. (Sui) - Haase R. (Ned) 0:2
12:10Jahn J. (Ger) - Kicker N. (Arg) 1:2
13:00Krutykh O. (Ukr) - Moraing M. (Ger) 2:0
13:35Cuevas P. (Uru) - Safwat M. (Egy) 2:1

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Malaga (Spania), suprafață dură

11:40Cukierman D. (Isr) - Jung J. (Tpe) 0:2
11:40McCabe J. (Aus) - Escoffier A. (Fra) 2:1
11:40Merida Aguilar D. (Esp) - Kachmazov A. (Rus) 1:2
13:55Marcora R. (Ita) - Lacko L. (Svk) 2:1

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Troyes (Franţa), zgură

11:40Fanselow S. (Ger) - Jianu F. C. (Rou) 0:2
11:40Karlovskiy E. (Rus) - van Assche L. (Fra) 1:2
11:40Zuk K. (Pol) - Tirante T. A. (Arg) 0:2
13:10Roca Batalla O. (Esp) - Hemery C. (Fra) 0:2
13:25Giustino L. (Ita) - Olivieri G. A. (Arg) 2:1
13:45Brancaccio R. (Ita) - Lamasine T. (Fra) 2:1
14:20Janvier M. (Fra) - Torres J. B. (Arg) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Belgrade (Serbia), zgură

11:00Sharipov M. (Rus) - Gaubas V. (Ltu) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Bergamo (Italia), zgură

10:35Marchetti F. (Ita) - Binda A. (Rus) 2:1
10:35AnulatOcleppo J. (Ita) - Mazza M. (Ita) -:-
10:40Catani L. (Ita) - Mazza M. (Ita) 2:1
13:15IntreruptBalzerani R. (Ita) - Dumitru A. (Rou) 1:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 25 (Tunisia), suprafață dură

10:30Dougaz A. (Tun) - Zhang Z. (Chn) RETRAS 1:0
11:30Alabdullah B. (Kuw) - Reynoso M. (Arg) 2:0
11:30Sakharov G. (Fra) - Crnokrak A. (Aus) 2:1
11:30Te R. (Chn) RETRAS - Cias P. (Pol) 0:0
11:30Wallart E. (Fra) - Qabazard E. (Kuw) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Wroclaw (Polonia), zgură

11:00Borg L. (Swe) - Pujol Navarro B. (Esp) 2:1
11:00Satral J. (Cze) - Terczynski M. (Pol) 1:2
12:00Barnat J. (Cze) - Janowicz J. (Pol) 0:2
13:30Podorozhnyi A. (Ukr) - Ivanov S. A. (Bul) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Bakio (Spania), suprafață dură

12:00Glinka D. (Est) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) 2:0
12:00Mansilla Diez M. (Esp) - Johns G. (Usa) 0:2
12:15Martinez A. (Esp) - Manzanera Pertusa A. (Esp) 2:1
13:45Prat A. (Esp) - Gulin S. (Rus) 1:2
14:00Vives Marcos P. (Esp) RETRAS - Echeverria J. (Esp) 0:1

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Bourg-en-Bresse (Franţa), zgură

12:00Vanshelboim E. (Ukr) - Broville M. (Fra) 2:1

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Den Haag (Olanda), zgură

13:00Wassermann D. (Ned) - Luz O. (Bra) 2:1

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Poprad (Slovacia), zgură

10:30Jermar J. (Cze) - Rikl P. (Cze) 0:2
10:30Marek W. (Pol) - Puskar S. (Svk) 0:2
10:30Michalik R. (Svk) - Horak O. (Cze) 0:2
10:30Palovic L. (Svk) - De Jager J. (Ned) 2:1
12:00Fuele M. (Hun) - Bachmaier P. (Aut) 2:0
12:00Krajcik A. (Svk) - Shumeiko P. (Ukr) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 19 (Tunisia), suprafață dură

10:30Bahri F. (Tun) - Milenkovic K. (Sui) 0:2
10:30Bestetti G. (Ita) - Girelli C. (Ita) 1:2
10:30Cirotte A. (Fra) - Luikham J. (Ind) 1:2
10:30Hosoki Y. (Jpn) - Chen M. (Chn) 0:2
10:30Munhoz . J. (Bra) - Leonard M. (Fra) 0:2
10:30Van Poppel E. (Ned) - Reayer A. (Gbr) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Gurugram 2 (India), suprafață dură

08:30Banerjee Y. (Ind) - Morvayova V. (Svk) 0:2
08:30Bavisetti S. (Ind) - Morita A. (Jpn) RETRAS 1:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Tarvisio (Italia), zgură

10:30Arcidiacono F. (Ita) - Vasilyeva A. (Rus) 2:1
10:30Boskovic L. (Cro) - Falkner Z. (Slo) 2:1
10:30Cherubini D. (Ita) - Wurth T. (Cro) 0:2
12:00Hindova D. (Cze) - Pislak M. (Slo) 2:0
12:00Ormaechea P. (Arg) - Mazzola A. (Ita) 0:2
12:00Rubini S. (Ita) - Simion O. (Rou) 2:0
13:00Potocnik N. (Slo) RETRAS - Ricci B. (Ita) 0:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 Montpellier (Franţa), zgură

13:10Di Lorenzo F. (Usa) - Andreeva E. (Rus) 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Belgrade (Serbia), zgură

12:30Novikov E./Sheyngezikht L. - Popovic S./Vojinovic L. 1:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Wroclaw (Polonia), zgură

11:00Dragomirov D./Sorger S. - Cerny M./Paty D. 2:0
12:00Dragomirov M./El Sallaly A. - Brzezinski S./Michocki P. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Den Haag (Olanda), zgură

13:00Hageman M./Yuldasheva S. - Redelijk N./Spee B. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Gurugram 2 (India), suprafață dură

10:00Bhosale R./Marcinkevica D. - Bhatia K./Rathi A. 2:0
10:00Nugroho P. M./Raina A. - Baharmus H./Yamalapalli S. 2:0
10:00Chaudhari V./Yadav M. - Muniyan A./Tatavarthy S. 2:1
10:30Maruri S./Sirimalla S. - Desai Z./Yashina E. 0:2
12:00Kovapitukted P./Kumkhum L. - Kondaveeti A./Narayan Prasad P. 2:0
12:15Dixit N./Singh H. - Vemuri A./Vemuri A. 1:2
12:30Banerjee Y./Nitture A. D. - Kobori M./Matsuda M. 0:2
12:30Ohlyan R./Singh A. - Matere I./Yamazaki I. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25+H Palma del Rio (Spania), suprafață dură

21:30Spasova B./Toma M. WO - Conde-Vendrell P./Conde-Vendrell V. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W60 Montpellier (Franţa), zgură

12:05Pawlak L./Sakellaridi S. - Osborne A./Rompies J. 0:2
12:10Selekhmeteva O./Shnaider D. - Cascino E./Khromacheva I. 1:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.