REFRESH

Tenis » Mâine » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Basilashvili N. (Geo) - Halys Q. (Fra) -:-
13:00Bublik A. (Kaz) - Lajovic D. (Srb) -:-
13:00Djokovic N. (Srb) - Kokkinakis T. (Aus) -:-
13:00Griekspoor T. (Ned) - Alcaraz C. (Esp) -:-
13:00Murray A. (Gbr) - Isner J. (Usa) -:-
13:00Norrie C. (Gbr) - Munar J. (Esp) -:-
13:00Paul T. (Usa) - Mannarino A. (Fra) -:-
13:00Ruud C. (Nor) - Humbert U. (Fra) -:-
13:00Tabilo A. (Chi) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
13:00Tiafoe F. (Usa) - Marterer M. (Ger) -:-
13:00Vesely J. (Cze) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-

WTA - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Bouzkova M. (Cze) - Li A. (Usa) -:-
13:00Chwalinska M. (Pol) - Riske A. (Usa) -:-
13:00Cocciaretto E. (Ita) - Begu I. (Rou) -:-
13:00Galfi D. (Hun) - Juvan K. (Slo) -:-
13:00Garcia C. (Fra) - Raducanu E. (Gbr) -:-
13:00Kalinina A. (Ukr) - Tsurenko L. (Ukr) -:-
13:00Kawa K. (Pol) - Jabeur O. (Tun) -:-
13:00Kerber A. (Ger) - Linette M. (Pol) -:-
13:00Niemeier J. (Ger) - Kontaveit A. (Est) -:-
13:00Parry D. (Fra) - Hontama M. (Jpn) -:-
13:00Udvardy P. (Hun) - Mertens E. (Bel) -:-
13:00Wickmayer Y. (Bel) - Ostapenko J. (Lat) -:-

ATP - DUBLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Albot R./Basilashvili N. - Bublik A./Vesely J. -:-
13:00Broady L./Clarke J. - Matos R./Vega Hernandez D. -:-
13:00Baez S./Delbonis F. - Cacic N./Vavassori A. -:-
13:00Coria F./Dellien H. - Griekspoor T./Otte O. -:-
13:00Behar A./Escobar G. - Fery A./Gill F. -:-
13:00Cabal J.S./Farah R. - Humbert U./Mannarino A. -:-
13:00Glasspool L./Heliovaara H. - Gaston H./Musetti L. -:-
13:00Bedene A./Kwon S. - Kokkinakis T./Kyrgios N. -:-
13:00Cressy M./Lopez F. - Kubot L./Walkow S. -:-
13:00Goransson A./McLachlan B. - Ebden M./Purcell M. -:-
13:00Gonzalez S./Molteni A. - Cash J./Patten H. -:-
13:00Martin F./Nys H. - Gonzalez M./Lammons N. -:-
13:00Hach H./Oswald P. - Jebavy R./Reese H. -:-
13:00Gray A./Peniston R. - Vliegen J./Withrow J. -:-
13:00Johnson S./Querrey S. - Dodig I./Krajicek A. -:-
13:00Nedovyesov A./Qureshi A. U. H. - Duckworth J./Giron M. -:-
13:00AnulatBrkic T./Ramanathan R. - Carballes Baena R./Carreno-Busta P. -:-
13:00Brkic T./Ramanathan R. - Monroe N./Paul T. -:-
13:00Paire B./Ramos A. - Mektic N./Pavic M. -:-
13:00Doumbia S./Reboul F. - Krawietz K./Mies A. -:-
13:00Mahut N./Roger-Vasselin E. - Cerundolo F./Etcheverry T. M. -:-
13:00Blumberg W./Ruud C. - Barrientos N./Reyes-Varela M. -:-
13:00Ram R./Salisbury J. - Altmaier D./Taberner C. -:-
13:00Huey T. C./Skugor F. - Borges N./Cabral F. -:-
13:00Koolhof W./Skupski N. - Bagnis F./Schwartzman D. -:-
13:00Martinez P./Smith J-P. - Golubev A./Molchanov D. -:-
13:00Murray J./Soares B. - Bonzi B./Rinderknech A. -:-
13:00Kudla D./Sock J. - Arevalo M./Rojer J-J. -:-
13:00Peralta J./Tabilo A. - O'Mara J./Skupski K. -:-
13:00Sousa J./Thompson J. - Middelkoop M./Saville L. -:-
13:00McDonald M./Van De Zandschulp B. - Peers J./Polasek F. -:-
13:00Puetz T./Venus M. - Klaasen R./Melo M. -:-
13:00Majchrzak K./Zielinski J. - Djere L./Lajovic D. -:-

WTA - DUBLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Aoyama S./Chan H-C. - Wang Xiy./Zheng Q. -:-
13:00Bara Irina M./Gorgodze E. - Collins D. R./Krawczyk D. -:-
13:00Adamczak M./Kawa K. - Guarachi A./Klepac A. -:-
13:00Dzalamidze N./Krunic A. - Kovinic D./Peterson R. -:-
13:00Bektas E./Kucova K. - Dart H./Watson H. -:-
13:00Dodin O./Maria T. - Kichenok L./Ostapenko J. -:-
13:00Kostyuk M./Martincova T. - Brengle M./Davis L. -:-
13:00Hradecka L./Mirza S. - Frech M./Haddad Maia B. -:-
13:00Grey S. B./Miyazaki L. - Muhammad A./Shibahara E. -:-
13:00Bolsova Zadoinov A./Neel I. - Chan L./Stosur S. -:-
13:00Dabrowski G./Olmos G. - Putintseva Y./Wickmayer Y. -:-
13:00Golubic V./Osorio C. - Kartal S./Miller N. -:-
13:00Burel C./Paquet C. - Doi M./Ninomiya M. -:-
13:00Lechemia E./Parrizas-Diaz N. - Krejcikova B./Siniakova K. -:-
13:00Cornet A./Parry D. - Linette M./Pera B. -:-
13:00Niemeier J./Petkovic A. - Kato M./Sutjiadi A. -:-
13:00Kalashnikova O./Piter K. - Bouzkova M./Mihalikova T. -:-
13:00Kontaveit A./Rogers S. - Heisen V./Murray S. -:-
13:00Rosolska Ali./Routliffe E. - Begu I./Kalinina A. -:-
13:00Niculescu M./Ruse G. - Flipkens K./Sorribes Tormo S. -:-
13:00Harrison C./Santamaria S. - Juvan K./Zidansek T. -:-
13:00Eikeri U./Sharma A. - Riske A./Vandeweghe C. -:-
13:00Burrage J./Silva E. - Hartono A./Schuurs D. -:-
13:00Rybakina E./Tauson C. - Kichenok N./Olaru I.R. -:-
13:00Saville D./Tomljanovic A. - Kuzmova V./Rus A. -:-
13:00Paolini J./Trevisan M. - Bains N./Lumsden M. -:-
13:00Christian K./Udvardy P. - Melichar-Martinez N./Perez E. -:-
13:00Van der Hoek R./Van Uytvanck A. - Zanevska M./Zimmermann K. -:-
13:00Kanepi K./Voracova R. - Barnett A./Nicholls O. -:-
13:00Xu Y-F./Yang Z. - Bronzetti L./Lohoff J. -:-
13:00Galfi D./Yastremska D. - Bencic B./Sanders S. -:-
13:00Mertens E./Zhang S. - Bondar A./Minnen G. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Luedenscheid (Germania), zgură

12:00Zhang Z. (Chn) - Guinard M. (Fra) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Malaga (Spania), suprafață dură

12:00Kachmazov A. (Rus) - Barroso Campos A. (Esp) -:-
12:00Lestienne C. (Fra) - Jung J. (Tpe) -:-
12:00McCabe J. (Aus) - Alvarez Varona N. (Esp) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Troyes (Franţa), zgură

12:00Brancaccio R. (Ita) - Michalski D. (Pol) -:-
12:00Jianu F. C. (Rou) - Tirante T. A. (Arg) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Cali (Columbia), zgură

00:00Barrios T./Lama G. - Carou I./Mena F. -:-
00:00Juarez F./Villanueva G. - Alvarez N./Hardt N. -:-
17:00AnulatAlves M./Mejia N. - Patino Velasco J. P./Rodriguez J. A. -:-
17:00Jaziri M./Menendez A. - Chung Y./Pervolarakis M. -:-
17:00Meligeni Alves F./Menezes J. - Gomez M./Urrea A. -:-
17:00Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Krstin P./Zekic M. -:-
17:00AnulatDurasovic V./Oliveira G. - Gomez-Herrera C./Quiroz R. -:-
17:00Ficovich J. P./Zukas M. - Burruchaga R. A./Comesana F. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Luedenscheid (Germania), zgură

12:00Kravchenko G./Krutykh O. - Jablonski D./Medjedovic H. -:-
12:00Dutra Da Silva D./Merino A. - Cuevas M./Martinez L. D. -:-
12:00Olivetti A./Romboli F. - Matuszewski P./Sachko V. -:-
12:00Frantzen C./Sandkaulen T. - Diaz Acosta F./Rodriguez Taverna S. -:-
12:00Hermans M./Smits G. - Brown D./King E. -:-
12:00Pel D./Stevens B. - Stricker D./Wenger D. -:-
12:00Bobrov B./Yevseyev D. - Fallert F./Jebens H. -:-
12:00Setkic A./Zhang Z. - Haase R./Verbeek S. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Malaga (Spania), suprafață dură

12:00Carr S./Kachmazov A. - Arias B./Zeballos F. -:-
12:00Cornea V. V./Kadhe A. - Cerretani J./Haerteis J. -:-
12:00Donskoy E./Kuznetsov An. - Bhambri Y./Myneni S. -:-
12:00Jasika O./McCabe J. - Cukierman D./Gomez E. -:-
12:00Perez C. S./Soriano Barrera A. - Gengel M./Uchida K. -:-
12:00Gonzales R./Stalder R. - Celikbilek A./Popko D. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Troyes (Franţa), zgură

12:00Boscardin Dias P./Gutierrez Oscar J. - Martineau M./Paul J. -:-
12:00Evrard J./Hernandez-Aguila A. - Tirante T. A./Torres J. B. -:-
12:00Brancaccio R./Nikles J. - Arribage T./Sanchez L. -:-
12:00Casanova H./Olivieri G. A. - Fanselow S./Roelofse R. -:-
12:00Cervantes I./Roca Batalla O. - Damonte A./De Samucewicz S. -:-
12:00Milushev P./Shandarov R. - Jecan M. A./Jianu F. C. -:-
12:00Chepelev A./Skatov T. - Babic Z./Lock C. -:-
12:00Fils A./van Assche L. - Reymond A./Tabur C. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Bergamo (Italia), zgură

11:00Andre S. (Sen) - Vilardo F. (Ita) -:-
11:00Cozbinov A. (Mda) - Kestelboim M. (Arg) -:-
11:00Galarza J. I. (Arg) - Ferrari G. (Ita) -:-
11:00Malgaroli L. (Ita) - Weis A. (Ita) -:-
11:00Serafini M. (Ita) - Dalla Valle E. (Ita) -:-
11:00Speziali F. (Ita) - Ovcharenko O. (Ukr) -:-
11:00Vincent Ruggeri S. (Ita) - Iannaccone F. (Ita) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

04:00Holt B. (Usa) - Nava E. (Usa) -:-
19:00Brymer G. (Usa) - Lee K. (Tpe) -:-
19:00Montsi K. (Rsa) - Rai A. (Nzl) -:-
19:00Perez A. (Usa) - Scott F. (Usa) -:-
19:00Quinn E. (Usa) - Kypson P. (Usa) -:-
19:00Rivera H. (Usa) - Joncour R. (Fra) -:-
19:00Sigouin B. (Can) - Angele J. F. (Fra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Dallas, TX (SUA), suprafață dură

18:00Markes C. (Usa) - Boitan G. A. (Rou) -:-
18:00McNally J. (Usa) - Nanda G. (Usa) -:-
18:00Schachter N. (Usa) - Wu Y. (Chn) -:-
18:00Sweeny D. (Aus) - Young D. (Usa) -:-
18:00Tu L. (Aus) - Damm M. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Den Haag (Olanda), zgură

11:00De Jong J. (Ned) - De Krom M. (Ned) -:-
11:00Jong S. (Ned) - De Jonge D. (Ned) -:-
11:00Rincon D. (Esp) - Berrettini J. (Ita) -:-
11:00Schoolkate T. (Aus) - Gadamauri B. (Bel) -:-
12:30Friberg K. (Swe) - Sekulic P. (Aus) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

04:00Hart J. M. (Usa) - Jovic I. . (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Den Haag (Olanda), zgură

11:00Bartone K. (Lat) - Strakhova V. (Ukr) -:-
11:00Benoit M. (Bel) - Gimbrere J. (Ned) -:-
11:00Kulambayeva Z. (Kaz) - Vedder E. (Ned) -:-
12:30Burillo Escorihuela I. (Esp) - Nuudi M. (Est) -:-
12:30Szabanin N. (Hun) - Berberovic N. (Bih) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25+H Palma del Rio (Spania), suprafață dură

23:00Stollar F. (Hun) - Toma M. (Rou) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 Montpellier (Franţa), zgură

11:00Andreeva M. (Rus) - Tholey L. (Fra) -:-
11:00Baindl K. (Ukr) - Cakarevic S. (Fra) -:-
11:00Gamiz A. (Ven) - Bucsa C. (Esp) -:-
11:00Gracheva V. (Rus) - Vismane D. (Lat) -:-
11:00Monnet C. (Fra) - Uchijima M. (Jpn) -:-
11:00Osborne A. (Aus) - Rouvroy M. (Fra) -:-
11:00Rame A. (Fra) - Alves C. (Bra) -:-
11:00Robbe A. (Fra) - Carle M. L. (Arg) -:-
11:00Rosca I. L. (Rou) - Gadecki O. (Aus) -:-
11:00Selekhmeteva O. (Rus) - Yerolymos M. (Fra) -:-
11:00Shnaider D. (Rus) - Blinkova A. (Rus) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Bergamo (Italia), zgură

11:00Binda A./Cozbinov A. - Pereira F./Roveri Sidney G. -:-
11:00Brown A./Horve L. - Galarza J. I./Lipovsek P. T. -:-
11:00Ortega P./Usai P. - Bertuccioli F./Picchione A. -:-
11:00Oradini G./Zanotti A. - D./Fumagalli F. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

00:00Chen K. Y./Huang T. - Ayeni A./Gregg P. -:-
00:00Brady K./Khan N. - Chirala S. R./Scott F. -:-
00:30Angele J. F./Joncour R. - Mayo A./Mayo K. -:-
19:00Asaba A./Bangoura S. - Ansari A./Field J. -:-
19:00Hsu J./Lee K. - Pereira B./Smith R. -:-
19:00Sigouin B./Tyler J. - Holt B./Svajda Z. -:-
19:00Quinn E./Vallejo D. - Nava E./Perez A. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Bakio (Spania), suprafață dură

23:15Glinka D./Saar K. K. - Cervantes Tomas L./Vallejo Ferrer A. -:-
00:15Hignett L./MacKinlay J. - Barreto Sanchez D. A./Manzanera Pertusa A. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Dallas, TX (SUA), suprafață dură

23:00Hsu Yu H./Sweeny D. - Kumar P./Neff A. -:-
23:00Vance J./Vance J. - Allen H./Steinhausen J. N. -:-
18:00Clark E./McNally J. - Hua R./Wu Y. -:-
18:00Mitsui S./Sekiguchi S. - Matsui T./Uesugi K. -:-
18:00Kissell C./Sheehy J. - Chopra K./Hohmann R. -:-
18:00Nanda G./Zink T. - Goldhoff G./Markes C. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Den Haag (Olanda), zgură

12:30Rincon D./Shelbayh A. - Pontjodikromo S./Wassermann D. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Columbus, OH (SUA), suprafață dură

23:00Fung S./Inoue H. - Daavettila S./Minor B. -:-
23:00Gailis R./Sieg M. - Kuwata H./Zhu A. -:-
23:00Tchakarova E./Tchakarova V. - Allen K./Boulais I. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Den Haag (Olanda), zgură

12:30Bartone K./Papadakis L. - Kempen M./Kulambayeva Z. -:-
12:30Lemoine Q./Stevens L. - Calinescu C. T./Janssen C. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25+H Palma del Rio (Spania), suprafață dură

23:00Bassols M./Eala A. - Cortes A./Rodriguez Carretero P. -:-
23:00Geerlings Martinez A./Jurna E. - Gonzalez Encinas M./Lahey A. -:-
23:00Park S./Sato H. - Cervino Ruiz C./Mikulskyte J. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.