REFRESH

Tenis » Ieri » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Australian Open (Australia), suprafață dură

03:35Kecmanovic M. (Srb) - Sonego L. (Ita) 3:1
05:25Monfils G. (Fra) - Garin C. (Chi) 3:0
06:15Alcaraz C. (Esp) - Berrettini M. (Ita) 2:3
06:45Opelka R. (Usa) - Shapovalov D. (Can) 1:3
07:30Korda S. (Usa) - Carreno-Busta P. (Esp) 1:3
08:45Zverev A. (Ger) - Albot R. (Mda) 3:0
12:25Khachanov K. (Rus) - Nadal R. (Esp) 1:3
12:55Mannarino A. (Fra) - Karatsev A. (Rus) 3:1

WTA - SIMPLU: Australian Open (Australia), suprafață dură

02:10Azarenka V. (Blr) - Svitolina E. (Ukr) 2:0
02:10Parrizas-Diaz N. (Esp) - Pegula J. (Usa) 0:2
03:45Krejcikova B. (Cze) - Ostapenko J. (Lat) 2:1
04:00Kostyuk M. (Ukr) - Badosa G. P. (Esp) 1:2
04:10Kudermetova V. (Rus) - Sakkari M. (Gre) 0:2
04:55Keys M. (Usa) - Wang Q. (Chn) 2:1
10:20Anisimova A. (Usa) - Osaka N. (Jpn) 2:1
11:00Barty A. (Aus) - Giorgi C. (Ita) 2:0

ATP - DUBLU: Australian Open (Australia), suprafață dură

02:05Murray J./Soares B. - Glasspool L./Heliovaara H. 2:1
02:10Hijikata R./Schoolkate T. - Peers J./Polasek F. 1:2
04:10Krawietz K./Mies A. - Krajicek A./Querrey S. 2:1
05:35Altmaier D./Monteiro T. - Koolhof W./Skupski N. 0:2
07:15Lammons N./Withrow J. - Kubler J./O'Connell C. 1:2
07:40Sweeny D./Tu L. - Huey T. C./Rungkat C. 2:0
08:30Andujar P./Martinez P. - Haase R./Van De Zandschulp B. 2:0
09:20Mektic N./Pavic M. - Kokkinakis T./Kyrgios N. 0:2
09:40Granollers M./Zeballos H. - O'Mara J./Vasilevski A. 2:0

WTA - DUBLU: Australian Open (Australia), suprafață dură

02:05Cabrera L./Hon P. - Aoyama S./Shibahara E. 0:2
02:10Dolehide C./Sanders S. - Hozumi E./Ninomiya M. 2:1
03:50Guarachi A./Melichar-Martinez N. - Minnen G./Perez E. 2:0
04:15Friedsam A-L./Olaru I.R. - Xu Y-F./Yang Z. 0:2
05:55Peterson R./Potapova A. - Birrell K./Kempenaers-Pocz C. 2:1
06:00Linette M./Pera B. - Stosur S./Zhang S. 2:1
06:15Halep S./Ruse G. - Cristian J. A./Petkovic A. 0:2
06:45Kovinic D./Krunic A. - Muhammad A./Pegula J. 0:2
07:00Martincova T./Vondrousova M. - Danilina A./Haddad Maia B. 1:2
07:50Kudermetova V./Mertens E. - Garcia C./Mladenovic K. 2:1

DUBLU MIXT: Australian Open (Australia), suprafață dură

02:05Krawczyk D./Salisbury J. - Olmos G./Arevalo M. 1:2
02:10Rodionova Ar./Polmans M. - Osorio Serrano M. C./Cabal J.S. 2:1
04:15Siniakova K./Machac T. - Kichenok N./Gonzalez S. 1:2
07:45Melichar-Martinez N./Farah R. - Perez E./Middelkoop M. 0:2

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Concepcion (Chile), zgură

17:10Dellien H. (Bol) - Sakamoto P. (Bra) 2:0
17:10Galan Riveros D. E. (Col) - Ugo Carabelli C. (Arg) 2:0
18:55Rodriguez Taverna S. (Arg) - Cerundolo F. (Arg) 2:0
22:35Mena F. (Arg) - Lama G. (Chi) 1:2

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Forli 3 (Italia), suprafață dură (sală)

13:05Rosol L. (Cze) - Kotov P. (Rus) 0:2
14:45Stebe C-M. (Ger) - Agamenone F. (Ita) 2:0
17:10Pospisil V. (Can) - Ferreira Silva F. (Por) 1:2
20:25Moroni M. (Ita) - Halys Q. (Fra) 0:2

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Concepcion (Chile), zgură

21:05Hidalgo D./Rodriguez C. - Descotte M. F./Villanueva G. 2:0
22:25Dutra Da Silva D./Sakamoto P. - Cerundolo F./Ugo Carabelli C. 1:2

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Forli 3 (Italia), suprafață dură (sală)

13:10Margaroli L./Zuk K. - Forejtek J./Sels J. 0:2
14:35Eysseric J./Zelenay I. - Cornea V. V./Fallert F. 1:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Antalya 2 (Turcia), zgură

12:00Woerner P. (Ger) - Ilkel B. (Tur) 2:0
13:00Martinez Martinez J. (Esp) RETRAS - Patael B. (Isr) 0:1
13:00Nam J. S. (Kor) - Galoppini D. (Ita) 0:2
13:00Palosi S. (Rou) - Cretu C. (Rou) 0:2
15:00Woerner P. (Ger) - Fonio G. (Ita) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cairo 3 (Egipt), zgură

10:30Bonadio R. (Ita) - Chepelev A. (Rus) 2:0
10:30Madarasz G. (Hun) - Hsu Yu H. (Tpe) 2:0
10:30Pichler D. (Aut) - Lavagno E. (Ita) 2:0
11:30Michalski D. (Pol) - Klok D. (Rus) 2:1

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cancun (Mexic), suprafață dură

18:00Clark E. (Usa) - Kuhar M. (Usa) 0:2
18:00Holt B. (Usa) - Kopp S. (Aut) 2:1
18:00Zhu E. (Usa) - Hernandez J. A. (Mex) 0:2
19:30Brymer G. (Usa) - Strode I. (Usa) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Kazan (Rusia), suprafață dură (sală)

09:00Sabanin Y. (Rus) - Sharipov M. (Rus) 0:2
09:00Vasilenko A. (Rus) - Liaonenka A. (Blr) 2:0
10:30Borisiouk M. (Blr) - Kachmazov A. (Rus) 0:2
10:30Philippov E. (Rus) - Sheyngezikht L. (Bul) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 2 (Tunisia), suprafață dură

11:15Brugnerotto M. (Ita) - Naw H. (Syr) 0:2
11:15Oradini G. (Ita) - Collignon R. (Bel) 1:2
12:00Bellucci M. (Ita) - Lock B. (Zim) 0:2
12:45Yunchaokete B. (Chn) - Vacherot V. (Mon) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Monastir 3 (Tunisia), suprafață dură

11:00Droguet T. (Fra) - Tabur C. (Fra) 2:1
11:00Mayot H. (Fra) - Echargui M. (Tun) 2:1
12:30Lokoli L. (Fra) - Hemery C. (Fra) 0:2
12:30Sakharov G. (Fra) - Chung Y. (Kor) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Vilnius (Lituania), suprafață dură (sală)

12:00Yevseyev D. (Kaz) - Decamps G. (Bra) 2:0
14:00Poljak D. (Cze) - Virtanen O. (Fin) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Antalya 2 (Turcia), zgură

09:00Vojcinakova I. (Svk) - Black H. T. (Usa) 2:0
12:00Zvonaru I. (Rou) - Yoruk I. (Tur) 0:2
13:00Palicova B. (Cze) - Amariei I. D. (Rou) 2:0
13:00Tsoneva M. (Bul) - Olyanovskaya V. (Rus) 2:1
14:45Perello Saavedra J. (Esp) - Yoruk I. (Tur) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cairo 3 (Egipt), zgură

10:30Brugnone F. (Fra) - Sakellaridi S. (Gre) 0:2
10:30Nagy A. (Hun) - Zolotareva A. (Rus) 1:2
11:30Janicijevic S. (Fra) - Nefedova A. (Usa) 2:0
11:30Klaffner M. (Aut) - Kraus S. (Aut) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cancun (Mexic), suprafață dură

02:30Aikawa M. (Jpn) - Siedliska N. (Ger) 0:2
18:00Belgraver J. (Fra) - Siedliska N. (Ger) 0:2
18:00Failla J. (Usa) - Behulova B. (Svk) 2:1
18:00Fung S. (Can) - Inoue H. (Usa) 0:2
18:00Kuzmova K. (Svk) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Kazan (Rusia), suprafață dură (sală)

09:00Kovaleva A. (Rus) - Ukolova A. (Rus) 2:0
09:00Kudermetova P. (Rus) - Shauha D. (Blr) 2:0
10:30Bairasheuskaya A. (Blr) - Gabueva A. (Rus) 1:2
10:30Kummel A. (Rus) - Apalikhina A. (Rus) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Florianopolis (Brazilia), suprafață dură

14:00Bondarenko M. (Rus) RETRAS - Mandlik E. (Usa) 0:0
14:00Gatica B. (Chi) - Papadakis L. (Ger) 2:1
14:00Riera J. (Arg) - Vedder E. (Ned) 2:1
15:30Laboutkova A. (Cze) - Lampl C. (Usa) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Manacor (Spania), suprafață dură

11:30Bartunkova N. (Cze) - Lemoine Q. (Ned) 2:0
11:30Di Giuseppe M. (Ita) - Mikulskyte J. (Ltu) 0:2
11:30Naito Y. (Jpn) - Gjorcheska L. (Mkd) RETRAS 1:0
13:00Wagner S. (Ger) - Selekhmeteva O. (Rus) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Monastir 3 (Tunisia), suprafață dură

11:00Chwalinska M. (Pol) - Abduraimova N. (Uzb) 2:0
11:00Sebov K. (Can) - Shinikova I. (Bul) 2:0
12:30Makarova E. (Rus) - Bejlek S. (Cze) 0:2
12:30Tikhonova A. (Rus) - Han N. (Kor) 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Antalya 2 (Turcia), zgură

12:30Altuna T./Massara A. - Madaras N./Ovcharenko O. 0:2
12:30Levyatov L./Patael B. - Donmezer E./Saritas G. 0:2
15:30Cretu C./Jecan M. A. - Agabigun S./Heller P. 0:2
16:00Pereira F./Vankan M. - Hong S. C./Nam J. S. 1:2
17:00Donmezer E./Saritas G. - Apostol B. I./Woerner P. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cairo 3 (Egipt), zgură

13:30Hsu Yu H./Huang T. - Benitez Chavarriaga J. M./Ho R. 2:0
13:30Bonadio R./Pichler D. - Jones M./Uzhylovskyi V. 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cancun (Mexic), suprafață dură

23:00Kissell C./Sheehy J. - Bangoura S./Holt B. 1:2
23:00Bergevi F./Veldheer M. - Alimli M./Sadaoui M. 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Kazan (Rusia), suprafață dură (sală)

12:00Liaonenka A./Sabanin Y. - Fufygin M./Ratniuk M. 0:2
12:00Kiyamov T./Sharipov M. - Arutiunian E./Zgirovsky A. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 2 (Tunisia), suprafață dură

13:35Capecchi D./Weis A. - Tajima N./Uesugi K. 0:2
14:45Lock B./Lock C. - Cloes L./Deviatiarov M. 0:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Monastir 3 (Tunisia), suprafață dură

16:00Babic Z./Donski A. - Mayot H./Royer V. 2:1
16:00Arribage T./Droguet T. - Passaro F./Sanchez Jover C. 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Vilnius (Lituania), suprafață dură (sală)

16:00Fajta P./Marozsan F. - Liutarevich I./Yevseyev D. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Antalya 2 (Turcia), zgură

11:30Karpovich Y./Yao X. - Hosoki Y./Potocnik N. 0:2
15:00Stamatova J./Visscher S. J. - Keller N./Wildgruber A. 2:1
15:30Palicova B./Zvonaru I. - Turkmen D./Uyar M. A. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Cairo 3 (Egipt), zgură

13:30Simion O. G./Ureke A. - Bergen M./Sakellaridi S. 2:0
14:00Tkacheva M./Zolotareva A. - Brugnone F./Moga C. 2:1

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Cancun (Mexic), suprafață dură

23:00Arakawa N./Inoue H. - Corley P. C./Reed L. 2:0
23:00Aikawa M./Ogata H. - Belgraver J./Bornay J. 0:2
20:30Belgraver J./Bornay J. - Radenkovic M./Younes K. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Kazan (Rusia), suprafață dură (sală)

13:00Iatcenko P./Kudashova D. - Matasova V./Shauha D. 2:1
13:00Mamedova E./Mozgaleva A. - Ukolova A./Yersh K. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Florianopolis (Brazilia), suprafață dură

18:00Fossa N./Zeballos N. - Gamiz A./Sewing S. 0:2
19:00Gleason Q./Mandlik E. - Gatica B./Pereira R. 1:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Manacor (Spania), suprafață dură

13:00Detiuc A./Sizikova Y. - Benoit M./Minella M. 2:0
14:00Lemoine Q./Schoofs B. - Contreras Gomez F./Yashina E. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Monastir 3 (Tunisia), suprafață dură

15:00Anshba A./Timofeeva M. - Kubareva A./Prisacariu A. 2:1
15:00Chong E. W./Wong H. Y. C. WO - Chwalinska M./Sebov K. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.