REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Golden Arrows - TS Galaxy -:-
18:00Cape Town City - Maritzburg Utd -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Caribbean Club Championship

00:00AnulatSamaritaine (Mar) - South East (Dom) -:-
00:00Samaritaine (Mar) - AS Le Gosier (Gua) -:-
03:00Cavaly (Hai) - Cayenne (Fgu) -:-
03:00Scherpenheuvel (Cur) - Hope International (Sai) -:-
00:00Delfines Del Este (Dom) - Real Rincon (Bon) -:-

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores

72'Nacional (Uru) - U. Catolica (Chi) 1:0
72'Palmeiras (Bra) - Defensa y Justicia (Arg) 2:3
72'The Strongest (Bol) - Santos (Bra) 2:1
03:30Fluminense (Bra) - Junior (Col) -:-
03:30Sao Paulo (Bra) - Racing Club (Arg) -:-
03:30U. de Deportes (Per) - Ind. del Valle (Ecu) -:-

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe

72'Independiente (Arg) - Bahia (Bra) 0:0
72'River Plate (Par) - Penarol (Uru) 1:1
03:30Talleres Cordoba (Arg) - Bragantino (Bra) -:-

ANGLIA: Premier League

20:00Everton - Wolves -:-
20:00Newcastle - Sheffield Utd -:-
20:00Tottenham - Aston Villa -:-
21:00Crystal Palace - Arsenal -:-
22:15Burnley - Liverpool -:-
22:15West Brom - West Ham -:-

ANGLIA: League One - Play-off

20:00Lincoln - Sunderland -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

19:10Al Shabab - Al Ain -:-
19:20Al Batin - Al-Ettifaq -:-
21:00Al-Hilal - Al Ahli SC -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:00Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto 1:2

ARGENTINA: Copa Argentina

21:10Talleres (R.E) - Temperley -:-

ARMENIA: Premier League

14:30Ararat-Armenia - Ararat -:-
14:30Van - Alashkert -:-
18:30Urartu - Noah -:-

ASIA: Cupa AFC - Calificare - Play off-uri

13:00Chanthabouly (Lao) - Kasuka (Bru) -:-
13:00Visakha (Cam) - Lalenok (Tls) -:-

AUSTRALIA: A-League

12:05Sydney FC - Melbourne Victory -:-
14:20Perth Glory - Adelaide United -:-

AZERBAIJAN: Premier League

17:00Keshla - Gabala -:-
17:00Sabah Baku - Zira -:-
17:00Sabail - Sumqayit -:-
19:30Neftci Baku - Qarabag -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

18:30Isloch - Vitebsk -:-
20:45BATE - Sputnik -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

15:00Minsk FK F - Neman F -:-
17:00Vitebsk F - Dnepr Mogilev F -:-

BELGIA: Jupiler League - Conference League Group

19:30Oostende - KV Mechelen -:-
22:00Gent - St. Liege -:-

BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor

21:00Club Brugge F - Gent F -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat

18:00Ayema - FC Loto -:-
18:00Dragons - Damissa -:-
18:00Hodio - ASOS -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:30Capljina - Banovici -:-
18:30Gorazde - GOSK Gabela -:-
18:30Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-
18:30Igman K. - Gradacac -:-
18:30Kakanj - TOSK Tesanj -:-
18:30Posusje - Jedinstvo Bihac -:-
18:30Travnik - Zivinice -:-
18:30Vis Simm-Bau - HNK Orasje -:-

BRAZILIA: Campeonato Alagoano - Play-off

22:00CSE - Alianca -:-

BRAZILIA: Campeonato Catarinense - Play-off

21:30Chapecoense-SC - Marcilio Dias -:-

BRAZILIA: Campeonato Paraibano

45'Treze - Perilima 0:0
22:00Nacional de Patos - Botafogo PB -:-

BRAZILIA: Campeonato Paranaense - Play-off

22:00Cascavel - Maringa FC -:-
22:00Operario - Azuriz -:-

BRAZILIA: Campeonato Paulista A2 - Play-off

01:00Portuguesa - Agua Santa -:-
03:30Piracicaba - Oeste -:-

BRAZILIA: Campeonato Potiguar - Al doilea tur

21:00America-RN - Palmeira da Una -:-
21:00ASSU - Globo -:-
21:00CE Forca E Luz - Potiguar -:-
21:30Santa Cruz de Natal - ABC -:-

BRAZILIA: Campeonato Rondoniense - Play-off

22:30Real Ariquemes - Guapore -:-
22:30Uniao Cacoalense - Porto Velho -:-

BRAZILIA: Campeonato Roraimense - Al doilea tur

00:00Atl. Roraima - Nautico FC 2:1
02:00GAS - Rio Negro -:-

BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat

17:00Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Bansko - Marek -:-

BULGARIA: Third League - North-West

16:30Sevlievo - Akademik Svishtov -:-
18:00Bdin Vidin - Peshtera Galata -:-
18:00Etar II - Levski Lom -:-
18:00Lok. Dryanovo - Pavlikeni -:-
18:00Mezdra - Drenovets -:-
18:00Spartak Pleven - Parva Atomna -:-
18:00Tryavna - OFK Levski -:-
18:00Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag -:-

BULGARIA: Cupa

19:30Arda - CSKA Sofia -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:00Salitas - US Ouagadougou -:-

BURUNDI: Primus League

14:30Atletico Olympic - Les Elephants -:-
16:00Bumamuru - Muzinga -:-
16:00Flambeau du Centre - Rukinzo -:-
16:00Musongati - Dynamik -:-
16:00Vital O - Inter Star -:-
17:00Bujumbura C. - Olympic S. -:-

CAMERUN: Elite One

18:30Cotonsport - Les Astres -:-
18:30New Star - UMS de Loum -:-

CHILE: Primera B

86'U. De Concepcion - San Felipe 0:0
03:30CD Santa Cruz - Coquimbo -:-

CHINA: Liga Jia - Primul tur

11:00Shaanxi Changan - Sichuan Jiuniu -:-
13:00Xinjiang Tianshan - Meizhou Hakka -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Africa Sports - Bassam -:-
19:00Academie de FAD - Sporting Gagnoa -:-
21:00ASI d'Abengourou - ES Bafing -:-

CONGO DR: Ligue 1

17:30Don Bosco - Motema Pembe -:-
17:30Sanga Balende - RCK -:-
17:30Simba - AS Vita Club -:-

COREEA DE SUD: K League 1

10:30Gwangju - Jeju -:-
10:30AmânatSeongnam - Gangwon -:-
13:00Jeonbuk - Ulsan Hyundai -:-
13:00Suwon - Daegu -:-

COSTA RICA: Primera División - Retrogradare

06:00Limon - Sporting San Jose -:-

CROAŢIA: 2. HNL

18:30Hajduk Split 2 - Dugopolje -:-

CROAŢIA: 3. HNL South

18:00GOSK Dubrovnik - Zagora -:-
18:00Hrvace - Jadran LP -:-
18:00Neretvanac - Zmaj Makarska -:-
18:00OSK Otok - Kamen Ivanbegovina -:-
18:00Urania Baska Voda - Neretva -:-
18:00Vodice - Sloga Mravince -:-
18:00Zmaj Blato - HV Posedarje -:-
19:00Uskok Klis - Primorac Biograd -:-

CROAŢIA: Cupa

21:00Din. Zagreb - Istra 1961 -:-

DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat

19:00Nordsjaelland - Randers -:-
21:00FC Copenhaga - Midtjylland -:-

DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare

19:00Aalborg - Vejle -:-

ECUADOR: Serie B

23:00Gualaceo - America de Quito -:-
23:00Ind. Juniors - Cumbaya -:-

EGIPT: Premier League

20:00Arab Contractors - Ismaily -:-
22:00Aswan SC - Misr Elmaqasah -:-

ELVEŢIA: Nationalliga A Women

20:30FC Basel F - Zurich F -:-
21:00FF Lugano 1976 F - Grasshoppers F -:-
21:00Luzern F - St. Gallen F -:-
21:00Servette F - Young Boys F -:-

ESTONIA: Meistriliiga

18:00Paide - Tulevik -:-
19:00Parnu JK Vaprus - Kalju -:-
20:00Levadia - Flora -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

16:00Royal Leopards - Young Buffaloes -:-

FRANŢA: Ligue 2 - Retrogradare

20:00Villefranche - Niort -:-

FRANŢA: Coupe de France

22:15Monaco - PSG -:-

GEORGIA: Cupa

15:00Chikhura - Dinamo Batumi -:-
15:00Din. Tbilisi 2 - FC Gareji Sagarejo -:-
15:00Merani Martvili - Gagra -:-
17:00Loco. Tbilisi - Telavi -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

19:00Lippstadt - Monchengladbach II -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

16:00Ingolstadt F - FFC Niederkirchen F -:-
19:30Frankfurt 2 F - Wurzburger Kickers F -:-

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

20:00Glacis United - Lincoln -:-

GRECIA: Super League - Grupă retrogradare

17:15Giannina - Smyrnis -:-

GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare

15:30Ionikos - Ergotelis -:-
15:30PAE Chania - Diagoras -:-
15:30Xanthi - Levadiakos -:-

GRECIA: Football League

15:00Aspropyrgos Enosis - Niki Volos -:-
17:00Kallithea - PAE Egaleo -:-
17:00Panserraikos - Thesprotos -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2

17:00Poseidonas Michanionas - A. Asteras -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 5

17:00Asteras Kalirachis - M. Alexandros Kastorias -:-
17:00Panagriniakos - Anagennisi Arta -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 6

13:30Pannaxiakos - Proodeftiki -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 8

17:00Mikrasiatiki - Panelefsiniakos -:-

HONG KONG: Premier League - Turul câștigătorilor

10:00Pegasus - Kitchee -:-

IRAN: Division 1

16:15Astara - Chooka Talesh -:-
18:00Havadar SC - Arman Gohar -:-
18:00Kheybar Khorramabad - Rayka Babol -:-
18:30Navad Urmia - Khooshe Talaee -:-
19:00Esteghlal Khuzestan - Pars Janoobi Jam -:-

IRAN: Hazfi Cup

17:45Qashqai Shiraz - Foolad -:-
18:05Aluminium Arak - Tractor-Sazi -:-
18:05Esteghlal F.C. - Zob Ahan -:-

IRLANDA DE NORD: Premiership Women

21:45Cliftonville F - Glentoran F -:-
21:45Linfield F - Derry City F -:-
21:45Sion Swifts F - Crusaders F -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

21:00Breidablik F - Tindastoll F -:-
21:00IBV Vestmannaeyjar F - Valur F -:-
21:00Thor/KA F - Stjarnan F -:-
23:00Fylkir F - Keflavik F -:-
23:00Throttur F - Selfoss F -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare

19:50B. Jerusalem - Hapoel Hadera -:-

ISRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs - Play Off-uri promovare

20:00Maccabi Jaffa - MS Tira -:-

ISRAEL: State Cup

21:00H. Tel Aviv - Beitar Shimshon -:-

ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs

18:30Cesena - Matelica -:-
18:30FeralpiSalo - Virtus Verona -:-
18:30Juve Stabia - Palermo -:-
18:30Pro Vercelli - Juventus U23 -:-
18:45Bari - Foggia -:-
19:00AlbinoLeffe - Grosseto -:-

ITALIA: Serie D - Group A

17:00HSL Derthona - Gozzano -:-
17:00Saluzzo - Chieri -:-
17:00AmânatSanremese - Citta di Varese -:-

ITALIA: Serie D - Group B

19:00Villa Alme - Tritium -:-

ITALIA: Serie D - Group C

16:00Caldiero Terme - Feltre -:-
17:00Adriese - Trento -:-
17:00Bolzano - Belluno -:-
17:00Campodarsego - Ambrosiana -:-
17:00Cartigliano - Este -:-
17:00Chions - Delta Porto Tolle -:-
17:00Cjarlins Muzane - ArzignanoChiampo -:-
17:00Luparense - San Giorgio-Sedico -:-
17:00Manzanese - Union Clodiense -:-
17:00Montebelluna - Mestre -:-

ITALIA: Serie D - Group D

17:00Correggese - G.S. Bagnolese -:-
17:00Mezzolara - Sammaurese -:-

ITALIA: Serie D - Group E

17:00Foligno - UC Sinalunghese -:-
17:00Follonica Gavorrano - Sangiovannese -:-
17:00Lornano Badesse - Grassina -:-
17:00Montespaccato - Cannara -:-
17:00Montevarchi Calcio - Ostia Mare -:-
17:00San Donato - Tiferno Lerchi -:-
17:00Scandicci - Pianese -:-
17:00Trastevere Calcio - ACN Siena -:-
17:00Trestina - Flaminia -:-

ITALIA: Serie D - Group F

17:00Agnonese - US Tolentino -:-
17:00Giulianova - Porto Sant'Elpidio -:-
17:00Montegiorgio - Vastese -:-
17:00Vastogirardi - ASD Pineto Calcio -:-

ITALIA: Serie D - Group G

16:00Arzachena - Calcio Giugliano -:-

ITALIA: Serie D - Group H

17:00Brindisi - Audace Cerignola -:-
17:00Picerno - Puteolana -:-

ITALIA: Serie D - Group I

17:00ACR Messina - Rende -:-
17:00AS Acireale - Paterno -:-
17:00AmânatBiancavilla - San Luca -:-
17:00AmânatCittanovese - Dattilo -:-
17:00Gelbison Cilento - Castrovillari -:-
17:00Licata - FC Messina -:-
17:00AmânatMarina di Ragusa - Santa Maria Cilento -:-
17:00Rotonda - Roccella -:-
17:00S. Agata - Troina -:-

ITALIA: Coppa Italia

22:00Atalanta - Juventus -:-

ITALIA: Primavera 2

16:00Crotone U19 - Napoli U19 -:-
16:00Reggiana U19 - Parma U19 -:-

JAPONIA: J2 League

12:30Blaublitz - Renofa Yamaguchi -:-

JAPONIA: YBC Levain Cup

13:00Avispa Fukuoka - Sagan Tosu -:-
13:00Sapporo - Kashima -:-
13:00Shonan - Kashiwa -:-
13:00Tokushima - Kobe -:-
13:00Tokyo - Oita -:-
13:00Urawa - Yokohama FC -:-
13:00Vegalta Sendai - Hiroshima -:-
13:00Yokohama M. - Shimizu -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

15:00Kaspij Aktau - Shakhtar K. -:-
15:00Taraz - Zhetysu -:-
17:00Atyrau - Ordabasy -:-
17:00Tobol - Kyzylzhar -:-

KENYA: Premier League

15:00Mathare Utd. - KCB -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

18:30Metta/LU - BFC Daugavpils -:-
19:30Valmiera - FK Liepaja -:-

LITUANIA: A Lyga

18:00Riteriai - Hegelmann Litauen -:-
19:00Nevezis Kedainiai - Dziugas Telsiai -:-
20:00FK Panevezys - Dainava Alytus -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

21:45Penistone Church (Eng) - Wakefield (Eng) -:-

LUME: Club Friendly Women

20:00Avaldsnes F (Nor) - Asane F (Nor) -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională

20:30Benfica - Ettelbruck -:-
20:30Wiltz - Differdange -:-

MACEDONIA DE NORD: Cupa

20:00Akademija Pandev - Sileks -:-

MAROC: Botola Pro

23:30Wydad - Safi 3:1
19:00Youssoufia Berrechid - Maghreb Fez -:-
21:15Chabab Mohammedia - Agadir -:-
23:30Berkane - Rapide Oued Zem -:-

MAURITANIA: Ligue 1 - Grupă retrogradare

19:30Kedia - Madine Trarza -:-
20:00SNIM - JAHE -:-
22:40Inter Nouakchott - Armee -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

16:00Floresti - S. Tiraspol -:-
16:00Sf.Gheorghe - Petrocub -:-
18:00Speranta Nisporeni - CSCA Buiucani -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

21:00Buducnost - Jezero -:-
21:00FK Podgorica - Sutjeska -:-
21:00Iskra - Rudar -:-
21:00OFK Petrovac - Zeta -:-
21:00Titograd - Decic -:-

NIGER: Ligue 1

18:15ASFAN - Urana -:-
18:15Police - Ader -:-

NORVEGIA: Eliteserien

21:00Stabaek - Odd -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

19:00Bryne - Ranheim -:-
19:00KFUM Oslo - Ham-Kam -:-
19:00Raufoss - Aalesund -:-
19:00Start - Jerv -:-
19:00Stjordals Blink - Sogndal -:-

OLANDA: Eredivisie - Conference League - Play Offs

19:45Utrecht - Groningen -:-
22:00Feyenoord - Sparta Rotterdam -:-

PERU: Liga 2

19:00Union Comercio - Santa Rosa -:-
21:15Chavelines - Grau -:-
23:30Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos -:-

POLONIA: Division 1

18:40Arka - Sandecja -:-
20:00Termalica B-B. - Chrobry Glogow -:-
21:00Puszcza - Legnica -:-

POLONIA: Division 2

16:00Skra - Pruszkow -:-
17:00Slask 2 - Pogon Siedlce -:-
17:00Suwalki - Lech 2 -:-
18:00Blekitni Stargard - Elblag -:-
18:00Garbarnia - Ol. Grudziadz -:-
19:00Bytovia Bytow - Hutnik Krakow -:-
19:00KKS Kalisz - Polkowice -:-
19:00Lublin - Katowice -:-
20:30Chojniczanka - Ostroda -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

16:30Wisloka Debica - Wolka Pelkinska -:-
17:00Sandomierz - Avia Swidnik -:-
18:00Hetman Zamosc - Korona 2 -:-
18:00Lewart Lubartow - Ostrowiec -:-
18:00LKS Lagow - Cracovia 2 -:-
18:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa -:-
18:00Siarka Tarnobrzeg - Biala Podlaska -:-
18:00Stal Krasnik - S. Wola -:-
18:30Chelmianka Chelm - Jutrzenka Giebultow -:-
19:00Wisla Pulawy - Orleta Radzyn -:-

POLONIA: Central Youth League

12:00Gwarek Zabrze U18 - Wisla U18 -:-
13:00Arka U18 - Korona U18 -:-
13:00Cracovia U18 - Legia U18 -:-
13:00Jagiellonia U18 - Hutnik Krakow U18 -:-
13:00Lech U18 - Gornik Z. U18 -:-
13:00UKS SMS Lodz U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
13:15Slask U18 - Zaglebie U18 -:-
16:00Lechia U18 - Escola Warszawa U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

16:30Bydgoszcz F - Biedrzychowice F -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

20:00FC Porto - Belenenses -:-
22:00Gil Vicente - Boavista -:-
22:00Guimaraes - Benfica -:-
22:00Moreirense - Famalicao -:-
22:00Nacional - Rio Ave -:-
22:00Portimonense - Braga -:-
22:00Santa Clara - Farense -:-
23:45Sporting - Maritimo -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

20:00Academica - Vilafranquense -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Grupă campionat

21:30FCSB - Univ. Craiova -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Grupă retrogradare

18:30Dinamo București - Chindia Târgoviște -:-
18:30FC Hermannstadt - FC Argeș -:-
18:30FC Viitorul - Astra Giurgiu -:-
18:30FC Voluntari - UTA Arad -:-
18:30Gaz Metan Mediaș - Poli Iași -:-

RUSIA: PFL - Group 4

16:30Zvezda Perm - FK Novosibirsk -:-
17:00Tyumen - Dynamo Barnaul -:-

RUSIA: Youth League - Grupă campionat

12:00Krasnodar U19 - Kazan U19 -:-
14:00FK Rostov U19 - Lok. Moscova U19 -:-
14:00Sp. Moscova U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
16:00Akhmat Grozny U19 - TSKA Moscova U19 -:-
16:30Sochi U19 - Zenit U19 -:-

RUSIA: Youth League - Grupă retrogradare

13:00Arsenal Tula U19 - Konoplev Academy U19 -:-
13:00Chertanovo M. U19 - UOR U19 -:-
13:00Din. Moscova U19 - Ural U19 -:-
13:00Khimki U19 - R. Volgograd U19 -:-
13:00Tambov U19 - Ufa U19 -:-

SCOŢIA: SWPL 1 Women

21:00Celtic F - Spartans F -:-
21:15Forfar Farmington F - Hearts F -:-
21:30Motherwell F - Glasgow City F -:-
21:40Hibernian F - Rangers F -:-

SERBIA: Super Liga

17:00Steaua Roșie B. - Metalac -:-
19:30FK Vozdovac - Javor -:-
19:30Novi Pazar - Napredak -:-
19:30Proleter - Vojvodina -:-
19:30Radnicki Nis - Backa -:-
19:30Sp. Subotica - Rad -:-

SERBIA: Prva Liga

14:00Graficar Beograd - Sremska Mitrovica -:-
18:00Borac 1926 - Trayal Krusevac -:-
18:00Din. Vranje - Loznica -:-
18:00IMT Novi Beograd - Sloga Kraljevo -:-
18:00Kabel Novi Sad - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00Radnicki 1923 - Jagodina -:-
18:00Radnicki Pirot - Dubocica -:-
18:00Zarkovo - Buducnost Dobanovci -:-
18:00Zemun - Kolubara -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

12:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac -:-
18:00BASK - Zvezdara -:-
18:00Batajnica - Polet Dorcol -:-
18:00Crvena Zvezda MML - TEK Sloga -:-
18:00Lestane - Sindjelic Beograd -:-
18:00OFK Beograd - BSK Borca -:-
18:00Radnicki Beograd - Jedinstvo Surcin -:-
18:00Sremcica - Brodarac -:-
18:00Stepojevac Vaga - Lokomotiva Beograd -:-
18:00Studentski Grad - Mladenovac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Becej - Stari Banovci -:-
18:00Feniks 1995 - Sloboda NK -:-
18:00Jedinstvo SP - Hajduk 1912 -:-
18:00Kozara BVS - Vrsac -:-
18:00Mladost GAT - Borac Sakule -:-
18:00Radnicki 1912 - Backa 1901 -:-
18:00Radnicki Zrenjanin - Sloga Conoplja -:-
18:00Stari Grad - 1. Maj Ruma -:-
18:00Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo -:-
18:00Vojvodina Perlez - Omladinac NB -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:00Dunav Prahovo - Sindelic -:-
18:00Kablovi - Toplicanin -:-
18:00Medosevac - Car Konstantin -:-
18:00Paracin - Morava Vladicin Han -:-
18:00Pcinja - SFS Borac -:-
18:00Radan Lebane - Zupa -:-
18:00Rembas - Vlasina -:-
18:00Timocanin - Moravac -:-
18:00Timok - Radnicki S. -:-
18:00Trstenik - Buducnost Popovac -:-

SIERRA LEONE: Premier League

21:45Old Edwardians - Ports Authority -:-
21:45SLIFA - Sierra Leone Police -:-

SLOVACIA: Cupa - Final Stage

19:00Zilina - Slovan Bratislava -:-

SLOVENIA: Prva Liga

16:00Mura - Domzale -:-
18:15Koper - Maribor -:-
20:30Gorica - Celje -:-
21:30O. Ljubljana - Tabor Sezana -:-

SLOVENIA: 2. SNL - Grupă campionat

18:00Dob - Rudar -:-
18:00Nafta - Bilje -:-
18:00NK Krka - Radomlje -:-
20:00Brezice - Triglav -:-

SLOVENIA: 2. SNL - Grupă retrogradare

18:00Beltinci - Krsko -:-
18:00Drava - Brda -:-
18:00Fuzinar - Smartno -:-
18:00Jadran Dekani - Primorje -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West - Grupă campionat

18:00Fama Vipava - Grosuplje -:-
18:00Ljubljana Svoboda - Ilirija -:-
18:00Postojna - Izola -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West - Grupă retrogradare

18:00Sobec Lesce - NK Adria -:-
18:00Zagorje - Tolmin -:-
19:00Ziri - Sava Kranj -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Horseed - Raadsan -:-

SPANIA: LaLiga2

20:00Alcorcon - Sabadell -:-
20:00Logrones - Fuenlabrada -:-
22:30Mirandes - Leganes -:-
22:30Tenerife - Mallorca -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Al doilea tur

21:00Hercules - Lleida -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Grupă retrogradare

16:45Pena Deportiva - Prat -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 4 - Al doilea tur

20:45Anaitasuna FT - Beasain -:-
20:45Basconia - SD Deusto -:-
20:45San Ignacio - Santuxu -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupă retrogradare

21:00Balmaseda - Santurtzi -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupă retrogradare

21:00Atletico Pinto - Paracuellos Antamira -:-
21:00Villaverde San Andres - RSD Alcala -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupă retrogradare

20:30Conil - Sevilla C -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupa promovare

18:15San Fernando - Atl. Paso -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupă retrogradare

19:00Conquense - Manzanares -:-
21:00Azuqueca - Almagro -:-

SPANIA: Tercera Division - Promotion Play Offs

20:00Ilicitano - Roda -:-
21:00CF Intercity - Villarreal C -:-

SPANIA: Primera Division Women

19:00Atletico Madrid F - La Coruna F -:-
21:15Barcelona F - Athletic Bilbao F -:-

SUA: USL Championship

45'Loudoun - New York Red Bulls 2 1:1

SUA: USL League Two

02:00Charlotte Eagles - Southern Soccer Academy -:-
02:00North Carolina Fusion U23 - Tri-Cities -:-
02:00Virginia Beach - Wake FC -:-
02:30East Atlanta - Bantams -:-
03:00Mississippi Brilla - Corpus Christi FC -:-
03:00St. Louis Scott Gallagher - Menace -:-

SUEDIA: Superettan

19:30Helsingborg - Norrby -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Gwambina - Namungo -:-
16:00JKT Tanzania - Young Africans -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1

16:00Ben Guerdane - Bizertin -:-
16:00Esperance Tunis - Metlaoui -:-
16:00Etoile Sahel - Olympique Beja -:-
16:00Kairouanaise - US Tataouine -:-
16:00Monastir - Slimane -:-
16:00Rejiche - Sfaxien -:-
16:00Stade Tunisien - Club Africain -:-

TURCIA: TFF 3. Lig Play Off-uri

16:00Bursa - Aksaray Bld. -:-
16:00Iskenderun - Fethiyespor -:-
20:301928 Bucaspor - Malatya -:-
20:30Erokspor - Isparta 32 Spor -:-

UCRAINA: Druha Liga

17:00Mykolaiv 2 - Kryvbas -:-
17:00Podillya Khmelnytskyi - Dunaivtsi -:-

UGANDA: Premier League

16:00Kyetume - URA SC -:-
16:00Police - Villa -:-
16:00UPDF - Kampala City -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:30Mashal Muborak - AGMK -:-
15:30Termez Surkhon - Turon -:-
17:45Qizilqum - Pakhtakor -:-

VIETNAM: National League Women

12:00AmânatHo Chi Minh City 2 F - TKS Viet Nam F -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Kitwe United - Lusaka Dynamos -:-
16:00Green Eagles - Indeni -:-
16:00Nkana - NAPSA Stars -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.