REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

ITALIA: Serie A

21:45Udinese - Verona -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga

20:00FC Voluntari - CFR Cluj -:-

SPANIA: LaLiga

22:00Villarreal - Vallecano -:-

AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship

15:30Cape Town Spurs - Cape Town All Stars -:-

ALBANIA: Super Liga

14:00Laci - Teuta -:-
17:00Erzeni - Vllaznia -:-
17:00Partizani - Egnatia -:-

ANGLIA: FA Cup

21:45Derby - West Ham -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Crystal Palace U21 - Manchester City U21 -:-
15:00Sunderland U21 - Newcastle U21 -:-
17:00Brighton U21 - Leicester U21 -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Charlton U21 - Millwall U21 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

21:00Hull U21 - Nottingham U21 -:-

ANGLIA: Premier League Cup - Play-off

16:00Brentford U21 - Middlesbrough U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:15Colon - Lanus 1:2
00:15Instituto - Sarmiento Junin 0:0
00:15Racing Club - Belgrano 0:0
PauzăBoca Juniors - Atl. Tucuman 0:0
22:00Barracas Central - Godoy Cruz -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

77'Claypole - Puerto Nuevo 2:0

ARGENTINA: Torneos De Verano

23:00Antoniana - Central Norte 0:2

AZERBAIJAN: Premier League

16:00Sumqayit - Turan -:-

BELGIA: Pro League U21

20:30Beveren U21 - Eupen U21 -:-
20:30Oostende U21 - Lommel SK U21 -:-
20:30St. Truiden U21 - Lierse K. U21 -:-
21:00RWDM 47 U21 - Deinze U21 -:-
21:00Virton U21 - Dender U21 -:-
21:00Westerlo U21 - Kortrijk U21 -:-

BRAZILIA: Campeonato Baiano

23:00Barcelona - Doce Mel 3:0
23:30Jacobinense - Alagoinhas 0:1

BRAZILIA: Campeonato Carioca - Taca Guanbara

23:00Fluminense - Botafogo RJ 0:1
01:15Boavista - Madureira 0:2

BRAZILIA: Campeonato Cearense

00:30Atletico-CE - Guarani de Juazeiro 1:0

BRAZILIA: Campeonato Gaucho

00:00SER Caxias - Aimore 2:1
01:30EC Sao Jose - Gremio 0:1

BRAZILIA: Campeonato Maranhense - Primul tur - Play Off-uri

00:00Sampaio Correa - Maranhao 0:1pen

BRAZILIA: Campeonato Matogrossense

23:30Academia - Cuiaba 0:3

BRAZILIA: Campeonato Mineiro

23:30America MG - Villa Nova MG 2:1

BRAZILIA: Campeonato Paraibano

00:00Botafogo PB - Auto Esporte -:-
00:30Sao Paulo Crystal - Queimadense -:-

BRAZILIA: Campeonato Paranaense

23:30Aruko Sports - Londrina 0:0
23:30Operario - Maringa FC 2:2

BRAZILIA: Campeonato Paulista

23:30Sao Paulo - Corinthians 1:2

CHILE: Primera División

23:00O'Higgins - Colo Colo 5:1
01:30A. Italiano - Copiapo 3:0

CIPRU: First Division

19:00Paralimni - Aris -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura

90+'Pereira - Millonarios 2:3
PauzăJunior - Ind. Medellin 0:0

COSTA RICA: Primera División - Clasura

23:00Puntarenas FC - Zeledon 1:2
78'Alajuelense - Sporting San Jose 3:1
76'Guadalupe - Cartagines 5:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

23:00Escorpiones - Limon Black Star 1:0
23:00Santa Ana - Ad Aserri 1:0

EGIPT: Premier League

17:00National Bank Egypt - Ghazl El Mahallah -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura

23:00FAS - 11 Deportivo 2:2
23:00Luis Angel Firpo - Atletico Marte 1:1
23:15Platense Municipal - Alianza FC 0:3
23:30Dragon - Jocoro 0:1

GERMANIA: 3. Liga

20:00Munchen 1860 - Dresda -:-

GRECIA: Super League

18:00PAOK - Levadiakos -:-
19:30Lamia - Ionikos -:-
21:00Asteras T. - Panathinaikos -:-

GRECIA: Super League 2

14:45Rouf Pao - PAE Egaleo -:-
15:15Athens Kallithea - Ilioupoli -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2

15:00O. Volos - Chaniotis -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura

01:00Xinabajul - Guastatoya 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clasura

23:00Real Sociedad - Real Espana 1:3

INDIA: I-League

15:30Churchill Brothers - Sudeva Delhi -:-

INDONESIA: Liga 1

10:00PSM Makassar - RANS Nusantara -:-
11:00Arema - Bali United -:-
13:15Borneo - Persik Kediri -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Glentoran - Crusaders -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

20:00Sakhnin - Hapoel Jerusalem -:-

ISRAEL: Leumit League

19:00Agudat Sport Ashdod - Hapoel Umm al-Fahm -:-
19:00H. Akko - Ramat Hasharon -:-
19:00M. Nazareth - H. Ironi Rishon -:-

ITALIA: Serie C - Group C

21:30Audace Cerignola - Monopoli -:-

ITALIA: Primavera 1

13:00AS Roma U19 - Udinese U19 -:-
15:00Napoli U19 - Empoli U19 -:-
17:00AC Milan U19 - Juventus U19 -:-

JAMAICA: Premier League

23:00Waterhouse - Portmore 1:1
00:00Molynes - Cavalier -:-

KENYA: Super League

14:00Assad - Kajiado -:-
14:00Coastal Heroes - Shabana -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

00:00Trinidad Tobago - Saint Martin 2:0

LUME: Meciuri amicale între cluburi

10:00Saturn Ramenskoye (Rus) - Mashuk (Rus) -:-
10:30Zhodino (Blr) - Belshina (Blr) -:-
12:00Prva Iskra Baric (Srb) - Rudar (Mne) -:-
13:00Neman (Blr) - Dynamo Brest (Blr) -:-
14:00Krumovgrad (Bul) - KF Gostivar (Mkd) -:-
14:00Kyzylzhar (Kaz) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
14:00Ural (Rus) - Rodina Moscow (Rus) -:-
14:30FC Copenhaga (Den) - Aarhus (Den) -:-
15:00Beroe (Bul) - Inhulets (Ukr) -:-
15:00CSKA Sofia (Bul) - Shakhtar K. (Kaz) -:-
15:00Drita (Kos) - Kryvbas (Ukr) -:-
15:00Hebar (Bul) - Metalist 1925 (Ukr) -:-
15:00Slavia Sofia (Bul) - F. Voronezh (Rus) -:-
15:00Ufa (Rus) - Kuban (Rus) -:-
16:00Prijedor (Bih) - Karlovac (Cro) -:-
23:00Louisville City (Usa) - Nashville SC (Usa) -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura

39'Pachuca - Necaxa 0:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Tapatio - Atletico La Paz 2:0

MEXIC: Liga Premier Serie A - Clasura

00:00Real de Arteaga - Montaneses 1:7

MEXIC: Liga Premier Serie B - Clasura

20:00Zitacuaro - Atl. Angelopolis -:-

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

01:00Atl. San Luis F - Atlas F 5:1
05:10Tijuana F - Puebla F -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clasura

84'Jalapa - Matagalpa 0:0
78'Managua FC - Juventus Managua 1:2

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura

23:00Jalapa U20 - Matagalpa U20 0:1

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Jong PSV - Willem II -:-
21:00Jong Utrecht - Graafschap -:-
21:00Roda - Zwolle -:-

OMAN: Sultan Cup

15:15Al Nahda - Al Orouba -:-
17:30Al Seeb - Al-Shabab -:-

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Arabe Unido - Miguelito 0:2
01:15Chiriqui - UMECIT 1:1

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Cerro Porteno - Ameliano 1:1
00:30Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno -:-

POLONIA: Ekstraklasa

20:00Cracovia - Gornik Z. -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

22:15Guimaraes - Chaves -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

20:00BSAD - Trofense -:-

PORTUGALIA: Liga 3

17:00Braga B - Guimaraes B -:-

QATAR: QSL

15:35Al-Wakra - Al-Duhail -:-
15:35Shamal - Al-Rayyan -:-
17:45Qatar SC - Al Arabi -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Luawa - SLIFA -:-
18:15Ports Authority - Old Edwardians -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Zaragoza - Ponferradina -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1

15:00Bizertin - CS Sfaxien -:-
15:00Chebba - Stade Tunisien -:-
15:00Club Africain - Sidi Bouzid -:-
15:00Etoile Sahel - Esperance Tunis -:-
15:00Metlaoui - Rejiche -:-
15:00Monastir - Slimane -:-
15:00Olympique Beja - Ben Guerdane -:-
15:00US Tataouine - Hamam-Sousse -:-

TURCIA: 1. Lig

19:00Samsunspor - Erzurumspor -:-

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

20:00Szeged - Győr -:-

URUGUAY: Super Cupa

78'Liverpool M. - Nacional 1:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.