REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

PauzăLiverpool - Luton 0:1

EUROPA: Champions League - Play-off

25'FC Porto - Arsenal 0:0
25'Napoli - Barcelona 0:0

EUROPA: Europa Conference League - Play-off

19:00Gent - M. Haifa 1:1

AFRICA DE SUD: Cupa

19:00Highlands - Sekhukhune 1:2pen
19:00Pretoria U. - Cape Town Spurs 1:0

ALBANIA: Super Liga

18:00Skenderbeu - Din. Tirana 0:1

ALBANIA: First Division

14:30Kastrioti - Bylis 2:1

ALBANIA: Cupa Albaniei

14:30Erzeni - Vllaznia 2:1
14:30Laci - Egnatia 0:1

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Champions Cup

03:00St. Louis City - Houston Dynamo 2:1
05:00Saprissa - Philadelphia Union 2:3

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Gold Cup Women - Grupe

02:30Mexic F - Argentina F 0:0
05:15SUA F - Republica Dominicană F 5:0

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Calificare

00:00Portuguesa (Ven) - Palestino (Chi) 1:2
02:30Aguilas (Col) - Bragantino (Bra) 0:0
02:30Always Ready (Bol) - Sporting Cristal (Per) 6:1
00:00Puerto Cabello (Ven) - Nacional (Uru) -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

40'Cray Wanderers - Canvey Island 2:0

ANGLIA: EFL Trophy - Play-off

25'Bradford City - Wycombe 0:0

ANGLIA: Professional Development League

21:00AmânatHull U21 - Crewe U21 -:-

ANGLIA: Academii U18

58'Manchester City U18 - Newcastle Utd U18 2:0

ANGLIA: FA Youth Cup

66'Millwall U18 - Chelsea U18 0:0

ANGLIA: Women's National League North

21:45AmânatBurnley F - AFC Fylde F -:-
21:45AmânatStourbridge F - Wolverhampton F -:-

ANGLIA: Women's National League South

40'Billericay F - Chatham F 2:1
21:45AmânatIpswich F - Hashtag F -:-
40'Milton Keynes F - London Bees F 1:0
40'Oxford Utd F - Rugby Borough F 0:0

ANGOLA: Girabola League

16:00Uniao de Malanje - Desportivo Huila 0:0
17:00Sagrada - Libolo -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:45Al Batin - Al Orubah 0:1
15:15Ohod - Al Bukayriyah 0:1
17:15Al Taraji - Al Qadisiya 0:3

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

00:30Argentinos Jrs - Ind. Rivadavia 2:1
01:00Defensa y Justicia - Central Cordoba 1:1

ARGENTINA: Primera B - Apertura

01:00Colegiales - Villa Dalmine 0:0
01:30Argentino de Merlo - Sacachispas 3:0
02:10Comunicaciones - Laferrere 4:1
25'Liniers - Deportivo Merlo 0:0

ARGENTINA: Copa Argentina

15'Tigre - Chacarita Juniors 0:0

ARGENTINA: Reserve League - Primul tur

25'Argentinos Jrs 2 - Belgrano 2 0:0
25'Deportivo Riestra 2 - Barracas Central 2 0:0
25'Lanus 2 - Godoy Cruz 2 0:0
25'Newells Old Boys 2 - Central Cordoba 2 1:0
00:00Ind. Rivadavia 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-

ARUBA: Division di Honor - Retrogradare

02:00Caiquetio - Bubali 1:0

ASIA: Liga Campionilor AFC - Play-off

11:00Kofu (Jpn) - Ulsan HD (Kor) 1:2
13:00Yokohama M. (Jpn) - Bangkok Utd (Tha) 1:0d.p.
18:00Al-Ain (Uae) - Nasaf Qarshi (Uzb) 2:1
20:00Al Nassr Riyadh (Sau) - Al Feiha (Sau) 2:0

ASIA: WAFF Championship Women

16:00Iordania F - Guam F 3:0
19:00Liban F - Arabia Saudită F 3:2

AZERBAIDJAN: I Liqa

12:00Moik Baku - Lokbatan 2:2
13:00Karvan - Araz Saatli 1:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

21:00Cercle Brugge 2 - Gullegem -:-
21:00Dikkelvenne - Voorde Appelterre -:-
21:00Merelbeke - Aalst -:-
21:00Olsa Brakel - Oostkamp -:-
21:00Petegem - KRC Gent -:-
21:00Torhout - Mandel United -:-
21:00Waregem 2 - Ninove -:-
21:00Wetteren - Oudenaarde -:-
21:00Zelzate - KRC Harelbeke -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

21:00Belisia Bilzen - Houtvenne -:-
21:00Boom - Londerzeel -:-
21:00FC Lebbeke - Lyra-Lierse Berlaar -:-
21:00KRC Mechelen - Hades -:-
21:00Lille - Wezel Sport -:-
21:00Tongeren - City Pirates -:-
21:30Hasselt - K. Berchem Sport -:-
21:30Overijse - Bocholter -:-

BELGIA: 1st National - Feminin

21:15Famkes Merkem F - RSC Anderlecht II F -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat

17:00ASPAC - Ayema 0:0
17:00Bani Ganse - Dadje 1:0
17:00Dragons - AS Cotonou 0:2
17:00Dynamo Abomey - Takunnin 2:0
17:00Espoir - Cavaliers 2:1
17:00FC Loto - Damissa 1:0
17:00JS Pobe - Coton FC 0:0
17:00Requins - AS Sobemap 0:1

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

00:00Tomayapo - SA Bulo Bulo 2:2
02:00The Strongest - Santa Cruz 3:0
68'Universitario de Vinto - Guabira 1:0
00:00GV San Jose - Wilstermann -:-

BOTSWANA: Premier League

16:30Matebele - Security Systems 0:1
16:30Tafic FC - Gaborone Utd 2:1
16:30VTM FC - BDF XI 0:0

BRAZILIA: Baiano

00:15Barcelona - Bahia de Feira -:-

BRAZILIA: Capixaba

00:00Porto Vitoria - Serra -:-

BRAZILIA: Carioca - Taca Guanbara

02:30Flamengo - Boavista 4:0

BRAZILIA: Paulista A2

20:00Primavera - Juventus-SP 1:1
00:00Capivariano - Rio Claro -:-
00:30Linense - Monte Azul -:-
00:30Noroeste - Ferroviaria -:-

BRAZILIA: Paulista A3

20:00Desportivo - Bragantino II 2:1
20:00EC Sao Bernardo - Uniao Suzano 2:0
20:00Matonense - Marilia 0:6
00:00Itapirense - Uniao Sao Joao -:-
00:00Lemense - Gremio Prudente -:-
00:00Sertaozinho - Rio Preto -:-

BRAZILIA: Paulista A4

20:00America SP - Independente SP 1:1
20:00CA Joseense - Uniao Barbarense 2:2
20:00Jabaquara - XV de Jau 0:1
20:00Taquaritinga - Francana 2:2
00:00Sao-Carlense - Penapolense -:-
00:00SKA Brasil - Vocem -:-

BRAZILIA: Sergipano

23:00Falcon - America SE -:-

BRAZILIA: Sul-Matogrossense

21:30Dourados - Aquidauanense -:-
00:00Coxim - Operario MS -:-

BRAZILIA: Tocantinense

00:30Araguaina - Gurupi 2:1

BRAZILIA: Cupa Braziliei

01:00Nova Venecia - Botafogo SP 1:2
90+'Real Brasilia - Sao Raimundo RR 2:1
58'River-PI - Ypiranga FC 1:0
45+'Manauara - Retro 1:1
00:15Sousa - Cruzeiro -:-
00:30Anapolis - Tombense -:-
00:30Audax RJ - Portuguesa RJ -:-
00:30Itabaiana - Brasiliense -:-
00:30Treze - ABC -:-

BRAZILIA: Copa Alagoas

20:15Alianca - Cruzeiro Arapiraca 1:3
20:15Olhodaguense - CSE 1:4

BRAZILIA: Cupa Nordeste

00:00Maranhao - Juazeirense -:-
00:00Vitoria - Nautico -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASEC Koudougou - Kadiogo 1:0
17:30Kozaf - USFA 0:1
17:30Royal - Vitesse 0:2
19:45Sonabel Ouagadougou - Etoile Filante 1:0

BURUNDI: Primus League

13:00Amasipiri - Musongati 1:2
15:00Aigle Noir - Telaviv 2:0
15:00Le Messager Ngozi - Rukinzo 1:2
15:00Magara Young Boys - Kayanza 1:0
15:00Olympic S. - Moso Sugar 1:1
15:00Tigre Noir - Inter Star 1:1
15:45Bumamuru - Flambeau du Centre 0:1

CAMERUN: Elite One

16:30Bamenda - Aigle Royal 0:1
16:30Fovu Baham - Stade Renard 1:1
17:00Canon Yaounde - Bamboutos FC 3:0
19:00Colombe - Dynamo Douala 2:1

CHAD: Premiere Division - LPFN

16:30Agri - Tchad - Stars J. Talents 0:1
16:30AS Farcha - Emat 2:2
16:30Gazelle - Tourbillon 2:1

CIPRU: Cyta Championship

19:00Zakakiou - Anorthosis 0:2

CIPRU: Cupa

19:00Apollon - AEL Limassol 3:1

COLUMBIA: Primera B - Apertura

00:00Cucuta - Boca Juniors 1:0
01:00U. Magdalena - Barranquilla 1:3
02:40Huila - Real Cundinamarca 1:0
23:00Inter Palmira - Leones -:-

COLUMBIA: Liga Women

00:00Santa Fe F - Atl. Nacional F -:-

COSTA RICA: Primera División - Clasura

03:00Sporting San Jose - Puntarenas FC 1:0
04:00Alajuelense - Zeledon 3:2
23:00Guanacasteca - Liberia -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

25'ADR Jicaral - Quepos Cambute 1:1
23:00AD Sarchi - Marineros PFC -:-
23:00Cariari Pococi - Ad Aserri -:-
23:00Escorpiones - Santa Ana -:-
23:00Jaco - Cofutpa -:-
23:00Puerto Golfito FC - Antioquia 0:3

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

50'Yverdon II - Grand-Saconnex 1:0
45+'Sion II - Meyrin 1:1

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 2 - League A

13:00Finlanda U17 F - Kosovo U17 F 5:0
17:00Islanda U17 F - Portugalia U17 F 0:1

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 2 - League B

12:00Malta U17 F - Irlanda de Nord U17 F 1:5

GERMANIA: 3. Liga

20:00Viktoria Koln - Saarbrucken 2:5

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00Chemie Leipzig - Luckenwalde 1:1
20:00Viktoria Berlin - Erfurt 0:0

GERMANIA: Oberliga Westfalen

90+'Erkenschwick - Eintracht Rheine 1:2

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

19:30Schalke U19 - Dortmund U19 1:2

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

25'Lions Gibraltar - Manchester 62 0:0

GRECIA: Super League 2

15:00Niki Volos - Apollon Pontou 5:0
15:00PAOK B - AEL Larissa 1:2

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3

11:00Mykonos - Marko 3:1

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4

15:00Atsalenios - Paraskevi 3:3

GRECIA: Cupa

19:00Panathinaikos - PAOK 2:2pen

GUINEA: Ligue 1

18:00AmânatAshanti GB - SOAR -:-
18:00Renaissance - Wakriya 1:0

INDIA: ISL

16:00Goa - North East Utd 0:2

INDIA: Santosh Trophy - Grupa finală

06:30Meghalaya - Services 0:1
11:00Assam - Kerala FC 1:3
15:30Goa FT - Arunachal 3:3

IORDANIA: Premier League

16:00Al Wehdat - Al Ramtha 3:0
18:30Moghayer Al Sarhan - Al-Faisaly Amman 0:2

IRAK: Super League

15:30Al Minaa - Zakho 0:2

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:00Gol Gohar - Peykan 2:2
14:30Esteghlal Khuzestan - Aluminium Arak 3:2
15:00Nassaji Mazandaran - Mes Rafsanjan 0:3
15:45Persepolis - Tractor-Sazi 2:0

IRAN: Division 1

13:15Ario Eslamshahr - Naft M.I.S 0:0
13:15Astara - Pars Janoobi Jam 1:1
13:15Darya Babol - Naft Gachsaran 1:4
13:15Mes Kerman - Khooshe Talaee 1:0
13:45Shahin Bandar Ameri - Shahre Raz 2:1

ISLANDA: League Cup

57'KR Reykjavik - Njardvik 2:1

ISRAEL: Liga Alef South

13:00Shimshon Tel Aviv - H. Bnei Lod 4:0

ITALIA: Serie C - Group A

15:00Atalanta U23 - Renate 2:2
19:30Pro Sesto - Alessandria 1:2

ITALIA: Serie D - Group B

15:30USD Casatese - Real Calepina 4:2

ITALIA: Coppa Italia Primavera

15:00Torino U19 - Lazio U19 2:3d.p.
19:00AS Roma U19 - Fiorentina U19 1:1

KOSOVO: Superliga

14:00Drita - FC Ballkani 1:0
14:00Feronikeli - Gjilani 0:0
14:00Prishtina - Malisheva 0:2

LIBIA: Premier League

15:00Al Akhdar - Al-Suqoor 3:1
18:00Al Ahly Benghazi - Al Sadaqa 1:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

16:00Anglia U16 - Arabia Saudită U16 3:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

10:00Chelyabinsk (Rus) - Alania Vladikavkaz (Rus) 3:2
10:00Yaroslavl (Rus) - Turan (Kaz) 0:0
11:00Forte Taganrog (Rus) - Oryol (Rus) 2:2
11:00AnulatSmorgon (Blr) - Ostrovets (Blr) -:-
11:00Volna Pinsk (Blr) - Niva Dolbizno (Blr) 2:3
11:30Karpaty Lviv (Ukr) - Khust (Ukr) 0:0
12:00Bukovyna (Ukr) - Ahrobiznes Volochysk (Ukr) 2:0
12:00Lida (Blr) - Slutsk (Blr) 1:2
12:50Isloch (Blr) - Lokomotiv Gomel (Blr) 0:0
13:00AnulatAlania Vladikavkaz (Rus) - Turan (Kaz) -:-
13:00Baranovici (Blr) - Brest 2 (Blr) 5:1
13:00Nyva Buzova (Ukr) - FC Chernihiv (Ukr) 0:0
13:00Politehnica Timișoara (Rou) - CSM Deva (Rou) 4:3
13:00Zvyagel (Ukr) - Nyva Vinnytsya (Ukr) 3:0
14:00Bardar (Mda) - Dacia Buiucani (Mda) 2:4
14:00Elfsborg (Swe) - Odd (Nor) 3:1
15:00AnulatHatvan (Hun) - Budaorsi (Hun) -:-
15:00Omsk (Rus) - Veles Moscow (Rus) 0:0
15:00AnulatPetrvald na Morave (Cze) - Bohumin (Cze) -:-
15:00Sp. Moscova (Rus) - FC Astana (Kaz) 4:0
15:00Zeljeznicar (Bih) - Kakanj (Bih) 1:0
15:30Pari NN (Rus) - FK Rostov (Rus) 1:0
16:00Čelik Zenica (Bih) - Capljina (Bih) 4:2
16:30Tobol (Kaz) - Ordabasy (Kaz) 0:0
16:30Yaroslavl (Rus) - Ulyanovsk (Rus) 1:0
17:00Omladinac Zablace (Srb) - Sloga Pozega (Srb) 2:1
17:00Vålerenga (Nor) - Rosenborg (Nor) 4:1
17:30SK Hranice (Cze) - Bilovec (Cze) 5:1
17:30Stjordals Blink (Nor) - Rosenborg 2 (Nor) 6:2
18:00Karlstad (Swe) - Karlstad II (Swe) 10:2
18:30AnulatInter Bratislava (Svk) - Lanzhot (Cze) -:-
18:30Plzen B (Cze) - Brno B (Cze) 2:1
19:00Bekescsaba II (Hun) - Szeghalmi FC (Hun) -:-
19:00Haapsalu (Est) - Narva (Est) 0:4
19:00Velvary (Cze) - Hrebec (Cze) 8:0
19:30ASK Klagenfurt (Aut) - Favoritner (Aut) 1:1
19:30Karlovy Vary (Cze) - Marianske Lazne (Cze) 1:0
19:30OMTK-ULE (Hun) - Hodmezovasarhely FC (Hun) -:-
19:30Velim (Cze) - Dobrovice (Cze) 3:3
20:00Jelenia Gora (Pol) - Olawa (Pol) 4:3
20:00Walldorf (Ger) - Hollenbach (Ger) 1:4
20:00Wiener Viktoria (Aut) - Mannsworth (Aut) 6:1
20:30Hohenems (Aut) - A. Lustenau (Am) (Aut) -:-
68'Assyriska FF (Swe) - Sollentuna (Swe) 2:0
79'BKS Sparta Katowice (Pol) - Gwarek Ornontowice (Pol) 2:2

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

10:00India F - Estonia F 4:3
13:00Slovenia U19 F - Croaţia U19 F 2:2
15:00Portugalia U19 F - Austria U19 F 5:0
15:30Hong Kong F - Kosovo F 0:1
15:30Italia U17 F - Elveţia U17 F 1:3
16:00Finlanda F - Filipine F 4:0
17:00AnulatPortugalia F - Islanda F -:-
17:00Ţara Galilor U19 F - Scoţia U19 F 1:5
18:30Polonia U19 F - Ungaria U19 F 3:0
20:15Portugalia F - Cehia F 3:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin

20:00Uppsala F (Swe) - Gefle F (Swe) 4:0

MAROC: Botola Pro

19:00FUS Rabat - Moghreb Tetouan 1:1
64'Chabab Mohammedia - Safi 1:0

MEXIC: Liga MX - Clasura

03:00Puebla - Pachuca 1:4
05:00Necaxa - Guadalajara 1:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

03:05Zacatecas Mineros - Cancun 0:2
05:05Correcaminos - Atl. Morelia 3:1

MEXIC: Liga MX U23 - Clasura

17:00Club America U23 - Mazatlan FC U23 2:2
17:00Leon U23 - Cruz Azul U23 2:0
17:00Toluca U23 - Santos Laguna U23 0:0

NIGER: Ligue 1

17:00Akokana - Jangorzo 1:1
17:00ASGNN - Renaissance 2:0
17:00Tagour Provincial Club - US Gendarmerie 0:2

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

20:00Feirense - Academico Viseu 0:3

QATAR: Division 2

17:00Al Bidda - Al Mesaimeer 1:2
17:00Al-Kharitiyath - Al Sailiya 1:2

REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA

18:30Teplice - Sigma Olomouc 2:0

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

14:00Zlin U19 - Sparta Praga U19 2:2

RUSIA: FNL Cup - Play-off

10:00Yenisey - Rodina Moscow 2:1pen
16:00Amkal Moscow - Sp. Moscova 2 1:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

10'Faetano - Cailungo 1:0
10'Fiorentino - San Giovanni 0:0
10'Murata - Tre Penne 0:0
10'San Marino Academy U22 - Juvenes/Dogana 0:0

SCOŢIA: Highland League

22:00Brora Rangers - Lossiemouth -:-
22:00Buckie Thistle - Fraserburgh -:-
22:00Formartine Utd - Nairn County -:-
22:00Keith - Forres Mechanics -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Luawa - Diamond Stars 2:0

SLOVENIA: Prva Liga

16:00O. Ljubljana - Domzale 1:0
18:30AmânatKoper - Mura -:-

SOMALIA: National league

14:30Dekedda - Elman 2:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

71'Borja - Almudevar 1:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.