REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

GERMANIA: Bundesliga

16:30Bremen - Bochum 4:1
16:30Dortmund - Darmstadt 4:0
16:30Frankfurt - RB Leipzig 2:2
16:30Heidenheim - Köln 4:1
16:30Hoffenheim - Bayern 4:2
16:30Leverkusen - Augsburg 2:1
16:30Stuttgart - Monchengladbach 4:0
16:30Union Berlin - Freiburg 2:1
16:30Wolfsburg - Mainz 1:3

ITALIA: Serie A

19:00Lecce - Atalanta 0:2
21:45Torino - AC Milan 3:1

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat

21:00CFR Cluj - Farul Constanța 5:1
21:00Univ. Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe 3:2

SPANIA: LaLiga

22:00Alaves - Getafe 1:0

AFRICA: Liga Campionilor CAF - Play-off

22:00Esperance Tunis - Al Ahly 0:0

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Cape Town City - Richards Bay 3:1
16:00Golden Arrows - Cape Town Spurs 1:1
16:00Kaizer Chiefs - Polokwane 0:0
16:00Royal AM - Chippa United 0:0
16:00Sekhukhune - AmaZulu 0:1
16:00Stellenbosch - Mamelodi 0:1
16:00Supersport - Swallows 2:0
16:00TS Galaxy - Orlando 1:0

ALGERIA: Ligue 2

17:00El Khemis - RC Kouba 1:2
17:00Ghozlane - Chelghoum 2:1
17:00Harrach - Olympique Magrane 1:0
17:00Hussein Dey - GC Mascara 1:0
17:00JSM Tiaret - ASM Oran 1:1
17:00Khemis El Khechna - Batna 2:1
17:00Khroub - Olympique Akbou 1:0
17:00Kolea - Oued Sly 2:0
17:00Medea - WA Mostaganem 1:3
17:00Mlila - Annaba 1:1
17:00Mostaganem - SC Mecheria 4:1
17:00MSP Batna - Bordj Menail 1:0
17:00Ouargla - MO Constantine 1:1
17:00Telaghema - Eulma 4:1
17:00Temouchent - Guir Abadla 5:1
17:00Widad Adabi de Boufarik - Arba 4:3

ANGLIA: League One - Play-off

18:15Bolton - Oxford Utd 0:2

ANGLIA: Academii U18

14:30Everton U18 - Newcastle Utd U18 8:0

ANGLIA: Women’s Super League

17:00Arsenal F - Brighton F 5:0
17:00Aston Villa F - Manchester City F 1:2
17:00Bristol City F - Everton F 0:4
17:00Leicester F - Liverpool F 0:4
17:00Manchester Utd F - Chelsea F 0:6
17:00Tottenham F - West Ham F 3:1

ANGOLA: Girabola League

17:00Libolo - Sporting de Cabinda 4:2
17:00Uniao de Malanje - Wiliete 0:1
18:00Petro - Kabuscorp 3:2

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

19:20Al Hazem - Al Riyadh 1:1
19:20Al-Taawon - Al Shabab 1:0
21:00Al Ahli SC - Abha 5:1

ARGENTINA: Liga Profesional

21:30Ind. Rivadavia - Godoy Cruz 0:0
00:00River Plate - Belgrano 3:0

ARGENTINA: Primera Nacional

21:30San Miguel - Deportivo Maipu 2:1
21:30Talleres (R.E) - Club A. Guemes 0:0

ARGENTINA: Torneo Federal

21:00Deportivo Rincon - Sol de Mayo 2:0

ARGENTINA: Primera B - Apertura

21:30Argentino de Merlo - Villa San Carlos 2:1
21:30Canuelas - Sacachispas 1:2
21:30Deportivo Armenio - Colegiales 0:1
21:30Liniers - Flandria 0:1
21:30Los Andes - Excursionistas 1:0
21:30Villa Dalmine - Sportivo Italiano 2:0
22:45Comunicaciones - Dock Sud 1:2

ARGENTINA: Primera C - Apertura

20:30Ituzaingo - Claypole 0:1
21:30Deportivo Muniz - Lugano 0:1
21:30Sportivo Barracas - Victoriano A. 1:1

ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

21:00Estrella Del Sur - Estrella de Berisso 3:0
21:30Belgrano Zarate - Social Atletico Television 0:0

ARGENTINA: Primera A Women - Apertura

18:15CA Estudiantes F - Boca Juniors F 0:2
21:00Rosario Central F - Platense F 0:2

ARMENIA: First League

16:00Onor - Alashkert 2 2:3

ARUBA: Division di Honor - Grupa finală

03:00Dakota - Estrella 7:1

AUSTRALIA: A-League - Play-off

09:30Wellington Phoenix - Melbourne Victory 1:2d.p.
12:45Central Coast Mariners - Sydney FC 0:0

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00O'Connor Knights - Canberra Olympic 2:1
08:15Tigers FC - Gungahlin 0:3

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:30Adamstown Rosebud - Broadmeadow 2:8
07:30Lambton J. - Lake Macquarie 4:0
10:00Valentine - Maitland 2:4

AUSTRALIA: NPL NSW

10:30NWS Spirit - APIA Leichhardt 0:2
12:00Hills Brumbies - Blacktown City 0:2
12:00St George Saints - Sutherland 3:1
12:00WS Wanderers U23 - Marconi 2:5
12:15Manly Utd - Wollongong Wolves 2:1
12:15St. George City - Sydney Utd 2:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Brisbane City - Olympic FC 0:4
11:00Redlands - Peninsula 0:4
11:30AmânatGold Coast - Wynnum Wolves -:-
12:00Queensland Lions - Gold Coast Knights 1:1

AUSTRALIA: NPL South Australia

08:30Adelaide United U23 - Adelaide Croatia Raiders 0:2
10:30NE Metrostars - Adelaide Comets 2:2
11:30Adelaide Olympic - Adelaide City 1:6
12:30Croydon - FK Beograd 2:3

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Manningham United Blues - Oakleigh 1:4
10:00St Albans - Port Melbourne Sharks 3:5
12:00Hume City - Dandenong 0:0

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Armadale - Floreat Athena 3:0
10:00Balcatta - Stirling Macedonia 0:3
10:00Western Knights - Fremantle City 0:3
12:00Perth Glory U23 - Perth RedStar 0:1

AUSTRALIA: Capital Premier League

08:00Brindabella - West Canberra Wanderers 2:1
08:00Canberra Juventus - ANU 1:3
08:00Canberra White Eagles - Belconnen Utd. 0:3
08:00Queanbeyan City - Wagga City Wanderers 7:0

AUSTRALIA: Northern NSW State League

07:30Belmont Swansea Utd. - Toronto Awaba Stags 2:2
09:30West Wallsend - South Cardiff 0:3

AUSTRALIA: NSW League One

09:30Hakoah Sydney - Bulls Academy 0:4
10:00Canterbury Bankstown - Bonnyrigg 1:1
12:00Blacktown Spartans - Inter Lions 3:2
12:00Dulwich Hill - UNSW 2:4
12:00Dunbar Rovers - Mt Druitt Town 0:1
12:00Macarthur Rams - Bankstown City Lions 0:2
12:00SD Raiders - Northern Tigers 3:0

AUSTRALIA: Queensland Premier League

11:00Caboolture - Ipswich 3:0
11:00SWQ Thunder - Eastern Suburbs 0:2
12:15Broadbeach Utd. - Moreton City Excelsior U21 5:0

AUSTRALIA: SA State League

08:30Adelaide Victory - West Adelaide 1:2
08:30Blue Eagles - Cumberland Utd. 1:3
08:30Fulham Utd. - Salisbury Utd. 0:2
08:30Playford Patriots - Western Strikers 4:0
08:30Sturt Lions - Adelaide Cobras 3:2
09:00Adelaide Vipers - West Torrens 4:2

AUSTRALIA: Victoria Premier League

07:15Melbourne City U21 - George Cross 3:0
08:00Eastern Lions - Brunswick City 1:0
08:00North Geelong - Werribee City 1:2
11:00Kingston City - Western Utd. U21 1:2

AUSTRALIA: WA State League

10:00Gosnells City - Murdoch Melville 1:3
10:00Joondalup Utd. - Cockburn City 3:1
10:00Mandurah City - Sorrento 0:3
10:00Rockingham City - Nedlands 0:3
12:00Dianella White Eagle - Subiaco 2:0
13:00Kingsley Westside - Gwelup Croatia 3:2

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor

01:00Hekari United (Pap) - Rewa (Fij) 2:3
04:00Auckland City (Nzl) - Solomon Warriors (Sol) 5:0

AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare

18:00Altach - A. Lustenau 2:2
18:00BW Linz - Austria Viena 1:2
18:00Wolfsberger - Tirol 3:1

AUSTRIA: Regionalliga Est

16:30Donaufeld Wien - Traiskirchen 2:2
17:00Mauerwerk - Wiener 1:0

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Weindorf St. Anna - Vorwarts Steyr 2:1

AUSTRIA: Regionalliga Vest

18:00Saalfelden - Wals-Grunau 1:0
18:00SC Imst - Hohenems 2:3
18:00TSV St. Johann - A. Salzburg 1:1

AUSTRIA: Burgenland

18:00Halbturn - Schattendorf 1:3
18:00Horitschon - Klingenbach 3:1
18:30Margarethen - Edelserpentin 2:2
19:00Pinkafeld - Leithaprodersdorf 4:2

AUSTRIA: Niederosterreich

18:00Gloggnitz - Kottingbrunn 2:0
18:00Warth - Wiener Neustadt 1:3
19:00Haitzendorf - St. Peter in der Au 2:2

AUSTRIA: Oberosterreich

18:00Bad Ischl - Leonfelden 3:2
18:30ASK St.Valentin - Pregarten 1:1

AUSTRIA: Steiermark

20:00Lafnitz (Am) - Tillmitsch 3:2

AUSTRIA: Vorarlberg

16:30Andelsbuch - Lauterach 2:2
18:00Alberschwende - Brauerei Egg 2:2
18:00Hard - Rotenberg 1:0
18:00Horbranz - Lochau 2:1

AUSTRIA: Wien

17:00Stadlau - Kagran 4:1

AUSTRIA: Bundesliga Women

14:00Bergheim F - Innsbruck F 1:0
17:00First Vienna F - Sturm F 2:3
19:30Neulengbach F - Kleinmunchen F 2:1

AZERBAIDJAN: Premier League

16:00Kapaz - Zira 0:1
16:00Sabah Baku - Sumqayit 2:0
16:00Sabail - Neftci Baku 0:3

BANGLADESH: Premier League

13:00Fortis - Sheikh Jamal 0:0
14:45Bashundara Kings - Bangladesh Police 2:2

BELARUS: Vysshaya Liga

16:00Naftan - Dnepr Mogilev 2:1
18:00FC Minsk - Vitebsk 1:2
21:00Gomel - Zhodino 0:0

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Belshina - Niva Dolbizno 1:3
14:00FC Slonim - Molodechno 2:3
15:00Din. Minsk 2 - BATE 2 1:2
16:00Lida - Shakhtyor Soligorsk 2 1:5
17:00Belarus U17 - Baranovici 2:0

BELARUS: Vysshaya Liga Women

14:00Smorgon F - Dynamo Brest F 0:2
16:00Vitebsk F - Dyussh-Polesgu F 12:1
19:00Belarus U19 F - Din. Minsk F 1:6

BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group

19:15Westerlo - KV Mechelen 0:2
21:45St. Liege - Gent 1:4

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF - Play-off

21:00Tournai - Binche 5:2

BELGIA: Second Amateur Division Play Offs - Locurile 5-8

19:30AnulatWaregem 2 - Ninove -:-

BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor

14:30Club Brugge F - RSC Anderlecht F 0:2

BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat

18:00ASPAC - Dragons 1:0
18:00AS Sobemap - Coton FC 0:1
18:00Ayema - AS Cotonou 1:1
18:00Requins - JS Pobe 0:0

BHUTAN: Premier League

13:00Paro - Transport United 2:2

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

03:00Blooming - SA Bulo Bulo 1:0
22:00GV San Jose - Independiente 2:2
00:30Nacional Potosi - Santa Cruz 1:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:00Banovici - Gorazde 1:0
18:00BFK Simm Bau - Tomislav 0:4
18:00Gradacac - Hadzici 2:1
18:00Gradina Srebrenik - Mladost DK 3:2
18:00Jedinstvo Bihac - Gornji Rahic 0:0
18:00Kakanj - Stupcanica 1:0
18:00Sloboda - Čelik Zenica 0:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:00Famos Vojkovici - Modrica 1:1
18:00Laktasi - Kozarska Dubica 2:1
18:00Leotar - Drina Zvornik 1:0
18:00Mrkonjic Grad - Ljubic Prnjavor 0:2
18:00Omarska - Slavija 0:2
18:00Radnik Bijeljina - Nevesinje 4:0
18:00Sutjeska Foca - Prijedor 2:0
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Romanija Pale 2:0

BOTSWANA: Premier League

16:00Eleven Angels - Holy Ghost 1:1
16:00Gaborone Utd - Orapa United 1:0
16:00Masitoaka - Nico United 0:1
16:00Morupule - Tafic FC 5:2
16:00Police XI - BDF XI 0:1

BRAZILIA: Serie A

22:00AmânatVitoria - Atletico GO -:-
00:30AmânatFortaleza - Athletico-PR -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00CRB - Vila Nova 1:0
03:30Novorizontino - Coritiba 0:0
23:30Amazonas - Paysandu 1:1
00:30Goias - Botafogo SP 4:0

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00CSA - Sampaio Correa 0:0
23:00Volta Redonda - Nautico 2:1

BRAZILIA: Serie D

21:00Ipora - Capital FC 2:1
21:00Santa Cruz de Natal - Sousa 2:0
21:00Santo Andre - Agua Santa 1:1
21:30AmânatAvenida - Cianorte -:-
22:00Atletico-CE - Maracana 1:0
22:00Juazeirense - CSE 0:2
22:00Manauara - Princesa do Solimoes 3:1
22:00Maranhao - Aguia De Maraba 4:0
22:00Nova Iguacu - Audax RJ 2:0
22:00AmânatNovo Hamburgo - Brasil de Pelotas -:-
22:00Patrocinense - Maringa FC 1:2
22:00Sergipe - Petrolina 0:1
22:30Porto Velho - Manaus 2:0
23:00ASA - Jacuipense 1:0
23:00Ipatinga - Real Noroeste 2:0
23:00Portuguesa RJ - Itabuna 1:1
00:00Sao Jose EC - Inter de Limeira 0:0

BRAZILIA: Carioca 2

21:00America RJ - Goncalense 2:0
21:00CEAC/Araruama - Cabofriense 0:2
21:00Marica - Olaria 2:0
21:00Serrano FC - Artsul 0:1

BRAZILIA: Gaucho 2

23:00AmânatAimore - Futvida -:-
23:00AmânatEsportivo - GE Gloria -:-
23:00AmânatFrederiquense - Passo Fundo -:-
23:00AmânatGaucho - EC Cruzeiro -:-
23:00AmânatGE Bage - Lajeadense -:-
23:00AmânatInter Santa Maria - Monsoon -:-
23:00AmânatPelotas - Sao Gabriel -:-
23:00AmânatVeranopolis - Brasil Farroupilha -:-

BRAZILIA: Matogrossense 2

23:00Atletico MT - Pocone 0:3

BRAZILIA: Mineiro 2

21:00Aymores - Democrata SL 0:0
21:00North Esporte Clube - Boa 3:1
21:00Tupi-MG - Valeriodoce 0:0

BRAZILIA: Paranaense 2

22:00Rio Branco PR - Parana 2:1
00:30Laranja Mecanica - Paranavai-PR 0:0

BRAZILIA: Paulista B - Primul tur

01:30Paulista - Barcelona SP 6:0
21:00AEA Aracatuba - Tanabi 1:0
21:00Colorado Caieiras - Flamengo SP 0:0
21:00Mauaense - Manthiqueira 5:1
21:00Tupa - Inter de Bebedouro 2:1
21:00Uniao Mogi - Maua 0:1

BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur

23:30River-RR - Rio Negro 3:0

BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur

21:00Rio Branco ES - Porto Vitoria 1:3
21:00Vitoria ES - Vilavelhense 3:1

BRAZILIA: Acreano U20

23:00Placido de Castro U20 - Santa Cruz U20 0:5
01:00Senador Guiomard U20 - Vasco da Gama AC U20 0:3

BRAZILIA: Baiano U20

14:00Leonico U20 - Estrela De Marco U20 0:4
21:00Bahia U20 - Alagoinhas U20 7:0
21:00Barcelona U20 - Vitoria da Conquista U20 3:1
21:00Catuense U20 - Jacuipense U20 0:3
21:00Conquista FC U20 - Grapiuna U20 3:1
21:00Jacobina U20 - Vitoria U20 2:1
21:00Jequie U20 - Itabuna U20 0:1
21:00Juazeirense U20 - Bahia de Feira U20 2:1

BRAZILIA: Brasiliense U20

16:00Legiao U20 - Brasiliense U20 0:2
21:00Canaa U20 - Planaltina U20 2:1
21:00Capital DF U20 - Real Brasilia U20 3:0
21:00Unai DF U20 - Luziania U20 0:3
22:00Gama U20 - Botafogo DF U20 1:0

BRAZILIA: Catarinense U20

21:00Marcilio Dias U20 - Hercilio Luz U20 2:3

BRAZILIA: Goiano U20 - Play-off

21:30Aparecida EC U20 - Goias U20 2:0

BRAZILIA: Mineiro U20

23:00Minas Boca U20 - America Mineiro U20 0:5
16:00Santarritense U20 - Inter de Minas U20 1:6
21:00Contagem U20 - Futgol U20 4:0

BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur

02:00Parana S.T.C. U20 - Londrina U20 3:3
16:00Azuriz U20 - Cianorte U20 3:3
21:30Andraus Brasil U20 - Prudentopolis U20 1:2
21:30Arapongas U20 - Cascavel U20 0:6
21:30Campo Mourao U20 - Araucaria U20 0:1
21:30Coritiba U20 - Batel U20 0:0
21:30Parana U20 - Cambe U20 0:1

BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur

21:00Bandeirante U20 - Comercial U20 2:2
21:00Palmeiras U20 - Flamengo SP U20 8:0
21:00RB Bragantino U20 - Guarani U20 0:1
21:00Santos U20 - Jabaquara U20 4:0
21:00Sertaozinho U20 - Francana U20 3:1

BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur

16:00Centro Limoeirense U20 - Atletico Torres U20 0:7
16:00Retro U20 - Sport Recife U20 1:2
21:00Belo Jardim U20 - Petrolina U20 1:0
21:00CA Porto U20 - Santa Fe U20 2:0
21:00Sete de Setembro U20 - Ibis Sport Club U20 1:1

BRAZILIA: Sergipano U20

21:00America SE U20 - Olimpico EC U20 -:-
21:00Dorense U20 - Atletico Gloriense U20 -:-
21:00Lagarto U20 - Sergipe U20 1:1

BRAZILIA: Brasileiro Feminin

01:00Santos F - Cruzeiro F 1:3
17:00Corinthians F - Real Brasilia F 1:0
21:00AmânatAtletico-MG F - Gremio F -:-

BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin

21:00AmânatJuventude F - Mixto F -:-
21:00Sao Jose F - Athletico-PR F 1:1
21:00Taubate F - Bahia F 0:0
22:00Recanto F - Sport Recife F 0:6

BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin

21:30Vila Nova F - Acao F 1:2

BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat

17:45CSKA Sofia - Krumovgrad 2:2
20:15Lok. Plovdiv - Levski 1:2

BULGARIA: Vtora liga

18:00Chernomorets Balchik - Dunav Ruse 2:0
18:00CSKA 1948 Sofia II - Bdin Vidin 3:1
18:00Litex Lovech - Maritsa Plovdiv 2:2
18:00Ludogorets II - Spartak Varna 1:4
18:00Spartak Pleven - Belasitsa 0:1
18:00Svoge - Chernomorets 1919 1:0

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Asenovets - Rozova Dolina 1:1
18:00Beroe II - Rodopa Smolyan 0:1
18:00Gigant Saedinenie - Zagorets 0:2
18:00Haskovo - Sokol Markovo 6:0
18:00Sekirovo Rakovski - Lok. Plovdiv II 1:1
18:00Sliven - Dimitrovgrad 2:0

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Balkan Botevgrad - Slivnishki Geroy 5:1
18:00CSKA Sofia II - Kyustendil 3:0
18:00Kostinbrod - Minyor Pernik 1:3
18:00Levski II - Septemvri Sofia 2 1:1
18:00Oborishte - Botev Ihtiman 3:1
18:00Razlog - Rilski Sportist 2:1
18:00Slavia Sofia 2 - Bansko 3:2
18:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Simitli 0:0

BULGARIA: Third League - North-East

15:00Chernolomets - Lokomotiv Ruse 6:2
17:00Fratria - Riltzi 7:0

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Boruna - Akademik Svishtov 2:6
18:00Botev Vratsa II - OFK Levski 2:0
18:00Drenovets - Yantra Polski Trambesh 2:1
18:00Juventus Malchika - Partizan Cerven Brjag 5:0
18:00Pavlikeni - Mezdra 1:1
18:00Sevlievo - Vihar Slavyanovo 4:0

BURKINA FASO: Premier League

19:00ASEC Koudougou - Royal 1:1
19:00ASF Dioulasso - Vitesse 0:0
19:00Kadiogo - Etoile Filante 0:3
19:00Majestic - Sporting Cascades 1:2

BURUNDI: Coupe du President

16:00Flambeau du Centre - Vital O 2:0

CANADA: Canadian Premier League

05:00Pacific FC - Atl. Ottawa 0:1
23:00Forge - Vancouver FC 1:2

CAPUL VERDE: Campeonato Nacional

20:00Academica do Fogo - ACA 2:3
20:00Barreirense - Varandinha 3:1
20:00Juventude - Rosariense 1:2
20:00Palmeira - Morabeza 2:0

CHAD: Premiere Division - LPFN

17:45AmânatAgri - Tchad - AS Psi -:-
17:45AmânatAscot - Aiglons -:-
17:45AS Farcha - Ascot 2:3
17:45AS Psi - Tourbillon 1:0
17:45AmânatGazelle - AS Farcha -:-
17:45Stars J. Talents - Gazelle 0:1

CHILE: Primera División

19:30Everton - Copiapo 1:0
22:00Cobreloa - Deportes Iquique 2:2
00:30U. De Chile - U. Catolica 1:2

CHILE: Primera B

19:00La Serena - San Felipe 3:0
22:00Deportes Temuco - Barnechea 0:1

CHILE: Segunda Division

02:00San Antonio Unido - Dep. Linares 2:1
22:00Osorno - Melipilla 3:3
00:30Trasandino - D. Puerto Montt 2:3

CHILE: Primera Division Women

19:00Colo Colo F - Cobresal F 4:0
19:00S. Morning F - U. De Chile F 2:4
22:00Deportes Iquique F - U. De Concepcion F 1:0
23:00U. Espanola F - U. Catolica F 0:0

CHINA: Super League

14:35Qingdao West Coast - Shanghai Port 3:5

CHINA: FA Cup

10:30Langfang Glory City - Heilongjiang Ice City 2:1pen
10:30Shenzhen Jixiang - Nanjing City 0:1
12:00Guangdong GZ-Power - Wuxi Wugou 0:1
12:00Shaanxi Union - Guangzhou FC 2:1pen
12:30Hunan Billows - Shijiazhuang Gongfu 0:3

CHINA: Super League Women

10:00Changchun Dazhong F - Guangdong Meizhou F 3:3
10:00Shandong SL F - Jiangsu Suning F 2:2
10:00Wuhan Jiangda F - Beijing Beikong F 1:0

CIPRU: Cupa

20:00Omonia - Pafos 0:3

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Lys Sassandra - Korhogo 0:1
18:30AbandonRacing d'Abidjan - Bouake 2:2
18:30SO Armee - Mouna 1:2
18:30Sporting Gagnoa - San Pedro 1:1
18:30Stella Adjame - ASI d'Abengourou 2:3
20:45Zoman - ASEC Mimosas 0:2

COLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

02:00U. Magdalena - Cucuta 2:0
04:05Quindio - Llaneros 1:1

COLUMBIA: Liga Women

23:00Llaneros F - Cucuta F 1:0
23:30Ind. Medellin F - Real Santander F 3:1
23:30Junior F - Atl. Nacional F 0:1

CONGO: Ligue 1

15:00Juk - Otoho d'Oyo 2:4
17:00Nathalys - V. Club Mokanda 0:2
17:30CARA Brazzaville - Etoile du Congo 0:1

CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat

16:00Lubumbashi Sport - St Eloi Lupopo 0:3
16:00Mazembe - Dauphins Noirs 6:0

CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare

15:30AC Kuya - AC Rangers -:-
17:30Etoile de Kivu - Motema Pembe -:-

COREEA DE SUD: K League 1

10:30Daejeon - Incheon 0:1
13:00Gimcheon Sangmu - Jeju 1:0

COREEA DE SUD: K League 2

10:30Ansan Greeners - Cheongju Jikji 0:0
13:00Seoul E-Land - Jeonnam 1:2
13:00Suwon Bluewings - Bucheon 0:1

COREEA DE SUD: K3 League

08:00Busan Kyotong - Pocheon 2:1
09:00Changwon - Siheung Citizen 2:2
09:00Hwaseong - Ulsan Citizen 1:0
09:00Paju Citizen - Yangpyeong 1:1

CROAŢIA: HNL

18:00Rudes - Lok. Zagreb 3:3
20:10Slaven Belupo - Din. Zagreb 2:3

CROAŢIA: Prva NL

15:50Zrinski Osjecko - Sesvete 1:0
18:30Cibalia - Jarun 1:1
18:30Orijent - Solin 2:2

CROAŢIA: Druga NL

18:30Bjelovar - Opatija 0:2
18:30Dugo Selo - Kustosija 0:1
18:30Grobnican - Radnik Krizevci 2:0
18:30Hrvace - Dragovoljac 0:4
18:30Jadran Porec - Belisce 3:0
18:30Krk - Zdralovi 0:1

CROAŢIA: 1. HNL Women - Grupă campionat

15:00Hajduk Split F - Dinamo Maksimir F 2:0

DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare

18:00Horsens - B.93 1:1

DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare

15:00Aarhus Fremad - Esbjerg 2:0
15:00Roskilde - Middelfart 0:0

DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare

14:45FA 2000 - F. Amager 2:1
15:00Brabrand - Skive 2:1

DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat

14:30VSK Aarhus - Avarta 1:0
15:00BK Frem - Ishoj 4:2
15:00Næsby - Holbaek 3:2

DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare

14:00Lyseng - Vejgaard 4:2
14:00Vanløse - Holstebro 0:3
15:00Young Boys - SfB-Oure 3:0

DANEMARCA: Danish Cup Women

15:00Naestved F - Nordsjaelland F 2:10

DJIBOUTI: Division 1

15:00Port - ASC Hayab 2:0
17:30AS Arta - ASAS 2:1

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

03:00Dep. Cuenca - Imbabura 5:2
21:00Libertad - El Nacional 0:2
23:30Emelec - Macara 0:1

ELVEŢIA: Super League - Grupă retrogradare

19:00Grasshoppers - FC Basel 0:1
19:00Lausanne Ouchy - Lausanne 0:4
19:00Yverdon - Luzern 3:1

ELVEŢIA: Promotion League

17:00Breitenrain - Lugano II 1:2
17:00Bulle - Kriens 3:1
17:00FC Basel II - Biel 0:0
17:00Luzern II - Bruhl SG 1:1
17:00Paradiso - Bavois 2:0
17:00Rapperswil - Etoile-Carouge 3:1
17:00St. Gallen II - Cham 1:1
17:00Young Boys II - Delemont 3:1
17:00Zurich II - Servette U21 0:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:00Coffrane - Lausanne II 0:1
17:00Monthey - Terre Sainte 4:1
17:00Oberwallis Naters - Echallens 4:2
17:00Pully - Chenois 1:0
17:00Sarraz-Ecleplens - Meyrin 0:2
17:00Sion II - La Chaux-De-Fonds 6:2
17:00Vevey - Grand-Saconnex 2:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Bassecourt - Solothurn 4:4
17:00Dietikon - Muri 3:1
17:00Koniz - Emmenbrucke 4:1
17:00Langenthal - Concordia BS 3:1
17:00Muttenz - Courtetelle 4:1
17:00Rotkreuz - Munsingen 2:4
17:00Schotz - Thun II 5:1
17:00Wohlen - Black Stars 2:3

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Eschen - Wettswil-Bonstetten 1:1
17:00Freienbach - Mendrisio 2:0
17:00Grasshopper II - Taverne 1:2
17:00Hongg - YF Juventus 2:0
17:00Kosova - Kreuzlingen 2:1
17:00Linth - Gossau 3:1
17:00Uzwil - Tuggen 1:2
17:00Winterthur II - Balzers 4:1

ELVEŢIA: Super League Women - Clasare Play Off-uri

13:30Grasshopper F - Aarau F 3:0
17:00St. Gallen F - Luzern F 5:0

ELVEŢIA: Super League Women - Play-off

19:00Zurich F - FC Basel F 1:1

ELVEŢIA: Super League Women - Retrogradare

20:00Sion F - Rapperswil F 0:4

ESTONIA: Meistriliiga

14:30Tammeka - Paide 1:2
17:00Narva - Flora 1:3
19:00Kalju - Kuressaare 3:0

ESTONIA: Esiliiga

19:30Tallinna Kalev U21 - Elva 4:0

ESTONIA: Meistriliiga Women

12:30FC Ararat F - Tabasalu F 3:3
12:30Tallina Kalev F - Tammeka Tartu F 2:3
12:30Viimsi JK F - Polva Lootos F 2:0

ETIOPIA: Premier League

15:00St. George - Hadiya Hossana 1:1
18:00Hawassa - Defence Force 2:3

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Play-off

14:00Polonia U17 F - Franţa U17 F 3:2pen
18:00Anglia U17 F - Spania U17 F 0:4

EUROPA: All-Island Cup Women

17:00DLR Waves F - Treaty Utd F 1:1
18:00Cork City F - Cliftonville F 1:3
18:00Peamount F - Bohemians WFC F 1:0
19:00Galway United F - Athlone WFC F 2:2
20:00Wexford F - Shelbourne F 1:2

FILIPINE: PFL

10:30Maharlika - Don Bosco Garelli 3:1
13:15Stallion - Mendiola FC 1991 6:1
16:00Davao Aguilas - One Taguig 1:1

FINLANDA: Ykkosliiga

15:00TPS Turku - KTP 1:4
16:00JIPPO - KaPa 2:0

FINLANDA: Ykkonen

15:00Rovaniemi - Vaajakoski 4:2
16:00EPS - Jazz Pori 2:0
16:00KPV - KuPS Akatemia 1:0
17:00VIFK - Klubi 04 0:5

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

15:00MyPa - Kiffen 2:3
17:00Atlantis 2 - PEPO 4:2
18:30Lahden Reipas - GrIFK 1:1

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

16:00HJS - VJS 1:1
16:00Poxyt - Honka 0:3

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

17:00JPS Jyvaskyla - JBK 0:1
18:00OTP - Narpes Kraft 0:1

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00PKKU F - Aland Utd F 1:3
16:00JyPK F - Ilves F 0:0
16:00KuPS F - Honka F 3:1

FINLANDA: Ykkonen Women

13:00ONS Oulu F - KTP F 1:1
14:00VIFK F - HJK Akatemia F 1:3
15:00Lahti F - TPS F 1:1
15:00P-Iirot Rauma F - EBK F 0:1
15:00VJS F - Ilves 2 F 4:4

FRANŢA: National

19:00Avranches - Niort 1:3
19:00Chateauroux - Cholet 1:2
19:00GOAL FC - Orleans 1:1
19:00Le Mans - Marignane GCB 2:1
19:00Martigues - Nimes 1:0
19:00Red Star - Epinal 4:2
19:00Rouen - Dijon 0:5
19:00Sochaux - Versailles 1:1
19:00Villefranche - Nancy 2:1

FRANŢA: National 2 - Group A

19:00Aubagne - Andrezieux 0:0
19:00Bourgoin Jallieu - Ales 0:0
19:00Cannes - Thonon-Evian 2:1
19:00Chamalieres - Toulon 2:2
19:00Grasse - Jura Sud 3:2
19:00Le Puy-en-Velay - Hyeres 1:1
19:00Toulouse II - Frejus 1:2

FRANŢA: National 2 - Group B

19:00Angers II - Saint-Pryve 1:4
19:00Angouleme - Paris 13 Atl. 1:2
19:00Avoine - Les Herbiers 0:4
19:00Blois - Bergerac 0:2
19:00Bourges 18 - La Roche 0:1
19:00Libourne - Saumur 2:5
19:00Trelissac - Romorantin 0:2

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Bastia-Borgo - Racing CFF 3:4
19:00Beauvais - Virois 6:2
19:00Boulogne - Lorient II 2:4
19:00Chateaubriant - Aubervilliers 2:0
19:00Dinan Lehon - Stade Briochin 2:1
19:00Granville - Chambly 3:0
19:00Guingamp II - Saint-Malo 2:3

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Besancon - Biesheim 1:1
19:00Bourg en Bresse - St Quentin 5:3
19:00Colmar - Auxerre II 1:0
19:00Creteil - Wasquehal 1:3
19:00FC 93 - Feignies-Aulnoye 1:0
19:00Furiani Agliani - Fleury-Merogis 0:1
19:00Macon - Haguenau 0:1

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Samgurali - Samtredia 4:0
19:00Dila Gori - Din. Tbilisi 2:1

GERMANIA: 3. Liga

14:30Aue - Mannheim 2:0
14:30Dresda - Duisburg 4:0
14:30Freiburg II - Viktoria Koln 1:0
14:30Hallescher - Dortmund II 1:1
14:30Lubeck - RW Essen 3:3
14:30Munchen 1860 - Bielefeld 0:2
14:30Munster - Unterhaching 2:0
14:30Regensburg - Saarbrucken 0:1
14:30Sandhausen - Ingolstadt 1:1
14:30Ulm - Verl 4:2

GERMANIA: Regionalliga North

16:30Eimsbutteler - Jeddeloh 0:2
16:30Havelse - Drochtersen/Assel 1:2
16:30Kiel II - Kilia Kiel 3:3
16:30Lohne - VfB Oldenburg 0:2
16:30Meppen - Teutonia Ottensen 3:1
16:30Phonix Lubeck - Bremer 3:4
16:30SC Weiche-08 - Norderstedt 0:2

GERMANIA: Regionalliga Vest

13:00Koln II - Dusseldorf II 3:2
15:00Aachen - SSVg Velbert 2:0
15:00Monchengladbach II - Bocholt 3:3
15:00Paderborn II - Oberhausen 1:1
15:00Rodinghausen - Fortuna Koln 1:0
15:00Wegberg-Beeck - FC Gutersloh 1:2
15:00Wiedenbruck - Lippstadt 1:1
15:00Wuppertaler - Duren 1:1

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Bahlinger - Schott Mainz 2:2
15:00Balingen - Kassel 4:3
15:00Freiberg - Aalen 3:1
15:00FSV Frankfurt - Fulda-Lehnerz 4:0
15:00Homburg - Stuttgarter Kickers 3:0
15:00Koblenz - Mainz II 1:3
15:00Offenbach - Steinbach Haiger 0:3
15:00Stuttgart II - Hoffenheim II 2:0
15:00Walldorf - Eint. Frankfurt II 0:0

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Aschaffenburg - Ansbach 4:4
15:00Bamberg - Bayern II 2:1
15:00Buchbach - Aubstadt 5:2
15:00Burghausen - Augsburg II 4:1
15:00Nurnberg II - Schalding 4:0
15:00Schweinfurt - Bayreuth 3:1
15:00Wurzburger Kickers - Vilzing 4:0

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Wismar - Staaken 4:1
15:00Dynamo Schwerin - Makkabi Berlin 4:1
15:00Rathenow - Neustrelitz 0:4

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:17Auerbach - Bischofswerdaer 2:3
14:17Bautzen - Plauen 2:2
15:00Einheit Rudolstadt - Einheit Wernigerode 3:0
15:00Krieschow - Ludwigsfelde 3:2
15:00Magdeburg II - Grimma 2:0
15:00Motor Marienberg - Halberstadt 3:4
15:00Sandersdorf - Arnstadt 1:2

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Dornbreite Lubeck - Lubeck II 1:0
15:00Eichede - VfR Neumunster 1:1
15:00Flensburg - SC Weiche-08 II 1:0
15:00Heider SV - Eckernforder SV 6:0
15:00Inter Turkspor Kiel - Bordesholm 4:2
15:00Neumunster - Hohenwestedt 4:1
15:00Nordmark Satrup - Todesfelde 1:5
15:00Preussen Reinfeld - Oldenburger 5:2

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

15:00Schoningen - Arminia Hannover 1:2
17:00Bornreihe - Eilvese 1:7
17:00Emden - Vorsfelde 4:1
17:00Heeslinger - Ramlingen-Ehlershausen 2:1
17:00Lupo-Martini Wolfsburg - Eintracht Celle 3:1
17:00VfL Oldenburg - Bersenbruck 1:4

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Stadtallendorf - Waldgirmes 1:1
16:00SV Steinbach - Erlensee 3:2
16:00TUS Dietkirchen - Weidenhausen 6:3
16:00Viktoria Griesheim - Alzenau 2:1

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Bitburg - SpVgg Quierschied 3:1
15:00Auersmacher - Trier 0:2
15:00Mechtersheim - Engers 3:3
15:00Pirmasens - Karbach 7:2
16:30Baumholder - RW Koblenz 1:3
16:30Morlautern - Waldalgesheim 1:1
16:30Pfeddersheim - Cosmos Koblenz 0:8
17:00Dudenhofen - Gonsenheim 1:2
19:00Arminia Ludwigshafen - Kaiserslautern II 3:8

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:00Abtswind - Regensburg II 3:1
15:00ATSV - Kornburg 1:1
15:00Bayern Hof - Neudrossenfeld 1:1
15:00Cham - Ingolstadt II 2:2
15:00Coburg - Hankofen-Hailing 0:1
15:00Donaustauf - Eichstatt 2:8
15:00Fortuna Regensburg - Eltersdorf 1:0
15:00Neumarkt - Gebenbach 1:4

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Erlbach - Rain/Lech 2:1
15:00Garching - Deisenhofen 4:5
15:00Gundelfingen - Landsberg 2:3
15:00Heimstetten - Nordlingen 4:1
15:00Ismaning - Kirchheimer 0:0
15:00Kirchanschoring - Schwaben Augsburg 0:1
15:00Kottern-St. Mang - Dachau 1:1
15:00Pipinsried - Turkspor Augsburg 4:1
15:00Sonthofen - Munchen 1860 II 1:2

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

16:30Bietigheim-Bissingen - FC Holzhausen 3:0
16:30Denzlingen - Ravensburg 3:2
16:30Grossaspach - Normannia Gmund 2:0
16:30Hollenbach - Backnang 2:1
16:30Mutschelbach - Goppinger 2:0
16:30Nottingen - Reutlingen 3:1
16:30Oberachern - Villingen 0:2
16:30Pforzheim - Essingen 2:2
16:30VfR Mannheim - Offenburger 4:0

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

15:00Potsdam F - Monchengladbach F 2:1

GHANA: Premier League

18:00Berekum Chelsea - Asante Kotoko 2:1
18:00Legon Cities - Great Olympics 2:1

GHANA: Division One League

18:00Eleven Wonders - Debibi 2:1
18:00Golden Kick - Kings Palace 3:0
18:00Koforidua - Uncle T United 1:0
18:00Nania - Okwawu 2:0
18:00Northern City - Wa Power 0:1

GRECIA: Division A Women

13:45AEK F - OFI Crete F 0:1
17:00PAOK F - Elpides Karditsas F 2:0

GRENADA: Premier Division

23:00Hard Rock - Queens Park Rangers 1:4
23:00AmânatParadise - SAB Spartans -:-
23:00SAB Spartans - Fontenoy 1:1
23:00AmânatShamrock - Hard Rock -:-

GUINEA: Ligue 1

19:00Horoya - Hafia 0:1

HONG KONG: Premier League

10:00Resources Capital - Tai Po 1:1
10:00Southern District - Kitchee 0:3

INDONESIA: Liga 1 - Play-off

15:00Persib - Bali United 3:0

INSULELE FEROE: 1. Deild

15:15Vikingur 2 - FC Suduroy 3:1
15:30Sandur - TB Tvoroyri 1:1
18:00HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 0:3
18:00Hoyvik - Argir 0:5
18:30Runavik 2 - B36 Torshavn 2 2:2

IRAK: Stars League

16:00Naft Missan - Al Talaba 0:1
18:15Al Najaf - Duhok 1:0
18:15Al Zawraa - Zakho 1:1
20:30Al Minaa - Al Quwa Al Jawiya 0:0

IRLANDA: Divizia 1

21:30Longford - Athlone 1:1

IRLANDA: FAI Cup

16:00Midleton - St Francis 3:0
17:00Maynooth Univ. - Gorey Rangers 1:4
18:00College Corinthians - Cobh Wanderers 4:5

ISLANDA: Division 1

17:00Leiknir - IR Reykjavik 1:0
17:00Throttur - Njardvik 0:1
19:30Dalvik/Reynir - Fjolnir 0:0

ISLANDA: Division 2

17:00Hottur / Huginn - KFG Gardabaer 3:2
17:00Olafsvik - Throttur Vogar 2:0
17:00Selfoss - Fjardabyggd/Leiknir 2:1
19:30Reynir - Volsungur 0:5

ISLANDA: Icelandic Cup Women

15:00Tindastoll F - Thor/KA F 1:2
17:00Grindavik F - Akranes F 3:2pen
17:00Grotta F - Keflavik F 1:3

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat

20:30Maccabi Bnei Raina - H. Haifa 0:1
20:30M. Tel Aviv - H. Beer Sheva 3:0
20:30Sakhnin - M. Haifa 1:2

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare

18:00Ashdod - Hapoel Jerusalem 3:1
18:00Hapoel Hadera - H. Tel Aviv 0:1

ITALIA: Serie B - Play-off

21:30Catanzaro - Brescia 4:2d.p.

ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs

21:30Benevento - Triestina 2:1
21:30Carrarese - Perugia 1:2
21:30Casertana - Juventus U23 1:3
21:30Catania - Atalanta U23 0:1
22:00L.R. Vicenza - Taranto 0:0

ITALIA: Primavera 1

12:00Frosinone U19 - Juventus U19 0:0
14:00AS Roma U19 - Bologna U19 4:1
14:00Empoli U19 - Lazio U19 0:0
14:00Inter U19 - Atalanta U19 2:0

ITALIA: Primavera 2 - Play Off-uri promovare

12:00Benevento U19 - AlbinoLeffe U19 1:0
15:00Napoli U19 - Udinese U19 2:3pen
16:00Parma U19 - Ascoli U19 1:2d.p.
16:00Venezia U19 - Pisa U19 2:1pen

ITALIA: Primavera 2 - Play out-uri

11:30Alessandria U19 - Crotone U19 3:1

ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat

16:00Sassuolo F - Juventus F 2:3

ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare

19:00AC Milan F - Sampdoria F 3:1

JAPONIA: J1 League

10:00Avispa Fukuoka - C-Osaka 0:3
13:00Sagan Tosu - Nagoya 0:2

JAPONIA: J2 League

08:00Chiba - Ehime 7:1
08:00Kusatsu - Iwaki 0:1
08:00Mito - Oita 1:1
08:00Tokushima - Kumamoto 1:2
08:00Yamagata - Blaublitz 0:2
08:00Yokohama FC - Shimizu 2:0
09:00Kagoshima Utd - V-Varen Nagasaki 0:3

JAPONIA: J3 League

07:00Imabari - Fukushima Utd 1:2
08:00Grulla Morioka - YSCC 0:1
08:00Kamatamare - Omiya Ardija 0:2
08:00Nagano - Kanazawa 1:2
08:00Nara Club - Gifu 2:1
08:00Toyama - Osaka 2:0
08:00Yamaga - Kitakyushu 1:1
11:00Ryukyu - Tegevajaro Miyazaki 2:1

JAPONIA: WE League Women

07:00Albirex Niigata F - Hiroshima F 0:2
08:00Beleza F - JEF United F 2:1
11:00Inac Kobe Leonesa F - Urawa F 0:2

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00Ehime F - Yokohama FC Seagulls F 0:1
08:00Setagaya Sfida FC F - FC Takatsuki Speranza F 4:0
09:30NGU Nagoya F - Orca Kamogawa F 0:0

KAZAHSTAN: Premier League

15:00Atyrau - FC Astana 1:0
17:00Aktobe - Ordabasy 0:0
19:00Kaisar - Zhenis 1:0

KENYA: Premier League

13:00Posta Rangers - Kakamega Homeboyz 2:1
15:00Kariobangi Sharks - Shabana 2:1
16:00Police FC - Tusker 0:1

KENYA: Super League

13:00Migori - Gusii 0:0
13:00Mulembe United - Vihiga 2:1
15:00Assad - Dimba Patriots 0:1
15:00Mombasa Stars - Luanda Villa 2:0

KOSOVO: Superliga

16:00Feronikeli - Dukagjini 3:2
16:00Gjilani - Drita 2:1
16:00KF Llapi - FC Ballkani 0:1
16:00Malisheva - Liria 7:4
16:00Prishtina - Fushe Kosova 5:0

KYRGYZSTAN: Premier Liga

14:30Abdish-Ata - Talant 2:0
14:30Alay Osh - Alga 4:1

LESOTHO: Premier League

15:00CCX - LCS 2:4
15:00Defence Force - ACE Maseru 1:1
15:00Lifofane - Machokha 1:1
15:00Lijabatho - Naughty Boys 4:1
15:00Linare - Manonyane 1:0
15:00Lioli - Matlama 1:1
15:00Liphakoe - Likila 3:1
15:00LMPS - Bantu 1:0

LETONIA: 1. Liga

13:00Tukums 2000 2 - Super Nova 0:4
15:00AFA Olaine - FK Smiltene 1:1
17:00Valmiera 2 - Marupe 4:0
19:00RFS 2 - Riga FC 2 3:0

LETONIA: Cupa

14:30Aliance - FK Limbazi 20:0
15:00Madona/BJSS - Kuldigas/Goldingen 4:2d.p.
16:30Beitar/Riga Mariners - RSU 4:1
17:00Talsi - Kekava-Auda 3:4
18:30Sigulda - LSPA 0:5
19:00Dinamo Riga - Iecava 1:3

LITUANIA: A Lyga

16:00Transinvest - Siauliai FA 1:3
18:00FK Panevezys - Hegelmann 0:2

LITUANIA: I Lyga

13:00Garliava - Riteriai 0:1
14:00FK Minija - BE1 NFA 1:1
19:00BFA Vilnius - Banga 2 2:2

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

13:00Austria U16 F - Irlanda U16 F 1:2
18:00Portugalia U16 F - Franţa U16 F 3:2

LUXEMBURG: BGL Ligue

19:00Differdange - Wiltz 1:1
19:00Dudelange - Niedercorn 0:2
19:00Jeunesse Esch - Victoria Rosport 0:2
19:00Kaerjeng - Racing Luxembourg 1:4
19:00Marisca Mersch - Union Titus Petange 1:4
19:00Mondorf - Fola 6:0
19:00Schifflange - Hesperange 1:4
19:00UNA Strassen - Mondercange 1:0

MACAU: Elite League - Grupă retrogradare

14:00AmânatGala - Monte Carlo -:-
16:00AmânatTak Chun Ka I - University of Macau -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

18:00Bregalnica - Sileks 1:1
18:00Brera Strumica - Makedonija GP 5:3
18:00Rabotnicki - Shkendija 0:2
18:00Struga - Shkupi 1:2
18:00Vardar - Tikves 2:2
18:00Voska Sport - KF Gostivar 1:1

MALAEZIA: Super League

12:30Johor DT - Negeri Sembilan 3:1
15:15Selangor - Kedah 1:0
16:00Perak - PDRM FC 2:3

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Mzuzu City 2:0
15:30AmânatCreck Sporting - Big Bullets -:-
15:30Creck Sporting - FOMO 1:0
15:30Kamuzu Barracks - Moyale Barracks 0:0

MALI: Premiere Division

19:30Onze Createurs - Korofina 1:1
21:30Binga - Foot Elite 0:2

MAURITIUS: Super League

14:30Entente Boulet - Grande Riviere 0:1
14:30Pamplemousses - Chebel Citizens 2:0
14:30Riviere Du Rempart - Port Louis 1:2
14:30Savanne - Cercle De Joachim 2:4

MEXIC: Liga MX Women - Clasura - Play off-uri

04:00Monterrey F - Pachuca F 2:0
06:00Club America F - Tigres F 3:1

MOLDOVA: Super Liga - Grupă campionat

20:00Milsami - Dacia Buiucani 1:1
20:00Petrocub - Zimbru 4:1
20:00S. Tiraspol - Balti 2:1

MONGOLIA: Premier League

11:15FC Ulaanbaatar - Brera Ilch 4:2
14:15Deren - Khangarid 1:2

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Ferroviario Nampula - UD Songo 3:0

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

20:00Arsenal Tivat - Mladost DG 3:1
20:00Buducnost - Mornar 0:1
20:00Jedinstvo - Petrovac 4:2
20:00Jezero - Rudar 2:1
20:00Sutjeska - Decic 0:1

MUNTENEGRU: Druga Liga

18:30FK Podgorica - Bokelj 3:7
18:30Grbalj - Iskra 3:2
18:30Internacional - Kom Podgorica 2:9
18:30Lovcen - Igalo 2:0
18:30Otrant - Berane 6:0

NIGER: Super Ligue

18:30Sahel - US Gendarmerie 0:3

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

17:00Sandefjord 2 - Start 2 4:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Hødd 2 - Aalesund 2 0:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Fyllingsdalen - Innstrandens 1:1
16:00Kongsvinger 2 - Fredrikstad 2 0:0

OLANDA: Eredivisie - Relegation - Play Offs

17:30Dordrecht - FC Emmen 0:1
21:00Den Haag - De Graafschap 2:2

OLANDA: Tweede Divisie

16:30ACV Assen - Katwijk 3:1
16:30Hardenberg - AFC 1:2
16:30Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 0:2
16:30Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 2:2
16:30Kozakken Boys - De Treffers 1:2
16:30Lisse - HFC 2:1
16:30Noordwijk - Scheveningen 2:2
16:30Quick Boys - GVVV 4:1
16:30Spakenburg - ADO 20 Heemskerk 3:0

OLANDA: Derde Divisie

16:30DEM - IJsselmeervogels 2:0
16:30Genemuiden - USV Hercules 2:1
16:30HSC '21 - Urk 5:2
16:30ODIN '59 - Eemdijk 0:4
16:30RKAV Volendam - Kampong 6:0
16:30Sparta Nijkerk - DVS '33 Ermelo 1:5
16:30Staphorst - Harkemase Boys 2:0
16:30VV DOVO - Rijnvogels 4:2
16:30VVSB - Hoogeveen 3:1
19:00Barendrecht - TOGB 2:1
19:00Blauw Geel - TEC 3:0
19:00FC Oss - Baronie 3:4
19:00Gemert - GVV Unitas 0:2
19:00Hoek - Sportlust 1:2
19:00HV & CV Quick - UNA 0:1
19:00Meerssen - Kloetinge 1:0
19:00Rosmalen - Groene Ster 4:1
19:00SteDoCo - AWC 3:3

OLANDA: Divisie 1 U21 - Spring Season

13:00Zwolle U21 - Groningen U21 1:2
14:30G.A. Eagles U21 - Feyenoord U21 1:4
15:45Nijmegen U21 - FC Twente/Heracles U21 1:3
16:00Cambuur U21 - Graafschap U21 3:1

PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri

00:00Tauro - San Francisco 2:1

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Ameliano - Sportivo Trinidense 0:2
03:00Nacional Asuncion - 2 de Mayo 3:1
22:00Olimpia Asuncion - Guarani 2:1
00:30Tacuary - Libertad 0:0

PARAGUAY: Division Intermedia

02:30Encarnacion FC - 12 de Junio 2:0
17:003 De Febrero - Atl. Tembetary 0:2
17:00Fernando de la Mora - Guairena 1:2

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Sporting Cristal - Union Comercio 5:1

PERU: Liga 2

23:30Alianza Huanuco - San Marcos 3:1

PERU: Liga Women

23:30Cesar Vallejo F - AD Cantolao F 0:0
18:30Melgar F - Sporting Cristal F 1:0
21:00A. Lima F - Defensores F 4:0

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Korona - Ruch 2:0
18:30Slask - Radomiak Radom 2:0
21:00Piast - Jagiellonia 1:1

POLONIA: Division 1

16:00Sosnowiec - Legnica 1:2
18:30Katowice - Wisla 5:2
21:00Leczna - S. Rzeszow 1:3

POLONIA: Division 2

13:00Lech II - Sandecja 0:1
13:45Pogon Siedlce - Chojniczanka 2:3
16:00Ol. Grudziadz - KKS Kalisz 0:1
18:30Elblag - Polonia B. 1:3

POLONIA: III Liga - Group I

13:00Legia II - Wikielec 1:0
16:00Zambrow - Legionowo 3:1
18:00Belchatow - Jagiellonia II 1:0
18:00Bron Radom - Sulejowek 1:1
18:00Mlawa - Grodzisk M. 1:5
18:00Skierniewice - Swit 4:3
18:30Concordia Elblag - LKS Lomza 1:3

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Vineta W. - Kleczew 2:3
14:00Unia Swarzedz - Swinoujscie 4:0
15:00Cartusia Kartuzy - Solec Kujawski 5:2
15:00Nowe Skalmierzyce - Notec Czarnkow 3:1
15:00Starogard Gdanski - Luzino 1:5
17:00Stolem Gniewino - Gedania Gdansk 1:2
18:00Zawisza - Sroda 4:0
19:00Pogon Szczecin II - Elana Torun 0:2

POLONIA: III Liga - Group III

15:00Gornik Z. II - Jelenia Gora 2:1
16:00Polkowice - Z. Gora 2:0
17:00Starowice Dolne - Unia Turza Slaska 1:4
18:00Carina Gubin - Bytom Odrzanski 2:0
18:00Goczalkowice Zdroj - Sleza Wroclaw 3:1
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Stilon Gorzow 1:1
18:00Pawlowice - Kluczbork 2:1

POLONIA: III Liga - Group IV

13:00KS Wieczysta Krakow - Swidniczanka Swidnik 1:0
14:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa 5:1
18:00Orleta Radzyn - Karpaty Krosno 1:2
18:00Unia Tarnow - Czarni Polaniec 2:3
19:00Wisloka Debica - Siarka Tarnobrzeg 2:1
20:29Ostrowiec - Star Starachowice 2:0

POLONIA: Central Youth League

13:00Jagiellonia U19 - Korona U19 2:1
13:00Warta P. U19 - Rakow Czestochowa U19 1:0
13:00Wisla U19 - Odra Opole U19 2:3

PORTUGALIA: Liga Portugal

17:30Arouca - Guimaraes 1:3
17:30Boavista - Vizela 2:2
17:30Estrela - Gil Vicente 1:0
17:30Farense - Portimonense 1:3
20:00Moreirense - Estoril 2:1
20:00Sporting - Chaves 3:0
22:30Braga - FC Porto 0:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Feirense - Vilaverdense 1:1

PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat

13:00Guimaraes U19 - Farense U19 1:0
13:00Sporting U19 - Famalicao U19 2:2
19:00Academico Viseu U19 - Benfica U19 0:0
19:00FC Porto U19 - Braga U19 3:3

PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă retrogradare

16:00Boavista U19 - Rio Ave U19 0:1
17:00Ferreira U19 - Maritimo U19 1:0
17:00Lusitania FC U19 - Vizela U19 2:0
19:00Alverca U19 - Beira Mar U19 2:2
19:00Chaves U19 - Gil Vicente U19 1:1
19:00Estoril U19 - Belenenses U19 2:3
19:00Torreense U19 - Academica U19 0:0

QATAR: Emir Cup

19:00Al-Duhail - Al-Sadd 0:1

REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Grupă campionat

18:00Mlada Boleslav - Sparta Praga 0:5
18:00Plzen - Ostrava 1:1
18:00Slovacko - Slavia Praga 1:2

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Motorlet Prague - Kraluv Dvur 3:0
18:00Domazlice - Ceske Budejovice B 2:1
19:00Karlovy Vary - Povltavska FA 1:2

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:30Prepere - Zivanice 1:2
19:00Velvary - Banik Most-Sous 2:0

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Bohunice - FK Frydek-Mistek 0:4
11:15Rosice - Slovacko B 1:1
11:30Znojmo - Ostrava B 0:2

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:30FK Komarov - Aritma Prague 1:1
11:30Rokycany - Klatovy 4:0
18:00Doubravka - Katovice 5:0
18:00Horovice - Domazlice B 4:3
18:00Sobeslav - Marianske Lazne 3:1
18:00Tachov - Sokolov 0:5

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Neratovice - Brandys n. Labem 1:0
11:15Steti - Kladno 0:2
11:15Ujezd Prague - Meteor Prague 3:0
14:30Cesky Brod - Olympie Brezova 2:2
17:00Hvezda Cheb - Louny 3:0
18:00Nespeky - Admira Prague B 0:2
18:00Ostrov - Slany 2:3

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Letohrad - Spoje Prague 0:0
16:00Novy Bydzov - Slavia HK 3:0
18:00Dobrovice - Kosmonosy 1:1
18:00Usti nad Orlici - Hlinsko 2:0
18:00Vysoke Myto - Benesov 3:0

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Havlickuv Brod - Tasovice 1:0
18:00Nove Mesto na Morave - Velke Mezirici 2:2
18:00Zdar na Sazavou - Zdirec n. D. 3:0

REPUBLICA CEHĂ: Division E

11:15Kostelec na Hane - Skastice 1:4
17:30Rymarov - FK Kozlovice 2:0
18:00Bzenec - Novy Jicin 4:3
18:00Holesov - Nove Sady 2:2
18:00Vsetin - Batov 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Division F

16:30Bridlicna - Vitkovice 1:5
18:00Hlubina - Havirov 2:1
18:00Repiste - Bilovec 2:0
18:00Valasske Mezirici - Jesenik 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:15Mirovice - Tyn nad Vltavou 3:2
11:30Rudolfov - Milevsko 0:9
14:30FC Semice - Olesnik 1:4
18:00TJ Osek - Drazice 1:1
18:00Trebetice - Malse Roudne 0:3

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

18:00Lednice - Rajhradice 4:0
18:30Bosonohy - Rousinov 3:2
18:30Moravska Slavia - Svratka Brno 0:1
18:30Ratiskovice - Bystrc 5:3
18:30SK Krumvir - Sparta Brno 1:5

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:00Citice - Lomnice 0:3
11:30KV Dvory - Marianske Lazne B 7:3
18:00Chodov - Trstenice 3:5
18:00Union Nove Sedlo - Loko K. Vary 2:2
18:00Vintirov - Kralovske Porici 4:2

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

18:00Dvur Kralove - Libcany 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Velke Hamry B - Frydlant 4:0
18:00Hradek nad Nisou - Lomnice nad Popelkou 7:1
18:00Sedmihorky - Chrastava 0:2
18:00Straz p. Ralskem - Kostalov-Libstat 0:2
18:00Zelezny Brod - Novy Bor 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

11:15Cesky Tesin - Jakubcovice 2:0
18:00Brusperk - Koberice 0:1
18:00Dolni Benesov - Orlova 0:3
18:00Hermanice - Dolni Datyne 0:1
18:00Krasne Pole - Kravare 2:1
18:00Petrvald na Morave - Stonava 1:3

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

11:30Litovel - Zabreh 0:7
18:00Mohelnice - Dolany 0:3
18:00Zelatovice - Velke Losiny 4:1

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Ceska Trebova - SK Pardubicky 3:2
18:00Libisany - Moravany 1:5
18:00Litomysl - Holice 2:1
18:00Prelouc - Chocen 3:0
18:00Tremosnice - Lanskroun 1:3

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

11:15Horni Briza - Petrin Plzen B 2:3
15:00Kaznejov - Plzen-Cernice 5:1
17:00Holysov - Sokol Radnice 0:0
18:00Stribro - Kosutka Plzen 2:2
19:00Nepomuk - Myto 1:2
19:00Vejprnice - Nyrsko 5:1
19:00Zruc - Sokol Lhota 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Branik - Tempo Prague 2:0
11:30Dukla JM - CAFC 4:1
11:30Zlicin - Kolovraty 0:1
11:45Treboradice - Predni Kopanina 1:1
14:15Motorlet Prague B - Vysehrad 0:4
14:30Zizkov B - Uhrineves 1:1
18:00Dolni Chabry - Podoli Praha 3:0
18:00Stresovice - Kralovice 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Kutna Hora - Milin 0:4
11:30SK Chlumec - Mnichovohradistsky SK 3:2
18:00Dobris - Libis 0:3
18:00Tochovice - Povltavska FA B 1:4

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:30Cernovice - Banik Most - Sous B 1:0
11:30Oldrichov - Usti n. L. B 0:3
16:00Ledvice - Litomericko 0:4
18:00Brna - Nestemice 0:3
18:00FK Jilove - Srbice 4:1
18:00Vilemov - Probostov 5:6
18:00Zatec - Modlany 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

17:30Kamenice nad Lipou - Chotebor 1:1
17:30Ledec nad Sazavou - Velke Mezirici B 3:1
17:30Rapotice - Nove Mesto na Morave B 3:2

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

18:00Bystrice pod Hostynem - Osvetimany 1:0
18:00Kvasice - Hluk 2:2
18:00Napajedla - Slusovice 0:1

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:00Liberec U19 - Slavia Praga U19 2:2
11:00Mlada Boleslav U19 - Frydek-Mistek U19 1:1
11:15Ceske Budejovice U19 - Plzen U19 1:3
12:00Dukla Praga U19 - Ostrava U19 4:0
12:00Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19 1:0
12:00Zlin U19 - Slovacko U19 2:2
14:00Jihlava U19 - Karvina U19 3:0
14:30Brno U19 - Sparta Praga U19 1:2

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă campionat

15:00Sparta Praga F - Slavia Praga F 1:3

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă retrogradare

12:00Lok. Brno F - Plzen F 0:2
15:00Ostrava F - Pardubice F 1:2

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupa promovare

15:00Lisen F - Sparta Praga B F 0:6

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupă retrogradare

12:00Teplice F - Hradec Kralove F 2:0
19:30Prague Raptors F - Dukla Praga F 1:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa promovare

18:00CSM Bacau - FC Bacau 0:1
18:00Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti 3:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare

18:00AmânatBrodoc - CSM Vaslui -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa promovare

18:00CSM Focșani - Unirea Branistea 2:0
18:00Sporting Liesti - Metalul Buzau 0:4

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare

18:00AmânatHamangia Baia - Dacia Unirea Brăila -:-
18:00Viitorul Ianca - Sutesti 0:1
18:00Vointa Limpezis - CSM Ramnicu Sarat 1:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare

18:00Axiopolis Cernavoda - Gloria Baneasa 1:1
18:00Progresul Fundulea - FC Voluntari 2 1:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare

18:00CS Blejoi - CS Din. Bucuresti 3:7
18:00Popesti Leordeni - Dunarea Giurgiu 3:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare

18:00CSO Plopeni - Flacăra Moreni 1:0
18:00Tricolorul Breaza - Paulesti 2:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare

18:00Olimpic Zarnesti - Kids Tampa Brasov 0:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare

18:00Unirea Tărlungeni - SR Brasov 2:4
18:00V. Curita - Odorheiu Secuiesc 2:4

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare

18:00Curtisoara - Flacara Horezu 0:2
18:00Petrolul Potcoava - Calimanesti 1:2

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare

16:00Viitorul Simian - Ghiroda & Giarmata Vii 2:4
18:00CSO Filiasi - CSM Deva 0:2

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare

18:00U Craiova 1948 2 - Turceni 1:2

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare

18:00Peciu Nou - FC Bihor 0:3
18:00Politehnica Timișoara - Phoenix Buzias 3:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare

18:00Socodor - Ineu 2:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare

18:00ACS Medias - Univ. din Alba Iulia 3:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare

18:00Industria Galda - Viitorul Cluj 2:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare

18:00CSM Olimpia Satu Mare - Sighetu Marmatiei 1:2

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare

16:00SC Olimpia MCMXXI Satu Mare - Baile Felix 0:0
18:00Minerul Ocna Dej - Minaur Baia Mare 0:3

ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat

12:30Farul Constanța F - Csikszereda M. Ciuc F 1:0

RUSIA: Premier League

14:00Din. Moscova - Samara 4:1
16:30Lok. Moscova - F. Voronezh 2:0
19:00Sochi - Krasnodar 2:3

RUSIA: FNL

15:00Chernomorets Novorossijsk - Yenisey 0:2
19:00Dynamo Makhachkala - Rodina Moscow 2:0

RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1

15:00Dynamo Stavropol - Kamensk-Shakhtinsky 1:1
16:00Biolog - Nazran 1:1
16:00Nalchik - Maykop 3:0
17:00FC Sevastopol - Alania 2 4:0
17:00Kholding - Forte Taganrog 2:0
18:00Legion Makhachkala - Nart Cherkessk 1:1

RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2

13:00Rodina Moscow U21 - Baltika 2 2:0
15:00Zvezda St. Peterburg - Znamya Truda 2:1
18:00Din. Moscova 2 - Dynamo Vologda 3:1

RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4

11:00Ural 2 - Sokol Kazan 1:1
13:30Akron Togliatti 2 - Volna Nizhegorodskaya 0:3
14:00Kirov - Nosta 3:1
15:00Kazan 2 - Dynamo Barnaul 1:1
15:00Orenburg 2 - Lada Togliatti 1:1
15:00Uralets Nizhny Tagil - Amkar 0:1

RUSIA: Supreme Division Women

11:30Sp. Moscova F - Krasnodar F 0:0
12:00Din. Moscova F - Zvezda F 2:1
12:30Lok. Moscova F - Ryazan F 2:1
14:00TSKA Moscova F - FK Rostov F 2:0
15:00Samara F - FK Yenisey F 1:1
17:00Zenit F - Chertanovo M. F 2:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off

21:45Murata - Tre Penne 2:3d.p.

SÃO TOMÉ ȘI PRÍNCIPE: Campeonato Nacional

18:00AmânatCD Guadalupe - Caixao Grande -:-
18:00AmânatJuba - Palmar -:-
18:00AmânatPraia Cruz - Vitoria do Riboque -:-

SCOŢIA: Premiership - Grupă campionat

14:30Celtic - St. Mirren 3:2
14:30Dundee FC - Kilmarnock 1:1
14:30Hearts - Rangers 3:3

SCOŢIA: Divizia 1 - Retrogradare

19:30Inverness - Hamilton 2:3

SCOŢIA: League Two - Relegation - Play Offs

17:00Stranraer - East Kilbride 3:1d.p.

SENEGAL: Ligue 1

20:00Dakar SC - Generation F. 0:0
20:00Diambars - Guediawaye 2:1
20:00US Goree - Linguere 0:0

SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare

17:00IMT Novi Beograd - Vozdovac 2:1
17:00Radnicki Nis - Javor 1:2
17:00Zeleznicar Pancevo - Novi Pazar 3:1
19:00Radnik - Sp. Subotica 0:0

SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat

18:00Graficar Beograd - OFK Beograd 1:1
18:00Macva - Indjija 2:2
18:00Radnicki S. Mitrovica - Jedinstvo U. 0:1
18:00Smederevo - Tekstilac Odzaci 1:1

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

12:00Prva Iskra - Buducnost Dobanovci 2:0
18:00Padinska Skela - Rad 3:0
18:00Radnicki Obrenovac - Polet Dorcol 4:2
18:00Zemun - Brodarac 0:0

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Hajduk 1912 - Omladinac NB 0:3
18:00Jedinstvo SP - Becej 1:2
18:00Kikinda - Radnicki Zrenjanin 0:0
18:00Naftagas - Zeleznicar Indjija 1:1
18:00Sloven Ruma - 1. Maj Ruma 6:0

SERBIA: Srpska Liga - East

18:00Jagodina - Timocanin 3:2
18:00AmânatMesevo - Zitoradja -:-
18:00Paracin - Sindjelic 1:3
18:00Pcinja - SFS Borac 1:3

SERBIA: Srpska Liga - West

18:00Borac 1926 - Real Podunavci 2:0
18:00Omladinac Zablace - Zlatibor Cajetina 0:3
18:00Sloga Petrovac - FAP 2:2
18:00Sloga Pozega - Polet Ljubic 2:3
18:00Takovo - Buducnost Krusik 1:1
18:00Tutin - Loznica 2:0

SIERRA LEONE: Premier League

19:15Bai Bureh Warriors - Mighty Blackpool 0:1
19:15AmânatBhantal - Mighty Blackpool -:-
19:15AmânatBo Rangers - Lamboi -:-
19:15AmânatFreetown City - Ports Authority -:-
19:15AmânatKahunla - Wilberforce Strikers -:-
19:15AmânatSLIFA - Bai Bureh Warriors -:-
19:15Wusum Stars - Ports Authority 1:0
19:15AmânatWusum Stars - Diamond Stars -:-
19:30Kallon - East End Lions 2:3
19:30Real Republicans - Lamboi 1:1

SINGAPORE: Premier League

13:00Albirex Niigata - Hougang 1:0
13:00Lion City - Young Lions 3:1

SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat

18:00Slovan Bratislava - Ruzomberok 5:1
18:00Trnava - Podbrezova 5:0
18:00Zilina - Dun. Streda 2:3

SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare

18:00Banska Bystrica - Skalica 2:2
18:00Kosice - Michalovce 2:0
18:00Z. Moravce-Vrable - Trencin 2:2

SLOVACIA: 3. Liga - East

18:00Bardejov - R. Sobota 5:1
18:00MSK Lucenec - Lubovna 0:2

SLOVACIA: 3. Liga - West

18:00AFC Nove Mesto - Velke Ludince 5:1
18:00HA Banska Bystrica - Belusa 0:0
18:00Jednota Banova - Galanta 2:0
18:00MSK Martin - Sered 3:0
18:00Sala - Dubnica 6:1
18:00Zvolen - Malacky 1:1

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

18:00Bernolakovo - Vrakuna Bratislava 11:0
18:00Domino - Rusovce 5:1
18:00Inter Bratislava - Rohoznik 4:0
18:00Pezinok - NSK 1922 Bratislava 3:1

SLOVACIA: 4. liga - Central

15:30Badin - Krasno 1:0
18:00Banik Stranavy - Medzibrod 2:0
18:00Cadca - Kovacova 2:1
18:00K. Nove Mesto - SK Javornik Makov 6:0
18:00TJD Pribelce - Lip. Stiavnica 4:0
18:00Tvrdosin - Besenova 1:2

SLOVACIA: 4. liga - East

18:00Kezmarok - Gerlachov 2:1
18:00Poprad - Rudnany 5:0
18:00Sobrance-Sobranecko - Raslavice 2:0

SLOVACIA: 4. liga - West

18:00Banik Prievidza - Trstice 5:1
18:00Boleraz - Pata 1:1
18:00FKM Nove Zamky - Hurbanovo 7:2

SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat

12:00B. Bystrica F - Ruzomberok F 3:3
12:00Trnava F - Myjava F 0:5

SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare

16:00Topolcany GFC F - Trencin F 1:3
18:00Petrzalka F - Presov F 0:0

SLOVENIA: Prva Liga

16:00Aluminij - Domzale 1:3
16:00Mura - Rogaska 1:2
16:00Radomlje - Celje 1:1

SLOVENIA: 2. SNL

18:30Beltinci - Fuzinar 6:2
18:30Tolmin - Gorica 0:0
18:30Triglav - Jadran Dekani 1:2

SLOVENIA: 3. SNL - East

17:00Korotan - Ljutomer 1:1
18:00Podvinci - Drava 0:3
18:00Sampion Celje - Race 2:3
18:00Smartno - Dravograd 6:0
20:30Brezice - Zavrc 2:2
20:30Dobrovce - Videm 2:2

SLOVENIA: 3. SNL - West

18:00NK Jesenice - Fama Vipava 2:0
18:30Brda - Dob 0:9
18:30Izola - Kocevje 1:1
18:30Skofja Loka - Sobec Lesce 0:0
18:30Slovan Ljubljana - Sencur 5:0
18:30Ziri - NK Adria 2:1

SOMALIA: National league

15:30Midnimo - Badbaado 1:2

SPANIA: LaLiga2

15:00Andorra - Burgos CF 1:0
17:15Huesca - Racing Santander 0:3
17:15Leganes - Gijon 2:1
22:00Eldense - Levante 0:0
22:00Tenerife - Amorebieta 0:1

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

18:00R. Sociedad B - La Coruna 1:1
20:00Arenteiro - Celta Vigo B 1:1
20:00Barcelona B - Gimnastic 1:2
20:00Cornella - Cultural Leonesa 1:2
20:00Rayo Majadahonda - Unionistas 0:0
20:00R. Union - Fuenlabrada 2:1
20:00Sabadell - Ponferradina 1:0
20:00SD Logrones - Lugo 2:1
20:00Sestao - Tarazona 1:1
20:00Teruel - Osasuna B 2:3

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

20:00Algeciras - Castellon 1:1
20:00Ceuta - Atl. Madrid B 4:0
20:00CF Intercity - Real Madrid B 0:1
20:00Granada B - Huelva 2:1
20:00Linares - Alcoyano 1:0
20:00Malaga - Antequera 3:0
20:00Melilla - Baleares 2:0
20:00Murcia - Merida AD 1:1
20:00Sanluqueno - San Fernando 0:1
20:00UD Ibiza - Cordoba 1:1

SPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs

18:00San Sebastian Reyes - Rayo Cantabria 1:0d.p.
19:00Barakaldo - Atl. Paso 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1 - Play-off

17:30Sarriana - Gran Pena 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3 - Play-off

19:30Atletico Albericia - Torina 1:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4 - Play-off

19:00SD Deusto - Beasain 1:0
19:30Portugalete - Basconia 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6 - Play-off

19:30Atzeneta - Ontinyent 1931 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8 - Play-off

19:00Atl. Astorga - Salamanca 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11 - Play-off

19:00Platges de Calvia - Poblense 0:0
20:15Manacor - Mallorca B 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12 - Play-off

13:30Panaderia - Lanzarote 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13 - Play-off

21:00Lorca Deportiva - Real Murcia B 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15 - Play-off

18:00Huarte - Cortes 1:0
19:00Pena - CD Ardoi 0:1

SPANIA: Copa de la Reina Women

20:00Real Sociedad F - Barcelona F 0:8

SUA: MLS

20:45Nashville SC - Atlanta Utd 1:1

SUA: USL Championship

04:00Colorado Springs - Rhode Island 3:1
04:00El Paso - Memphis 1:2

SUA: MLS Next Pro

03:15AmânatNew York City II - Toronto FC II -:-
04:00Austin FC II - Sporting Kansas City II 3:2pen

SUA: USL League One

02:30Charlotte Independ. - Union Omaha 1:4
05:30Central Valley Fuego - One Knoxville 0:2

SUA: USL League Two

02:00Charlotte Eagles - Tobacco Road 4:0
02:00Kalamazoo FC - Lansing City 1:0
21:00Kings Hammer - Cleveland Force 1:1
21:00Philadelphia Lone Star - RC New Jersey 4:0
22:00Brooke House - Nona 0:0
22:00Midwest United - Ann Arbor 3:0
22:00Northern Virginia - Patuxent 2:1
23:00Christos - Virginia Marauders 3:0
00:00Project 51O - Almaden 2:1

SUA: NISA

05:30Capo - Irvine Zeta 0:2

SUA: NWSL Women

03:00Houston Dash F - Portland Thorns F 0:2
03:00North Carolina Courage F - Utah Royals F 1:0
05:30Bay FC F - San Diego Wave F 2:1

SUEDIA: Superettan

14:00Skövde - Östersund 1:0
16:00Degerfors - Orgryte 4:1
16:00Oddevold - Brage 1:1

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

17:00Karlstad - Stocksund 2:1
17:00Taby - Orebro Syr. 1:4

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

17:00Eskilsminne - Torslanda 0:3
17:00Falkenberg - Torns 5:0
17:00Oskarshamn - Angelholm 1:1

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Kiruna - Skelleftea 0:3
14:00IFK Ostersund - Boden 1:2
14:00Lucksta - IFK Lulea 4:0
15:00Froso - Algarna-Harnosand 3:2
16:00Taftea IK - Gottne 1:0
16:00Ytterhogdal - Team TG 0:1

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Kumla - Grebbestad 0:2
15:00Motala - Stenungsunds 3:3
17:00Gauthiod - Forward 1:1

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

14:00Gute - Sandvikens AIK 2:0
15:00Skiljebo - Hudiksvall 0:2
17:00Arlanda - Jarfalla 3:0
17:00IK Franke - Falu 0:2
18:00Enkopings SK - Dalkurd 8:0

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Simrishamn - Nosaby 0:1
16:00IFK Berga - Osterlen 4:1

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

14:00Huddinge - Nacka FC 0:2
16:00Enskede - Sleipner 1:1
17:00Nykopings - BK Ljungsbro 4:2

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

13:00Qviding - Landvetter 5:1
14:30Savedalen - Ockero 3:3
15:00Husqvarna - Tord 2:1
16:00Jonsereds - Laholms 2:0

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

16:00AIK F - Hacken F 1:2
16:00Vittsjo F - Norrkoping F 1:2

SUEDIA: Elitettan Women

14:00Alingsas F - Umeå IK F 3:0
14:00Malmo FF F - Sundsvall F 2:1
14:00Örebro F - Bollstanas F 1:0
16:00Jitex F - Mallbacken F 0:2
16:00Lidkoping F - Gamla Upsala F 2:2

SURINAME: SML

02:00Inter Moengotapoe - Voorwaarts 0:0
23:30Robinhood - Flora 3:1

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00Istaravshan - Vakhsh 2:1
18:00Barkchi Hisor - Regar-TadAZ 1:2

TAILANDA: Thai League 1

14:00Muangthong - Chonburi 6:0
14:00Prachuap - Chiangrai 1:0
14:30Trat FC - Lamphun Warrior 2:2
15:00Uthai Thani - Buriram 0:2

TAILANDA: Thai League 2 - Play Off-uri promovare

14:00Nakhon Si - Rayong FC 1:1

TAIWAN: Mulan Football League Women

10:00Kaohsiung F - Taoyuan Mars F 0:0
11:00Taichung Blue F - Taipei Bravo F 3:2
13:00Hualien F - Hang Yuan F 1:5

TANZANIA: Federation Cup

15:30Coastal Union - Azam 0:3

TUNISIA: Cupa

16:30Ahly Sfaxien - Etoile Sahel 0:1

TURCIA: Super Lig

19:00Ankaragucu - Pendikspor 0:0
19:00Basaksehir - Trabzonspor 0:1
19:00Besiktas - Hatayspor 2:2
19:00Gaziantep - Karagumruk 3:1
19:00Kayserispor - Konyaspor 2:2
19:00Rizespor - Kasimpasa 0:0
19:00Samsunspor - Alanyaspor 1:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:00Arkadag - Energetik 6:0
15:00Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat 1:0
15:00Sagadam - Merw 3:0
16:00Nebitci - FC Asgabat 2:0

ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Conference League - Play Offs

16:45Caernarfon - Penybont 3:1

UCRAINA: Premier League

15:30Dyn. Kyiv - Kryvbas 3:1

UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare

12:00Prykarpattya - Viktoria 1:0
13:00Ahrobiznes Volochysk - СК Полтава 3:1
13:00Epitsentr - Inhulets 1:3
13:00Karpaty Lviv - Livyi Bereg 3:3
13:00Kudrivka-Nyva - FSC Mariupol 1:1

UCRAINA: Druha Liga

12:30Kudrivka - Karpaty Lviv 2 1:2
13:00Kremin 2 - Lokomotyv Kyiv 0:3
17:00VAST Mykolaiv - MFC Metalurh 2 -:-

UCRAINA: U19 League

13:00Din. Kiev U19 - Kryvbas 2020 U19 6:1
13:00Dnipro-1 U19 - Shakhtar U19 0:2
13:00LNZ Cherkasy U19 - Zorya U19 0:3
13:00Metalist 1925 U19 - Zhytomyr U19 0:0
13:00Minaj U19 - Kolos Kovalivka U19 2:0
13:00Rukh Lviv U19 - Ch. Odesa U19 3:2
13:00Veres Rivne U19 - Oleksandriya U19 0:0
13:00Vorskla U19 - Obolon Kiev U19 2:1

UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat

12:00Kolos Kovalivka F - Vorskla Poltava F 0:0

UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare

11:00Panthers FC Uman F - Mariupol F 4:0

UGANDA: Premier League

15:00Busoga - BUL 0:3
15:00Kitara - Gadaffi 3:0
15:00Maroons - Kampala City 1:1
15:00NEC FC - Villa 0:2
15:00URA SC - Bright Stars 1:1
15:00Vipers - Mbarara City 4:1
15:00Wakiso Giants - UPDF 0:1

UNGARIA: OTP Bank Liga

18:45Fehervar FC - DVTK 0:0
18:45Paks - Kisvarda 2:1
18:45Puskas Academy - Debrecen 4:1

UNGARIA: NB III - Southwest

18:00Dunafoldvar - Majosi 6:1

UNGARIA: NB I Women - Play-off

18:00MTK Hungaria F - Puskas Academy F 2:1

URUGUAY: Primera Division - Apertura

18:30Fenix - Progreso 1:0
21:00River Plate - Rampla Juniors 0:2
00:00Defensor Sp. - Penarol 0:2

URUGUAY: Segunda Division

01:00La Luz - Montevideo City 0:1
16:00Rentistas - Cerrito 0:1
22:00Cooper - Oriental 1:1

UZBEKISTAN: Super League

17:00Andijan - Metallurg Bekabad 1:1
17:00Qizilqum - Olympic 2:4

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular

23:00La Guaira - Inter de Barinas 2:1

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

22:00Nueva Esparta - Academia Anzoategui 0:1
23:00Yaracuyanos - Heroes de Falcon 1:2
00:00Maritimo - Fundacion AIFI 4:0

VIETNAM: V.League 1

13:00Song Lam Nghe An - Khanh Hoa 2:1
14:00Binh Dinh - Hai Phong 1:1
15:15Viettel - Nam Dinh 2:1

VIETNAM: V.League 2

13:00Da Nang - Phu Tho 3:0

ZAMBIA: Super League

14:00NAPSA Stars - Nkwazi 1:2
16:00Forest Rangers - Zesco Utd 0:0
16:00Mufulira - Konkola 1:0
16:00Mutondo Stars - Kabwe 1:1
16:00Prison Leopards - Green Eagles 2:0
16:00Red Arrows - Zanaco 1:0
16:00Trident - Power Dynamos 0:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Arenel Movers - Yadah 0:2
16:00Bikita Minerals - Chegutu Pirates 2:1
16:00Herentals - Bulawayo Chiefs 2:0
16:00Ngezi Platinum - TelOne 2:0
16:00Platinum - Hwange 3:1
16:00ZPC Kariba - Highlanders 1:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.