REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

EUROPA: Europa League - Grupe

19:45Betis - Celtic 4:3
19:45Din. Zagreb - West Ham 0:2
19:45Galatasaray - Lazio 1:0
19:45Leverkusen - Ferencvaros 2:1
19:45Lok. Moscova - Marseille 1:1
19:45Midtjylland - Ludogorets 1:1
19:45Rapid Viena - Genk 0:1
19:45Steaua Roșie B. - Braga 2:1
22:00Brondby - Sparta Praga 0:0
22:00Frankfurt - Fenerbahce 1:1
22:00Leicester - Napoli 2:2
22:00Monaco - Sturm Graz 1:0
22:00Olympiakos - Antwerp 2:1
22:00PSV - Real Sociedad 2:2
22:00Rangers - Lyon 0:2

EUROPA: Europa Conference League - Grupe

17:30K. Almaty - Omonia 0:0
19:45Flora - Gent 0:1
19:45HJK - LASK 0:2
19:45Lincoln - PAOK 0:2
19:45Mura - Vitesse 0:2
19:45Qarabag - FC Basel 0:0
19:45Rennes - Tottenham 2:2
19:45Slavia Praga - Union Berlin 3:1
19:45Slovan Bratislava - FC Copenhaga 1:3
22:00Anorthosis - Partizan 0:2
22:00AS Roma - CSKA Sofia 5:1
22:00Bodo/Glimt - Zorya 3:1
22:00Jablonec - CFR Cluj 1:0
22:00Randers - Alkmaar 2:2

ROMÂNIA: Liga 2

17:00Concordia Chiajna - Unirea Slobozia 1:1

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Liga Campionilor

04:00Philadelphia Union (Usa) - Club America (Mex) 0:2

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Leagues Cup

06:00Leon - U.N.A.M. 2:0

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:35Al Batin - Al Taee 0:0
20:30Al-Faysaly - Al Feiha 2:1

ARGENTINA: Liga Profesional

00:45Banfield - Rosario 1:2
03:00Newells Old Boys - River Plate 1:4

ARGENTINA: Primera A Women - Clasura

21:00Defensores de Belgrano F - San Lorenzo F 0:5

ARMENIA: Cupa

14:30Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 1:2

BAHRAIN: Premier League

18:30Al-Ahli Manama - Manama Club 1:1
21:00Al-Hidd - Al-Najma 1:2

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

17:00Zhodino 2 - Energetik-BGU 2 0:2

BOLIVIA: Nacional B - Primul tur

23:00Villa Real Sociedad - Libertad 1:2
00:00Los Almendros - CD Kivon 0:1

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2

01:00Avenida - Lajeadense 0:1

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2 - Final Stage

02:00Democrata GV - Tupynambas 1:0
02:00Nacional de Muriae - Villa Nova MG 1:1

BRAZILIA: Copa do Brasil

01:00Atletico-MG - Fluminense 1:0
03:30Flamengo - Gremio 2:0
03:30Fortaleza - Sao Paulo 3:1

BRAZILIA: Brasileiro U23 - Al doilea tur

21:00Bragantino U23 - Avai U23 1:4
21:00Corinthians U23 - Figueirense U23 1:0
21:00Fortaleza U23 - EC Bahia U23 2:1
21:00Gremio U23 - Ceara U23 2:0

CAMERUN: Elite One - Relegation - Play Offs

17:00Eding Sport - Tonnerre -:-

CAMERUN: Elite Two - Relegation - Play Offs

17:00Lion Blesse - Foncha -:-

CANADA: Championship

02:30Forge - Valour 2:1

CHILE: Primera B

02:00San Luis - Deportes Iquique 1:1
18:30Magallanes - D. Puerto Montt 3:0
20:00Cobreloa - San Felipe 2:1
22:00Copiapo - Arturo Fernandez Vial 1:1
00:00Barnechea - Rangers 2:3

CHILE: Segunda Division

21:00General Velasquez - Dep. Concepcion 0:1

CHINA: Liga Jia

11:30Shenyang Urban FC - Jiangxi Beidamen 0:1
14:35Meizhou Hakka - Suzhou Dongwu 3:1

COLUMBIA: Copa Colombia

01:30Atl. Nacional - Santa Fe 2:0pen
04:00Dep. Cali - America De Cali 1:0

CONGO DR: Ligue 1

15:30JSK - Tshinkunku 1:1
17:30AC Rangers - Groupe Bazano 0:1

COSTA RICA: Primera División - Apertura

23:00ADR Jicaral - Cartagines 0:3
23:00Grecia - San Carlos 3:2

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

00:00Santa Ana - Ad Aserri 2:1

ECUADOR: Serie B

23:00Gualaceo - Cumbaya 3:1
23:00Ind. Juniors - Chacaritas 2:0
23:00Santo Domingo - Atl. Porteno 2:0
03:00El Nacional - America de Quito 1:4

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Atletico Marte - Luis Angel Firpo 1:3
00:00Jocoro - Municipal Limeno 3:1
03:00Chalatenango - FAS 1:2
03:00Santa Tecla - Alianza FC 0:4
03:30Aguila - Platense Municipal 1:0
04:00Metapan - 11 Deportivo 0:1

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

17:45Al Dhafra - Bani Yas 1:2
20:00Al Nasr - Khorfakkan 3:0

EUROPA: Cupa Mondială Feminin - Calificări

19:00Danemarca F - Malta F 7:0
19:00Norvegia F - Armenia F 10:0
19:00Turcia F - Portugalia F 1:1
20:00Albania F - Kosovo F 1:1
20:00Insulele Feroe F - Spania F 0:10

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

19:00JBK - Narpes Kraft 2:0

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Samgurali - Samtredia 4:0
18:00Dinamo Batumi - Loco. Tbilisi 7:3
19:00Saburtalo Tbilisi - Telavi 2:1
20:00Din. Tbilisi - Dila Gori 0:0
20:00Torpedo Kutaisi - Shukura 2:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Xelaju - Deportivo Achuapa 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:06Marathon - Olimpia 3:1
02:00UPNFM - Real Sociedad 2:0
04:00Honduras Progreso - Real Espana 1:1
04:00Victoria - Platense 2:0

INDIA: Calcutta Football League

12:00George Telegrapher - Aryan 1:1
12:00Peerless - Calcutta Customs 1:0
12:00Tollygunge Agragami - Kidderpore 1:0

INDIA: Durand Cup

12:30Gokulam - Hyderabad 1:0

IORDANIA: Premier League

18:00Aqaba - Al Buqaa 1:0
20:30Al Salt - Al Wehdat 0:1

ITALIA: Coppa Italia Serie C

16:00Teramo - Siena 1:0

KAZAKHSTAN: First Division

12:00Kyzylzhar Academy - Maqtaaral 1:3

KOSOVO: Superliga

17:00KF Ulpiana - Drenica 0:1
17:00Prishtina - Gjilani 1:1

KUVEIT: Emir Cup

20:00Al Kuwait - Khaitan 2:0

LUME: Meciuri amicale între cluburi

21:00Amern (Ger) - DJK Fortuna Dilkrath (Ger) 1:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

23:00Chile F - Uruguay F 1:0
12:00AnulatSlovacia U19 F - Belarus U19 F -:-
14:00Finlanda U19 F - Suedia U19 F 3:2
16:45Portugalia U19 F - Danemarca U19 F 0:2
17:00Estonia U19 F - Insulele Feroe U19 F 2:1
18:00Camerun F - Maroc F 0:1
19:00Germania U17 F - Norvegia U16 F 5:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Leones Negros - Tapatio 3:0
03:05Venados - Atl. Morelia 0:1
05:05Cimarrones de Sonora - Raya 2 1:2

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Atl. San Luis U20 - Tijuana U20 3:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

20:00Pors Grenland - Fredrikstad 2 5:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

20:00Start 2 - Vindbjart 3:2

NORVEGIA: Junior U19

15:00Aalesund U19 - Bryne U19 3:0
16:00Molde U19 - Sandefjord U19 4:0

PALESTINA: West Bank League

16:00Shabab Al-Dhahiriya - Al Amari 5:2
19:00Al Khaleel - Al Quds 1:0

PARAGUAY: Copa Paraguay

00:15Resistencia - Cristobal Colon 8:4
02:45Cristobal Colon FC - Olimpia Asuncion 2:3
00:00Guairena FC - Oriental 2:1

PERU: Liga 2 - Clasura

18:30Union Comercio - Deportivo Coopsol 2:1
21:00Llacuabamba - Santos 0:2
23:30Los Chankas - Grau 3:1

POLONIA: Division 1

19:00Katowice - Arka 2:4
21:30Polkowice - Stomil Olsztyn 2:2
21:30Tychy - Chrobry Glogow 1:0

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

22:15Academica - Estrela 2:2

QATAR: QSL

16:50Qatar SC - Al-Sadd 1:3
19:30Al Arabi - Al-Duhail 1:2
19:30Shamal - Al Sailiya 2:3

RUSIA: FNL 2 - Group 4

16:30Amkar - FK Novosibirsk 1:0

SERBIA: Super Liga

17:30TSC Backa Topola - Napredak 1:2

SLOVENIA: Cupa

15:00Gorica - Bravo 0:2
17:00Aluminij - Koper 1:2

SUA: MLS

02:00Atlanta Utd - Cincinnati 4:0
02:30DC United - Chicago Fire 3:0
02:30Orlando City - Club de Foot Montreal 2:4
03:30Sporting Kansas City - Minnesota 4:0
04:00Austin FC - Los Angeles FC 1:2
05:00Portland Timbers - Colorado Rapids 2:2
05:30Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo 1:1
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake 3:4

SUA: USL Championship

02:00Hartford Athletic - Real Monarchs 2:0
02:00New York Red Bulls 2 - San Antonio 1:2
02:30Atlanta United 2 - Charleston 1:1
04:00Colorado Springs - El Paso 0:0
05:00Oakland Roots - Tacoma Defiance 3:1
05:30Phoenix Rising - Las Vegas Lights 4:1

SUA: NISA - Fall Season

02:00Maryland Bobcats - Detroit 0:4
03:00New Amsterdam - Stumptown Ath. 1:2

SUEDIA: Superettan

20:00Värnamo - Jonkopings 2:0

TURCIA: 1. Lig

17:00Keciorengucu - Boluspor 0:3
17:30Kocaelispor - Balikesirspor 3:1
20:00Istanbulspor - Ankaragucu 0:1

UCRAINA: Youth League

12:00Desna U19 - Rukh Lviv U19 1:5

URUGUAY: Segunda Division

00:30Danubio - Central Esp. 1:1
03:00Uruguay Montevideo - Racing Montevideo 1:2
22:00Juventud - Villa Teresa 1:2
00:30Rocha - Defensor Sp. 1:2

UZBEKISTAN: Super League

17:00Lok. Tashkent - Termez Surkhon 2:0
17:00Nasaf Qarshi - Qizilqum 2:1
17:00Sogdiana - Bunyodkor 0:0

VENEZUELA: Primera Division - Primul tur

23:00Caracas - AC Lala FC 5:2

YEMEN: Division 1

16:00Al Ahli Sana’a - Al-Wahda Aden -:-
16:00Al Wahda - Al-Tilal -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.