REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

FRANŢA: Ligue 1

22:00Angers - Montpellier -:-
22:00Brest - Bordeaux -:-
22:00Clermont - Lyon -:-
22:00Lens - Monaco -:-
22:00Lille - Rennes -:-
22:00Lorient - Troyes -:-
22:00Marseille - Strasbourg -:-
22:00Nantes - St. Etienne -:-
22:00PSG - Metz -:-
22:00Reims - Nice -:-

ITALIA: Serie A

18:15Genoa - Bologna -:-
21:45Atalanta - Empoli -:-
21:45Fiorentina - Juventus -:-
21:45Lazio - Verona -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Retrogradare

15:30Concordia Chiajna - Chindia Târgoviște -:-
20:30'U' Cluj - Dinamo București -:-

ROMÂNIA: Liga 2 - Retrogradare

12:30FC Brasov - Politehnica Timișoara -:-

SPANIA: LaLiga

18:30Valencia - Celta Vigo -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00AmaZulu - Golden Arrows -:-
16:00Chippa United - TS Galaxy -:-
16:00Kaizer - Swallows -:-
16:00Maritzburg Utd - Baroka -:-
16:00Marumo Gallants - Sekhukhune -:-
16:00Royal AM - Mamelodi -:-
16:00Stellenbosch - Cape Town City -:-

ALBANIA: Super Liga

18:00Din. Tirana - Tirana -:-
18:00Kukesi - Skenderbeu -:-
18:00Partizani - Kastrioti -:-
18:00Teuta - Laci -:-
18:00Vllaznia - Egnatia -:-

ALGERIA: Divizia 1

18:00Chelghoum - MC Alger -:-
18:00Chlef - Magra -:-
18:00Hussein Dey - Relizane -:-
19:45JS Kabylie - Tlemcen -:-
20:00Saoura - Medea -:-

ALGERIA: Ligue 2

16:30ASM Oran - El Khemis -:-
16:30Batna - Lakhdaria -:-
16:30Bel Abbes - Temouchent -:-
16:30Bordj Menail - Skikda -:-
16:30El Bayadh - Saida -:-
16:30Eulma - Mlila -:-
16:30Hamra Annaba - Khenchela -:-
16:30MO Bejaia - Ouargla -:-
16:30MO Constantine - Bordj Bou Arreridj -:-
16:30RC Kouba - Ain Ouessara -:-
16:30SC Ain Defla - Ben Aknoun -:-
16:30Telaghema - Bejaia -:-
16:30US Chaouia - Annaba -:-
16:30USMM Hadjout - Harrach -:-
16:30Widad Adabi de Boufarik - GC Mascara -:-

ALGERIA: U21 League

18:00Arba U21 - Setif U21 -:-

ANGLIA: League One - Play-off

17:00Sunderland - Wycombe -:-

ANGLIA: National League North - Play-off

17:00York - Boston Utd -:-

ANGLIA: National League South - Play-off

17:00Dorking - Ebbsfleet -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

19:00Al-Ettifaq - Al-Hazem -:-
21:00Al-Raed - Al Nasr Riyadh -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:10Atletico Atlanta - Deportivo Maipu -:-
03:00All Boys - Deportivo Madryn -:-
03:10Belgrano - Flandria -:-
21:10Brown Adrogue - Instituto -:-
21:10Def. de Belgrano - Agropecuario -:-
21:30Santamarina - Ind. Rivadavia -:-
21:30Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy -:-
22:00San Martin S.J. - Nueva Chicago -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

03:30Desamparados - Sportivo Estudiantes -:-
21:00Ferro Gen. Pico - Juventud Unida Universitario -:-
22:00Crucero del Norte - Def. Pronunciamiento -:-

ARGENTINA: Primera B - Apertura

19:00Deportivo Merlo - Talleres (R.E) -:-
21:30Acassuso - Villa San Carlos -:-
21:30Argentino de Quilmes - UAI Urquiza -:-
21:30Canuelas - Deportivo Armenio -:-
21:30Colegiales - Defensores Unidos -:-
21:30Justo Jose de Urquiza - Dock Sud -:-
23:10Los Andes - Fenix -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

21:30Central Cordoba - Sportivo Italiano -:-
21:30Liniers - San Martin Burzaco -:-

ARGENTINA: Primera A Women

17:00UAI Urquiza F - Gimnasia L.P. F -:-
19:00Ferro F - Platense F -:-
21:00Boca Juniors F - Huracan F -:-
23:00AmânatCA Estudiantes F - Rosario Central F -:-
23:00AmânatComunicaciones F - Defensores de Belgrano F -:-
23:00AmânatExcursionistas F - Deportivo Espanol F -:-
23:00AmânatGimnasia L.P. F - El Porvenir F -:-
23:00AmânatHuracan F - Estudiantes F -:-
23:00AmânatIndependiente F - UAI Urquiza F -:-
23:00AmânatLanus F - Racing Club F -:-
23:00AmânatPlatense F - Boca Juniors F -:-
23:00AmânatRiver Plate F - San Lorenzo F -:-
23:00AmânatVilla San Carlos F - Social Atletico Television F -:-

ARMENIA: VBET Premier League

15:45Van - Noah -:-

ASIA: Cupa AFC

14:00ATK Mohun Bagan (Ind) - Bashundara Kings (Ban) -:-
18:00Al Arabi (Kuw) - Al Khaleel (Pal) -:-
18:00Al Kuwait (Kuw) - Al Seeb (Oma) -:-
18:00Al Quds (Pal) - Nejmeh SC (Leb) -:-
18:00Maziya (Mdv) - Gokulam (Ind) -:-
22:00Dhofar (Oma) - Al-Rifaa (Bhr) -:-
22:00East Riffa (Bhr) - Tishreen (Syr) -:-
22:00Jableh (Syr) - Al Ansar (Leb) -:-

ASIA: Southeast Asian Games Women - Play-off

12:00Myanmar F - Filipine F -:-
15:00Vietnam F - Thailanda F -:-

AUSTRALIA: A-League - Play-off

10:15Melbourne Victory - Western United -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

07:15West Canberra Wanderers - Canberra Croatia -:-
08:00Belconnen United - O'Connor Knights -:-
08:00Canberra Olympic - Gungahlin -:-
08:00Tigers FC - Monaro Panthers -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Adamstown Rosebud - Lambton J. -:-
09:30Maitland - Newcastle Olympic -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

08:00Northbridge Bulls FC - Sydney U21 -:-
12:00Marconi - Sutherland -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:00Moreton Bay Utd - Gold Coast Knights -:-
10:00Peninsula - Capalaba FC -:-
12:00Eastern Suburbs - Gold Coast -:-
12:15Logan Lightning - Queensland Lions -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

08:00West Torrens - Adelaide U21 -:-
08:30Adelaide Comets - Croydon -:-
08:30Campbelltown City - Cumberland Utd. -:-
08:30South Adelaide - NE Metrostars -:-
08:30White City - Sturt Lions -:-
11:30Adelaide Olympic - Adelaide City -:-

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:00South Hobart - Olympia Warriors -:-
07:30Clarence Zebras - Launceston -:-
07:30Devonport - Kingborough Lions -:-
07:30Riverside Olympic - Glenorchy Knights -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Eastern Lions - Dandenong -:-
08:00St Albans - Port Melbourne Sharks -:-
12:00Hume City - Altona Magic -:-
12:45Bentleigh - Avondale FC -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Bayswater City - Armadale -:-
10:00Cockburn City - Balcatta -:-
10:00Gwelup Croatia SC - Perth SC -:-
10:00Inglewood - Stirling Macedonia -:-
10:00Joondalup - Perth Glory U21 -:-
10:00Sorrento - Floreat Athena -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat

18:00Austria Viena - Sturm Graz -:-
18:00Salzburg - A. Klagenfurt -:-
18:00Wolfsberger - Rapid Viena -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

17:00Wiener Viktoria - Mauerwerk -:-
17:30Stripfing - Traiskirchen -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol - Grupă retrogradare

18:00Hall - Fugen -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg - Grupă retrogradare

18:00Wals-Grunau - Bischofshofen -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg - Grupă retrogradare

18:00A. Lustenau (Am) - Lauterach -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Promotion Group

17:00Admira Dornbirn - Hohenems -:-

AZERBAIJAN: Premier League

16:00Gabala - Sabah Baku -:-
16:00Zira - Shamakhi -:-
18:00Sumqayit - Sabail -:-
18:30Qarabag - Neftci Baku -:-

BANGLADESH: Premier League

12:00Bangladesh Police - Rahmatgonj MFS -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

15:00Belshina - Isloch -:-
16:00AmânatBATE - Slutsk -:-
16:00AmânatGomel - Zhodino -:-

BELARUS: Pershaya Liga

17:00Smorgon - Osipovichi -:-

BELARUS: Cupa

19:00BATE - Gomel -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00AmânatBATE 2 - Slutsk 2 -:-
13:00AmânatGomel 2 - Zhodino 2 -:-
14:30Arsenal Dzyarzhynsk 2 - Energetik-BGU 2 -:-
15:00Minsk 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

14:00Dnepr Mogilev F - FC Gomel F -:-
16:00Vitebsk F - Minsk FK F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group

21:45Gent - Charleroi -:-
21:45KV Mechelen - Genk -:-

BELGIA: National Division 1 - Grupa promovare

20:30Dessel - Knokke -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

22:00Nacional Potosi - Oriente Petrolero -:-
22:00Santa Cruz - Palmaflor -:-
22:00The Strongest - Aurora -:-
00:15Independiente Petrolero - Royal Pari -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

20:00Zrinjski - Leotar -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:30Gorazde - Banovici -:-
18:30Gradina Srebrenik - Kakanj -:-
18:30Hadzici - HNK Orasje -:-
18:30Mladost DK - Vis Simm-Bau -:-
18:30Tomislav - Jedinstvo Bihac -:-
18:30Travnik - Bratstvo Gracanica -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:00Buducnost Pilica - Modrica -:-
18:00Kozara - Zeljeznicar Banja Luka -:-
18:00Krupa - Podrinje Janja -:-
18:00Novi Grad - Sutjeska Foca -:-
18:00Omarska - Drina Zvornik -:-
18:00Slavija - Kozarska Dubica -:-
18:00Tekstilac - Ljubic Prnjavor -:-
18:00Zvijezda 09 - Sloga Doboj -:-

BOTSWANA: Premier League

16:00BDF XI - Prisons XI Gaborone -:-
16:00Gilport Lions - Jwaneng Galaxy -:-
16:00Masitoaka - Mogoditshane -:-
16:00Morupule - BR Highlanders -:-
16:00Orapa United - Notwane -:-
16:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd -:-
16:00Township Rollers - Extension Gunners -:-
20:00Security Systems - Police XI -:-

BRAZILIA: Serie A

22:30Atletico GO - Coritiba -:-
22:30Flamengo - Goias -:-
00:30Santos - Ceara -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00Brusque - Tombense -:-
03:30Bahia - Ponte Preta -:-
17:00Operario - Ituano -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

21:00Ferroviario - Botafogo SP -:-
23:00Atletico-CE - ABC -:-
00:00Brasil de Pelotas - Figueirense -:-

BRAZILIA: Serie D

02:00Pacajus - Tuna Luso -:-
21:00Crato - Globo -:-
21:00Gremio Juventus - Cascavel -:-
21:00Lagarto - Juazeirense -:-
21:00Nova Iguacu - Oeste -:-
21:00Santo Andre - Portuguesa RJ -:-
21:00SER Caxias - Marcilio Dias -:-
21:30Castanhal - SE Juventude -:-
21:30Ceilandia - Ipora -:-
22:00Julho Esporte - Tocantinopolis -:-
22:00Retro - Icasa-CE -:-
22:00Sao Raimundo AM - Nautico FC -:-
22:00Sousa - Afogados da Ingazeira -:-
22:00URT - Real Noroeste -:-
23:00America-RN - Sao Paulo Crystal -:-
23:00Ferroviaria - Pouso Alegre -:-
00:00Rio Branco - Amazonas -:-
00:00Sao Raimundo RR - Porto Velho -:-

BRAZILIA: Campeonato Carioca 2 - Primul tur

21:00Americano - Macae -:-
21:00Marica - Friburguense -:-
21:00Olaria - Cabofriense -:-
21:00Sampaio Correa FE - Artsul -:-

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2

21:00Esportivo - Passo Fundo -:-
21:00Santa Cruz RS - SC Sao Paulo -:-
21:00Veranopolis - GE Gloria -:-

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2

01:00Coimbra - Ipatinga -:-
21:00Betim - Tupynambas -:-
21:30Luziense - Democrata SL -:-
21:30Nacional de Muriae - Boa -:-
00:30Uberaba - Tupi-MG -:-

BRAZILIA: Campeonato Paraibano - Play-off

22:00Campinense - Botafogo PB -:-

BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare

19:15Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa -:-
19:15Tsarsko Selo - Lok. Sofia -:-

BULGARIA: Vtora liga

16:45Botev II - Maritsa Plovdiv -:-
16:45Etar - Dobrudzha -:-
16:45Marek - Strumska Slava -:-
16:45Montana - Spartak Varna -:-
16:45Septemvri Simitli - Hebar -:-
16:45Sozopol - Litex Lovech -:-
16:45Svoge - CSKA 1948 Sofia II -:-

BULGARIA: Third League - South-East

16:00Rozova Dolina - Sokol Markovo -:-
18:00Borislav Parvomay - Beroe II -:-
18:00Chernomorets 1919 - Asenovets -:-
18:00Gigant Saedinenie - Krumovgrad -:-
18:00Karnobat - Lok. Plovdiv II -:-
18:00Nesebar - Dimitrovgrad -:-
18:00Rodopa Smolyan - Zagorets -:-

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Balkan Botevgrad - Gotse Delchev -:-
18:00Belasitsa - Vihren -:-
18:00Chavdar Etropole - Botev Ihtiman -:-
18:00Chepintsi - Bansko -:-
18:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
18:00Vladaya - Kyustendil -:-

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Ludogorets III - Dunav Ruse -:-

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Drenovets - Vihar Slavyanovo -:-
18:00Etar II - Botev Vratsa II -:-
18:00Juventus Malchika - Bdin Vidin -:-
18:00Lok. Dryanovo - Spartak Pleven -:-
18:00Lok. Gorna - OFK Levski -:-
18:00Partizan Cerven Brjag - Yantra Polski Trambesh -:-
18:00Sevlievo - Mezdra -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:00ASF Dioulasso - ASFA Yennega -:-
19:00AS Police - AS Douanes -:-
19:00Etoile Filante - Koupela -:-
19:00Kadiogo - Bobo-Dioulasso -:-
19:00Majestic - Kiko -:-
19:00Salitas - Royal -:-
19:00Sonabel Ouagadougou - ASEC Koudougou -:-
19:00Vitesse - USFA -:-

CAMERUN: Elite One

16:00Dragon de Yaounde - Yafoot -:-
16:00Fovu Baham - New Star -:-
16:00Tonnerre - Panthere -:-
16:00Yong Sports Academy - Bafoussam -:-
17:30Cotonsport - Renaissance -:-
17:30OFTA - Bamboutos FC -:-
18:00Bamenda - Avion Academy -:-
18:00Colombe - Union Douala -:-
18:00Eding Sport - UMS de Loum -:-
18:00Feutcheu - Fauve Azur Elite -:-
18:00Stade Renard - Canon Yaounde -:-
20:00Fortuna Mfou - APEJES Academy -:-

CANADA: Canadian Premier League

01:00HFX Wanderers - Forge -:-
05:00Pacific FC - York Utd -:-
22:30Cavalry - Valour -:-

CAPUL VERDE: Campeonato Nacional

20:00Academica Porto Novo - Academica Boavista -:-
20:00Barreirense - Botafogo RJ -:-
20:00Mindelo - Mindelense -:-
20:00Morabeza - Palmeira -:-
20:00Sporting Praia - Ultramarina -:-
20:00Varandinha - Rosariense -:-

CHILE: Primera División

02:00Coquimbo - U. Espanola -:-
22:00A. Italiano - U. Catolica -:-
22:00Antofagasta - Everton -:-
00:30U. De Chile - Huachipato -:-

CHILE: Primera B

19:30Copiapo - D. Puerto Montt -:-
19:30San Felipe - Deportes Iquique -:-

CHILE: Segunda Division

23:00Ind. Cauquenes - Trasandino -:-

CIPRU: First Division - Grupă campionat

19:00Anorthosis - Aris -:-

CIPRU: First Division - Grupă retrogradare

18:00Doxa - Paeek -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30ES Bafing - SO Armee -:-
21:00Stella Adjame - SOL -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

23:00Envigado - Tolima -:-

COREEA DE SUD: K League 1

10:30Seoul - Seongnam -:-
12:00Pohang - Incheon -:-
13:00Gimcheon Sangmu - Ulsan Hyundai -:-

COREEA DE SUD: K League 2

10:00Daejeon - Bucheon -:-
12:30Jeonnam - Ansan Greeners -:-

COREEA DE SUD: K3 League

08:00Busan Kyotong - Pocheon -:-
08:00Siheung Citizen - Dangjin Citizen -:-
11:00Cheonan City - Daejeon Korail -:-
11:00Paju Citizen - Gyeongju KHNP -:-

CROAŢIA: 1. HNL

16:00Rijeka - Dragovoljac -:-
18:05Gorica - Osijek -:-
21:00Din. Zagreb - Hajduk Split -:-

CROAŢIA: 2. HNL

18:30Jarun - Osijek 2 -:-
18:30Rudes - Sesvete -:-
18:30Solin - Cibalia -:-
22:00Opatija - Dubrava -:-

CROAŢIA: 3. HNL Center

12:00Tresnjevka - Kurilovec -:-
18:30Dugo Selo - Karlovac -:-
18:30Lucko - Bistra -:-
18:30Lukavec - Trnje -:-
18:30Maksimir - Ravnice -:-
18:30Mladost Petrinja - Vrapce -:-
18:30Ponikve - Segesta -:-
18:30Vrbovec - Gaj Mace -:-
18:30Zagorec K. - HASK -:-

CROAŢIA: 3. HNL North - Grupa promovare

18:30Bjelovar - Radnik Krizevci -:-
18:30Medjimurje - NK Polet -:-
18:30Podravina Ludbreg - Zdralovi -:-

CROAŢIA: 3. HNL North - Grupă retrogradare

18:30Koprivnica - Virovitica -:-
18:30Podravac Virje - Papuk Orahovica -:-
18:30Rudar Mursko Sredisce - Varteks Varazdin -:-

CROAŢIA: 3. HNL South

18:30HV Posedarje - Zagora -:-
18:30Junak Sinj - Uskok Klis -:-
18:30Kamen Podbablje - HNK Zadar -:-
18:30RNK Split - GOSK Dubrovnik -:-
18:30Vodice - Neretva -:-

CROAŢIA: 3. HNL East

18:30Belisce - Kutjevo -:-
18:30Croatia Dakovo - Cepin -:-
18:30Darda - NASK Nasice -:-
18:30Gornja Vrba - Bedem Ivankovo -:-
18:30Marsonia - Sloga NG -:-
18:30Oriolik - Zrinski Jurjevac -:-
18:30Pleternica - Slavonac Bukovlje -:-
18:30Slavonija Pozega - Vuteks Sloga -:-
18:30Vukovar 1991 - Granicar Zupanja -:-

CROAŢIA: 3. HNL West

17:30Pazinka - Cres -:-
18:30Buje - Uljanik Pula -:-
18:30Jadran Porec - Novigrad -:-
18:30Krk - Grobnican -:-
18:30Naprijed Hreljin - Pomorac -:-
18:30Rudar Labin - Nehaj Senj -:-
18:30Vinodol - Crikvenica -:-

DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare

18:00Aarhus - Nordsjaelland -:-
18:00Sonderjyske - Viborg -:-
18:00Vejle - Odense -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare

15:00Thisted - Naestved -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare

14:45FA 2000 - Kolding -:-
15:00Brabrand - Aarhus Fremad -:-
15:00Middelfart - Skive -:-

DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat

14:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
14:15Lyseng - Roskilde -:-
15:00Næsby - BK Frem -:-

DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare

14:00Slagelse - Young Boys FD -:-
14:30Roskilde KFUM's - Karlslunde -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat

15:00Nordsjaelland F - Fortuna Hjorring F -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Retrogradare

14:00Varde F - Aarhus F -:-
15:00Sundby F - Aalborg F -:-
16:00Odense Q F - B93 F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

03:00Cumbaya - Nueve de Octubre -:-
23:00Delfin - Gualaceo -:-

EGIPT: Premier League

17:00Eastern Company - Smouha -:-
19:30El Gaish - Arab Contractors -:-
22:00Enppi - Al Ahly -:-

EGIPT: Division 2 - Group A

17:00Al Aluminium - Tamya -:-
17:00Dayrout - Asyut Petroleum -:-
17:00El Alameen - Qena -:-
17:00El Madina El Monowara - Mallawi -:-
17:00El Minya - El Badari -:-
17:00Fayoum - Beni Suef -:-
17:00Kima Aswan - Aswan SC -:-
17:00Sohag - Telephonaat Beni Suef -:-

ELVEŢIA: Challenge League

21:15Aarau - Vaduz -:-
21:15Kriens - Winterthur -:-
21:15Lausanne Ouchy - Schaffhausen -:-
21:15Thun - Yverdon -:-
21:15Xamax - Wil -:-

ELVEŢIA: Promotion League - Grupa promovare

17:00Chiasso - Breitenrain -:-
18:00Nyonnais - Zurich II -:-

ELVEŢIA: Promotion League - Grupă retrogradare

16:00Sion II - Black Stars -:-
17:00Bruhl SG - YF Juventus -:-

ELVEŢIA: Promotion League - Locurile 7-12

17:00Cham - FC Basel II -:-
17:00Rapperswil - Biel -:-
17:00Young Boys II - Bavois -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:-
17:00Lancy - Oberwallis Naters -:-
17:00Lausanne II - Sarraz-Ecleplens -:-
17:00Monthey - Chenois -:-
17:00Terre Sainte - Martigny -:-
17:00Thun II - Meyrin -:-
17:00Vevey - Bulle -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Delemont - Wohlen -:-
17:00Hongg - Kosova -:-
17:00Langenthal - Solothurn -:-
17:00Luzern II - Grasshopper II -:-
17:00Munsingen - Koniz -:-
17:00Schotz - Buochs -:-
17:00Zug - Bassecourt -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Balzers - Lugano II -:-
17:00Freienbach - Thalwil -:-
17:00Paradiso - Gossau -:-
17:00St. Gallen II - Eschen -:-
17:00Uzwil - Tuggen -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Baden -:-
17:00Winterthur II - Linth -:-

ELVEŢIA: Super League Women - Locurile 5-8

17:00Aarau F - St. Gallen F -:-
17:00Young Boys F - Luzern F -:-

ELVEŢIA: Super League Women - Play-off

18:00Grasshopper F - Zurich F -:-
21:15FC Basel F - Servette F -:-

ELVEŢIA: Super League Women - Retrogradare

20:15Thun F - Yverdon F -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

17:15Al Nasr - Al Dhafra -:-
17:15Al Sharjah - Emirates Club -:-
17:15Al Urooba - Al Wasl -:-
20:00Al-Jazira - Al-Wahda -:-

ESTONIA: Cupa

19:00Paide - Kalju -:-

ETIOPIA: Premier League

10:00Adama City - Sebeta City -:-
13:00Arba Menche - Welayta Dicha -:-
16:00Fasil Kenema - St. George -:-

EUROPA: Liga Campionilor Feminin - Play-off

20:00Barcelona F - Lyon F -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

17:00SJK - Mariehamn -:-

FINLANDA: Ykkonen

17:00Ekenas - PK-35 -:-
17:00KPV - SJK Akatemia -:-
17:00Mikkeli - Jaro -:-
17:00TPS Turku - PEPO -:-
19:00Gnistan - PIF Pargas -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

14:30Lahden Reipas - PPJ -:-
16:00Keski-Uusimaa - NJS -:-
17:00Futura - JIPPO -:-
17:00LaPa - KaPa -:-
18:00Kiffen - PeKa -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

15:00VJS - Klubi 04 -:-
16:00Tampere Utd - Ilves 2 -:-
17:00Jazz Pori - EPS -:-
18:30Ilves-Kissat - MuSa -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

18:00Hercules - Narpes Kraft -:-

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00Honka F - KuPS F -:-
14:00Ilves F - HJK F -:-
14:00ONS Oulu F - HPS F -:-
17:00Aland Utd F - PK-35 Vantaa F -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

19:00Blois - Vitre -:-
19:00Chartres - Vannes -:-
19:00Chateaubriant - Caen II -:-
19:00Guingamp II - Romorantin -:-
19:00Lorient II - Rouen -:-
19:00Plabennec - Saint-Malo -:-
19:00Poissy - Granville -:-
19:00Saint-Pryve - Versailles -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

19:00Auxerre II - Sannois -:-
19:00FC 93 - Lusitanos -:-
19:00Haguenau - Schiltigheim -:-
19:00Lens II - Beauvais -:-
19:00Paris 13 Atl. - Metz II -:-
19:00Reims II - Epinal -:-
19:00Sainte-Genevieve - ASM Belfort -:-
19:00St Quentin - Fleury-Merogis -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Aubagne - Saint Priest -:-
19:00GOAL FC - Frejus -:-
19:00Grasse - Hyeres -:-
19:00Jura Sud - GFA74 -:-
19:00Louhans Cuiseaux - Toulon -:-
19:00Lyon II - Lyon - La Duchere -:-
19:00Marignane - Monaco II -:-
19:00Marseille II - Martigues -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Andrezieux - Le Puy -:-
19:00Angouleme - Moulins-Yzeure -:-
19:00Canet Roussillon - Beziers -:-
19:00Chamalieres - Angers II -:-
19:00Colomiers - Bourges 18 -:-
19:00Montpellier II - Les Herbiers -:-
19:00Nantes II - Stade Montois -:-
19:00Trelissac - Bergerac -:-

GABON: Championnat D1

17:00CF Mounana - Bouenguidi -:-
17:30Dikaki - Akanda -:-
17:30Pelican - FC Libreville -:-
18:00Missile - Lozo -:-

GAMBIA: GFA League

19:00Samger - Ports Authority -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

16:00Loco. Tbilisi - Din. Tbilisi -:-
16:00Samgurali - Torpedo Kutaisi -:-
19:00Telavi - Dinamo Batumi -:-

GERMANIA: Regionalliga North - Grupa promovare

16:00Bremen II - SC Weiche-08 -:-
16:00VfB Oldenburg - Kiel II -:-

GERMANIA: Regionalliga North - Grupă retrogradare

15:00Norderstedt - Luneburger Hansa -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Augsburg II - Memmingen -:-
15:00Buchbach - SpVgg Bayreuth -:-
15:00Burghausen - Pipinsried -:-
15:00Heimstetten - Eichstatt -:-
15:00Rain/Lech - Rosenheim -:-
15:00Schalding - Furth II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Stendal -:-
15:00Brandenburger - Ludwigsfelder -:-
15:00Torgelower Greif - Staaken -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:00Bautzen - Bischofswerdaer -:-
15:00Blau-Weiss Zorbau - Einheit Rudolstadt -:-
15:00Grimma - Jena II -:-
15:00Martinroda - Nordhausen -:-
15:00Plauen - Oberlausitz -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein - Grupa promovare

15:00Pansdorf - Bordesholm -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein - Grupă retrogradare

14:00SC Weiche-08 II - Lubeck II -:-
15:00Altenholz - Eutin -:-
15:00Kronshagen - Preussen Reinfeld -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen - Turul învinșilor

18:00Bersenbruck - Tundern -:-
18:00Eintracht Celle - Gifhorn -:-
18:00Hagen/Uthlede - SVG Gottingen -:-
18:00Rotenburger - Eintracht Northeim -:-
18:00Uphusen - Wolfenbuttel -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen - Grupa promovare

15:00Fulda-Lehnerz - Hadamar -:-
15:00Stadtallendorf - Eddersheim -:-
16:00Fernwald - Waldgirmes -:-
17:00Erlensee - Hessen Dreieich -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen - Grupă retrogradare

15:30Baunatal - Bad Vilbel -:-
16:00Alzenau - Viktoria Griesheim -:-
16:00Flieden - Friedberg -:-
16:00Hanau - RW Walldorf -:-
16:00Hunfelder - Zeilsheim -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupa promovare

17:00Gonsenheim - Mechtersheim -:-
19:00Trier - Worms -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupă retrogradare

16:30Eppelborn - Emmelshausen -:-
16:30Hassia Bingen - Speyer -:-
16:30Jagersburg - Eisbachtal -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:001. SC Feucht - Spvgg Ansbach 09 -:-
15:00Abtswind - Ammerthal -:-
15:00Bayern Hof - Karlburg -:-
15:00Cham - Gebenbach -:-
15:00DJK Bamberg - Bamberg -:-
15:00Grossbardorf - Vatan Spor A'burg -:-
15:00Sand - Neumarkt -:-
15:00Seligenporten - Vilzing -:-
15:00Wurzburger FV - ATSV -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Dachau - Schwabmunchen -:-
15:00Gundelfingen - Ismaning -:-
15:00Hankofen-Hailing - Deisenhofen -:-
15:00Kirchanschoring - Landsberg -:-
15:00Kottern-St. Mang - Ingolstadt II -:-
15:00Munchen 1860 II - Regensburg II -:-
15:00Pullach - Schwaben Augsburg -:-
15:00TSV 1880 Wasserburg - Turkspor Augsburg -:-
15:00VfB Hallbergmoos-Goldach - Donaustauf -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Goppinger SV - Freiberg -:-
15:00Pforzheim - Linx -:-
15:00SU Neckarsulm - Rielasingen-Arlen -:-
15:00TSV Ilshofen - Ravensburg -:-
15:30Freiburger - Villingen -:-
16:30Bietigheim-Bissingen - Reutlingen -:-
16:30Bruchsal - Backnang -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein - Turul câștigătorilor

18:00Schonnebeck - SSVg Velbert -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein - Turul învinșilor

17:00Dusseldorf-West - 1.FC Monchengladbach -:-

GERMANIA: DFB Pokal

21:00Freiburg - RB Leipzig -:-

GHANA: Premier League

18:00Great Olympics - Medeama -:-

GRECIA: Cupa

20:00Panathinaikos - PAOK -:-

INSULELE FEROE: Premier League

20:00Skala Itrottarfelag - Runavik -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

17:00Fuglafjordur - TB Tvoroyri -:-
17:00Undri - Vikingur 2 -:-
18:0007 Vestur Sorvagur 2 - Sandur -:-

IORDANIA: Premier League

17:30Shabab Al Ordon - Maan -:-
20:00Al Wehdat - Sahab -:-

IRAK: Super League

16:00Al Shorta - Newroz -:-
21:30Al Quwa Al Jawiya - Erbil -:-

IRLANDA: Divizia 1

21:30Longford - Waterford -:-

IRLANDA: National League Women

16:00Shelbourne F - Dublin Waves F -:-
16:00Sligo Rovers F - Cork City F -:-
20:00Galway WFC F - Bohemians WFC F -:-
20:00Wexford F - Peamount F -:-
21:00Athlone WFC F - Treaty Utd F -:-

ISLANDA: Besta-deild karla

19:00Akureyri - Stjarnan -:-
19:00KR Reykjavik - Leiknir -:-
19:00Vestmannaeyjar - Akranes -:-

ISLANDA: Inkasso-deildin

17:00Throttur Vogar - Vestri -:-

ISLANDA: Division 2

23:15Magni - Hottur / Huginn -:-
17:00Haukar - Fjallabyggd -:-
17:00Olafsvik - Njardvik -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat

20:30H. Beer Sheva - Sakhnin -:-
20:30H. Tel Aviv - M. Tel Aviv -:-
20:30M. Haifa - Netanya -:-

ITALIA: Serie B - Play-off

19:00Pisa - Benevento -:-

ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs

19:00Catanzaro - Monopoli -:-
21:30Padova - Juventus U23 -:-
22:00Palermo - Entella -:-

ITALIA: Serie D - Play Offs

21:30Arezzo - Follonica Gavorrano -:-

ITALIA: Primavera 2 - Play Off-uri promovare

16:00Frosinone U19 - Brescia U19 -:-
16:00Parma U19 - Monza U19 -:-

JAMAICA: Premier League

19:00AmânatDunbeholden - Cavalier -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Hiroshima - Kyoto -:-
08:00C-Osaka - G-Osaka -:-
08:00Shimizu - Nagoya -:-
09:00Shonan - Kobe -:-
09:00Tokyo - Kashiwa -:-
11:00Sagan Tosu - Kawasaki -:-
11:00Urawa - Kashima -:-
13:00Avispa Fukuoka - Yokohama M. -:-

JAPONIA: J2 League

07:00Kumamoto - Chiba -:-
08:00Albirex Niigata - Yokohama FC -:-
08:00Blaublitz - Verdy -:-
08:00Kanazawa - Yamagata -:-
08:00Omiya Ardija - Vegalta Sendai -:-
08:00Tokushima - Tochigi -:-
10:00Mito - Grulla Morioka -:-
12:00Okayama - Oita -:-
13:00Ryukyu - Kofu -:-

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00Angeviolet Hiroshima F - Nittaidai F -:-
08:00Ehime F - Setagaya Sfida FC F -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

16:00Atyrau - FC Astana -:-
16:00K. Almaty - Shakhtar K. -:-
18:00Ordabasy - Aksu -:-
18:00Turan - Aktobe -:-

KENYA: Premier League

15:00Bidco United - Police FC -:-
15:00Gor Mahia - Kakamega Homeboyz -:-
15:00Leopards - Talanta FC -:-
15:00AnulatMathare Utd. - Wazito -:-
15:00Posta Rangers - Sofapaka -:-
15:15KCB - Nairobi City -:-

LAOS: Lao League

12:00Viengchanh - Champasak United -:-

LETONIA: 1. Liga

15:00AFA Olaine - Valmiera 2 -:-
16:00Salaspils FK - Riga FC 2 -:-
17:00Saldus SS/Leevon - Tukums 2000 2 -:-
19:00Skanstes - Rigas 2 -:-

LETONIA: Cupa

14:00Valka - Gulbenes -:-
15:00Augsdaugavas - Fk Jurnieks Riga -:-
15:00JFC Jelgava - Babites -:-
16:00Jekabpils SC - Kekava-Auda -:-
18:45Aliance - FK Limbazi -:-
19:00Sigulda - Marupe -:-
19:30Kengaroos - Gauja -:-

LITUANIA: A Lyga

15:00Hegelmann - Dziugas Telsiai -:-
19:00Suduva - FK Panevezys -:-

LITUANIA: I Lyga

15:00Ekranas - FK Minija -:-
15:00Marijampole City - Banga 2 -:-
15:00Nevezis Kedainiai - Atmosfera -:-
15:00Siauliai 2 - BFA Vilnius -:-
18:00Garliava - Riteriai 2 -:-

MALAEZIA: Premier League

15:15Perak - UiTM -:-
16:00PDRM FC - Skuad Projek -:-

MALAWI: Super League

15:30Ekwendeni Hammers - Mighty Wanderers -:-
15:30Karonga United - Mighty Tigers -:-
15:30MAFCO - Kamuzu Barracks -:-
15:30AmânatSilver Strikers - Big Bullets -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B - Clasura - Play off-uri

00:00Uruapan - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura - Play off-uri

18:00Club America U20 - Tigres U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Clasura - Play off-uri

05:00Pachuca F - Guadalajara F -:-

MOLDOVA: Cupa Moldovei

20:00Sf.Gheorghe - S. Tiraspol -:-

MONGOLIA: Premier League

11:00Khaan Khuns-Erchim - BCH Lions -:-
14:00FC Ulaanbaatar - Khovd -:-

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Sandefjord - Lilleström -:-
19:00Molde - Kristiansund -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

21:00Brann - Fredrikstad -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

17:00Orn - Halden -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

16:00Tromsdalen - Eidsvold -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

17:00Oppsal - Grorud 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

15:00Start 2 - Uradd -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Nardo - Orkla -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Bossekop - Mjolner -:-
16:00Tromsø 2 - Gjellerasen -:-
17:00Skjetten - Mjondalen 2 -:-

NORVEGIA: Division 1 Women - Primul tur

13:00Grand Bodo F - Medkila F -:-
17:00Grimstad F - Aalesund F -:-

OLANDA: Eredivisie - Retrogradare

17:30Eindhoven - Den Haag -:-
21:00Heracles - Excelsior -:-

OLANDA: Tweede Divisie

15:30Scheveningen - Hardenberg -:-
16:00ASWH - AFC -:-
16:00Excelsior Maassluis - Katwijk -:-
16:00IJsselmeervogels - Noordwijk -:-
16:00Quick Boys - GVVV -:-
16:00Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys -:-
16:30HFC - Spakenburg -:-
16:30TEC - Jong Volendam -:-
19:00De Treffers - Jong Sparta Rotterdam -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30ACV Assen - VVOG -:-
15:30DVS '33 Ermelo - Ajax (Am) -:-
15:30Hoek - Excelsior 31 -:-
15:30ODIN '59 - VVSB -:-
15:30SteDoCo - Sportlust -:-
15:30Ter Leede - Barendrecht -:-
16:00Lisse - GOES -:-
16:00Sparta Nijkerk - Harkemase Boys -:-
16:00VV DOVO - Staphorst -:-
20:30UNA - HVV Hollandia -:-

OLANDA: Divisie 1 U21 - Play-off

16:00Feyenoord U21 - Almere U21 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Tacuary - Ameliano -:-
02:4512 de Octubre - Guairena FC -:-
23:30Resistencia - Sol De America -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

17:002 de Mayo - Deportivo Santani -:-
17:00Colegiales - Sportivo Iteno -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

03:30Cesar Vallejo - AD Cantolao -:-
21:15U. San Martin - Carlos Stein -:-
23:30Cienciano - Cajamarca -:-

PERU: Liga 2 - Apertura

21:00Deportivo Coopsol - Union Comercio -:-

PERU: Liga Women

23:30Sporting Cristal F - Ayacucho F -:-
02:00Cesar Vallejo F - U. de Deportes F -:-
20:00Killas F - Cajamarca F -:-
23:00Atletico Trujillo F - Dep. Municipal F -:-
23:30AD Cantolao F - A. Lima F -:-

POLONIA: Ekstraklasa

18:30Lech - Zaglebie -:-
18:30Leczna - Jagiellonia -:-
18:30Legia - Cracovia -:-
18:30Piast - Radomiak Radom -:-
18:30Plock - Stal Mielec -:-
18:30Pogon Szczecin - Termalica B-B. -:-
18:30Rakow - Lechia -:-
18:30Slask - Gornik Z. -:-
18:30Wisla - Warta -:-

POLONIA: III Liga - Group I

14:00Szczuczyn - LKS Lodz II -:-
18:00Sokol Aleksandrow L. - T. Mazowiecki -:-
18:00Ursus Warszawa - Biala Piska -:-
19:00Blonianka Blonie - Mamry Gizycko -:-
19:00Legionowo - Wikielec -:-
20:30Polonia W. - Bron Radom -:-

POLONIA: III Liga - Group II

14:00Koszalin - Ol. Grudziadz -:-
14:00Sroda - Kleczew -:-
17:00Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kolobrzeg -:-
17:00Starogard Gdanski - Jarocin -:-
17:00Stolem Gniewino - Zawisza -:-
18:00Unia Janikowo - Kluczevia Stargard -:-
19:00AnulatElana Torun - Przodkowo -:-

POLONIA: III Liga - Group III

14:00Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala -:-
15:00Odra W. - Pawlowice -:-
18:00Carina Gubin - Zaglebie 2 -:-
18:00Foto-Higiena Gac - Sleza Wroclaw -:-
18:00Polonia B. - Kluczbork -:-
18:00Warta Gorzow - Z. Gora -:-
18:30Piast Zmigrod - Jelenia Gora -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

17:00Tomasovia T. L. - Sandomierz -:-
18:00Czarni Polaniec - S. Wola -:-
18:00Orleta Radzyn - Chelmianka Chelm -:-
18:00Ostrowiec - Avia Swidnik -:-
18:00Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ -:-
18:30Wisloka Debica - Unia Tarnow -:-

POLONIA: Central Youth League

12:00Lech U18 - S. Rzeszow U18 -:-
12:00Legia U18 - Wisla U18 -:-
13:00Cracovia U18 - Zaglebie U18 -:-
13:00Jagiellonia U18 - Gornik Z. U18 -:-
13:00Pogon Szczecin U18 - Warta U18 -:-
13:00Slask U18 - Rakow Czestochowa U18 -:-
17:00UKS SMS Lodz U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-
18:30Arka U18 - Polonia W. U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

12:00Olimpia Szczecin F - Tarnovia Tarnow F -:-
13:00Slask F - Bydgoszcz F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal - Retrogradare

22:00Chaves - Moreirense -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2 - Retrogradare

19:00Alverca - Covilha -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa promovare

19:00Maritimo B - Paredes -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupă campionat

13:00Braga F - Famalicao F -:-
18:00Benfica F - Vilaverdense F -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15AnulatPisek - Vysehrad -:-
11:15SK Rakovnik - Kraluv Dvur -:-
11:15Vltavin - Hostoun -:-
18:00Pribram B - Sokolov -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Zbuzany - Chlumec nad Cidlinou -:-
11:30Prepere - Velvary -:-
18:00Zivanice - Jablonec B -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Jihlava B - Otrokovice -:-
11:15Rosice - Hlucin -:-
11:15Vratimov - Uhersky Brod -:-
18:00Vrchovina - Sigma Olomouc B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:15Marianske Lazne - Hvezda Cheb -:-
11:30Ceske Budejovice B - Sedlcany -:-
15:30Prestice - Sokol Lom -:-
18:00Katovice - Jindrichuv Hradec -:-
18:00Klatovy - Sobeslav -:-
18:00Union Beroun - Horovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Aritma Prague - Steti -:-
11:15Brandys n. Labem - Slany -:-
11:15Kladno - Ostrov -:-
11:15Neratovice - Olympie Brezova -:-
18:00Banik Most - Sous - Cesky Brod -:-
18:00Dobris - Meteor Prague -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Libis - Vysoke Myto -:-
11:30Kosmonosy - Tochovice -:-
18:00Letohrad - Trutnov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Hodonin - Breclav -:-
18:00Start Brno - Havlickuv Brod -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

17:00Vsetin - Valasske Mezirici -:-
18:00Nove Sady - Strani -:-
18:00Prerov - Bzenec -:-
18:00Skastice - SK Hranice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

18:00Detmarovice - Rymarov -:-
18:00Frydlant n. O. - Bohumin -:-
18:00Novy Jicin - Bruntal -:-
18:00Vitkovice - Hermanice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

17:30Bridlicna - Petrvald na Morave -:-
17:30Brusperk - Haj ve Slezsku -:-
17:30Dolni Datyne - Orlova -:-
17:30Jakubcovice - Hlubina -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

15:00Morkovice - Batov -:-
17:30Napajedla - Valasska Polanka -:-
17:30Slusovice - Luhacovice -:-
17:30Velke Karlovice - Borsice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

11:15Bohunice - Ivancice -:-
11:15Rousinov - Moravska Slavia -:-
18:00Boskovice - Moravsky Krumlov -:-
18:00Mutenice - SK Krumvir -:-
18:00Ratiskovice - Bystrc -:-
18:00Sparta Brno - Svratka Brno -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

14:30Zirovnice - Sperice -:-
15:00Velke Mezirici B - HFK Trebic -:-
17:30Namest n. Oslavou - Vrchovina B -:-
17:30Okrisky - Chotebor -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

17:00Chlumec nad Cidlinou B - Rychnov n. Kneznou -:-
18:00Dobruska - Jicin -:-
18:00Kostelec n. O. - Police nad Metuji -:-
18:00Vysoka n. Labem - Vrchlabi -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Frydlant - Visnova -:-
11:30Velke Hamry B - Hradek nad Nisou -:-
17:00Turnov - Sedmihorky -:-
18:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem -:-
18:00Novy Bor - Skalice u C.Lipy -:-
18:00Rovensko p. Tr. - Hejnice -:-
18:00Zelezny Brod - Desna -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:00Horni Jiretin - Krupka -:-
11:30Lovosice - Oldrichov -:-
18:00Brna - Kadan -:-
18:00Domousice - Srbice -:-
18:00FK Jilove - Modra -:-
18:00Modlany - Banik Most - Sous B -:-
18:00Vilemov - Litomericko -:-
18:00Zatec - Perstejn -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

11:30Holysov - Vejprnice -:-
15:00Rapid Plzen - Stankov -:-
17:00Tlumacov - Plzen-Cernice -:-
19:00Horni Briza - Sokol Radnice -:-
19:00Nyrsko - Domazlice B -:-
19:00Sokol Lhota - Chotikov -:-
19:00Stribro - Zruc -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

18:00Cesky Krumlov - Mas Taborsko B -:-
18:00Cimelice - Prachatice -:-
18:00Drazice - Trebon -:-
18:00Olesnik - TJ Osek -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Kolovraty - Dukla JM -:-
11:15Podoli Praha - Olympia Radotin -:-
18:00Predni Kopanina - Hostivar -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Hrebec - Nymburk -:-
11:30FK Komarov - Lysa n. L. -:-
18:00Bohemia Podebrady - Vlasim B -:-
18:00Porici n. S. - Kosor -:-
18:00Povltavska FA B - Dobrovice -:-
18:00Tuchlovice - Klicany -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:15Loko K. Vary - FC Cheb -:-
15:00Touzim - Karlovy Vary B -:-
16:00Lomnice - Nova Role -:-
18:00Chodov - Kralovske Porici -:-
18:00Hroznetin - Zlutice -:-
18:00Vintirov - Union Nove Sedlo -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

18:00Sokol Usti - Rapotin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Chocen - Ceska Trebova -:-
18:00Horni Redice - Moravska Trebova -:-
18:00Lanskroun - Moravany -:-
18:00Rohovladova Bela - Hermanuv Mestec -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

12:00Pribram U19 - Ceske Budejovice U19 -:-
12:00Slavia Praga U19 - Mlada Boleslav U19 -:-
12:00Zlin U19 - Karvina U19 -:-
13:30Meteor Prague U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
13:45Sparta Praga U19 - Ostrava U19 -:-
14:00Brno U19 - Plzen U19 -:-
14:00Hradec Kralove U19 - Opava U19 -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Delfines Del Este - Universidad O&M -:-

RÉUNION: Regionale 1

19:00Saint-Pierroise - St Marienne -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa promovare

18:00Bucovina Radauti - Dante Botosani -:-
18:00Foresta Suceava - Husana Husi -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare

18:00CSM Bacau - CSM Pascani -:-
18:00Somuz Falticeni - Sporting Vaslui -:-
18:00Stiinta Miroslava - Ceahlăul P. Neamț -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare

18:00CS Faurei - Sportul Chiscani -:-
18:00Dinamo Bacau - Sporting Liesti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare

13:00Recolta Gh. Doja - Gloria Albesti -:-
18:00Fetesti - CSM Oltenita -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare

18:00Bradu - FCSB 2 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare

18:00CSO Plopeni - CS Blejoi -:-
18:00Kids Tampa Brasov - SR Brasov -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare

18:00CS U Craiova 2 - Sporting Rosiori -:-
18:00Flacara Horezu - Minerul Costesti -:-
18:00Petrolul Potcoava - CSO Filiasi -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare

18:00Lupac - CSM Reșița -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare

18:00Gilortul Tg. Carbunesti - Viitorul Simian -:-
18:00Progresul Ezeris - Jiul Petrosani -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare

18:00Crisul Chisineu Cris - Ghiroda & Giarmata Vii -:-
18:00CSC Dumbravita - Soimii Lipova -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare

18:00Bisnov - Teuz Cermei -:-
18:00Frontiera Curtici - Progresul Pecica -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare

18:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare

18:00Sanatatea Cluj - Ocna Mures -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare

18:00CA Oradea - Baile Felix -:-
18:00Somesul Dej - Baia Mare -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare

18:00CFR Cluj II - Simleul Silvaniei -:-
18:00CSM Satu Mare - Zalău -:-
18:00Progresul Somcuta Mare - Luceafărul Oradea -:-

RUSIA: Premier League

17:00Arsenal Tula - Ural -:-
17:00Din. Moscova - Sochi -:-
17:00Kazan - Ufa -:-
17:00Khimki - Sp. Moscova -:-
17:00Krasnodar - Akhmat Grozny -:-
17:00Nizhny Novgorod - Zenit -:-
17:00Samara - Lok. Moscova -:-
17:00TSKA Moscova - FK Rostov -:-

RUSIA: FNL

10:00SKA Khabarovsk - Akron Togliatti -:-
12:00Krasnodar 2 - Sp. Moscova 2 -:-
14:00Tekstilshtik - R. Volgograd -:-
14:00Tomsk - M. Lipetsk -:-
15:00Alania Vladikavkaz - Kamaz -:-
15:00Baltika - F. Voronezh -:-
15:00Olimp-Dolgoprudny - Neftekhimik -:-
15:00Torpedo Moscow - Kuban -:-
15:00Volgar-Astrakhan - Orenburg -:-
15:00Yenisey - Veles Moscow -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2 - Grupă retrogradare

09:00Chita - Khimik -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3 - Grupă retrogradare

10:00Sakhalin - Saturn Ramenskoye -:-
13:00Kolomna - Kaluga -:-
14:00Kvant - Arsenal Tula 2 -:-
14:00Znamya Noginsk - F. Voronezh 2 -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

13:00Dynamo Barnaul - Orenburg 2 -:-
14:00Omsk - Nosta -:-
16:00Lada Togliatti - Tuymazy -:-
16:00Tyumen - Amkar -:-
17:00Ulyanovsk - Miass -:-

RUSIA: Supreme Division Women

12:00Chertanovo M. F - Zvezda F -:-
13:00Lok. Moscova F - FK Yenisey F -:-
14:30Ryazan F - Kazan F -:-

RWANDA: Premier League

16:00AS Kigali - Bugesera FC -:-
16:00Espoir - Marines -:-

SCOŢIA: Scottish Cup

17:00Rangers - Hearts -:-

SENEGAL: Ligue 1

20:00Dakar SC - Mbour Petite Cote -:-
20:00Guediawaye - Jaraaf -:-

SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat

18:30Indjija - Sremska Mitrovica -:-
18:30Javor - Loznica -:-
18:30Mladost GAT - IMT Novi Beograd -:-
18:30Zeleznicar Pancevo - Zarkovo -:-

SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare

20:00Macva - Graficar Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00BASK - BSK Borca -:-
12:00Prva Iskra Baric - Lestane -:-
12:00Teleoptik - Studentski Grad -:-
18:00OFK Beograd - Zvezdara -:-
18:00Zemun - Brodarac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Becej - 1. Maj Ruma -:-
18:00Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin -:-
18:00Kikinda - Feniks 1995 -:-
18:00Stari Grad - Dinamo Pancevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:00Dubocica - Brzi Brod -:-
18:00Jagodina - Timocanin -:-
18:00Mesevo - Rembas -:-
18:00Pcinja - Sloga Leskovac -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

18:00Sloga 1940 - Macva Bogatic -:-
18:00Trepca - Smederevo -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:00Foresters FC - St Michel Utd -:-

SINGAPORE: Premier League

12:30Tampines - Lion City -:-

SLOVACIA: Fortuna liga - Grupă campionat

18:00Ruzomberok - Sered -:-
18:00Slovan Bratislava - Zilina -:-
18:00Trnava - Dun. Streda -:-

SLOVACIA: Fortuna liga - Grupă retrogradare

18:00L. Mikulas - Z. Moravce-Vrable -:-
18:00Pohronie - Senica -:-
18:00Trencin - Michalovce -:-

SLOVACIA: Divizia C-Vest

14:00Kalna n. Hronom - AFC Nove Mesto -:-
18:00FK Nove Zamky - Povazska Bystrica -:-
18:00Marcelova - Belusa -:-
18:00Velke Ludince - Sala -:-

SLOVACIA: Divizia C-East

18:00Krompachy - Sobrance-Sobranecko -:-
18:00Lipany - Snina -:-
18:00Presov - Poprad -:-
18:00Rudnany - Mladost Kalsa -:-
18:00Vranov - Stropkov -:-

SLOVACIA: Divison C Central

18:00Cadca - MSK Lucenec -:-
18:00MSK Martin - Lip. Hradok -:-
18:00Rakytovce - Jednota Banova -:-
18:00R. Sobota - Krasno -:-

SLOVACIA: Divison C Bratislava

18:00Pezinok - Ivanka pri Dunaji -:-

SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat

15:00Ruzomberok F - Slovan Bratislava F -:-

SLOVENIA: Prva Liga

16:00Radomlje - Domzale -:-
21:15Aluminij - Tabor Sezana -:-

SLOVENIA: 2. SNL

18:00Drava - Rogaska -:-
18:00Krsko - Brezice -:-
19:00Triglav - Ilirija -:-
21:00Rudar - Gorica -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

18:00Dobrovce - NK Bistrica -:-
18:00Dravinja - Dravograd -:-
18:00Podvinci - Zavrc -:-
18:00Smarje - Sampion Celje -:-
19:00Korotan - Smartno -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

17:00NK Adria - Ziri -:-
18:00Izola - Tolmin -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

18:30Pomurje F - Olimpija F -:-

SPANIA: LaLiga2

21:00Cartagena - Amorebieta -:-
21:00Fuenlabrada - Gijon -:-
21:00Huesca - R. Sociedad B -:-
21:00Malaga - Burgos CF -:-
23:00Almeria - Alcorcon -:-
23:00Eibar - Tenerife -:-
23:00Girona - Mirandes -:-
23:00Las Palmas - R. Oviedo -:-
23:00Ponferradina - Leganes -:-
23:00UD Ibiza - Valladolid -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

20:00Tudelano - San Sebastian Reyes -:-
21:30Ath. Bilbao B - Racing Santander -:-
21:30Celta Vigo B - Ferrol -:-
21:30CF Talavera - Leonesa -:-
21:30Internacional de Madrid - SD Logrones -:-
21:30Rayo Majadahonda - Zamora -:-
21:30UD Logrones - Badajoz -:-
21:30Unionistas - Calahorra -:-
21:30Valladolid Promesas - La Coruna -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

21:30Algeciras - Real Madrid B -:-
21:30Andorra - UCAM Murcia -:-
21:30Baleares - Sanluqueno -:-
21:30Barcelona B - Castellon -:-
21:30Betis B - Albacete -:-
21:30Cornella - Alcoyano -:-
21:30Costa Brava - San Fernando -:-
21:30Gimnastic - Sevilla B -:-
21:30Linares - Sabadell -:-
21:30Villarreal B - Linense -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs

20:30Espanyol B - Arenas Club -:-
20:30Sestao - Lleida -:-
22:30La Nucia - CD Coria -:-
22:30Merida AD - Palencia CA -:-
22:30Union Adarve - Hercules -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Promotion Play Offs

13:00CD Utrera - Atl. Tordesillas -:-
13:00Manacor - Alcorcon B -:-
20:00Alfaro - Lealtad -:-
20:00Utebo FC - Almeria B -:-
23:00Ourense CF - Llerenense -:-

SUA: MLS

22:30Columbus Crew - Los Angeles FC -:-
23:00DC United - Toronto FC -:-

SUA: MLS Next Pro

04:00Real Monarchs - North Texas -:-
04:00San Jose Earthquakes II - Sporting Kansas City II -:-

SUA: USL League One

05:00Tucson - Richmond Kickers -:-

SUA: USL League Two

00:00Asheville City - Dalton -:-
00:00Miami City - Miami -:-
02:00Kings Hammer - Cleveland Force -:-
02:00Midwest United - Kalamazoo FC -:-
02:00Pathfinder - Boston City -:-
02:30Western Mass Pioneers - Boston Bolts -:-
03:00Minneapolis City - Peoria -:-
04:30OVF Alliance - PDX FC -:-
05:00San Francisco City - Central Valley Fuego 2 -:-
22:00AC Connecticut - Blackwatch Rush -:-
23:00Caledonia - Weston -:-
00:00Kaw Valley - St. Louis -:-
00:30South Bend Lions - Fort Wayne -:-

SUEDIA: Allsvenskan

16:00AIK Stockholm - Sirius -:-
18:30Helsingborg - Värnamo -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Motala - Umeå -:-
17:00Karlstad - Sollentuna -:-
17:00Orebro Syr. - Haninge -:-
17:00Pitea - Sandvikens -:-
17:00Vasalunds - Hammarby TFF -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

13:00Qviding - Falkenbergs -:-
14:00Oddevold - Tvaakers -:-
17:00Ljungskile - Lunds -:-
17:00Oskarshamns - Olympic -:-
17:00Trollhättan - Atvidabergs -:-
17:00Vanersborgs IF - IFK Malmo -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

12:00Gottne IF - Kiruna -:-
14:00Skelleftea - IFK Ostersund -:-
15:00Algarna-Harnosand - Bodens -:-
15:00Umeå - Sund IF -:-
16:00IFK Lulea - Sandviks -:-
17:00Ytterhogdals - Friska Viljor FC -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

17:00IFK Stocksund - Kungsangens -:-
17:00Uppsala - Osteraker IFK -:-
18:00Gute - Skiljebo -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Landvetter - Hittarps -:-
15:00Frölunda - Varbergs GIF -:-
15:00Torslanda - Assyriska BK -:-
17:00Husqvarna - Ullareds IK -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Hassleholms IF - IFK Berga -:-
15:00Karlskrona - IFK Hassleholm -:-
17:00Kristianstads - Rappe GOIF -:-
17:00Osterlen FF - Eslovs -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Smedby - Karlbergs -:-
16:00Huddinge - Assyriska FF -:-
17:00Varmbols - Enskede -:-
18:00IFK Eskilstuna - Lidingo IFK -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Grebbestads - Kumla -:-
15:00Karlslunds - Ahlafors IF -:-
15:00Saffle SK - Angered -:-
17:00Mjolby AI FF - Nordvarmland -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

16:00Kalmar F - Umeå IK F -:-

SUEDIA: Elitettan Women

16:00Alingsas FC F - Mallbackens F -:-
16:00Jitex F - Bromolla F -:-
16:00Norrkoping F - Alvsjo F -:-
16:00Uppsala F - Sundsvall F -:-
16:00Vaxjo DFF F - Gamla Upsala F -:-

TAILANDA: Thai League 2 - Play Off-uri promovare

14:00Lampang - Trat FC -:-

TAIWAN: Mulan Football League Women

11:00Taipei Bravo F - Hang Yuan F -:-
11:00Taoyuan F - Taichung Blue F -:-
13:00Kaohsiung F - Hualien F -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Polisi Tanzania - Biashara Mara United -:-
16:00Mtibwa Sugar - Azam -:-
21:00Kagera Sugar - Ruvu Shooting -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat

18:00Club Africain - Monastir -:-

TURCIA: Super Lig

16:00Altay - Kasimpasa -:-
16:00Sivasspor - Kayserispor -:-
19:00Besiktas - Konyaspor -:-
19:00Yeni Malatyaspor - Fenerbahce -:-

TURCIA: 1. Lig

16:00Genclerbirligi - Umraniyespor -:-
16:00Keciorengucu - Ankaragucu -:-
19:00Bursaspor - Menemenspor -:-
19:00Kocaelispor - Adanaspor -:-

TURCIA: Super Lig Women - Play-off

16:00Fenerbahce F - Hakkarigucu Spor F -:-

UCRAINA: Premier League

17:00AnulatDyn. Kyiv - Ch. Odessa -:-
17:00AnulatInhulets - Minaj -:-
17:00AnulatKolos Kovalivka - Desna -:-
17:00AnulatMariupol - Vorskla -:-
17:00AnulatMetalist 1925 - Veres-Rivne -:-
17:00AnulatOleksandriya - Dnipro-1 -:-
17:00AnulatRukh Lviv - Shakhtar -:-
17:00AnulatZorya - Lviv -:-

UCRAINA: Persha Liga

17:00AnulatAhrobiznes Volochysk - Obolon -:-
17:00AnulatAlliance - Prykarpattya -:-
17:00AnulatHirnyk-Sport - VPK-Agro -:-
17:00AnulatKremin - Volyn Lutsk -:-
17:00AnulatKryvbas - Zhytomyr -:-
17:00AnulatNyva Ternopil - Kramatorsk -:-
17:00AnulatOlimpik Donetsk - Uzhhorod -:-
17:00AnulatPodillya Khmelnytskyi - Metalist Kharkiv -:-

UCRAINA: Druha Liga

17:00AnulatChaika - FC Chernihiv -:-
17:00AnulatDunaivtsi - Karpaty Halych -:-
17:00AnulatFC Vovchansk - Balkany -:-
17:00AnulatKrystal - Real Pharma -:-
17:00AnulatLiubomyr Stavyshche - Bukovyna -:-
17:00AnulatLivyi Bereg - Nyva Vinnytsya -:-
17:00AnulatLNZ Cherkasy - Dnipro Cherkasy -:-
17:00AnulatMunkacs Mukacheve - Karpaty Lviv -:-
17:00AnulatMykolaiv - MFC Metalurh -:-
17:00AnulatNova Kakhovka - Trostyanets -:-
17:00AnulatPeremoga Dnipro - Сумы -:-
17:00AnulatRubikon Kyiv - AFSC Kyiv -:-
17:00AnulatSkoruk Tomakovka - Nikopol -:-
17:00AnulatYarud Mariupol - Tavriya -:-
17:00AnulatСК Полтава - Mykolaivka -:-

UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat

14:00AnulatKolos Kovalivka F - Ladomir F -:-
14:00AnulatKryvbas F - Zhytlobud-1 F -:-
14:00AnulatMariupol F - Zhilstroy-2 F -:-

UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare

14:00AnulatKarpaty Lviv F - EMC Podolie F -:-
14:00AnulatPanthers FC Uman F - Voshod F -:-

UGANDA: Premier League

16:00Arua Hill - Express -:-
16:00Bright Stars - Mbarara City -:-
16:00BUL - Villa -:-
16:00Busoga - Gadaffi -:-
16:00Kampala City - Wakiso Giants -:-
16:00Tooro United - URA SC -:-
16:00UPDF - Onduparaka FC -:-
16:00Vipers - Police -:-

UNGARIA: NB I Women

15:00Ferencvaros F - DVTK F -:-
17:00Puskas Academy F - Haladas F -:-
18:15MTK Hungaria F - Győr F -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

02:00Maldonado - Fenix -:-
20:30Rentistas - Cerro Largo -:-
23:00Nacional - Albion -:-

URUGUAY: Segunda Division

02:30La Luz - Juventud -:-
16:00Rampla Juniors - Uruguay Montevideo -:-
21:00Sud America - Central Esp. -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:15Zamora - Puerto Cabello -:-
02:30Monagas - Estudiantes M. -:-
22:00Universidad Central - Lara -:-
00:15Zulia - Caracas -:-

VENEZUELA: Segunda Division

22:00Nueva Esparta - Petare -:-
22:30Yaracuyanos - Atletico La Cruz -:-
23:00Frontera - Rayo Zuliano -:-
00:00Angostura - Bolivar -:-
00:00Libertador - Academia Anzoategui -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Black Rhinos - Whawha -:-
16:00Chicken Inn - Yadah -:-
16:00Harare City - Bulawayo City FC -:-
16:00Ngezi Platinum - Manica -:-
16:00Platinum - Triangle -:-
16:00ZPC Kariba - Highlanders -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.