REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Campionatul CONCACAF U20 - Play-off

02:00SUA U20 - Costa Rica U20 -:-
05:00Panama U20 - Honduras U20 -:-

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Play-off

01:15Emelec (Ecu) - Atletico-MG (Bra) -:-
03:30Athletico-PR (Bra) - Libertad (Par) -:-
03:30Corinthians (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:-

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Play-off

01:15Nacional (Uru) - Union Santa Fe (Arg) -:-
03:30Colo Colo (Chi) - Internacional (Bra) -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

00:05AmânatRosario - Quilmes -:-
00:05AmânatAldosivi - Newells Old Boys -:-
00:05Gimnasia L.P. - Flandria -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

12:00Lake Macquarie - Weston Workers -:-
12:00Maitland - Lambton J. -:-
12:30Valentine - Newcastle Olympic -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

14:00Adelaide Olympic - Adelaide U21 -:-

BANGLADESH: Premier League

13:00Muktijoddha Sangsad - Bangladesh Police -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

18:00BATE - Slutsk -:-
20:00Gomel - Zhodino -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00Brusque - Bahia -:-
01:00Gremio - Londrina -:-
03:30Cruzeiro - Sport Recife -:-
03:30Guarani - Ituano -:-
03:30Vila Nova - Ponte Preta -:-

CHINA: Super League

10:30Shanghai Port - Shanghai Shenhua -:-
12:00Meizhou Hakka - Cangzhou -:-
12:30Shenzhen - Tianjin Jinmen Tiger -:-
14:30Changchun Yatai - Zhejiang Professional -:-

CHINA: Liga Jia

11:00Nantong Zhiyun - Qingdao Youth Island -:-
11:00Zibo Cuju - Guangxi Pingguo Haliao -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Sporting Gagnoa - Bassam -:-
18:30Stella Adjame - ASI d'Abengourou -:-
21:00SOL - Racing d'Abidjan -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:00Maniema - Don Bosco -:-

COREEA DE SUD: Cupa

13:00Busan Kyotong - Seoul -:-
13:00Daegu - Pohang -:-
13:00Jeonbuk - Suwon -:-
13:00Ulsan Hyundai - Bucheon -:-

ECUADOR: Serie B

23:00AmânatAmerica de Quito - Buhos ULVR -:-
23:00AmânatChacaritas - Manta -:-
23:00AmânatImbabura - El Nacional -:-
23:00AmânatInd. Juniors - Libertad -:-
23:00AmânatOlmedo - Santo Domingo -:-

EGIPT: Premier League

20:00Pyramids - Enppi -:-
22:30Smouha - Al Ahly -:-

ESTONIA: Meistriliiga

17:30Tammeka - Narva -:-
18:00Flora - Parnu JK Vaprus -:-
19:30Legion - Paide -:-

ESTONIA: Cupa

19:30Soccernet - Jogeva Wolves -:-
20:00Zenit Tallinn - JK Poseidon -:-
20:45Infonet Tallinn - Eston Villa -:-

ETIOPIA: Premier League

10:00Welayta Dicha - Wolkite Kenema -:-
16:00Sidama Bunna - Hadiya Hossana -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări - Preliminary - Play Offs

15:00Kaskelen (Am) (Kaz) - Kolos Cherven (Am) (Blr) -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

18:30EPS - SalPa -:-
18:30VJS - HJS -:-
19:00Ilves-Kissat - GrIFK -:-

FINLANDA: Suomen Cup

18:00Inter Turku - HJK -:-
18:30Haka - KuPS -:-
19:00PK-35 - HIFK -:-

GABON: Championnat D1

17:30Akanda - Dikaki -:-
17:30Bitam - Mberi Sportif -:-
17:30Bouenguidi - CF Mounana -:-
17:30Lozo - Missile -:-
18:00FC Libreville - Pelican -:-
18:00Stade Mandji - Oyem -:-

GAMBIA: GFA League

19:00Steve Biko - Falcons 1:0

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Gagra - Saburtalo Tbilisi -:-
19:00Torpedo Kutaisi - Dila Gori -:-
20:00Dinamo Batumi - Din. Tbilisi -:-

INSULELE FEROE: Premier League

20:30Klaksvik - Runavik -:-
21:00Skala Itrottarfelag - Argir -:-

IRAK: Super League

17:00Al Diwaniya - Al Shorta -:-
17:00Al-Qassim - Al Wasat -:-
17:00Al Sinaah - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00Al Talaba - Baghdad -:-
19:40Naft Al-Basra - Newroz -:-

ISLANDA: Division 2

21:00Njardvik - Fjallabyggd -:-
21:30Volsungur - IR Reykjavik -:-
22:15Aegir - Hottur / Huginn -:-
22:15Fjardabyggd/Leiknir - Magni -:-
22:15Haukar - Throttur -:-
22:15Reynir - Olafsvik -:-

JAPONIA: J1 League

13:00G-Osaka - Hiroshima -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

17:00Ordabasy - Aksu 1:0

KAZAKHSTAN: First Division

15:00Yassy - Zhetysu -:-
16:00Kaisar - Zhenis -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

13:00Lituania U17 - Estonia U17 -:-
17:30Finlanda U17 - Letonia U17 -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

11:00Farul Constanța (Rou) - FC Brasov (Rou) -:-
11:30Samorin (Svk) - Petrzalka (Svk) -:-
11:30Sigma Olomouc (Cze) - Vyskov (Cze) -:-
12:00Chojniczanka (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:-
12:00Liberec (Cze) - Vlasim (Cze) -:-
12:00Teplice (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
13:00Hibernian (Sco) - Hartlepool (Eng) -:-
13:00Kiel (Ger) - Qarabag (Aze) -:-
13:00Saturn Ramenskoye (Rus) - Ryazan (Rus) -:-
13:00Skra (Pol) - Pruszkow (Pol) -:-
15:00Budafoki (Hun) - Banska Bystrica (Svk) -:-
15:00Kuban (Rus) - Maykop (Rus) -:-
15:00Leczna (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
15:00Monaco (Fra) - St. Gallen (Sui) -:-
16:00Larne (Nir) - TNS (Wal) -:-
16:30Club Brugge (Bel) - Lierse K. (Bel) -:-
17:00Cherno More (Bul) - Sozopol (Bul) -:-
17:00Dresda (Ger) - Heidenheim (Ger) -:-
17:00Podbrezova (Svk) - Komarno (Svk) -:-
17:00Puchov (Svk) - Trinec (Cze) -:-
17:00Sp. Moscova (Rus) - Baltika (Rus) -:-
17:00Tychy (Pol) - Garbarnia (Pol) -:-
17:30St. Liege (Bel) - St. Truiden (Bel) -:-
18:00Cukaricki (Srb) - Slask (Pol) -:-
18:00Farul Constanța (Rou) - CS Mioveni (Rou) -:-
18:00FCSB (Rou) - Sf.Gheorghe (Mda) -:-
18:00GKS Jastrzebie (Pol) - Ruch (Pol) -:-
18:00Lausanne Ouchy (Sui) - Servette (Sui) -:-
18:00Levski (Bul) - Lok. Sofia (Bul) -:-
18:00Lisen (Cze) - S. Bratislava B (Svk) -:-
18:00Mezokovesd (Hun) - MTK Budapest (Hun) -:-
18:00Ostrava (Cze) - Zlin (Cze) -:-
18:00Pardubice (Cze) - Pribram (Cze) -:-
18:00Rapid Viena (Aut) - Lafnitz (Aut) -:-
18:00Slavia Praga (Cze) - Olympiakos (Gre) -:-
18:00Vasas (Hun) - Michalovce (Svk) -:-
18:30CSKA 1948 Sofia (Bul) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
18:30FK Chayka (Rus) - Chernomorets Novorossijsk (Rus) -:-
18:30Hajduk Split (Cro) - Hamburger SV (Ger) -:-
18:30Hartberg (Aut) - 'U' Cluj (Rou) -:-
18:30Queen's Park (Sco) - Lok. Zagreb (Cro) -:-
18:30St. Polten (Aut) - Rapid București (Rou) -:-
18:30Zrinjski (Bih) - Igman K. (Bih) -:-
19:00Aarau (Sui) - Mannheim (Ger) -:-
19:00Aubstadt (Ger) - Bamberg (Ger) -:-
19:00Drita (Kos) - Struga (Mkd) -:-
19:00Gorica (Slo) - Tabor Sezana (Slo) -:-
19:00Havelse (Ger) - Osnabruck (Ger) -:-
19:00Maribor (Slo) - Partizani (Alb) -:-
19:00Termalica B-B. (Pol) - Karvina (Cze) -:-
19:00Trebisov (Svk) - Presov (Svk) -:-
19:00TuS Makkabi Berlin (Ger) - Hertha (Ger) -:-
19:00Viktoria Berlin (Ger) - Union Berlin (Ger) -:-
19:00Waregem (Bel) - Charleroi (Bel) -:-
19:00Wolfsberger (Aut) - Rostock (Ger) -:-
19:30BW Linz (Aut) - Sparta Praga B (Cze) -:-
19:30Cherno More (Bul) - Etar (Bul) -:-
19:30FC Monheim (Ger) - Bochum (Ger) -:-
19:30Sarajevo (Bih) - TSC Backa Topola (Srb) -:-
19:30Univ. Craiova (Rou) - Qarabag (Aze) -:-
19:45Yverdon (Sui) - Sion (Sui) -:-
20:00Bersenbruck (Ger) - Lohne (Ger) -:-
20:00Buchbach (Ger) - VfB Hallbergmoos-Goldach (Ger) -:-
20:00Deisenhofen (Ger) - Pipinsried (Ger) -:-
20:00G.A. Eagles (Ned) - PAOK (Gre) -:-
20:00Halberstadt (Ger) - Wolfenbuttel (Ger) -:-
20:00Remscheid (Ger) - Viktoria Koln (Ger) -:-
20:00TSKA Moscova (Rus) - Zenit (Rus) -:-
20:00Wuppertaler (Ger) - Bovinghausen (Ger) -:-
20:30Melsele (Bel) - Beveren (Bel) -:-
21:00Lausanne (Sui) - Dyn. Kyiv (Ukr) -:-
21:30Clachnacuddin (Sco) - Inverness (Sco) -:-
21:45Raith (Sco) - Queen of South (Sco) -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

23:00AnulatEcuador F - Panama F -:-
23:00Mexic F - Peru F -:-
23:00Portugalia F - Australia F -:-
00:00Paraguay U20 F - Panama U20 F -:-
01:30Chile F - Venezuela F -:-
03:00Columbia U20 F - Venezuela U20 F -:-
05:00SUA F - Columbia F -:-
16:30Polonia F - Islanda F -:-
19:00Danemarca F - Norvegia F -:-

MALAEZIA: Super League

16:00Terengganu - Negeri Sembilan -:-

MALAWI: Super League

15:30Silver Strikers - TN Stars -:-

MAROC: Botola Pro

20:00Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid -:-
20:00FUS Rabat - Rapide Oued Zem -:-
20:00Jeunesse Sportive Soualem - Agadir -:-
20:00Mouloudia Oujda - Wydad -:-
20:00Raja Casablanca - FAR Rabat -:-
20:00Tanger - Maghreb Fez -:-
22:30Berkane - Chabab Mohammedia -:-
22:30Khouribga - Safi -:-

MONGOLIA: Premier League

11:00Falcons - Ulaanbaatar City -:-
14:00Deren - Khangarid -:-

MYANMAR: National League

11:30Ispe FC - Rakhine United -:-

NORVEGIA: NM Cup

19:00Byåsen - Sandefjord -:-
19:00Eidsvold - Molde -:-
19:00Jerv - Odd -:-
19:00Kjelsås - Skeid -:-
19:00Lilleström - Aalesund -:-
19:00Moss - Start -:-
19:00SK Gjovik-Lyn - Stabaek -:-
19:00Sotra - Haugesund -:-
19:00Viking - Kristiansund -:-
21:15Vålerenga - Bodo/Glimt -:-

SINGAPORE: Premier League

14:45Lion City - Young Lions -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:00Raadsan - Heegan -:-

SUA: USL Championship

02:00Hartford Athletic - Colorado Springs -:-
04:00San Antonio - FC Tulsa -:-

SUA: USL League Two

23:00Davis Legacy - Southern California -:-
00:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City -:-
02:00Cleveland Force - Kings Hammer -:-
02:00Vermont Green - Blackwatch Rush -:-
03:00Blue Goose - LA Parish -:-
03:00Houston FC - Brazos Valley Cavalry -:-
03:00Round Rock - Houston Sur -:-
03:00St. Croix - Manitoba -:-
03:30Tennessee - Peachtree City MOBA -:-
00:00Chicago United - St. Louis -:-
00:00New Jersey Copa - Hudson Valley -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

21:00Huddinge - IFK Eskilstuna -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

20:30Saffle SK - Lidkoping -:-

SUEDIA: Svenska Cupen - Calificare

20:00Husqvarna - Motala -:-
20:00Trollhättan - Vanersborgs FK -:-
20:30Ullareds IK - Onsala BK -:-
21:00Jarfalla - IFK Stocksund -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Azam - Biashara Mara United -:-
16:00Coastal Union - Geita Gold -:-
16:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC -:-
16:00Kagera Sugar - Polisi Tanzania -:-
16:00Mbeya City - Namungo -:-
16:00Mbeya Kwanza - Simba -:-
16:00Ruvu Shooting - Tanzania Prisons -:-
16:00Young Africans - Mtibwa Sugar -:-

UZBEKISTAN: Super League

18:00Pakhtakor - Bunyodkor -:-
18:00Termez Surkhon - Neftchi Fargona -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.