REFRESH

Fotbal » Ieri » Rez. finale

ANGLIA: Premier League

22:00Arsenal - Aston Villa 3:1

FRANŢA: Ligue 1

22:00St. Etienne - Angers 2:2

GERMANIA: Bundesliga

21:30Mainz - Augsburg 4:1

ITALIA: Serie A

19:30Torino - Genoa 3:2
21:45Sampdoria - Spezia 2:1

ROMÂNIA: Liga 1

17:30U Craiova 1948 - Gaz Metan Mediaș 2:0
20:30Chindia Târgoviște - Univ. Craiova 0:1

ROMÂNIA: Liga 2

15:30FC Buzău - Unirea Slobozia 1:1

SPANIA: LaLiga

22:00Osasuna - Granada 1:1

AFRICA: Liga Campionilor CAF - Calificare

20:00Zamalek (Egy) - Tusker (Ken) 4:0

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare

17:00AS Vita Club (Drc) - Marumo Gallants (Rsa) 1:1
17:00AnulatInterclube (Ang) - CFFA (Mad) -:-

AFRICA: African Championship Women - Calificări

16:00Sao Tome and Principe F - Togo F 0:5

ALGERIA: Divizia 1

17:30Constantine - Oran 0:1

ALGERIA: U21 League

18:00Hussein Dey U21 - USM Alger U21 3:2
18:00Tlemcen U21 - Magra U21 3:1

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF League

03:00Saprissa (Cos) - Comunicaciones (Gtm) 4:3
05:00Marathon (Hon) - Motagua (Hon) 0:2

ANGLIA: Premier League 2

20:00Aston Villa U23 - Sunderland U23 2:3
21:00Arsenal U23 - Everton U23 4:0
21:00Burnley U23 - Middlesbrough U23 2:0
21:00Derby U23 - Crystal Palace U23 2:3
21:00Fulham U23 - Nottingham U23 2:1
21:00Leeds U23 - Brighton U23 1:1
21:00Norwich U23 - Birmingham U23 2:1

ANGLIA: Professional Development League

16:00Charlton U23 - Millwall U23 2:1

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:05Al-Faysaly - Al-Taawon 2:2
18:20Damac - Al-Hazem 1:0
20:00Al-Ittihad FC - Al Shabab 0:2

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Independiente - Sarmiento Junin 1:1
03:15Talleres Cordoba - River Plate 0:2

ARGENTINA: Primera Nacional

23:10Club A. Guemes - Santamarina 3:0

ARGENTINA: Primera B - Clasura

21:00Argentino de Quilmes - Sacachispas 0:0

ARMENIA: Premier League

14:00Van - Sevan 0:0
17:00Noah - Ararat 2:2

ARMENIA: First League

14:00Ararat-Armenia 2 - Alashkert 2 3:0
14:00Gandzasar - BKMA 2 0:0

AUSTRALIA: NPL South Australian - Play-off

12:00Adelaide City - Adelaide Comets 1:0pen

AUSTRIA: 2. Liga

19:30Amstetten - Austria II 2:0
19:30Floridsdorfer AC - Horn 3:0
19:30Innsbruck - FC Juniors 5:1
19:30Vorwarts Steyr - Lafnitz 1:3
21:25A. Lustenau - BW Linz 0:1

AUSTRIA: Regionalliga Est

20:00First Vienna - Wiener Viktoria 0:0
20:00Leobendorf - TWL Elektra 1:1
20:30Marchfeld - Bruck Leitha 3:3
20:30Traiskirchen - Admira (Am) 2:1

AUSTRIA: Regionalliga Central

16:30AC Wolfsberger (Am) - Weiz 5:1
20:00Allerheiligen - Ried (Am) 3:1
20:00Gleisdorf - WSC Wels 1:4
20:00Wels - Stadl Paura 5:0
20:30Deutschlandsberger - Vocklamarkt 2:0

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

20:00Kufstein - Reichenau 1:2
20:00Telfs - Schwaz 0:1
20:30Fugen - Hall 4:2

BELARUS: Vysshaya Liga

20:00Neman - BATE 0:2

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Din. Minsk 2 - Sputnik 2 3:0
13:00Gomel 2 - Energetik-BGU 2 2:1
13:00Vitebsk 2 - Shakhter Soligorsk 2 1:1
14:00Brest 2 - Isloch 2 1:2
15:00Slutsk 2 - Smorgon 2 3:0

BELGIA: Jupiler Pro League

21:45Seraing - Charleroi 1:3

BELGIA: 1B Pro League

21:00Mouscron - RWDM 1:1

BOLIVIA: Division Profesional

22:30San Jose - Aurora 1:4

BRAZILIA: Serie A

02:00Internacional - Bragantino 1:1

BRAZILIA: Copa Verde

00:00Acreano - Aquidauanense 1:2pen
01:30Vila Nova - Rio Branco-VN 3:0

BRAZILIA: Copa do Nordeste - Calificare

01:00America-RN - Moto Club 1:2pen
03:30CRB - River-PI 2:1

BRAZILIA: Brasileiro U20 - Play-off

22:00Atletico-MG U20 - Botafogo U20 2:0

BULGARIA: Parva liga

17:15Tsarsko Selo - Lok. Sofia 2:0
20:45Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia 2:1

BULGARIA: Vtora liga

16:00Marek - Levski Lom 0:1

BURUNDI: Primus League

16:00Royal de Muramvya - Dynamik 4:3
16:00AmânatRoyal de Muramvya - Bumamuru -:-

CANADA: Canadian Premier League

04:00Cavalry - Pacific FC 2:1

CANADA: U Sports

03:15McGill - Montreal 0:5

CHILE: Primera División

00:30U. De Chile - Palestino 0:1
03:00U. Calera - Cobresal 1:2

CHINA: Super League Women

09:15Guangdong Meizhou F - Shandong SL F 1:0
09:15Shanghai RCB F - Sichuan F 4:0
11:00Wuhan Jiangda F - Jiangsu Suning F 1:1
11:30Beijing Beikong F - Zhejiang F 3:1
11:30Changchun Dazhong F - Henan Songshan Longmen F 3:0

CIPRU: First Division

19:00Ol. Nicosia - Doxa 1:0

CIPRU: Division 2

19:00Ayia Napa - Ermis 2:2

COLUMBIA: Primera A - Clasura

02:00Once Caldas - La Equidad 2:1

COLUMBIA: Copa Colombia

04:00Atl. Nacional - Dep. Cali 1:0

COREEA DE SUD: K3 League

13:00Busan Kyotong - Gyeongju KHNP 1:3
13:00Daejeon Korail - Changwon 0:2

CROAŢIA: 1. HNL

19:00Sibenik - Slaven Belupo 1:1

CROAŢIA: 2. HNL

16:00Sesvete - Solin 4:0

DANEMARCA: Superliga

20:00Vejle - Nordsjaelland 2:0

DANEMARCA: 1st Division

19:30Hvidovre IF - Koge 1:0
20:00Hobro - Jammerbugt 0:1

DANEMARCA: 2nd Division

20:00Hellerup - FA 2000 2:2

DJIBOUTI: Division 1

15:00EAD/PK 12 - Police Nationale 1:2
17:00Arhiba - ASAS 1:8
19:00Port - AS Arta 2:3

EGIPT: Division 2 - Group B

15:30Al Nasr - Belbeis 3:0
15:30Al-Sekka - Al Qanah 0:0
15:30El Entag El Harby - Marekh 2:0
15:30Petrojet - Wadi Degla 1:0
15:30ZED - Itesalat 2:0
15:35Banha - Tersana 1:1
15:35Porto Suez - El Daklyeh 1:2
15:40Bur Fouad - Suez Montakhab 0:1

ELVEŢIA: Challenge League

21:30Aarau - Thun 0:2
21:30AmânatLausanne Ouchy - Yverdon -:-
21:30Wil - Xamax 2:1

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

17:15Ajman - Al Dhafra 1:3
17:15Al Sharjah - Al Nasr 0:3
19:30Al-Ahli Dubai - Al-Jazira 2:1

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

15:55Al Bataeh - Al Thaid 1:0
15:55Al Rams - Al Fujairah 0:5
15:55Al-Taawon - Dibba Al Fujairah 1:3
15:55Hatta - Masfut 1:1

ESTONIA: Esiliiga

19:00Tallinna Kalev - Nomme Utd 2:2

EUROPA: Campionatul European U17 - Calificări - Primul tur

17:00Armenia U17 - Belarus U17 0:2
17:00Slovacia U17 - Anglia U17 2:2
18:00Georgia U17 - Islanda U17 1:1
18:00Ungaria U17 - Estonia U17 3:0

EUROPA: Campionatul European U19 - Feminin - Calificări - Round 1 - League A

18:00Cehia U19 F - Slovacia U19 F 2:1
18:00Spania U19 F - Portugalia U19 F 4:0

EUROPA: Campionatul European U19 - Feminin - Calificări - Round 1 - League B

12:00Kosovo U19 F - Liechtenstein U19 F 2:1
13:00Albania U19 F - Andorra U19 F 1:0
13:00Ţara Galilor U19 F - Moldova U19 F 4:0
15:30Bosnia și Herțegovina U19 F - Estonia U19 F 4:0
15:30Muntenegru U19 F - Armenia U19 F 4:0
16:30Croaţia U19 F - Letonia U19 F 3:1

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 1 - League A

19:00Italia U17 F - Ţara Galilor U17 F 2:0
19:00Suedia U17 F - Franţa U17 F 2:2

EUROPA: Cupa Mondială Feminin - Calificări

14:00Kazakhstan F - Grecia F 0:1
18:30Italia F - Croaţia F 3:0
19:00Austria F - Luxemburg F 5:0
20:00Elveţia F - România F 2:0
21:15Slovenia F - Wales F 1:1
21:35Scoţia F - Ungaria F 2:1
21:45Cipru F - Olanda F 0:8
21:45Islanda F - Cehia F 4:0
22:10Franţa F - Estonia F 11:0

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă campionat

18:30SJK - Ilves 4:2

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă retrogradare

17:30Lahti - Oulu 0:0

FRANŢA: National

20:00Annecy - Cholet 3:0
20:00Boulogne - Chateauroux 1:1
20:00Chambly - Creteil 4:0
20:00Concarneau - Sete 2:0
20:00Laval - Bourg en Bresse 1:2
20:00Orleans - Avranches 0:0
20:00Sedan - Stade Briochin 2:1
20:00Villefranche - Bastia-Borgo 1:1

GERMANIA: 2. Bundesliga

19:30Aue - Ingolstadt 1:0
19:30Paderborn - Hamburger SV 1:2

GERMANIA: 3. Liga

20:00Osnabruck - Hallescher 0:0

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00Babelsberg - Lokomotive Leipzig 1:1
20:00AmânatHertha II - Berliner AK 07 -:-
20:00Luckenwalde - TB Berlin 0:1

GERMANIA: Regionalliga Vest

20:30Bonner - Munster 1:2

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

19:30Homburg - Steinbach Haiger 1:0
20:00Offenbach - Aalen 4:0
20:00Ulm - Balingen 1:2
20:30Hoffenheim II - Pirmasens 0:2

GERMANIA: Regionalliga Bayern

20:00Bayern II - Nurnberg II 3:0
20:00Eltersdorf - Illertissen 0:2
20:00Unterhaching - Furth II 5:2
20:30Memmingen - Augsburg II 0:6

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

20:30Hertha Zehlendorf - CFC Hertha 1:2

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

19:00Jena II - Inter Leipzig 3:0

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:30TuS Osdorf - Tornesch 3:2
21:00Hamburger SV III - Niendorfer TSV 3:6

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

20:30Wolfenbuttel - Arminia Hannover 3:3

GERMANIA: Oberliga Westfalen

20:30Wattenscheid - Ennepetal 1:0

GERMANIA: Oberliga Hessen

21:00RW Walldorf - Zeilsheim 2:0

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Koblenz 2:3

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

20:00ATSV - Wurzburger FV 0:1
20:00Bamberg - DJK Bamberg 3:1
20:00Gebenbach - Cham 4:1

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

21:00Donaustauf - VfB Hallbergmoos-Goldach 2:1
21:00Ingolstadt II - Kottern-St. Mang 0:0

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

19:30Rielasingen-Arlen - Villingen 2:1
20:00Bruchsal - Walldorf II 1:0
20:00Pforzheim - Backnang 3:1

GIBRALTAR: National League

21:45Europa Point - Manchester 62 1:2

INDONESIA: Liga 1

11:15Persita - Persikabo 1973 2:1
14:15Persib - PSS Sleman 4:2
16:45Borneo - PSM Makassar 2:1
16:45Madura United - Persija Jakarta 2:3

IORDANIA: Premier League

20:30Al Jalil - Maan 0:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:30Foolad - Persepolis 1:3

IRLANDA: Divizia 1

21:45Galway - Bray 1:0
21:45UC Dublin - Treaty United 2:1

IRLANDA: FAI Cup

21:45Bohemians - Waterford 1:0
21:45St. Patricks - Dundalk 3:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Dungannon - C. Rangers 2:0

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

22:00Newry City - Dergview 1:2

ISRAEL: Leumit League

16:00Beitar Shimshon - Hapoel Umm al-Fahm 0:0
16:00Bnei Yehuda - Hapoel Afula 5:0
16:00H. Akko - MS Kafr Qasim 0:0
16:00Hap. Ramat Gan - M. Nazareth 1:1
16:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona 1:1
16:00H. Kfar Saba - Agudat Sport Ashdod 2:0
16:00H. Petah Tikva - Ramat Hasharon 0:2
16:00Maccabi Bnei Raina - H. Raanana 2:0

ISRAEL: Liga Alef North

13:00H. Herzliya - Hapoel Bnei Faradis 4:0
13:00H. Migdal HaEmek - Ironi Tiberias 1:1
14:00Shapira - M. Tzur Shalom 3:2
14:30Ironi Nesher - Tzeirei Kafr Kanna 2:2
14:30MS Tira - Hapoel Bnei Zalfa 3:4
15:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Maccabi Tamra 1:3

ISRAEL: Liga Alef South

11:45Bnei Eilat - Maccabi Shaarayim FC 0:1
13:00Ashkelon - Maccabi Yavne 1:1
13:45SC Dimona - Maccabi Jaffa 1:1
13:50Holon Yermiyahu - MS Ironi Kuseife 6:2
14:00H. Marmorek - H. Bikat Hayarden 3:0
14:15M. Ironi Ashdod - Nordia Jerusalem 3:1
15:15Shimshon Tel Aviv - Shimshon Kafr Qasim 4:2

ITALIA: Serie B

21:30Alessandria - Crotone 1:0

ITALIA: Primavera 1

15:30Spal U19 - Genoa U19 1:3
17:30Sassuolo U19 - Torino U19 1:1

ITALIA: Coppa Italia Women

15:30Torres F - Ravenna F 1:0

JAPONIA: J1 League

13:00Urawa - Kashiwa 5:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

03:00SUA F - Coreea de Sud F 0:0

MALTA: Challenge League

18:00Vittoriosa - San Gwann 2:1
22:00Luqa - Tarxien 0:2
22:00Zejtun Corinthians - Naxxar Lions 2:3

MAROC: Botola 2

17:30Khemisset - Chabab Atlas Khenifra 1:0
17:30Raja Beni Mellal - Stade Marocain 0:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Tapatio - Dorados 1:3

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:30Mazatlan U20 - Queretaro U20 4:0

MOLDOVA: Divizia Nationala

14:00Zimbru - Dinamo-Auto 1:2

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

04:00Diriangen - Ocotal 3:0
04:00Real Madriz - UNAN-Managua 0:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

01:00Diriangen U20 - Ocotal U20 4:0
01:00Real Madriz U20 - UNAN-Managua U20 2:1

OLANDA: Eredivisie

21:00Willem II - Sittard 1:1

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Almere - Jong PSV 3:5
21:00Breda - Maastricht 3:0
21:00Den Haag - Excelsior 0:2
21:00Dordrecht - Den Bosch 3:3
21:00Eindhoven - Jong Ajax 1:3
21:00Jong AZ - FC Volendam 0:1
21:00Jong Utrecht - Oss 2:1
21:00Telstar - Helmond 2:2
21:00Venlo - Graafschap 1:2

OMAN: Professional League

15:55Al Suwaiq - Al-Ittihad 2:0
18:30Al Nasr - Oman Club 3:2
19:10Al-Rustaq - Bahla 2:0

PAKISTAN: Premier League

13:00PCAA - Pakistan Navy 0:2

PARAGUAY: Division Intermedia

23:003 De Febrero - General Caballero JLM 1:4

PERU: Liga 1 - Clasura

19:00AD Cantolao - Cajamarca 2:0
21:15Ayacucho - Cienciano 1:3

POLONIA: Ekstraklasa

19:00Radomiak Radom - Leczna 3:1
21:30Lech - Plock 4:1

POLONIA: Division 1

21:30Chrobry Glogow - Legnica 0:0

PORTUGALIA: Liga Portugal

22:15Guimaraes - Maritimo 2:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

20:00Academico Viseu - Varzim 1:0
20:00Vilafranquense - Leixoes 1:3

PORTUGALIA: Liga 3

16:00Guimaraes B - Anadia 1:0
21:30Felgueiras - Braga B 0:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

17:00Rio Ave U23 - Braga U23 0:0

QATAR: Emir Cup

19:00Al-Sadd - Al-Rayyan 2:1pen

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

17:30Jihlava - Sparta Praga B 0:0

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

18:00Pisek - Slavia Praga B 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

19:30Batov - Brumov 3:0

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

19:00FC Cheb - Touzim 5:1
20:00Karlovy Vary B - Kralovske Porici 5:5

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

14:00Karvina U19 - Ostrava U19 2:3

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

15:00Aerostar Bacău - Dinamo Bacau 3:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

15:00FCSB 2 - FC Argeș 2 6:1
15:00Flacăra Moreni - Rapid Bucureşti 2 0:2
15:00Unirea Bascov - Academica Clinceni 2 1:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

15:00FC Hermannstadt 2 - CS Blejoi 3:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

15:00CSM Alexandria - Viitorul Daesti 0:2
15:00CSM Slatina - CS U Craiova 2 0:3
15:00AmânatCSO Filiasi - Petrolul Potcoava -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

15:00ACS Viitorul Tg. Jiu II - Gilortul Tg. Carbunesti 1:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8

15:00CSC Dumbravita - Frontiera Curtici 1:1
15:00Ghiroda & Giarmata Vii - Teuz Cermei 3:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

15:00Sanatatea Cluj - Unirea Ungheni 1:3
15:00Viitorul Cluj - Ariesul Turda 1:0

RUSIA: Premier League

19:00Din. Moscova - Khimki 4:1

RUSIA: FNL 2 - Group 1

14:00Yessentuki - Dynamo Stavropol 0:3

RUSIA: FNL 2 - Group 3

06:00Sakhalin - Kaluga 0:1
08:00Dynamo Vladivostok - D. Bryansk 1:1

RUSIA: Youth League

12:00Kazan U19 - Ufa U19 6:0
12:00Samara U19 - FK Strogino Moscow U19 2:1
12:30Ural U19 - Nizhny Novgorod U19 2:1
13:00Arsenal Tula U19 - UOR U19 1:2
13:00Khimki U19 - Sochi U19 3:1
14:00Akhmat Grozny U19 - FK Rostov U19 3:3
14:00Sp. Moscova U19 - Konoplev Academy U19 4:1
14:00TSKA Moscova U19 - Din. Moscova U19 1:3
16:30Krasnodar U19 - Lok. Moscova U19 2:3

SERBIA: Super Liga

17:00Radnik - FK Vozdovac 1:3
19:00Cukaricki - Proleter 6:1

SIERRA LEONE: Premier League

19:00Freetown City - Wusum Stars 2:1

SIRIA: Premier League

14:00AmânatAfrin - Tishreen -:-
14:00AmânatAl Nawaeir - Al Shorta -:-
14:00AmânatAl Wahda - Foutoua -:-
14:00AmânatHarjaleh - Al Taliya -:-
14:00AmânatHottin - Al Jaish -:-
14:00AmânatJableh - Al Karamah -:-
14:00AmânatWathbah - Al-Ittihad -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

18:00Sered - Zilina 1:1

SLOVACIA: Divison C Bratislava

19:30MSK Senec - Devinska N. Ves 0:0

SPANIA: LaLiga2

22:00Eibar - Cartagena 2:1

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

22:00Extremadura UD - Tudelano 1:1

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

22:00Costa Brava - Linense 0:0

SUA: USL League One

23:00Toronto FC II - Fort Lauderdale 1:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Kagera Sugar - Mtibwa Sugar 1:0

TURCIA: Super Lig

20:00Yeni Malatyaspor - Altay 2:1

TURCIA: 1. Lig

20:00Ankaragucu - Manisa FK 2:1
20:00Eyupspor - Adanaspor 1:0

TURCIA: 3. Lig Group 2

14:00Elazig Karakocan - 52 Orduspor 1:1

TURCIA: 3. Lig Group 3

14:30Cankaya FK - Modafenspor 2:3
14:30Gumushanespor - Belediye Derince 0:2

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Kopetdag Asgabat - Ahal 1:1

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45Flint - TNS 1:1
22:00Aberystwyth - Penybont 0:3

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30Afan Lido - Cwmbran Celtic 5:2
21:30Ammanford - Cambrian & Clydach 3:4
21:30Llanelli - Taffs Well 1:1
21:30Port Talbot - Goytre United 1:3
21:30Risca - Undy 3:0

ŢARA GALILOR: Cymru North

21:30Conwy Borough - Bangor City 4:2
21:45Ruthin - Gresford 1:0

UCRAINA: Premier League

17:00Desna - Oleksandriya 1:1
19:30Metalist 1925 - Inhulets 4:0

UCRAINA: Persha Liga

17:30Volyn Lutsk - Kremin 3:2

UCRAINA: Druha Liga

18:00MFC Metalurh - Mykolaiv 2:2

UCRAINA: Youth League

12:00Ch. Odessa U19 - Lviv U19 1:2
13:00Veres Rivne U19 - Mariupol U19 0:2

UGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - Onduparaka FC 0:1
15:00BUL - Police 2:1
15:00Vipers - Wakiso Giants 5:0

UNGARIA: OTP Bank Liga

16:30Zalaegerszeg - Gyirmot 2:1
18:45Paks - Kisvarda 2:2
21:00Ujpest - MOL Fehervar 1:0

URUGUAY: Primera Division - Clasura

02:30Wanderers - Nacional 1:0

UZBEKISTAN: Super League

13:30Termez Surkhon - Qizilqum 1:0
16:15Bunyodkor - Turon 3:1

VENEZUELA: Primera Division - Primul tur

23:00Atl. Venezuela - Monagas 2:4
23:00Hermanos Colmenares - Trujillanos 2:1
23:00Metropolitanos - AC Lala FC 6:0
03:00Portuguesa - Zulia 1:1
03:00Zamora - Estudiantes M. 0:0
23:00Aragua - Carabobo 2:1
23:00Yaracuyanos - Puerto Cabello 0:1

YEMEN: Division 1

15:30Shabab Al Jeel - Fhman 1:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.