REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Campionatul CONCACAF U20 - Play-off

23:00Guatemala U20 - Canada U20 2:1pen
01:00Haiti U20 - Jamaica U20 1:2
03:30El Salvador U20 - Republica Dominicană U20 4:5
05:30Mexic U20 - Puerto Rico U20 6:0

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

21:00Al Feiha - Al-Ettifaq 0:1
21:00Al-Hilal - Al-Faysaly 2:1
21:00Al-Ittihad FC - Al Batin 0:0
21:00Al Nasr Riyadh - Al-Fateh 2:1
21:00Al-Raed - Abha 1:0
21:00Al Shabab - Al Ahli SC 0:0
21:00Al Taee - Al-Hazem 3:0
21:00Damac - Al-Taawon 1:1

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Racing Club - Aldosivi 5:0
02:30Argentinos Jrs - Arsenal Sarandi 1:1
21:30Patronato - Independiente 3:1

ARGENTINA: Primera Nacional

00:00Tristan Suarez - Atl. Rafaela 4:0
02:30San Martin Tucuman - Guillermo Brown 1:0
21:30Sacachispas - Atletico Atlanta 0:0
00:00Ferro - Chaco For Ever 0:0

ARGENTINA: Torneo Federal

23:30Villa Mitre - Ferro Gen. Pico 3:1
19:45Douglas Haig - Central Norte 2:2
21:00Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa 3:2

ARGENTINA: Primera C - Clasura

23:30Laferrere - Real Pilar 0:2

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Sportivo Barracas - Deportivo Muniz 0:0

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00Velez Sarsfield 2 - Defensa y Justicia 2 1:2
17:00Godoy Cruz 2 - Atletico Tucuman 2 3:0

ASIA: Cupa AFC

12:00Visakha (Cam) - Bali United (Ina) 5:2
13:00AnulatLee Man Warriors (Hkg) - Chao Pak Kei (Mac) -:-
13:00Phnom Penh Crown (Cam) - Viettel (Vie) 0:1
13:00Taiwan Steel (Tpe) - Lee Man Warriors (Hkg) 1:3
15:00Tampines (Sgp) - PSM Makassar (Ina) 1:3
16:00Kedah (Mys) - Kaya (Phl) 4:1
17:00Dordoi Bishkek (Kgz) - Kopetdag Asgabat (Tkm) 0:1
17:00Neftchi Kochkor-Ata (Kgz) - Altyn Asyr (Tkm) 0:1
17:00Young Elephant (Lao) - Hougang (Sgp) 1:3
20:00CSKA Pomir Dushanbe (Taj) - Sogdiana (Uzb) 2:3

BANGLADESH: Premier League

12:00AmânatSwadhinata - Mohammedan -:-
13:00Mohammedan - Sheikh Jamal 3:1

BELARUS: Vysshaya Liga

18:00Energetik-BGU - Dnepr Mogilev 1:1

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

16:00Brest 2 - Din. Minsk 2 0:5
17:00Minsk 2 - Belshina 2 3:0
18:00Arsenal Dzyarzhynsk 2 - Slavia Mozyr 2 1:0

BRAZILIA: Serie A

00:00Ceara - Atletico GO 1:1
00:00Goias - Cuiaba 1:0
00:00Sao Paulo - Juventude 0:0

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Ferroviario - Floresta EC 0:2
00:00Volta Redonda - Aparecidense 0:3
01:00Paysandu - Brasil de Pelotas 1:1

BRAZILIA: Serie D

23:00Moto Club - Pacajus 1:1
01:00Rio Branco - Sao Raimundo RR 0:0

BRAZILIA: Brasileiro U20

21:00Fluminense U20 - Vasco U20 0:0

CANADA: Canadian Premier League

02:00Cavalry - Edmonton 3:1

CANADA: CSL

23:00Toronto Falcons - Serbian W. E. 1:1
01:00AmânatBGHC - Scarborough B. -:-

CHILE: Cupa

00:00U. Calera - S. Morning 0:2pen
00:30Coquimbo - Melipilla 2:1
00:30Huachipato - D. Puerto Montt 3:0
23:00U. De Chile - General Velasquez 2:2

CHINA: Liga Jia

10:30Beijing Sport University - Heilongjiang Ice City 3:1
10:30Beijing Technology - Kunshan 0:3
10:30Shaanxi Changan - Jiangxi Beidamen 1:1
14:30Xinjiang Tianshan - Sichuan Jiuniu 1:1

COLUMBIA: Primera A - Apertura - Play off-uri

03:00Tolima - Atl. Nacional 2:1

ECUADOR: Copa Ecuador

23:00AmânatChacaritas - Cumbaya -:-
02:00AmânatEl Nacional - Barcelona SC -:-

EGIPT: Premier League

20:00El Gounah - Eastern Company 2:3
20:00Pharco - Al Ittihad 0:1
22:30Future FC - El Gaish 0:1

ESTONIA: Cupa

19:00ReUnited - Loo JK 3:1

ETIOPIA: Premier League

10:00Addis Ababa Ketema - Sidama Bunna 1:2
13:00Fasil Kenema - Ethiopia Bunna 3:0
16:00Arba Menche - St. George 0:1

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări - Preliminar

15:00Kaskelen (Am) (Kaz) - Basiani (Am) (Geo) 2:1

EUROPA: Campionatul European U19 - Feminin

12:00Cehia U19 F - Franţa U19 F 0:3
16:00Suedia U19 F - Germania U19 F 2:0
18:30Anglia U19 F - Norvegia U19 F 4:1
18:30Spania U19 F - Italia U19 F 3:1

EUROPA: Cupa Mondială Feminin - Calificări

19:00Georgia F - Irlanda F 0:9

INDONESIA: President Cup

12:00PSS Sleman - Dewa United 1:0
16:30Persis Solo - Persita 0:1

INSULELE FEROE: 1. Deild

21:0007 Vestur Sorvagur 2 - Fuglafjordur 0:1

IRAK: Super League

17:00Samarra - Al Naft 0:3

IRLANDA: Premier Division

21:45St. Patricks - Shamrock Rovers 1:2

IRLANDA: Divizia 1

21:45Athlone - Waterford 2:5
21:45Bray - Wexford 2:2
21:45Longford - Galway 2:0
21:45Treaty United - Cork City 0:5

ISLANDA: Inkasso-deildin

22:15Grotta - Throttur Vogar 1:0

ISLANDA: Cupa

22:15Kordrengir - Afturelding 2:1d.p.
22:45Akranes - Breidablik 2:3

JAMAICA: Premier League - Play-off

23:00Cavalier - Dunbeholden 0:1
01:15Harbour View - Waterhouse 1:0

KYRGYZSTAN: Premier Liga

15:00Abdish-Ata - Alay Osh 2:0
15:00Ilbirs - Talant 2:0
15:00Kara Balta - Nur-Batken 1:2

LETONIA: Optibet Virsliga

18:00FK Liepaja - Super Nova 2:0
19:00Metta/LU - Auda 0:2

LIBIA: Premier League

17:00Al Ahly Tripoli - Abu Salim 4:0
17:00Al Shat - Al-Khmes 0:1
17:00Asswehly - Al Ittihad 3:0
17:00Mahalla Tripoli - Al Madina 4:0
17:00Olympic Azzaweya - Al-Athad 1:0

LUME: Meciuri amicale între cluburi

13:30Sonderjyske (Den) - Fredericia (Den) 1:2
14:00FC Copenhaga (Den) - Silkeborg (Den) 0:2
15:00AnulatKhimki (Rus) - Tekstilshtik (Rus) -:-
17:00Akhmat Grozny (Rus) - Penza (Rus) 9:1
17:00Neftekhimik (Rus) - Yaroslavl (Rus) 2:2
18:00CSKA Sofia (Bul) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) 0:4
18:00Slavia Sofia (Bul) - Arda (Bul) 1:0
18:30Kapfenberg (Aut) - U Craiova 1948 (Rou) 3:3
18:30Anulat'U' Cluj (Rou) - Vojvodina (Srb) -:-
18:30'U' Cluj (Rou) - Napredak (Srb) 0:2
19:00Olympiakos (Gre) - Cracovia (Pol) 0:0
19:00Vojvodina (Srb) - UTA Arad (Rou) 2:1
19:30Buducnost (Mne) - Novi Pazar (Srb) 2:2
20:00Steaua Roșie B. (Srb) - Domzale (Slo) 1:1
20:30Crusaders (Nir) - St. Mirren (Sco) 0:3

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

23:00Paraguay U20 F - Venezuela U20 F 0:0
03:00Columbia U20 F - Panama U20 F 4:1
18:15Finlanda F - Japonia F 1:5
19:00Tunisia F - Senegal F 0:0
20:00Kosovo F - Macedonia de Nord F 4:0
00:00Panama U20 F - Venezuela U20 F 0:2

MALDIVE: Dhivehi Premier League

14:00Club Eagles - Da Grande 2:1
19:00Valencia - United Victory 3:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Tepatitlan de Morelos - Dorados 2:0
03:05Venados - Correcaminos 1:3
05:05Pumas Tabasco - Cancun 1:2

MEXIC: Campeón de Campeones

03:30Atlas - Cruz Azul 2:3pen

MYANMAR: National League

11:30Sagaing - Shan Utd 1:5

NORVEGIA: OBOS-ligaen

19:00Åsane - Sandnes 2:1
19:00Bryne - Stjordals Blink 0:0
19:00Grorud - Brann 0:2
19:00Ranheim - KFUM Oslo 4:1
19:00Sogndal - Mjondalen 1:0

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

20:00Odd 2 - Flekkeroy 2:2

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00Vålerenga 2 - Traeff 1:5

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

20:00Stabaek 2 - Lokomotiv Oslo 2:3

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

18:30Forde - Molde 2 4:0
19:30Volda TI - Hødd 2 5:1
21:00Kongsvinger 2 - Honefoss 1:5

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

20:00Bjarg - Haugesund 2 3:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

18:00Sarpsborg 08 2 - Fram 1:1
19:00Halsen - Start 2 5:1
20:00Fredrikstad 2 - Eik-Tonsberg 5:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

20:30Strømsgodset 2 - Gjellerasen 2:3

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:30Olimpia Asuncion - 12 de Octubre 4:1
01:45Nacional Asuncion - Guarani 0:1
00:00Ameliano - Guairena FC 2:2

PARAGUAY: Division Intermedia

17:00Sportivo Trinidense - Colegiales 2:0
00:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:2

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Huancayo - U. de Deportes 2:0
02:00A. Lima - Ayacucho 2:0
23:30U. San Martin - Dep. Municipal 1:1

PERU: Liga 2 - Apertura

23:00Alfonso Ugarte - Alianza Huanuco 2:1
23:00Chavelines - Juan Aurich 1:1
23:00Cusco - Comerciantes Unidos 3:2
23:00Llacuabamba - Deportivo Coopsol 2:1
23:00Pirata - Union Huaral 1:1
23:30Los Chankas - Santos 2:0

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Vega Real - Delfines Del Este 1:0
02:00Atletico Pantoja - Cibao 1:2

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:00AmânatHorseed - Mogadishu City -:-

SUA: MLS

01:00Philadelphia Union - New York City 2:1
03:00Vancouver Whitecaps - New England Revolution 0:0

SUA: MLS Next Pro

00:00Chicago Fire II - New England Revolution II 4:3
03:00Houston Dynamo 2 - Tacoma Defiance 1:0
03:30North Texas - Minnesota 2 4:0
05:00Portland Timbers 2 - Colorado Rapids 2 2:4

SUA: USL League One

01:00Charlotte Independ. - Forward Madison 6:2

SUA: USL League Two

23:00Black Rock - AC Connecticut 2:0
23:00Glens SC - Southern California 0:1
00:00Kalamazoo FC - Ann Arbor 4:1
00:00Oly Town - OVF Alliance 6:5
00:00PDX FC - Ballard 1:2
01:00Miami - Caledonia 2:1
01:00Project 51O - Marin 2:1
02:00Hudson Valley - Cedar 3:4
02:30East Atlanta - Tormenta II 1:3
03:00Corpus Christi FC - Brazos Valley Cavalry 1:4

SUA: NISA

02:00California Utd. - LA Force 5:0

SUEDIA: Allsvenskan

20:00Elfsborg - Varberg 4:1
20:00Kalmar - Värnamo 1:0
20:00Sirius - Göteborg 1:2
20:10Malmo FF - Helsingborg 2:1

SUEDIA: Superettan

20:00Brommapojkarna - Öster 1:1
20:00Landskrona - Örebro 2:1

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

20:00Falkenberg - Angelholm 7:0

SUEDIA: Elitettan Women

20:00Norrkoping F - Uppsala F 0:2

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

23:00AmânatAlbion - Maldonado -:-
23:00AmânatBoston River - Cerrito -:-
23:00AmânatCerro Largo - Nacional -:-
23:00AmânatDefensor Sp. - Danubio -:-
23:00AmânatMontevideo City - Liverpool M. -:-
23:00AmânatPlaza Colonia - River Plate -:-
23:00AmânatRentistas - Fenix -:-
23:00AmânatWanderers - Penarol -:-
00:00Penarol - Liverpool M. 0:1
21:00Rentistas - Albion 0:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.