REFRESH

Fotbal » Azi » Rez. finale

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00River Plate - Belgrano 3:0
02:00Defensa y Justicia - Gimnasia L.P. 1:1
02:30Instituto - Union Santa Fe 1:1

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Quilmes - Gimnasia Jujuy 2:1
03:10CA Estudiantes - Alvarado 4:0

ARUBA: Division di Honor - Grupa finală

03:00Britannia - Deportivo Nacional 0:0

ASIA: AFC Asian Cup Women U17 - Play-off

10:00China U17 F - Coreea de Sud U17 F 1:2

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Canberra Croatia - Monaro Panthers 0:0
08:00Tuggeranong Utd - Yoogali 6:0

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:30Newcastle Olympic - Cooks Hill United 1:1
07:30New Lambton - Charlestown Azzurri 0:1
07:30Weston Workers - Edgeworth E. 0:2

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:00Sunshine Coast Wanderers - Brisbane Roar U23 3:0
09:30Moreton City Excelsior - Rochedale 2:0

AUSTRALIA: NPL Victoria

09:00Heidelberg - Altona Magic 1:1

AUSTRALIA: Northern NSW State League

07:30Cessnock City Hornets - Kahibah 1:3
07:30AmânatWallsend Red Devils - Thornton Redbacks -:-

AUSTRALIA: Queensland Premier League

09:45St. George Willawong - Brisbane Strikers 3:2
11:00Logan Lightning - Mitchelton 4:0

AUSTRALIA: Victoria Premier League

08:00Melbourne Victory U21 - Northcote City 1:2

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor

04:00Vaivase-Tai (Sam) - Ifira Black Bird (Van) 1:5
07:00Magenta (Nca) - Pirae (Tah) 0:0

AUSTRIA: Bundesliga Women

11:30Dornbirn F - Austria Viena F 0:5

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

00:30Nacional Potosi - Santa Cruz 1:0
03:00Oriente Petrolero - Universitario de Vinto 2:1

BRAZILIA: Serie A

00:30AmânatFortaleza - Athletico-PR -:-
03:00AmânatVasco - Flamengo -:-
17:00AmânatCriciuma - Palmeiras -:-
22:00AmânatAtletico-MG - Bahia -:-
22:00AmânatCorinthians - Botafogo RJ -:-
22:00AmânatFluminense - Juventude -:-
00:30AmânatCuiaba - Internacional -:-
00:30AmânatGremio - Bragantino -:-

BRAZILIA: Serie B

23:30Amazonas - Paysandu 1:1
00:30Goias - Botafogo SP 4:0
03:00Sport Recife - Avai 1:2

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00CSA - Sampaio Correa 0:0
23:00Volta Redonda - Nautico 2:1
01:30AmânatBotafogo PB - EC Sao Jose -:-
01:30Ferroviaria - Confianca 1:0

BRAZILIA: Serie D

23:00ASA - Jacuipense 1:0
23:00Ipatinga - Real Noroeste 2:0
23:00Portuguesa RJ - Itabuna 1:1
00:00Sao Jose EC - Inter de Limeira 0:0
01:00Rio Branco - Sao Raimundo RR 1:1
01:00Uniao Rondonopolis - Real Brasilia 1:0

BRAZILIA: Gaucho 2

23:00AmânatAimore - Futvida -:-
23:00AmânatEsportivo - GE Gloria -:-
23:00AmânatFrederiquense - Passo Fundo -:-
23:00AmânatGaucho - EC Cruzeiro -:-
23:00AmânatGE Bage - Lajeadense -:-
23:00AmânatInter Santa Maria - Monsoon -:-
23:00AmânatPelotas - Sao Gabriel -:-
23:00AmânatVeranopolis - Brasil Farroupilha -:-

BRAZILIA: Matogrossense 2

23:00Atletico MT - Pocone 0:3
02:00Sinop FC - Campo Novo 3:2

BRAZILIA: Paranaense 2

00:30Laranja Mecanica - Paranavai-PR 0:0

BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur

23:30River-RR - Rio Negro 3:0
01:30Atl. Roraima - Real Sao Luiz 3:2

BRAZILIA: Tocantinense U20 - Play-off

03:00Tocantins EC U20 - Uniao Carmolandense U20 0:5
04:00Araguaina U20 - Capital FC U20 1:2

BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur

01:00Capixaba SC - Linhares 0:0

BRAZILIA: Brasileiro Feminin

00:30AmânatInternacional F - Bragantino F -:-

BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin

01:00Doce Mel F - Minas ICESP F 1:3

CANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - Vancouver FC 1:2
02:00Cavalry - York Utd 2:2

CHAD: Premiere Division - LPFN

17:45AmânatEmat - Algoy -:-
17:45AmânatFoullah Edifice - Tourbillon -:-
17:45AmânatRenaissance - As Dgssie -:-

CHILE: Primera División

00:30U. De Chile - U. Catolica 1:2

CHILE: Primera B

03:00San Luis - CD Santa Cruz 1:2

CHILE: Segunda Division

00:30Trasandino - D. Puerto Montt 2:3
01:00Arturo Fernandez Vial - Deportes Rengo 0:0

CHILE: Primera Division Women

23:00U. Espanola F - U. Catolica F 0:0

CHINA: FA Cup

09:30Qingdao Elite - Suzhou Dongwu 1:2
10:30Beijing Technology - Guangxi Pingguo Haliao 0:1
10:30Ganzhou Ruishi - Liaoning Tieren 3:2pen

CHINA: Super League Women

10:00Henan Songshan Longmen F - Shaanxi Changan F 1:1
10:00Shanghai RCB F - Zhejiang F 1:0
10:00Yongchuan Chashan F - Hainan Qiongzhong F 1:1

COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

01:15La Equidad - Tolima 2:3
03:30Once Caldas - Santa Fe 0:0

COLUMBIA: Liga Women

23:00Llaneros F - Cucuta F 1:0
23:30Ind. Medellin F - Real Santander F 3:1
23:30Junior F - Atl. Nacional F 0:1

COREEA DE SUD: K League 1

10:30Gangwon - Ulsan HD 1:0
10:30Gwangju - Jeonbuk 0:3
10:30Seoul - Daegu 1:2

COREEA DE SUD: K League 2

10:30Cheonan City - Anyang 0:1
10:30Seongnam - Busan 0:1

COREEA DE SUD: K3 League

09:00Gangneung - Chuncheon 0:0
09:00Gimhae - Mokpo 0:2
09:00Gyeongju KHNP - Daegu 2 3:0

COSTA RICA: Primera División - Clasura - Play off-uri

05:00Herediano - Alajuelense 1:1pen

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

23:30Emelec - Macara 0:1
02:00Ind. del Valle - LDU Quito 1:1

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri

04:30FAS - Alianza FC 1:1
04:30Municipal Limeno - Metapan 0:1

FILIPINE: PFL

10:30United City - Manila Montet 10:0

GRENADA: Premier Division

23:00Hard Rock - Queens Park Rangers 1:4
23:00AmânatParadise - SAB Spartans -:-
23:00SAB Spartans - Fontenoy 1:1
23:00AmânatShamrock - Hard Rock -:-
23:00AmânatFontenoy - St. John's -:-
23:00AmânatHurricanes - Camerhogne -:-
23:00AmânatQueens Park Rangers - Mt. Rich -:-

HONG KONG: Premier League

10:00North District - HK U23 0:1
10:00Sham Shui Po - Lee Man Warriors 1:6

JAPONIA: J1 League

08:00Iwata - Urawa 1:1
08:00Kyoto - Hiroshima 0:5
08:00Machida - Verdy 5:0
09:00G-Osaka - Kawasaki 3:1
09:00Kashima - Kobe 1:0
09:00Tokyo - Yokohama M. 1:1
10:00Kashiwa - Sapporo 2:1
10:00Shonan - Albirex Niigata 2:1

JAPONIA: J2 League

08:00Okayama - Kofu 2:0
08:00Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC 2:1
11:00Tochigi - Vegalta Sendai 1:2

JAPONIA: J3 League

07:00Tottori - Sagamihara 0:3
08:00Azul Claro Numazu - Vanraure 0:0

JAPONIA: WE League Women

08:00C-Osaka F - Mynavi Sendai F 1:2
08:00Nojima Stella F - Saitama F 2:1
08:00Omiya Ardija F - Parceiro Nagano F 0:1

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00Harima Albion F - Gunma F 1:0
07:00Kunoichi F - Shizuoka Bonita F 1:3
07:00Miyazaki F - Nittaidai F 1:0

LETONIA: Cupa

10:30Upesciema Warriors - Bebri 3:1

MALAWI: Super League

15:30AmânatCivo Utd - Mighty Tigers -:-
15:30AmânatFOMO - Mzuzu City -:-
15:30AmânatMoyale Barracks - Baka City -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri

05:00Club America - Guadalajara 1:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Super finala

03:00Atlante - Cancun 0:1pen

MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off

04:00Porto Palmeiras - Tampico Madero 2:2
06:00Los Cabos - Alacranes 0:0

MONGOLIA: Premier League

11:15Khoromkhon - Khaan Khuns-Erchim 3:2

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Câștigători

04:00Diriangen - Esteli 2:0

NIGERIA: NPFL

18:00AmânatAbia Warriors - Bendel -:-
18:00AmânatBayelsa United - Sporting Lagos -:-
18:00AmânatEnugu - Enyimba -:-
18:00AmânatHeartland - Doma United -:-
18:00AmânatKano - Niger -:-
18:00AmânatKatsina Utd - Gombe -:-
18:00AmânatLobi Stars - Remo Stars -:-
18:00AmânatPlateau - Kwara -:-
18:00AmânatRivers United - Shooting Stars -:-
18:00AmânatSunshine Stars - Akwa United -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri

00:00Tauro - San Francisco 2:1
04:00Plaza Amador - Potros del Este 1:1

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Tacuary - Libertad 0:0

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Sporting Cristal - Union Comercio 5:1
02:00Melgar - Huancayo 4:1

PERU: Liga 2

23:30Alianza Huanuco - San Marcos 3:1

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Bohemians 1905 B - Admira Prague 2:3
11:15Dukla Praga B - Vltavin 0:3

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Chlumec nad Cidlinou - Liberec B 1:6

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:30Zlin B - Unicov 2:2

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Breclav - Sperice 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:00Karlovy Vary B - Hroznetin 6:0

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Skalice u C.Lipy - Rapid Liberec 7:1

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

11:30Sapeli Polna - Okrisky 1:3

ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare

11:00Banat F - Gloria 2018 Bistrita F 0:1

RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 3

08:00Sakhalin - Oryol 1:0

SIERRA LEONE: Premier League

19:15AmânatKallon - Kholifa Stars -:-
19:15AmânatLuawa - East End Lions -:-

SUA: MLS

02:30Charlotte - Los Angeles Galaxy 0:0
02:30Cincinnati - St. Louis City 3:1
02:30Inter Miami - DC United 1:0
02:30New England Revolution - Philadelphia Union 0:3
02:30New York City - New York Red Bulls 2:1
02:30Toronto FC - CF Montreal 5:1
03:30Austin FC - Sporting Kansas City 3:2
03:30Chicago Fire - Columbus Crew 1:3
03:30Houston Dynamo - FC Dallas 1:1
03:30Minnesota - Portland Timbers 2:1
04:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 5:3
05:30San Jose Earthquakes - Orlando City 0:1
05:30Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps 1:1

SUA: USL Championship

02:00Indy Eleven - Hartford Athletic 4:1
02:00Loudoun - Monterey Bay 3:0
02:00Pittsburgh - North Carolina 1:1
02:30Tampa Bay - FC Tulsa 5:0
05:00Oakland Roots - Orange County SC 2:1
05:30Las Vegas Lights - Louisville City 2:2
05:30Phoenix Rising - Miami FC 2:0

SUA: MLS Next Pro

03:00Huntsville - Atlanta United 2 2:3
03:30North Texas - Portland Timbers 2 2:1

SUA: USL League One

02:00Richmond Kickers - Greenville 0:1
02:30Tormenta - Chattanooga Red Wolves 4:0

SUA: USL League Two

23:00Christos - Virginia Marauders 3:0
00:00Project 51O - Almaden 2:1
01:00New Mexico U23 - Flatirons 2:1
01:00North Carolina FC U23 - Charlotte Independ. 2 4:0
01:00San Francisco City - Academica SC 0:2
01:00Seacoast Utd Phantoms - AC Connecticut 6:1
01:00West Virginia - Salem City 1:1
01:30Morris Elite - Staten Island ASC 0:1
02:00Fort Wayne - Dayton 3:1
02:00LVU Rush - Reading 0:2
02:00Michiana Lions - Flint City 1:2
02:00Oakland County - Union FC Macomb 1:0
02:00Virginia Beach - Charlottesville Blues 3:0
02:00Wake FC - SC United Bantams 2:6
02:00Western Mass Pioneers - Pathfinder 4:0
03:00AmânatAHFC Royals - Hill Country Lobos -:-
03:00Bavarian United - Minneapolis City 1:0
03:00Blue Goose - Mississippi Brilla 0:0
03:00Corpus Christi FC - Houston Sur 1:0
03:00Ironbound SC - Hudson Valley 0:4
03:00Louisiana - Little Rock Rangers 0:0
03:00Rochester FC - St. Croix 2:1
03:00Sueno - River Light 1:2
03:30Peoria - Chicago Dutch Lions 4:0
04:00Utah United - Utah Avalanche 1:2
05:00Redlands FC - Capo II 1:4

SUA: NISA

02:00Maryland Bobcats - Savannah Clovers 2:0
02:00AmânatMichigan Stars - Club de Lyon -:-

SUA: NWSL Women

02:30Washington F - Angel City F 4:2
04:30Kansas City Current F - Racing Louisville F 3:3

SURINAME: SML

23:30Robinhood - Flora 3:1
02:00Notch - Leo Victor 5:1

TAIWAN: Premier League

10:30Taipei Vikings - Taiwan Shihu 2:3
10:30Taipower - Taichung 0:2

TOGO: Championnat National

17:00AmânatBinah - Gbikinti Bassar -:-
17:00AmânatDoumbe - Tambo -:-
17:00AmânatDynamic Togol. - Kara -:-
17:00AmânatEntente II - Gbohloe-Su -:-
17:00AmânatEspoir - ASC Kara -:-
17:00AmânatGomido - Unisport -:-
17:00AmânatOTR - Barracuda -:-
17:00AmânatSemassi - Kakadl -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Defensor Sp. - Penarol 0:2

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular

23:00La Guaira - Inter de Barinas 2:1
03:00Metropolitanos - Universidad Central 5:2

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

23:00Yaracuyanos - Heroes de Falcon 1:2
00:00Maritimo - Fundacion AIFI 4:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.