REFRESH

Fotbal » Azi » Cote

ITALIA: Serie A

19:30Cagliari - AC Milan -:- [ 5.30 | 3.80 | 1.66 ]
19:30Empoli - Salernitana -:- [ 2.38 | 3.10 | 3.25 ]
19:30Verona - Atalanta -:- [ 4.40 | 3.65 | 1.81 ]
21:45Inter - Sassuolo -:- [ 1.32 | 5.75 | 8.50 ]
21:45Lazio - Torino -:- [ 2.12 | 3.30 | 3.65 ]
21:45Napoli - Udinese -:- [ 1.38 | 4.90 | 8.00 ]

ROMÂNIA: Cupa

14:00Progresul Pecica - Petrolul Ploiești -:- [ 6.25 | 4.80 | 1.42 ]
16:00Gloria Buzau - UTA Arad -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.45 ]
16:15Tunari - Univ. Craiova -:- [ 8.50 | 4.35 | 1.38 ]
17:00Corvinul Hunedoara - Chindia Târgoviște -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.60 ]
18:30FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe -:- [ 2.95 | 3.10 | 2.45 ]
21:00FC Bihor - FCSB -:- [ 12.00 | 5.50 | 1.25 ]

SPANIA: LaLiga

20:00Ath. Bilbao - Getafe -:- [ 1.61 | 3.85 | 6.75 ]
20:00Real Madrid - Las Palmas -:- [ 1.19 | 8.00 | 16.00 ]
20:00Villarreal - Girona -:- [ 2.23 | 3.55 | 3.30 ]
22:30Cadiz - Vallecano -:- [ 2.70 | 3.15 | 2.95 ]
22:30Valencia - Real Sociedad -:- [ 2.80 | 3.05 | 2.90 ]

AFRICA DE SUD: Premier League

20:30Kaizer Chiefs - Sekhukhune -:-
20:30Mamelodi - Stellenbosch -:-

ALBANIA: Super Liga

16:00Erzeni - Skenderbeu -:-
19:00Vllaznia - Egnatia -:-
21:15Teuta - Kukesi -:-

ALBANIA: First Division

16:00Kastrioti - Luzi -:-

ALGERIA: Divizia 1

18:00Paradou - USM Alger -:- [ 2.02 | 3.15 | 3.35 ]

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Central American Cup - Play-off

05:00Motagua - Independiente 1:1

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Caribbean Cup

03:06Moca (Dom) - Golden Lion (Mar) 3:0

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Gold Cup Women - Calificări - League A

05:00Mexic F - Trinidad Tobago F 6:0

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Gold Cup Women - Calificări - League B

02:00Republica Dominicană F - Barbados F 3:0

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Jocurile Olimpice - Feminin - Calificări - Play-off

02:00Canada F - Jamaica F 2:1

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Play-off

03:30Corinthians (Bra) - Fortaleza (Bra) 1:1 [ 2.23 | 2.95 | 3.65 ]

ANDORRA: Super Cupa

21:30Atletic Escaldes - Inter Escaldes -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Gosport - AFC Totton -:-

ANGLIA: EFL Cup

21:45Aston Villa - Everton -:- [ 1.73 | 4.00 | 4.50 ]
21:45Blackburn - Cardiff -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
21:45Bournemouth - Stoke -:- [ 1.60 | 4.30 | 5.00 ]
21:45Brentford - Arsenal -:- [ 3.50 | 3.65 | 2.05 ]
21:45Chelsea - Brighton -:- [ 2.35 | 3.75 | 2.80 ]
21:45Fulham - Norwich -:- [ 1.53 | 4.60 | 5.80 ]
21:45Lincoln - West Ham -:- [ 8.50 | 4.75 | 1.37 ]
21:45Liverpool - Leicester -:- [ 1.38 | 5.20 | 7.25 ]
22:00Newcastle - Manchester City -:- [ 2.85 | 3.55 | 2.45 ]

ANGLIA: Professional Development League

21:30Barnsley U21 - Sheffield Utd U21 -:- [ 7.50 | 5.50 | 1.25 ]

ARABIA SAUDITĂ: King Cup

18:00Al Fateh - Al Akhdoud -:- [ 1.60 | 3.75 | 4.50 ]
18:00Al Orubah - Al Wehda -:- [ 3.95 | 3.30 | 1.80 ]
21:00Abha - Hajer -:- [ 1.33 | 4.50 | 7.00 ]
21:00Al Khaleej - Al Adalh -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.30 ]

ARGENTINA: Primera B - Clasura

03:10Fenix - Los Andes 1:2 [ 2.55 | 2.50 | 3.20 ]

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

17:00Atletico Tucuman 2 - Velez Sarsfield 2 -:- [ 6.25 | 4.20 | 1.40 ]
17:00Boca Juniors 2 - Belgrano 2 -:-
17:00Colon Santa Fe 2 - Barracas Central 2 -:-
17:00Gimnasia L.P. 2 - Instituto 2 -:-
17:00Platense 2 - Racing Club 2 -:- [ 3.00 | 2.90 | 2.30 ]

ARMENIA: First League

14:00BKMA 2 - Andranik -:-
14:00Mika Jerevan - Shirak 2 -:-

ASIA: Jocurile Asiei - Play-off

11:30Coreea de Nord U23 - Bahrain U23 -:-
11:30Iran U23 - Thailanda U23 -:-
14:30China U23 - Qatar U23 -:-
14:30Coreea de Sud U23 - Kyrgyzstan U23 -:-
14:30Hong Kong U23 - Palestina U23 -:-

ASIA: Asian Games Women

11:00Singapore F - Coreea de Nord F -:-
14:30Thailanda F - Taiwan F -:-

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Championship U16 Women - Play-off

05:00Tahiti U16 F - Tonga U16 F 5:3
08:00Fiji U16 F - Noua Zeelandă U16 F 0:1

AUSTRIA: ÖFB Cup

19:30Drassburg - BW Linz -:-
19:30Marchfeld - A. Klagenfurt -:-
19:30SC Imst - LASK -:- [ 19.00 | 7.00 | 1.10 ]
19:30Weindorf St. Anna - Austria Viena -:- [ 20.00 | 8.00 | 1.09 ]
20:00Amstetten - Floridsdorfer AC -:- [ 3.65 | 3.35 | 1.90 ]
20:00Leobendorf - Sturm Graz -:-
20:00Saalfelden - Altach -:-
20:30Admira - Hartberg -:- [ 4.10 | 3.75 | 1.70 ]
21:30Union Gurten - Rapid Viena -:- [ 16.00 | 16.00 | 1.02 ]

BAHRAIN: Premier League

19:00Al-Hidd - Al-Rifaa -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

19:45Soligorsk - Neman -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

14:00BATE 2 - Gomel 2 -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

21:45Antwerp - Gent -:- [ 2.14 | 3.65 | 3.25 ]

BELGIA: National Division 1

20:30Gent B - Namur -:- [ 1.53 | 4.00 | 4.75 ]
21:00Charleroi B - Virton -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.00 ]
21:00Knokke - OC Charleroi -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.60 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

21:00KV Mechelen 2 - Bocholter -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga BiH

16:00Tuzla City - Zrinjski -:-
19:30Siroki Brijeg - Borac Banja Luka -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Cupa

16:00AmânatČelik Zenica - Zrinjski -:-
16:00AmânatSutjeska Foca - Siroki Brijeg -:-
16:00AmânatTekstilac - Tuzla City -:-
16:30Bratstvo B. Krupa - Zvijezda 09 -:-
16:30Brotnjo Citluk - GOSK Gabela -:-
16:30AmânatHadzici - Borac Banja Luka -:-
16:30HNK SLOGA - Sarajevo -:-
16:30Kozara - Jedinstvo Bihac -:-
16:30Laktasi - Gorazde -:-
16:30Stupcanica - Prijedor -:-
16:30Tomislav - Posusje -:-
16:30TOSK Tesanj - Igman K. -:-
16:30Visoko - Velez Mostar -:-
19:00Radnik Bijeljina - Sloga Doboj -:-

BOTSWANA: Premier League

17:00AmânatMasitoaka - Security Systems -:-
17:00AmânatMorupule - Nico United -:-

BRAZILIA: Campeonato Paraibano 2

21:00Confianca PB - Sport PB -:-

BRAZILIA: Copa Rio

20:45America RJ - Olaria -:-

BRAZILIA: Copa Santa Catarina

01:00Avai - Marcilio Dias 4:3

BULGARIA: Parva liga

15:30Hebar - Botev Vratsa -:-
18:00Slavia Sofia - Levski -:- [ 5.10 | 3.35 | 1.65 ]
20:30Ludogorets - Lok. Plovdiv -:- [ 1.27 | 5.40 | 8.00 ]

BULGARIA: Vtora liga

17:00Spartak Pleven - CSKA 1948 Sofia II -:-
17:00Strumska Slava - Belasitsa -:-
18:00Montana - Bdin Vidin -:-
18:30Chernomorets Balchik - Chernomorets 1919 -:-

BULGARIA: Third League - South-East

17:00Atletik Kuklen - Zagorets -:-
17:00Beroe II - Asenovets -:-
17:00Botev II - Lok. Plovdiv II -:-
17:00Haskovo - Gigant Saedinenie -:-
17:00Karnobat - Rozova Dolina -:-
17:00Nesebar - Sekirovo Rakovski -:-
17:00Rodopa Smolyan - Dimitrovgrad -:-
17:00Sokol Markovo - Sliven -:-
17:00Yambol 1915 - Levski Karlovo -:-
18:00Sozopol - Spartak Plovdiv -:-

CAMERUN: Elite One

20:00Fauve Azur Elite - Victoria United -:-

CHILE: Primera B

01:00CD Santa Cruz - San Luis 1:1 [ 2.25 | 3.10 | 2.90 ]
21:00Rangers - S. Wanderers -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.40 ]

CHILE: Segunda Division

00:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino 1:2 [ 1.89 | 3.10 | 3.50 ]

CHILE: Cupa

00:00Cobreloa - Colo Colo -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.15 ]

CIPRU: Cyta Championship

19:00APOEL - Pafos -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

02:15U. Magdalena - Dep. Cali 3:4 [ 2.15 | 3.00 | 3.45 ]
04:30Pasto - Huila 1:0 [ 1.70 | 3.35 | 4.90 ]

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:30Boca Juniors - Cortulua 1:0
00:00Leones - Barranquilla 2:0 [ 1.53 | 4.00 | 5.50 ]

CONGO DR: Ligue 1

17:30Motema Pembe - Maniema -:-

CROAŢIA: Cupa

16:30Croatia Zmijavci - Rudes -:-
16:30Dugo Selo - Lok. Zagreb -:-
16:30Jadran LP - Belisce -:-
16:30Jadran Porec - Oriolik -:-
16:30Ponikve - Din. Zagreb -:-
16:30Radnik Krizevci - Sibenik -:-
16:30Vukovar 1991 - Bijelo Brdo -:-
16:30Zagora - Istra 1961 -:-
16:30Zagorec K. - Gorica -:-
19:00Karlovac - Jaska Vinogradar -:-

DANEMARCA: Cupa

17:00Aarhus Fremad - Helsingor -:- [ 1.82 | 3.65 | 4.10 ]
19:00B.93 - Randers -:-
19:00Hellerup - Brondby -:-
19:00Hobro - Odense -:- [ 4.60 | 3.75 | 1.72 ]
19:00Naestved - Midtjylland -:-
20:00Esbjerg - Viborg -:-
20:00Thisted - Silkeborg -:-
20:45Lyseng - FC Copenhaga -:- [ 21.00 | 8.50 | 1.11 ]

ECUADOR: Serie B

03:00Imbabura - Ind. Juniors 0:3
23:00Buhos ULVR - America de Quito -:- [ 1.95 | 3.20 | 3.80 ]
23:00Cuniburo - Vargas Torres -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.50 ]

EGIPT: Premier League

16:00Enppi - El Gaish -:- [ 2.55 | 2.63 | 3.10 ]
19:00AmânatCeramica Cleopatra - Al Ahly -:- [ 4.70 | 3.35 | 1.71 ]
19:00El Gounah - ZED -:- [ 2.63 | 2.55 | 3.10 ]

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Santa Tecla - Jocoro -:-

ELVEŢIA: Super League

21:30Lugano - Lausanne -:- [ 1.91 | 3.90 | 3.55 ]
21:30Servette - Winterthur -:- [ 1.75 | 3.90 | 4.30 ]
21:30St. Gallen - Young Boys -:- [ 2.60 | 3.65 | 2.50 ]

ELVEŢIA: Promotion League

21:00Biel - Bulle -:-
21:00Bruhl SG - Cham -:- [ 2.35 | 3.80 | 2.35 ]
21:00Delemont - Kriens -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

21:15Chenois - La Chaux-De-Fonds -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

21:00Balzers - Tuggen -:-

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Tallinna Kalev - Paide -:-
19:00Parnu JK Vaprus - Narva -:-
19:00Tammeka - Flora -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00Levadia U21 - Tabasalu -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Calificări - Primul tur

16:00Letonia U17 - Polonia U17 -:-
16:00Suedia U17 - Moldova U17 -:-

EUROPA: Premier League International Cup

21:00Crystal Palace U21 - Ath. Bilbao B -:-
21:00Liverpool U21 - Monaco II -:-

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă campionat

18:00HJK - Honka -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.10 ]

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă retrogradare

18:00Ilves - Mariehamn -:- [ 1.85 | 3.80 | 3.85 ]

FINLANDA: Ykkonen - Grupă campionat

18:30Ekenas - SJK Akatemia -:- [ 1.27 | 5.00 | 9.00 ]
18:30Gnistan - Mikkeli -:- [ 1.57 | 3.80 | 5.00 ]
18:30TPS Turku - HIFK -:- [ 1.36 | 4.80 | 6.50 ]

FINLANDA: Ykkonen - Grupă retrogradare

16:00SalPa - KPV -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.25 ]
18:30JaPS - Jaro -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.43 ]
18:30KaPa - JJK Jyvaskyla -:- [ 1.60 | 4.00 | 4.50 ]

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Gagra - Shukura -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

17:00Loco. Tbilisi - FC Gareji Sagarejo 0:0

GERMANIA: 3. Liga

20:00Dortmund II - Duisburg -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.25 ]

GERMANIA: Oberliga Hessen

20:00SV Steinbach - Hunfelder -:-

GERMANIA: DFB Pokal

21:45Wehen - RB Leipzig -:- [ 12.00 | 8.00 | 1.17 ]

GIBRALTAR: National League

22:00College 1975 FC - Lions Gibraltar -:-

GRECIA: Super League

16:00Panetolikos - OFI Crete -:- [ 2.95 | 3.10 | 2.38 ]
18:00Kifisias - Lamia -:-
20:30Olympiakos - Aris -:- [ 1.34 | 4.60 | 8.00 ]
20:30PAOK - Volos -:- [ 1.16 | 7.00 | 12.50 ]

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Kavala - Aetos Varvaras -:-
16:00M. Alexandros Agia Marina - PAOK Kristonis -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2

16:00Eordaikos - Vataniakos -:-

GRECIA: Cupa

15:00Aiolikos - Karditsa -:-
15:00Kozani - PAE Chania -:-
16:00Acharnaikos - Pierikos -:-
16:00AEL Larissa - Tilikratis L. -:-
16:00PAO Varda - Niki Volos -:-
17:00AmânatAlmopos - Kampaniakos -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

04:00Zacapa - Antigua 3:1 [ 2.70 | 2.95 | 2.40 ]
00:00Municipal - Deportivo Achuapa -:-

INDIA: ISL

17:30Mohun Bagan - Bengaluru FC -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.50 ]

INDONESIA: Liga 2

80'PSBS Biak Numfor - Balikpapan 2:1

INSULELE FEROE: Premier League

20:00Streymur - Klaksvik -:-

IORDANIA: Jordan Cup

17:00Al Ahli - El Alia -:-
17:00Al Jazeera Amman - Marj Al Hamam -:-
19:30Al-Faisaly Amman - Hartha -:-
19:30Maan - Ittihad Al Ramtha -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:15AmânatTractor-Sazi - Shams Azar Qazvin -:-
17:45AmânatNassaji Mazandaran - Aluminium Arak -:-
18:00AmânatEsteghlal F.C. - Havadar SC -:-
18:00AmânatZob Ahan - Mes Rafsanjan -:-
20:15AmânatFoolad - Esteghlal Khuzestan -:-

IRLANDA DE NORD: Premiership Women

21:45Ballymena F - Mid-Ulster F -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

20:00M. Haifa - Sakhnin -:- [ 1.21 | 6.50 | 8.50 ]

ITALIA: Serie B

21:30Catanzaro - Cittadella -:- [ 2.25 | 3.15 | 3.25 ]
21:30Como - Sampdoria -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.90 ]
21:30Parma - Bari -:- [ 1.92 | 3.35 | 4.00 ]

ITALIA: Serie C - Group B

19:30Juventus U23 - Recanatese -:- [ 2.00 | 3.15 | 3.30 ]
21:45Cesena - Spal -:- [ 1.95 | 3.25 | 3.40 ]

ITALIA: Serie C - Group C

21:45Casertana - Monopoli -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.50 ]

ITALIA: Coppa Italia Primavera

12:00Frosinone U19 - Crotone U19 -:- [ 1.50 | 4.00 | 4.40 ]
15:00Cagliari U19 - Ascoli U19 -:- [ 1.65 | 4.00 | 3.55 ]
15:30AlbinoLeffe U19 - Sudtirol U19 -:- [ 3.35 | 3.80 | 1.72 ]
16:00Alessandria U19 - Renate U19 -:- [ 2.55 | 3.80 | 2.08 ]
16:00Atalanta U19 - Spal U19 -:- [ 1.45 | 4.20 | 4.60 ]
16:00Cesena U19 - Parma U19 -:- [ 1.90 | 3.80 | 2.90 ]
16:00Napoli U19 - Benevento U19 -:- [ 2.00 | 3.80 | 2.70 ]
16:00Pescara U19 - Ternana U19 -:- [ 2.14 | 3.80 | 2.48 ]
16:00Pisa U19 - Perugia U19 -:- [ 1.98 | 4.10 | 2.60 ]
16:00Sampdoria U19 - Spezia U19 -:- [ 1.33 | 4.60 | 5.40 ]
16:00Udinese U19 - Venezia U19 -:- [ 2.00 | 3.80 | 2.70 ]
16:00Verona U19 - Vicenza U19 -:- [ 1.30 | 4.20 | 6.50 ]

JAPONIA: J2 League

13:00Kusatsu - Kanazawa -:- [ 3.15 | 3.40 | 2.15 ]
13:00Tokushima - Kumamoto -:- [ 2.95 | 3.40 | 2.25 ]

KAZAHSTAN: Premier League

12:00Kyzylzhar - Tobol -:-
16:00FC Astana - Okzhetpes -:-
17:00Ordabasy - Maqtaaral -:-

KAZAHSTAN: First Division

12:00FK Kyran - Aktobe 2 -:-
13:00FK Akzhayik - Jas Qyran -:-
13:00Khan Tengri - Ekibastuz -:-
14:00Arys - Turan -:-

KENYA: Premier League

15:00Kakamega Homeboyz - KCB -:-

KOSOVO: Superliga

16:00Fushe Kosova - FC Ballkani -:-
16:00Gjilani - Liria -:-
16:00Malisheva - KF Llapi -:-

KUVEIT: Premier League

18:05Al Arabi - Khaitan -:-
21:00Al Kuwait - Al Salmiya -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

16:00Valmiera - Super Nova -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

17:30Liban F - Malaezia F -:-
20:30Arabia Saudită F - Bhutan F -:-

LUXEMBURG: BGL Ligue

21:00Differdange - Jeunesse Esch -:-
21:00Fola - Victoria Rosport -:-
21:00Kaerjeng - Schifflange -:-
21:00Mondercange - Hesperange -:-
21:00Mondorf - Marisca Mersch -:-
21:00Racing Luxembourg - Union Titus Petange -:-
21:00UNA Strassen - Dudelange -:-
21:00Wiltz - Niedercorn -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

16:00Voska Sport - Struga -:-

MALAEZIA: Super League

16:00Johor DT - PDRM FC -:- [ 1.03 | 12.00 | 23.00 ]

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Bangwe All Stars -:-
15:30Blue Eagles - Mighty Wanderers -:-
15:30Dedza Dynamos - Karonga United -:-
15:30MAFCO - Mighty Tigers -:-

MALTA: Premier League

19:00Hamrun - Gudja -:-
19:00Marsaxlokk - Sirens -:-
20:00Birkirkara - Valletta -:-
21:00Mosta FC - Sliema -:-

MAROC: Botola Pro

22:00FUS Rabat - Agadir -:- [ 1.75 | 3.00 | 5.00 ]

MEXIC: Liga MX - Apertura

04:05Guadalajara - Mazatlan FC 1:3 [ 1.47 | 4.35 | 6.10 ]

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

04:05Atletico La Paz - Tlaxcala 1:0 [ 1.60 | 4.10 | 4.50 ]
06:05Cimarrones de Sonora - Atl. Morelia 3:2 [ 2.14 | 3.30 | 3.15 ]

MOZAMBIC: Mocambola

14:00ENH Vilankulo - Ferroviario Lichinga -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

16:30Arsenal Tivat - Rudar -:-
19:00Jedinstvo - Decic -:-
19:00Sutjeska - Jezero -:-
19:30Buducnost - Mladost DG -:-
20:00Mornar - Petrovac -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Jalapa - Sport Sebaco 1:1 [ 2.28 | 3.25 | 2.55 ]
00:00Matagalpa - Ferretti -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Jalapa U20 - Sport Sebaco U20 1:0 [ 1.73 | 3.70 | 3.85 ]
21:00Matagalpa U20 - Ferretti U20 -:-
00:00Ocotal U20 - Managua FC U20 -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

19:00Hodd - Sandnes -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.95 ]

NORVEGIA: NM Cup

17:00Kjelsås - Molde -:-

OLANDA: Eredivisie

15:00Ajax - Feyenoord 0:3 [ 3.00 | 3.80 | 2.18 ]
19:45PSV - G.A. Eagles -:- [ 1.12 | 9.50 | 18.00 ]
21:00Twente - Vitesse -:- [ 1.30 | 5.60 | 9.00 ]
22:00AmânatAjax - FC Volendam -:- [ 1.13 | 9.00 | 18.00 ]

OMAN: Professional League

16:10Al-Wahda - Al Seeb -:-
18:40Al Nahda - Sohar -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

02:302 de Mayo - Deportivo Santani 0:1
00:00Cerro Porteno - Ameliano -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]

PERU: Liga 2

23:00Comerciantes Unidos - U. San Martin 1:0 [ 1.40 | 4.15 | 6.25 ]
23:00Deportivo Coopsol - Carlos Stein 4:1
23:00Juan Aurich - Comerciantes 0:2
23:00Alianza Huanuco - Union Huaral -:-
23:00Llacuabamba - Ayacucho -:-
23:00Los Chankas - Pirata -:-

POLONIA: Ekstraklasa

21:00Pogon Szczecin - Legia -:- [ 2.45 | 3.60 | 2.65 ]

POLONIA: Cupa

16:00Brzeg - Skierniewice -:-
16:00Carina Gubin - Stezyca -:-
16:00Garbarnia - Radomiak Radom -:-
16:00Kleczew - Zaglebie -:-
16:00Legia II - Ruch -:-
16:30Gryf Wejherowo - Sosnowiec -:-
19:00Leczna - Cracovia -:-
19:00S. Wola - Pruszkow -:-
20:29Ostrowiec - Warta Poznan -:-
20:30Chojniczanka - R. Rzeszow -:-
22:00Katowice - Gornik Zabrze -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

14:00Luzense - Camacha -:-

PORTUGALIA: League Cup

21:00Farense - Tondela -:-
22:45Leixoes - Estoril -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

17:30Rosice - SK Hranice 0:0 [ 1.27 | 5.00 | 6.50 ]

REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup

16:30Domazlice - Jablonec -:- [ 9.00 | 7.00 | 1.16 ]
16:30Opava - Brno -:- [ 2.70 | 2.95 | 2.48 ]
16:30Velvary - Pardubice -:- [ 6.00 | 4.75 | 1.35 ]
16:30Zapy - Ostrava -:- [ 6.00 | 4.75 | 1.35 ]
17:00Kromeriz - Slavia Praga -:- [ 18.00 | 8.50 | 1.06 ]
17:00Lisen - Sparta Praga -:- [ 10.00 | 7.50 | 1.14 ]
17:00Vyskov - Teplice -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.25 ]
19:00Jihlava - Hradec Kralove -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.25 ]
19:00Slovacko - Dukla Praga -:- [ 1.20 | 6.00 | 8.00 ]

REPUBLICA CEHĂ: Division E

16:30Vsetin - Holesov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

17:30Jankov - Olesnik -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

17:30Sparta Brno - Svratka Brno -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

17:00Belotin - Brodek u Prerova -:-

RUSIA: Cupa - Regions Path

12:00Dynamo Vladivostok - Tyumen -:-
12:30SKA Khabarovsk - Saratov -:-
13:00Ryazan - Akron Togliatti -:-
14:00Biolog - Chernomorets Novorossijsk -:-
16:00Forte Taganrog - Dynamo Makhachkala -:-
16:30Amkar - Kuban -:-
16:30SKA Rostov - Neftekhimik -:-
18:00D. Bryansk - Yaroslavl -:-
18:00Znamya Truda - Volgar-Astrakhan -:-
18:30Kamaz - Leningradets -:-
18:30Luki-Energiya - Yenisey -:-
19:00R. Volgograd - Alania Vladikavkaz -:-
19:00Saturn Ramenskoye - Arsenal Tula -:-
19:00Tekstilshtik - Rodina Moscow -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

22:15Cosmos - Tre Penne -:-
22:15Faetano - Tre Fiori -:-
22:15Fiorentino - San Giovanni -:-
22:15Juvenes/Dogana - Libertas -:-
22:15La Fiorita - Cailungo -:-

SCOŢIA: Highland League

22:00Banks O' Dee - Brechin -:-
22:00Keith - Fraserburgh -:-

SCOŢIA: Lowland League

21:45AmânatStirling University - Cowdenbeath -:-

SCOŢIA: League Cup - Play-off

21:45Hibernian - St. Mirren -:- [ 2.16 | 3.30 | 3.10 ]
21:45Ross County - Aberdeen -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.45 ]
22:00Rangers - Livingston -:- [ 1.12 | 8.00 | 15.00 ]

SERBIA: Super Liga

18:00AmânatJavor - IMT Novi Beograd -:-
18:00AmânatNovi Pazar - Sp. Subotica -:-
20:00AmânatPartizan - Steaua Roșie B. -:-

SERBIA: Prva Liga

16:00AmânatJedinstvo U. - Vrsac -:-
16:00AmânatOFK Beograd - Tekstilac Odzaci -:-
16:00AmânatRadnicki Beograd - Mladost GAT -:-
16:00AmânatRFK Novi Sad - Radnicki S. Mitrovica -:-
18:00AmânatDubocica - Smederevo -:-
18:00AmânatMetalac - Macva -:-

SLOVACIA: Nike liga

19:00Ruzomberok - Slovan Bratislava -:-
21:30Trnava - Kosice -:-

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

17:30Ivanka pri Dunaji - Pezinok -:-
17:30Vrakuna Bratislava - Tomasov -:-

SLOVACIA: 4. liga - Central

17:00Badin - Slavia Staskov -:-

SLOVACIA: 4. liga - East

17:00Gerlachov - Raslavice -:-

SLOVACIA: Cupa

16:30Banska Stiavnica - Komarno -:-
16:30Bardejov - Spisska Nova Ves -:-
16:30Besenov - Malzenice -:-
16:30Boleraz - Belusa -:-
16:30Devinska N. Ves - Rohoznik -:-
16:30FKM Nove Zamky - Kalinovo -:-
16:30Galanta - Petrzalka -:-
16:30HA Banska Bystrica - Podbrezova -:-
16:30Lok. Kosice - Trebisov -:-
16:30MSK Lucenec - Pohronie -:-
16:30Raca - Samorin -:-
16:30SK Javornik Makov - Lubovna -:-
16:30Snina - Presov -:-
16:30Spisske Podhradie - L. Mikulas -:-
16:30TJ Horne Saliby - Dun. Streda -:-
16:30TJ Visnove - MSK Martin -:-
16:30Vranov - Michalovce -:-
17:00Castkovce - Trencin -:-
17:00Tovarniky - Z. Moravce-Vrable -:-
17:30Poprad - Stropkov -:-

SLOVENIA: Prva Liga

16:00Rogaska - Bravo -:-
18:30Celje - Aluminij -:-
21:15Domzale - Mura -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

17:30Kocevje - Sobec Lesce -:-

SPANIA: Copa Federacion

19:00Torre del Mar - El Palo -:- [ 3.75 | 3.10 | 1.90 ]
20:00Gran Tarajal - Illescas -:-
20:00Ibiza Islas Pitiusas - Badalona Futur -:- [ 3.60 | 3.00 | 2.00 ]
20:30Ejea - Pena -:-
21:00AD San Juan - Penya Indep. -:- [ 1.80 | 3.40 | 3.80 ]
21:00Atletico Melilla - Polillas Atletico -:-
21:00Guadalajara - Lanzarote -:- [ 1.65 | 3.50 | 4.50 ]
21:00Marino de Luanco - R. Union -:- [ 6.50 | 3.75 | 1.45 ]
21:00Sant Andreu - Lleida -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.05 ]
21:00Union Adarve - Patacona -:- [ 1.28 | 5.00 | 7.50 ]
21:00Vimenor - L'Entregu -:- [ 2.00 | 3.75 | 2.90 ]
21:15Torrelavega - Ourense CF -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]
21:30CF Talavera - Numancia -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]
21:30UD Logrones - Laredo -:- [ 1.50 | 3.50 | 6.50 ]
21:30Villafranca - Puente Genil -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.40 ]
22:00San Roque - CAP Ciudad de Murcia -:- [ 1.40 | 3.40 | 9.00 ]

SUA: NISA

16:00Gold Star - Flower City Union -:-

SUEDIA: Superettan

20:00AFC Eskilstuna - Västerås SK -:- [ 4.25 | 3.65 | 1.77 ]
20:00Öster - Helsingborg -:- [ 1.43 | 4.60 | 6.40 ]
20:00Östersund - Brage -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.00 ]
20:00Skövde - Landskrona -:- [ 2.50 | 3.50 | 2.60 ]

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

21:00Ragsved - Nacka Iliria -:-

SUEDIA: Svenska Cupen - Calificare

19:30Jonsereds - Hacken -:-

SUEDIA: Svenska Cupen - Feminin - Calificare

20:00Husqvarna F - Vaxjo DFF F -:-

TURCIA: Super Lig

20:00Adana Demirspor - Besiktas -:- [ 3.30 | 3.90 | 1.95 ]

TURCIA: Cupa

14:0012 Bingol - Elazig Karakocan -:-
14:00Bayburt - Eynesil -:-
14:00Carsambaspor - Tokat -:-
14:00Erbaaspor - Fatsa Bld. -:-
14:00Kars 36 Spor - Dogubayazit -:-
14:00Mardin BB - Batman Petrolspor -:-
14:00Pazarspor - Gumushanespor -:-
14:00Sebat Genclikspor - Kelkit -:-
14:00Siirt Ozel - Sirnak -:-
14:00Sivas Bld. - Yeni Amasyaspor -:-
14:301922 Konyaspor - Talasgucu -:-
14:30Anadolu Universitesi - Sincan -:-
14:30Burdur Mehmet - Tarsus -:-
14:30Hacettepe 1945 - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-
14:30Kumluca - Silifke -:-
15:00Bigaspor - Bilecik 1969 -:-
15:00Bulvarspor - Karabuk Idmanyurdu -:-
15:00Bursa - Inegol Kafkas -:-
15:00Golcukspor - Bartinspor -:-
15:00Sapanca Genclikspor - Darica Genclerbirligi -:-
15:00Silivrispor - Ergene Velimese -:-
15:00Sultanbeyli - Kucukcekmece -:-
15:00Turgutluspor - Aliaga -:-
17:30Karsiyaka - Bergama Bld. -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45Bala Town - Aberystwyth -:-

UCRAINA: Druha Liga

15:00Skala 1911 - Karpaty Lviv 2 -:-

UCRAINA: Ucraina Cupa

14:00Viktoria - Minaj -:-
15:00Zhytomyr - Dnipro-1 -:-
17:00Ch. Odessa - Kryvbas -:-
17:00Obolon - Dyn. Kyiv -:-
18:30Metalist 1925 - Vorskla -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

18:45Paks - Debrecen -:- [ 2.15 | 3.55 | 3.05 ]
21:00Ferencvaros - Kecskemeti -:- [ 1.38 | 4.90 | 6.75 ]

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

17:00BVSC-Zuglo - Vasas -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.60 ]
17:00Gyirmot - Ajka -:- [ 2.63 | 3.15 | 2.50 ]
17:00Nyiregyhaza - Mosonmagyarovari TE -:- [ 1.50 | 4.20 | 5.00 ]
19:00Csakvari - Kazincbarcika -:- [ 2.38 | 3.15 | 2.75 ]
19:00Haladas - Soroksar -:- [ 2.05 | 3.35 | 3.20 ]
19:00Kozarmisleny - Pecsi -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.40 ]
19:00Siofok - Győr -:- [ 3.75 | 3.35 | 1.85 ]
19:00Tiszakecske - Szeged -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.40 ]

URUGUAY: Copa Uruguay

23:00AmânatAtletico Juanico - Atenas -:-
23:00AmânatBasanez - Cerrito -:-
23:00AmânatColon - Potencia -:-
23:00AmânatFerro Carril - Bella Vista -:-
23:00AmânatJuventud Colonia - Albion -:-
23:00AmânatLavalleja (Minas) - Juventud -:-
23:00AmânatLibertad San Carlos - Uruguay Montevideo -:-
23:00AmânatLito - Sud America -:-
23:00AmânatNacional NH - Progreso -:-
23:00AmânatQuilmes - Rampla Juniors -:-
23:00AmânatSportivo Barracas - Rentistas -:-
23:00AmânatTerremoto - Miramar -:-

UZBEKISTAN: Super League

16:00Metallurg Bekabad - Andijan -:-
17:00Neftchi Fargona - Buxoro -:-

YEMEN: Division 1

14:30AmânatTaliat Taiz - Al Rawda -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.