REFRESH

Fotbal » Azi » Cote

ANGLIA: Premier League

18:00Arsenal - Everton -:- [ 1.16 | 9.00 | 19.00 ]
18:00Brentford - Newcastle -:- [ 3.00 | 4.00 | 2.25 ]
18:00Brighton - Manchester Utd -:- [ 2.35 | 4.20 | 2.75 ]
18:00Burnley - Nottingham -:- [ 3.15 | 3.85 | 2.25 ]
18:00Chelsea - Bournemouth -:- [ 1.42 | 5.60 | 7.00 ]
18:00Crystal Palace - Aston Villa -:- [ 1.83 | 4.40 | 3.95 ]
18:00Liverpool - Wolves -:- [ 1.14 | 10.00 | 18.00 ]
18:00Luton - Fulham -:- [ 3.25 | 4.25 | 2.06 ]
18:00Manchester City - West Ham -:- [ 1.09 | 15.00 | 26.00 ]
18:00Sheffield Utd - Tottenham -:- [ 8.50 | 6.50 | 1.32 ]

FRANŢA: Ligue 1

22:00Le Havre - Marseille -:- [ 4.40 | 4.10 | 1.71 ]
22:00Lens - Montpellier -:- [ 1.32 | 5.80 | 8.00 ]
22:00Lille - Nice -:- [ 1.46 | 4.50 | 7.00 ]
22:00Lorient - Clermont -:- [ 1.64 | 4.50 | 4.50 ]
22:00Lyon - Strasbourg -:- [ 1.40 | 5.20 | 6.75 ]
22:00Metz - PSG -:- [ 5.40 | 4.50 | 1.56 ]
22:00Monaco - Nantes -:- [ 1.37 | 5.40 | 7.00 ]
22:00Reims - Rennes -:- [ 2.70 | 3.65 | 2.45 ]
22:00Toulouse - Brest -:- [ 3.85 | 3.95 | 1.85 ]

ITALIA: Serie A

2'Sassuolo - Cagliari 0:0 [ 2.48 | 3.40 | 2.80 ]
16:00Monza - Frosinone -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.32 ]
16:00Udinese - Empoli -:- [ 1.89 | 3.30 | 4.50 ]
19:00Inter - Lazio -:- [ 1.58 | 4.40 | 5.20 ]
21:45AS Roma - Genoa -:- [ 1.47 | 4.50 | 6.75 ]

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Conference League - Play Offs

14:30Oţelul Galaţi - 'U' Cluj -:- [ 2.60 | 2.95 | 2.90 ]

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat

21:00Rapid București - FCSB -:- [ 2.00 | 3.80 | 3.40 ]

SPANIA: LaLiga

20:00Ath. Bilbao - Sevilla -:- [ 1.58 | 4.10 | 5.60 ]
20:00Atl. Madrid - Osasuna -:- [ 1.34 | 5.25 | 8.50 ]
20:00Barcelona - Vallecano -:- [ 1.29 | 5.60 | 10.00 ]
20:00Betis - Real Sociedad -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.65 ]
20:00Cadiz - Las Palmas -:- [ 1.74 | 3.55 | 5.10 ]
20:00Granada - Celta Vigo -:- [ 3.80 | 3.60 | 1.95 ]
20:00Mallorca - Almeria -:- [ 1.40 | 4.60 | 8.50 ]
20:00Valencia - Girona -:- [ 3.15 | 3.60 | 2.18 ]
20:00Villarreal - Real Madrid -:- [ 3.20 | 3.90 | 2.07 ]

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Play-off

20:00Zamalek - Berkane -:- [ 1.75 | 3.30 | 4.75 ]

AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship

16:00Black Leopards - NB La Masia -:-
16:00JDR Stars - Maritzburg Utd -:- [ 2.63 | 2.63 | 2.80 ]
16:00Magesi - Venda -:- [ 1.55 | 3.50 | 5.10 ]
16:00Marumo Gallants - Orbit College -:-
16:00Milford FC - Pretoria Callies -:- [ 2.33 | 2.95 | 2.95 ]
16:00Platinum City - Hungry Lions -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.00 ]
16:00Pretoria U. - Baroka -:- [ 2.15 | 3.00 | 3.20 ]
16:00Upington City - Casric Stars -:-

ALBANIA: Super Liga - Play-off

21:00Egnatia - Vllaznia -:-

ALBANIA: Super Liga - Retrogradare

17:00Laci - Flamurtari -:-

ANDORRA: Primera Divisió

18:00Atletic Escaldes - Atletic America -:-
18:00Ordino - Carroi -:-
18:00Pas de la Casa - Esperanca -:-
18:00Penya - Inter Escaldes -:-
18:00UE Santa Coloma - FC Santa Coloma -:-

ANGLIA: League Two - Play-off

15:00Crawley - Crewe -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.10 ]

ANGLIA: Premier League 2 - Play-off

14:00Tottenham U21 - Chelsea U21 -:- [ 2.15 | 4.00 | 2.60 ]

ANGOLA: Girabola League

17:00Sagrada - Desportivo Huila -:-
17:00Sao Salvador - Bravos do Maquis -:-
17:30Academica - Interclube -:-
17:30Santa Rita - Primeiro de Agosto -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00River Plate - Belgrano 3:0 [ 1.28 | 5.60 | 11.00 ]
02:00Defensa y Justicia - Gimnasia L.P. 1:1 [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]
02:30Instituto - Union Santa Fe 1:1 [ 2.10 | 3.02 | 4.10 ]
21:00Barracas Central - Sarmiento Junin -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.85 ]
21:30Platense - Independiente -:- [ 3.35 | 2.80 | 2.55 ]
23:45Banfield - Huracan -:- [ 2.55 | 3.00 | 3.10 ]
23:45Talleres Cordoba - Atl. Tucuman -:- [ 1.80 | 3.45 | 4.90 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Quilmes - Gimnasia Jujuy 2:1 [ 2.10 | 2.90 | 4.00 ]
03:10CA Estudiantes - Alvarado 4:0 [ 2.05 | 2.90 | 4.25 ]
19:45Atletico Atlanta - Atl. Rafaela -:- [ 2.00 | 3.00 | 4.25 ]
21:00Arsenal Sarandi - Tristan Suarez -:- [ 2.25 | 2.90 | 3.60 ]
21:00Guillermo Brown - Agropecuario -:- [ 3.35 | 2.60 | 2.60 ]
21:30Aldosivi - Almagro -:- [ 1.75 | 3.35 | 5.15 ]
21:30Chacarita Juniors - Racing Cordoba -:- [ 1.90 | 3.00 | 4.75 ]
21:30Defensores Unidos - Deportivo Madryn -:- [ 2.55 | 2.80 | 3.20 ]
21:30Gimnasia Mendoza - Deportivo Moron -:- [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]
21:45Colon - Chaco For Ever -:- [ 1.44 | 4.00 | 8.00 ]
22:00San Martin S.J. - All Boys -:- [ 1.65 | 3.60 | 5.40 ]
00:00Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano -:- [ 2.18 | 2.85 | 3.95 ]

ARGENTINA: Torneo Federal

17:00Biblioteca Atenas - Ferro Gen. Pico -:- [ 1.50 | 3.50 | 6.00 ]
21:00Circulo Deportivo - Germinal -:-
21:00Olimpo - Sansinena -:- [ 1.60 | 3.60 | 4.75 ]
21:00Santamarina - Villa Mitre -:- [ 2.75 | 2.75 | 2.60 ]
21:30Crucero del Norte - Juventud Antoniana -:- [ 1.80 | 3.00 | 4.50 ]
21:30Def. Pronunciamiento - Independiente Chivilcoy -:- [ 2.35 | 3.00 | 2.75 ]
21:30El Linqueno - Gimnasia E.R. -:- [ 1.35 | 4.00 | 9.00 ]
21:30San Martin Mendoza - Deportivo Camioneros -:-
21:30Union Sunchales - San Martin Formosa -:- [ 2.75 | 2.90 | 2.50 ]
22:009 de Julio Rafaela - Douglas Haig -:- [ 2.75 | 2.60 | 2.75 ]
22:00Argentino MM - Juventud U.U. -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.75 ]
22:00Boca Unidos - Sarmiento de La Banda -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.60 ]
22:00Cipolletti - Kimberley -:-
22:00Gutierrez Mendoza - Ciudad Bolivar -:- [ 2.75 | 2.90 | 2.50 ]
22:00Sol de America - Sarmiento Resistencia -:- [ 1.75 | 2.90 | 5.00 ]
22:00Sportivo Estudiantes - Huracan Las Heras -:- [ 2.65 | 2.60 | 2.80 ]
22:00Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano -:- [ 2.30 | 2.75 | 3.20 ]

ARGENTINA: Primera B - Apertura

18:00Laferrere - Deportivo Merlo -:- [ 2.40 | 2.80 | 3.00 ]
21:30Fenix - San Martin Burzaco -:- [ 2.40 | 2.70 | 3.10 ]
23:00Midland - Acassuso -:- [ 2.10 | 2.80 | 3.50 ]

ARGENTINA: Primera C - Apertura

21:30Berazategui - CSR Espanol -:-
21:30El Porvenir - Central Ballester -:-
21:30General Lamadrid - Juventud Unida S. M. -:-
21:30Justo Jose de Urquiza - Atlas -:-
21:30Real Pilar - Argentino de Rosario -:-

ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

21:30Everton La Plata - Defensores de Glew -:-

ARGENTINA: Primera A Women - Apertura

17:00Independiente F - UAI Urquiza F -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.00 ]
20:00Gimnasia L.P. F - Excursionistas F -:-
21:00Belgrano F - San Luis F -:- [ 1.60 | 3.75 | 4.50 ]

ARMENIA: Premier League

16:00West Armenia - BKMA -:-

ARUBA: Division di Honor - Grupa finală

03:00Britannia - Deportivo Nacional 0:0

ASIA: AFC Asian Cup Women U17 - Play-off

10:00China U17 F - Coreea de Sud U17 F 1:2
14:00Coreea de Nord U17 F - Japonia U17 F -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Canberra Croatia - Monaro Panthers 0:0 [ 2.10 | 4.20 | 2.50 ]
08:00Tuggeranong Utd - Yoogali 6:0 [ 1.32 | 5.25 | 6.00 ]

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:30Newcastle Olympic - Cooks Hill United 1:1
07:30New Lambton - Charlestown Azzurri 0:1
07:30Weston Workers - Edgeworth E. 0:2

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:00Sunshine Coast Wanderers - Brisbane Roar U23 3:0 [ 2.18 | 4.20 | 2.40 ]
09:30Moreton City Excelsior - Rochedale 2:0 [ 1.43 | 4.90 | 4.75 ]

AUSTRALIA: NPL Victoria

09:00Heidelberg - Altona Magic 1:1 [ 1.32 | 4.90 | 6.75 ]

AUSTRALIA: Northern NSW State League

07:30Cessnock City Hornets - Kahibah 1:3
07:30AmânatWallsend Red Devils - Thornton Redbacks -:-

AUSTRALIA: Queensland Premier League

09:45St. George Willawong - Brisbane Strikers 3:2 [ 2.30 | 3.80 | 2.45 ]
11:00Logan Lightning - Mitchelton 4:0 [ 1.17 | 7.90 | 8.15 ]

AUSTRALIA: Victoria Premier League

08:00Melbourne Victory U21 - Northcote City 1:2

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor

04:00Vaivase-Tai (Sam) - Ifira Black Bird (Van) 1:5
07:00Magenta (Nca) - Pirae (Tah) 0:0

AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat

18:00Salzburg - LASK -:- [ 1.40 | 5.00 | 6.50 ]
18:00SK Rapid - Hartberg -:- [ 1.68 | 4.00 | 4.50 ]
18:00Sturm Graz - A. Klagenfurt -:- [ 1.35 | 5.00 | 7.50 ]

AUSTRIA: Regionalliga Vest

16:30Altach U21 - Schwaz -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

11:30Dornbirn F - Austria Viena F 0:5
13:45Altach/Vorderland F - St. Polten F -:-

AZERBAIDJAN: Premier League

15:00Gabala - Araz -:-

BAHRAIN: Premier League

19:00Al-Hala - Al-Ahli Manama -:- [ 4.00 | 3.65 | 1.66 ]
19:00Al-Hidd - Al-Najma -:- [ 1.50 | 4.00 | 4.60 ]
19:00Al-Muharraq - Sitra -:- [ 1.65 | 4.20 | 3.55 ]
19:00Al-Shabbab - Busaiteen -:- [ 1.47 | 4.20 | 4.80 ]
19:00East Riffa - Al Khalidiyah -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

20:00Din. Minsk - Soligorsk -:-

BELARUS: Pershaya Liga

15:00Lokomotiv Gomel - Energetik-BGU -:-
16:00Zhodino 2 - Volna Pinsk -:-
18:00BumProm Gomel - Maxline -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

14:00Zorka-BDU F - FC Gomel F -:-
17:00Bobruichanka F - Dnepr Mogilev F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat

14:30Cercle Brugge - Royale Union SG -:- [ 3.65 | 3.90 | 1.91 ]
19:30Anderlecht - Club Brugge -:- [ 2.85 | 3.65 | 2.35 ]

BELGIA: Jupiler Pro League - Retrogradare

20:15Lommel SK - Kortrijk -:- [ 2.40 | 3.35 | 2.65 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF - Play-off

16:00Union Rochefortoise - Tubize -:-

BELGIA: Second Amateur Division Play Offs - Locurile 5-8

16:00KV Mechelen 2 - Boom -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat

18:00Damissa - Espoir -:-
18:00Dynamo Abomey - Bani Ganse -:-
18:00FC Loto - Cavaliers -:-
18:00Takunnin - Dadje -:-

BHUTAN: Premier League

32'RTC - BFF Academy U19 0:0

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

00:30Nacional Potosi - Santa Cruz 1:0 [ 1.15 | 6.50 | 12.00 ]
03:00Oriente Petrolero - Universitario de Vinto 2:1 [ 1.65 | 3.40 | 4.80 ]
22:00Guabira - Aurora -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.00 ]
00:30Bolivar - Tomayapo -:- [ 1.18 | 5.50 | 12.00 ]

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:00TOSK Tesanj - Bratstvo Gracanica -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:30BSK Banja Luka - Kozara -:-

BOTSWANA: Premier League

16:00Matebele - VTM FC -:-
16:00Security Systems - Sua Flamingoes -:-
16:00Township Rollers - Jwaneng Galaxy -:-

BRAZILIA: Serie A

00:30AmânatFortaleza - Athletico-PR -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.25 ]
03:00AmânatVasco - Flamengo -:- [ 4.50 | 3.45 | 1.80 ]
17:00AmânatCriciuma - Palmeiras -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.72 ]
22:00AmânatAtletico-MG - Bahia -:- [ 1.67 | 3.75 | 4.80 ]
22:00AmânatCorinthians - Botafogo RJ -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.65 ]
22:00AmânatFluminense - Juventude -:-
00:30AmânatCuiaba - Internacional -:-
00:30AmânatGremio - Bragantino -:-

BRAZILIA: Serie B

23:30Amazonas - Paysandu 1:1 [ 2.30 | 3.00 | 3.25 ]
00:30Goias - Botafogo SP 4:0 [ 1.65 | 3.40 | 5.60 ]
03:00Sport Recife - Avai 1:2 [ 1.42 | 4.35 | 6.75 ]
17:00Santos - Brusque -:- [ 1.38 | 4.35 | 8.50 ]
22:00Mirassol - Ituano -:- [ 1.50 | 3.80 | 6.90 ]
22:00Operario - Ceara -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.45 ]

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00CSA - Sampaio Correa 0:0 [ 2.10 | 3.05 | 3.60 ]
23:00Volta Redonda - Nautico 2:1 [ 2.10 | 3.05 | 3.55 ]
01:30AmânatBotafogo PB - EC Sao Jose -:-
01:30Ferroviaria - Confianca 1:0 [ 1.67 | 3.45 | 5.00 ]
22:30Londrina - Sao Bernardo -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.50 ]
22:30Remo - Tombense -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.20 ]

BRAZILIA: Serie D

23:00ASA - Jacuipense 1:0 [ 1.60 | 3.50 | 5.00 ]
23:00Ipatinga - Real Noroeste 2:0 [ 2.30 | 3.20 | 2.70 ]
23:00Portuguesa RJ - Itabuna 1:1 [ 1.34 | 3.90 | 9.00 ]
00:00Sao Jose EC - Inter de Limeira 0:0 [ 2.80 | 2.75 | 2.50 ]
01:00Rio Branco - Sao Raimundo RR 1:1
01:00Uniao Rondonopolis - Real Brasilia 1:0 [ 1.35 | 4.20 | 7.25 ]
21:30Brasiliense - Mixto -:-
22:00Cameta - Moto Club -:-
22:00Costa Rica - Pouso Alegre -:-
22:00Retro - Itabaiana -:-
22:00Tocantinopolis - AE Altos -:-
22:00Treze - Iguatu -:-
23:00Concordia - Barra FC -:-
23:00CRAC - Anapolis -:-
23:00Fluminense-PI - River-PI -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-

BRAZILIA: Carioca 2

21:00Resende - Americano -:-

BRAZILIA: Carioca C

21:00EC Vera Cruz - Caac Brazil -:-
21:00Niteroiense - Campos AA -:-
21:00Paraty - EC Resende -:-
21:00Santa Cruz RJ - Uni Souza -:-

BRAZILIA: Gaucho 2

23:00AmânatAimore - Futvida -:-
23:00AmânatEsportivo - GE Gloria -:-
23:00AmânatFrederiquense - Passo Fundo -:-
23:00AmânatGaucho - EC Cruzeiro -:-
23:00AmânatGE Bage - Lajeadense -:-
23:00AmânatInter Santa Maria - Monsoon -:-
23:00AmânatPelotas - Sao Gabriel -:-
23:00AmânatVeranopolis - Brasil Farroupilha -:-

BRAZILIA: Goiano 2

21:30ASEEV - Centro Oeste -:-
21:30Santa Helena - Trindade -:-
22:00Anapolina - Ouvidorense -:-

BRAZILIA: Matogrossense 2

23:00Atletico MT - Pocone 0:3
02:00Sinop FC - Campo Novo 3:2
22:00Santa Cruz MT - Caceres -:-
23:00Rondonopolis EC - Operario FC -:-
23:00Sport Sinop - Juara -:-

BRAZILIA: Mineiro 2

17:00Betim - Nacional de Muriae -:-
22:00Varginha - URT -:-

BRAZILIA: Paranaense 2

00:30Laranja Mecanica - Paranavai-PR 0:0
17:00Apucarana SC - Gremio Maringa -:-
21:30AA Iguacu - Patriotas -:-
21:30Nacional PR - Foz do Iguacu -:-

BRAZILIA: Paulista B - Primul tur

16:00ECUS SP - Atletico Mogi -:-
16:00Olimpia FC - Fernandopolis -:-

BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur

23:30River-RR - Rio Negro 3:0
01:30Atl. Roraima - Real Sao Luiz 3:2

BRAZILIA: Tocantinense U20 - Play-off

03:00Tocantins EC U20 - Uniao Carmolandense U20 0:5
04:00Araguaina U20 - Capital FC U20 1:2

BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur

01:00Capixaba SC - Linhares 0:0

BRAZILIA: Brasiliense U20

17:00Gremio Valparaiso U20 - Samambaia U20 -:-
21:00Ceilandense U20 - CFZ U20 -:-
21:00Ceilandia U20 - Samambaense U20 -:-

BRAZILIA: Mineiro U20

15:00Coimbra U20 - Athletic Club U20 -:-
16:00Atletico-MG U20 - XV de Novembro U20 -:-
16:00Betim U20 - Cruzeiro U20 -:-
21:00Ipatinga U20 - Tres Coracoes U20 -:-

BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur

16:00Sao Paulo U20 - Oeste U20 -:- [ 1.35 | 4.50 | 6.50 ]

BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur

21:00Aguia FC U20 - Jaguar U20 -:-
21:00America PE U20 - Central SC U20 -:-
21:00Santa Cruz U20 - Serrano PE U20 -:-

BRAZILIA: Sergipano U20

21:00Confianca U20 - Falcon U20 -:-

BRAZILIA: Brasileiro Feminin

00:30Ferroviaria F - America Mineiro F -:-
00:30AmânatInternacional F - Bragantino F -:-

BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin

01:00Doce Mel F - Minas ICESP F 1:3
21:00UD Alagoana F - JC F -:-
21:00VF4 F - Remo F -:-
22:003B da Amazonia F - Fortaleza F -:-

BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin

21:00Uniao RN F - Vitoria F -:-
21:30Paysandu F - Rio Negro F -:-

BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat

20:30Cherno More - Ludogorets -:- [ 2.08 | 3.15 | 3.30 ]

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Levski Karlovo - Nesebar -:-
18:00Spartak Plovdiv - Karnobat -:-
18:00Yambol 1915 - Atletik Kuklen -:-
19:00Sozopol - Botev II -:-

BULGARIA: Third League - South-West

17:00CSKA 1948 Sofia III - Vihren -:-

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Dorostol - Svetkavitsa -:-
17:00Kubrat - Cherno More II -:-
17:00Septemvri Tervel - Spartak II -:-
17:00Ustrem Donchevo - Ludogorets III -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:00USFA - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Coupe du President

16:00Le Messager Ngozi - Rukinzo -:-

CANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - Vancouver FC 1:2 [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
02:00Cavalry - York Utd 2:2 [ 1.80 | 3.50 | 3.75 ]

CAPUL VERDE: Campeonato Nacional

20:00Sanjoanenses - FC Derby -:-
20:00Ultramarina - Boavista da Praia -:-

CHAD: Premiere Division - LPFN

17:45Algoy - Agri - Tchad -:-
17:45AmânatEmat - Algoy -:-
17:45AmânatFoullah Edifice - Tourbillon -:-
17:45Renaissance - Emat -:-
17:45AmânatRenaissance - As Dgssie -:-
18:00Elect Sport - Foullah Edifice -:-

CHILE: Primera División

00:30U. De Chile - U. Catolica 1:2 [ 1.55 | 4.00 | 5.75 ]
19:30Nublense - O'Higgins -:- [ 1.90 | 3.40 | 4.00 ]
00:30Colo Colo - Palestino -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.00 ]

CHILE: Primera B

03:00San Luis - CD Santa Cruz 1:2 [ 2.10 | 3.45 | 3.15 ]
19:30Antofagasta - Magallanes -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.40 ]
22:00S. Wanderers - Curico Unido -:- [ 2.10 | 3.15 | 3.45 ]

CHILE: Segunda Division

00:30Trasandino - D. Puerto Montt 2:3 [ 3.45 | 3.30 | 1.85 ]
01:00Arturo Fernandez Vial - Deportes Rengo 0:0 [ 3.10 | 3.10 | 2.05 ]
19:30Provincial Ovalle - Real San Joaquin -:- [ 2.05 | 3.05 | 3.20 ]
22:00General Velasquez - Dep. Concepcion -:- [ 2.18 | 3.35 | 2.70 ]

CHILE: Primera Division Women

23:00U. Espanola F - U. Catolica F 0:0
18:00Palestino F - Everton F -:-
19:00Antofagasta F - A. Italiano F -:-

CHINA: FA Cup

09:30Qingdao Elite - Suzhou Dongwu 1:2
10:30Beijing Technology - Guangxi Pingguo Haliao 0:1 [ 7.00 | 5.00 | 1.35 ]
10:30Ganzhou Ruishi - Liaoning Tieren 3:2pen [ 2.80 | 3.40 | 2.20 ]
72'Guangxi Hengchen - Dalian Yingbo 2:1 [ 18.00 | 5.00 | 1.18 ]
14:30Hangzhou Wuyue - Chongqing Tonglianglong -:-

CHINA: Super League Women

10:00Henan Songshan Longmen F - Shaanxi Changan F 1:1
10:00Shanghai RCB F - Zhejiang F 1:0
10:00Yongchuan Chashan F - Hainan Qiongzhong F 1:1

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30SOL - AS Denguele -:-
21:00Stade d'Abidjan - Academie de FAD -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

01:15La Equidad - Tolima 2:3 [ 2.38 | 3.00 | 3.15 ]
03:30Once Caldas - Santa Fe 0:0 [ 2.75 | 2.80 | 2.75 ]

COLUMBIA: Liga Women

23:00Llaneros F - Cucuta F 1:0
23:30Ind. Medellin F - Real Santander F 3:1
23:30Junior F - Atl. Nacional F 0:1
23:00Deportivo Pereira F - Santa Fe F -:- [ 5.25 | 3.40 | 1.70 ]

CONGO: Ligue 1

15:00Inter Club - Cheminots -:-
17:30Kondzo - Leopard -:-

CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat

17:30AS Vita Club - Maniema -:-

COREEA DE SUD: K League 1

10:30Gangwon - Ulsan HD 1:0 [ 3.45 | 3.40 | 1.93 ]
10:30Gwangju - Jeonbuk 0:3 [ 2.06 | 3.25 | 3.30 ]
10:30Seoul - Daegu 1:2 [ 2.06 | 3.25 | 3.30 ]
32'Suwon FC - Pohang 0:0 [ 2.63 | 3.10 | 2.55 ]

COREEA DE SUD: K League 2

10:30Cheonan City - Anyang 0:1 [ 3.90 | 3.50 | 1.90 ]
10:30Seongnam - Busan 0:1 [ 2.90 | 3.15 | 2.25 ]
32'Gyeongnam - Gimpo FC 0:0 [ 1.85 | 3.20 | 4.50 ]

COREEA DE SUD: K3 League

09:00Gangneung - Chuncheon 0:0 [ 2.00 | 3.15 | 4.00 ]
09:00Gimhae - Mokpo 0:2 [ 1.60 | 3.75 | 5.90 ]
09:00Gyeongju KHNP - Daegu 2 3:0 [ 1.35 | 4.95 | 8.70 ]

COSTA RICA: Primera División - Clasura - Play off-uri

05:00Herediano - Alajuelense 1:1pen [ 2.40 | 3.30 | 2.60 ]

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri

20:00ADR Jicaral - Santa Ana -:-

CROAŢIA: HNL

18:00Hajduk Split - Gorica -:- [ 1.27 | 5.10 | 8.50 ]
20:30Osijek - Rijeka -:- [ 1.68 | 3.80 | 4.00 ]

CROAŢIA: Prva NL

15:50Sibenik - Vukovar 1991 -:-
18:30Croatia Zmijavci - Dugopolje -:-

CROAŢIA: 1. HNL Women - Grupă campionat

17:30Osijek F - ZNK Split F -:-

CROAŢIA: 1. HNL Women - Grupă retrogradare

17:00Zadar F - Agram Zagreb F -:-
20:30Medimurje Cakovec F - Gorica F -:-

DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare

15:00Odense - Randers -:- [ 2.95 | 3.60 | 2.28 ]

DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare

15:00Thisted - Hellerup -:- [ 2.40 | 3.35 | 2.60 ]

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

23:30Emelec - Macara 0:1 [ 1.55 | 3.70 | 6.55 ]
02:00Ind. del Valle - LDU Quito 1:1 [ 2.05 | 3.10 | 3.80 ]
21:00Mushuc Runa - Delfin -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.36 ]
23:30Aucas - U. Catolica -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.85 ]

EGIPT: Premier League

18:00Ismaily - Pyramids -:- [ 5.40 | 3.60 | 1.60 ]

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri

04:30FAS - Alianza FC 1:1 [ 3.00 | 2.90 | 2.28 ]
04:30Municipal Limeno - Metapan 0:1 [ 2.10 | 3.15 | 3.15 ]

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

15:00Yverdon II - Portalban -:-

ELVEŢIA: Super League Women - Play-off

17:00Servette F - Young Boys F -:- [ 1.45 | 4.50 | 5.00 ]

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

17:10Al Arabi - United FC -:-
17:10Al Dhafra - Gulf United -:-
17:10Al Hamriyah - Al-Taawon -:-
17:10Al Jazira Hamra - Al Urooba -:-
17:10Dibba Al Hisn - Dubai City -:-
17:10Masafi - Al Thaid -:-
17:10Masfut - Dibba Al Fujairah -:-

ESTONIA: Meistriliiga

14:30Tallinna Kalev - Nomme Utd -:- [ 1.89 | 3.40 | 3.40 ]
17:00Parnu JK Vaprus - Levadia -:-

ESTONIA: Esiliiga

47'Tabasalu - FC Tallinn 0:0 [ 5.20 | 4.90 | 1.40 ]
47'Tartu Welco - Paide Linnameeskond U21 1:0
48'Viimsi JK - Flora U21 0:1 [ 1.67 | 3.75 | 4.25 ]

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Manzini Sea Birds - Illovo -:-
14:00Manzini Wanderers - Denver -:-
14:00Moneni Pirates - Ezulwini -:-
16:00Madlenya - Nsingizini Hotspurs -:-
16:00Mbabane Highlanders - Green Mamba -:-
16:00Mbabane Swallows - Young Buffaloes -:-
16:00Royal Leopards - Rangers FC -:-

ETIOPIA: Premier League

15:00Adama City - Sidama Bunna -:-
18:00Shashemene Kenema - Ethiopia Bunna -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

15:00Inkomport - Ocean Kerch -:-
16:00Alushta-Crimea - GFK Yalta -:-
16:00Gvardiya - Sparta-KT -:-
16:00Kyzyltash - TSK Simferopol -:-

EUROPA: All-Island Cup Women

16:00Crusaders F - Shamrock Rovers F -:-
20:00Sligo Rovers F - Glentoran F -:-

FILIPINE: PFL

10:30United City - Manila Montet 10:0
PauzăCebu FC - Philippine Air Force 1:0
17'Tuloy - Manila Digger 0:1 [ 4.00 | 3.80 | 1.68 ]
16:00Philippine Army - Loyola -:- [ 4.85 | 5.25 | 1.40 ]

FINLANDA: Veikkausliiga

16:00Gnistan - KuPS -:- [ 4.60 | 3.75 | 1.68 ]
18:30Ekenas - Lahti -:- [ 3.05 | 3.15 | 2.33 ]

FINLANDA: Ykkosliiga

16:00SJK Akatemia - SalPa -:- [ 1.75 | 3.90 | 4.00 ]
18:30Jaro - PK-35 -:- [ 1.50 | 4.00 | 6.00 ]
18:30Mikkeli - JaPS -:- [ 2.00 | 3.70 | 3.10 ]

FINLANDA: Ykkonen

16:30OLS Oulu - Keski-Uusimaa -:- [ 1.25 | 5.50 | 8.50 ]

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

15:00Ilves-Kissat - Tampere Utd -:- [ 7.00 | 7.00 | 1.17 ]
18:30TPV - Inter Turku 2 -:- [ 4.90 | 4.50 | 1.42 ]

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

16:00GBK Kokkola - SJK Akatemia 2 -:- [ 1.40 | 4.25 | 5.50 ]
16:00Kuopion Elo - OPS -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.10 ]

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00PK-35 Helsinki F - HPS F -:- [ 4.70 | 4.30 | 1.46 ]

FRANŢA: Division 2 Women

16:00Albi-Marssac F - Le Mans F -:-
16:00Lens F - Orleans F -:-
16:00Montauban F - Thonon Evian F -:-
16:00Nice F - Marseille F -:-
16:00Rodez F - Metz F -:-
16:00Strasbourg F - Nantes F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Gagra - Telavi -:-
19:00Kolkheti 1913 - Torpedo Kutaisi -:-
20:00Dinamo Batumi - Iberia 1999 -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Bolnisi - Khobi -:-
16:00Georgia - Spaeri -:-
16:00Rustavi - Dusheti -:-
17:00Din. Tbilisi 2 - FC Gareji Sagarejo -:-
19:00Shturmi - Loco. Tbilisi -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

16:30Dusseldorf - Magdeburg -:- [ 1.80 | 4.40 | 3.70 ]
16:30Elversberg - Karlsruher -:- [ 2.85 | 3.90 | 2.25 ]
16:30Furth - Schalke -:- [ 2.15 | 3.70 | 3.15 ]
16:30Hamburger SV - Nurnberg -:- [ 1.31 | 6.00 | 8.25 ]
16:30Hannover - Kiel -:- [ 2.25 | 3.80 | 2.90 ]
16:30Kaiserslautern - Braunschweig -:- [ 1.87 | 3.90 | 3.85 ]
16:30Osnabruck - Hertha -:- [ 3.30 | 4.20 | 1.95 ]
16:30Rostock - Paderborn -:- [ 2.30 | 3.95 | 2.75 ]
16:30Wehen - St. Pauli -:- [ 3.25 | 4.10 | 2.00 ]

GERMANIA: Regionalliga North

16:30St. Pauli II - Hannover II -:- [ 4.75 | 4.50 | 1.50 ]

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Babelsberg - Altglienicke -:-
14:00BFC Dynamo - Berliner AK 07 -:-
14:00Chemnitzer - Erfurt -:- [ 2.00 | 3.70 | 3.00 ]
14:00Greifswald - Meuselwitz -:- [ 1.36 | 4.90 | 6.10 ]
14:00Hertha II - Cottbus -:- [ 5.40 | 4.25 | 1.47 ]
14:00Jena - Eilenburg -:- [ 1.35 | 4.90 | 6.50 ]
14:00Lokomotive Leipzig - Zwickau -:- [ 1.71 | 3.90 | 3.85 ]
14:00Luckenwalde - Chemie Leipzig -:- [ 2.60 | 3.50 | 2.30 ]
18:30Viktoria Berlin - Hansa Rostock II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Rostocker FC - Sparta Lichtenberg -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00Halle - Freital -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

16:00Turkspor Dortmund - Wattenscheid -:-

GERMANIA: Junioren Bundesliga - Play Off-uri

76'Hoffenheim U19 - B. Monchengladbach U19 3:0 [ 1.30 | 5.50 | 5.10 ]

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

71'Andernach F - Hamburg F 0:3 [ 2.20 | 3.50 | 2.75 ]
70'Gutersloh F - Bayern II F 2:1 [ 2.05 | 3.70 | 2.90 ]
75'Hoffenheim II F - Meppen F 0:1
72'Wolfsburg II F - Ingolstadt F 0:1 [ 2.20 | 3.30 | 2.90 ]
15:00Frankfurt II F - Sand F -:-
15:00Weinberg F - Jena F -:-

GHANA: Premier League

18:00Bechem United - Karela -:-
18:00Dreams - Heart Of Lions -:-
18:00Hearts Of Oak - Aduana -:-
18:00Medeama - Tamale -:-
18:00Nsoatreman - Bibiani Gold Stars -:-
18:00Samartex - Bofoakwa Tano -:-

GHANA: Division One League

18:00Berekum City - Mighty Royals -:-
18:00Brong Ahafo - Techiman Liberty -:-
18:00Ebusua Dwarfs - Swedru All Blacks -:-
18:00Elmina Sharks - Venomous Vipers -:-
18:00Future Stars - Asekem -:-
18:00Hohoe United - ADVSA -:-
18:00Holy Stars - Nzema Kotoko -:-
18:00Na God - Susubiribi -:-
18:00New Edubiase - King Faisal -:-
18:00Skyy - Pac Academy -:-
18:00Soccer Intellectuals - Young Redbull -:-
18:00Vision - Kotoku Royals -:-
18:00Young Apostles - Baffour SA -:-

GRECIA: Super League - Grupă campionat

20:00AEK - Lamia -:- [ 1.05 | 14.00 | 21.00 ]
20:00Aris - PAOK -:- [ 5.50 | 4.10 | 1.55 ]
20:00Panathinaikos - Olympiakos -:- [ 2.60 | 3.45 | 2.50 ]

GRECIA: Division A Women

12:00Volos 2004 F - Rethymniakos F -:-
13:00Asteras T. F - Seirines Grevenon F -:-
17:00AEL Larissa F - Kastoria F -:-
17:00Olimpiada Imittou F - Panathinaikos F -:-
17:00Trikala F - Atromitou F -:-

GRENADA: Premier Division

23:00Hard Rock - Queens Park Rangers 1:4
23:00AmânatParadise - SAB Spartans -:-
23:00SAB Spartans - Fontenoy 1:1
23:00AmânatShamrock - Hard Rock -:-
23:00Camerhogne - Mt. Rich -:-
23:00AmânatFontenoy - St. John's -:-
23:00AmânatHurricanes - Camerhogne -:-
23:00AmânatQueens Park Rangers - Mt. Rich -:-
23:00Shamrock - Paradise -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri

23:30Municipal - Deportivo Mixco -:- [ 1.35 | 4.00 | 8.00 ]

GUINEA: Ligue 1

19:00Gangan - Wakriya -:-
19:00Kaloum Star - Kamsar -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase

22:00Cavaly - Tempete -:-
00:00America des Cayes - Baltimore -:-

HONG KONG: Premier League

10:00North District - HK U23 0:1
10:00Sham Shui Po - Lee Man Warriors 1:6
32'Hong Kong Rangers - Hong Kong FC 0:0 [ 1.38 | 4.25 | 6.00 ]

INDONESIA: Liga 1 - Play-off

15:00Borneo - Madura United -:-

IORDANIA: Premier League

19:00Al Ramtha - Al Ahli -:- [ 1.72 | 3.25 | 4.20 ]
19:00Al Wehdat - Sahab -:- [ 1.35 | 4.40 | 6.40 ]
19:00Aqaba - Maan -:- [ 2.60 | 2.80 | 2.60 ]
19:00Shabab Al Ordon - Moghayer Al Sarhan -:- [ 2.20 | 3.10 | 2.85 ]

IRAN: Division 1

17:45Esteghlal Molasani - Fajr Sepasi -:-

IRLANDA: FAI Cup

16:00Ballyfermot - Rockmount -:- [ 2.60 | 4.50 | 2.00 ]
16:00Pike Rovers - Villa -:- [ 2.20 | 4.50 | 2.30 ]
16:30Wilton United - Glebe North -:- [ 2.90 | 4.25 | 1.90 ]
17:00Cockhill - Ayrfield -:-

ISLANDA: Icelandic Cup Women

17:00Afturelding F - Vikingur Reykjavik F -:-
17:00Valur F - Fram F -:-
17:30Hafnarfjordur F - Fjardab/Hottur/Leiknir F -:-
19:00Throttur F - Fylkir F -:-
22:30Stjarnan F - Breidablik F -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare

20:00H. Petah Tikva - Netanya -:- [ 2.88 | 3.15 | 2.40 ]

ITALIA: Serie C - Play Out

19:00Novara - Fiorenzuola -:- [ 2.00 | 2.95 | 3.60 ]
19:00Vis Pesaro - Recanatese -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.30 ]
21:30Monopoli - Virtus Francavilla -:- [ 1.65 | 3.30 | 4.75 ]
21:30Potenza - Monterosi -:- [ 1.75 | 3.45 | 4.00 ]

ITALIA: Serie D - Group A - Play-off

17:00Chisola - Vado -:-

ITALIA: Serie D - Group B - Play-off

17:00Desenzano - Varesina -:-

ITALIA: Serie D - Group C - Play-off

17:00Bassano - Campodarsego -:-

ITALIA: Serie D - Group D - Play-off

17:00Ravenna - Corticella -:-

ITALIA: Serie D - Group E - Play-off

21:30Grosseto - Tau -:-

ITALIA: Serie D - Group F - Play-off

17:00L Aquila - Sambenedettese -:-

ITALIA: Serie D - Group G - Play-off

17:00Romana - Cassino -:-

ITALIA: Serie D - Group H - Play-off

19:00Martina Calcio - A.C.D. Nardo -:-

ITALIA: Serie D - Group I - Play-off

17:00Siracusa - Reggio Calabria -:-

ITALIA: Serie D - Winners stage

17:00Alcione Milano - Caldiero Terme -:-
17:00Campobasso - AC Carpi -:-
17:00Trapani - Cavese -:-

ITALIA: Super Cup (Serie C)

18:45Cesena - Juve Stabia -:- [ 1.65 | 3.50 | 4.50 ]

ITALIA: Primavera 1

75'Genoa U19 - Sassuolo U19 2:3 [ 2.28 | 3.55 | 2.48 ]
74'Torino U19 - AC Milan U19 1:3 [ 2.85 | 3.40 | 2.10 ]
71'Verona U19 - Cagliari U19 3:5 [ 2.00 | 3.55 | 2.90 ]

ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat

15:30AS Roma F - Fiorentina F -:- [ 1.30 | 5.05 | 7.00 ]

ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare

13:30Pomigliano F - Napoli F -:- [ 3.00 | 3.70 | 2.00 ]

ITALIA: Serie B Women

16:00Bologna F - Arezzo F -:-
16:00Cesena F - Verona F -:-
16:00Genoa F - RES Roma F -:-
16:00Lazio F - Parma F -:-
16:00Pavia F - Brescia F -:-
16:00San Marino Academy F - Ternana F -:-
16:00Tavagnacco F - Ravenna F -:-
17:00Chievo Verona F - Freedom F -:-

JAMAICA: Premier League - Play-off

23:00Waterhouse - Arnett Gardens -:-

JAPONIA: J1 League

08:00Iwata - Urawa 1:1 [ 3.95 | 3.75 | 1.83 ]
08:00Kyoto - Hiroshima 0:5 [ 5.10 | 4.20 | 1.56 ]
08:00Machida - Verdy 5:0 [ 1.94 | 3.30 | 4.00 ]
09:00G-Osaka - Kawasaki 3:1 [ 2.70 | 3.50 | 2.45 ]
09:00Kashima - Kobe 1:0 [ 3.20 | 3.15 | 2.30 ]
09:00Tokyo - Yokohama M. 1:1 [ 2.65 | 3.85 | 2.30 ]
10:00Kashiwa - Sapporo 2:1 [ 1.85 | 3.75 | 3.90 ]
10:00Shonan - Albirex Niigata 2:1 [ 2.50 | 3.20 | 2.85 ]

JAPONIA: J2 League

08:00Okayama - Kofu 2:0 [ 2.20 | 3.45 | 2.95 ]
08:00Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC 2:1 [ 1.85 | 3.50 | 3.90 ]
11:00Tochigi - Vegalta Sendai 1:2 [ 4.10 | 3.35 | 1.85 ]

JAPONIA: J3 League

07:00Tottori - Sagamihara 0:3
08:00Azul Claro Numazu - Vanraure 0:0

JAPONIA: WE League Women

08:00C-Osaka F - Mynavi Sendai F 1:2
08:00Nojima Stella F - Saitama F 2:1
08:00Omiya Ardija F - Parceiro Nagano F 0:1

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00Harima Albion F - Gunma F 1:0
07:00Kunoichi F - Shizuoka Bonita F 1:3
07:00Miyazaki F - Nittaidai F 1:0

KAZAHSTAN: Premier League

15:00Shakhter K. - Tobol -:-
15:00Zhetysu - Kyzylzhar -:-
19:00Yelimay Semey - Kairat Almaty -:-

KENYA: Premier League

32'Nzoia Sugar - Nairobi City 0:0
15:00Bandari - Sofapaka -:-
15:00Gor Mahia - Muhoroni Youth -:-
15:00Leopards - Bidco United -:-

KENYA: Super League

13:00Mara Sugar - Rainbow -:-
32'MCF - Silibwet 4:0
15:00Kajiado - Kisumu All-Stars -:-
15:00Mombasa Elite - Naivas FC -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

14:30Neftchi Kochkor-Ata - Dordoi Bishkek -:-
17:00Muras United - Aldier -:-

LETONIA: Virsliga

18:00Jelgava - Riga FC -:- [ 12.50 | 6.00 | 1.17 ]
21:00Auda - FK Liepaja -:- [ 1.30 | 4.30 | 8.50 ]

LETONIA: 1. Liga

14:00Leevon PPK - Skanste -:-
16:00Alberts JDFS - Rezekne -:-
18:00JFK Ventspils - Ogre United -:-

LETONIA: Cupa

10:30Upesciema Warriors - Bebri 3:1
14:00Salaspils FK - Livani -:-
16:00Jules Verne - FK Cesis -:-
17:00Riga United - Kadaga/Ostas -:-

LIBIA: Premier League

17:30Al Ahly Benghazi - Al-Suqoor -:-
17:30Al-Anwar - Al Sadaqa -:-
17:30Al Taawun - Al Murooj -:-

LITUANIA: A Lyga

17:00Dziugas Telsiai - Banga -:- [ 2.50 | 2.63 | 2.88 ]
18:25Zalgiris - Kauno Zalgiris -:- [ 1.65 | 3.35 | 4.40 ]

LITUANIA: I Lyga

14:00Ekranas - Hegelmann Litauen 2 -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.70 ]
16:00Siauliai 2 - Atmosfera -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

18:00Sudan - Tanzania -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

77'Cehia U16 F - Suedia U16 F 1:6
12:00Elveţia U16 F - Letonia U16 F -:-

MACAU: Elite League - Grupă campionat

32'Cheng Fung - Benfica 1:0 [ 5.60 | 4.60 | 1.40 ]
15:00Hang Sai - Chao Pak Kei -:-

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

18:00Bashkimi - Teteks -:-
18:00Belasica - Arsimi -:-
18:00Detonit Plackovica - Karaorman -:-
18:00Novaci - FK Skopje -:-
18:00Ohrid - Kozuf Gevgelija -:-
18:00Osogovo - Pelister -:-
18:00Pobeda - Besa 1976 -:-
18:00Sasa - Vardar Negotino -:-

MALAEZIA: Super League

85'Kuching City FC - Sri Pahang 2:2
15:15Penang - Terengganu -:-

MALAWI: Super League

15:30Bangwe All Stars - MAFCO -:-
15:30AmânatCivo Utd - Mighty Tigers -:-
15:30Dedza Dynamos - Chitipa United -:-
15:30AmânatFOMO - Mzuzu City -:-
15:30Karonga United - Civo Utd -:-
15:30AmânatMoyale Barracks - Baka City -:-
15:30Silver Strikers - Mighty Wanderers -:-

MALI: Premiere Division

19:30Stade Malien - Real Bamako -:-
21:30USFAS Bamako - AS Police -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri

05:00Club America - Guadalajara 1:0 [ 1.83 | 3.45 | 4.40 ]

MEXIC: Liga de Expansion MX - Super finala

03:00Atlante - Cancun 0:1pen [ 1.55 | 3.70 | 5.80 ]

MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off

04:00Porto Palmeiras - Tampico Madero 2:2
06:00Los Cabos - Alacranes 0:0

MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri

19:00Necaxa U23 - Pachuca U23 -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.00 ]

MONGOLIA: Premier League

11:15Khoromkhon - Khaan Khuns-Erchim 3:2 [ 2.60 | 4.25 | 2.00 ]
14:15Tuv Azarganuud - Falcons -:-

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Baia de Pemba - Nacala -:-
16:00Costa do Sol - Textafrica -:-
16:00ENH Vilankulo - Black Bulls -:-
16:00Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo -:-

MYANMAR: MNL League Cup

57'Chinland - University 1:0
PauzăYangon Utd - Mahar United 2:1

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Câștigători

04:00Diriangen - Esteli 2:0

NIGER: Super Ligue

18:30Liberte - Zumunta -:-
18:30Renaissance - Nigelec -:-
18:30Tagour Provincial Club - Espoir -:-
18:30Tahoua - Jangorzo -:-

NIGERIA: NPFL

18:00AmânatAbia Warriors - Bendel -:-
18:00AmânatBayelsa United - Sporting Lagos -:-
18:00AmânatEnugu - Enyimba -:-
18:00AmânatHeartland - Doma United -:-
18:00AmânatKano - Niger -:-
18:00AmânatKatsina Utd - Gombe -:-
18:00AmânatLobi Stars - Remo Stars -:-
18:00AmânatPlateau - Kwara -:-
18:00Rivers United - Niger -:-
18:00AmânatRivers United - Shooting Stars -:-
18:00AmânatSunshine Stars - Akwa United -:-

OLANDA: Eredivisie

15:30Alkmaar - Utrecht -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.00 ]
15:30Almere City - Nijmegen -:- [ 2.85 | 3.60 | 2.30 ]
15:30FC Volendam - G.A. Eagles -:- [ 5.40 | 5.00 | 1.47 ]
15:30Feyenoord - Excelsior -:- [ 1.23 | 7.00 | 9.00 ]
15:30Heracles - Sittard -:- [ 2.50 | 3.70 | 2.55 ]
15:30PSV - Waalwijk -:- [ 1.16 | 8.50 | 12.00 ]
15:30Sparta Rotterdam - Heerenveen -:- [ 1.74 | 4.10 | 4.10 ]
15:30Vitesse - Ajax -:- [ 4.80 | 4.60 | 1.56 ]
15:30Zwolle - Twente -:- [ 9.50 | 6.25 | 1.25 ]

OMAN: Professional League

18:15Al Nasr - Sur Club -:-
18:15Al-Rustaq - Dhofar -:- [ 1.80 | 3.00 | 4.00 ]
18:15Al Seeb - Al Nahda -:-
18:15Al-Shabab - Bahla -:-
18:15Al-Wahda - Oman Club -:- [ 3.30 | 3.20 | 1.90 ]
18:15Ibri - Sohar -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri

00:00Tauro - San Francisco 2:1
04:00Plaza Amador - Potros del Este 1:1

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Tacuary - Libertad 0:0 [ 5.00 | 3.75 | 1.60 ]
00:30General Caballero JLM - Sp. Luqueno -:- [ 4.25 | 3.40 | 1.80 ]

PARAGUAY: Division Intermedia

17:00Martin Ledesma - Pastoreo -:-
17:00San Lorenzo - Sp. Carapegua -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Sporting Cristal - Union Comercio 5:1 [ 1.15 | 7.70 | 13.50 ]
02:00Melgar - Huancayo 4:1 [ 1.27 | 5.50 | 9.60 ]
21:00ADT Tarma - Comerciantes Unidos -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.20 ]
23:30Los Chankas - Alianza Atl. -:- [ 1.54 | 3.70 | 6.50 ]

PERU: Liga 2

23:30Alianza Huanuco - San Marcos 3:1
19:00Ayacucho - Deportivo Coopsol -:-
23:15Llacuabamba - Pirata -:-

PERU: Liga Women

18:30UNSAAC F - U. de Deportes F -:-
21:00Killas F - Carlos Mannucci F -:-

POLONIA: Ekstraklasa

2'Cracovia - Rakow 0:0 [ 3.20 | 3.50 | 2.15 ]
16:00Warta Poznan - Legia -:- [ 4.50 | 3.50 | 1.80 ]
18:30Widzew Lodz - Lech -:- [ 3.40 | 3.75 | 2.00 ]

POLONIA: Division 1

16:00Polonia W. - Odra Opole -:- [ 2.65 | 3.35 | 2.55 ]
19:00Termalica B-B. - Tychy -:- [ 2.50 | 3.50 | 2.60 ]
21:30Lechia - Arka -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.00 ]

POLONIA: Division 2

17:00Zaglebie II - LKS Lodz II -:-
18:30Skra - Stomil Olsztyn -:-
21:15Kotwica Kolobrzeg - Hutnik Krakow -:-

POLONIA: III Liga - Group I

32'Pelikan - Warta Sieradz 3:1 [ 1.55 | 4.25 | 4.50 ]
16:00Pilica Bialobrzegi - T. Mazowiecki -:-

POLONIA: III Liga - Group II

18:00Blekitni Stargard - Swit Skolwin -:-

POLONIA: III Liga - Group III

32'Slask II - Rakow II 0:0 [ 1.36 | 5.10 | 5.70 ]

POLONIA: III Liga - Group IV

14:00Biala Podlaska - Wislanie Jaskowice -:-
17:00Wiazownica - Garbarnia -:-
18:00Avia Swidnik - Chelmianka Chelm -:-

POLONIA: Central Youth League

32'Legia U19 - Zaglebie U19 0:1
32'Sandecja U19 - Lech U19 0:1
15:00Gornik Z. U19 - Polonia W. U19 -:-
17:30Widzew Lodz U19 - Cracovia U19 -:-

POLONIA: Polish Cup Women

14:00Katowice F - Slask F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

32'Academico Viseu - Maritimo 1:1 [ 4.30 | 3.85 | 1.67 ]
32'AVS - Tondela 0:0 [ 1.40 | 4.30 | 6.75 ]
16:00Oliveirense - Leixoes -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.63 ]
18:30Nacional - Mafra -:- [ 1.30 | 4.80 | 8.50 ]
18:30Santa Clara - Leiria -:- [ 1.45 | 4.30 | 6.10 ]

PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa promovare

17:00Academica - Varzim -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.50 ]
17:00Braga B - Atletico -:-
17:00Covilha - Felgueiras -:- [ 5.75 | 3.80 | 1.50 ]
17:00Lusitania FC - Alverca -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.25 ]

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Promotion Group

14:00Moncarapachense - SC Lusitania -:-
19:00Amarante - Pevidem -:-
19:00Santarem - Setubal -:- [ 2.30 | 3.05 | 2.85 ]
19:00S. Joao Ver - Limianos -:-

PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă retrogradare

17:00Setubal U19 - SC Lusitania U19 -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal Women

19:15Benfica F - Racing Power F -:-

QATAR: Emir Cup

19:00Al-Gharafa - Qatar SC -:-

REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Conference League - Play Offs

16:00Teplice - Hradec Kralove -:- [ 2.25 | 3.15 | 3.15 ]

REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Grupă retrogradare

18:00Ceske Budejovice - Jablonec -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.50 ]
18:00Pardubice - Karvina -:- [ 2.40 | 3.20 | 2.88 ]
18:00Zlin - Bohemians -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.55 ]

REPUBLICA CEHĂ: FNL

18:00Brno - Kromeriz -:- [ 1.32 | 4.90 | 6.40 ]
18:00Chrudim - Sigma Olomouc B -:- [ 2.18 | 3.30 | 2.95 ]
18:00Jihlava - Zizkov -:- [ 2.28 | 2.65 | 3.50 ]
18:00Prostejov - Opava -:- [ 1.45 | 4.30 | 5.20 ]
18:00Sparta Praga B - Vlasim -:- [ 1.80 | 4.25 | 3.20 ]
18:00Taborsko - Dukla Praga -:- [ 2.20 | 3.35 | 2.88 ]
18:00Varnsdorf - Pribram -:- [ 1.55 | 4.25 | 4.50 ]
18:00Vyskov - Lisen -:- [ 1.55 | 3.75 | 5.00 ]

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Bohemians 1905 B - Admira Prague 2:3 [ 2.10 | 3.10 | 3.10 ]
11:15Dukla Praga B - Vltavin 0:3 [ 2.65 | 3.20 | 2.28 ]
11:30Plzen B - FK Robstav 2:3 [ 1.60 | 3.70 | 4.20 ]

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Chlumec nad Cidlinou - Liberec B 1:6 [ 1.98 | 3.45 | 3.00 ]
18:00Brozany - Hradec Kralove B -:-
18:00Zapy - Pardubice B -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:30Zlin B - Unicov 2:2 [ 2.75 | 3.10 | 2.28 ]

REPUBLICA CEHĂ: Division A

Se asteaptă
datele
Pribram B - Cesky Krumlov 0:0
17:00Jindrichuv Hradec - Petrin Plzen -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Chrudim B - Velke Hamry 1:3
18:00Caslav - Turnov -:-
18:00Trutnov - Benatky -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Breclav - Sperice 0:1
16:00Humpolec - Brno B -:-
18:00Pelhrimov - Lanzhot -:-
18:00Slavoj Polna - Lisen B -:-
18:00Velka Bites - Stara Rise -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

18:00Strani - Prerov -:-
18:00Vsechovice - Slavicin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

16:00Krnov - Opava B -:-
18:00Frenstat p. R. - Bohumin -:-
18:00Polanka nad Odrou - Vratimov -:-
18:00Sumperk - Bruntal -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:30Trebon - Protivin 1:1
18:00Junior Strakonice - Trhove Sviny -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

18:00Kunstat - Pohorelice -:-
18:30Rajecko - Kurim -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:00Karlovy Vary B - Hroznetin 6:0
18:00Ostrov B - Touzim -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

15:00Chlumec nad Cidlinou B - Dobruska -:-
15:00Rychnov n. Kneznou - Nachod -:-
18:00Ceska Skalice - Trebes -:-
18:00Lazne Belohrad - Tyniste n. Orl. -:-
18:00Police nad Metuji - Jicin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Skalice u C.Lipy - Rapid Liberec 7:1
18:00Visnova - FC Pencin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

16:00Pusta Polom - Haj ve Slezsku -:-
18:00Vresina - Moravan Oldrisov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

18:00Bohunovice - Postrelmov -:-
18:00Brodek u Prerova - Urcice -:-
18:00Cechovice - Rapotin -:-
18:00Konice - Belotin -:-
18:00Medlov - SK Lipova -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Hermanuv Mestec - Svitavy -:-
18:00Prosetin - Lazne Bohdanec -:-
18:00Vysoke Myto B - Horni Redice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

18:00Poricany - Pruhonice -:-
18:00Sedlcany - Tuchlovice -:-
18:00Sokolec - SK Doksy -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

16:00Kadan - Krupka -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

11:30Sapeli Polna - Okrisky 1:3
16:00Pacov - Zdar na Sazavou B -:-
17:30Zirovnice - FS Trebic -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

18:00Francova Lhota - Hrachovec -:-
18:00Nevsova - Brumov -:-
18:00Stitna nad Vlari - Morkovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă campionat

15:00Slovacko F - Liberec F -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupa promovare

16:00Olomouc F - FC Praha F -:-

RÉUNION: Regionale 1

14:30Excelsior - Piton -:-
14:30Ravine Blanche - Saint-Louisienne -:-
14:30Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-
14:30Sainte Rose - Saint-Pierroise -:-
14:30Saint-Pauloise - Tamponnaise -:-
14:30St. Louis - Sainte-Suzanne -:-
14:30Trois Bassins - JS Gauloise -:-

ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat

PauzăOl. Cluj F - Politehnica Timișoara F 0:1

ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare

11:00Banat F - Gloria 2018 Bistrita F 0:1
15:00CSM Alexandria F - FCM Târgu Mureş F -:-

RUSIA: Premier League

72'Ural - Orenburg 2:3
14:15Sp. Moscova - Kazan -:-
16:30FK Rostov - Baltika -:-
19:00Akhmat Grozny - Zenit -:-

RUSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season

15:00Chelyabinsk - Ufa -:-
15:00M. Lipetsk - FK Novosibirsk -:-
15:00Rodina Moscow 2 - R. Volgograd -:-
16:30Krasnodar 2 - FK Chayka -:-
18:00Murom - Veles Moscow -:-

RUSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season

15:00Miass - S. Kostroma -:-
15:00Tekstilshtik - Kursk -:-
16:00D. Bryansk - Ulyanovsk -:-
16:00Kaluga - Khimik -:-
16:00Mashuk - Omsk -:-

RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1

16:00Astrakhan - Dynamo Makhachkala 2 -:-
16:30FK Pobeda - Rubin Yalta -:-

RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2

53'Irkutsk - Dynamo Petersburg 1:3
14:00Saturn Ramenskoye - Chertanovo M. -:-
14:00Zenit 2 - Yenisey 2 -:-
21:00Sp. Moscova 2 - Vladimir -:-

RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 3

08:00Sakhalin - Oryol 1:0
14:00Arsenal Tula 2 - SKA Khabarovsk 2 -:-
14:00Kosmos - Ryazan -:-
14:00Penza - Kvant -:-
16:00Kolomna - Salyut-Belgorod -:-
17:00Kompozit - Dynamo Vladivostok -:-
17:00Spartak Tambov - FK Strogino Moscow -:-

RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4

32'Samara 2 - Pari NN 2 0:0

SÃO TOMÉ ȘI PRÍNCIPE: Campeonato Nacional

18:00Agrosport - Trindade -:-
18:00Inter Bom-Bom - Alianca Nacional -:-

SCOŢIA: Premiership - Grupă retrogradare

17:00Livingston - Hibernian -:- [ 4.20 | 3.75 | 1.79 ]
17:00Motherwell - St. Johnstone -:- [ 2.33 | 3.60 | 2.80 ]
17:00Ross County - Aberdeen -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.55 ]

SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat

16:10Celtic F - Hibernian F -:-
16:10Glasgow City F - Hearts F -:-
16:10Rangers F - Partick Thistle F -:-

SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare

14:00Dundee Utd F - Motherwell F -:- [ 5.50 | 4.80 | 1.40 ]
14:00Hamilton F - Montrose F -:- [ 3.40 | 4.00 | 1.80 ]
14:00Spartans F - Aberdeen F -:- [ 1.95 | 3.70 | 3.10 ]

SENEGAL: Ligue 1

20:00Casa - Mbour -:-
20:00Jaraaf - Jamono Fatick -:-
20:00Pikine - Teungueth -:-
20:00Sonacos - Ouakam -:-

SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare

18:00Kolubara - Sloboda -:-
18:00Metalac - Mladost GAT -:-
18:00Radnicki Beograd - Vrsac -:-
18:00RFK Novi Sad - Dubocica -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

18:00Jedinstvo Surcin - Sindjelic Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

12:00Dinamo Pancevo - Tisa Adorjan -:-
18:00Borac Sajkas - Kabel Novi Sad -:-
18:00Podunavac Belegis - Backa -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:00Buducnost Popovac - Jedinstvo Krusevac -:-
18:00Radnicki Pirot - Dunav Prahovo -:-
18:00Vlasina - Radnicki Svilajnac -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

18:00Mihajlovac - Mladi Radnik -:-
18:00Vrelo Sport - Josanica -:-

SIERRA LEONE: Premier League

19:15Kahunla - Old Edwardians -:-
19:15AmânatKallon - Kholifa Stars -:-
19:15AmânatLuawa - East End Lions -:-
19:15SLIFA - Kholifa Stars -:-
20:00Bo Rangers - Diamond Stars -:-

SINGAPORE: Premier League

32'Tanjong Pagar - Balestier Khalsa 0:1

SLOVACIA: 3. Liga - East

12:00Slavia TU Kosice - Snina -:- [ 2.25 | 3.50 | 2.65 ]
18:001.FK Svidnik - Vranov -:-
18:00Filakovo - Lipany -:-
18:00Kalinovo - Oravske Vesele -:-
18:00Stropkov - Namestovo -:-

SLOVACIA: 3. Liga - West

11:30Raca - Lehota p. V. -:-
18:00Podkonice - Castkovce -:- [ 1.72 | 3.45 | 4.20 ]

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

18:00Nova Dedinka - Slovan Most -:-
18:00Rovinka - Tomasov -:-

SLOVACIA: 4. liga - Central

18:00Sokol Zubrohlava - Slavia Staskov -:-

SLOVACIA: 4. liga - East

18:00FK Cana - Sokol Lubotice -:-
18:00Lok. Kosice - Sabinov -:-
18:00Medzev - Medzilaborce -:-
18:00Mladost Kalsa - Kechnec -:-
18:00Velky Saris - Pavlovce n. Uhom -:-

SLOVACIA: 4. liga - West

18:00Crystal - Levice -:-
18:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Blava Jaslovske Bohunice -:-
18:00Imel - Trebatice -:-
18:00Stankovce - Gabcikovo -:-
18:00Z. Moravce-Vrable B - Gbely -:-

SLOVENIA: Prva Liga

18:30Koper - Maribor -:- [ 4.10 | 3.65 | 1.65 ]
18:30O. Ljubljana - Bravo -:- [ 1.55 | 3.85 | 4.50 ]

SLOVENIA: 2. SNL

16:00Bilje - NK Bistrica -:-
16:00Grosuplje - Ilirija -:-
16:00Nafta - Dravinja -:- [ 1.30 | 5.00 | 7.50 ]
16:00Rudar - NK Krka -:-
16:00Tabor Sezana - Primorje -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă campionat

14:00Radomlje F - Olimpija F -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă retrogradare

16:00Drava F - Primorje F -:-

SOMALIA: National league

15:30Dekedda - Mogadishu City -:-

SPANIA: LaLiga2

15:00Eibar - Cartagena -:- [ 1.34 | 4.80 | 8.50 ]
17:15Alcorcon - Valladolid -:- [ 3.65 | 2.95 | 2.16 ]
22:00Zaragoza - Ferrol -:- [ 2.06 | 3.00 | 3.85 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs

32'CE Europa - Betis B 1:0 [ 1.70 | 3.20 | 5.00 ]
19:00Badalona Futur - Orihuela -:- [ 2.00 | 2.90 | 3.80 ]
19:00Marbella - Getafe B -:- [ 2.00 | 2.80 | 4.10 ]
19:00Numancia - Utebo FC -:- [ 1.65 | 3.30 | 5.10 ]
19:00Pontevedra - Zaragoza B -:- [ 1.30 | 4.75 | 8.50 ]
19:00UD Logrones - Guijuelo -:- [ 1.60 | 3.30 | 5.70 ]
20:00Yeclano - Lleida -:- [ 2.90 | 2.70 | 2.60 ]
20:30Zamora - Sant Andreu -:- [ 1.80 | 3.00 | 4.75 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Play Out

32'Izarra - Formentera 0:0 [ 2.50 | 2.80 | 2.90 ]
19:00Real Aviles - Ciudad Real -:- [ 2.00 | 2.80 | 4.00 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1 - Play-off

21:00UD Ourense - Arosa SC -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2 - Play-off

18:00Union Club Ceares - Lealtad -:-
19:00L'Entregu - Gijon B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3 - Play-off

19:00Vimenor - Laredo -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5 - Play-off

2'Prat - L'Hospitalet 0:0 [ 2.70 | 2.90 | 2.35 ]
20:00Badalona - Vilassar de Mar -:- [ 2.23 | 3.10 | 2.70 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6 - Play-off

19:00Utiel - Jove -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7 - Play-off

32'Colonia M. - CD Mostoles 0:0
32'Las Rozas - Leganes B 0:0 [ 2.25 | 2.80 | 2.95 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8 - Play-off

19:00Leonesa B - Atl. Tordesillas -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9 - Play-off

32'Almeria B - Malaga B 0:0
20:00Torre del Mar - Jaen -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10 - Play-off

18:00Ceuta B - Ciudad de Lucena -:-
19:30Pozoblanco - Xerez D.F.C. -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12 - Play-off

14:00Las Palmas B - Yaiza -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13 - Play-off

20:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 14 - Play-off

19:30Villafranca - Azuaga -:-
20:00Moralo - CD Coria -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16 - Play-off

32'Varea - Anguiano 1:1 [ 2.20 | 3.05 | 2.75 ]
19:00Oyonesa - Alfaro -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17 - Play-off

19:00Caspe - Cuarte -:-
19:00Epila - Ebro -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18 - Play-off

20:00Quintanar del Rey - Cazalegas -:-
20:00Socuellamos - Toledo -:-

SUA: MLS

02:30Charlotte - Los Angeles Galaxy 0:0 [ 2.15 | 3.80 | 3.00 ]
02:30Cincinnati - St. Louis City 3:1 [ 1.70 | 4.00 | 4.40 ]
02:30Inter Miami - DC United 1:0 [ 1.45 | 5.20 | 5.50 ]
02:30New England Revolution - Philadelphia Union 0:3 [ 2.65 | 3.75 | 2.38 ]
02:30New York City - New York Red Bulls 2:1 [ 2.55 | 3.45 | 2.65 ]
02:30Toronto FC - CF Montreal 5:1 [ 1.81 | 3.75 | 4.10 ]
03:30Austin FC - Sporting Kansas City 3:2 [ 2.16 | 3.65 | 3.05 ]
03:30Chicago Fire - Columbus Crew 1:3 [ 2.70 | 3.60 | 2.40 ]
03:30Houston Dynamo - FC Dallas 1:1 [ 1.64 | 3.85 | 5.10 ]
03:30Minnesota - Portland Timbers 2:1 [ 1.74 | 4.10 | 4.10 ]
04:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 5:3 [ 1.75 | 4.00 | 4.10 ]
05:30San Jose Earthquakes - Orlando City 0:1 [ 2.06 | 3.75 | 3.20 ]
05:30Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps 1:1 [ 1.89 | 3.60 | 3.90 ]

SUA: USL Championship

02:00Indy Eleven - Hartford Athletic 4:1 [ 1.70 | 4.15 | 4.00 ]
02:00Loudoun - Monterey Bay 3:0 [ 2.45 | 3.35 | 2.70 ]
02:00Pittsburgh - North Carolina 1:1 [ 1.95 | 3.30 | 3.80 ]
02:30Tampa Bay - FC Tulsa 5:0 [ 1.45 | 4.60 | 5.50 ]
05:00Oakland Roots - Orange County SC 2:1 [ 2.50 | 3.45 | 2.55 ]
05:30Las Vegas Lights - Louisville City 2:2 [ 4.10 | 4.10 | 1.65 ]
05:30Phoenix Rising - Miami FC 2:0 [ 1.35 | 4.80 | 7.00 ]

SUA: MLS Next Pro

03:00Huntsville - Atlanta United 2 2:3 [ 1.95 | 3.40 | 3.20 ]
03:30North Texas - Portland Timbers 2 2:1 [ 1.60 | 3.90 | 4.25 ]
22:00Inter Miami II - Carolina Core -:- [ 2.40 | 4.00 | 2.25 ]
22:00Minnesota 2 - Tacoma Defiance -:- [ 3.10 | 4.00 | 1.85 ]
22:00New England Revolution II - Philadelphia II -:- [ 2.90 | 4.25 | 1.90 ]
00:00New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2 -:- [ 1.65 | 4.25 | 3.60 ]

SUA: USL League One

02:00Richmond Kickers - Greenville 0:1 [ 2.40 | 3.50 | 2.40 ]
02:30Tormenta - Chattanooga Red Wolves 4:0 [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]

SUA: USL League Two

23:00Christos - Virginia Marauders 3:0
00:00Project 51O - Almaden 2:1 [ 2.00 | 3.75 | 2.90 ]
01:00New Mexico U23 - Flatirons 2:1
01:00North Carolina FC U23 - Charlotte Independ. 2 4:0
01:00San Francisco City - Academica SC 0:2
01:00Seacoast Utd Phantoms - AC Connecticut 6:1 [ 1.57 | 4.00 | 4.25 ]
01:00West Virginia - Salem City 1:1
01:30Morris Elite - Staten Island ASC 0:1
02:00Fort Wayne - Dayton 3:1
02:00LVU Rush - Reading 0:2
02:00Michiana Lions - Flint City 1:2
02:00Oakland County - Union FC Macomb 1:0 [ 1.40 | 4.50 | 6.00 ]
02:00Virginia Beach - Charlottesville Blues 3:0
02:00Wake FC - SC United Bantams 2:6
02:00Western Mass Pioneers - Pathfinder 4:0 [ 1.25 | 5.50 | 7.50 ]
03:00AmânatAHFC Royals - Hill Country Lobos -:-
03:00Bavarian United - Minneapolis City 1:0 [ 2.50 | 3.75 | 2.25 ]
03:00Blue Goose - Mississippi Brilla 0:0
03:00Corpus Christi FC - Houston Sur 1:0
03:00Ironbound SC - Hudson Valley 0:4
03:00Louisiana - Little Rock Rangers 0:0 [ 2.40 | 4.50 | 2.10 ]
03:00Rochester FC - St. Croix 2:1
03:00Sueno - River Light 1:2
03:30Peoria - Chicago Dutch Lions 4:0
04:00Utah United - Utah Avalanche 1:2
05:00Redlands FC - Capo II 1:4
00:00Lane United - Midlakes United -:- [ 1.65 | 4.25 | 3.60 ]
00:00Tacoma Stars - Ballard -:-
00:00West Seattle Junction - Portland U23 -:-

SUA: NISA

02:00Maryland Bobcats - Savannah Clovers 2:0 [ 1.35 | 5.00 | 6.00 ]
02:00AmânatMichigan Stars - Club de Lyon -:- [ 1.44 | 4.65 | 4.90 ]

SUA: NWSL Women

02:30Washington F - Angel City F 4:2 [ 1.80 | 3.55 | 3.75 ]
04:30Kansas City Current F - Racing Louisville F 3:3 [ 1.75 | 3.70 | 4.00 ]
00:00Gotham F - Chicago F -:- [ 1.32 | 5.00 | 7.00 ]

SUEDIA: Allsvenskan

15:00Brommapojkarna - Norrkoping -:- [ 1.86 | 3.85 | 3.90 ]
15:00Hammarby - AIK Stockholm -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.80 ]
17:30GAIS - Elfsborg -:- [ 2.95 | 3.55 | 2.32 ]
17:30Värnamo - Kalmar -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.20 ]

SUEDIA: Superettan

14:00Landskrona - Örebro -:- [ 1.72 | 3.60 | 4.60 ]
16:00Sandviken - Varberg -:- [ 1.89 | 3.65 | 3.50 ]

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

32'Friska Viljor - Vasalund 0:0
14:00AFC Eskilstuna - Sollentuna -:- [ 1.70 | 3.95 | 3.75 ]
15:00Pitea - Stockholm Internazionale -:- [ 3.85 | 3.80 | 1.70 ]
16:00Umeå - Karlbergs -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.25 ]
18:00Assyriska FF - Nordic United -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

17:00Ariana - Trollhättan -:-
17:00Ljungskile - Jonkoping -:- [ 3.05 | 3.50 | 2.00 ]
17:00Lunds - Tvaaker -:-
17:00Onsala - Norrby -:- [ 4.70 | 4.10 | 1.52 ]

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

14:00Bergnasets - Umeå -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Lidkoping - Saffle SK -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

17:00Viggbyholms - Kungsangen -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

14:00Balkan - Rappe GOIF -:-
17:00Kristianstad - Hassleholms IF -:- [ 3.90 | 3.90 | 1.58 ]

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Atvidaberg - Syrianska -:-
16:00Arameisk-Syrianska - Mjolby AI FF -:-
17:00Smedby - Haninge -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

15:00Bergdalens IK - Astrio -:- [ 5.80 | 4.80 | 1.30 ]

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

15:00Örebro F - Pitea F -:- [ 4.90 | 4.10 | 1.52 ]
16:00Linköping F - Djurgarden F -:- [ 1.52 | 4.25 | 4.90 ]
16:00Trelleborg F - IF Brommapojkarna F -:- [ 4.30 | 4.50 | 1.55 ]

SUEDIA: Elitettan Women

15:00Uppsala F - Sunnanå F -:-
17:00Kalmar F - Eskilstuna Utd F -:-

SURINAME: SML

23:30Robinhood - Flora 3:1
02:00Notch - Leo Victor 5:1
23:30Inter Wanica - PVV -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00Ravshan - Kuktosh -:-
16:00Istiqlol Dushanbe - Eskhata -:-

TAILANDA: Thai League 1

2'Khonkaen Utd. - Sukhothai 0:0
14:00Nakhon Pathom - Pathum United -:-
15:00Ratchaburi - Port MTI FC -:-

TAIWAN: Premier League

10:30Taipei Vikings - Taiwan Shihu 2:3 [ 7.50 | 5.00 | 1.28 ]
10:30Taipower - Taichung 0:2 [ 2.00 | 3.50 | 3.00 ]
2'Ming Chuan University - AC Taipei 0:0
2'Taiwan Steel - Hang Yuen 0:0

TANZANIA: Federation Cup

15:30Ihefu - Young Africans -:-

TOGO: Championnat National

17:00AmânatBinah - Gbikinti Bassar -:-
17:00AmânatDoumbe - Tambo -:-
17:00AmânatDynamic Togol. - Kara -:-
17:00AmânatEntente II - Gbohloe-Su -:-
17:00AmânatEspoir - ASC Kara -:-
17:00AmânatGomido - Unisport -:-
17:00AmânatOTR - Barracuda -:-
17:00AmânatSemassi - Kakadl -:-

TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League

23:001976 Phoenix FC - Morvant Caledonia Utd -:-
23:00Defence Force - Eagles FC -:-
23:00Point Fortin - Port Of Spain -:-
23:00Police - Central FC -:-
23:00Sando - La Horquetta -:-

TUNISIA: Cupa

16:30Monastir - Gabes -:-
16:30Olympique Beja - ES Djerba -:-
16:30Progres Sakiet - Bizertin -:-
16:30Sporting Ben Arous - Jeunesse Sportive -:-

TURCIA: Super Lig

19:00Galatasaray - Fenerbahce -:- [ 2.20 | 3.70 | 2.95 ]

UCRAINA: Premier League

32'LNZ Cherkasy - Zorya 0:1
15:30Dnipro-1 - Shakhtar -:- [ 4.20 | 3.60 | 1.75 ]
15:30Metalist 1925 - Zhytomyr -:-
15:30Minaj - Kolos Kovalivka -:- [ 4.30 | 3.20 | 1.83 ]
15:30Rukh Lviv - Ch. Odesa -:- [ 1.65 | 3.95 | 4.30 ]
15:30Veres-Rivne - Oleksandriya -:- [ 2.85 | 3.05 | 2.45 ]
15:30Vorskla - Obolon -:-

UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare

32'Dinaz Vyshgorod - Metalist Kharkiv 0:0
32'FC Chernihiv - Nyva Ternopil 0:1
32'Hirnyk-Sport - Bukovyna 0:0
13:00ÎntârziatKremin - Khust -:-
32'MFC Metalurh - Podillya Khmelnytskyi 0:0

UCRAINA: Druha Liga

32'Druzhba Myrivka - Rukh Lviv 2 0:0
32'UCSA - Trostyanets 2:0
32'Zvyagel - Skala 1911 0:0

UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat

78'Zhytlobud-1 F - Kryvbas F 3:0

UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare

16:00EMC Podolie F - Dyn. Kyiv F -:-

UGANDA: Big League

16:00Booma - Kataka -:-
16:00Calvary - Kiyinda Boys -:-
16:00Kaaro Karungi - Jinja North -:-
16:00Lugazi - Young Elephant -:-
16:00Mbale Heroes - Kyetume -:-
16:00Police - Onduparaka -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

18:15Kecskemeti - Zalaegerszeg -:- [ 1.74 | 3.90 | 4.30 ]
21:15Ferencvaros - Ujpest -:- [ 1.32 | 5.25 | 8.50 ]

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

17:00Nyiregyhaza - Csakvari -:- [ 1.60 | 3.75 | 4.35 ]
18:00Budafoki - Pecsi -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.70 ]
18:00Haladas - Ajka -:- [ 2.75 | 3.15 | 2.48 ]
18:00Honved - Gyirmot -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.40 ]
18:00Siofok - Kozarmisleny -:- [ 3.05 | 3.55 | 2.10 ]
18:00Soroksar - Kazincbarcika -:- [ 2.20 | 3.25 | 2.80 ]
18:00Szeged - Mosonmagyarovari TE -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
18:00Tiszakecske - BVSC-Zuglo -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.25 ]

UNGARIA: NB III - Northeast

75'Debrecen II - Senyo Carnifex 1:2
18:00Cigand SE - DVTK II -:-
18:00Eger SE - Tiszafuredi -:-
18:00Gyongyosi - Putnok VSE -:-
18:00Hatvan - Ujpest II -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.75 ]
18:00Karcagi - Kisvarda II -:-
18:00SBTC - REAC -:-
18:00Tiszaujvaros - Debreceni EAC -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.75 ]

UNGARIA: NB III - Northwest

75'Gyirmot II - Zalaegerszegi II 4:1
75'Puskas Academy II - Budaorsi 1:1 [ 2.20 | 3.30 | 2.83 ]
18:00Bicskei - Győr II -:-
18:00Csornai - SC Sopron -:-
18:00Dorogi - Haladas Zanati -:-
18:00III. Keruleti TVE - Balatonfuredi -:-
18:00Tatabanya - Komaromi VSE -:-
18:00VLS Veszprem - Kelen -:-

UNGARIA: NB III - Southeast

78'Kecskemeti II - Fuzesgyarmati SK 7:0
77'Vasas II - ESMTK Budapest 1:1 [ 2.70 | 3.27 | 2.30 ]
18:00Cegledi - FC Dabas -:-
18:00Hodmezovasarhely FC - Elore -:-
18:00Korosladany MSK - Bekescsaba -:-
18:00Monori - Martfui -:-
18:00Penzugyor - Honved II -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.75 ]
18:00Szolnoki - Szeged II -:-

UNGARIA: NB III - Southwest

74'Fehervar FC II - Kaposvar 0:2
12:00Paks II - Szekszardi -:-
18:00Erdi - Mohacsi -:-
18:00Gardony Varosi - MTK II -:-
18:00Nagykanizsa - Ferencvaros II -:-
18:00PTE-PEAC - Ivancsa -:-
18:00Szentlorinc - Dunaujvaros PASE -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Defensor Sp. - Penarol 0:2 [ 3.35 | 3.15 | 2.15 ]
18:30Danubio - Racing Montevideo -:- [ 2.70 | 2.80 | 2.90 ]
21:00Boston River - Cerro CA -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.40 ]
23:30Wanderers - Cerro Largo -:- [ 2.75 | 2.95 | 2.70 ]

URUGUAY: Segunda Division

16:00Sud America - Albion -:- [ 5.50 | 3.60 | 1.55 ]
16:00Uruguay Montevideo - Juventud -:- [ 3.25 | 3.25 | 2.00 ]
21:00Atenas - Colon -:-
21:30Tacuarembo - Plaza Colonia -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00Navbahor Namangan - Neftchi Fargona -:-
17:00OKMK - Sogdiana -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular

23:00La Guaira - Inter de Barinas 2:1 [ 1.70 | 3.30 | 4.50 ]
03:00Metropolitanos - Universidad Central 5:2 [ 2.85 | 2.75 | 2.55 ]
00:30Carabobo - Angostura -:- [ 1.45 | 3.50 | 7.00 ]

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

23:00Yaracuyanos - Heroes de Falcon 1:2
00:00Maritimo - Fundacion AIFI 4:0
22:30Atletico La Cruz - Dynamo Puerto -:-
22:30El Vigia - Urena -:-
22:30Miranda - Bolivar -:-
23:00Aragua - Academia Rey -:-
23:00Trujillanos - Frontera -:-

VIETNAM: V.League 2

32'Hoa Binh - TTBD Phu Dong 0:0
14:00Binh Phuoc - Dong Nai -:-
15:15PVF-CAND - Long An -:-

ZAMBIA: Super League

16:00MUZA - Green Buffaloes -:-
16:00Nkana - Kansanshi -:- [ 1.72 | 3.00 | 5.00 ]

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00CAPS Utd - Dynamos -:-
16:00Chicken Inn - Simba Bhora -:-
16:00Manica - GreenFuel -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.