REFRESH

Tenis » Azi » Cote

ATP - SIMPLU: Barcelona (Spania), zgură

11:00AnulatMarozsan F. (Hun) - Landaluce M. (Esp) -:- [ 1.22 | 4.35 ]
12:00Diaz Acosta F. (Arg) - Rincon D. (Esp) -:- [ 1.33 | 3.35 ]
12:00Evans D. (Gbr) - Nakashima B. (Usa) -:- [ 2.55 | 1.52 ]
13:30Arnaldi M. (Ita) - Cazaux A. (Fra) -:- [ 1.44 | 2.80 ]
13:30Safiullin R. (Wrl) - Bautista R. (Esp) -:- [ 2.45 | 1.56 ]
15:00Ajdukovic D. (Cro) - Trungelliti M. (Arg) -:-
15:00Hardt N. (Dom) - Landaluce M. (Esp) -:-
15:00Mayot H. (Fra) - Cachin P. (Arg) -:-
16:30Kotov P. (Wrl) - Ofner S. (Aut) -:- [ 1.83 | 1.98 ]
16:30Muller A. (Fra) - Ramos A. (Esp) -:- [ 1.81 | 2.00 ]

ATP - SIMPLU: Bucureşti (România) - Calificări, zgură

11:00Albot R. (Mda) - Jianu F. C. (Rou) -:-
11:00Taberner C. (Esp) - Kolar Z. (Cze) -:-
12:30Barrere G. (Fra) - Pouille L. (Fra) -:-
13:00Vacherot V. (Mon) - Bonzi B. (Fra) -:-

ATP - SIMPLU: Bucureşti (România), zgură

11:00Nardi L. (Ita) - Seyboth Wild T. (Bra) -:- [ 2.10 | 1.73 ]
12:30Darderi L. (Ita) - Navone M. (Arg) -:- [ 1.74 | 2.10 ]
14:00Gaston H. (Fra) - Rinderknech A. (Fra) -:- [ 2.18 | 1.68 ]
17:00Gasquet R. (Fra) - Coria F. (Arg) -:- [ 2.28 | 1.63 ]

ATP - SIMPLU: Munich (Germania), zgură

12:00Kopriva V. (Cze) - Draper J. (Gbr) -:- [ 5.00 | 1.18 ]
13:30Moro Canas A. (Esp) - Thiem D. (Aut) -:-
15:00Rehberg M. H. (Ger) - Michelsen A. (Usa) -:- [ 3.00 | 1.40 ]
16:30Passaro F. (Ita) - Molleker R. (Ger) -:-

WTA - SIMPLU: Rouen (Franţa), zgură (sală)

14:00Linette M. (Pol) - Jacquemot E. (Fra) -:- [ 1.53 | 2.50 ]
15:30Podoroska N. (Arg) - Andreeva M. (Wrl) -:- [ 3.10 | 1.37 ]
18:30Stephens S. (Usa) - Stearns P. (Usa) -:- [ 1.49 | 2.63 ]
20:30Pliskova Ka. (Cze) - Kudermetova P. (Wrl) -:- [ 1.30 | 3.50 ]

WTA - SIMPLU: Stuttgart (Germania), zgură (sală)

16:30Vickery S. (Usa) - Sasnovich A. (Wrl) -:-
18:00Shnaider D. (Wrl) - Badosa P. (Esp) -:-
19:30Kudermetova V. (Wrl) - Krejcikova B. (Cze) -:- [ 1.80 | 2.02 ]

ATP - DUBLU: Barcelona (Spania), zgură

12:00Baez S./Etcheverry T. M. - Nys H./Zielinski J. -:- [ 5.20 | 1.14 ]
13:30Carballes Baena R./Munar J. - Machac T./Zhang Z. -:-
16:30Gonzalez S./Roger-Vasselin E. - De Minaur A./Thompson J. -:- [ 1.40 | 2.75 ]

ATP - DUBLU: Bucureşti (România), zgură

14:00Arneodo R./Weissborn S. - Martinez P./Tabilo A. -:-
14:30Cacic N./Kecmanovic M. - Cabral F./Nedovyesov A. -:-

ATP - DUBLU: Munich (Germania), zgură

12:00Behar A./Pavlasek A. - Haupt H./Topo M. -:-
13:30Hanfmann Y./Koepfer D. - Lammons N./Withrow J. -:- [ 1.88 | 1.88 ]
15:00Frantzen C./Jebens H. - Mies A./Struff J-L. -:- [ 2.25 | 1.57 ]

WTA - DUBLU: Rouen (Franţa), zgură (sală)

14:00Rus A./Sherif M. - Lechemia E./Ponchet J. -:-
15:30Blinkova A./Nicholls O. - Cornet A./Ferro F. -:-
17:00Ruse G./Santamaria S. - Babos T./Khromacheva I. -:-

WTA - DUBLU: Stuttgart (Germania), zgură (sală)

15:00Potapova A./Zvonareva V. - Muhammad A./Sutjiadi A. -:- [ 1.73 | 2.00 ]

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Acapulco (Mexic) - Calificări, suprafață dură

01:10Delgadillo A. (Mex) - Glinka D. (Est) 0:2
Setul 2Mansouri S. (Tun) - Ayeni A. (Usa) 1:0 (7:6,5:2)
01:10Pannu K. (Nzl) - Ilagan A. (Usa) 0:2
01:10Soto M. (Chi) - Seggerman R. (Usa) 0:2
Setul 1Palan D. (Cze) - Clark E. (Usa) 0:0 (1:3)
Setul 1Lock B. (Zim) - Smith K. (Usa) 0:0 (1:0)
02:50Padilla Cote S. (Mex) - Artnak B. (Slo) -:-
03:00Statham J. (Nzl) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
04:00Langmo C. (Usa) - Hernandez A. (Mex) -:-
04:00Ponwith N. (Usa) - Ejupovic E. (Ger) -:-
04:00Sell K. (Bra) - Zhu E. (Usa) -:-
04:20Chappell N. (Usa) - Ruiz Velasco S. (Mex) -:-
19:00Seggerman R. (Usa) - Glinka D. (Est) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Gwangju (Coreea de Sud) - Calificări, suprafață dură

05:00Echargui M. (Tun) - Takahashi Y. (Jpn) -:-
05:00Lee D. H. (Kor) - Ellis B. (Aus) -:-
05:00Saville L. (Aus) - Erel Y. (Tur) -:-
05:00Sun F. (Chn) - Celikbilek A. (Tur) -:-
06:30Gerasimov E. (Wrl) - Jubb P. (Gbr) -:-
06:30Noguchi R. (Jpn) - McCabe J. (Aus) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Gwangju (Coreea de Sud), suprafață dură

08:00Blockx A. (Bel) - Bu Y. (Chn) -:- [ 1.90 | 1.85 ]
08:00Bolt A. (Aus) - Marie J. (Fra) -:- [ 1.62 | 2.25 ]
08:00Escoffier A. (Fra) - Kachmazov A. (Wrl) -:- [ 2.10 | 1.70 ]
08:00Wu Tung-Lin (Tpe) - Sweeny D. (Aus) -:- [ 1.80 | 1.95 ]

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Morelos (Mexic), suprafață dură

23:10Mejia N. (Col) - Mpetshi Perricard G. (Fra) 0:2 [ 2.48 | 1.53 ]

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Oeiras 3 (Portugalia) - Calificări, zgură

12:30Guinard M. (Fra) - Erhard M. (Fra) -:-
12:30Kasnikowski M. (Pol) - Onclin G. (Bel) -:-
12:30Tseng C. H. (Tpe) - Lamasine T. (Fra) -:-
14:00Andreev A. (Bul) - Dalla Valle E. (Ita) -:-
14:00Neumayer L. (Aut) - Vincent Ruggeri S. (Ita) -:-
14:00Royer V. (Fra) - Barranco Cosano J. (Esp) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Oeiras 3 (Portugalia), zgură

12:00AnulatHalys Q. (Fra) - De Jong J. (Ned) -:-
13:30Faria J. (Por) - Monteiro T. (Bra) -:-
15:30Novak D. (Aut) - Cerundolo J. M. (Arg) -:-
16:30Gaubas V. (Ltu) - Ferreira Silva F. (Por) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: San Miguel de Tucuman (Argentina) - Calificări, zgură

23:50Corwin F. (Usa) - Denisov I. (Wrl) 2:1
16:00Carou I. (Uru) - Franco T. (Arg) -:-
16:00Fernandez B. (Bra) - Monferrer E. (Arg) -:-
16:00Osorio J. S. (Col) - Sheyngezikht L. (Bul) -:-
17:30Barreiros Reyes M. (Bra) - Lehmann N. (Arg) -:-
17:30Corwin F. (Usa) - Simonit E. (Arg) -:-
17:30Lingua Lavallen A. L. (Arg) - Del Pino M. (Arg) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: San Miguel de Tucuman (Argentina), zgură

19:00Aboian L. (Arg) - Kirkin E. (Tur) -:-
19:00Dutra Da Silva D. (Bra) - Prado Angelo J. C. (Bol) -:-
19:00Olivieri G. A. (Arg) - Pereira J. (Bra) -:-
20:30Casanova H. (Arg) - Gimenez I. (Bra) -:-
20:30Midon L. (Arg) - Ambrogi L. E. (Arg) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Tallahassee (SUA) - Calificări, zgură

23:35Durasovic V. (Nor) - Rai A. (Nzl) 1:2
17:00Bobrov B. (Wrl) - Kirchheimer S. (Usa) -:-
17:00Kuzuhara B. (Usa) - Rybakov A. (Usa) -:-
17:00McCormick T. (Usa) - Andrade A. (Ecu) -:-
18:30Denolly C. (Fra) - Mayew I. (Usa) -:-
18:30Edmund K. (Gbr) - Melzer G. (Aut) -:-
18:30Rai A. (Nzl) - Lilov V. (Usa) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Tallahassee (SUA), zgură

20:00Campana Lee G. (Kor) - Kozlov S. (Usa) -:- [ 2.35 | 1.55 ]
20:00Hemery C. (Fra) - Kypson P. (Usa) -:- [ 2.80 | 1.42 ]
21:30Fonio G. (Ita) - Schwaerzler J. J. (Aut) -:-

CHALLENGER FEMININ - SIMPLU: Oeiras (Portugalia) - Calificări, zgură

12:00Koevermans A. (Ned) - Lepchenko V. (Usa) -:-
12:00Lukas T. (Cro) - Sebov K. (Can) -:-
13:30Avdeeva J. (Wrl) - Mateas M. (Usa) -:-
13:30Siskova A. (Cze) - Lee G. (Rou) -:-

CHALLENGER FEMININ - SIMPLU: Oeiras (Portugalia), zgură

12:00Jorge M. (Por) - Santos A.F. (Por) -:-
15:00Pera B. (Usa) - Sharma A. (Aus) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Italia), zgură

13:30Carboni L. (Ita) - Meduri A. (Ita) -:-
13:30Chidekh C. (Fra) - Gadamauri B. (Bel) -:-
13:30Kasemi K. S. (Ger) - Kumar O. (Usa) -:-
13:30Oliel Y. (Isr) - Kivattsev K. (Wrl) -:-
13:30Pontjodikromo S. (Ned) - Cadenasso G. (Ita) -:-
13:30Tabacco F. (Ita) - Serafini M. (Ita) -:-

ECHIPE - FEMININ: Billie Jean King Cup - World Group (Lume) - Calificare

00:30Brazilia F - Germania F 1:3

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.