REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00AnulatCilic M. (Cro) - McDonald M. (Usa) -:-
13:00AnulatCoric B. (Cro) - Schwartzman D. (Arg) -:-
Setul 2
Tiebreak
Huesler M. (Sui) - Grenier H. (Fra) 0:1 (3:6,6:6)
Setul 3Peniston R. (Gbr) - Laaksonen H. (Sui) 2:0 (6:4,6:3,0:0)
Setul 2Daniel T. (Jpn) - Baez S. (Arg) 0:1 (4:6,3:4)
Setul 3Goffin D. (Bel) - Albot R. (Mda) 2:0 (6:2,6:2,0:0)
13:10Johnson S. (Usa) - Dimitrov G. (Bul) RETRAS 0:1
14:30Sousa J. (Por) - Gasquet R. (Fra) -:-
14:40Jubb P. (Gbr) - Kyrgios N. (Aus) -:-
14:40IntreruptTaberner C. (Esp) - Opelka R. (Usa) 0:2
14:45IntreruptAltmaier D. (Ger) - Ymer M. (Swe) 0:2
14:50Kukushkin M. (Kaz) - Brooksby J. (Usa) -:-
14:50Martinez P. (Esp) - Molcan A. (Svk) -:-
14:55IntreruptClarke J. (Gbr) - Harrison C. (Usa) 0:2
14:55Kolar Z. (Cze) - Bonzi B. (Fra) -:-
15:00AnulatBerrettini M. (Ita) - Garin C. (Chi) -:-
15:00De Minaur A. (Aus) - Dellien H. (Bol) -:-
15:25Ymer E. (Swe) - Garin C. (Chi) -:-
15:40Querrey S. (Usa) - Berankis R. (Ltu) -:-
16:00Borges N. (Por) - McDonald M. (Usa) -:-
16:15Popyrin Al. (Aus) - Gaston H. (Fra) -:-
16:15Rune H. (Den) - Giron M. (Usa) -:-
16:15Zapata Miralles B. (Esp) - Sock J. (Usa) -:-
16:30Nakashima B. (Usa) - Kuhn N. (Ger) -:-
16:30Ruusuvuori E. (Fin) - Nishioka Y. (Jpn) -:-
16:40Auger-Aliassime F. (Can) - Cressy M. (Usa) -:-
16:50Lopez F. (Esp) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
16:50Sonego L. (Ita) - Kudla D. (Usa) -:-
17:00Cerundolo F. (Arg) - Nadal R. (Esp) -:-
17:15Carballes Baena R. (Esp) - Thompson J. (Aus) -:-
17:25Kozlov S. (Usa) - Schwartzman D. (Arg) -:-
17:30Bergs Z. (Bel) - Draper J. (Gbr) -:-
17:35Kubler J. (Aus) - Evans D. (Gbr) -:-
17:40Krajinovic F. (Srb) - Lehecka J. (Cze) -:-
18:00Gray A. (Gbr) - Tseng C. H. (Tpe) -:-
18:15Balazs A. (Hun) - Bautista R. (Esp) -:-
18:15Broady L. (Gbr) - Klein L. (Svk) -:-
18:15Shapovalov D. (Can) - Rinderknech A. (Fra) -:-
18:25Novak D. (Aut) - Bagnis F. (Arg) -:-
19:15Galan Riveros D. E. (Col) - Koepfer D. (Ger) -:-
19:30Musetti L. (Ita) - Fritz T. (Usa) -:-
19:30Ritschard A. (Sui) - Tsitsipas S. (Gre) -:-

WTA - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:05Sakkari M. (Gre) - Hives Z. (Aus) 2:0
Setul 2Saville D. (Aus) - Tomova V. (Bul) 0:1 (5:7,1:2)
Setul 2Cornet A. (Fra) - Putintseva Y. (Kaz) 1:0 (6:3,4:4)
13:10Dodin O. (Fra) - Ostapenko J. (Lat) 0:2
Setul 2Golubic V. (Sui) - Petkovic A. (Ger) 1:0 (6:4,5:3)
Setul 2Harrison C. (Usa) - Rus A. (Ned) 1:0 (6:1,5:3)
Setul 2Kostyuk M. (Ukr) - Swan K. (Gbr) 0:1 (4:6,4:2)
13:10Liu C. (Usa) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 2:0
Setul 2Wickmayer Y. (Bel) - Zhu L. (Chn) 1:0 (6:4,5:1)
13:10Zhang S. (Chn) - Doi M. (Jpn) 2:0
Setul 2Buzarnescu M. (Rou) - Schunk N. M. (Ger) 1:0 (6:4,3:2)
14:30AnulatKartal S. (Gbr) - Kovinic D. (Mne) -:-
14:35Gauff C. (Usa) - Ruse G. (Rou) -:-
14:40Zanevska M. (Bel) - Krejcikova B. (Cze) -:-
14:45Brengle M. (Usa) - Davis L. (Usa) -:-
14:45Kartal S. (Gbr) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) -:-
15:00IntreruptBencic B. (Sui) - Wang Q. (Chn) 1:1
15:00Flipkens K. (Bel) - Fourlis J. (Aus) -:-
15:00IntreruptSharma A. (Aus) - Maria T. (Ger) 1:1
15:00Teichmann J. B. (Sui) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
15:30Swiatek I. (Pol) - Fett J. (Cro) -:-
15:45Wang Xin. (Chn) - Anisimova A. (Usa) -:-
16:00Badosa P. (Esp) - Chirico L. (Usa) -:-
16:05Paolini J. (Ita) - Kvitova P. (Cze) -:-
16:30Bogdan A. (Rou) - Yastremska D. (Ukr) -:-
16:55Bara Irina M. (Rou) - Paquet C. (Fra) -:-
17:00IntreruptKorpatsch T. (Ger) - Watson H. (Gbr) 1:1
17:30Sorribes Tormo S. (Esp) - McHale C. (Usa) -:-
18:00Muchova K. (Cze) - Halep S. (Rou) -:-
18:00Rogers S. (Usa) - Martic P. (Cro) -:-
18:30Zheng Q. (Chn) - Stephens S. (Usa) -:-
18:40Muguruza G. (Esp) - Minnen G. (Bel) -:-
18:50Giorgi C. (Ita) - Frech M. (Pol) -:-
18:50Kucova K. (Svk) - Pigossi L. (Bra) -:-
19:00Vandeweghe C. (Usa) - Rybakina E. (Kaz) -:-
19:00Williams S. (Usa) - Tan H. (Fra) -:-
19:25Burel C. (Fra) - Boulter K. (Gbr) -:-
19:40Peterson R. (Swe) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-
20:00Bektas E. (Usa) - Andreescu B. (Can) -:-
20:10Martincova T. (Cze) - Pliskova Ka. (Cze) -:-
20:15Vekic D. (Cro) - Pegula J. (Usa) -:-
20:55Masarova R. (Esp) - Dart H. (Gbr) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Cali (Columbia), zgură

18:00Alvarez N. (Per) - Menendez A. (Esp) -:-
18:00Burruchaga R. A. (Arg) - Villanueva G. (Arg) -:-
18:00Krstin P. (Srb) - Chappell N. (Usa) -:-
18:00Zukas M. (Arg) - Smith K. (Usa) -:-
19:30Chung Y. (Kor) - Alves M. (Bra) -:-
19:30IntreruptHardt N. (Dom) - Juarez F. (Arg) 1:0
19:30IntreruptMenezes J. (Bra) - Lama G. (Chi) 0:0
19:30Otegui J. B. (Arg) - Durasovic V. (Nor) -:-
21:00Barrios T. (Chi) - Pervolarakis M. (Gre) -:-
21:00Jaziri M. (Tun) - Meligeni Alves F. (Bra) -:-
21:00Zhu E. (Usa) - Mejia N. (Col) -:-
22:30Comesana F. (Arg) - Quiroz R. (Ecu) -:-
22:30Melzer G. (Aut) - Gomez M. (Col) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Luedenscheid (Germania), zgură

12:05Cecchinato M. (Ita) - Ionel N. D. (Rou) 2:0
12:05Stricker D. (Sui) - Haase R. (Ned) 0:2
Setul 2Jahn J. (Ger) - Kicker N. (Arg) 1:0 (6:4,1:0)
13:00Krutykh O. (Ukr) - Moraing M. (Ger) 2:0
Setul 2Cuevas P. (Uru) - Safwat M. (Egy) 0:1 (3:6,2:0)
14:40Kovalik J. (Svk) - Stebe C-M. (Ger) -:-
15:10Kravchenko G. (Ukr) - Stodder T. (Ger) -:-
15:15Kamke T. (Ger) - Topo M. (Srb) -:-
16:15Molleker R. (Ger) - Horansky F. (Svk) -:-
16:40Vatutin A. (Rus) - Diaz Acosta F. (Arg) -:-
16:45Sachko V. (Ukr) - Medjedovic H. (Srb) -:-
18:15Bobrov B. (Rus) - Rodriguez Taverna S. (Arg) -:-
18:30Zielinski M. (Ger) - Yevseyev D. (Kaz) -:-
19:15Jarry N. (Chi) - Dutra Da Silva D. (Bra) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Malaga (Spania), suprafață dură

11:40Cukierman D. (Isr) - Jung J. (Tpe) 0:2
11:40McCabe J. (Aus) - Escoffier A. (Fra) 2:1
11:40Merida Aguilar D. (Esp) - Kachmazov A. (Rus) 1:2
Setul 2Ferreira Silva F. (Por) - Gengel M. (Cze) 0:0 (6:5)
Setul 1Marcora R. (Ita) - Lacko L. (Svk) 0:0 (4:5)
Setul 1Kuznetsov An. (Rus) - Bhambri Y. (Ind) 0:0 (3:0)
15:15Decamps G. (Bra) - Mmoh M. (Usa) -:-
15:30Popko D. (Kaz) - Uchida K. (Jpn) -:-
15:35O'Connell C. (Aus) - Nava E. (Usa) -:-
17:05Tomic B. (Aus) - Masur D. (Ger) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Troyes (Franţa), zgură

11:40Fanselow S. (Ger) - Jianu F. C. (Rou) 0:2
11:40Karlovskiy E. (Rus) - van Assche L. (Fra) 1:2
11:40Zuk K. (Pol) - Tirante T. A. (Arg) 0:2
Setul 2Roca Batalla O. (Esp) - Hemery C. (Fra) 0:1 (3:6,3:4)
13:25Giustino L. (Ita) - Olivieri G. A. (Arg) 2:1
13:45Brancaccio R. (Ita) - Lamasine T. (Fra) 2:1
Setul 1Andreev A. (Bul) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) 0:0 (1:0)
Setul 1Janvier M. (Fra) - Torres J. B. (Arg) 0:0 (0:0)
14:45Martineau M. (Fra) - Hassan B. (Leb) -:-
15:50Maestrelli F. (Ita) - Nikles J. (Sui) -:-
16:00Fils A. (Fra) - Casanova H. (Arg) -:-
16:15Geerts M. (Bel) - Paul J. (Sui) -:-
17:20Tabur C. (Fra) - Chepelev A. (Rus) -:-
17:30Skatov T. (Kaz) - Hernandez-Aguila A. (Esp) -:-
19:00Serdarusic N. (Cro) - De Loore J. (Bel) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Cali (Columbia), zgură

00:00Barrios T./Lama G. - Carou I./Mena F. -:-
00:00Juarez F./Villanueva G. - Alvarez N./Hardt N. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Malaga (Spania), suprafață dură

16:45Marrero D./Mulye D. - Margaroli L./Uchiyama Y. -:-
17:00Alvarez Varona N./Sanchez Jover C. - Diez S./Moriya H. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Belgrade (Serbia), zgură

11:00Sharipov M. (Rus) - Gaubas V. (Ltu) 0:2
12:30Jovic V. (Srb) - Juhas K. (Srb) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Bergamo (Italia), zgură

10:35Marchetti F. (Ita) - Binda A. (Rus) 2:1
10:35AnulatOcleppo J. (Ita) - Mazza M. (Ita) -:-
10:40Catani L. (Ita) - Mazza M. (Ita) 2:1
13:00IntreruptVidal Azorin J. F. (Esp) - Kopp S. (Aut) 0:1
13:15IntreruptBalzerani R. (Ita) - Dumitru A. (Rou) 1:0
14:40Galoppini D. (Ita) - Oradini G. (Ita) -:-
14:55Pieri S. (Ita) - Colby R. (Usa) -:-
18:10Roncalli S. (Ita) - Picchione A. (Ita) -:-
19:25Basso A. (Ita) - Arnaboldi F. (Ita) -:-
22:40Fumagalli F. (Ita) - Lipovsek P. T. (Slo) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Bern (Elveţia), zgură

14:00Bittoun C. (Fra) - Sabanin Y. (Rus) -:-
14:00Martinez L. (Sui) - Chazal M. (Fra) -:-
14:00Reco A. (Fra) - Sebesta J. (Sui) -:-
14:00Schell N. (Ger) - Marmousez L. (Fra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

21:00Huang T. (Tpe) - Perera M. (Usa) -:-
22:30Bullard J. (Usa) - Svajda Z. (Usa) -:-
22:30Kikuchi Y. (Jpn) - Li Z. (Chn) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 25 (Tunisia), suprafață dură

10:30Dougaz A. (Tun) - Zhang Z. (Chn) RETRAS 1:0
11:30Alabdullah B. (Kuw) - M. (Arg) 2:0
11:30Sakharov G. (Fra) - Crnokrak A. (Aus) 2:1
11:30Te R. (Chn) RETRAS - Cias P. (Pol) 0:0
11:30Wallart E. (Fra) - Qabazard E. (Kuw) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Wroclaw (Polonia), zgură

11:00Borg L. (Swe) - Pujol Navarro B. (Esp) 2:1
11:00Satral J. (Cze) - Terczynski M. (Pol) 1:2
12:00Barnat J. (Cze) - Janowicz J. (Pol) -:-
12:00Jirousek T. (Cze) - Dembek M. (Pol) -:-
13:30Podorozhnyi A. (Ukr) - Ivanov S. A. (Bul) -:-
13:30Rottoli L. (Ita) - Ortenzi G. M. (Ita) -:-
13:30Wojcik Y. (Pol) - Zusman R. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Bakio (Spania), suprafață dură

12:00Glinka D. (Est) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) 2:0
12:00Mansilla Diez M. (Esp) - Johns G. (Usa) 0:2
12:15Martinez A. (Esp) - Manzanera Pertusa A. (Esp) 2:1
Setul 2Prat A. (Esp) - Gulin S. (Rus) 0:1 (2:6,0:0)
Setul 1Vives Marcos P. (Esp) - Echeverria J. (Esp) 0:0 (3:3)
14:30Blanch D. (Usa) - Chavez Luis D. (Bol) -:-
15:20Morandais J. (Gua) - Weightman O. (Gbr) -:-
15:45Patael B. (Isr) - Lopez M. (Esp) -:-
16:10Hignett L. (Gbr) - Montes-De La Torre I. (Esp) -:-
16:20Garcia A. (Esp) - Moro Canas A. (Esp) -:-
17:15Palan D. (Cze) - Cohen A. (Isr) -:-
17:40Del C. P. (Esp) - Jovanovski N. (Aus) -:-
17:50Mansouri S. (Tun) - Riva P. (Esp) -:-
18:45Brugnerotto M. (Ita) - Cervantes Tomas L. (Esp) -:-
19:10MacKinlay J. (Gbr) - Gueymard Wayenburg S. (Fra) -:-
20:15Martinez M. (Esp) - Cekirge K. (Tur) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Bourg-en-Bresse (Franţa), zgură

12:00Kuzuhara B. (Usa) - Ho R. (Tpe) -:-
12:00Vanshelboim E. (Ukr) - Broville M. (Fra) -:-
13:30Boureau A. (Fra) - Matusevich A. (Gbr) -:-
13:30Gobat A. (Fra) - Bax F. (Fra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Dallas, TX (SUA), suprafață dură

20:00Clark E. (Usa) - Roberts J. (Bhs) -:-
20:00Sheehy J. (Usa) - Shimabukuro S. (Jpn) -:-
20:00Zink T. (Usa) - Neff A. (Usa) -:-
21:30Muniz Hidalgo A. (Esp) - Krall L. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Den Haag (Olanda), zgură

13:00Wassermann D. (Ned) - Luz O. (Bra) -:-
14:30Donski A. (Bul) - Houkes M. (Ned) -:-
20:30Netuschil M. (Ger) - Sels J. (Ned) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Poprad (Slovacia), zgură

10:30Jermar J. (Cze) - Rikl P. (Cze) 0:2
10:30Marek W. (Pol) - Puskar S. (Svk) 0:2
10:30Michalik R. (Svk) - Horak O. (Cze) 0:2
10:30Palovic L. (Svk) - De Jager J. (Ned) 2:1
12:00Atlangeriev B. (Rus) - Hellum Lilleengen L. (Nor) -:-
12:00Fuele M. (Hun) - Bachmaier P. (Aut) 2:0
12:00Krajcik A. (Svk) - Shumeiko P. (Ukr) 0:2
12:00Orlov V. (Ukr) - Dancu V. A. (Rou) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

11:00Evans T. (Usa) - Pielet G. (Usa) -:-
11:00Hance K. (Usa) - Rachapudi P. (Ind) -:-
11:00Kuczer D. (Pol) - Morandais A. (Gua) -:-
11:00Lollia M. (Fra) - Han J. (Chn) -:-
11:00Walker B. (Usa) - Cayetano E. (Usa) -:-
12:30Collens B. (Usa) - Shcherbinina A. (Rus) -:-
12:30Ewing S. (Usa) - Marcinkevica D. (Lat) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 19 (Tunisia), suprafață dură

10:30Bahri F. (Tun) - Milenkovic K. (Sui) 0:2
10:30Bestetti G. (Ita) - Girelli C. (Ita) 1:2
10:30Cirotte A. (Fra) - Luikham J. (Ind) 1:2
10:30Hosoki Y. (Jpn) - Chen M. (Chn) 0:2
10:30Munhoz . J. (Bra) - Leonard M. (Fra) 0:2
10:30Van Poppel E. (Ned) - Reayer A. (Gbr) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Prokuplje (Serbia), zgură

14:00Barkova T. (Rus) - Zaytseva K. (Rus) -:-
14:00Idrizovic F. (Srb) - Lantigua De La Nuez A. (Esp) -:-
14:00Zlochova Z. (Svk) - Christofi E. (Gre) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Columbus, OH (SUA), suprafață dură

18:30Fung S. (Can) - Inoue H. (Usa) -:-
19:30Proctor L. (Usa) - Failla J. (Usa) -:-
19:30Stearns P. (Usa) - Sewing S. (Usa) -:-
20:00Ma Y. (Chn) - Sieg M. (Usa) -:-
20:30Collins K. (Usa) - Ratliff S. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Den Haag (Olanda), zgură

14:30Hoedt M. (Ned) - Hennemann C. W. (Swe) -:-
17:00Stevens L. (Ned) - Papadakis L. (Ger) -:-
18:30Lemoine Q. (Ned) - Kempen M. (Bel) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Gurugram 2 (India), suprafață dură

08:30Banerjee Y. (Ind) - Morvayova V. (Svk) 0:2
08:30Bavisetti S. (Ind) - Morita A. (Jpn) RETRAS 1:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25+H Palma del Rio (Spania), suprafață dură

19:30Abduraimova N. (Uzb) - Fossa N. (Ita) -:-
19:30Meliss V. (Ita) - Rossi F. (Ita) -:-
19:30Topalova G. (Bul) - Spasova B. (Bul) -:-
20:00Karunaratne A. (Hkg) - Anttila A. (Fin) -:-
21:00Eala A. (Phl) - Gerald Gonzalez J. G. (Chi) -:-
21:00Jurna E. (Est) - Oliver Sanchez M. (Esp) -:-
21:00Loncar Antic I. (Esp) - Bassols M. (Esp) -:-
21:30Snigur D. (Ukr) - Sato H. (Jpn) -:-
23:00Stollar F. (Hun) - Toma M. (Rou) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Porto 3 (Portugalia), suprafață dură

15:30Aksu A. (Tur) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) -:-
15:30Hosogi S. (Jpn) - Lee P.-C. (Tpe) -:-
15:30Santos M. (Por) - Sugnaux T. (Sui) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Stuttgart-Vaihingen (Germania), zgură

14:00Anshba A. (Rus) - Palicova B. (Cze) -:-
14:00Reyngold E. (Rus) - Kolodziejova M. (Cze) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Tarvisio (Italia), zgură

10:30Arcidiacono F. (Ita) - Vasilyeva A. (Rus) -:-
10:30Boskovic L. (Cro) - Falkner Z. (Slo) 2:1
10:30Cherubini D. (Ita) - Wurth T. (Cro) 0:2
12:00Hindova D. (Cze) - Pislak M. (Slo) 2:0
12:00Ormaechea P. (Arg) - Mazzola A. (Ita) 0:2
12:00Rubini S. (Ita) - Simion O. (Rou) -:-
13:00Cvetkovic T. (Slo) - Turati A. (Ita) -:-
13:00Potocnik N. (Slo) - Ricci B. (Ita) -:-
13:00Radisic N. (Slo) - Tona M. (Ita) -:-
14:30Colmegna M. (Ita) - Rosatello C. (Ita) -:-
14:30Erjavec V. (Slo) - Smejkal L. (Slo) -:-
14:30Ghioroaie I. G. (Rou) - Marcinko P. (Cro) -:-
14:30Havlickova L. (Cze) - Jaskova A. (Svk) -:-
14:30Jakupovic D. (Slo) - Oliynykova O. (Cro) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 Montpellier (Franţa), zgură

13:10Di Lorenzo F. (Usa) - Andreeva E. (Rus) 2:0
Setul 1Jacquemot E. (Fra) - Lazaro Garcia A. (Esp) 0:0 (1:2)
14:35Nguyen Tan L. (Fra) - Nahimana S. (Bur) -:-
16:00Voegele S. (Sui) - Min G. (Usa) -:-
18:00Bartashevich Y. (Rus) - Kalieva E. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Belgrade (Serbia), zgură

12:30Novikov E./Sheyngezikht L. - Popovic S./Vojinovic L. -:-
14:30Belosevic P./Krstic . V. - Ahlawat . A./Fomin I. -:-
15:00Folliot Q./Valsecchi P. - Gimenez I./Wong Hong K. -:-
15:30Manda C./Zanellato N. - Pavel B./Srbljak G. -:-
16:30Juhas K./Obradovic D. - Bielinskyi O./Nedelko I. -:-
16:30Jovic V./Pavlovic L. - Bakshi A./Purtseladze S. -:-
16:30Bondarevskiy Y./Sharipov M. - Kekez D./Pjevcevic P. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Bergamo (Italia), zgură

17:55Ovcharenko O./Tortora D. - Malgaroli L./Serafini M. -:-
19:25Baldisserri E./Bilardo J. - Dalla Valle E./Ocleppo J. -:-
20:55Vilardo F./Vincent Ruggeri S. - Borrelli L./Fermi A. -:-
22:25Iannaccone F./Ricca G. - Bresciani L./Marchetti F. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Bern (Elveţia), zgură

15:00Galliano L./Orlov A. - Dellavedova M./Schuetze C. -:-
15:00Moghini G./Schiavetti P. - Martinez M./Staeheli L. -:-
15:00Rossi L./Sorrentino L. - Lopez N./Yunis F. -:-
15:00Aguilar J. C./Von der Schulenburg J. - Aerne L./WINDLER A. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

22:30Meister N./Petrov A. - Maginley J./Montsi K. -:-
00:00Chen K. Y./Huang T. - Ayeni A./Gregg P. -:-
00:00Brady K./Khan N. - Chirala S. R./Scott F. -:-
00:30Angele J. F./Joncour R. - Mayo A./Mayo K. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 25 (Tunisia), suprafață dură

18:30Chen K./Lin P. C. - Wang C./Zakaryia F. -:-
18:30Sach T./Tricerri S. - Banerjee S./Bertrand R. -:-
19:30Butulija B./Kaliyanda Poonacha N. - Reddy Ganta S. K./Sharma T. -:-
19:30Alabdullah B./Qabazard E. - Southcombe J./Southcombe M. -:-
19:30Scaglia M./Wallart E. - Dong B./Zhang Z. -:-
19:30Saitoh K./Yoshimura D. - Cias P./Reitano S. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Wroclaw (Polonia), zgură

11:00Dragomirov D./Sorger S. - Cerny M./Paty D. 2:0
12:00Dragomirov M./El Sallaly A. - Brzezinski S./Michocki P. 0:2
15:00Nouza P./Safranek V. - Alcala Gurri M./Pujol Navarro B. -:-
15:00Lis M./Terczynski M. - Galik M./Szajrych J. -:-
15:00Tomescu D. A./Walkin B. - Galus P./Kulakowski M. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Bakio (Spania), suprafață dură

16:30Chavez Luis D./Lopez M. - Garcia M./Taddia L. -:-
17:10Cohen A./Martinez A. - Hou Y./Johns G. -:-
18:40Echeverria J./Riva P. - Caballero Moreno A./Del Olmo Diaz R. -:-
20:10Jovanovski N./Yu B. - Garcia A./Mansilla Diez M. -:-
20:30Johnson L./Mansouri S. - Montes-De La Torre I./Vives Marcos P. -:-
21:45Gulin S./Palan D. - Blanch D./Martinez Arjona S. -:-
23:15Glinka D./Saar K. K. - Cervantes Tomas L./Vallejo Ferrer A. -:-
00:15Hignett L./MacKinlay J. - Barreto Sanchez D. A./Manzanera Pertusa A. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Bourg-en-Bresse (Franţa), zgură

13:30Blanchet U./Darras M. - Broville M./Musialek A. -:-
13:30Boureau A./Delage P. - Bruna E./Bruna N. -:-
13:30Bobichon . M./Donnet E. - Handel T./Steinegger Y. -:-
13:30Bax F./Pietri B. - Coulibaly E./Tsitsipas P. -:-
13:30Doria L./Ramiaramanana L. - Castagnola L./Tabacco F. -:-
13:30Ho R./Vanshelboim E. - Cabrera Bello I./Kuzuhara B. -:-
13:30Debru M./Voisin E. - Cazaban H./Freire Da Silva A. -:-
13:30Wehnelt K./Zahraj P. - Brun H./Misrahi J. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Dallas, TX (SUA), suprafață dură

21:30Koenig L./Kumar O. - Hilderbrand T./Schachter N. -:-
21:30Tu L./Young D. - Al Allaf K./Evans G. -:-
23:00Hsu Yu H./Sweeny D. - Kumar P./Neff A. -:-
23:00Vance J./Vance J. - Allen H./Steinhausen J. N. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Den Haag (Olanda), zgură

11:00Taylor A./Taylor J. - Jong S./Van Sambeek F. -:-
16:00Luz O./Zormann Da Silva M. - De Jonge D./Rojas O. -:-
17:00Schnaitter J./Simons M. - Hidalgo G. A./Veremeychuk D. -:-
18:30Khoeblal E./Van Baal A. J. W. - Frawley J./Santillan A. -:-
19:00Schoolkate T./Whiting T. - Eisinga Z./Rozenberg T. -:-
20:00Stuurman R./Weng Jing Long - De Krom M./Houkes M. -:-
20:30Faucon R./van Assendelft J. - Donski A./Pozzi D. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Poprad (Slovacia), zgură

15:00Elamin A./Evans T. - Jermar J./Pecak S. -:-
15:00De Jager J./Horak O. - Kroslak J./Puskar S. -:-
15:00Dao Dung Em Oliver/Kucera P. - Duncan S./Stevenson K. -:-
15:00Lanik T./Novansky M. - Freund S./Ingildsen J. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W100 Charleston, SC 2 (SUA), zgură

19:00Chang S./Kulikov A. - Zamarripa A./Zamarripa M. -:-
19:00Rogers A. S./Rosca C. - Liang E. S./Perrin C. -:-
19:00Parks A./Vickery S. - Fruhvirtova L./Krueger A. -:-
19:00Thombare P./Zuger J. - Osuigwe V./Pierre-Louis K. -:-
20:30Douglas E./Jokic K. - Mateas M./Papamichail D. -:-
20:30Aney J./Loeb J. - Ivanova D./Zeballos N. -:-
20:30Bolton E./Manasse M. - Dolehide C./S. -:-
20:30Hewitt D./Mcadoo R. - Babos T./Zacarias M. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

12:30Da C. M. S./Piai E. - Codd K./Evans T. -:-
12:30Minor K./Tcherkes Zade I. - Cataldi T./Thiel M. -:-
12:30Rachapudi P./Walker B. - Morandais A./Pinson L. -:-
12:30Thamchaiwat B./Yang Y. Y. - Atay S./Lollia M. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 19 (Tunisia), suprafață dură

18:30Bestetti G./Cavelli C. - Kalva B./Van Poppel E. -:-
18:30Chen M./Mincheva V. - Lucia I./Morreale L. -:-
18:30Buchwald H./Poulos A. - Cho I-H./Kobayashi H. -:-
18:30Luikham J./Reayer A. - Boudjadi Y./Pirtac B. L. -:-
18:30Hosoki Y./Shimizu E. - Girelli C./Munhoz . J. -:-
19:30Bahri F./Lopicic A. - Chehoudi D./Mansouri Y. -:-
19:30Milenkovic K./Palecek N. - Cirotte A./Paszek T. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Prokuplje (Serbia), zgură

15:30Gomez Pezuela Cano M./Radenkovic M. - Charintceva D./Stojanova J. -:-
15:30Dimitrova K./Sholokhova M. - Ghaoui Y./Vishwanath . L. -:-
15:30Shalamanova D./Tsoneva M. - Granwehr A./Sretenovic T. -:-
17:00Bojovic J./Stankovic A. - Amariei I. D./Christofi E. -:-
17:00Radivojevic L./Zaytseva K. - Barkova T./Kuznetsova A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Columbus, OH (SUA), suprafață dură

21:30Brown J./Miller K. - Corley C./Corley P. C. -:-
21:30Arangio G./Urhobo A. - Atway M. ./Willson D. -:-
23:00Fung S./Inoue H. - Daavettila S./Minor B. -:-
23:00Gailis R./Sieg M. - Kuwata H./Zhu A. -:-
23:00Tchakarova E./Tchakarova V. - Allen K./Boulais I. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Den Haag (Olanda), zgură

13:00Hageman M./Yuldasheva S. - Redelijk N./Spee B. 0:2
17:00Avdeeva J./Leykina P. - Gimbrere J./Haverlag I. -:-
17:00Haas B./Strakhova V. - Bergen M./Tran D. -:-
18:30Liauw A Fong N./Mujan G. - Ambrosio S./Nuudi M. -:-
19:00Capurro Taborda M./Martinez Cirez C. - Belgraver J./Hoedt M. -:-
20:00Vedder E./Visscher S. J. - Matoula M./Schmidt A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Gurugram 2 (India), suprafață dură

10:00Bhosale R./Marcinkevica D. - Bhatia K./Rathi A. 2:0
10:00Nugroho P. M./Raina A. - Baharmus H./Yamalapalli S. 2:0
10:00Chaudhari V./Yadav M. - Muniyan A./Tatavarthy S. 2:1
10:30Maruri S./Sirimalla S. - Desai Z./Yashina E. 0:2
12:00Kovapitukted P./Kumkhum L. - Kondaveeti A./Narayan Prasad P. 2:0
12:15Dixit N./Singh H. - Vemuri A./Vemuri A. 1:2
12:30Banerjee Y./Nitture A. D. - Kobori M./Matsuda M. 0:2
12:30Ohlyan R./Singh A. - Matere I./Yamazaki I. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W25+H Palma del Rio (Spania), suprafață dură

21:30Anttila A./Ortega Redondo P. - Krinitsina . S./Montes Khaghani A. -:-
21:30Fossa N./Rossi F. - Glushko L./Topalova G. -:-
21:30Koklina E./Shapatava S. - Berlanga Bandera M./Conde Monfort L. -:-
23:00Bassols M./Eala A. - Cortes A./Rodriguez Carretero P. -:-
23:00Geerlings Martinez A./Jurna E. - Gonzalez Encinas M./Lahey A. -:-
23:00Park S./Sato H. - Cervino Ruiz C./Mikulskyte J. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Porto 3 (Portugalia), suprafață dură

17:00Brown B./Logotheti E. - Masic M./Monakhova D. -:-
17:00Dapkute I./Mushika Mao - Solomatina A./Xu S. -:-
17:00Kusy Alzugaray J./Starreveld R. - Arakawa H./Arakawa N. -:-
18:30Aksu A./Kanev K. - Garakani S./Kalamaris G. -:-
18:30Hosogi S./Lee P.-C. - Morais M./Santos M. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Stuttgart-Vaihingen (Germania), zgură

11:00Middendorf J./Wirges A. - Scilipoti S./Vojcinakova I. -:-
12:30Curovic T./Scholl C. - Falkowska W./Siskova A. -:-
15:30Fomina A./Prisacariu A. - Mack M./Akugue Noha N. -:-
15:30Chlpac A./Zehnder M. J. - Bayerlova M./Palicova B. -:-
17:00Pohle V./Steiner V. - Kubanova K./Kucmova A. -:-
18:00Kung L./Nagy A. - Fita Boluda A./Seibold E. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W60 Montpellier (Franţa), zgură

12:05Pawlak L./Sakellaridi S. - Osborne A./Rompies J. 0:2
12:10Selekhmeteva O./Shnaider D. - Cascino E./Khromacheva I. 1:2
15:15Appleton E./Uchijima M. - Morderger T./Morderger Y. -:-
17:00Gamiz A./Lazaro Garcia A. - Bucsa C./Lu J-J. -:-
17:00Collins A./Vismane D. - Jacquemot E./Rosca I. L. -:-
18:30Babel O./Nguyen Tan L. - Estable L. J./Pereira R. -:-
19:00Di Lorenzo F./Min G. - Nahimana S./Robbe A. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.