Baschet » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Euroliga
20:00Zalgiris Kaunas - Milano -:-21:30Baskonia - Anadolu Efes -:-
21:30Bayern - Barcelona -:-
21:30Partizan - Olympiakos -:-
22:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:-
ROMÂNIA: Divizia A - Turul câștigătorilor
18:15Corona Brașov - CSM Targu Mures -:-SUA: NBA
01:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:11101:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
01:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122ot
01:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
01:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
01:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
02:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99
02:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136
02:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91
02:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132ot
03:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118
04:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104
ARGENTINA: Liga A
02:00Gimnasia - Obera TC 85:8203:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80
ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clasura
02:00Rocamora F - Ciclista Olimpico F 76:41ASIA: WASL - West Asia League - Play Offs
20:30Shahrdari Gorgan - Al Shorta -:-ASIA: Asia Cup 3x3 - Calificare
05:00Macau 3x3 - Maldive 3x3 21:1305:25Malaezia 3x3 - India 3x3 21:9
06:45Indonesia 3x3 - Insulele Mariana de Nord 3x3 16:10
07:10Sri Lanka 3x3 - Coreea de Sud 3x3 21:19
08:15Taiwan 3x3 - Hong Kong 3x3 19:17
09:05Tahiti 3x3 - Kyrgyzstan 3x3 9:11ot
09:35Australia 3x3 - Kazakhstan 3x3 18:7
12:30Taiwan 3x3 - Iran 3x3 10:21
14:10Iran 3x3 - Hong Kong 3x3 -:-
ASIA: Asia Cup 3x3 Women - Calificare
05:50Tahiti 3x3 W - Maldive 3x3 W 12:606:20Filipine 3x3 W - Kazakhstan 3x3 W 21:12
08:40Iran 3x3 W - Macau 3x3 W 16:5
10:00Hong Kong 3x3 W - India 3x3 W 12:18
10:25Coreea de Sud 3x3 W - Macau 3x3 W 18:9
12:55India 3x3 W - Indonesia 3x3 W 20:13
13:20Insulele Mariana de Nord 3x3 W - Hong Kong 3x3 W 2:21
13:45Iran 3x3 W - Coreea de Sud 3x3 W 14:11
14:35Indonesia 3x3 W - Insulele Mariana de Nord 3x3 W -:-
AUSTRALIA: NBL - Play-off
10:30Tasmania JackJumpers - Melbourne United 86:88AUSTRALIA: NBL1 Central
11:45Central Districts Lions - Norwood Flames 118:11311:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks 96:84
12:00Southern Tigers - Woodville Warriors -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central Women
10:00Central Districts Lions F - Norwood Flames F 89:8310:00Forestville Eagles F - Eastern Mavericks F 58:50
10:00Southern Tigers F - Woodville Warriors F -:-
AUSTRALIA: NBL1 West
14:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic -:-14:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks -:-
14:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks -:-
14:30Rockingham Flames - South West Slammers -:-
14:30Warwick Senators - East Perth Eagles -:-
14:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning -:-
AUSTRALIA: NBL1 West Women
12:30Beeliar Boodjar F - Mandurah Magic F 83:7312:30Joondalup Wolves F - Perth Redbacks F -:-
12:30Kalamunda Eastern Suns F - Perry Lakes Hawks F 46:125
12:30Rockingham Flames F - South West Slammers F 103:44
12:30Warwick Senators F - East Perth Eagles F 96:81
12:30Willetton Tigers F - Lakeside Lightning F -:-
BELARUS: Premier League
17:00SDUSHOR Minsk - Brest -:-BELARUS: Premier League Women
15:00Gomel F - BC Minsk youth F -:-BOLIVIA: Libobasquet
02:30Atletico Nacional - Saracho 77:70BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Women
21:00Zrinjski F - Jumper F -:-BRAZILIA: NBB
00:00Minas - Pinheiros 81:5100:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
01:00Caxias do Sul - Franca 79:89
00:30Brasilia - Bauru -:-
00:30Pato - Corinthians Paulista -:-
BRAZILIA: LBF Women
00:30Sampaio F - Sao Jose F 82:4201:00SESI Araraquara F - Catanduva F 98:45
00:30Blumenau F - Ituano F -:-
BULGARIA: NBL - Turul câștigătorilor
19:00Balkan - CSKA Sofia -:-CANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-CHINA: CBA
Sfert 3Fujian - Shandong 47:71PauzăJiangsu Dragons - Shenzhen 40:51
PauzăNingbo Rockets - Zhejiang Chouzhou 43:62
Sfert 2Qingdao - Beijing Royal Fighters 60:54
Sfert 2Shanghai - Xinjiang 56:45
Sfert 3Sichuan - Liaoning 35:56
COREEA DE SUD: KBL
12:00Seoul Knights - LG Sakers 82:6212:00Suwon KT - Anyang JungKwanJang 81:83
COREEA DE SUD: WKBL Women - Play-off
12:00Woori WON F - KB Stars F 62:57CROAŢIA: Premijer liga
19:00Cedevita - Bosco -:-20:00Dinamo Zagreb - Cibona -:-
CROAŢIA: Prva Liga
18:00Osijek - Crikvenica -:-20:00Stoja - Podstrana -:-
20:15Gorica - Kvarner -:-
DANEMARCA: Basketligaen - Turul câștigătorilor
20:15Horsens - Værløse -:-EUROPA: ABA League
19:00Zadar - FMP -:-EUROPA: Liga Unike
17:00Peja - Teuta Durres -:-20:00Beselidhja - Sigal Prishtina -:-
FINLANDA: I Divisioona A - Play-off
18:30Honka - Pyrinto Tampere 2 -:-18:30Jyvaskyla - Huima -:-
18:30Kipina - Raholan Pyrkiva -:-
FINLANDA: Korisliiga Women - Play-off
18:30Pyrinto F - Forssan Alku F -:-GERMANIA: DBBL Women - Play-off
19:00Saarlouis F - Alba Berlin F -:-20:00Eigner Angels Nordlingen F - Halle F -:-
20:00Freiburg F - Keltern F -:-
20:00Osnabruck F - TK Hannover F -:-
ISLANDA: Premier League
18:00Haukar - Alftanes -:-19:00Hottur - Tindastoll -:-
20:00Stjarnan - Grindavik -:-
21:15Hamar - Thorl -:-
21:15Valur - Breidablik -:-
22:00Keflavik - Njardvik -:-
ISRAEL: WBL Women - Play-off
17:40Maccabi Ashdod F - Hapoel Jerusalem F -:-17:55Maccabi Urban F - Elitzur Ramla F -:-
KOSOVO: Superliga
20:00Istogu - Prizreni -:-LIBAN: Division 1
16:00Champville - Antranik Beirut -:-16:00NSA - Homenetmen Beirut -:-
21:00Mayrouba - Beirut Club -:-
LITUANIA: LKL
18:50Lietkabelis - Rytas -:-LITUANIA: NKL - Play-off
18:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-MEXIC: CIBACOPA
04:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6605:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
05:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
05:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
06:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
MUNTENEGRU: Prva A Liga
17:00Decic - Studentski Centar -:-NOUA ZEELANDĂ: NBL
08:30Whai - Bay Hawks 91:70PORTUGALIA: Taca da Liga - Grupe
23:00Imortal - Portimonense 88:66REGATUL UNIT: BBL
21:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:-REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga - Play out-uri
20:00Zlin - Chomutov -:-ROMÂNIA: Liga National Women - Locurile 5-8
12:00Rapid București F - Olimpia Brasov F 82:80RUSIA: VTB Cupa Promo - Turul câștigătorilor
19:00CSKA Moscova - Zenit Petersburg -:-RUSIA: VTB Cupa Promo - Turul învinșilor
17:00Samara - Uralmash Ekaterinburg -:-17:30Saratov - MBA Moscow -:-
19:00Runa Basket Moscow - Nizhny Novgorod -:-
SLOVENIA: 1. SKL Women
20:00Konjice F - Domel Skofja Loka F -:-SPANIA: LEB Plata
18:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc -:-SPANIA: Liga Femenina Women
Sfert 4Jairis F - Bembibre F 61:3819:00Ferrol F - IDK Gipuzkoa F -:-
19:00Valencia F - Perfumerias Avenida F -:-
21:00Uni Girona F - Celta F -:-
21:00Zaragoza F - Araski F -:-
22:00Barcelona CBS F - Gernika Bizkaia F -:-
22:00Cadi La Seu F - Gran Canaria F -:-
SUA: NBA G League
01:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98ot01:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
01:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
04:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
04:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
SUA: NIT
01:00Seton Hall - UNLV 91:6803:00Utah Utes - VCU Rams 74:54
SUA: CIT
01:00Norfolk State - IPFW 75:67SUA: CBI
23:00Seattle - High Point 77:67TURCIA: TB2L - Play-off
Sfert 4Akhisar Belediye - Ayos Spor 75:8718:00High Touch - Karamursel -:-
UCRAINA: FBU Superleague - Play-off
17:00BC Halychyna - Dnipro -:-URUGUAY: Liga Uruguaya - Turul învinșilor
05:00Larre Borges - Trouville 0:20Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.