REFRESH

Baschet » Mâine » Toate meciurile

EUROPA: Euroliga

19:00Unics Kazan - Baskonia -:-
20:00Zenit Petersburg - Real Madrid -:-
21:00Lyon-Villeurbanne - CSKA Moscova -:-
21:00Panathinaikos - Anadolu Efes -:-

EUROPA: Eurocup

20:00Buducnost - Valencia -:-
21:00Cedevita Olimpija - JL Bourg -:-
21:00MoraBanc Andorra - Trento -:-
21:30Levallois - Slask Wroclaw -:-
21:30Partizan - Turk Telekom -:-
21:30Virtus Bologna - Ulm -:-

EUROPA: Champions League

21:00Ludwigsburg - Tenerife -:-
21:00Ostrow Wielkopolski - Hapoel Jerusalem -:-
21:30Sassari - Prometey -:-

ROMÂNIA: Divizia A - Primul tur

19:00Athletic Constanta - Municipal Galati -:-
19:30SCM Craiova - U-BT Universitatea Cluj -:-

SUA: NBA

02:30New York Knicks - Philadelphia 76ers -:-
03:00Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors -:-
03:30Dallas Mavericks - Houston Rockets -:-
03:30San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers -:-
05:00Utah Jazz - Denver Nuggets -:-

ARGENTINA: Torneo Super 20 - Play-off

19:30San Martin - Ferro -:-
22:00Boca Juniors - La Union -:-
00:30Gimnasia - Quimsa -:-

ARGENTINA: Liga Femenina Women

01:00Berazategui F - Obras F -:-
03:00Los Indios F - Union Florida F -:-

BELGIA: Belgian Cup

20:00Falco Gent - Phoenix Brussels -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Radnik Bijeljina - Bratunac -:-
20:00Mrkonjic Grad - Celik -:-
21:30Borac Banja Luka - Spars Sarajevo -:-

BRAZILIA: NBB

01:00Bauru - Franca -:-
02:00Pinheiros - Rio Claro -:-
02:00Sao Paulo - Cerrado -:-

CHINA: CBA

14:35Beijing - Jiangsu Dragons -:-
14:35Ningbo Rockets - Zhejiang Guangsha -:-

COLUMBIA: LBP

00:00Corsarios Cartagena - Team Cali -:-
04:00Cimarrones del Choco - Motilones del Norte -:-
18:00Titanes de Barranquilla - Cafeteros -:-
22:00Condores de Cundinamarca - Sabios de Manizales -:-

COREEA DE SUD: KBL

13:00KCC Egis - Wonju DB -:-

COREEA DE SUD: WKBL Women

13:00S-Birds F - Busan BNK Sum F -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup

17:30Parma Perm - Den Bosch -:-
18:00Saratov - Gilboa Galil -:-
19:00Opava - Benfica -:-
19:00Rilski Sportist - Kyiv Basket -:-
19:00Szolnoki Olaj - CSM Oradea -:-
19:30Bakken Bears - Tsmoki Minsk -:-
20:00Kapfenberg - Groningen -:-
20:00Mornar Bar - Iraklis -:-
20:00Trefl Sopot - Hapoel Eilat -:-
21:00Antwerp Giants - Belfius Mons -:-
21:00Peristeri - Crailsheim Merlins -:-
21:30Legia - FC Porto -:-
21:30Leiden - Bahcesehir Kol. -:-
21:30Reggiana - Zaragoza -:-
22:00London Lions - Bayreuth -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup

20:00Inter Bratislava - Vienna -:-
21:00Ilirija - Skrljevo -:-

EUROPA: BIBL - Primul tur

18:00Ibar Rozaje - Beroe -:-
20:00TFT Skopje - Academic Plovdiv -:-

EUROPA: BNXT League

20:45Feyenoord - Zwolle -:-

EUROPA: Euroleague Women

17:00TTT Riga F - Venezia F -:-
17:00UMMC Ekaterinburg F - USK Prague F -:-
18:00Dynamo Kursk F - Uni Girona F -:-
19:00Arka Gdynia F - Schio F -:-
19:00Fenerbahce F - Sopron F -:-
19:00MBA Moscow F - Szekszard F -:-
20:00Galatasaray F - Landes F -:-
21:30Perfumerias Avenida F - Lattes Montpellier F -:-

EUROPA: EuroCup Women

16:00Ormanspor F - Miskolc F -:-
17:45Bellona Kayseri F - Elitzur Ramla F -:-
18:00BA London Lions F - Braine F -:-
18:00CBK Mersin F - Gorzow F -:-
18:30Elazig Il Ozel Idare F - Prometey F -:-
19:00PEAC-Pecs F - Nesibe Aydin F -:-
19:00Sepsi S. F - UNI Gyor F -:-
19:00Zabiny Brno F - Keltern F -:-
20:00Polkowice F - Enisey Krasnoyarsk F -:-
21:00Flammes Carolo F - Gernika Bizkaia F -:-
21:00Tarbes GB F - ESB Villeneuve F -:-
21:30Ciudad de La Laguna F - Fribourg F -:-
21:30Estudiantes F - Ruzomberok F -:-
21:30Liege F - Lyon F -:-

EUROPA: WABA League Women

18:00Feniks F - Basket Kam F 0:20
19:00Cinkarna Celje F - Banovici F -:-
19:00Partizan F - Badel 1862 Skopje F -:-
19:00Plamen Pozega F - Montana 2003 F -:-
21:15Triglav F - Vojvodina F -:-

FILIPINE: Cupa Filipine - Play-off

13:00TNT KaTropa - Magnolia Hotshots -:-

FINLANDA: Korisliiga

18:30BC Nokia - Lahti Basketball -:-
18:30Kataja - Pyrinto Tampere -:-
18:30Salon Vilpas - Bisons Loimaa -:-

FINLANDA: I Divisioona A

18:30Jyvaskyla - HBA-Marsky Helsinki -:-

GEORGIA: Superleague

17:00Batumi RSU - Rustavi -:-

GERMANIA: Pro B

20:00Hanau - College Karlsruhe -:-

ISLANDA: Premier League Women

21:15Skallagrimur F - Njardvik F -:-
22:15Keflavik F - Breidablik F -:-
23:15Fjolnir F - Grindavik F -:-

ISRAEL: Liga Leumit

18:00Elitzor Netania - Maccabi Raanana -:-
19:00Elitzur Ashkelon - Maccabi Ashdod -:-
20:00H. Hevel Modiin - H. Afula -:-

JAPONIA: B.League

13:00Ryukyu - Hiroshima D. -:-
13:05Akita - Yokohama -:-
13:05Alvark - Niigata -:-
13:05Gunma - Sun Rockers Shibuya -:-
13:05NeoPhoenix - Diamond Dolphins -:-
13:05SeaHorses Mikawa - Ibaraki Robots -:-
13:05Shiga - Brave Thunders -:-
13:05Shinshu - Hokkaido -:-
13:05Toyama - Osaka -:-
13:25Utsunomiya Brex - Chiba -:-
13:35Shimane - Kyoto -:-

KAZAKHSTAN: National League

17:30Aktobe - Atyrau -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Sigal Prishtina - Drita -:-
19:00AmânatRahoveci - Prizreni -:-
20:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-

LITUANIA: King Mindaugas Cup

18:00Juventus - Siauliai -:-
19:00Nevezis - Jonava -:-

LITUANIA: Moteru Lyga Women

16:50Aistes LSU Kaunas F - Kibirkstis Vilnius 2 F -:-

MEXIC: LNBP - Play-off

04:00Astros - Abejas -:-
04:00Fuerza Regia - Lenadores -:-
05:00Dorados - Plateros -:-
05:45Soles - Libertadores -:-

PORTUGALIA: LFB Women

23:30AD Vagos F - Esgueira F -:-

PUERTO RICO: BSN - Play-off

03:00Cariduros Fajardo - Capitanes De Arecibo -:-

REGATUL UNIT: BBL Cup

21:00Plymouth City Patriots - Surrey Scorchers -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL

19:00Decin - Usti n. Labem -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

20:00Olomouc - Zlin -:-

RUSIA: Super League

15:30Novosibirsk - Lokomotiv Kuban 2 -:-
16:00Temp Sumz Revda - Dome-Springs Izhevsk -:-
17:00University-Ugra - Samara -:-
17:00Uralmash Ekaterinburg - MBA Moscow -:-
19:00Khimki M. - Runa Basket Moscow -:-

RUSIA: Premier League Women

14:00Dinamo Moscova F - Novosibirsk F -:-

SERBIA: First League

18:00OKK Beograd - Sloga -:-
19:00KK Dynamic - Leskovac Zdravlje -:-
19:00Radnicki - Kolubara -:-
19:00Vrsac - Slodes -:-
20:00KK Dunav - Zlatibor Cajetina -:-
20:00Sloboda - Metalac -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

19:00Lasko - Prebold -:-
19:00Sencur - Plama P. -:-
20:00Hopsi Polzela - Celje -:-
21:00Nova KBM Branik - Crnomelj -:-
21:00Portoroz - Ipros Vrhnika -:-
21:00Vojnik - Cedevita Olimpija mladi -:-

SUEDIA: Basketligan Women

20:00Hogsbo F - Marbo F -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

03:15Defensor Sporting - Olivol Mundial -:-
03:15Malvin - Aguada -:-
03:15Trouville - Nacional 10:14
03:15Urupan - Capitol -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.