Hochei » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FINLANDA: Liiga - Play-off
18:30Ilves - KalPa -:-SUA: NHL
01:00Florida Panthers - New York Islanders 2:301:00Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 4:1
01:00Ottawa Senators - Chicago Blackhawks 2:0
01:00Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 3:2
01:00Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 5:1
01:30Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings 4:0
02:00Minnesota Wild - San Jose Sharks 3:1
02:00St. Louis Blues - Calgary Flames 5:3
02:00Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1:4
03:00Colorado Avalanche - New York Rangers 2:3pen
03:00Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 4:1
04:00Arizona Coyotes - Nashville Predators 8:4
04:00Seattle Kraken - Anaheim Ducks 4:2
04:00Vancouver Canucks - Dallas Stars 1:3
SUEDIA: SHL - Play out-uri
19:30HV 71 - Oskarshamn -:-BELARUS: Extraleague - Play-off
17:55Brest - Soligorsk -:-CANADA: OHL - Play-off
01:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 0:301:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs 4:2
01:05Saginaw Spirit - Owen Sound Attack 6:4
01:07Soo Greyhounds - Guelph Storm 4:3
CANADA: WHL - Play-off
03:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 3:4CANADA: QMJHL - Play-off
00:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-00:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
00:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
CANADA: LNAH - Play-off
02:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 5:3DANEMARCA: Metal Ligaen - Play-off
20:30Esbjerg - Aalborg -:-20:30Sonderjyske - Herning -:-
FINLANDA: Mestis - Play-off
17:00Hermes - IPK -:-17:00Kiekko-Espoo - Kettera -:-
FINLANDA: Suomi-sarja - Retrogradare
19:00PEPO - VG-62 -:-FINLANDA: SM-sarja U20 - Play-off
16:00Tappara U20 - TPS U20 -:-17:00KooKoo U20 - Ässät U20 -:-
FINLANDA: SM-sarja U20 - Retrogradare
15:00SaPKo U20 - Kettera U20 -:-FRANŢA: Ligue Magnus - Play out-uri
21:00Briancon - Anglet -:-21:05Chamonix Mont-Blanc - Gap -:-
LETONIA: Optibet Hokeja Liga - Play-off
13:00Zemgale - Mogo -:-LUME: WCH IIIB Women
15:00Estonia F - Israel F -:-18:30Bosnia & Herzegovina F - Singapore F -:-
REGATUL UNIT: Elite League
21:30Glasgow - Dundee -:-REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - Play Offs
18:00Pribram - Tabor -:-REPUBLICA CEHĂ: ELJ - Play-off
19:00Kometa Brno U20 - Sparta Praha U20 -:-19:00Trinec U20 - Karlovy Vary U20 -:-
RUSIA: NMHL - Play-off
13:00Angarsk - Yunison Moscow -:-17:00Bobrov - Tambov -:-
17:30Polot - Fakel -:-
18:00Dizelist - Olympia -:-
SLOVACIA: Extraliga - Play-off
19:00Nitra - Poprad -:-SLOVACIA: 1. liga - Play-off
18:30Zilina - Dubnica -:-SUA: AHL
21:00Calgary Wranglers - San Jose Barracuda -:-21:00Manitoba Moose - Toronto Marlies -:-
SUA: ECHL
01:00Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen 4:501:05Greenville Swamp Rabbits - Savannah Ghost Pirates 3:2ot
SUA: FPHL
01:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons 0:402:05Mississippi Sea Wolves - Baton Rouge 8:2
SUA: USHL
01:00SUA U18 - Madison Capitols 0:4SUA: NCAA - Play-off
23:00Boston University Terriers - RIT Tigers 6:323:30Maine Black Bears - Cornell Big Red 1:3
02:30Minnesota Golden Gophers - Omaha Mavericks 3:2
20:00Boston College Eagles - Michigan Tech Huskies -:-
23:00Michigan State Spartans - Western Michigan Broncos -:-
23:30Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats -:-
SUEDIA: SuperElit U20 - Play-off
15:00Djurgarden U20 - Sodertalje U20 -:-16:00Skelleftea U20 - Leksand U20 -:-
18:00Lulea U20 - Orebro U20 -:-
18:00Vaxjo U20 - Frolunda U20 -:-
SUEDIA: SuperElit U20 - Retrogradare
14:00Bjorkloven U20 - Oskarshamn U20 -:-TURCIA: Super Lig - Play-off
19:30Zeytinburnu Istanbul - Buz Beykoz -:-UCRAINA: Championship - Play-off
12:00Kremenchuk - Sokil Kyiv 1:3UNGARIA: Erste Liga - Play-off
18:30Corona Brașov - ACSH Gheorgheni -:-19:30Ferencvaros - SC Miercurea Ciuc -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.