Hochei » Mâine » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FINLANDA: Liiga - Play-off
18:30Kärpät - Jukurit -:-18:30Pelicans - IFK Helsinki -:-
GERMANIA: DEL - Play-off
20:00Ingolstadt - Bremerhaven -:-20:30Mannheim - Eisbaren Berlin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play-off
18:00Liberec - Sparta Praha -:-19:00Mountfield HK - Pardubice -:-
SUA: NHL
01:00Boston Bruins - Ottawa Senators -:-01:00Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets -:-
01:00New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins -:-
01:00New York Rangers - Winnipeg Jets -:-
01:00Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs -:-
01:30New York Islanders - Carolina Hurricanes -:-
02:00Nashville Predators - San Jose Sharks -:-
02:00St. Louis Blues - Colorado Avalanche -:-
03:00Edmonton Oilers - Montreal Canadiens -:-
04:00Anaheim Ducks - Minnesota Wild -:-
04:00Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks -:-
04:00Vancouver Canucks - Buffalo Sabres -:-
04:00Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning -:-
SUEDIA: SHL - Play out-uri
20:30Oskarshamn - HV 71 -:-BELARUS: Extraleague - Play-off
18:00Brest - Vitebsk -:-CANADA: OHL
01:00Barrie Colts - Niagara IceDogs -:-01:00Kitchener Rangers - Guelph Storm -:-
CANADA: WHL
04:05Seattle Thunderbirds - Kamloops Blazers -:-CANADA: QMJHL
01:00Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix -:-01:00Victoriaville Tigres - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-
ELVEŢIA: National League - Play-off
21:00Fribourg - Lugano -:-21:00Zurich - Biel -:-
FINLANDA: Mestis - Play-off
18:30Kiekko-Pojat - Kettera -:-18:30RoKi - IPK -:-
18:30TUTO - Kiekko-Espoo -:-
FINLANDA: Mestis - Retrogradare
18:30FPS - Hokki -:-FINLANDA: Suomi-sarja - Play-off
18:30LeKi - Pyry -:-FRANŢA: Ligue Magnus - Play-off
21:00Bordeaux - Marseille -:-FRANŢA: D1 - Play-off
21:00Chambery - Caen -:-21:00Cholet - Nantes -:-
21:00Strasbourg - Dunkerque Corsaires -:-
21:00Tours - Epinal -:-
FRANŢA: D1 - Play out-uri
21:30Morzine-Avoriaz - Brest -:-KAZAHSTAN: Championship - Play-off
16:00Aktobe - Nomad Astana -:-16:00Karaganda - Kokshetau -:-
LUME: WCH U18 IIB
14:00Taiwan U18 - Bulgaria U18 -:-17:30China U18 - Israel U18 -:-
21:00Spania U18 - Australia U18 -:-
NORVEGIA: EHL - Retrogradare
20:00Comet - Ringerike -:-20:00Narvik - Gruner -:-
REGATUL UNIT: Elite League
21:30Cardiff - Sheffield -:-21:30Dundee - Guildford -:-
REPUBLICA CEHĂ: Chance Liga - Play-off
18:30Litomerice - Zlin -:-18:30Vsetin - Jihlava -:-
REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - Play Offs
19:00SHKM Hodonin - Novy Jicin -:-RUSIA: KHL - Play-off
16:00Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moscow -:-18:30Yaroslavl - Omsk -:-
RUSIA: VHL - Play-off
15:30Kurgan - Almetyevsk -:-16:00Yugra - Khimik -:-
RUSIA: MHL - Play-off
17:30Loko - Almaz -:-18:00SKA-1946 - MHC Spartak -:-
RUSIA: WHL Women - Play-off
12:00Torpedo Nizhny Novgorod F - Krasnoyarsk F -:-15:00Ufa F - Dynamo Neva F -:-
SLOVACIA: Extraliga - Play-off
19:00Michalovce - Zvolen -:-19:00Poprad - Nitra -:-
SLOVACIA: 1. liga - Play-off
19:00Slovan Bratislava B - Presov -:-19:00Ziar nad Hronom - Zilina -:-
SLOVACIA: 2. Liga - Play-off
18:30Puchov - Senica -:-SUA: AHL
03:00Calgary Wranglers - Bakersfield Condors -:-03:05Colorado Eagles - Milwaukee Admirals -:-
19:30San Jose Barracuda - San Diego Gulls -:-
SUA: ECHL
17:00Allen Americans - Kansas City -:-SUEDIA: HockeyAllsvenskan - Play-off
20:00Djurgarden - IF Bjorkloven -:-20:00Sodertalje - BIK Karlskoga -:-
SUEDIA: HockeyEttan Norra - Retrogradare
20:00Kovlands - KB 65 -:-20:00Vännäs - Rosvik IK -:-
SUEDIA: HockeyEttan Sodra - Retrogradare
20:00Backen - Pantern -:-20:00Eskilstuna Linden - Grastorps -:-
SUEDIA: HockeyEttan Vastra - Retrogradare
20:00Arboga - Surahammar -:-20:00Valbo - Malungs -:-
SUEDIA: HockeyEttan Ostra - Retrogradare
20:00Segeltorps IF - Sollentuna -:-20:00Tumba - Varmdo -:-
SUEDIA: AllEttan Play Off-uri
20:00Boden - Piteå -:-20:00Brodernas/Vasby - Lindloven -:-
20:00Karlskrona - Halmstad -:-
20:00Sundsvall - Kristianstad -:-
20:00Tranås - Hudiksvall -:-
20:00Troja/Ljungby - Vimmerby -:-
SUEDIA: SuperElit U20 - Play-off
20:00AIK U20 - Skelleftea U20 -:-20:00Farjestads U20 - Leksand U20 -:-
20:00Linkoping U20 - Vaxjo U20 -:-
20:00Modo U20 - Lulea U20 -:-
20:00Mora U20 - Djurgarden U20 -:-
20:00Orebro U20 - Brynäs U20 -:-
20:00Rogle U20 - Frolunda U20 -:-
20:00Sodertalje U20 - HV 71 U20 -:-
TURCIA: Super Lig - Play-off
19:30Buzadam - Istanbul BB -:-UNGARIA: Erste Liga - Play-off
19:00Budapest Akademia - SC Miercurea Ciuc -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.