REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

LUME: Cupa Mondială - Play-off

17:00Olanda - SUA -:-
21:00Argentina - Australia -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga

15:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:-
19:00Univ. Craiova - U Craiova 1948 -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00ACS Viitorul Tg. Jiu - Ripensia Timișoara -:-
11:00CSC 1599 Șelimbăr - CSC Dumbrăvița -:-
11:00Oţelul Galaţi - Metaloglobus București -:-
11:00Politehnica Timișoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
11:00Progresul Spartac - CSM Slatina -:-
11:00Unirea Constanța - Poli Iași -:-
11:00Unirea Dej - Minaur Baia Mare -:-
13:15FC Brașov - Dinamo București -:-

ALGERIA: Divizia 1

16:00Belouizdad - MC Alger -:-
16:00USM Alger - Setif -:-
18:00Saoura - Constantine -:-
19:00JS Kabylie - Paradou -:-

ALGERIA: Ligue 2

16:00Batna - MO Constantine -:-
16:00Ghozlane - Bordj Menail -:-
16:00Hamra Annaba - Telaghema -:-
16:00Khemis El Khechna - Skikda -:-
16:00Khroub - Ouargla -:-
16:00US Chaouia - Eulma -:-
16:00US Souf - Harrach -:-

ALGERIA: U21 League

11:00Belouizdad U21 - Constantine U21 -:-
11:00Saoura U21 - Chelghoum U21 -:-
16:00Arba U21 - Khenchela U21 -:-
16:00Biskra U21 - Kabylie U21 -:-
16:00Chlef U21 - El Bayadh U21 -:-
16:00Magra U21 - USM Alger U21 -:-
16:00MC Alger U21 - Paradou U21 -:-
16:00Setif U21 - Oran U21 -:-

ANGLIA: Championship

14:30Sunderland - Millwall -:-

ANGLIA: League One

14:30Derby - Sheffield Wed -:-
14:30Milton Keynes - Burton -:-
14:30Shrewsbury - Lincoln -:-
15:00Forest Green - Cambridge Utd -:-
17:00Accrington - Oxford Utd -:-

ANGLIA: League Two

14:30Gillingham FC - Salford -:-
14:30Leyton Orient - Bradford City -:-
14:30Wimbledon - Grimsby -:-
15:00Carlisle - Sutton -:-
17:00Crawley - Swindon -:-
17:00Hartlepool - Stockport -:-
17:00Mansfield - Colchester -:-
17:00Northampton - Tranmere -:-
17:00Rochdale - Harrogate -:-

ANGLIA: National League

14:30Barnet - Wealdstone -:-
14:30Bromley - Yeovil -:-
14:30Dagenham & Red. - Torquay -:-
14:30Eastleigh - Boreham Wood -:-
14:30Gateshead - Aldershot -:-
14:30Halifax - Chesterfield -:-
14:30Maidenhead - Dorking -:-
14:30Scunthorpe - Notts County -:-
14:30Solihull Moors - Oldham -:-
14:30Southend - Altrincham -:-
14:30Woking - Maidstone -:-
14:30York - Wrexham -:-

ANGLIA: National League North

14:30Boston Utd - Leamington -:-
14:30Brackley Town - Spennymoor -:-
14:30Buxton - Bradford PA -:-
14:30Gloucester - AFC Fylde -:-
14:30King’s Lynn - Hereford -:-
14:30Peterborough Sports - Farsley -:-
14:30Southport - Scarborough -:-
14:30Telford - Banbury -:-
17:00Chorley - Curzon Ashton -:-

ANGLIA: National League South

14:30Chelmsford - Dartford -:-
14:30Concord - Hemel Hempstead -:-
14:30Dover - St. Albans -:-
14:30Eastbourne Boro - Chippenham -:-
14:30Farnborough - Hampton & Richmond -:-
14:30Havant & W - Worthing -:-
14:30Oxford City - Dulwich Hamlet -:-
14:30Taunton - Braintree -:-
17:00Ebbsfleet - Slough -:-
17:00Hungerford - Tonbridge -:-
17:00Weymouth - Cheshunt -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

14:30Guiseley - Morpeth -:-
14:30Lancaster - Marine -:-
15:00Liversedge - Whitby -:-
15:00Marske - Bamber Bridge -:-
15:00South Shields - Ashton Utd -:-
15:00Warrington Rylands - Nantwich -:-
16:00Hyde - Gainsborough -:-
17:00FC United - Belper Town -:-
17:00Matlock - Radcliffe -:-
17:00Stafford - Atherton -:-
17:00Warrington - Stalybridge -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

14:30AFC Rushden & Diamonds - Alvechurch -:-
14:30Barwell - Nuneaton -:-
14:30Basford - Hitchin -:-
14:30Bromsgrove - Rushall -:-
14:30Hednesford - Stratford -:-
14:30Kings Langley - St. Ives -:-
14:30Mickleover - Leiston -:-
14:30Redditch - Ilkeston -:-
14:30Royston - Coalville -:-
14:30Tamworth - Bedford -:-
17:00Stourbridge - Needham Market -:-

ANGLIA: Southern League South Division

14:30Gosport - Tiverton -:-
14:30Merthyr Town - Beaconsfield Town -:-
14:30Weston-super-Mare - Hartley Wintney -:-
15:00Salisbury - Hendon -:-
15:30Hanwell Town - Plymouth Parkway -:-
17:00Dorchester - Chesham -:-
17:00Hayes & Yeading - Winchester -:-
17:00Met. Police - Yate Town -:-
17:00North Leigh - Poole -:-
17:00Truro - Harrow -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

14:30Enfield Town - Bishop's Stortford -:-
15:00Horsham FC - Aveley -:-
15:00Kingstonian - Cray Wanderers -:-
16:00Bowers & Pitsea - Hornchurch -:-
17:00Bognor Regis - Hastings -:-
17:00Canvey Island - Folkestone -:-
17:00Carshalton - Potters Bar -:-
17:00Corinthian-Casuals - Brightlingsea -:-
17:00Haringey - Lewes -:-
17:00Herne Bay - Wingate & Finchley -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Birmingham U21 - Everton U21 -:-
16:00Cardiff U21 - Wolves U21 -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Brighton U18 - Crystal Palace U18 -:-
13:00Fulham U18 - Norwich U18 -:-
13:00Stoke City U18 - Nottingham U18 -:-
13:00West Ham U18 - Tottenham U18 -:-
13:30AmânatLeicester U18 - Arsenal U18 -:-
13:30Manchester Utd U18 - Leeds U18 -:-
14:00Aston Villa U18 - Chelsea U18 -:-
14:00Everton U18 - Derby U18 -:-
14:00Manchester City U18 - Wolves U18 -:-
14:30Liverpool U18 - Sunderland U18 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

14:30Manchester Utd F - Aston Villa F -:-
16:00Arsenal F - Everton F -:-
17:00Leicester F - Chelsea F -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Dragao -:-
16:30Academica - Petro -:-
16:30Interclube - Libolo -:-

ARMENIA: Premier League

12:00Noah - Lernayin Artsakh -:-
12:00Van - BKMA -:-

AUSTRALIA: A-League Women

06:00Melbourne City F - Brisbane Roar F 3:0
06:00Newcastle F - Perth F 2:2
06:00WS Wanderers F - Sydney F 0:1

AZERBAIJAN: Premier League

12:30Gabala - Sabail -:-
15:00Sabah Baku - Shamakhi -:-

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Virton - Lommel SK -:-
21:00RWDM 47 - Club Brugge U23 -:-

BELGIA: National Division 1

20:30Dessel - Gent B -:-
21:00Antwerp B - Saint Eloois -:-
21:00Boom - Charleroi B -:-
21:00Mandel United - Leuven B -:-
21:00OC Charleroi - Ninove -:-
21:00Patro Eisden - Heist -:-
21:00RAAL La Louviere - URSL Vise -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:30Stockay-Warfusee - Seraing Utd 2 -:-
21:00Meux - Tubize -:-
21:00Namur - Stade Disonais -:-
21:00Rebecquoise - Waremme -:-
21:00Verlaine - La Louviere -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

19:00KRC Harelbeke - Olsa Brakel -:-
20:30Oostkamp - Gullegem -:-
21:00KRC Gent - Torhout -:-
21:00Lokeren-Temse - Zelzate -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30Hades - K. Berchem Sport -:-
21:00City Pirates - Belisia Bilzen -:-
21:00Lyra-Lierse Berlaar - FC Lebbeke -:-

BELGIA: Super League Women

14:30Genk F - Waregem F -:-
16:30Aalst F - RSC Anderlecht F -:-
17:15Club Brugge F - Mechelen F -:-

BELGIA: 1st National - Feminin

15:30Tienen F - RFC Liege F -:-
15:30Zwevezele F - St. Liege II F -:-
16:00Gent II F - Waregem II F -:-
16:30GBA Kontich F - Mons F -:-
17:00Famkes Merkem F - Moldavo F -:-
18:00Westerlo F - Chastre F -:-
19:30RSC Anderlecht II F - Wuustwezel F -:-

BENIN: Ligue 1

17:00AS Cotonou - Adjidja -:-
17:00Avrankou Omnisport - JAK -:-
17:00Aziza - Coton FC -:-
17:00Damissa - Buffles du Borgou -:-
17:00Dynamique Djougou - Bembereke -:-
17:00Dynamo Abomey - Energie Sports -:-
17:00Ouidah - Djeffa -:-
17:00Soleil - Espoir -:-

BERMUDA: Premier League

21:00Hamilton Parish - Dandy Town Hornets -:-

BOTSWANA: Premier League

16:00Eleven Angels - Sua Flamingoes -:-
16:00Orapa United - Morupule -:-
16:00Police XI - Jwaneng Galaxy -:-
16:00Security Systems - Nico United -:-
16:00Township Rollers - Extension Gunners -:-

BULGARIA: Third League - South-West

14:00AmânatCSKA Sofia II - Vihren -:-
14:00Rilski Sportist - Nadezhda Dobroslavci -:-
14:00Septemvri Simitli - Kostinbrod -:-
14:00Vladaya - Kyustendil -:-

BULGARIA: Cupa

12:00Slavia Sofia - Botev Plovdiv -:-
15:00Cherno More - Lok. Plovdiv -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Majestic - ASFA Yennega -:-
17:30RDF - ASEC Koudougou -:-
17:30Vitesse - Etoile Filante -:-
19:45Salitas - USFA -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - New Oil -:-
15:00Magara Young Boys - Rukinzo -:-

CAMBODGIA: CPL - Grupă campionat

13:30Phnom Penh Crown - Boeung Ket -:-
13:30Svay Rieng - Visakha -:-

CHINA: Super League

13:30AmânatChengdu Rongcheng - Wuhan Three Towns -:-
13:30AmânatGuangzhou FC - Beijing Guoan -:-
13:30AmânatMeizhou Hakka - Changchun Yatai -:-
13:30AmânatShanghai Port - Shandong Taishan -:-
13:30AmânatWuhan FC - Dalian Pro -:-
13:30AmânatZhejiang Professional - Tianjin Jinmen Tiger -:-
14:00AmânatCangzhou - Shanghai Shenhua -:-
14:00AmânatGuangzhou City - Hebei -:-
14:00AmânatHenan Songshan Longmen - Shenzhen -:-

CHINA: Liga Jia

39'Guangxi Pingguo Haliao - Beijing Technology 0:0
39'Kunshan - Sichuan Jiuniu 0:0
39'Nantong Zhiyun - Heilongjiang Ice City 0:1
39'Qingdao Hainiu - Shenyang Urban FC 0:0
39'Shijiazhuang Gongfu - Shaanxi Changan 0:2

CIPRU: First Division

19:00Nea Salamis - APOEL -:-
19:00Pafos - Ol. Nicosia -:-

CIPRU: Division 2

14:30Alki Oroklini - Peyia 2014 FC -:-
14:30Anagennisi - Ermis -:-
14:30Ayia Napa - Xylotymbou -:-
14:30M.E.A.P. Nisou - Othellos Athienou -:-
14:30Ypsonas - Paeek -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

17:30AS Denguele - Racing d'Abidjan -:-
19:45Stella Adjame - Lys Sassandra -:-

CROAŢIA: Prva NL

14:30Bijelo Brdo - Jarun -:-
14:30Cibalia - Dubrava -:-
14:30Dugopolje - Orijent -:-

CUBA: Liga Nacional - Grand Final

23:00FC Santiago de Cuba - Artemisa -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

14:30Aarhus F - Nordsjaelland F -:-
14:30Fortuna Hjorring F - Sundby F -:-
14:30KoldingQ F - Koge F -:-
14:30Thisted F - Brondby F -:-

ELVEŢIA: Promotion League

18:00Bulle - Luzern II -:-

ELVEŢIA: Super League Women

17:00Aarau F - Grasshopper F -:-
17:00Luzern F - St. Gallen F -:-
17:00Rapperswil F - Zurich F -:-
17:00Young Boys F - FC Basel F -:-
17:00Yverdon F - Servette F -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Madlenya - Royal Leopards -:-
15:00AmânatSeven Dreams - Mbabane Highlanders -:-
15:00Tambankulu - Denver -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

17:00Rennes II - Chartres -:-
18:00Caen II - Saint-Pryve -:-
19:00Blois - Evreux -:-
19:00Granville - Beauvais -:-
19:00Guingamp II - Chateaubriant -:-
19:00Poissy - Vannes -:-
19:00Rouen - Racing Club de France -:-
19:00Saint-Malo - Chambly -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

17:00Haguenau - Colmar -:-
18:00ASM Belfort - Sainte-Genevieve -:-
18:00Reims II - Epinal -:-
19:00Creteil - St Quentin -:-
19:00FC 93 - Lusitanos -:-
19:00Fleury-Merogis - Besancon -:-
19:00Metz II - Furiani Agliani -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

17:00Aubagne - Jura Sud -:-
19:00Canet Roussillon - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Frejus - Grasse -:-
19:00Lyon - La Duchere - Auxerre II -:-
19:00Marignane - Ales -:-
19:00Thonon-Evian - Lyon II -:-
19:00Toulon - Saint Priest -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Angers II - Bourges 18 -:-
19:00Nantes II - Lorient II -:-
19:00Vierzon - Saumur -:-
19:30Moulins-Yzeure - Chamalieres -:-
20:00Stade Bordelais - Romorantin -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Bordeaux F - Rodez F -:-
15:30Guingamp F - Soyaux F -:-
15:30Lyon F - Dijon F -:-
15:30Reims F - Le Havre F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

11:30Bolnisi - Loco. Tbilisi -:-
11:30Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
11:30Din. Tbilisi - Gagra -:-
11:30Saburtalo Tbilisi - Telavi -:-
14:00Dila Gori - Samgurali -:-

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hamburger SV II - Havelse -:-
14:00Hannover II - BSV Rehden -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00BFC Dynamo - Altglienicke -:-
14:00AmânatHertha II - Berliner AK 07 -:-
15:00Babelsberg - Jena -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Duren - Aachen -:-
15:00Dusseldorf II - Bocholt -:-
15:00Kaan-Marienborn - Straelen -:-
15:00Munster - Wiedenbruck -:-
15:00Oberhausen - Monchengladbach II -:-
15:00Rodinghausen - Lippstadt -:-
15:00Wuppertaler - Wattenscheid -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Bahlinger - Ulm -:-
15:00Freiberg - Balingen -:-
15:00FSV Frankfurt - Homburg -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Aalen -:-
15:00Hoffenheim II - Offenbach -:-
15:00Mainz II - Steinbach Haiger -:-
15:00RW Koblenz - Kassel -:-
15:00Trier - Stuttgart II -:-
15:00Worms - Walldorf -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Aschaffenburg - Bayern II -:-
15:00Buchbach - Augsburg II -:-
15:00AmânatEichstatt - Hankofen-Hailing -:-
15:00Illertissen - Rain/Lech -:-
15:00AmânatPipinsried - Nurnberg II -:-
15:00Schweinfurt - Heimstetten -:-
15:00AmânatSpvgg Ansbach 09 - Wurzburger Kickers -:-
15:00Turkgucu Munchen - Aubstadt -:-
15:00AmânatUnterhaching - Burghausen -:-
15:00AmânatVilzing - Furth II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Pampow -:-
14:00Schwerin - Tasmania Berlin -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:00Auerbach - SV 1890 Westerhausen -:-
14:00Bautzen - Eilenburg -:-
14:00Bischofswerdaer - Grimma -:-
14:00Freital - Blau-Weiss Zorbau -:-
14:00Halle - An der Fahner Hohe -:-
14:00Plauen - Krieschow -:-
14:00Sandersdorf - Ludwigsfelder -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30SC Weiche-08 II - Oldenburger -:-
15:00Dornbreite Lubeck - Bordesholm -:-
15:00Flensburg - Neumunster -:-
15:00Husumer - Todesfelde -:-
15:00Inter Turkspor Kiel - Eichede -:-
15:00Kilia Kiel - Frisia Risum-Lindholm -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00Curslack-Neuengamme - Turkiye Wilhelmsburg -:-
16:30Altona - Hamm United -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:30Blumenthaler - Geestemunde -:-
15:00Brinkumer - BTS Neustadt -:-
15:00Komet Arsten - OSC Bremerhaven -:-
15:00Woltmershausen - Vatan Bremen -:-
17:00Surheide - Aumund-Vegesack -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

15:00Hannoverscher SC - Ramlingen-Ehlershausen -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Gifhorn -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

16:00Bovinghausen - Eintracht Rheine -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Giessen - Neuhof -:-
15:00Hadamar - Fernwald -:-
15:00SV Steinbach - TUS Dietkirchen -:-
15:30Baunatal - Alzenau -:-
15:30Friedberg - Waldgirmes -:-
15:30Hanau - Weidenhausen -:-
18:00Unter-Flockenbach - Viktoria Griesheim -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Auersmacher - Kaiserslautern II -:-
15:00Gonsenheim - Koblenz -:-
15:00Schott Mainz - Karbach -:-
16:30Diefflen - Arminia Ludwigshafen -:-
16:30Jagersburg - Hertha Wiesbach -:-
16:30Mechtersheim - Elversberg II -:-
16:30Morlautern - Dudenhofen -:-
16:30Waldalgesheim - Pfeddersheim -:-
19:00Ahrweiler - Kirchberg -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:00Cham - Weiden -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00FC Holzhausen - Villingen -:-
15:00Goppinger SV - Oberachern -:-
15:00Offenburger FV - ATSV Mutschelbach -:-
15:00Reutlingen - Pforzheim -:-
15:00Stuttgarter Kickers - Bietigheim-Bissingen -:-
15:00SU Neckarsulm - Hollenbach -:-
17:00Freiburger - Nottingen -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

15:30Bergisch Gladbach - Friesdorf -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

17:00Baumberg - Sonsbeck -:-
17:00TVD Velbert - Schonnebeck -:-
18:00Meerbusch - Kray -:-
19:00Uerdingen - Germania Ratingen -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00RB Leipzig U19 - Hamburger SV U19 -:-
12:00Rostock U19 - Dresda U19 -:-
12:30Hertha U19 - Viktoria Berlin U19 -:-
13:00Berliner AK 07 U19 - Cottbus U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Freiburg U19 - Heidenheim U19 -:-
15:00Karlsruher U19 - Nurnberg U19 -:-
15:00Mnichov 1860 U19 - Reutlingen U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Bochum U19 - Oberhausen U19 -:-
12:00Leverkusen U19 - Viktoria Koln U19 -:-
14:00Hilden U19 - Bonner U19 -:-
14:00Verl U19 - RW Essen U19 -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:00Wolfsburg F - Eintracht Frankfurt F -:-
17:00Freiburg F - Duisburg F -:-

GIBRALTAR: National League

17:00St Josephs - Lynx -:-
19:30Europa FC - College 1975 FC -:-

GRECIA: Super League 2

13:45Smyrnis - PAE Chania -:-
15:00Karditsa - Niki Volos -:-
15:00Makedonikos - Iraklis 1908 -:-
15:00PAE Egaleo - Olympiakos B -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

20:00Malacateco - Municipal -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Kaloum Star - Kamsar -:-
18:00SOAR - Flamme Olympique -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Southern District - Tai Po -:-

HONG KONG: FA Cup

12:00Kitchee - Sham Shui Po -:-

INDIA: ISL

14:00Chennaiyin - Hyderabad -:-
16:00Bengaluru FC - ATK Mohun Bagan -:-

INDIA: I-League

10:30Rajasthan United - Neroca FC -:-

INDONESIA: Liga 1

11:00AmânatPSS Sleman - RANS Nusantara -:-
13:15AmânatBhayangkara Solo - Persik Kediri -:-

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

09:15AmânatSulut Utd - Sidoarjo -:-
10:15AmânatBekasi City - Persijap Jepara -:-
10:15AmânatGresik - PSCS Cilacap -:-
10:15AmânatPersikab - Nusantara -:-
10:15AmânatPersipa Pati - Persela -:-
10:15AmânatPutra Delta - Persewar Waropen -:-
10:30AmânatPSMS Medan - PSPS Riau -:-
11:30AmânatPersiraja Aceh - Sriwijaya -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Ballymena - Cliftonville -:-
17:00Coleraine - Dungannon -:-
17:00Crusaders - Glentoran -:-
17:00Linfield - C. Rangers -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

16:00Knockbreda - Ballyclare -:-
16:00Newington - Warrenpoint -:-
17:00Ards - Institute -:-
17:00Dergview - H&W Welders -:-
17:00Loughgall - Ballinamallard -:-

ITALIA: Serie B

15:00Venezia - Ternana -:-
19:00Cagliari - Parma -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Ancona - Alessandria -:-
15:30Carrarese - Torres -:-
15:30Fiorenzuola - Rimini -:-
15:30Gubbio - Siena -:-
15:30Imolese - Vis Pesaro -:-
15:30Montevarchi - Pontedera -:-
18:30Cesena - San Donato -:-
18:30Entella - Lucchese -:-
18:30Fermana - Reggiana -:-
18:30Olbia - Recanatese -:-

ITALIA: Serie D - Group A

15:30Ligorna - Bra -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30Breno - Franciacorta -:-

ITALIA: Serie D - Group C

15:30Dolomiti Bellunesi - Union Clodiense -:-
15:30Mestre - Montebelluna -:-

ITALIA: Serie D - Group D

15:30United Riccione - Prato -:-

ITALIA: Serie D - Group G

15:30Arzachena - Aprilia -:-

ITALIA: Primavera 2

11:45Cosenza U19 - Imolese U19 -:-
12:00Crotone U19 - Entella U19 -:-
12:00Reggina U19 - Pescara U19 -:-
15:00Padova U19 - Reggiana U19 -:-
15:30AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 -:-
15:30Ascoli U19 - Salernitana U19 -:-
15:30Benevento U19 - Monopoli U19 -:-
15:30Cittadella U19 - FeralpiSalo U19 -:-
15:30Cremonese U19 - Genoa U19 -:-
15:30Lazio U19 - Ternana U19 -:-
15:30Monza U19 - Como U19 -:-
15:30Parma U19 - Pordenone U19 -:-
15:30Pisa U19 - Viterbese U19 -:-
15:30Spezia U19 - Perugia U19 -:-
15:30Vicenza U19 - Brescia U19 -:-
16:00Spal U19 - Alessandria U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:30Pomigliano F - Sampdoria F -:-
15:30Inter F - Juventus F -:-

JAPONIA: WE League Women

06:00JEF United F - Albirex Niigata F 1:1
80'Nojima Stella F - Mynavi Sendai F 1:2
79'Omiya Ardija F - Urawa F 0:3

KENYA: Premier League

13:00Police FC - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Nzoia Sugar - Sofapaka -:-
15:00AmânatGor Mahia - Wazito -:-
15:00AmânatKariobangi Sharks - Mathare Utd. -:-
15:00Ulinzi Stars - Posta Rangers -:-
15:00AmânatVihiga - Bidco United -:-

KENYA: Super League

14:00Mwatate United - Naivas FC -:-
14:00Vihiga United - Coastal Heroes -:-
15:00AmânatKajiado - Gusii -:-
15:00AmânatMara Sugar - Fortune Sacco -:-
15:00AmânatMombasa Elite - APS Bomet -:-
15:00AmânatMurang'a - Darajani Gogo -:-

LIBAN: Premier League

14:15Tadamon - Al Sahel -:-
14:30Al Hikma - Al Akhaa Al Ahli -:-

LIBIA: Premier League

15:00Darnes - Al-Suqoor -:-
15:30Abu Salim - Al Madina -:-
15:30Al-Khmes - Al-Athad -:-
15:30Asaria - Al Ittihad -:-
19:00Al Hilal - Al Tahaddi -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

11:00Benesov (Cze) - Dukla Praga B (Cze) -:-
11:30GKS Jastrzebie (Pol) - Bielsko-Biala (Pol) -:-
11:30Motorlet Prague (Cze) - Jablonec B (Cze) -:-
11:30Trinec (Cze) - Vitkovice (Cze) -:-
12:00Ajax (Ned) - Blackburn (Eng) -:-
12:00AnulatRapid (Am) (Aut) - St. Polten (Aut) -:-
13:00Cracovia (Pol) - L. Mikulas (Svk) -:-
13:00Dordrecht (Ned) - Telstar (Ned) -:-
13:00Korona (Pol) - Leczna (Pol) -:-
13:00Zwolle (Ned) - Oostende (Bel) -:-
14:00Dundee Utd (Sco) - Swansea (Wal) -:-
14:30Almere (Ned) - Twente (Ned) -:-
14:30Crystal Palace (Eng) - Botafogo RJ (Bra) -:-
15:00Galatasaray (Tur) - Vallecano (Esp) -:-
15:00Lamia (Gre) - Levadiakos (Gre) -:-
15:00Trabzonspor (Tur) - Hull (Eng) -:-
15:00AnulatUtrecht (Ned) - Seraing (Bel) -:-
15:30Lausanne (Sui) - FC Basel (Sui) -:-
16:00Asteras T. (Gre) - Atromitos (Gre) -:-
17:00Almeria (Esp) - Sturm Graz (Aut) -:-
17:00Giannina (Gre) - Panetolikos (Gre) -:-
18:00Fenerbahce (Tur) - Villarreal (Esp) -:-
19:00OFI Crete (Gre) - Anderlecht (Bel) -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională

17:00Ettelbruck - Racing Luxembourg -:-
19:00Mondercange - Kaerjeng -:-

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

14:00Arsimi - Belasica -:-
14:00Borec - KF Gostivar -:-
14:00Detonit Plackovica - Voska Sport -:-
14:00Karaorman - Besa 1976 -:-
14:00Kozuf Gevgelija - Teteks -:-
14:00Lok. Skopje - Sasa -:-
14:00Ohrid - Sloga Vinica -:-
14:00Pelister - Vardar -:-

MALI: Premiere Division

18:00Black Stars - CO Bamako -:-
20:00Korofina - Binga -:-

MALTA: Premier League

13:00Gzira - Balzan -:-
13:00Sirens - Hibernians -:-
15:15Floriana - Marsaxlokk -:-

MALTA: Challenge League

13:00Attard - Naxxar Lions -:-
15:15San Gwann - Melita FC -:-
15:15St. Andrews - Fgura -:-
19:00Mqabba FC - Lija Athletic -:-
19:00Vittoriosa - Mtarfa -:-

MAROC: Botola 2

17:00Chabab Atlas Khenifra - Stade Marocain -:-
17:00Sale - Ittifaq Marrakech -:-
17:00Youssoufia Berrechid - Dcheira -:-

MAURITANIA: Ligue 1

18:15Kaedi - ASAC Concorde -:-
19:00Chemal - SNIM -:-
21:40Douane - Nouakchott King's -:-

MAURITIUS: Super League

13:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-
16:30Entente Boulet - Savanne -:-

MOZAMBIC: Mocambola

15:00LD Maputo - Ferroviario Nampula -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

14:00Jedinstvo - Rudar -:-
14:00Jezero - Decic -:-
14:00Mornar - Buducnost -:-
14:00OFK Petrovac - Iskra -:-
14:30Arsenal Tivat - Sutjeska -:-

MUNTENEGRU: Druga Liga

14:00Igalo - OFK Niksic -:-
14:00Kom Podgorica - Bokelj -:-
14:00Mladost DG - Zeta -:-
14:00Otrant - FK Podgorica -:-

NAMIBIA: MTC Premiership

14:00Julinho Sporting - Okahandja -:-
14:00Young Brazilians - Blue Waters -:-
16:00Life Fighters - Mighty Gunners -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Câștigători

22:00Sport Sebaco - Managua FC -:-

NIGER: Ligue 1

17:00Liberte - ASFAN -:-
17:00Tahoua - Sahel -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

01:00Western Springs F - Central Football F 9:0
02:30Northern Rovers F - Canterbury United F 6:3

OLANDA: Tweede Divisie

14:00Lisse - HFC -:-
14:30Noordwijk - Rijnsburgse Boys -:-
15:00Excelsior Maassluis - AFC -:-
15:00Jong Volendam - Hardenberg -:-
15:00Kozakken Boys - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00Scheveningen - TEC -:-
15:00Spakenburg - Katwijk -:-
16:00Quick Boys - IJsselmeervogels -:-

OLANDA: Derde Divisie

14:00VVSB - Watergraafsmeer -:-
14:30ASWH - ACV Assen -:-
14:30Excelsior 31 - Rijnvogels -:-
14:30VVOG - Harkemase Boys -:-
15:00GVVV - Barendrecht -:-
15:00SteDoCo - Urk -:-
15:00Ter Leede - VV DOVO -:-
15:30Hoek - DVS '33 Ermelo -:-
16:00Sparta Nijkerk - Staphorst -:-
16:00AmânatSportlust - RKAV Volendam -:-

OLANDA: Divisie 1 U21 - Fall Season

14:00Den Haag U21 - Groningen U21 -:-
14:00Graafschap U21 - Feyenoord U21 -:-
16:00FC Emmen U21 - Almere U21 -:-
16:00Willem II U21 - Zwolle U21 -:-

OLANDA: Divisie 1 U18 - Fall Season

13:30FC Twente/Heracles U18 - Den Haag U18 -:-
15:30Ajax U18 - Feyenoord U18 -:-
16:00Alkmaar U18 - Graafschap U18 -:-
16:00Zwolle U18 - PSV U18 -:-

POLONIA: Central Youth League

13:00Escola Warszawa U19 - Legnica U19 -:-
13:00Gornik Z. U19 - Slask W. U19 -:-
13:00Jagiellonia U19 - Pogon Szczecin U19 -:-
13:00Rakow Czestochowa U19 - Korona U19 -:-
13:00Zaglebie U19 - Legia U19 -:-
14:00Lechia G. U19 - Arka U19 -:-
17:00Cracovia U19 - Wisla U19 -:-

PORTUGALIA: Liga 3

13:00S. Joao Ver - Braga B -:-
15:00Caldas - Sporting B -:-
17:00CDC Montalegre - Fafe -:-
17:00Felgueiras - Guimaraes B -:-
17:00Fontinhas - Oliveira Hospital -:-
17:00Setubal - Amora -:-
17:00Vilaverdense - Canelas 2010 -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

17:00Pevidem - Vila Mea -:-

PORTUGALIA: League Cup

19:00Casa Pia - Braga -:-
22:45Trofense - Ferreira -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women

17:00Ouriense F - Benfica F -:-

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

11:30Taborsko - Liberec -:-
14:00Bohemians - Zizkov -:-
14:00Sigma Olomouc - Skalica -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1

14:00Ceahlăul P. Neamț - Stiinta Miroslava -:-
14:00CSM Bacau - Foresta Suceava -:-
14:00Dante Botosani - Csikszereda M. Ciuc 2 -:-
14:00Somuz Falticeni - Bucovina Radauti -:-
14:00Viitorul Darabani - Brodoc -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

14:00Dacia Unirea Brăila - Metalul Buzau -:-
14:00Sporting Liesti - Viitorul Ianca -:-
14:00Vointa Limpezis - CSM Focșani -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3

14:00Amara - Inainte Modelu -:-
14:00CS Afumaţi - Gloria Baneasa -:-
14:00Dunărea Călărași - Agricola Borcea -:-
14:00Gloria Albesti - Recolta Gh. Doja -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

14:00CS Din. Bucuresti - Real Bradu -:-
14:00Flacăra Moreni - FC Pucioasa -:-
14:00Tunari - FCSB 2 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

14:00Cetate Rasnov - Paulesti -:-
14:00CS Blejoi - CSO Plopeni -:-
14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Kids Tampa Brasov -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00Cetatea Turnu Măgurele - CSM Alexandria -:-
14:00Flacara Horezu - Calimanesti -:-
14:00Petrolul Potcoava - CS U Craiova 2 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

14:00Jiul Petrosani - Lupac -:-
14:00Progresul Ezeris - CSM Deva -:-
14:00Viitorul Simian - Retezatul Hateg -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

14:00Sanatatea Cluj - Ocna Mures -:-
14:00Unirea Ungheni - Corvinul Hunedoara -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10

14:00CFR Cluj II - Zalău -:-
14:00CSM Satu Mare - Sighetu Marmatiei -:-
14:00Minerul Ocna Dej - Victoria Carei -:-
14:00Simleul Silvaniei - Baile Felix -:-

RWANDA: Premier League

15:00AS Kigali - Kiyovu -:-
15:00Espoir - Sunrise -:-
15:00Rutsiro - Police -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Cailungo - Murata -:-
16:00Domagnano - Libertas -:-
16:00La Fiorita - Faetano -:-
16:00Virtus - Cosmos -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Arbroath - Morton -:-
17:00Ayr - Raith -:-
17:00Cove Rangers - Partick Thistle -:-
17:00Inverness - Dundee FC -:-
17:00Queen's Park - Hamilton -:-

SCOŢIA: League One

17:00Clyde - FC Edinburgh -:-
17:00Dunfermline - Queen of South -:-
17:00Falkirk - Airdrieonians -:-
17:00Kelty Hearts - Peterhead -:-
17:00Montrose - Alloa -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Bonnyrigg Rose - Dumbarton -:-
17:00East Fife - Annan -:-
17:00Elgin - Stenhousemuir -:-
17:00Forfar - Albion Rovers -:-
17:00Stranraer - Stirling -:-

SCOŢIA: Highland League

16:00Strathspey Thistle - Rothes -:-
17:00AmânatBrora Rangers - Lossiemouth -:-
17:00Huntly - Wick Academy -:-
17:00Keith - Fraserburgh -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00Berwick - Dalbeattie Star -:-
17:00Bo'ness United - Rangers B -:-
17:00Caledonian Braves - East Stirlingshire -:-
17:00Celtic B - Edinburgh University -:-
17:00Cumbernauld Colts - Spartans -:-
17:00Gala Fairydean - East Kilbride -:-
17:00Gretna 2008 - Cowdenbeath -:-
17:00Tranent Juniors - Hearts 2 -:-

SEYCHELLES: First Division League

13:30Anse Reunion - La Passe -:-
14:00Mont Fleuri - Bazar Brothers -:-
17:00Saint Louis - Real Maldives -:-

SPANIA: LaLiga2

17:15Zaragoza - UD Ibiza -:-
19:30Gijon - Las Palmas -:-
19:30Mirandes - Albacete -:-
22:00Villarreal B - Leganes -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

19:00Alcorcon - Fuenlabrada -:-
19:00Merida AD - Rayo Majadahonda -:-
19:00Real Madrid B - Leonesa -:-
19:00Unionistas - Badajoz -:-
20:00La Coruna - Cordoba -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

19:00Calahorra - La Nucia -:-
19:00CF Intercity - Barcelona B -:-
19:00Eldense - UD Logrones -:-
19:00R. Sociedad B - Osasuna B -:-
19:00SD Logrones - Castellon -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

17:00R. Oviedo B - Polvorin -:-
17:30Valladolid Promesas - Marino de Luanco -:-
19:00Laredo - Rayo Cantabria -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

17:00UD Logrones B - Alaves B -:-
19:00Beasain - Real Sociedad C -:-
19:00Utebo FC - Mutilvera -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

18:00Valencia B - Teruel -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

14:00Leganes B - Alcorcon B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

13:00Dep. Fabril - CD Choco -:-
17:30Alondras - Racing Club Villalbes -:-
18:00Arzua - Gran Pena -:-
19:00Estradense - Silva SD -:-
20:30Rapido de Bouzas - Viveiro -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

17:15Luarca - CD Colunga -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

16:30Guarnizo - Gama -:-
16:30UC Cartes - Castro -:-
17:30UD Samano - Atletico Albericia -:-
17:45Solares - Textil Escudo -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:00San Ignacio - Pasaia -:-
17:30Touring KE - Aurrera Ondarroa -:-
18:00Basconia - Leioa -:-
18:00Lagun Onak - Anaitasuna FT -:-
18:45SD Deusto - Aurrera de Vitoria -:-
19:15Urduliz - Padura -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5

19:00L'Hospitalet - CE Europa -:-
19:00Sant Andreu - Girona B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

17:00Roda - Rayo Ibense -:-
18:30Acero - Gandia -:-
18:30Jove - Patacona -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:00Ponferradina B - Numancia B -:-
17:00Santa Marta Tormes - Leonesa B -:-
17:00Unami CP - Becerril -:-
17:30Atl. Astorga - Mirandes B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

19:00Huetor Tajar - Malaga City -:-
19:30Atletico de Porcuna - Huetor Vega -:-
20:00Jaen - Huracan Melilla -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

18:00Atletico Espeleno - Ciudad de Lucena -:-
18:00Pozoblanco - Cartaya -:-
19:00Coria C.F. - Ceuta B -:-
19:30Puente Genil - Conil -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

16:45Constancia - Poblense -:-
17:00Llosetense - Inter Manacor -:-
17:00Mercadal - Portmany -:-
17:00PE Sant Jordi - Binissalem -:-
17:30Manacor - Santanyi -:-
18:30Collerense - Soller -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

23:00Estrella - Tenerife B 0:1
13:00Arucas - La Cuadra -:-
14:00Ibarra - Lanzarote -:-
14:00Panaderia - Mensajero -:-
14:30Tamaraceite - CD Marino -:-
18:30Santa Ursula - Villa Santa Brigida -:-
19:30Yaiza - San Fernando -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:30Alesves - Valle Egues -:-
16:45Ezcabarte - Azkoyen -:-
17:00Beti Onak - Oberena -:-
18:00Lagunak - Cortes -:-
18:00Txantrea - Pamplona -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

17:00Illescas - Torrijos -:-
17:30Ciudad Real - La Solana -:-
18:00Tarancon - Puertollano C.F. -:-
18:00Villarrubia - Azuqueca -:-

SPANIA: Liga F Women

13:00Barcelona F - Real Sociedad F -:-
13:00Sevilla F - Tenerife F -:-
17:00Athletic Bilbao F - Madrid C. F -:-
19:15Las Planas F - Real Madrid F -:-

SPANIA: Primera Federacion Women

13:00Cordoba F - Athletic Bilbao B F -:-
17:00Albacete F - Cacereno F -:-

SUDAN: Premier League

18:30Hay al-Arab - Alfalah Atbra -:-

TAILANDA: Thai League 2

12:30Ranong - Samut Prakan City -:-
13:00Ayutthaya Utd - Customs Utd -:-
13:00Trat FC - Nakhon Pathom -:-
13:30Raj Pracha - Krabi -:-
14:00Chainat - Uthai Thani -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Coastal Union - Simba -:-
18:00Dodoma Jiji - Ruvu Shooting -:-

TOGO: Championnat National

17:00Espoir - Dynamic Togol. -:-
17:00Kakadl - Gomido -:-

TURCIA: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Altinordu -:-
12:30Bodrumspor - Genclerbirligi -:-
15:00Samsunspor - Denizlispor -:-
18:00Sakaryaspor - Erzurumspor -:-

TURCIA: 2. Lig White Group

13:00Bursaspor - Sanliurfaspor -:-

TURCIA: 2. Lig Red Group

13:001928 Bucaspor - Vanspor FK -:-
13:00Ankara Demirspor - Kastamonuspor -:-
13:00Kocaelispor - Etimesgut -:-
13:00Sariyer - Iskenderunspor -:-
13:00Serik Belediyespor - Diyarbekirspor -:-

TURCIA: 3. Lig Group 1

13:00Karsiyaka - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
13:00Sile Yildizspor - Belediye Derince -:-
13:00Yomraspor - Catalca -:-

TURCIA: 3. Lig Group 2

13:00Turgutluspor - Kusadasispor -:-

TURCIA: 3. Lig Group 3

13:00Efeler 09 - Nigde Anadolu -:-

TURCIA: Super Lig Women

14:00Fenerbahce F - Fomget GSK F -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:30Energetik - Ahal -:-
12:00Altyn Asyr - Sagadam -:-

UCRAINA: Youth League

13:00Inhulets U19 - Oleksandriya U19 -:-

UCRAINA: Championship Women

12:00EMC Podolie F - Mariupol F -:-

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

14:00DVTK - Haladas -:-

UNGARIA: NB III - East

14:00Korosladany MSK - Debrecen II -:-

UNGARIA: Hungarian Cup Women

14:00MTK Hungaria F - Győr F -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Chambishi - Kabwe -:-
15:00Forest Rangers - NAPSA Stars -:-
15:00Nchanga Rangers - Kansanshi -:-
15:00Nkana - Zesco Utd -:-
15:00Nkwazi - Lumwana Radiants -:-
15:00Prison Leopards - Power Dynamos -:-
15:00Red Arrows - Green Eagles -:-
15:00Zanaco - FC Muza -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.