REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

LUME: Jocurile Olimpice

10:30Egipt Ol. - Argentina Ol. 0:1
77'Franţa Ol. - Africa de Sud Ol. 1:2
78'Noua Zeelandă Ol. - Honduras Ol. 2:1
PauzăBrazilia Ol. - Coasta de Fildeş Ol. 0:0
13:30Australia Ol. - Spania Ol. -:-
14:00Japonia Ol. - Mexic Ol. -:-
14:00România Ol. - Coreea de Sud Ol. -:-
14:30Arabia Saudită Ol. - Germania Ol. -:-

ROMÂNIA: Liga 1

18:30Farul Constanța - Gaz Metan Mediaș -:-
21:30FCSB - Univ. Craiova -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Gold Cup - Play-off

02:30Qatar - El Salvador 3:2
05:00Mexic - Honduras 3:0

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Racing Club - Gimnasia L.P. 0:0
02:15Banfield - Boca Juniors 0:0
19:30Defensa y Justicia - Godoy Cruz -:-
19:30Patronato - Sarmiento Junin -:-
21:45Rosario - Velez Sarsfield -:-
00:00River Plate - Union Santa Fe -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Alvarado - San Martin Tucuman 2:0
21:00Quilmes - Dep. Riestra -:-
21:05Deportivo Moron - All Boys -:-
21:10Tigre - Belgrano -:-
21:30CA Mitre - Nueva Chicago -:-
21:30Instituto - Def. de Belgrano -:-
22:00Agropecuario - Gimnasia Mendoza -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

21:00Chaco For Ever - Gimnasia E.R. -:-
21:00Club Sportivo Penarol - Ciudad Bolivar -:-
21:00Deportivo Madryn - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Juventud Unida Universitario - Villa Mitre -:-
21:00Olimpo - Sportivo Estudiantes -:-
21:00Sansinena - Desamparados -:-
21:00Sol de Mayo - Cipolletti -:-
21:00Union Sunchales - Boca Unidos -:-
21:30Central Norte - Douglas Haig -:-
21:30Defensores Belgrano VR - CDJU Gualeguaychu -:-
21:30Huracan Las Heras - Circulo Deportivo -:-
21:30Sportivo Belgrano - Sarmiento Resistencia -:-
22:00Camioneros Buenos Aires - Ferro Gen. Pico -:-
23:00AmânatBoca Unidos - Central Norte -:-
23:00AmânatCDJU Gualeguaychu - Crucero del Norte -:-
23:00AmânatCipolletti - Olimpo -:-
23:00AmânatCirculo Deportivo - Deportivo Madryn -:-
23:00AmânatDesamparados - Camioneros Buenos Aires -:-
23:00AmânatDouglas Haig - Racing Cordoba -:-
23:00AmânatFerro Gen. Pico - Sol de Mayo -:-
23:00AmânatGimnasia y Tiro - Union Sunchales -:-
23:00AmânatIndependiente Chivilcoy - Club Sportivo Penarol -:-
23:00AmânatSansinena - Juventud Unida Universitario -:-
23:00AmânatSarmiento Resistencia - Defensores Belgrano VR -:-
23:00AmânatSportivo Belgrano - Def. Pronunciamiento -:-
23:00AmânatSportivo Estudiantes - Ciudad Bolivar -:-
23:00AmânatSportivo Las Parejas - Chaco For Ever -:-
23:00AmânatVilla Mitre - Huracan Las Heras -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:00Atlas - Central Cordoba -:-
21:00Claypole - Argentino de Merlo -:-
21:00Club Lujan - Sportivo Italiano -:-
21:00Deportivo Espanol - El Porvenir -:-
21:00General Lamadrid - Berazategui -:-
21:00Laferrere - Ituzaingo -:-
21:00Midland - San Martin Burzaco -:-
21:00Real Pilar - Leandro N. Alem -:-
21:00Victoriano A. - Excursionistas -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:00Puerto Nuevo - CSR Espanol -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

69'Tigers FC - Canberra Croatia 1:0
79'Tuggeranong Utd - Belconnen United 0:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:30Broadmeadow - Valentine 0:0
07:30Charlestown Azzurri - Newcastle Olympic 3:2

AUSTRALIA: NPL NSW

08:00AmânatBlacktown - Sydney Olympic -:-
08:00AmânatMarconi - Manly Utd -:-
08:00AmânatMount Druitt Rangers - Northbridge Bulls FC -:-
08:00AmânatSutherland - Wollongong Wolves -:-
08:00AmânatSydney U21 - Rockdale -:-
08:00AmânatSydney Utd - APIA Tigers -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:15Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast 2:0
74'Olympic FC - Eastern Suburbs 0:0

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00AmânatSt Albans - Hume City -:-

AUSTRIA: Admiral Bundesliga

18:00A. Klagenfurt - Wolfsberger AC -:-
18:00Ried - Austria Viena -:-

AUSTRIA: 2. Liga

49'A. Lustenau - Grazer 1:1

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

35'Innsbruck (Am) - SC Imst 0:0
18:00Telfs - Kitzbuhel -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

14:30A. Lustenau (Am) - Dornbirner SV -:-
17:00Brauerei Egg - Admira Dornbirn -:-

BANGLADESH: Premier League

13:00Arambagh - Sheikh Russel -:-
13:00Muktijoddha Sangsad - Bashundara Kings -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

18:00Smorgon - Isloch -:-
18:00AmânatZhodino - Slavia Mozyr -:-
20:45BATE - Dynamo Brest -:-

BELARUS: Pershaya Liga

14:00Arsenal Dzyarzhynsk - Lida -:-
16:30Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk -:-
18:30Petrikov - Orsha -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

16:00Dynamo Brest F - Bobruichanka F -:-

BELGIA: Jupiler League

14:30KV Mechelen - Antwerp -:-
17:00Club Brugge - Eupen -:-
19:30Anderlecht - St. Gilloise -:-
22:00St. Truiden - Gent -:-

BELGIA: Cupa - Calificări - primul tur

17:00Bossierois - Fernelmont-Hemptinne -:-
17:00Helchteren - Wezel Sport -:-
17:00Tollembeek - Dendermonde -:-

BOLIVIA: Division Profesional

01:15Nacional Potosi - Tomayapo 0:0
20:00Palmaflor - Guabira -:-
22:00Independiente Petroleros - Royal Pari -:-
00:15The Strongest - Bolivar -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:00Posusje - Sarajevo -:-
18:00Prijedor - Siroki Brijeg -:-
22:00Borac Banja Luka - Leotar -:-
22:00AmânatZrinjski - Velez Mostar -:-

BRAZILIA: Serie A

23:00Gremio - America MG 1:1
01:00Palmeiras - Fluminense 1:0
17:00Atletico-MG - Bahia -:-
22:00Flamengo - Sao Paulo -:-
22:00Fortaleza - Bragantino -:-
00:15Athletico-PR - Internacional -:-
00:15Santos - Atletico GO -:-

BRAZILIA: Serie B

01:30Nautico - Brusque 1:1
03:00CSA - Vitoria 2:1
03:00Vasco - Guarani 4:1
00:15Operario - Coritiba -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Floresta EC - Ferroviario 1:1
23:00Novorizontino - Mirassol 1:0
01:00Botafogo PB - Santa Cruz 1:0
17:00Botafogo SP - Ituano -:-
22:00AE Altos - Jacuipense -:-
23:00Manaus - Paysandu -:-

BRAZILIA: Serie D

00:00GAS - Acreano 2:0
21:00Aimore - Gremio Juventus -:-
21:00Ferroviaria - Boa -:-
21:00Rio Branco ES - Patrocinense -:-
22:00Bahia De Feira - ASA -:-
22:00Penarol - Sao Raimundo RR -:-
22:00Retro - Itabaiana -:-
22:00Sergipe - Alagoinhas -:-
22:00Treze - Caucaia -:-
22:00Uniao Rondonopolis - Aparecidense -:-
23:00Galvez - Ypiranga AP -:-

BRAZILIA: Campeonato Acreano - Primul tur

23:00Andira - Nauas EC 0:1
01:00Sao Francisco FC - Vasco da Gama AC 2:1

BRAZILIA: Campeonato Amapaense

23:00Independente AP - Trem 5:0

BRAZILIA: Brasileiro U20

23:00America Mineiro U20 - Atletico-MG U20 0:1
21:00Atletico GO U20 - Vasco U20 -:-
21:00Ceara U20 - Flamengo U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Bahia U20 -:-
22:00Athletico-PR U20 - Santos U20 -:-
22:00Palmeiras U20 - Botafogo U20 -:-

BULGARIA: Parva liga

18:45CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia -:-
21:00Lok. Plovdiv - Ludogorets -:-

BULGARIA: Vtora liga

20:00Botev II - Litex Lovech -:-

CAMBODGIA: C-League

79'Asia Euro United - Angkor Tiger 1:2
51'Electricite Du Cambodge - Prey Veng 0:0

CANADA: Canadian Premier League

00:00York Utd - Edmonton 1:0

CHILE: Primera División

00:30Melipilla - U. Calera 3:3
03:00Colo Colo - A. Italiano 1:1
19:30Huachipato - La Serena -:-
22:00Palestino - S. Wanderers -:-
00:30Curico Unido - U. De Chile -:-

CHILE: Primera B

18:00Arica - Barnechea -:-

CHILE: Segunda Division

19:00Lautaro - Valdivia -:-
22:00Colchagua - San Antonio Unido -:-
22:00Ind. Cauquenes - Iberia -:-
22:00Limache - Rodelindo -:-
22:00Recoleta - Dep. Concepcion -:-

CHINA: Super League - Primul tur

11:30AmânatChangchun Yatai - Dalian Pro -:-
11:30AmânatWuhan FC - Hebei -:-
13:30AmânatShanghai Port - Tianjin Jinmen Tiger -:-
15:30AmânatBeijing Guoan - Shanghai Shenhua -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

23:30Aguilas - America De Cali 1:3
01:40Jaguares de Cordoba - Once Caldas 1:1
04:00Atl. Nacional - Tolima 1:0
23:30Bucaramanga - Santa Fe -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

01:30Leones - Orsomarso 1:0
23:30Tigres - Bogota -:-

COLUMBIA: Liga Women

19:00Atl. Nacional F - Dep. Cali F -:-
22:00Fortaleza F - Millonarios F -:-

COREEA DE SUD: K League 1

13:00Ulsan Hyundai - Suwon City -:-
14:00Gangwon - Jeju -:-

COREEA DE SUD: K League 2

13:00Asan - Gyeongnam -:-
14:00Bucheon - Jeonnam -:-

COREEA DE SUD: K3 League

78'Yangju Citizen - Paju Citizen 1:1

CROAŢIA: 1. HNL

19:55Rijeka - Istra 1961 -:-
22:00Hajduk Split - Osijek -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Victory Boys - UNDEBA 1:3
03:00Willemstad - Vesta 4:0

DANEMARCA: Superliga

15:00Nordsjaelland - Aarhus -:-
15:00Randers - Odense -:-
17:00FC Copenhaga - Silkeborg -:-
19:00Brondby - Viborg -:-

DANEMARCA: 1st Division

15:00Esbjerg - Vendsyssel -:-
16:00Nykobing - Lyngby -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

23:00Olmedo - U. Catolica 0:3
01:30Macara - Guayaquil City 0:2
04:00Dep. Cuenca - Emelec 0:1
22:00Ind. del Valle - Orense -:-
00:30Nueve de Octubre - LDU Quito -:-

EGIPT: Premier League

20:00El Entag El Harby - Al Ahly -:-

ELVEŢIA: Super League

15:15Lugano - Zurich -:-
17:30Grasshoppers - FC Basel -:-
17:30Sion - Servette -:-

ELVEŢIA: Challenge League

15:15AmânatSchaffhausen - Kriens -:-
15:15Wil - Vaduz -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00Paide Linnameeskond U21 - Tammeka U21 -:-

ESTONIA: Cupa

16:00Rumori Calcio - Haapsalu -:-
18:00Kalju - Mulgi -:-
19:00Elva - JK Jalgpallihaigla -:-
19:00Maardu Aliens - Eston Villa -:-
19:00Maksatransport - Raplamaa -:-
19:00Tabasalu - Maarjamae Vigri -:-
19:00Tallinna FC Zapoos - Johvi Lokomotiv -:-
19:00Zenit Tallinn - Paide III -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

18:00Tulevik F - Polva Lootos F -:-

FIJI: Premier League

06:00Nadroga - Nadi -:-
06:00Navua - Lautoka -:-
06:00Rewa - Suva -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

16:30Mariehamn - Inter Turku -:-
18:30Honka - Lahti -:-
18:30KuPS - Ilves -:-

FINLANDA: Ykkonen

18:30Mikkeli - Klubi 04 -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

18:30Kiffen - PEPO -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

18:30SJK Akatemia - Kemi City -:-

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00KuPS F - Jypk F -:-

GAMBIA: GFA League

23:00Tallinding United - Banjul Utd 0:0
01:00Wallidan - Real Banjul 2:1
19:00BK Milan - Ports Authority -:-
19:00Gamtel - Hawks -:-
19:00Marimoo - Brikama U. -:-
21:00WAA Banjul - Armed Forces -:-
23:00Elite United - Fortune -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Nurnberg - Aue -:-
14:30Sandhausen - Dusseldorf -:-
14:30St. Pauli - Kiel -:-

GERMANIA: 3. Liga

14:00Viktoria Berlin - Viktoria Koln -:-
15:00Verl - Turkgucu Munchen -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Cottbus - Luckenwalde -:-
14:00Meuselwitz - Lichtenberg -:-
15:05Eilenburg - Chemie Leipzig -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Munchen 1860 II - Schwaben Augsburg -:-
18:00Kottern-St. Mang - Deisenhofen -:-

INSULELE FEROE: Premier League

17:00Fuglafjordur - Toftir -:-

IORDANIA: Premier League

18:00Aqaba - Al Wehdat -:-
20:30Al Hussein - Al-Faisaly Amman -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

19:45Foolad - Sanat-Naft -:-
19:45Machine Sazi - Peykan -:-
19:45Mes Rafsanjan - Shahr Khodrou -:-
19:45Naft M.I.S - Gol Gohar -:-
19:45Nassaji Mazandaran - Esteghlal F.C. -:-
19:45Persepolis - Tractor-Sazi -:-
19:45Saipa - Aluminium Arak -:-
19:45Sepahan - Zob Ahan -:-

IRLANDA: FAI Cup

13:00Donnycarney - Usher Celtic -:-
16:00Crumlin Utd - St Mochta's -:-
16:00Liffey Wanderers - Cobh Ramblers -:-
16:00Treaty United - Dundalk -:-
17:00College Corinthians - Bohemians -:-
19:00Sligo Rovers - Cork City -:-

ISLANDA: Pepsideild

20:00Akranes - Hafnarfjordur -:-
20:00Leiknir - Akureyri -:-
22:15Keflavik - Breidablik -:-
22:15Kopavogur - Valur -:-
22:15Vikingur Reykjavik - Stjarnan -:-

ISLANDA: Inkasso-deildin

17:00AmânatKordrengir - Afturelding -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

17:00IBV Vestmannaeyjar F - Tindastoll F -:-

ISRAEL: Super Cupa

20:30M. Haifa - M. Tel Aviv -:-

JAMAICA: Premier League

23:30Dunbeholden - Molynes 3:1
21:00Portmore - Humble Lions -:-
23:30Mount Pleasant - Arnett Gardens -:-

KAZAKHSTAN: Cupa

15:00FC Astana - FK Akzhayik -:-
15:00Kaspij Aktau - Zhetysu -:-
16:00Shakhtar K. - Sdyushor -:-
18:00Tobol - Maqtaaral -:-

KENYA: Premier League

13:00Kariobangi Sharks - KCB -:-
13:00Western Stima - Vihiga United -:-
15:00Bandari - Posta Rangers -:-
15:00Sofapaka - Kakamega Homeboyz -:-
15:15Nzoia Sugar - Leopards -:-
15:15Wazito - Mathare Utd. -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

18:00Spartaks - RFS -:-
20:00Metta/LU - Riga FC -:-

LITUANIA: A Lyga

17:00AmânatSuduva - Zalgiris -:-
19:00Nevezis Kedainiai - Dainava Alytus -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

23:30Extremadura UD (Esp) - FC Porto B (Por) 0:3
85'Povazska Bystrica (Svk) - Jednota Banova (Svk) 1:1
81'Vasas (Hun) - Soroksar (Hun) 2:1
62'Chlumec nad Cidlinou (Cze) - Admira Prague (Cze) 2:2
11:30AnulatOtrokovice (Cze) - Povazska Bystrica (Svk) -:-
12:00Debreceni EAC (Hun) - Bekescsaba (Hun) -:-
12:00Rotenburger (Ger) - Stuttgarter Kickers (Ger) -:-
13:00Kolding (Den) - Young Boys FD (Den) -:-
13:00Lucan Utd (Irl) - Skerries (Irl) -:-
14:00TuRU Dusseldorf (Ger) - Wesseling-Urfeld (Ger) -:-
15:00Alanyaspor (Tur) - Adana Demirspor (Tur) -:-
15:00Alzenau (Ger) - Neu-Isenburg (Ger) -:-
15:00Bremen F (Ger) - Aarhus F (Den) -:-
15:00Hannover II (Ger) - Teutonia Ottensen (Ger) -:-
15:00Hemelingen (Ger) - Etelsen (Ger) -:-
15:00Paloma (Ger) - Altona (Ger) -:-
15:00Tiszakecske (Hun) - Dunaujvaros PASE (Hun) -:-
15:00VfL Lohbrugge (Ger) - Luneburger Hansa (Ger) -:-
15:30FC Emmen (Ned) - Heracles (Ned) -:-
15:30Feyenoord (Ned) - PAOK (Gre) -:-
16:00Bocholt (Ger) - RSV Meinerzhagen (Ger) -:-
16:00Erzurum BB (Tur) - Konyaspor (Tur) -:-
16:00Frohnhausen (Ger) - Droschede (Ger) -:-
16:30Erkenschwick (Ger) - ASC 09 Dortmund (Ger) -:-
17:00Alkmaar (Ned) - Panathinaikos (Gre) -:-
17:00Cholet (Fra) - Chateaubriant (Fra) -:-
17:00Goztepe (Tur) - Umraniyespor (Tur) -:-
17:00Gryf 95 Slupsk (Pol) - Chojniczanka (Pol) -:-
17:30Pescara (Ita) - Spoltore (Ita) -:-
18:00Atalanta (Ita) - Pergolettese (Ita) -:-
18:00Differdange (Lux) - Rodange (Lux) -:-
18:00Dyn. Kyiv (Ukr) - Gaziantep (Tur) -:-
18:00Pobeda (Mkd) - Vardar (Mkd) -:-
18:00Podbeskidzie (Pol) - Gorica (Slo) -:-
18:30BVSC-Zuglo (Hun) - FC Dabas (Hun) -:-
18:30Crno Buki (Mkd) - Teteks (Mkd) -:-
18:30III. Keruleti TVE (Hun) - Ujpest (Hun) -:-
18:30Nyiregyhaza (Hun) - Senyo Carnifex (Hun) -:-
18:30Salernitana (Ita) - Gubbio (Ita) -:-
18:30Voska Sport (Mkd) - Borec (Mkd) -:-
18:45Tikves (Mkd) - Vardar (Mkd) -:-
19:00Haladas (Hun) - Siofok (Hun) -:-
19:00Lamia (Gre) - Achnas (Cyp) -:-
19:30Pobeda (Mkd) - Tikves (Mkd) -:-
20:00AS Roma (Ita) - Debrecen (Hun) -:-
20:00Potenza (Ita) - Palermo (Ita) -:-
20:00Rangers (Sco) - Real Madrid (Esp) -:-
20:00Szolnoki (Hun) - Cegledi (Hun) -:-
21:00Belasica (Mkd) - Osogovo (Mkd) -:-
21:45FC Porto (Por) - Lille (Fra) -:-
22:00Benfica (Por) - Marseille (Fra) -:-
22:00Sporting (Por) - Lyon (Fra) -:-
23:00AnulatArsenal (Eng) - Inter (Ita) -:-

LUME: Club Friendly Women

13:00Sparta Praga F (Cze) - Slovan Bratislava F (Svk) -:-
15:00Aachen F (Ger) - Koln F (Ger) -:-

MACAU: Elite League

14:00Casa de Portugal - Benfica -:-
16:00Chao Pak Kei - Monte Carlo -:-

MALAEZIA: Super League

16:00Johor DT - UiTM -:-
16:00Sri Pahang - Melaka United -:-

MALAEZIA: Premier League

15:15AmânatSarawak Utd. - Perak 2 -:-
16:00PDRM FC - Kelantan United -:-

MALAWI: Super League

15:30Ekwendeni Hammers - Red Lions -:-

MAROC: Botola Pro

23:30Mouloudia Oujda - Agadir 1:0
23:30Tanger - Maghreb Fez 0:0

MEXIC: Liga MX - Apertura

00:00Pachuca - Leon 4:0
05:00Guadalajara - Atl. San Luis 1:2
20:00U.N.A.M. - Atlas -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00U.N.A.M. U20 - Atlas U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

18:30Monterrey F - Juarez F -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

18:00Sf.Gheorghe - Balti -:-
20:00Milsami - Petrocub -:-

MOZAMBIC: Mocambola

15:30Ferroviario Beira - Black Bulls -:-
15:30Incomati Xinavane - Ferroviario Nacala -:-
15:30LD Maputo - Costa do Sol -:-
15:30Matchedje Mocuba - Ferroviario Maputo -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

20:00Sutjeska - FK Podgorica -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

04:00Diriangen - UNAN-Managua -:-
05:00Esteli - Export Sebaco -:-

NIGERIA: NPFL

18:00Adamawa Utd - Enugu -:-
18:00Akwa United - Jigawa Golden Stars -:-
18:00Enyimba - MFM FC -:-
18:00Heartland - Kwara -:-
18:00Kano - Abia Warriors -:-
18:00Katsina Utd - Dakkada FC -:-
18:00Nasarawa - Sunshine Stars -:-
18:00Plateau - Lobi Stars -:-
18:00Rivers United - Ifeanyi Ubah -:-
18:00Warri Wolves - Wikki Tourist -:-

NORVEGIA: NM Cup

15:00Flint - Fram -:-
16:00Harstad - Melbo -:-
16:00Spjelkavik - Molde -:-
16:00Stovner - Grorud -:-
17:00Honefoss - Strömsgodset -:-
17:00Lørenskog - Strømmen -:-
17:00Lysekloster - Åsane -:-
17:00Nybergsund - Raufoss -:-
17:00Oppsal - Skeid -:-
17:00Orn - Ull/Kisa -:-
17:00Rana - Bodo/Glimt -:-
17:00Strindheim - Orkla -:-
17:00Traeff - Aalesund -:-
17:00Ullern - Asker -:-
17:00Verdal - Nardo -:-
17:15Lyn - Vålerenga -:-
18:00Krakeroy - Fredrikstad -:-
19:00Akra - V. Haugesund -:-
19:00Assiden - Mjondalen -:-
19:00Brumunddal - Ham-Kam -:-
19:00Byåsen - Ranheim -:-
19:00Donn - Jerv -:-
19:00Halden - Sarpsborg 08 -:-
19:00Halsen - Notodden -:-
19:00Melhus - Rosenborg -:-
19:00OS - Oygarden -:-
19:00Pors Grenland - Sandefjord -:-
19:00Ready - Grei -:-
19:00Sandviken - Fyllingsdalen -:-
19:00Sola - Madla IL -:-
19:00Staal Jorpeland - Viking -:-
19:00Vestfossen - Moss -:-

NORVEGIA: Junior U19

15:00Haugesund U19 - Bryne U19 -:-
15:30Bodo/Glimt U19 - Stromsgodset U19 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

01:30Nacional Asuncion - Guarani 1:1
00:15Guairena FC - River Plate -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

17:003 De Febrero - Ameliano -:-
17:00Diaz - Dep. Capiata -:-
17:00Sportivo Iteno - Sportivo Trinidense -:-
21:45Fulgencio Yegros - Tacuary -:-
21:45Guarani de Trinidad - Resistencia -:-
21:45Rubio Nu - 2 de Mayo -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Alianza Huanuco - A. Lima 0:0
01:00AmânatSporting Cristal - U. San Martin -:-
19:00Cusco - Binacional -:-
21:15Melgar - Cesar Vallejo -:-
23:30Cajamarca - U. de Deportes -:-

PERU: Liga Women

23:30Atletico Trujillo F - A. Lima F 0:10
18:30Dep. Municipal F - U. San Martin F -:-
21:00Cajamarca F - U. de Deportes F -:-
23:30Sporting Cristal F - Ayacucho F -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Piast - Rakow -:-
18:30Slask - Warta -:-
21:00Pogon Szczecin - Gornik Z. -:-

PORTUGALIA: League Cup - Primul tur

13:00Penafiel - Moreirense -:-
17:30Varzim - Rio Ave -:-
19:30Vilafranquense - Arouca -:-
20:00Maritimo - Boavista -:-
20:00Nacional - Estoril -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Ceske Budejovice - Teplice -:-
17:00Liberec - Slovacko -:-
17:00Plzen - Mlada Boleslav -:-
20:00Zlin - Slavia Praga -:-

REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup

18:00Bohumin - Detmarovice -:-
18:00Bruntal - Sumperk -:-
18:00FK Kozlovice - Hermanice -:-
18:00Humpolec - Slavoj Polna -:-
18:00Polanka nad Odrou - Dolni Benesov -:-
18:00Stara Rise - Znojmo -:-
18:00Strani - Breclav -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Atletico Pantoja - Universidad O&M 1:0
23:00Atl. San Francisco - Delfines Del Este 3:1
23:00Jarabacoa - Cibao 1:1
23:00San Cristobal - Moca 1:1

RÉUNION: Regionale 1

14:30Bretagne - Marsouins -:-
14:30Jeanne d'Arc - Excelsior -:-
14:30Parfin - Trois Bassins -:-
14:30Piton - Capricorne -:-
14:30Saint-Denis - Tamponnaise -:-
14:30Saint-Pierroise - SDEFA -:-
14:30St. Louis - Makes -:-
16:45Saint-Pauloise - St Marienne -:-

RUSIA: Premier League

17:30Ural - Krasnodar -:-
19:00Samara - Akhmat Grozny -:-
20:00TSKA Moscova - Ufa -:-

RUSIA: FNL

17:00M. Lipetsk - Akron Togliatti -:-
20:00Kuban - Veles Moscow -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2

18:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Yenisey 2 -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3

13:00Khimki 2 - Kvant -:-

SCOŢIA: League Cup

17:00St. Mirren - Partick Thistle -:-
19:15Hearts - Inverness -:-

SERBIA: Super Liga

19:55Metalac - TSC Backa Topola -:-
22:00Vojvodina - Partizan -:-

SINGAPORE: Premier League

5'Geylang - Balestier Khalsa 0:0

SLOVACIA: Fortuna liga

18:00Michalovce - Dun. Streda -:-
19:00Zilina - Sered -:-
21:00Trnava - Pohronie -:-

SLOVACIA: 2. liga

PauzăS. Bratislava B - FC Kosice 0:0
50'Zilina B - Puchov 1:1
35'Rohoznik - Skalica 0:0

SLOVACIA: Cupa

12:00Chocholna-Velcice - AFC Nove Mesto -:-
18:00Banik Brodske - Druzstevnik Radimov -:-
18:00Besenov - FK Nove Zamky -:-
18:00Bitarova - Olympia Bobrov -:-
18:00Bolesov - Stankovce -:-
18:00Bystre - Hencovce -:-
18:00Chlebnice - Tvrdosin -:-
18:00Chminianska Nova Ves - Kosicka Nova Ves -:-
18:00Dlha nad Oravou - Banik Stranavy -:-
18:00Domaniza - Crystal -:-
18:00Dudince - Banska Stiavnica -:-
18:00FK Jesenske - Detva -:-
18:00Gbelany - Teplicka n. Vahom -:-
18:00Hontianske Nemce - Zvolen -:-
18:00Horna Krupa - Vrbove -:-
18:00Horna Poruba - TJ Partizan Precin -:-
18:00Hrochot - Podkonice -:-
18:00Iskra Hnusta - Poltar -:-
18:00Iskra Holic - Gbely -:-
18:00Jasenov - Medzilaborce -:-
18:00Jelka - Velky Meder -:-
18:00Kanianka - D. Vestenice -:-
18:00Kechnec - FK Cana -:-
18:00Ladomerska Vieska - Kovacova -:-
18:00Lastomir - Pavlovce n. Uhom -:-
18:00Likavka - Rosina -:-
18:00Lok. Kosice - Gelnica -:-
18:00Magura Vavrecka - Zavazna Poruba -:-
18:00Maraton Sena - Mladost Kalsa -:-
18:00Melcice - Castkovce -:-
18:00MFK Krupina - Jednota Malinec -:-
18:00Nevidzany - Lipova -:-
18:00Okolicna - Hurbanovo -:-
18:00Opatovska Nova Ves - Lucenec -:-
18:00Oravan - Lip. Stiavnica -:-
18:00OSK Fintice - Marhan -:-
18:00OSK Teplicka - Spisska Nova Ves -:-
18:00Piestany - Trebatice -:-
18:00Plevnik-Drienove - Kvasov -:-
18:00Podhajska - Velke Ludince -:-
18:00Poproc - Medzev -:-
18:00Predmier - K. Nove Mesto -:-
18:00Ptava Pticie - Bela nad Cirochou -:-
18:00Roznava - Dvorniky -:-
18:00Saca - Tahanovce -:-
18:00Siroke - Velky Saris -:-
18:00SK Bab - Kovarce -:-
18:00SK Selce - Salkova -:-
18:00SK Velke Zaluzie - Hlohovec -:-
18:00Slovenska Lupca - Medzibrod -:-
18:00Sokol Zubrohlava - D. Kubin -:-
18:00Stara Bystrica - Cierne -:-
18:00Svosov - Dynamo Diviaky -:-
18:00Tatran Lubica - Gerlachov -:-
18:00TJ Slovan Skalite - Kotesova -:-
18:00TJ Visnove - SK Javornik Makov -:-
18:00Tomasovce - Badin -:-
18:00Topolcany - Solcany -:-
18:00Torysa - Sabinov -:-
18:00Trstice - Neded -:-
18:00Uhrovec - Banovce n. Bebravou -:-
18:00Vazec - Brezno -:-
18:00Velka Lomnica - FK 05 Levoca -:-
18:00Velky Krtis - Pliesovce -:-
18:00Vikartovce - Poprad -:-
18:00Vojcice - Budkovce -:-
18:00Zemianske Kostolany - Tovarniky -:-
18:30Casta - Svaty Jur -:-
18:30Kralova - MSK Senec -:-
18:30Limbach - Tomasov -:-
18:30Lozorno - Lab -:-
18:30Malacky - Devinska N. Ves -:-
18:30NMSK 1922 Bratislava - D. Luzna -:-
18:30Velky Biel - Nova Dedinka -:-
18:30Vinicne - Vrakuna B. -:-
19:00Tisovec - R. Sobota -:-

SLOVENIA: Prva Liga

18:00Radomlje - O. Ljubljana -:-
21:15Maribor - Domzale -:-

SRI LANKA: Super League

14:00AmânatUP Country Lions - Colombo -:-
17:00AmânatBlue Eagles - Ratnam -:-

SUA: MLS

03:00Chicago Fire - Toronto FC 1:2
03:00Minnesota - Portland Timbers 2:1
03:30FC Dallas - Los Angeles Galaxy 4:0
03:30Nashville SC - Cincinnati 3:0
05:00Real Salt Lake - Colorado Rapids 3:0
05:00San Jose Earthquakes - Houston Dynamo 1:1
05:30Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps 2:2

SUA: USL Championship

02:00Hartford Athletic - Miami FC 2:0
02:00Indy Eleven - Birmingham 1:2
02:30Tampa Bay - Loudoun 3:1
03:30Memphis - FC Tulsa 1:0
03:30Oklahoma City Energy - Sporting Kansas City 2 0:0
04:00Rio Grande - Austin Bold 1:1
04:30New Mexico - El Paso 0:0
05:00Orange County SC - Sacramento Republic 2:2
05:30San Diego Loyal - Phoenix Rising 0:1

SUA: USL League One

02:00Chattanooga Red Wolves - Greenville 1:1
03:00Forward Madison - Fort Lauderdale 1:1
03:00Tormenta - Richmond Kickers 2:2
05:00Tucson - Union Omaha 1:2

SUA: NWSL Women

02:00Orlando Pride F - Reign F 0:2
03:30Houston Dash F - Portland Thorns F 0:1
00:00Gotham F - Chicago F -:-

SUDAN: Premier League

17:15Al-Ahly Merowe - Alamal Atbara -:-
17:15Al-Hilal - Al-Hilal -:-
19:00Al Wadi - Al Shorta -:-
19:00Hay al-Arab - Hilal El Obied -:-

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Kalmar - Djurgarden -:-
18:30Hacken - Elfsborg -:-
18:30Hammarby - Norrkoping -:-

SUEDIA: Superettan

18:00AFC Eskilstuna - Orgryte -:-
18:00Värnamo - Vasalunds -:-

TAIWAN: Premier League

11:00AmânatTaiwan Steel - Taichung -:-

UCRAINA: Premier League

17:00Metalist 1925 - Rukh Lviv -:-
19:30Desna - Ch. Odessa -:-
19:30Zorya - Oleksandriya -:-

UCRAINA: Persha Liga

17:00Kryvbas - Olimpik Donetsk -:-
17:00Podillya Khmelnytskyi - Obolon -:-
18:45Nyva Ternopil - Zhytomyr -:-

UCRAINA: Druha Liga

17:00Dnipro Cherkasy - AFSC Kyiv -:-
17:00Dunaivtsi - Nyva Vinnytsya -:-
17:00Liubomyr Stavyshche - Karpaty Halych -:-
17:00Peremoga Dnipro - Skoruk Tomakovka -:-
17:00Yarud Mariupol - Mykolaivka -:-
18:00Chaika - Bukovyna -:-
18:00Krystal - Tavriya -:-
18:00Livyi Bereg - LNZ Cherkasy -:-
18:00Mykolaiv - Trostyanets -:-
18:00Nikopol - Balkany -:-
18:00Nova Kakhovka - Real Pharma -:-
18:00SC Poltava - Sumy -:-
18:30FC Vovchansk - MFC Metalurh -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

01:15Montevideo City - Cerrito 0:2
18:45AmânatMontevideo City - Liverpool M. -:-
21:00AmânatFenix - Plaza Colonia -:-
21:00Liverpool M. - Penarol -:-
00:00Nacional - Villa Espanola -:-
00:00AmânatNacional - Maldonado -:-

VENEZUELA: Primera Division - Primul tur

00:00Zamora - Portuguesa 1:4
02:00Caracas - Universidad Central 2:1
00:00Gran Valencia - Carabobo -:-

VENEZUELA: Segunda Division

18:30Titanes - Academia Rey -:-
22:00El Vigia - Llaneros -:-
22:00Frontera - Yaracuy -:-
22:00Minerven - Fundacion AIFI -:-
22:30Atletico La Cruz - Petare -:-
23:00Rayo Zuliano - Local Andina -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.