Fotbal » Ieri » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Champions League - Play-off
22:00PSG - Dortmund 0:1ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
19:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia 3:0AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Cape Town City - Swallows 2:020:30Kaizer Chiefs - TS Galaxy 2:2
20:30Royal AM - Cape Town Spurs 0:1
20:30Supersport - Sekhukhune 1:1
ANGLIA: League One - Play-off
22:00Bolton - Barnsley 2:3ANGLIA: League Two - Play-off
21:30Crawley - Milton Keynes 3:0ANGLIA: Professional Development League
15:00Bristol City U21 - Charlton U21 4:215:00QPR U21 - Barnsley U21 0:2
15:30Peterborough U21 - Coventry U21 1:0
21:00Colchester U21 - Watford U21 2:1
ANGLIA: Academii U18
13:00Southampton U18 - Chelsea U18 1:214:00Crystal Palace U18 - West Ham U18 1:4
19:30Sunderland U18 - Blackburn U18 1:2
20:00Middlesbrough U18 - Newcastle Utd U18 3:4
ARABIA SAUDITĂ: Division 1
18:55Hajer - Al Kholood 1:119:20Al Najma - Al Safa 1:1
19:20Jeddah - Al-Faysaly 1:0
ARGENTINA: Primera Nacional
21:05Talleres (R.E) - Racing Cordoba 0:0ARGENTINA: Torneo Federal
02:35Sportivo Belgrano - Douglas Haig 1:1ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros 0:1ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Banfield 2 - San Lorenzo 2 1:121:00Belgrano 2 - Racing Club 2 2:1
21:00Sarmiento Junin 2 - Estudiantes 2 0:1
21:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 2:1
ARMENIA: Premier League
15:00West Armenia - Urartu 1:018:00Ararat-Armenia - BKMA 4:1
ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
02:00Caiquetio - CDRA 4:104:00Sport Boys - Caravel 0:1
ASIA: AFC Asian Cup Women U17
11:00China U17 F - Australia U17 F 3:014:00Japonia U17 F - Thailanda U17 F 4:0
AUSTRALIA: NSW League One
13:00Nepean - Hakoah Sydney 0:4AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Weiz - Weindorf St. Anna 2:2AUSTRIA: Steiermark
20:00Hartberg (Am) - Lebring 2:020:00Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur 1:1
20:00Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming 5:2
20:00SV Frauental - Koflach 1:2
20:00SV Union Gnas - Furstenfeld 0:3
20:00SV Wildon - Heiligenkreuz 2:1
20:00UFC Fehring - Kalsdorf 1:1
20:00Weinland Gamlitz - Tillmitsch 0:2
BANGLADESH: Federation Cup - Play-off
12:00Mohammedan - Bangladesh Police 2:1BRAZILIA: Serie A
02:00AmânatJuventude - Atletico GO -:-BRAZILIA: Serie B
01:00Ceara - CRB 2:202:00Ponte Preta - Amazonas 3:0
03:00Santos - Guarani 4:1
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
02:00Londrina - CSA 2:202:00Sao Bernardo - Ferroviario 5:0
BRAZILIA: Serie D
02:00Aguia De Maraba - Fluminense-PI 1:121:30Audax RJ - Democrata SL 0:1
BRAZILIA: Gaucho 2
01:30AmânatVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZILIA: Goiano 2
01:00Gremio Anapolis - Ouvidorense 0:1BRAZILIA: Matogrossense 2
02:00Operario FC - Atletico MT 1:0BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Inter de Lages U20 - Criciuma U20 0:3BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:30AA Iguacu U20 - Campo Mourao U20 1:0BRAZILIA: Brasileiro Feminin
01:00Cruzeiro F - Palmeiras F 1:203:00America Mineiro F - Flamengo F 1:2
21:00Fluminense F - Avai Kindermann F 1:0
BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
21:00Botafogo PB F - Uniao RN F 0:1CANADA: Championship
18:00Forge - CF Montreal 1:1CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45AmânatEmat - Agri - Tchad -:-CHILE: Primera B
01:00La Serena - Arica 2:1CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
19:00Achnas - AEL Limassol 2:019:00Karmiotissa - Nea Salamis 1:3
19:00Othellos Athienou - Doxa 3:0
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Atletico F.C. - Boca Juniors 0:400:00Inter Palmira - Huila 2:1
03:00Llaneros - Real Santander 4:0
03:30Quindio - Cucuta 1:1
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
14:30US Panda - Groupe Bazano -:-16:30Simba - Blessing 0:0
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
04:00Escorpiones - Santa Ana 1:0ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00Tecnico U. - Imbabura 1:1ECUADOR: Serie B
23:00Leones del Norte - Ind. Juniors 1:1EGIPT: Premier League
19:00Al Ahly - Al Ittihad 4:1EGIPT: Division 2 A - Grupa promovare
16:30Al-Sekka - Petrojet 1:2EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
19:45Al-Wahda - Al Nasr 1:0FINLANDA: Suomen Cup
20:05PPJ - JaPS 2 2:0GERMANIA: 2. Bundesliga
19:30Osnabruck - Schalke 0:4GERMANIA: Regionalliga Vest
20:00Wuppertaler - Dusseldorf II 1:0GERMANIA: Oberliga Bremen
20:00Bremen II - Oberneuland 14:0GUINEA: Ligue 1
19:00Hafia - Milo FC 2:3HONG KONG: Premier League
14:45Tai Po - Hong Kong FC 3:0ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare
19:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa 3:119:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya 1:2
19:00Kiryat Shmona - Ironi Tiberias 2:0
19:00Nof Hagalil - Ramat Hasharon 2:0
ISRAEL: Leumit League - Grupă retrogradare
19:00H. Akko - Hap. Ramat Gan 1:219:00Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram 3:0
19:00MS Kafr Qasim - H. Ironi Rishon 2:0
19:00Nes Tziona - H. Kfar Saba 1:2
ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30Atalanta U23 - Trento 3:121:30Audace Cerignola - Giugliano 1:1
21:30Giana Erminio - Pro Vercelli 3:0
21:30Gubbio - Rimini 0:1
21:30Juventus U23 - Arezzo 2:0
21:30Legnago Salus - Lumezzane 1:0
21:30Pescara - Pontedera 2:2
21:30Taranto - Latina 0:0
22:00Picerno - Crotone 2:0
KENYA: Premier League
12:00Nairobi City - Ulinzi Stars 1:115:00Posta Rangers - Talanta FC 1:0
KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
19:00Al Naser - Al Arabi 0:421:15Al Salmiya - Al Qadisiya 0:0
LETONIA: Virsliga
17:30Grobina - BFC Daugavpils 1:318:00Tukums 2000 - Jelgava 2:1
LIBIA: Premier League
18:00Abu Salim - Al Madina 1:118:00Al-Khmes - Al Ittihad Misurata 0:0
18:00Al Malaab El Libby - Al Bashaer 2:0
18:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad 0:0
LITUANIA: Cupa
17:00Tauras - Siauliai FA 0:417:30FK Minija - Suduva 1:2pen
17:30Riteriai - Banga 3:5d.p.
19:00Atmosfera - BFA Vilnius 6:0
19:00BE1 NFA - Ekranas 0:1
19:00Garliava - Kauno Zalgiris 0:5
19:00Nemunas - Sveikata 3:1
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
18:00Peru U20 - Costa Rica U20 3:2LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
11:00Turcia U16 F - Azerbaijan U16 F 4:012:00Croaţia U16 F - Ungaria U16 F 2:1
14:00Belarus U16 F - Kazakhstan U16 F 5:0
18:00Israel U16 F - Grecia U16 F 3:4
MALTA: FA Trophy
20:00Floriana - Gzira 3:2penMAROC: Botola Pro
22:00Berkane - Moghreb Tetouan 3:2MYANMAR: MNL League Cup
12:30Chinland - Mahar United 1:012:30University - Shwe Pyi Thar 6:1
NIGER: Super Ligue
18:15Akokana - Olympic Niamey 0:118:15Jangorzo - Sahel 0:1
18:15Urana - Liberte 0:0
OMAN: Professional League
17:00Al Nasr - Al-Wahda 1:019:20Bahla - Al Seeb 0:1
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Resistencia - Sp. Carapegua 1:202:30Encarnacion FC - Guairena 2:1
PERU: Liga 2
23:30Llacuabamba - Juan Pablo II 1:021:00Santos - Comerciantes 0:1
23:30ADA Jaen - San Marcos 0:2
QATAR: Emir Cup
17:15Qatar SC - Al-Waab 2:020:00Umm-Salal - Al Bidda 3:1d.p.
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
18:30Rudolfov - Hluboka nad Vltavou 0:1ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
18:00Campulung - Kids Tampa Brasov 2:118:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov 2:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
18:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Unirea Tărlungeni 4:018:00Targu Secuiesc - Odorheiu Secuiesc 1:0
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
18:00Cetatea Turnu Măgurele - Viitorul Daesti 0:218:00Râmnicu Vâlcea - Vedița Colonești 1:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
18:00CSO Filiasi - Viitorul Simian 2:018:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva 3:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
18:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS U Craiova 2 2:118:00Jiul Petrosani - Turceni 0:1
18:00Lupac - U Craiova 1948 2 2:5
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare
18:00FC Bihor - Phoenix Buzias 1:118:00Politehnica Timișoara - Peciu Nou 1:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
18:00Soimii Lipova - Progresul Pecica 2:018:00Teuz Cermei - Ineu 4:2
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
18:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 3:118:00AmânatTargu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
18:00CSM Olimpia Satu Mare - Santandrei 2:018:00Zalău - Sighetu Marmatiei 6:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
18:00SC Olimpia MCMXXI Satu Mare - Minaur Baia Mare 0:118:00Victoria Carei - Baile Felix 2:2
SCOŢIA: Premiership - Retrogradare
21:45Airdrieonians - Partick Thistle 2:2SCOŢIA: Divizia 1 - Retrogradare
21:45Alloa - Hamilton 2:221:45Montrose - Inverness 0:0
SCOŢIA: League One - Relegation - Play Offs
21:45Dumbarton - Stirling 2:121:45Spartans - Peterhead 2:1
SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare
15:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar 0:119:00Radnik - Javor 0:1
19:00Sp. Subotica - Radnicki Nis 3:1
20:00Vozdovac - Zeleznicar Pancevo 2:3
SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat
18:00Graficar Beograd - Jedinstvo U. 2:418:00Indjija - Smederevo 3:1
18:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica 2:0
20:00Macva - OFK Beograd 2:0
SEYCHELLES: Premier League
14:00La Passe - Anse Reunion 0:5SIERRA LEONE: Premier League
19:30Old Edwardians - Ports Authority 0:0SOMALIA: National league
15:30Gaadiidka - Horseed 0:2SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
21:30Muleno - Pulpileno 0:1SUEDIA: Superettan
20:00Orgryte - Helsingborg 0:1TURCIA: Cupa
20:30Besiktas - Ankaragucu 1:0TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00FC Asgabat - Sagadam 1:0UGANDA: Premier League
16:00Gadaffi - Maroons 3:116:00Mbarara City - URA SC 0:0
19:00Kampala City - UPDF 1:0
UZBEKISTAN: Super League
16:00AmânatDin. Samarkand - Olympic -:-16:00Pakhtakor - Metallurg Bekabad 4:3
17:00OKMK - Nasaf Qarshi 3:4
VIETNAM: National League Women
12:00Ha Noi 2 F - Ha Noi F 0:512:00TKS Viet Nam F - Phong Phu Ha Nam F 1:0
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.