REFRESH

Fotbal » 23.05.2022 » Toate meciurile

GERMANIA: Bundesliga - Retrogradare

21:30Hamburger SV - Hertha -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Grupă campionat

17:30FC Argeș - FC Voluntari -:-

SPANIA: LaLiga

23:00Barcelona - Villarreal -:-
23:00Real Sociedad - Atl. Madrid -:-
23:00Sevilla - Ath. Bilbao -:-

ALBANIA: Super Liga - Relegation - Play Offs

18:00Korabi Peshkopi - Apolonia Fier -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Caribbean Club Championship - Play-off

00:00Vega Real (Dom) - Waterhouse (Jam) -:-
03:00Cibao (Dom) - Violette (Hai) -:-

ANGLIA: National League - Play-off

21:45Notts County - Grimsby -:-

ANGLIA: Premier League 2 - Play Off-uri promovare

21:00Wolves U23 - Stoke U23 -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Academica - Cuando Cubango -:-
17:00Bravos do Maquis - Desportivo Huila -:-
17:00Interclube - Sporting de Benguela -:-
17:00Libolo - Petro -:-
17:00Progresso - CD Lunda Sul -:-
17:00Sagrada - Caala -:-
17:00Sporting de Cabinda - Primeiro de Agosto -:-
17:00Wiliete - Kabuscorp -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

19:20Al Feiha - Damac -:-
21:00Al-Ittihad FC - Al-Hilal -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

21:00Al Adalh - Ohod -:-
21:00Al Akhdoud - Al-Shoalah -:-
21:00Al Jabalain - Al Jeel -:-
21:00Al-Kawkab - Al Ain -:-
21:00Al Khaleej - Al-Sahel -:-
21:00Al-Nahda - Al Kholood -:-
21:00Al Qadisiya - Najran -:-
21:00Al Wehda - Al Orubah -:-
21:00Bisha - Al Draih -:-
21:00Hajer - Jeddah -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Chacarita Juniors - Sacachispas -:-
01:00Club A. Guemes - Deportivo Moron -:-
03:30San Martin Tucuman - Tristan Suarez -:-
21:35Dep. Riestra - Temperley -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

01:00Antoniana - San Martin Formosa -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Deportivo Muniz - Yupanqui -:-

ARGENTINA: Primera A Women

16:30Deportivo Espanol F - Comunicaciones F -:-
21:00Rosario Central F - Excursionistas F -:-

ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor

01:00Dakota - Racing Club Aruba -:-
03:00La Fama - Britannia -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Slavia Mozyr 2 - Neman 2 -:-
14:00Dnepr Mogilev 2 - Brest 2 -:-
15:30Din. Minsk 2 - Vitebsk 2 -:-

BRAZILIA: Serie A

01:00Athletico-PR - Avai -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Vitoria - Confianca -:-
00:00Aparecidense - Floresta EC -:-
01:00Paysandu - Volta Redonda -:-

BRAZILIA: Serie D

23:00Moto Club - Fluminense-PI -:-

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2

00:00Lajeadense - Pelotas -:-

BRAZILIA: Copa do Brasil

01:00Brasiliense - Atletico-MG -:-

CANADA: Canadian Premier League

23:00Edmonton - Atl. Ottawa -:-

CHILE: Primera División

03:00Nublense - Curico Unido -:-

CHILE: Primera B

00:30Cobreloa - Arturo Fernandez Vial -:-
00:30Melipilla - CD Santa Cruz -:-
19:30Barnechea - Deportes Temuco -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

01:30Millonarios - Bucaramanga -:-

COLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Llaneros - Leones -:-
03:35Real Cartagena - Chico -:-

COLUMBIA: Liga Women - Play-off

23:00Dep. Cali F - Santa Fe F -:-

COREEA DE SUD: WK League Women

10:00Sejong Sportstoto F - Hwacheon F -:-
10:00Suwon FC F - Boeun Sangmu F -:-
12:00Changnyeong F - Seoul F -:-
12:00Incheon Hyundai Steel F - Gyeongju F -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri

00:00Carmelita - Puntarenas FC -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

00:30SUBT - Centro Dominguito -:-
03:00Victory Boys - UNDEBA -:-

DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare

20:00Fredericia - Horsens -:-
20:00Hvidovre IF - Helsingor -:-
20:00Nykobing - Lyngby -:-

ECUADOR: Liga Pro - Primul tur

00:30Macara - Tecnico U. -:-
03:00Aucas - Barcelona SC -:-
03:00Ind. del Valle - Mushuc Runa -:-

EGIPT: Premier League

19:30Pharco - El Gounah -:-

EGIPT: Egypt Cup

22:00Zamalek - Aswan SC -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri

00:15Alianza FC - Platense Municipal -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00Tulevik - Harju Jalgpallikooli -:-

ETIOPIA: Premier League

10:00Bahir Dar Kenema - Sidama Bunna -:-
13:00Hadiya Hossana - Wolkite Kenema -:-
16:00Defence Force - Dire Dawa -:-

EUROPA: Campionatul European U17

17:30Belgia U17 - Turcia U17 -:-
17:30Spania U17 - Serbia U17 -:-
20:00Portugal U17 - Danemarca U17 -:-
20:00Suedia U17 - Scoţia U17 -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

18:00HIFK - KuPS -:-

GAMBIA: GFA League

19:30Hawks - Brikama U. -:-
21:30Wallidan - Team Rhino -:-

GHANA: Premier League

18:00Eleven Wonders - Hearts Of Oak -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri

00:00Municipal - Guastatoya -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri

02:00Motagua - Real Espana -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

22:45Klaksvik 2 - Runavik 2 -:-

IRLANDA: Premier Division

21:45Drogheda - Shamrock Rovers -:-
21:45Shelbourne - UC Dublin -:-
21:45Sligo Rovers - Derry City -:-
21:45St. Patricks - Bohemians -:-
22:00Finn Harps - Dundalk -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

21:00IBV Vestmannaeyjar F - Thor/KA F -:-
22:15Keflavik F - Throttur F -:-
22:15KR Reykjavik F - Afturelding F -:-
23:15Stjarnan F - Selfoss F -:-

JAMAICA: Premier League

23:00Humble Lions - Vere United -:-
23:00Mount Pleasant - Tivoli -:-

KUVEIT: Emir Cup

19:10Kazma SC - Al Salmiya -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

18:30Metta/LU - Riga FC -:-
20:00Super Nova - RFS -:-

LITUANIA: I Lyga

18:00FK Panevezys 2 - Zalgiris 2 -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

23:00Guiana Franceză - Suriname -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri

04:06Pachuca - Club America -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Super finala

00:00Atl. Morelia - Atlante -:-

NIGER: Ligue 1

18:15SONIDEP - Espoir -:-

NIGERIA: NNL

18:00J'Atete - Osun -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

19:00Grorud - Bryne -:-
19:00KFUM Oslo - Kongsvinger -:-
19:00Ranheim - Start -:-
19:00Sandnes - Mjondalen -:-
19:00Skeid - Stjordals Blink -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

16:00Odd 2 - Sotra -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

18:00Vålerenga 2 - Ull/Kisa -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

21:15Ready - Stabaek 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

18:00Aalesund 2 - Floro -:-
19:30Hødd 2 - Spjelkavik -:-
20:00Honefoss - Brumunddal -:-
20:00Raufoss 2 - Lillehammer -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

16:00Haugesund 2 - Viking 2 -:-
20:00Brodd - Sola -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

18:30Randesund - Sarpsborg 08 2 -:-
19:00IL Express - Fredrikstad 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

20:00Kolstad - Rosenborg 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Senja - Strømsgodset 2 -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri

02:00Miguelito - Tauro -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:30Olimpia Asuncion - Cerro Porteno -:-
02:15Libertad - Nacional Asuncion -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

22:00River Plate - 3 De Febrero -:-
00:00Sp. Luqueno - Martin Ledesma -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00AmânatADT Tarma - A. Lima -:-
23:00AmânatAlianza Atl. - Melgar -:-
23:00AmânatAyacucho - AD Cantolao -:-
23:00AmânatBinacional - Carlos Stein -:-
23:00AmânatCarlos Mannucci - Sporting Cristal -:-
23:00AmânatCienciano - U. San Martin -:-
23:00AmânatDep. Municipal - Cesar Vallejo -:-
23:00AmânatSport Boys - Huancayo -:-
23:00AmânatU. de Deportes - Cajamarca -:-
23:30Ayacucho - Melgar -:-
02:00Binacional - Huancayo -:-

PERU: Liga 2 - Apertura

23:00Llacuabamba - Chavelines -:-
23:30Juan Aurich - Alianza Huanuco -:-
23:30Los Chankas - Alfonso Ugarte -:-
23:30Union Huaral - Comerciantes Unidos -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Moca - Atletico Pantoja -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 1

14:00Yessentuki - Chernomorets Novorossijsk -:-
16:30Anzhi - Forte Taganrog -:-

RWANDA: Premier League

13:30Gorilla - APR -:-
16:00Kiyovu - Etoile de L'Est -:-
16:00Mukura Victory Sports - Gicumbi -:-

SCOŢIA: Premiership - Retrogradare

21:45St. Johnstone - Inverness -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

12:00Radnicki Beograd - Jedinstvo Surcin -:-

SUA: MLS

23:00CF Montreal - Real Salt Lake -:-
00:00Charlotte - Vancouver Whitecaps -:-
00:00New York City - Chicago Fire -:-
01:00Inter Miami - New York Red Bulls -:-
02:00FC Dallas - Minnesota -:-
02:30San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City -:-
03:00Austin FC - Orlando City -:-
03:00Colorado Rapids - Seattle Sounders -:-
03:00Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo -:-
05:00Portland Timbers - Philadelphia Union -:-

SUA: USL Championship

23:00Loudoun - Memphis -:-

SUA: MLS Next Pro

00:00Cincinnati 2 - New England Revolution II -:-
03:00St. Louis City 2 - Portland Timbers 2 -:-
06:00Colorado Rapids 2 - Tacoma Defiance -:-

SUA: USL League Two

23:00Seacoast Utd Phantoms - Vermont Green -:-
00:00North Carolina FC U23 - Tobacco Road -:-
01:00Project 51O - Central Valley Fuego 2 -:-
02:00Cedar - Motown -:-
02:00Long Island - Morris Elite -:-
02:30Patuxent - Northern Virginia -:-
03:00Chicago United - Chicago City -:-
03:00LA Parish - Louisiana -:-

SUA: NWSL Women

00:00Gotham F - Racing Louisville F -:-
01:00Reign F - Washington F -:-
02:00Orlando Pride F - Chicago F -:-

SUDAN: Premier League

17:00Al Shorta - Hilal El-Fasher -:-
17:00Al Wadi - Kober -:-
17:00Khartoum - Ahli Khartoum -:-
17:00Wad Nobawi - Al-Merreikh -:-
20:15Alamal Atbara - Hilal El Obied -:-
20:15Al-Hilal - Al-Ahly Merowe -:-
20:15Al-Hilal - Hay al-Arab -:-
20:15Tuti - Ahli Shendi -:-

SUEDIA: Allsvenskan

20:00Sundsvall - Mjallby -:-

SUEDIA: Superettan

20:00Halmstad - Brommapojkarna -:-
20:00Norrby - Utsiktens -:-
20:00Örebro - AFC Eskilstuna -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

20:00Djurgarden F - Hammarby F -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Biashara Mara United - Young Africans -:-
19:00Dodoma Jiji - Namungo -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare

17:00Hamam-Sousse - Metlaoui -:-
17:00Zarzis - Olympique Beja -:-

TURCIA: 3. Lig Group 3 - Play-off

20:00Fethiyespor - Icel -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Cerrito - Wanderers -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00Din. Samarkand - AGMK -:-
17:00Lok. Tashkent - Pakhtakor -:-
17:00Qizilqum - Termez Surkhon -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:15Carabobo - La Guaira -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00El Vigia - Urena -:-
23:00Llaneros - Heroes de Falcon -:-
00:00Academia Rey - Titanes -:-
00:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.