REFRESH

Fotbal » 01.06.2022 » Cote

EUROPA: Cupa Mondială - Calificări - Promovare

21:45Scoţia - Ucraina -:- [ 2.25 | 3.15 | 3.55 ]

EUROPA: UEFA Nations League - League A

19:00Polonia - Ţara Galilor -:- [ 1.78 | 3.75 | 4.50 ]

LUME: Finalissima

21:45Italia - Argentina -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.45 ]

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor - Calificări

19:00Angola - Central African Rep. -:-
19:00Libia - Botswana -:-
22:00Ghana - Madagascar -:-

AFRICA DE SUD: Premier League - Grupă retrogradare

16:00Swallows - Cape Town All Stars -:-

ALGERIA: Divizia 1

18:45Constantine - Setif -:-
18:45Oran - Saoura -:-

ANDORRA: Primera Divisió - Retrogradare

21:30UE Engordany - La Massana -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

21:00Instituto - Tristan Suarez 0:0 [ 1.66 | 3.40 | 4.90 ]

ARGENTINA: Copa Argentina

06:00Tigre - Los Andes -:-

ASIA: AFC Asian Cup U23

16:00Australia U23 - Kuweit U23 -:- [ 1.20 | 5.50 | 12.00 ]
16:00Iran U23 - Qatar U23 -:- [ 2.10 | 2.80 | 3.75 ]
18:00Uzbekistan U23 - Turkmenistan U23 -:- [ 1.13 | 6.25 | 17.00 ]
20:00Iordania U23 - Irak U23 -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.60 ]

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

12:00Adamstown Rosebud - Lambton J. -:- [ 8.50 | 5.10 | 1.20 ]
12:00Broadmeadow - Weston Workers -:- [ 1.46 | 4.40 | 4.70 ]
12:00Valentine - Newcastle Olympic -:- [ 4.25 | 3.80 | 1.60 ]

AUSTRALIA: NPL Queensland

13:30Eastern Suburbs - Moreton Bay Utd -:- [ 1.83 | 4.20 | 2.95 ]

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri

23:00Palmaflor - Always Ready -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00Sport Recife - Ponte Preta -:-

BRAZILIA: Campeonato Amapaense

02:15Ypiranga AP - Independente AP -:-

BRAZILIA: Campeonato Carioca 2 - Primul tur

21:00America RJ - Cabofriense -:-
21:00Artsul - Marica -:-
21:00Friburguense - Goncalense -:-
21:00Macae - Angra dos Reis -:-
21:00Olaria - Americano -:-
21:00Volta Redonda - Sampaio Correa FE -:-

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2

21:00EC Guarani - Avenida -:-
21:00Inter Santa Maria - Lajeadense -:-
21:00Sao Gabriel - SC Sao Paulo -:-

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2

01:00Varginha - Coimbra -:-

BRAZILIA: Copa do Brasil

03:30Bragantino - Goias -:- [ 1.62 | 3.35 | 5.10 ]

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Partizan Cerven Brjag - Akademik Svishtov -:-

CAMERUN: Elite Two

17:30Leopard de Douala - FC Rangers of Bafut -:-
17:30Ngaoundere - Unisport Bafang -:-

CANADA: Canadian Premier League

04:00Edmonton - Forge -:-

CHILE: Primera B

01:00Arturo Fernandez Vial - San Felipe -:-
03:30San Luis - U. De Concepcion -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

02:00Bucaramanga - Junior -:- [ 3.55 | 3.00 | 2.10 ]
04:05Atl. Nacional - Millonarios -:- [ 2.35 | 2.90 | 3.15 ]

COLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Bogota - Fortaleza -:- [ 2.43 | 3.05 | 2.65 ]
23:00Chico - Llaneros -:- [ 1.68 | 3.35 | 4.50 ]
23:00Quindio - Tigres -:- [ 1.72 | 3.15 | 4.70 ]
23:00Real Cartagena - Leones -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.50 ]

CONGO DR: Ligue 1

16:30Mazembe - RCK -:-
17:30AS Vita Club - Sanga Balende -:-

ECUADOR: Serie B

23:00Ind. Juniors - Imbabura -:-
23:00Santo Domingo - Buhos ULVR -:-

ECUADOR: Copa Ecuador

23:00Chacaritas - Cumbaya -:-
23:00El Nacional - Barcelona SC -:-
23:00La Union - Macara -:-
23:00Leones del Norte - Aucas -:-
23:00Manta - LDU Quito -:-
23:00Portoviejo - Nueve de Octubre -:-
23:00Vargas Torres - Tecnico U. -:-

ELVEŢIA: Promotion League - Locurile 7-12

21:15Young Boys II - FC Basel II -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Play Offs

20:30Bulle - Wohlen -:-
21:00Grasshopper II - Baden -:-
21:00Tuggen - Echallens -:-
21:00Vevey - Paradiso -:-

ESTONIA: Cupa

20:00Tallinna Wolves II - Flora U19 -:-

ETIOPIA: Premier League

18:00Ethiopia Bunna - Adama City -:-

EUROPA: Campionatul European U21 - Calificări

16:00Belarus U21 - Cipru U21 -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.20 ]
20:00Insulele Feroe U21 - Ucraina U21 -:- [ 6.75 | 4.25 | 1.45 ]

EUROPA: Campionatul European U19 - Calificări - Al doilea tur

17:00Norvegia U19 - Ucraina U19 -:-
20:00Olanda U19 - Serbia U19 -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

16:00Ocean Kerch - Yevpatoriya -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

21:45Guingamp F - Fleury 91 F -:-
21:45Lyon F - Issy F -:-
21:45Montpellier F - Bordeaux F -:-
21:45Paris FC F - Dijon F -:-
21:45Reims F - Paris SG F -:-
21:45St Etienne F - Soyaux F -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupa promovare

20:00Arminia Ludwigshafen - Gonsenheim -:-
20:30Koblenz - Dudenhofen -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein - Turul învinșilor

20:30Dusseldorf-West - 1.FC Monchengladbach -:-

GERMANIA: Oberliga Play Offs

20:30Bremer - Todesfelde -:-
20:30Emden - Wandsbeker Concordia -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Promotion Play-offs

17:30Makedonikos - A. Asteras -:-
17:30Panachaiki - Iraklis Larissa -:-
17:30Rouf Pao - Proodeftiki -:-

IRLANDA DE NORD: Premiership Women

21:45Glentoran F - Derry City F -:-
21:45Linfield F - Cliftonville F -:-
21:45Mid-Ulster F - Lisburn Ladies F -:-
21:45Sion Swifts F - Crusaders F -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

21:00Thor/KA F - Keflavik F -:-
22:15Afturelding F - Breidablik F -:-
22:15Throttur F - Stjarnan F -:-
23:15Selfoss F - KR Reykjavik F -:-

ITALIA: Serie D - Winners stage

17:00Rimini - Recanatese -:-

ITALIA: Coppa Italia Serie D

18:30Follonica Gavorrano - Torres -:-

JAPONIA: Emperors Cup

12:00Kawasaki - Sapporo Univ -:-
12:00Kobe - Toyama -:-
12:00Kofu - International Pacific Univesity -:-
12:00Shonan - Vertfee Yaita -:-
12:30Hiroshima - Honda Lock -:-
13:00Albirex Niigata - Kumamoto -:-
13:00Avispa Fukuoka - Okinawa SV -:-
13:00Chiba - Kanazawa -:-
13:00C-Osaka - Kansai -:-
13:00G-Osaka - Gifu -:-
13:00Iwata - Yamaga -:-
13:00Kashima - Niigata University -:-
13:00Kashiwa - Tsukuba Univ. -:-
13:00Kyoto - Kochi United -:-
13:00Machida - Grulla Morioka -:-
13:00Mito - Renofa Yamaguchi -:-
13:00Nagoya - Doshisha Univ. -:-
13:00Oita - Kagura Shimane -:-
13:00Okayama - Tochigi -:-
13:00Ryukyu - Omiya Ardija -:-
13:00Sagan Tosu - Verspah Oita -:-
13:00Shimizu - Shunan Public -:-
13:00Tokushima - Fukuyama City -:-
13:00Urawa - Fukushima Utd -:-
13:00Vegalta Sendai - Honda FC -:-
13:00Verdy - Blaublitz -:-
13:00V-Varen Nagasaki - Kagoshima Utd -:-
13:00Yamagata - Kusatsu -:-
13:00Yokohama M. - Suzuka Point -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

13:00Indonesia - Bangladesh -:-
13:00Malaezia - Hong Kong -:-
15:00Ungaria U18 - Danemarca U18 -:-
15:00Vietnam - Afghanistan -:-
17:00Cehia U20 - Croaţia U20 -:-
18:00Kuweit - Singapore -:-
20:00Malta - Venezuela -:-
21:00Australia - Iordania -:-

LUME: Turneul de la Toulon

15:00Panama U23 - Argentina U20 -:-
18:30Franţa U20 - Arabia Saudită U20 -:-

NIGERIA: NPFL

18:00Akwa United - MFM FC -:-
18:00Enugu - Wikki Tourist -:-
18:00Enyimba - Sunshine Stars -:-
18:00Gombe - Heartland -:-
18:00Kano - Dakkada FC -:-
18:00Katsina Utd - Niger -:-
18:00Lobi Stars - Kwara -:-
18:00Nasarawa - Abia Warriors -:-
18:00Rivers United - Plateau -:-
18:00Shooting Stars - Remo Stars -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30FC Oss - USV Hercules -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Cajamarca - Binacional -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.15 ]

PERU: Liga Women

23:00Ayacucho F - U. de Deportes F -:-

POLONIA: III Liga - Group I

18:00Jagiellonia II - Bron Radom -:-
18:00KS Kutno - Biala Piska -:-
18:00Skierniewice - Wikielec -:-
18:00Swit - Mamry Gizycko -:-
18:00Ursus Warszawa - Pilica Bialobrzegi -:-
19:00Blonianka Blonie - Pelikan -:-
19:00Sokol Aleksandrow L. - Legia II -:-
19:00Szczuczyn - Legionowo -:-
19:30Polonia W. - LKS Lodz II -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

18:00Admira Prague - Pisek -:-
18:00Plzen B - Karlovy Vary -:-
18:00SK Rakovnik - Slavia Praga B -:-
18:00AnulatVltavin - Vysehrad -:-
19:00Benesov - Motorlet Prague -:-
19:00Domazlice - Povltavska FA -:-
19:00Pribram B - Kraluv Dvur -:-
19:00Sokolov - Hostoun -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

18:00Hradec Kralove B - Jablonec B -:-
18:00Pardubice B - Teplice B -:-
18:00Prepere - Mlada Boleslav B -:-
18:00Usti nad Orlici - Liberec B -:-
18:00Zapy - Brozany -:-
18:00Zbuzany - Velvary -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

16:00Ostrava B - Otrokovice -:-
18:00Zlin B - Blansko -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

19:00Kolin - Nachod -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

19:00Brno B - Breclav -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

18:30Vsechovice - FK Kozlovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

18:30Frydlant n. O. - Opava B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

18:30Bohunice - Bosonohy -:-
18:30Moravska Slavia - Boskovice -:-
19:00Rajecko - Bystrc -:-
19:00Sparta Brno - Lisen B -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Atletico Pantoja - Cibao -:-
23:00Vega Real - Delfines Del Este -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

16:00Amkar - Omsk -:-
17:00Zenit-Izhevsk - Dynamo Barnaul -:-

SEYCHELLES: First Division League - Grupă retrogradare

16:30Anse Reunion - Revengers -:-
16:30Red Star - Bazar Brothers -:-

SLOVACIA: Divison C Central

18:30D. Kubin - Lip. Hradok -:-
18:30Jednota Banova - Krasno -:-
18:30Kalinovo - MSK Lucenec -:-
18:30Kovacova - Zarnovica -:-
18:30MSK Martin - Cadca -:-
18:30Oravske Vesele - R. Sobota -:-
18:30Podkonice - Lip. Stiavnica -:-
18:30Rakytovce - Filakovo -:-

SUA: MLS Next Pro

05:00Tacoma Defiance - Portland Timbers 2 -:-

SUA: USL League Two

23:00Black Rock - Western Mass Pioneers -:-
02:00Cleveland Force - Fort Wayne -:-
02:00Midwest United - Flint City -:-
05:30Golden State Force - Southern California -:-
22:00FC Florida U23 - Miami City -:-
00:00New Jersey Copa - Cedar -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

20:00Djurgarden F - Kalmar F -:-

TAIWAN: Premier League

14:00Taiwan Steel - Taipower -:-

TUNISIA: Cupa

18:00Hamam-Sousse - Rejiche -:-
18:00Hammam-Lif - Tabarka -:-
18:00Magel Bel Abbes - Msaken -:-
18:00Slimane - Zarzis -:-
18:00Takelsa - ES Fahs -:-
18:00US Tataouine - EM Mahdia -:-

UNGARIA: NB I Women - Play-off

19:00Haladas F - MTK Hungaria F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.