Fotbal » 22.03.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Cupa Mondială - Calificări - Primul tur
02:00Insulele Virgine US - Insulele Virgine Britanice -:-21:00Anguilla - Turks & Caicos -:-
AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor - Calificări - Preliminar
20:00Chad - Mauritius -:-21:00Sao Tome and Principe - South Sudan -:-
ALGERIA: U21 League
23:00Kabylie U21 - Belouizdad U21 -:-23:00Setif U21 - Chlef U21 -:-
23:00USM Alger U21 - Biskra U21 -:-
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Nations League - League A - Play Offs
02:00SUA - Jamaica -:-05:15Panama - Mexic -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U17
01:30Ecuador U17 F - Uruguay U17 F -:-01:30Paraguay U17 F - Chile U17 F -:-
ANGLIA: Premier League 2
21:00Middlesbrough U21 - Newcastle U21 -:-21:00Sunderland U21 - Leicester U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
13:00Sheffield Wed U21 - QPR U21 -:-14:00Burnley U21 - Bournemouth U21 -:-
15:00Charlton U21 - Colchester U21 -:-
ANGLIA: Women's National League North
21:45Wolverhampton F - West Brom F -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Deportivo Muniz - Yupanqui -:-20:30Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres -:-
20:30Lugano - Argentino de Rosario -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
01:00Racing Club - San Martin Burzaco -:-20:00Newells Old Boys - Midland -:-
22:15Independiente - Laferrere -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
00:00Platense 2 - Tigre 2 -:-02:00Boca Juniors 2 - Sarmiento Junin 2 -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
10:30Manly Utd - Sydney Olympic -:-AUSTRALIA: NPL South Australian
11:00South Adelaide - Adelaide Croatia Raiders -:-11:15NE Metrostars - Modbury -:-
11:45Adelaide City - FK Beograd -:-
11:45Adelaide Comets - Para -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
10:30Melbourne Knights - Hume City -:-10:30St Albans - Manningham United Blues -:-
11:00Green Gully - Dandenong -:-
11:30Oakleigh - South Melbourne -:-
AUSTRALIA: NPL Western Australia
13:00Perth SC - Stirling Macedonia -:-AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Marchfeld - Wiener Viktoria -:-20:00Neusiedl - Donaufeld Wien -:-
20:30Favoritner - Kremser -:-
20:30TWL Elektra - SV Oberwart -:-
20:30Wiener - Austria (Am) -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Allerheiligen - SPG Wels -:-20:00Deutschlandsberger - Union Gurten -:-
20:00Vocklamarkt - Weiz -:-
20:00Voitsberg - Gleisdorf -:-
20:00Vorwarts Steyr - Bad Gleichenberg -:-
20:00Weindorf St. Anna - Ried (Am) -:-
20:00Wolfsberger (Am) - Wallern/St Marienkirchen -:-
AUSTRIA: Karnten
19:30St. Jakob/Ros - ATSV Wolfsberger -:-19:30Treibach - A. Klagenfurt (Am) -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
20:00St. Polten (Am) - Rohrbach -:-20:30Korneuburg - Haitzendorf -:-
20:30Kottingbrunn - St. Peter in der Au -:-
20:30Langenrohr - Ortmann -:-
20:30Waidhofen/Thaya - Zwettl -:-
21:00Warth - Schrems -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
19:00Leonfelden - SPG Wels II -:-20:00Edelweiss - ASK St.Valentin -:-
20:30Ostermiething - Dietach -:-
AUSTRIA: Salzburg
20:00SAK 1914 - Seekirchen -:-20:00Strasswalchen - Thalgau -:-
20:00UFC Hallein - Adnet -:-
AUSTRIA: Steiermark
20:00Furstenfeld - Kalsdorf -:-20:00Heiligenkreuz - Koflach -:-
20:00Hohenhaus Schladming - Tillmitsch -:-
20:00Ilzer SV - Weinland Gamlitz -:-
20:00Lafnitz (Am) - UFC Fehring -:-
20:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lebring -:-
20:00SV Union Gnas - SV Frauental -:-
AUSTRIA: Tirol
20:30SV Worgl - Kitzbuhel -:-AUSTRIA: Wien
19:00Mannsworth - Sportunion Mauer -:-19:30SV Donau - Simmeringer -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00FC Gomel F - Vitebsk F -:-BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
21:00Charleroi F - Femina Woluwe F -:-BRAZILIA: Amapaense
01:00Ypiranga AP - Santos AP -:-BRAZILIA: Amazonense - Al doilea tur
21:45Atletico Rio Negro - Princesa do Solimoes -:-BRAZILIA: Brasiliense - Play-off
01:30Brasiliense - Capital -:-BRAZILIA: Catarinense - Play-off
01:30Barra FC - Criciuma -:-BRAZILIA: Mineiro - Retrogradare
01:00Patrocinense - Ipatinga -:-BRAZILIA: Copa Alagoas - Play-off
01:00Coruripe - SC Penedense -:-BRAZILIA: Cupa Verde
02:00Manaus - Paysandu -:-BRAZILIA: Cupa Nordeste
00:00Itabaiana - Maranhao -:-00:00Treze - Botafogo PB -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
20:00Criciuma U20 - Figueirense U20 -:-BRAZILIA: Goiano U20
20:30Aparecida EC U20 - Atletico GO U20 -:-20:30Cerrado EC U20 - Aparecidense U20 -:-
20:30Goias U20 - Royal U20 -:-
20:30Guanabara City U20 - Vila Nova U20 -:-
20:30Itaberai U20 - Guapo M19 U20 -:-
20:30Jataiense U20 - Trindade U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
00:30Corinthians F - America Mineiro F -:-00:00Sao Paulo F - Ferroviaria F -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă campionat
16:00Canon Yaounde - Colombe -:-16:00Dynamo Douala - Victoria United -:-
16:00Stade Renard - Cotonsport -:-
16:00Yong Sports Academy - Gazelle -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Aigle Royal - Les Astres -:-16:00Avion Academy - Union Douala -:-
16:00Bamboutos FC - Fauve Azur Elite -:-
16:00Bamenda - UMS de Loum -:-
16:00Fortuna Mfou - Fovu Baham -:-
CAMERUN: Elite Two - Grupă campionat
16:00Aigle Moungo - Panthere -:-16:00Dragon de Yaounde - Feutcheu -:-
16:00Eding Sport - Bafoussam -:-
16:00Tonnerre - Bafmeng United -:-
CAMERUN: Elite Two - Grupă retrogradare
16:00Isohsa - AS Fap -:-16:00Leopard de Douala - Foncha -:-
16:00Renaissance - Yafoot -:-
16:00Unisport Bafang - FC Rangers of Bafut -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:00As Dgssie - Elect Sport -:-COLUMBIA: Copa Colombia
23:00Huila - Barranquilla -:-23:00U. Magdalena - Tigres -:-
03:00Once Caldas - Bogota -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30Tshinkunku - Simba -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura
23:00Antioquia - Carmelita -:-02:00Jaco - Quepos Cambute -:-
04:00Cofutpa - ADR Jicaral -:-
CROAŢIA: Prva NL
16:30Sesvete - Orijent -:-CROAŢIA: Druga NL
16:30Dragovoljac - Marsonia -:-ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:30Tecnico U. - Ind. del Valle -:-02:00Emelec - Delfin -:-
EUROPA: Campionatul European U21 - Calificări
13:30Belarus U21 - Grecia U21 -:-14:00Azerbaijan U21 - Anglia U21 -:-
16:00Montenegro U21 - Armenia U21 -:-
18:00Albania U21 - Finlanda U21 -:-
19:00Germania U21 - Kosovo U21 -:-
19:00San Marino U21 - Irlanda U21 -:-
19:00Slovenia U21 - Bosnia și Herțegovina U21 -:-
19:15Italia U21 - Letonia U21 -:-
20:00Ţara Galilor U21 - Lituania U21 -:-
20:30Luxemburg U21 - Serbia U21 -:-
EUROPA: Elite League U20
18:45Polonia U20 - Anglia U20 -:-FRANŢA: National
20:30Epinal - Dijon -:-20:30GOAL FC - Villefranche -:-
20:30Martigues - Avranches -:-
20:30Nimes - Marignane GCB -:-
20:30Orleans - Cholet -:-
20:30Red Star - Nancy -:-
20:30Rouen - Le Mans -:-
20:30Sochaux - Chateauroux -:-
FRANŢA: National 2 - Group B
20:00Les Herbiers - La Roche -:-20:30Bergerac - Romorantin -:-
21:00Angouleme - Trelissac -:-
FRANŢA: National 2 - Group C
20:00Stade Briochin - Saint-Malo -:-FRANŢA: National 2 - Group D
20:00Bourg en Bresse - Macon -:-FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
22:00Fleury 91 F - Paris FC F -:-GERMANIA: Regionalliga Sudwest
20:00Homburg - Stuttgart II -:-GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Bayern II - Augsburg II -:-20:00Buchbach - Nurnberg II -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
20:15Wandsbeker Concordia - TSV Buchholz 08 -:-20:30Harksheide - HEBC Hamburg -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
20:30Oberneuland - Komet Arsten -:-GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:00Cosmos Koblenz - Worms -:-20:30Morlautern - Auersmacher -:-
21:00Waldalgesheim - Karbach -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
20:00ATSV - Hankofen-Hailing -:-20:00Kornburg - Feucht -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
20:00Erlbach - Dachau -:-GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
20:00Grossaspach - Mutschelbach -:-GERMANIA: Bundesliga - Feminin
19:30Freiburg F - Hoffenheim F -:-INDIA: I-League
12:00Namdhari - Rajasthan United -:-15:30Inter Kashi - Lajong -:-
INDIA: IWL Women
12:00Sethu F - HOPS F -:-IRLANDA: Divizia 1
21:45Athlone - Longford -:-21:45Bray - Wexford -:-
21:45Cobh Ramblers - UC Dublin -:-
21:45Finn Harps - Kerry -:-
21:45Treaty United - Cork City -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship
21:45Portadown - Bangor FC -:-ISRAEL: Leumit League
15:00Bnei Yehuda - Hapoel Afula -:-15:00Hapoel Umm al-Fahm - MS Kafr Qasim -:-
15:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan -:-
15:00Ramat Hasharon - Nof Hagalil -:-
ISRAEL: Liga Alef North
12:40H. Raanana - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-13:00Hapoel Bnei Zalfa - H. Migdal HaEmek -:-
13:00M. Kiryat Ata-Bialik - Hapoel Kafr Kanna -:-
13:00Tayibe - Kiryat Yam -:-
13:00Tzeirei Kafr Kanna - Ironi Baka -:-
13:00Tzeirey Um El Fahem - Ironi Nesher -:-
ISRAEL: Liga Alef South
12:35Maccabi Yavne - Ironi Modiin -:-12:45Agudat Sport Ashdod - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
13:00H. Bikat Hayarden - Hapoel Kfar Shalem -:-
13:00H. Herzliya - Shimshon Kafr Qasim -:-
13:00H. Marmorek - SC Dimona -:-
ITALIA: Serie C - Group B
21:45Sestri Levante - Gubbio -:-KAZAHSTAN: Cupa - Play Off-uri promovare
12:00Taraz - Jas Qyran -:-LITUANIA: I Lyga
18:00Babrungas - Siauliai 2 -:-18:00Nevezis Kedainiai - FK Panevezys 2 -:-
19:00Neptunas - Kauno Zalgiris 2 -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
23:00Africa de Sud - Andorra -:-23:00Puerto Rico - Belize -:-
23:00Venezuela - Italia -:-
03:30Guatemala - Ecuador -:-
12:00Central African Rep. - Bhutan -:-
12:00Madagascar - Burundi -:-
12:20Japonia U23 - Mali U23 -:-
13:00Cambodgia - Guineea Ecuatorială -:-
13:00Croaţia U18 - Arabia Saudită U18 -:-
14:00Maroc U18 - Danemarca U18 -:-
15:00Anglia U18 - Germania U18 -:-
15:00Armenia - Kosovo -:-
15:00Botswana - Rwanda -:-
15:00Bulgaria - Tanzania -:-
15:00Burkina Faso - Libia -:-
15:00Finlanda U18 - Elveţia U18 -:-
15:00Germania U16 - Italia U16 -:-
15:00Nigeria - Ghana -:-
15:00Portugalia U18 - Georgia U18 -:-
15:00România - Irlanda de Nord -:-
15:00Suedia U18 - România U18 -:-
15:00Tunisia U17 - Maroc U17 -:-
15:30Cipru U21 - Suedia U21 -:-
16:00Germania U20 - Franţa U20 -:-
16:30Macedonia de Nord - Moldova -:-
16:30Ungaria U20 - Islanda U20 -:-
17:15Papua Noua Guinee - Sri Lanka -:-
18:00Azerbaijan - Mongolia -:-
18:00Belgia U18 - Ţara Galilor U18 -:-
19:00Cehia U18 - Olanda U18 -:-
19:00Insulele Feroe - Liechtenstein -:-
19:00Norvegia - Cehia -:-
19:30Franţa U23 - Coasta de Fildeş U23 -:-
20:00Bermuda - Brunei -:-
20:00Comoros - Uganda -:-
20:00Ucraina U23 - Maroc U23 -:-
20:30Malta U19 - Albania U19 -:-
21:30Austria U21 - Danemarca U21 -:-
21:30Senegal - Gabon -:-
21:45Albania - Chile -:-
21:45Olanda - Scoţia -:-
21:45Ungaria - Turcia -:-
22:00Egipt - Noua Zeelandă -:-
22:30Spania - Columbia -:-
23:00Algeria - Bolivia -:-
23:00Niger - Togo -:-
23:00Peru - Nicaragua -:-
00:00Maroc - Angola -:-
00:00Mauritania - Mali -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
13:00Hacken (Swe) - Naestved (Den) -:-13:30Wisla (Pol) - S. Rzeszow (Pol) -:-
15:00Djurgarden (Swe) - Örebro (Swe) -:-
18:00Mariehamn (Fin) - TPS Turku (Fin) -:-
18:00Start (Nor) - Flekkeroy (Nor) -:-
19:00Elfsborg (Swe) - Halmstad (Swe) -:-
MACAU: Elite League
13:00Chao Pak Kei - Tak Chun Ka I -:-15:00Hang Sai - Cheng Fung -:-
MAROC: Botola Pro
00:00Mouloudia Oujda - Wydad -:-MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Celaya - Atl. Morelia -:-NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
02:00UNAN-Managua - Jalapa -:-NORVEGIA: OBOS Supercup - Play-off
20:30Skeid - Frigg -:-NORVEGIA: Nasjonal U19 CL
15:00Tromso U19 - Stabaek U19 -:-OLANDA: Eredivisie - Feminin
19:45Telstar F - Sittard F -:-PERU: Liga Women
23:00AD Cantolao F - Killas F -:-23:00Ayacucho F - Carlos Mannucci F -:-
23:00Biavo F - Melgar F -:-
23:00Cesar Vallejo F - UNSAAC F -:-
23:00Defensores F - Sporting Cristal F -:-
23:00Dep. Municipal F - A. Lima F -:-
POLONIA: Division 2
20:00Skra - Chojniczanka -:-21:00Pogon Siedlce - Elblag -:-
POLONIA: III Liga - Group I
19:00Bron Radom - Pelikan -:-POLONIA: III Liga - Group II
16:00Gedania Gdansk - Luzino -:-POLONIA: Central Youth League
12:00Arka U19 - Lech U19 -:-REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
15:00Hradec Kralove B - Pardubice B -:-19:00Usti n. L. - Liberec B -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
17:00Zlinsko - Bohunice -:-18:00Hlucin - Blansko -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
19:30Batov - Nove Sady -:-REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
19:00Petrin Plzen B - Plzen-Cernice -:-REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
19:00Luhacovice - Nevsova -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3
15:00Dunărea Călărași - Gloria Baneasa -:-15:00Inainte Modelu - LPS HD Clinceni -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4
15:00CS Din. Bucuresti - Flacăra Moreni -:-15:00FC Pucioasa - Paulesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8
15:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9
15:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj -:-15:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10
15:00Minaur Baia Mare - Sanatatea Cluj -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:15Real Republicans - Bhantal -:-SIRIA: Syria Cup
16:00Al Taliya - Foutoua -:-16:00Al Wahda - Wathbah -:-
16:00Hottin - Al-Ittihad Aleppo -:-
16:00Tishreen - Al Shahba -:-
SLOVENIA: 2. SNL
16:00Tabor Sezana - Nafta -:-21:15Gorica - NK Krka -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
21:00Mallorca B - Binissalem -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
21:00Lagunak - Beti Kozkor -:-SUA: US Open Cupa
01:00Steel City - Michigan Stars -:-01:30Carolina Core - Northern Virginia -:-
01:30Chattanooga Red Wolves - Brockton United -:-
01:30Crown Legacy - SC United Heat -:-
01:30Motown - New York City II -:-
01:30Vereinigung - Charlotte Independ. -:-
01:30Western Mass Pioneers - Union Omaha -:-
02:30Lubbock Matadors - Arizona Monsoon -:-
03:30Colorado Rapids 2 - Azteca -:-
04:30LA Galaxy 2 - Irvine Zeta 2 -:-
TAILANDA: Thai League 2
14:00Chainat - Samut Prakan City -:-ŢARA GALILOR: Cymru South
21:30Ammanford - Llanelli -:-21:30Taffs Well - Caerau Ely -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
13:00Prykarpattya - Inhulets -:-UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:00Hirnyk-Sport - Nyva Ternopil -:-UCRAINA: Druha Liga
14:00Zvyagel - Kremin 2 -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Wanderers - Boston River -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.