REFRESH

Fotbal » 13.08.2022 » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

14:30Aston Villa - Everton -:-
17:00Arsenal - Leicester -:-
17:00Brighton - Newcastle -:-
17:00Manchester City - Bournemouth -:-
17:00Southampton - Leeds -:-
17:00Wolves - Fulham -:-
19:30Brentford - Manchester Utd -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:00Monaco - Rennes -:-
22:00PSG - Montpellier -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Bremen - Stuttgart -:-
16:30Hertha - Frankfurt -:-
16:30Hoffenheim - Bochum -:-
16:30Leverkusen - Augsburg -:-
16:30RB Leipzig - Köln -:-
19:30Schalke - Monchengladbach -:-

ITALIA: Serie A

19:30AC Milan - Udinese -:-
19:30Sampdoria - Atalanta -:-
21:45Lecce - Inter -:-
21:45Monza - Torino -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - Superliga

19:00UTA Arad - 'U' Cluj -:-
21:45Petrolul Ploiești - Rapid București -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00CSC 1599 Șelimbăr - Politehnica Timișoara -:-
11:00CSC Dumbravita - Unirea Dej -:-
11:00Poli Iași - ACS Viitorul Tg. Jiu -:-
11:00Ripensia Timișoara - Unirea Slobozia -:-
11:00Unirea Constanța - Progresul Spartac -:-
11:30Metaloglobus București - FC Buzău -:-

SPANIA: LaLiga

18:00Celta Vigo - Espanyol -:-
20:00Valladolid - Villarreal -:-
22:00Barcelona - Vallecano -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Mamelodi - Kaizer -:-
16:00Marumo Gallants - Golden Arrows -:-
16:00Stellenbosch - Royal AM -:-
18:30Richards Bay - Sekhukhune -:-
21:00AmaZulu - Cape Town City -:-

ANGLIA: Championship

14:30Cardiff - Birmingham -:-
17:00Blackpool - Swansea -:-
17:00Huddersfield - Stoke -:-
17:00Hull - Norwich -:-
17:00Luton - Preston -:-
17:00Millwall - Coventry -:-
17:00Rotherham - Reading -:-
17:00Sunderland - QPR -:-
17:00Wigan - Bristol City -:-

ANGLIA: League One

14:30Bristol Rovers - Oxford Utd -:-
17:00Accrington - Burton -:-
17:00Cambridge Utd - Exeter -:-
17:00Cheltenham - Portsmouth -:-
17:00Derby - Barnsley -:-
17:00Ipswich - Milton Keynes -:-
17:00Lincoln - Forest Green -:-
17:00Morecambe - Fleetwood -:-
17:00Plymouth - Peterborough -:-
17:00Port Vale - Bolton -:-
17:00Sheffield Wed - Charlton -:-
17:00Wycombe - Shrewsbury -:-

ANGLIA: League Two

17:00Bradford City - Newport -:-
17:00Carlisle - Swindon -:-
17:00Harrogate - Crawley -:-
17:00Leyton Orient - Mansfield -:-
17:00Northampton - Hartlepool -:-
17:00Rochdale - Grimsby -:-
17:00Salford - Crewe -:-
17:00Stockport - Colchester -:-
17:00Sutton - Barrow -:-
17:00Tranmere - Gillingham FC -:-
17:00Walsall - Stevenage -:-
17:00Wimbledon - Doncaster -:-

ANGLIA: National League

17:00Boreham Wood - Notts County -:-
17:00Bromley - Altrincham -:-
17:00Chesterfield - Aldershot -:-
17:00Eastleigh - Wealdstone -:-
17:00Gateshead - Barnet -:-
17:00Halifax - Torquay -:-
17:00Maidenhead - Scunthorpe -:-
17:00Maidstone - York -:-
17:00Solihull Moors - Southend -:-
17:00Woking - Dagenham & Red. -:-
17:00Yeovil - Wrexham -:-
19:20Oldham - Dorking -:-

ANGLIA: National League North

17:00Banbury - AFC Fylde -:-
17:00Buxton - Curzon Ashton -:-
17:00Chester - Brackley Town -:-
17:00Chorley - Darlington -:-
17:00Farsley - Alfreton -:-
17:00Gloucester - Boston Utd -:-
17:00Kettering - Bradford PA -:-
17:00Kidderminster - Leamington -:-
17:00King’s Lynn - Blyth -:-
17:00Scarborough - Hereford -:-
17:00Southport - Peterborough Sports -:-
17:00Spennymoor - Telford -:-

ANGLIA: National League South

17:00Braintree - Havant & W -:-
17:00Chippenham - Chelmsford -:-
17:00Concord - Taunton -:-
17:00Dartford - Cheshunt -:-
17:00Dover - Hungerford -:-
17:00Eastbourne Boro - Bath -:-
17:00Farnborough - Dulwich Hamlet -:-
17:00Hampton & Richmond - Hemel Hempstead -:-
17:00Slough - Tonbridge -:-
17:00St. Albans - Oxford City -:-
17:00Welling - Worthing -:-
17:00Weymouth - Ebbsfleet -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00FC United - Atherton -:-
17:00Guiseley - Marine -:-
17:00Hyde - Radcliffe -:-
17:00Lancaster - Nantwich -:-
17:00Liversedge - Ashton Utd -:-
17:00Marske - Belper Town -:-
17:00Matlock - Whitby -:-
17:00South Shields - Stalybridge -:-
17:00Stafford - Bamber Bridge -:-
17:00Warrington - Morpeth -:-
17:00Warrington Rylands - Gainsborough -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Basford - AFC Rushden & Diamonds -:-
17:00Bedford - Barwell -:-
17:00Coalville - Alvechurch -:-
17:00Hitchin - Rushall -:-
17:00Ilkeston - Leiston -:-
17:00Mickleover - Hednesford -:-
17:00Needham Market - Bromsgrove -:-
17:00Nuneaton - Royston -:-
17:00Redditch - Kings Langley -:-
17:00St. Ives - Stratford -:-
17:00Stourbridge - Tamworth -:-

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Plymouth Parkway -:-
17:00Chesham - Hartley Wintney -:-
17:00Harrow - Winchester -:-
17:00Hayes & Yeading - Salisbury -:-
17:00Merthyr Town - Bracknell -:-
17:00North Leigh - Met. Police -:-
17:00Poole - Tiverton -:-
17:00Swindon S - Hendon -:-
17:00Truro - Dorchester -:-
17:00Weston-super-Mare - Gosport -:-
17:00Yate Town - Hanwell Town -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Billericay - Cray -:-
17:00Bishop's Stortford - Haringey -:-
17:00Bognor Regis - Hornchurch -:-
17:00Canvey Island - Horsham FC -:-
17:00Carshalton - Brightlingsea -:-
17:00Corinthian-Casuals - Bowers & Pitsea -:-
17:00Enfield Town - Folkestone -:-
17:00Hastings - Aveley -:-
17:00Margate - Kingstonian -:-
17:00Wingate & Finchley - Lewes -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Arsenal U18 - Chelsea U18 -:-
13:00Brighton U18 - Fulham U18 -:-
13:00Crystal Palace U18 - West Ham U18 -:-
13:00West Brom U18 - Norwich U18 -:-
13:30Leicester U18 - Tottenham U18 -:-
14:00Blackburn U18 - Wolves U18 -:-
14:00Nottingham U18 - Everton U18 -:-
14:00Stoke City U18 - Leeds U18 -:-
14:30Liverpool U18 - Middlesbrough U18 -:-
14:30Sunderland U18 - Derby U18 -:-
15:00Southampton U18 - Aston Villa U18 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Huracan - Sarmiento Junin -:-
01:00Platense - Banfield -:-
03:30Patronato - San Lorenzo -:-
21:30Defensa y Justicia - Tigre -:-
21:30Rosario - Barracas Central -:-
00:00Lanus - Independiente -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:35Atl. Rafaela - CA Estudiantes -:-
20:10Sacachispas - Belgrano -:-
21:00Deportivo Maipu - Temperley -:-
00:10Instituto - Dep. Riestra -:-

ARGENTINA: Primera B - Clasura

19:15Justo Jose de Urquiza - Los Andes -:-
21:30Acassuso - Fenix -:-
21:30Canuelas - Comunicaciones -:-
21:30Defensores Unidos - UAI Urquiza -:-
21:30Deportivo Merlo - Deportivo Armenio -:-
21:30Talleres (R.E) - Dock Sud -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

23:00Atlas - Claypole -:-
23:00Central Cordoba - Argentino de Merlo -:-
23:00Deportivo Espanol - Puerto Nuevo -:-
23:00El Porvenir - Real Pilar -:-
23:00Excursionistas - Victoriano A. -:-
23:00Leandro N. Alem - General Lamadrid -:-
23:00Liniers - Club Lujan -:-
23:00Midland - Laferrere -:-
23:00Sportivo Italiano - Berazategui -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

23:00Deportivo Muniz - Central Ballester -:-
23:00Deportivo Paraguayo - Yupanqui -:-
23:00Juventud Unida S. M. - Argentino de Rosario -:-
23:00Mercedes - CSR Espanol -:-
23:00Sportivo Barracas - Lugano -:-

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00Tigre 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
17:00Talleres Cordoba 2 - Estudiantes 2 -:-

ARMENIA: VBET Premier League

17:00Pyunik - Shirak -:-
19:30Urartu - Van -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Belconnen United - Gungahlin -:-
08:00Canberra Olympic - West Canberra Wanderers -:-
08:00Tigers FC - O'Connor Knights -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Broadmeadow - Maitland -:-

AUSTRALIA: NPL NSW - Play-off

08:00Sydney Olympic - Manly Utd -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

08:30Adelaide City - Adelaide Olympic -:-
08:30Adelaide U21 - West Torrens -:-
08:30Croydon - Adelaide Comets -:-
08:30Cumberland Utd. - Campbelltown City -:-
08:30NE Metrostars - South Adelaide -:-
08:30Sturt Lions - White City -:-

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:00South Hobart - Glenorchy Knights -:-
07:30Olympia Warriors - Devonport -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

10:45South Melbourne - Dandenong City -:-
12:00Hume City - Dandenong -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Armadale - Bayswater City -:-
10:00Balcatta - Cockburn City -:-
10:00Floreat Athena - Sorrento -:-
10:00Stirling Macedonia - Inglewood -:-
12:00Perth SC - Gwelup Croatia SC -:-
13:00Perth Glory U21 - Joondalup -:-

AUSTRIA: Bundesliga

18:00A. Klagenfurt - Ried -:-
18:00Austria Viena - Tirol -:-
20:30Sturm Graz - Altach -:-

AUSTRIA: 2. Liga

21:00Rapid (Am) - Amstetten -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

18:30Donaufeld Wien - Wiener -:-
18:30Stripfing - Neusiedl -:-
19:30Leobendorf - Kremser -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

18:00LASK (Am) - Treibach -:-
18:00Wolfsberger (Am) - Ried (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:30Rotenberg - Wolfurt -:-
18:00Altach U21 - Lauterach -:-
18:00Dornbirner SV - Admira Dornbirn -:-
19:00Hohenems - Gofis -:-

AZERBAIJAN: Premier League

17:20Sumqayit - Qarabag -:-
19:30Sabail - Turan -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

15:00Isloch - Dynamo Brest -:-
17:00FC Minsk - Vitebsk -:-
19:00Slavia Mozyr - Gomel -:-

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Maxline Rogachev - Volna Pinsk -:-
15:00Petrikov - Naftan -:-
17:00FC Slonim - Smorgon -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Dnepr Mogilev 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-
13:00Zhodino 2 - Energetik-BGU 2 -:-
15:00Neman 2 - Slutsk 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

15:30Dynamo Brest F - Zorka-BDU F -:-
17:30Din. Minsk F - Belarus U19 F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

17:00Westerlo - St. Liege -:-
19:15Cercle Brugge - KV Mechelen -:-
19:15Seraing - Charleroi -:-
21:45Royale Union SG - Kortrijk -:-

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Beerschot VA - Beveren -:-
21:00Club Brugge U23 - St. Liege U23 -:-

BELGIA: Super League Women

15:00Gent F - Leuven F -:-
17:00Waregem F - Club Brugge F -:-
21:00Charleroi F - Mechelen F -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

22:00Santa Cruz - Bolivar -:-
00:15The Strongest - Palmaflor -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:00Sloboda - Borac Banja Luka -:-
18:00AmânatZrinjski - Siroki Brijeg -:-
18:30Posusje - Sloga Doboj -:-
22:00Zeljeznicar - Tuzla City -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:00Bratstvo Gracanica - GOSK Gabela -:-
18:00Gradacac - Vis Simm-Bau -:-
18:00Gradina Srebrenik - Banovici -:-
18:00Jedinstvo Bihac - Radnicki Lukavac -:-
18:00Kakanj - Tomislav -:-
18:00Stupcanica - Mladost DK -:-
18:00TOSK Tesanj - Gorazde -:-
18:00Travnik - Hadzici -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:00Drina Zvornik - Sutjeska Foca -:-
18:00Ljubic Prnjavor - Famos Vojkovici -:-
18:00Novi Grad - Modrica -:-
18:00Podrinje Janja - Omarska -:-
18:00Prijedor - Laktasi -:-
18:00Slavija - Radnik Bijeljina -:-
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac -:-
18:00Zvijezda 09 - Kozara -:-

BRAZILIA: Serie A

22:30Goias - Avai -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00Vila Nova - Londrina -:-
03:30Bahia - Ituano -:-
03:30Brusque - Ponte Preta -:-
17:00Operario - Sampaio Correa -:-
17:00Vasco - Tombense -:-
22:00Sport Recife - CSA -:-
22:30Cruzeiro - Chapecoense-SC -:-
00:30Guarani - Nautico -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Aparecidense - Botafogo PB -:-
23:00Botafogo SP - Remo -:-
23:00Campinense - Volta Redonda -:-
23:00Confianca - Atletico-CE -:-
23:00EC Sao Jose - AE Altos -:-
23:00Ferroviario - Ypiranga FC -:-
23:00Figueirense - ABC -:-
23:00Manaus - Mirassol -:-
23:00Paysandu - Floresta EC -:-
23:00Vitoria - Brasil de Pelotas -:-

BRAZILIA: Serie D - Play-off

21:00SER Caxias - Real Noroeste -:-
22:00Sao Bernardo - Bahia de Feira -:-
23:00Pouso Alegre - Parana -:-

BRAZILIA: Campeonato Carioca 2 - Second stage - Play Offs

20:45Americano - Olaria -:-

BRAZILIA: Campeonato Catarinense 2 - Play-off

21:00Metropolitano - Atletico Catarinense -:-
21:00Nacao - Caravaggio -:-

BRAZILIA: Copa Paulista

02:00Piracicaba - Sao Bento -:-
21:00EC Sao Bernardo - Sao Caetano -:-
21:00Primavera EC - Lemense -:-
22:00Sertaozinho - Marilia -:-

BRAZILIA: Brasileiro U20 - Play-off

17:00Internacional U20 - Flamengo U20 -:-
20:00Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 -:-

BRAZILIA: Brasileiro A2 Women - Play-off

21:00Athletico-PR F - Botafogo RJ F -:-
21:00Ceara F - JC F -:-
22:30Ariquemes F - Fortaleza F -:-

BULGARIA: Parva liga

18:45Arda - CSKA 1948 Sofia -:-
21:00Beroe - Botev Plovdiv -:-

BULGARIA: Vtora liga

18:00Belasitsa - Vitosha Bistritsa -:-
18:00Dunav Ruse - Yantra Gabrovo -:-
18:00Maritsa Plovdiv - Sozopol -:-
18:00Minyor Pernik - Montana -:-
18:00Spartak Pleven - Dobrudzha -:-
18:00Svoge - Etar -:-

BULGARIA: Third League - South-East

18:30Chernomorets 1919 - Asenovets -:-
18:30Dimitrovgrad - Beroe II -:-
18:30Gigant Saedinenie - Levski Karlovo -:-
18:30Karnobat - Vereya -:-
18:30Nesebar - Rodopa Smolyan -:-
18:30Sokol Markovo - Borislav Parvomay -:-
18:30Yambol 1915 - Rozova Dolina -:-
18:30Zagorets - Atletik Kuklen -:-

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Botev Ihtiman - Septemvri Sofia 2 -:-
18:00CSKA 1948 Sofia III - Gotse Delchev -:-
18:00CSKA Sofia II - Vladaya -:-
18:00Levski II - Oborishte -:-
18:00Marek - Chavdar Etropole -:-
18:00Razlog - Kyustendil -:-
18:00Septemvri Simitli - Rilski Sportist -:-
18:00Slavia Sofia 2 - Bansko -:-
18:00Slivnishki Geroy - Balkan Botevgrad -:-
18:00Vihren - Nadezhda Dobroslavci -:-

BULGARIA: Third League - North-East

18:00Chernomorets Balchik - Dorostol -:-
18:00Septemvri Tervel - Lokomotiv Ruse -:-
18:00Spartak II - Shumen 2007 -:-
18:00Sportist Toshevo - Botev Novi Pazar -:-

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Akademik Svishtov - Etar II -:-
18:00Boruna - Partizan Cerven Brjag -:-
18:00Botev Vratsa II - Lok. Gorna -:-
18:00Drenovets - Bdin Vidin -:-
18:00Mezdra - Juventus Malchika -:-
18:00OFK Levski - Lok. Dryanovo -:-
18:00Pavlikeni - Vihar Slavyanovo -:-
18:00Yantra Polski Trambesh - Sevlievo -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Bujumbura C. - Le Messager Ngozi -:-
16:00New Oil - Kayanza -:-
16:00TOP Junior - Tigre Noir -:-

CAMBODGIA: CPL

11:45Angkor Tiger - Visakha -:-
11:45NagaWorld - Boeung Ket -:-
14:30Svay Rieng - Kirivong Sok Sen Chey -:-
14:30Tiffy Army - Phnom Penh Crown -:-

CANADA: Canadian Premier League

04:00Cavalry - Forge -:-
21:00HFX Wanderers - Valour -:-
00:00Pacific FC - Atl. Ottawa -:-

CHILE: Primera División

03:30Coquimbo - Cobresal -:-
20:15A. Italiano - Everton -:-
22:45Curico Unido - U. De Chile -:-

CHILE: Primera B

18:00S. Morning - Deportes Temuco -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Ind. Cauquenes - Valdivia -:-
22:00San Antonio Unido - Dep. Concepcion -:-

CHINA: Super League

14:00Henan Songshan Longmen - Meizhou Hakka -:-
14:30AmânatChangchun Yatai - Chengdu Rongcheng -:-
14:30Guangzhou City - Wuhan FC -:-
14:30AmânatShanghai Shenhua - Shandong Taishan -:-

CHINA: Liga Jia

11:00Guangxi Pingguo Haliao - Shaanxi Changan -:-
11:00Nanjing City - Sichuan Jiuniu -:-
11:00Xinjiang Tianshan - Jiangxi Beidamen -:-
14:30Beijing Technology - Suzhou Dongwu -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

03:40Bucaramanga - U. Magdalena -:-
23:15Cortulua - Petrolera -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Bogota - Barranquilla -:-
23:00Llaneros - Boca Juniors -:-
23:00Quindio - Fortaleza -:-

COREEA DE SUD: K League 1

12:00Ulsan Hyundai - Daegu -:-
13:30Incheon - Jeonbuk -:-

COREEA DE SUD: K League 2

12:00Jeonnam - Anyang -:-
14:00Ansan Greeners - Gwangju -:-
14:00Bucheon - Seoul E. -:-

COREEA DE SUD: K3 League

11:00Pocheon - Gyeongju KHNP -:-
13:00Dangjin Citizen - Hwaseong -:-
13:00Gimhae - Daejeon Korail -:-
13:00Paju Citizen - Busan Kyotong -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

05:00Herediano - Sporting San Jose -:-

CROAŢIA: HNL

19:30Gorica - Lok. Zagreb -:-
22:05Din. Zagreb - Hajduk Split -:-

CROAŢIA: Prva NL

18:30Bijelo Brdo - Dragovoljac -:-
18:30Cibalia - Kustosija -:-
18:30Dubrava - Vukovar 1991 -:-
18:30Dugopolje - Croatia Zmijavci -:-
18:30Orijent - Solin -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Sithoc - Willemstad -:-

DANEMARCA: 1st Division

14:00Helsingor - Hvidovre IF -:-
16:00Nykobing - Vendsyssel -:-

DANEMARCA: 2nd Division

15:00Aarhus Fremad - BK Frem -:-
15:00Kolding - Thisted -:-
16:00Jammerbugt - Hellerup -:-

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Ishoj IF - FA 2000 -:-
15:00SfB-Oure - Vanløse -:-
15:00Tarnby - Holstebro -:-
15:00Young Boys FD - Dalum IF -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

14:00Fortuna Hjorring F - Aarhus F -:-
17:00Thisted F - Koge F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Mushuc Runa - Orense -:-
23:00Ind. del Valle - Gualaceo -:-

ECUADOR: Serie B

03:00America de Quito - Chacaritas -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Chalatenango - Luis Angel Firpo -:-
23:00Dragon - 11 Deportivo -:-
23:00Jocoro - Aguila -:-
23:00Metapan - Alianza FC -:-
23:00Platense Municipal - FAS -:-
23:00Santa Tecla - Atletico Marte -:-

ELVEŢIA: Super League

19:00Sion - Grasshoppers -:-
21:30St. Gallen - Luzern -:-

ELVEŢIA: Challenge League

19:00Lausanne Ouchy - Schaffhausen -:-

ELVEŢIA: Promotion League

16:30FC Basel II - Kriens -:-
17:00Bruhl SG - Bavois -:-
17:00Cham - St. Gallen II -:-
17:00Chiasso - Biel -:-
17:00Luzern II - Bulle -:-
17:00Rapperswil - Breitenrain -:-
17:00YF Juventus - Young Boys II -:-
17:00Zurich II - Etoile-Carouge -:-
18:00Nyonnais - Baden -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

18:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:-
18:00Meyrin - Sion II -:-
18:00Monthey - Grand-Saconnex -:-
18:30Portalban - Martigny -:-
18:30Vevey - Concordia -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Dornach - Concordia BS -:-
17:00Rotkreuz - Emmenbrucke -:-
17:00Schotz - Delemont -:-
17:00Solothurn - Muri -:-
17:00Xamax U21 - Wohlen -:-
18:00Bassecourt - Black Stars -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Eschen - Paradiso -:-
17:00Grasshopper II - Kreuzlingen -:-
17:00Hongg - Lugano II -:-
17:00Linth - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Winterthur II - Gossau -:-
18:00Taverne - Uzwil -:-
19:30Tuggen - Weesen -:-

ESTONIA: Meistriliiga

14:30Legion - Kalju -:-
17:00Flora - Narva -:-
19:15Tallinna Kalev - Tammeka -:-

ESTONIA: Esiliiga

15:00Harju Jalgpallikooli - FC Alliance -:-
15:00Levadia U21 - Elva -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

15:00Tabasalu F - Polva Lootos F -:-
15:00Tammeka Tartu F - Saku Sporting F -:-
15:00Tulevik F - Flora F -:-

FIJI: Premier League

04:30Labasa - Nadi -:-

FINLANDA: Veikkausliiga

17:00Ilves - Honka -:-
17:00Inter Turku - VPS -:-

FINLANDA: Ykkonen

15:00KPV - PK-35 -:-
17:00Ekenas - PIF Pargas -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

15:00Keski-Uusimaa - PPJ -:-
17:00Lahden Reipas - KaPa -:-
17:00LaPa - JIPPO -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

15:00EPS - Jazz Pori -:-
17:00HJS - GrIFK -:-
17:00MuSa - Ilves-Kissat -:-
17:00SalPa - Honka Akatemia -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

18:00OTP - Narpes Kraft -:-

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00ONS Oulu F - PK-35 Helsinki F -:-
15:00HJK F - NJS F -:-
15:00KuPS F - PK-35 Vantaa F -:-
17:00Aland Utd F - Ilves F -:-
17:00Honka F - HPS F -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00Guingamp - Paris FC -:-
20:00Annecy - Laval -:-
20:00Bastia - Grenoble -:-
20:00Bordeaux - Niort -:-
20:00Dijon - Caen -:-
20:00Le Havre - Pau FC -:-
20:00Metz - Valenciennes -:-
20:00Nimes - Rodez -:-
20:00Sochaux - Amiens -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Telavi - Samgurali -:-
20:00Din. Tbilisi - Bolnisi -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Bielefeld - Hamburger SV -:-
14:00Karlsruher - Sandhausen -:-
14:00Kiel - Braunschweig -:-
21:30Darmstadt - Rostock -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Dortmund II - RW Essen -:-
15:00Elversberg - Zwickau -:-
15:00Ingolstadt - Saarbrucken -:-
15:00SpVgg Bayreuth - Osnabruck -:-
15:00Verl - Munchen 1860 -:-
15:00Viktoria Koln - Dresda -:-

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hamburger SV II - Jeddeloh -:-
15:00Emden - Havelse -:-
15:00Kiel II - Teutonia Ottensen -:-
18:00Drochtersen/Assel - Norderstedt -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Chemie Leipzig - Altglienicke -:-
14:00Cottbus - Luckenwalde -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Bocholt - Wuppertaler -:-
15:00Lippstadt - Kaan-Marienborn -:-
15:00Rodinghausen - Schalke II -:-
15:00Straelen - Duren -:-
15:00Wattenscheid - Fortuna Koln -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Aalen - Fulda-Lehnerz -:-
15:00Balingen - Freiberg -:-
15:00Steinbach Haiger - Mainz II -:-
15:00Ulm - Bahlinger -:-
15:00Walldorf - Worms -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Schweinfurt - Burghausen -:-
15:00Turkgucu Munchen - Wurzburger Kickers -:-
15:00Unterhaching - Bayern II -:-
15:00Vilzing - Aubstadt -:-
18:00Eichstatt - Nurnberg II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Dynamo Schwerin - Tasmania Berlin -:-
15:00RSV Eintracht - Rathenow -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:00Bautzen - Blau-Weiss Zorbau -:-
15:00Bischofswerdaer - Ludwigsfelder -:-
15:00Einheit Rudolstadt - Eilenburg -:-
15:00Einheit Wernigerode - Grimma -:-
15:00Oberlausitz - An der Fahner Hohe -:-
15:00Plauen - Sandersdorf -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Dornbreite Lubeck - Oldenburger -:-
15:00Flensburg - Pansdorf -:-
15:00Husumer - Heider SV -:-
15:00Kilia Kiel - Eichede -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

16:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven -:-
16:00Woltmershausen - Komet Arsten -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

17:00Eintracht Celle - Ahlerstedt/Ottendorf -:-
17:00FT Braunschweig - Ramlingen-Ehlershausen -:-
17:00Spelle-Venhaus - Pattensen -:-
18:00Arminia Hannover - Gifhorn -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

18:00Bovinghausen - Lotte -:-
18:00Munster 2 - Erndtebruck -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Giessen - Alzenau -:-
15:00Stadtallendorf - Erlensee -:-
16:00Hadamar - Weidenhausen -:-
16:00SV Steinbach - Eint. Frankfurt II -:-
16:30Baunatal - Viktoria Griesheim -:-
18:00Friedberg - TUS Dietkirchen -:-
18:00Unter-Flockenbach - Waldgirmes -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Koblenz - Eisbachtal -:-
16:30Dudenhofen - Kaiserslautern II -:-
16:30Engers - Kirchberg -:-
16:30Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

12:00Kornburg - Donaustauf -:-
15:00Bamberg - 1. SC Feucht -:-
15:30Geesdorf - Cham -:-
17:00ATSV - Abtswind -:-
17:00Regensburg II - Weiden -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Deisenhofen - Ingolstadt II -:-
15:00Munchen 1860 II - Gundelfingen -:-
16:00Turkspor Augsburg - Kottern-St. Mang -:-
17:00Kirchanschoring - Erlbach -:-
18:00Nordlingen - Landsberg -:-
18:00Schalding - Memmingen -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

12:00SU Neckarsulm - ATSV Mutschelbach -:-
15:00Goppinger SV - Pforzheim -:-
15:00Stuttgarter Kickers - Nottingen -:-
15:30Freiburger - FC Holzhausen -:-
16:30Hollenbach - Villingen -:-
16:30Offenburger FV - Ravensburg -:-
16:30Reutlingen - Backnang -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

13:00Hertha U19 - RB Leipzig U19 -:-
14:00Wolfsburg U19 - Hannover U19 -:-
15:00St. Pauli U19 - Rostock U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Bayern U19 - Mnichov 1860 U19 -:-
12:00Freiburg U19 - Unterhaching U19 -:-
12:00Ingolstadt U19 - Stuttgart U19 -:-
13:00Mainz U19 - Hoffenheim U19 -:-
14:00Heidenheim U19 - Walldorf U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00RW Essen U19 - B. Monchengladbach U19 -:-
12:00Viktoria Koln U19 - Bochum U19 -:-
14:00Preussen Munster U19 - Dusseldorf U19 -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

22:00Santa Lucia - Comunicaciones -:-
00:00Municipal - Malacateco -:-

INDONESIA: Liga 1

12:00Persib - PSIS Semarang -:-
14:15PSS Sleman - Barito Putera -:-
16:30Bali United - Arema -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

17:0007 Vestur Sorvagur 2 - Undri -:-
17:00Fuglafjordur - Klaksvik 2 -:-
17:00HB Torshavn 2 - Sandur -:-
17:00TB Tvoroyri - Vikingur 2 -:-
18:30B36 Torshavn 2 - Runavik 2 -:-

IORDANIA: Premier League

19:00Shabab Al Ordon - Al-Faisaly Amman -:-
21:30Aqaba - Al Jazeera Amman -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:00Zob Ahan - Persepolis -:-
19:00Foolad - Sanat-Naft -:-
19:00Gol Gohar - Tractor-Sazi -:-

IRLANDA: National League Women

16:00Shelbourne F - Treaty Utd F -:-
16:00Sligo Rovers F - Bohemians WFC F -:-
18:00Dublin Waves F - Peamount F -:-
19:00Cork City F - Athlone WFC F -:-
21:35Galway WFC F - Wexford F -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Ballymena - Glenavon -:-
17:00Coleraine - Cliftonville -:-
17:00C. Rangers - Newry City -:-
17:00Crusaders - Dungannon -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Annagh - Knockbreda -:-
17:00Ballyclare - Ballinamallard -:-
17:00Dundela - Institute -:-
17:00H&W Welders - Ards -:-
17:00Loughgall - Warrenpoint -:-
17:00Newington - Dergview -:-

ISLANDA: Lengjudeildin

17:00Vestri - Fylkir -:-

ISLANDA: Division 2

17:00Hottur / Huginn - Reynir -:-
17:00IR Reykjavik - Olafsvik -:-
17:00Njardvik - Fjardabyggd/Leiknir -:-

ISLANDA: Icelandic Cup Women

17:00Selfoss F - Breidablik F -:-

ISRAEL: Toto Cup

20:00H. Haifa - Hapoel Hadera -:-
20:00Maccabi Bnei Raina - Kiryat Shmona -:-
20:30Hapoel Jerusalem - Nes Tziona -:-
20:30H. Tel Aviv - B. Jerusalem -:-

ITALIA: Serie B

21:45Cittadella - Pisa -:-
21:45Como - Cagliari -:-
21:45Palermo - Perugia -:-

JAPONIA: J1 League

08:00Sapporo - Kobe -:-
12:30Iwata - Urawa -:-
13:00Kawasaki - Kyoto -:-
13:00Tokyo - C-Osaka -:-
13:00Yokohama M. - Shonan -:-

JAPONIA: J2 League

12:00Grulla Morioka - Blaublitz -:-
12:00Kofu - Kumamoto -:-
12:00Mito - Verdy -:-
12:00Yokohama FC - Kusatsu -:-
13:00Okayama - Renofa Yamaguchi -:-
13:00Vegalta Sendai - Omiya Ardija -:-
13:00V-Varen Nagasaki - Ryukyu -:-
13:00Yamagata - Kanazawa -:-

JAPONIA: J3 League

10:00Azul Claro Numazu - Fujieda MYFC -:-
12:00Kamatamare - Tegevajaro Miyazaki -:-
12:00Sagamihara - Fukushima Utd -:-
13:00Vanraure - Iwaki -:-

KAZAKHSTAN: Cupa

16:00Kaspij Aktau - FK Akzhayik -:-
16:00Maqtaaral - Taraz -:-
18:00Aksu - Ordabasy -:-
18:00K. Almaty - Atyrau -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Dukagjini - Prishtina -:-
18:00Gjilani - Ferizaj -:-
18:00Trepca 89 - Drita -:-

LETONIA: Cupa

16:00Grobina - Skanstes -:-
18:00Jelgava - Metta/LU -:-

LITUANIA: A Lyga

17:00Jonava - Kauno Zalgiris -:-
19:00FK Panevezys - Siauliai FA -:-

LITUANIA: I Lyga

17:00Garliava - BE1 NFA -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

15:00UD Logrones B (Esp) - Alaves B (Esp) -:-
16:00Bonner (Ger) - Alfter (Ger) -:-
18:00Rouen (Fra) - Oissel (Fra) -:-
19:30Mosta FC (Mlt) - Sirens (Mlt) -:-
19:30Volos (Gre) - PAOK (Gre) -:-

LUME: Cupa Mondială Feminin U20

20:00Germania U20 F - Noua Zeelandă U20 F -:-
23:00Brazilia U20 F - Australia U20 F -:-

LUME: Club Friendly Women

12:00Sparta Praga F (Cze) - Real Madrid F (Esp) -:-
15:00Hradec Kralove F (Cze) - Ostrava F (Cze) -:-
18:00PSV F (Ned) - SGS Essen F (Ger) -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională

17:00Racing Luxembourg - Mondorf -:-
18:30Union Titus Petange - Fola -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

18:00Shkupi - Makedonija GP -:-

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

18:00AmânatArsimi - Vardar -:-
18:00AmânatBorec - Sloga Vinica -:-
18:00AmânatDetonit Plackovica - Belasica -:-
18:00AmânatKaraorman - Voska Sport -:-
18:00AmânatKozuf Gevgelija - Pelister -:-
18:00AmânatLok. Skopje - KF Gostivar -:-
18:00AmânatOhrid - Teteks -:-
18:00AmânatSasa - Besa 1976 -:-

MALAEZIA: Super League

16:00Melaka United - Sri Pahang -:-
16:00Petaling Jaya CFC - Negeri Sembilan -:-
16:00Terengganu - Sarawak Utd. -:-

MALAEZIA: Premier League

12:00Kelantan - PDRM FC -:-
15:15Johor DT II - Perak -:-

MALAWI: Super League

15:30AmânatBig Bullets - TN Stars -:-
15:30AmânatKaronga United - Civo Utd -:-
15:30Mighty Tigers - Blue Eagles -:-
15:30AmânatRed Lions - Kamuzu Barracks -:-
15:30Sable Farming - Civo Utd -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

05:00Necaxa - Monterrey -:-
05:05Tijuana - Puebla -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

01:45Tijuana U20 - Puebla U20 -:-
17:00Guadalajara U20 - Atlas U20 -:-
17:00U.N.A.M. U20 - Club America U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

20:00Atlas F - Guadalajara F -:-

MOLDOVA: Super Liga

18:00Dacia Buiucani - Sf.Gheorghe -:-
20:00Zimbru - Balti -:-

MOZAMBIC: Mocambola

15:00Black Bulls - Ferroviario Nacala -:-
15:00ENH Vilankulo - LD Maputo -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

20:00OFK Petrovac - Decic -:-
21:00Jedinstvo - Jezero -:-
21:00Sutjeska - Iskra -:-
22:00Arsenal Tivat - Mornar -:-

MYANMAR: National League

11:30Shan Utd - Ayeyawady -:-

NIGERIA: NNL

16:00DMD - Kebbi -:-
18:00Abia Comets - Apex Krane -:-
18:00ABS - Sokoto -:-
18:00Bayelsa United - Warri Wolves -:-
18:00Campos - Gateway Utd. -:-
18:00City FC Abuja - FWC Champions -:-
18:00Crown - One Rocket -:-
18:00EFCC - Mighty Jets -:-
18:00Ekiti United - Osun -:-
18:00El Kanemi - Zamfara United -:-
18:00Giant Brillars - Ikorodu City -:-
18:00Go Round - Cynosure -:-
18:00Green Beret - Doma United -:-
18:00Ibom Youths - Abeokuta -:-
18:00J'Atete - Adoration -:-
18:00Jigawa Golden Stars - Adamawa Utd -:-
18:00Malumfashi - Kogi -:-
18:00Nigeria Airforce FC - Road Safety -:-
18:00Ottasolo - Ijebu -:-
18:00Rovers FC - Nnewi -:-
18:00Yobe Stars - Oyah Sports -:-

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Aalesund - Haugesund -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

16:00Sotra - V. Haugesund -:-
16:00Ullern - Staal Jorpeland -:-
17:00Arendal - Orn -:-
17:00Moss - Notodden -:-
17:00Odd 2 - Halden -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

14:00SK Gjovik-Lyn - Brattvag -:-
17:00Baerum Sportsklubb - Ull/Kisa -:-
18:00Alta - Asker -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

13:00Fyllingsdalen - Grei -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Floro - Toten -:-
14:00Honefoss - Hødd 2 -:-
15:00Forde - Lillehammer -:-
15:00Molde 2 - Elverum -:-
15:00Volda TI - Spjelkavik -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Bremnes - Djerv 1919 -:-
16:00Bjarg - Viking 2 -:-
16:00Fana - Stord -:-
16:00Sola - Akra -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

15:00Follo - Uradd -:-
15:00Fredrikstad 2 - IL Express -:-
16:00Halsen - Eik-Tonsberg -:-
16:00Mandalskameratene - Jeloy -:-
16:00Vindbjart - Fram -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

14:00Junkeren - Innstrandens -:-
14:00Rana FK - Kolstad -:-
16:00Byåsen - Tiller -:-
17:00Melhus - Trygg/Lade -:-
17:00Orkla - Strindheim -:-
17:00Rosenborg 2 - Nardo -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Mjolner - Mjondalen 2 -:-
17:00Gjellerasen - Bossekop -:-
17:00Harstad - Floya -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

18:00Brann F - Stabaek F -:-

OLANDA: Eredivisie

19:45G.A. Eagles - PSV -:-
21:00FC Emmen - Waalwijk -:-
21:00Utrecht - Cambuur -:-
22:00Feyenoord - Heerenveen -:-

OLANDA: KNVB Beker

18:00Groene Ster - Barendrecht -:-
18:00Rosmalen - Sportlust -:-
18:00Staphorst - TOGB -:-
18:00USV Hercules - Ter Leede -:-
18:00Watergraafsmeer - Hoek -:-
20:00ADO 20 Heemskerk - VVOG -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:30Libertad - Sol De America -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

02:15Sportivo Trinidense - Independiente F.B.C. -:-
17:002 de Mayo - Fernando de la Mora -:-
17:00Guarani de Trinidad - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

19:00Sporting Cristal - Carlos Stein -:-
21:15Carlos Mannucci - U. San Martin -:-
23:30Ayacucho - ADT Tarma -:-

PERU: Liga 2 - Clasura

23:00Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Cracovia - Piast -:-
18:30Gornik Z. - Stal Mielec -:-
21:00Pogon Szczecin - Plock -:-

POLONIA: Division 1

16:00Skra - Sosnowiec -:-
18:30Tychy - Wisla -:-
21:00Odra Opole - R. Rzeszow -:-

POLONIA: Division 2

14:00Slask 2 - Elblag -:-
17:30Stomil Olsztyn - Polkowice -:-
18:00Siarka Tarnobrzeg - Stezyca -:-

POLONIA: III Liga - Group I

16:22Grodzisk M. - Warta Sieradz -:-
18:00Blonianka Blonie - LKS Lodz II -:-
18:00Concordia Elblag - Skierniewice -:-
18:00Jagiellonia II - Pilica Bialobrzegi -:-
18:00Legionowo - Zambrow -:-
18:00T. Mazowiecki - Mlawa -:-

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Gedania Gdansk - Stolem Gniewino -:-
18:00Starogard Gdanski - Unia Swarzedz -:-
18:00Unia Janikowo - Vineta W. -:-
18:00Zawisza - Jarocin -:-

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Chrobry Glogow 2 - Stilon Gorzow -:-
13:00Rakow 2 - Sleza Wroclaw -:-
14:00Goczalkowice Zdroj - Odra W. -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Z. Gora -:-
18:00Kluczbork - Carina Gubin -:-
18:00Pawlowice - Nysa -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

17:00LKS Lagow - Korona 2 -:-
18:00Lublinianka - Cracovia 2 -:-
18:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow -:-
18:00Ostrowiec - Wisloka Debica -:-
18:00Podhale Nowy Targ - Avia Swidnik -:-
18:00S. Wola - Wiazownica -:-
20:57Biala Podlaska - KS Wieczysta Krakow -:-

POLONIA: Central Youth League

12:00Cracovia U18 - Lech U18 -:-
13:00Escola Warszawa U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
13:00Lechia U18 - Slask U18 -:-
13:00Legnica U18 - Korona U18 -:-
13:00Zaglebie U18 - Wisla U18 -:-
18:00Polonia W. U18 - Arka U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

13:00Czworka Radom F - Czarni Sosnowiec F -:-
13:00Medyk Konin F - Pogon Szczecin F -:-
13:00Slask F - Leczna F -:-
17:00Pogon Tczew F - Bydgoszcz F -:-
18:00UKS SMS Lodz F - Gdansk F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

20:00Casa Pia - Benfica -:-
22:30Sporting - Rio Ave -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Covilha - Feirense -:-
17:30Estrela - Farense -:-
17:30Torreense - Nacional -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Brno - Mlada Boleslav -:-
17:00Ostrava - Zlin -:-
17:00Teplice - Bohemians -:-
20:00Hradec Kralove - Plzen -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Chrudim - Jihlava -:-
11:15Slavia Praga B - Sparta Praga B -:-
11:15Trinec - Dukla Praga -:-
11:15Vyskov - Taborsko -:-
18:00Vlasim - Lisen -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Motorlet Prague - Karlovy Vary -:-
11:15Sokolov - Admira Prague -:-
11:30Hostoun - Ceske Budejovice B -:-
11:30Kraluv Dvur - Prestice -:-
16:00Domazlice - Povltavska FA -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Mlada Boleslav B - Benesov -:-
11:30Kolin - Banik Most - Sous -:-
18:00Usti n. L. - Prepere -:-
18:00Velvary - Teplice B -:-
18:00Zivanice - Zapy -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

18:00Kromeriz - Ostrava B -:-
18:00Rosice - Frydlant n. O. -:-
18:00Vitkovice - Hodonin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:00Pribram B - Katovice -:-
11:15Aritma Prague - Cesky Krumlov -:-
11:30FK Komarov - Domazlice B -:-
18:00Doubravka - Petrin Plzen -:-
18:00Horni Briza - Rokycany -:-
18:00Klatovy - Tochovice -:-
18:00Sobeslav - Horovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Neratovice - Kladno -:-
11:15Steti - Kosmonosy -:-
11:15Ujezd Prague - Olympie Brezova -:-
17:00Hvezda Cheb - Ceska Lipa -:-
18:00Cesky Brod - Libis -:-
18:00Louny - Meteor Prague -:-
18:00Slany - Chomutov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Brandys n. Labem - Nachod -:-
18:00Dobrovice - Chrudim B -:-
18:00Letohrad - Benatky -:-
18:00Trutnov - Velke Hamry -:-
18:00Vysoke Myto - Liberec B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

17:30Humpolec - Bohunice -:-
18:00Velka Bites - Zdar na Sazavou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

18:00HFK Olomouc - Slavicin -:-
18:00Prerov - Nove Sady -:-
18:00Sternberk - Skastice -:-
18:00Vsetin - Sumperk -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:00Valasske Mezirici - Krnov -:-
11:15Novy Jicin - Bilovec -:-
18:00Havirov - Bridlicna -:-
18:00Hlubina - Bohumin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

11:30Cesky Tesin - Brusperk -:-
18:00Haj ve Slezsku - Dolni Benesov -:-
18:00Hermanice - Vratimov -:-
18:00Koberice - Dolni Datyne -:-
18:00Orlova - Jakubcovice -:-
18:00Repiste - Petrvald na Morave -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

18:00Bystrice pod Hostynem - Strani -:-
18:00Morkovice - Osvetimany -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

11:15Kurim - SK Krumvir -:-
11:30Svratka Brno - Kunstat -:-
12:00Lisen B - Ratiskovice -:-
18:00Mutenice - Boskovice -:-
18:30Ivancice - Bosonohy -:-
18:30Lednice - Rajecko -:-
18:30Sparta Brno - Moravska Slavia -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

17:30Okrisky - Dukovany -:-
17:30Zirovnice - Vrchovina B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

15:00Jicin - Solnice -:-
18:00Jaromer - Rychnov n. Kneznou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Frydlant - Skalice u C.Lipy -:-
18:00Hradek nad Nisou - Sedmihorky -:-
18:00Mimon - Novy Bor -:-
18:00Visnova - Straz p. Ralskem -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

16:00Tlumacov - Rapid Plzen -:-
18:00Plzen-Cernice - Nyrsko -:-
18:00Tachov - Stribro -:-
19:00Sokol Lhota - Vejprnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

14:30FC Semice - Milevsko -:-
18:00Jankov - Olesnik -:-
18:00Prachatice - Taborsko B -:-
18:00Strakonice - Tyn nad Vltavou -:-
18:00TJ Osek - Rudolfov -:-
18:00Trhove Sviny - Drazice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Branik - Kralovice -:-
11:15Zizkov B - Predni Kopanina -:-
11:30Spoje Prague - Hostivar -:-
11:30Uhrineves - Kolovraty -:-
11:30Zlicin - Olympia Radotin -:-
14:00Motorlet Prague B - CAFC -:-
18:00Tempo Prague - Podoli Praha -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Hrebec - Union Beroun -:-
11:15Kutna Hora - Nespeky -:-
11:30Spartak Pribram - Sedlcany -:-
18:00SK Doksy - Povltavska FA B -:-
18:00Velim - Horky nad Jizerou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

18:00Litovel - Cechovice -:-
18:00Rapotin - Brodek u Prerova -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Chocen - Moravska Trebova -:-
18:00Libisany - Svitavy -:-
18:00Litomysl - Ceska Trebova -:-
18:00Prelouc - Tremosnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

12:00Mlada Boleslav U19 - Jihlava U19 -:-
12:00Plzen U19 - Hradec Kralove U19 -:-
12:00Sigma Olomouc U19 - Ostrava U19 -:-
12:00Sparta Praga U19 - Ceske Budejovice U19 -:-
13:15Slovacko U19 - Pardubice U19 -:-
14:15Dukla Praga U19 - Karvina U19 -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF - Turul câștigătorilor

23:00Vega Real - Cibao -:-

RUSIA: Premier League

15:00Lok. Moscova - Samara -:-
17:00Zenit - TSKA Moscova -:-
20:00Din. Moscova - Krasnodar -:-

RUSIA: FNL

14:00Veles Moscow - Ufa -:-
17:00Ulyanovsk - Kamaz -:-
19:00Yaroslavl - Rodina Moscow -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 1

16:00Yessentuki - Maykop -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3

04:30SKA Khabarovsk 2 - Salyut-Belgorod -:-
13:00Dynamo Vladivostok - Kaluga -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

10:30Omsk - Amkar -:-
11:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk -:-

RUSIA: Supreme Division Women

13:00Lok. Moscova F - Krasnodar F -:-
13:00TSKA Moscova F - Kazan F -:-
13:00Zenit F - Chertanovo M. F -:-
18:00FK Rostov F - FK Yenisey F -:-
18:00Ryazan F - Zvezda F -:-

SCOŢIA: Premiership

17:00Aberdeen - Motherwell -:-
17:00Livingston - Hibernian -:-
17:00Rangers - St. Johnstone -:-
17:00St. Mirren - Ross County -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Ayr - Hamilton -:-
17:00Inverness - Cove Rangers -:-
17:00Queen's Park - Partick Thistle -:-
17:00Raith - Morton -:-

SCOŢIA: League One

17:00Alloa - FC Edinburgh -:-
17:00Clyde - Kelty Hearts -:-
17:00Dunfermline - Montrose -:-
17:00Falkirk - Peterhead -:-
17:00Queen of South - Airdrieonians -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Albion Rovers - East Fife -:-
17:00Dumbarton - Annan -:-
17:00Forfar - Elgin -:-
17:00Stirling - Stenhousemuir -:-
17:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00Brora Rangers - Banks O' Dee -:-
17:00Buckie Thistle - Strathspey Thistle -:-
17:00Deveronvale - Brechin -:-
17:00Formartine Utd - Nairn County -:-
17:00Fraserburgh - Lossiemouth -:-
17:00Huntly - Rothes -:-
17:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics -:-
17:00Keith - Clachnacuddin -:-
17:00Wick Academy - Turriff Utd -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00Berwick - East Stirlingshire -:-
17:00Bo'ness United - Hearts 2 -:-
17:00Caledonian Braves - Rangers B -:-
17:00Civil Service Strollers - Tranent Juniors -:-
17:00Cowdenbeath - Dalbeattie Star -:-
17:00East Kilbride - Gala Fairydean -:-
17:00Edinburgh University - Spartans -:-
17:00Gretna 2008 - Celtic B -:-

SERBIA: Super Liga

20:00Kolubara - Vojvodina -:-
20:00Napredak - TSC Backa Topola -:-
21:45Steaua Roșie B. - FK Vozdovac -:-

SERBIA: Prva Liga

18:30IMT Novi Beograd - Jedinstvo U. -:-
18:30Sremska Mitrovica - Indjija -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

18:00BASK - BSK Borca -:-
18:00Borac Lazarevac - Jedinstvo Surcin -:-
18:00OFK Beograd - Buducnost Dobanovci -:-
18:00Prva Iskra Baric - Brodarac -:-
18:00Sindjelic Beograd - Studentski Grad -:-
18:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac -:-
18:00Usce - Torlak -:-
18:00Zvezdara - Zemun -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Backa - 1. Maj Ruma -:-
18:00Dinamo Pancevo - Radnicki 1912 -:-
18:00Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin -:-
18:00Naftagas - Tekstilac -:-
18:00Omladinac NB - Becej -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:30Dunav Prahovo - Dubocica -:-
18:30Jagodina - Radnicki Pirot -:-
18:30Paracin - Timok -:-
18:30Pcinja - Brzi Brod -:-
18:30Radnicki Svilajnac - Toplicanin -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

18:30Buducnost Krusik - Radevac -:-
18:30FAP - Buducnost Arilje -:-
18:30Macva Bogatic - Polet Ljubic -:-
18:30Real Podunavci - Sloga Pozega -:-
18:30Smederevo - Sloga 1940 -:-
18:30Susica - OFK Mihajlovac -:-
18:30Tutin - Takovo -:-
20:00Borac 1926 - Mladi Radnik -:-

SINGAPORE: Premier League

12:30Tanjong Pagar - Tampines -:-
12:30Young Lions - Lion City -:-

SIRIA: Syria Cup

17:00Al-Ittihad - Al Jaish -:-
17:00Wathbah - Tishreen -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

17:00Zilina - Z. Moravce-Vrable -:-
19:00Ruzomberok - Trencin -:-

SLOVACIA: 2. liga

18:00Komarno - FK Humenne -:-
18:00Presov - Petrzalka -:-

SLOVACIA: 3. Liga - East

18:00Namestovo - Kalinovo -:-
18:00Oravske Vesele - Lipany -:-
18:00Slavia TU Kosice - Vranov -:-
18:00Spisska Nova Ves - Poprad -:-

SLOVACIA: 3. Liga - West

18:00AFC Nove Mesto - Vrakuna Bratislava -:-
18:00Castkovce - HA Banska Bystrica -:-
18:00Inter Bratislava - Galanta -:-
18:00Kalna n. Hronom - Sered -:-
18:00Malzenice - Sala -:-

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

18:30Domino - NSK 1922 Bratislava -:-
18:30Rohoznik - Jarovce -:-

SLOVACIA: 4. liga - Central

11:00Zarnovica - Lip. Hradok -:-
18:00Banik Stranavy - Salkova -:-
18:00Cadca - Kovacova -:-
18:00K. Nove Mesto - Slavia Staskov -:-
18:00Zvolen - Besenova -:-

SLOVACIA: 4. liga - East

17:30Rudnany - Mladost Kalsa -:-

SLOVACIA: 4. liga - West

18:00Boleraz - Z. Moravce-Vrable B -:-
18:00Crystal - Pata -:-
18:00Kolarovo - Marcelova -:-
18:00Lehota p. V. - Hurbanovo -:-
18:30Levice - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-

SLOVACIA: 1. Liga Women

12:00GFC F - Slovan Bratislava F -:-
12:00Myjava F - Zilina F -:-
12:00Trencin F - Ruzomberok F -:-
17:00B. Bystrica F - Nove Zamky F -:-
18:00Petrzalka F - Trnava F -:-

SLOVENIA: Prva Liga

18:30Mura - Tabor Sezana -:-
21:15Koper - Radomlje -:-

SLOVENIA: 2. SNL

18:30Bilje - NK Bistrica -:-
18:30Dob - Beltinci -:-
18:30Primorje - Fuzinar -:-
18:30Rogaska - Aluminij -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

18:30Drava - Posavje Krsko -:-
18:30Dravinja - Smartno -:-
18:30Dravograd - Sampion Celje -:-
18:30Ljutomer - Cirkulane -:-
18:30Race - Videm -:-
18:30Zavrc - Dobrovce -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

18:30Dren Vrhnika - Ziri -:-
18:30Izola - Visoko -:-
18:30Ljubljana Svoboda - Fama Vipava -:-
18:30NK Adria - Slovan Ljubljana -:-
18:30Sencur - Brda -:-
18:30Sobec Lesce - Sava Kranj -:-
18:30Tolmin - Skofja Loka -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

18:00Olimpija F - Pomurje F -:-
19:00Primorje F - ZNK Ljubljana F -:-

SPANIA: LaLiga2

18:00Eibar - Tenerife -:-
20:00Mirandes - Gijon -:-
22:00Leganes - Alaves -:-
00:00Las Palmas - Zaragoza -:-

SUA: USL Championship

02:00New York Red Bulls 2 - Charleston -:-
04:00Colorado Springs - El Paso -:-
05:00Orange County SC - Phoenix Rising -:-

SUA: MLS Next Pro

02:00Rochester New York - Toronto FC II -:-
03:00New York City II - Orlando City B -:-
04:00North Texas - Real Monarchs -:-

SUA: NWSL Women

03:30Houston Dash F - Racing Louisville F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

18:30Helsingborg - Sirius -:-

SUEDIA: Superettan

16:00Dalkurd - Orgryte -:-
16:00Jonkoping - Halmstad -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Stockholm Internazionale - Sollentuna -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Lunds - Tvaaker -:-
17:00Lindome - Atvidaberg -:-
17:00Oskarshamn - Torn -:-
17:00Vanersborgs IF - Angelholm -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Bergnasets AIK - Sund IF -:-
14:00IFK Lulea - Ytterhogdal -:-
14:00IFK Ostersund - Kiruna -:-
15:00Boden - Umeå -:-
15:00Friska Viljor FC - Storfors AIK -:-
16:00Sandvik - Gottne IF -:-
17:00Algarna-Harnosand - Skelleftea -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

13:30Sandvikens AIK - IFK Stocksund -:-
15:00Skiljebo - Hudiksvall -:-
17:00Kvarnsveden - Uppsala -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Onsala BK - Tolo -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Ariana - Osterlen FF -:-
15:00Hogsby - Rosengard -:-
15:00IFK Hassleholm - Asarum -:-
15:00Karlskrona - Kristianstad -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Huddinge - Smedby -:-
15:00Karlbergs - Lidingo IFK -:-
17:00Nykopings - Varmbols -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Stenungsunds - Vanersborgs FK -:-
15:00Angered - Yxhults IK -:-
15:00Karlslund - Herrestads AIF -:-
15:00Kumla - Mjolby AI FF -:-

SUEDIA: Elitettan Women

15:00Ravasens IK F - Uppsala F -:-
15:00Sundsvall F - Vaxjo DFF F -:-
16:00Alingsas FC F - Team TG FF F -:-
16:00Bromolla F - Jitex F -:-
16:00Mallbacken F - Gamla Upsala F -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

15:30Eskhata - CSKA Pomir Dushanbe -:-
15:30Faizkand - Ravshan Zafarabad -:-

TAILANDA: Thai League 1

14:00Ratchaburi - Muangthong -:-
14:30Lampang - Nong Bua Pitchaya -:-
15:00Nakhon Ratchasima FC - Buriram -:-

TAILANDA: Thai League 2

13:30Ayutthaya Utd - Kasetsart -:-
14:00Chainat - Krabi -:-
14:30Trat FC - Rayong FC -:-
15:00Raj Pracha - Phrae -:-

TURCIA: Super Lig

19:15Kayserispor - Istanbulspor -:-
21:45Adana Demirspor - Sivasspor -:-
21:45Galatasaray - Giresunspor -:-

TURCIA: 1. Lig

17:00Manisa FK - Boluspor -:-
19:15Rizespor - Keciorengucu -:-
21:45Eyupspor - Denizlispor -:-
21:45Genclerbirligi - Altinordu -:-

TURCIA: Rezerv Lig

17:00Trabzonspor 2 - Hatayspor 2 -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:30Cardiff Metropolitan - Connah's Q. -:-
16:30Haverfordwest - Caernarfon -:-
16:30Newtown - TNS -:-
19:45Pontypridd - Flint -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

16:30Carmarthen - Swansea University -:-
16:30Llantwit Major - Cwmbran Celtic -:-
16:30Trefelin - Cambrian & Clydach -:-
16:30Ynyshir Albions - Pontardawe -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:30Buckley - Ruthin -:-
16:30Conwy Borough - Llandudno -:-
16:30Druids - Holyhead -:-
16:30Guilsfield - Prestatyn -:-
16:30Penrhyncoch - Porthmadog -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

19:00Kecskemeti - Mezokovesd -:-
21:15Ujpest - Zalaegerszeg -:-

UNGARIA: NB I Women

12:00Haladas F - Kelen F -:-
12:00MOL Fehervar F - Szekszardi F -:-
17:00Puskas Academy F - MTK Budapest F -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Plaza Colonia - Cerro Largo -:-
21:30Rentistas - Danubio -:-
00:30Penarol - Albion -:-

URUGUAY: Segunda Division

18:15Uruguay Montevideo - Rampla Juniors -:-
20:00Juventud - La Luz -:-
21:00Villa Espanola - Atenas -:-
21:30Central Esp. - Sud America -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:00Portuguesa - Lara -:-
02:15Metropolitanos - Estudiantes M. -:-
00:00La Guaira - Caracas -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Binh Duong - Sai Gon FC -:-
14:00Nam Dinh - Song Lam Nghe An -:-

VIETNAM: V.League 2

12:00Hue - TTBD Phu Dong -:-
12:30Cong An - Khanh Hoa -:-
13:00Binh Phuoc - Phu Tho -:-

VIETNAM: Vietnamese Cup Women

12:00Ha Noi 2 F - Phong Phu Ha Nam 2 F -:-
14:30Ho Chi Minh F - Thai Nguyen F -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Chicken Inn - Harare City -:-
16:00Cranborne Bullets - Ngezi Platinum -:-
16:00Herentals - Highlanders -:-
16:00Platinum - Black Rhinos -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.